Фильтр
 • Співробітниками СБУ затримано працівника одного із правоохоронних органів області

  Співробітниками Служби безпеки України затримано працівника одного із правоохоронних органів Луганської області, який сприяв діяльності терористичній організації «ЛНР».

  Встановлено, що громадянка О., будучи працівником правоохоронного органу, на виконання поставлених завдань, передавала учасникам терористичної організації «ЛНР» інформацію, яку отримувала під час виконання своїх службових обов’язків, а також відомості про місце розташування особового складу та військової техніки ЗСУ, тощо.

 • Діяльність Лисичанського міського відділу кримінально - виконавчої інспекції

  Кримінально-виконавча інспекція являє собою державний орган, який виконує покарання, не пов’язані з позбавленням волі, а також адміністративні стягнення у вигляді громадських та виправних робіт.

  Весь свій трудовий день працівник інспекції проводить у роботі з такою категорією осіб, яким необхідна найбільша увага, опіка та допомога. Йдеться про виправно-виховну роботу серед засуджених, яка є головним призначенням кримінально-виконавчої інспекції. Саме через якісну виправно-виховну роботу ми можемо повернути злочинця до законослухняного та загальноприйнятого способу життя.

 • День захисту дітей в Лисичанському МВ КВІ

  Міжнародний день захисту дітей в Україні та світі святкують 1 червня. Це свято встановлене Указом Президента України від 1998 року за ініціативи Міністерства України в справах сім’ї, молоді та спорту, Всеукраїнського комітету захисту дітей, Національного фонду соціального захисту матерів і дітей «Україна — дітям» та інших суспільних організацій. За роки незалежності Україні вдалось розробити та прийняти законодавство про охорону дитинства, що відповідає європейським стандартам, Конвенції ООН про права дитини. Для одних це можливість мати власну точку зору в різних масштабах, для інших — головною проблемою є безвідповідальність дорослих.

 • О поступлении денежных средств за жилищно-коммунальные услуги за май 2014 года

   

   

   

   

 • О поступлении денежных средств за жилищно-коммунальные услуги за май 2011 года

   

   

   

   

 • О поступлении денежных средств за жилищно-коммунальные услуги за 5 месяцев 2011 года

   

   

   

   

 • Всеукраїнський конкурс відео-робіт "Вітання Національного авіаційного університету з 85-річчям"

  З метою популяризації професій авіаційної галузі, діяльності Національного авіаційного університету, у червні-вересні 2018 року відбудеться Всеукраїнський конкурс відео-робіт «Вітання Національного авіаційного університету з 85-річчям» (далі — Конкурс).

 • До уваги отримувачів держаної соціальної допомоги

  Відповідно до ЗУ «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям» та ЗУ «Про допомогу сім`ям з дітьми» управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради здійснює нарахування та виплату допомоги одиноким матерям та допомоги малозабезпеченим сім`ям. Право на отримання зазначених видів допомог та їх розмір залежить від середньомісячного сукупного доходу сім`ї, складу сім`ї, майнового стану.

  Вищезгаданими законами врегульовано порядок отримання державної соціальної допомоги, зокрема подання заявником декларації про доходи та майно осіб, які входять до складу сім’ї.

 • Співпраця проекту "Генерація UA" та школи №12

  Протягом всього навчального року команда проекту «Генерація UA» допомагала Лисичанській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 12 у багатьох різних напрямках.

  Проект «Генерація UA» — це 4 центри соціально-психологічної підтримки дітей в Харкові, Одесі та на підконтрольних Україні територіях Донецької та Луганської областей.

 • Про заборгованость із виплати заробітної плати по місту Лисичанськ

  За останніми статистичними даними, станом на 01.05.2018 року, загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати по м. Лисичанську становила 35586,0 тис. грн.

  Порівняно з 01.01.2018 року заборгованість по місту зменшилась майже на половину (47,1% ).

  Як і у попередні місяці, найбільший обсяг невиплаченої заробітної плати припадає на економічно активні підприємства і становить 32762,2 тис. грн. або 92,1% від загального боргу.

 • Підсумкова очна сесія для вчителів Нової української школи

  Завершилася ІІІ очна сесія підвищення кваліфікації педагогічних працівників, які у 2018-2019 навчальному році навчатимуть першокласників за новим Державним стандартом.

  Під час сесії педагоги познайомилися з методикою «Шість цеглинок» (LEGO), опрацювали модулі «Інтеграція», «Особливості оцінювання навчальних досягнень учнів», «Основи інклюзивної освіти». Зазначимо, що ця сесія була заключною у підготовці вчителів початкових класів та заступників директорів з НВР до роботи в умовах Нової української школи.

 • Планові прийоми осіб з інвалідністю в Лисичанську

  8 червня відбувся черговий виїзд до міста Лисичанська спеціалістів Харківського казенного експериментального протезно-ортопедичного підприємства (далі — Харківське КЕПОП). Підприємство безкоштовно забезпечує осіб з інвалідністю протезами нижніх і верхніх кінцівок, засобами для особистого догляду і захисту, ортопедичним взуттям, ортезами різного функціонального призначення, а також здійснює ремонт протезно-ортопедичних виробів.

 • Успішних та талановитих лисичанських школярів вшанувало обласне керівництво

  Вчора,14 червня, відбулася зустріч керівництва Луганської області з учнями-переможцями та призерами Всеукраїнських олімпіад, конкурсів та турнірів. На заході були присутні губернатор Луганщини Юрій Гарбуз, заступник голови Луганської обласної державної адміністрації Ольга Лішик, директор Департаменту освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації Юрій Стецюк, керівництво Луганської обласної малої академії наук учнівської молоді, працівники ЛОІППО.

 • Про повідомну реєстрацію колективних договорів

  Відповідно до Порядку повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів, затвердженого постановою КМУ від 13.02.2013р. № 115, та делегованих повноважень в сфері соціального захисту населення Управлінням праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради у квітні-травні 2018 року здійснена повідомна реєстрація колективних договорів, змін та доповнень до них наступних підприємств, установ, організацій:

 • О поступлении денежных средств за жилищно-коммунальные услуги за май 2013 года

   

   

   

   

   

 • До уваги отримувачів житлової субсидії!

  Шановні мешканці міст Лисичанська, Новодружеська, Привілля!

  Згідно з п. 18 Порядку призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995р. № 848 (зі змінами), після закінчення опалювального сезону частина суми невикористаної внаслідок економії споживання енергоресурсів житлової субсидії на оплату комунальних послуг з постачання та розподілу природного газу та постачання та розподілу електричної енергії для індивідуального опалення, що не перевищує вартості 100 куб. метрів природного газу або 150 кВт/г електричної енергії на початок нового неопалювального сезону (станом на 1 травня поточного року), повертається домогосподарству, яке забезпечило таку економію.

 • О работе коммунальных предприятий города за январь-май 2012 года

  За 5 месяцев 2012 г. коммунальными предприятиями города выполнены следующие работы:

  КП «Лисичанский Дорремстрой»

  • по содержанию дорог на сумму 325,2 тыс. грн.
  • по содержанию тротуаров на сумму 219,3 тыс.грн.
  • по капитальному ремонту дорог на сумму 291,9 тыс.грн.
  • Уважаемые жители и гости города Лисичанска!

   В июне резко возросло количество случаев отравления грибами. Количество пострадавших достигло критической точки. Так, в период с 10.06.2018 по 14.06.2018 было зафиксировано 15 случаев госпитализации людей (2 из них это дети) в реанимационные отделения лечебных учреждений города Лисичанск. 14 июня умер мальчик 2009 года рождения! За 2 дня до этого, 12 июня, умер мужчина 1960 года рождения!

  • У Лисичанську рятувальники проводять профілактичні рейди

   З метою попередження виникнення пожеж у екосистемах та підвищення рівня обізнаності населення в питаннях небезпеки пов’язаної с вживанням дикорослих грибів, протягом червня щонеділі особовим складом Лисичанського міського управління ГУ ДСНС проводяться профілактичні рейди у зелених зонах міста, де перебування людей найймовірніше.

   Під час рейду співробітники спілкуються з громадянами про дотримання правил пожежної безпеки у побуті та під час перебування у лісових масивах, адже виникнення пожеж легше попередити. Також знайомлять населення зі статистикою пожеж, основними причинами їх виникнення та нагадують про правила поведінки при виникненні пожежі.

  • «Как молоды мы были»

   Под таким названием, на этой неделе, в Лисичанском территориальном центре социального обслуживания, в теплой и дружеской атмосфере прошел праздник, посвященный Дню молодежи.

   К подопечным терцентра обратилась Зинаида Тарасовна Гонцул, в прошлом, педагог с многолетним стажем. Она пожелала своим друзьям оптимизма, бодрости духа и неиссякаемой энергии, а самое главное как можно дольше оставаться молодыми душой. Затем Зинаида Тарасовна поделилась с присутствующими историями, которые составляют основу ее новой книги. Это воспоминания о прекрасной поре юности, о песнях под гитару, о танцевальных вечерах, о работе в стройотрядах, о походах.

  • У дитячому оздоровчому таборі «Рекорд» відбувся інформаційно-розважальний захід за участі рятувальників

   Для всіх дітей дитячого оздоровчого табору «Рекорд», який працює на базі міської ДЮСШ, 19 червня, пройшов незвичайний інформаційно-розважальний захід. Організували свято для дітей керівництво міської ДЮСШ та співробітники Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області.

   У цей день до вихованців табору завітали головний спеціаліст відділу цивільного захисту Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області майор служби ЦЗ Оксана Тамашевська, заступник начальника відділу ЗНС Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області майор служби ЦЗ Олександр Пільтенко та особовий склад 4 чергової зміни ДПРЧ-9.

  • Вечная память павшим! Вечная слава живым!

   22 июня в Лисичанском территориальном центре состоялась литературно-музыкальная композиция ко Дню скорби и чествования памяти жертв Второй мировой войны. В мероприятии приняли участие члены литературного объединения «Исток» — Михаил Лисицкий и Олеся Козыренко, сотрудники и подопечные терцентра.

  • Пам'ятайте, що життя наших дітей залежить тільки від нас самих!

   Лисичанське міське управління ГУ ДСНС України у Луганській області звертається до батьків з проханням не залишати дітей без нагляду під час літніх канікул!

   Особливо у літній період, пильнуйте за дитиною біля водних об’єктів! Виховуйте у малечі навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією, ліками. Потрібно давати дітям чіткі рекомендації, як діяти в тій чи іншій ситуації.

   Пам’ятайте, що життя наших дітей залежить тільки від нас самих! Біда може статися саме тоді, коли діти залишаються самі, адже небезпека чатує на кожному кроці. Тому дуже важливим є постійно навчати підростаюче покоління правилам безпеки.

   Лисичанське міське управління ГУ ДСНС України у Луганській області

  • Типичные ошибки, затрудняющие профилактику аутоагрессивного поведения

   Заблуждение 1. Аутоагрессия характерна в основном психически ненормальными людьми.

   Изучение обстоятельств аутоагрессивного поведения показало: большинство из лишивших себя жизни или желающих нанести себе вред — это практически здоровые люди, попавшие в острые психотравмирующие ситуации. Они никогда не лечились у психиатров, не обнаруживали каких-либо поведенческих отклонений, позволяющих отнести их к категории больных. По данным многих авторов, на учете в психоневрологических диспансерах состояло лишь около 20% суицидентов и только 8-10% нуждались в специализированной медицинской помощи.

  • До уваги громадян міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля!

   Лисичанський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) надає громадянам похилого віку та особам з інвалідністю соціально-побутові послуги на платній та безоплатній основі.

  • Роль стрессоустойчивости на работе

   Стрессоустойчивость представляет собой комплекс личных качеств человека, который позволяет без вреда для здоровья переносить серьезные нервные нагрузки. Стрессоустойчивость определяется способностью спокойно переносить конфликтные ситуации с руководством, клиентами и коллективом в целом.

  • Правила поведінки на воді в літній період

   Найбільш приємний і корисний відпочинок влітку — відпочинок на воді. Однак, перебуваючи на водних об’єктах, завжди треба пам’ятати про безпеку. Першою умовою безпечного відпочинку на воді є вміння плавати. Навіть той, хто добре плаває, повинен постійно бути обережним, дисциплінованим і суворо дотримуватись правил поведінки на воді. Знання та виконання правил поведінки на воді є запорукою безпеки життя, а також отримання задоволення від відпочинку.

  • Уважаемые жители города Лисичанска!

   Лисичанский горрайонный филиал «Луганский областной лабораторный центр МОЗ Украины» информирует, что в июне 2018 года в городе Лисичанске зарегистрировано 7 случаев отравления дикорастущими грибами: пострадавших 7 человек (из них 2 ребенка). 6 случаев зарегистрировано в Попаснянском районе.

  • День юного рятівника

   Минулого тижня в дитячому пришкільному таборі у Лисичанській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 8 пройшов День юного рятівника. На святі були присутні гості: головний спеціаліст відділу цивільного захисту Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області Оксана Тамашевська, провідний спеціаліст відділу цивільного захисту Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області Данило Ткач, командир відділення ДПРЧ № 9 (м. Лисичанськ), старший прапорщик служби ЦЗ Віталій Горобинській та його бойовий караул, волонтери загону швидкого реагування Луганської обласної організації «Червоний Хрест».

  • Про реалізацію державної політики в сфері захисту прав дітей-сиріт

   У 2018 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у рамках реалізації державної політики в сфері захисту прав дітей-сиріт, осіб з їх числа здійснюємо закупівлю в м. Лисичанську 1-кімнатних квартир для осіб вищезазначеної категорії.

   Запрошуємо всіх бажаючих до співпраці.

   До заяви додаються:

   — письмова інформація щодо вартості, площі, та місцезнаходження квартири;

  • ДСНС попереджає про правила безпеки дітей під час літнього відпочинку

   Під час літніх канікул діти часто залишаються без догляду. Батьки та вчителі вже не можуть контролювати кожен крок маленького бешкетника, саме тому зростає небезпека виникнення надзвичайних ситуацій за участю дітей.

   У зв’язку з цим, Лисичанське міське управління ГУ ДСНС України у Луганській області звертається до батьків з проханням не залишати дітей без нагляду! Особливо у літній період, пильнуйте за дитиною біля водних об’єктів!

  • К Всемирному дню донора крови

   Мы часто слышим на улицах нашего города тревожные звуки сирены скорой помощи. Значит, с кем-то случилась беда, и может быть, человеку, которого пытаются спасти, понадобится кровь — особенное, ни с чем несравнимое, «живое» лекарство, которое невозможно получить в лабораторных условиях, изготовить на фабрике или заводе. В настоящее время установлено, что часть препаратов, которые употребляют внутрь или применяют наружно, можно приготовить из крови животных. Но основная цель использования крови — переливание ее больным в цельном виде или в виде компонентов и препаратов, все же требует одного непременного и решающего условия — источником крови может быть только человек, только донор.

  • Шановні мешканці міста Лисичанська!

   З настанням теплих днів люди вже масово вирушають у ліс на «тихе полювання». Разом з тим, різко зросла і кількість випадків отруєння громадян грибами. Так, в місті Лисичанськ в період з 10 по 12 червня було виявлено 7 випадків госпіталізації людей до лікарень. Зважаючи на вкрай невтішну ситуацію, Лисичанське міське управління ГУ ДСНС України у Луганській області звертається до громадян з проханням дотримуватись правил збирання, приготування та вживання грибів, а саме:

  • Не ризикуйте своїм життям та життям близьких вам людей!

   Грибний сезон — гаряча пора і для грибників і для медичних працівників, оскільки в Україні реєструються десятки випадків отруєнь грибами. Найчастіше випадки отруєнь пов’язані з помилковим вживанням замість їстівних та умовно їстівних грибів блідої поганки. Слід також прийняти до відома можливість накопичення токсичних речовин в грибах із навколишнього середовища.

   В місті Лисичанську у 2018році тільки за два дні червня місяця зареєстровано 6 випадків отруєнь дикорослими грибами, внаслідок яких постраждало 6 людей, серед яких є двоє дітей.

  • Шановні громадяни!

   Зважаючи на різке збільшення кількості загорянь сухостою та лісових масивів, а також з метою попередження виникнення трагічних наслідків Державна служба України з надзвичайних ситуацій закликає кожного громадянина суворо дотримуватися правил пожежної безпеки та не провокувати пожежі в природних екосистемах! В першу чергу, не випалюйте стерню на полях, суху траву та сміття на відкритих ділянках, не розводьте відкритий вогонь поруч із господарчими будівлями, не розкидайте недопалки та сірники на суху трав’яну підстилку, поля, узбіччя доріг. Стежте, щоб діти не бавилися з вогнем.

   В разі виникнення пожежі чи іншої надзвичайної ситуації негайно викликайте Службу порятунку за номером 101!

   Лисичанське міське управління ГУ ДСНС України у Луганській області

  • О поступлении денежных средств за жилищно-коммунальные услуги за май 2012

    

    

    

    

    

  • Про необхідність знищення карантинного бур'яну - амброзії полинолистої

   Шкідливість даного бур’яну виключно велика. Розвиваючи потужну надземну масу і кореневу систему, амброзія сильно висушує грунт і пригнічує культурні рослини, позбавляючи їх не тільки вологи, але і поживних речовин.

   Шкідливість амброзії полинолистої цим не вичерпується. У період цвітіння її пилок викликає алергічне захворювання — поліноз, який проявляється в підвищенні температури, запаленні слизових, сильних нежиті, сльозотечі, головних болях.

  • Лисичанський територіальний центр здійснює планові виїзди

   12 червня мультидисциплінарною командою Лисичанського територіального центру соціального обслуговування здійснено плановий виїзд до міста Новодружеськ. Метою поїздки було надання соціальних послуг одиноким непрацездатним громадянам та пенсіонерам. Під час проведення даного заходу було обслуговано 9 громадян: бажаючим були надані інформаційно-консультативні послуги, послуги перукаря та медичної сестри.

   Громадяни висловили працівникам територіального центру щиру вдячність за турботу та приділену увагу.

  • Лекція для медпрацівників Лисичанської міської стоматологічної клініки

   23 травня співробітники Лисичанського міського управління ГУ ДСНС у Луганській області провели навчальні лекції з працівниками Лисичанської міської стоматологічної клініки.

   На заході були присутні: начальник відділу запобігання НС, полковник служби ЦЗ Тимченко С.В. та заступник начальника відділу запобігання НС, майор служби ЦЗ Пільтенко О.В.

  • До відома керівників підприємств, установ, організацій, приватних підприємців та мешканців міста Лисичанськ

   В травні 2018 року в м. Лисичанську відбувся конкурс з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території міста. Повноваження щодо організації конкурсу були делеговані управлінню з виконання політики Лисичанської міської ради в галузі житлово-комунального господарства.

   За результатами конкурсу рішенням міської ради від 31.05.2018 № 46/995 виконавцем послуг з вивезення побутових відходів на території міста Лисичанська визначено Лисичанське комунальне автотранспортне підприємство 032806.

  • В Лисичанском терцентре состоялась встреча с журналистом Татьяной Сильванович

   Ежегодно 6 июня в Украине отмечается День журналиста. Это профессиональный праздник работников средств массовой информации — журналистов, корреспондентов и репортёров.

   На самом деле неправильным будет сказать, что это день исключительно работников средств массовой информации. Это праздник всех людей! Ведь совершенно невозможно представить себе современное общество без постоянно поступающего, обновляющегося, изменяющегося и бурлящего потока информации, действий, событий, мнений и развлечений.

  • Навчання студентів Донбаського державно - технічного університету правилам безпеки життєдіяльності

   23 травня співробітники Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області спільно з працівниками Національної поліції провели профілактичні бесіди зі студентами перших курсів Донбаського державно — технічного університету на теми : «Правила пожежної безпеки в природних екосистемах» та «Дії при виявленні ВНП».

  • Єдиний бренд України «Ukraine NOW UA»

   10 травня 2018 року Кабінет Міністрів України підтримав єдиний бренд України «Ukraine NOW UA» («Україна ЗАРАЗ»). Логотип бренду розроблено таким чином, щоб його було легко використовувати для презентацій, інформаційних продуктів тощо.

  • В терцентре к 80-летию образования Луганской области прошло праздничное мероприятие

   Исполнилось 80 лет со дня образования Луганской области. Этот праздник отзывается в душе каждого, кто родился, вырос и трудится в этом краю. Луганщина удивительна своими степями, реками, лесами, флорой и фауной. Щедрый на таланты край взрастил целую плеяду выдающихся личностей: военачальников, государственных деятелей, видных ученых, талантливых артистов и музыкантов. Здесь живут прекрасные люди, которые творят историю родного края.

  • Рятувальники провели заняття з працівниками Центра надання адміністративних послуг

   17 травня співробітники Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області провели профілактичні бесіди с робітниками Центра надання адміністративних послуг м. Лисичанська на теми: «Дотримання ППБ», «Дії при виявленні ВНП», «Дотримання ППБ в природних екосистемах».

  • Про проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирних будинків на території міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привіллі

   11527На виконання Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 13.06.2016 № 150 оголошується конкурс на призначення управителя багатоквартирних будинків у містах Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля.

   Організатор конкурсу — управління з виконання політики Лисичанської міської ради в галузі житлово-комунального господарства; місце знаходження організатора конкурсу: вул. ім. Д.І. Менделєєва, 49, місто Лисичанськ, Луганська область, 93100.

  • Лисичанский территориальный центр социального обслуживания отпраздновал 20-летие со дня основания

   30 мая Лисичанский территориальный центр социального обслуживания отметил 20 лет со дня основания. Учреждение было организовано в 1998 году. С этого момента прошло немало времени, сформировался дружный, профессиональный коллектив социальных работников, расширился круг предоставляемых социальных услуг жителям города.

  • Информация о работе коммунальных предприятий города за 5 месяцев 2010 года

   За 5 месяцев 2010 г. за средства, выделенные из городского бюджета коммунальными предприятиями города, выполнены следующие работы:

   КП «Лисичанский Дорремстрой»

   - по содержанию дорог на сумму 434,0 тыс. грн.

   - по содержанию тротуаров на сумму 188,4 тыс. грн.

   - по текущему ремонту дорог в объеме 5,8 тыс. м2 на сумму 656,1 тыс. грн.

   - по дорожной разметке на сумму 21,0 тыс грн.

   КП «Лисичанскгорсвет»

   - по содержанию линий наружного на сумму 505,1 тыс. грн.

   - по содержанию светофоров на сумму 43,0 тыс. грн.

   КП «Лисичанскзеленстрой»

   - по содержанию и текущему ремонту зеленых насаждений на территории города на сумму 216,0 тыс. грн. (в том числе выполнена формовочная обрезка 51 дерева, удалено 187 аварийных, посажено 1 673 м2 цветников, восстановлено 3 603 м2 газонов, произведен покос на площади более 66,8 тыс. м2 ).

   ЛКАТП № 032806

   - по содержанию городских туалетов – 14,3 тыс. грн.

   - вывезено от населения ТБО в объеме 66,9 тыс. м3, в том числе от жителей частного сектора – 9,3 тыс. м3.

   - по ликвидации 20 несанкционированных свалок на сумму 87,4 тыс. грн. (вывезено 2 374 м3 мусора, очищено 5 690 м2 территории города).

   КП «Лисичанская ритуальная служба»

   - по содержанию и благоустройству кладбищ на сумму 142,4 тыс. грн. (в том числе вывезено 591,2 м3 мусора с 55 несанкционированных свалок, расположенных на территории действующих кладбищ города).

   - по захоронению безродных и доставке трупов в морг 140,7 тыс.грн.

  • Информация о поступлении денежных средств за жилищно-коммунальные услуги за 5 месяцев 2010 года

     ЖЭК 1 ЖЭК 3 ЖЭК 5 ЖЭК 6 ЖЭК 8 Итого по ЖЭКам Горсвет КАТП Итого
   Кол-во лицевых счетов 8483 7158 11024 4745 2493 33903 10695 31535 76133
   Начислено (тыс. грн.)                  
   Квартирная плата 1227,70 975,00 1507,80 601,00 281,50 4593,00 417,20 879,70 5889,90
   Льготы 65,90 62,90 55,20 26,70 14,20 224,90 0,00 60,30 285,20
   Субсидии 112,80 76,00 161,20 9,40 36,70 396,10 42,80 54,20 493,10
   Всего начислено 1406,40 1113,90 1724,20 637,10 332,40 5214,00 460,00 994,20 6668,20
   Оплачено (тыс. грн.)                  
   Населением деньгами 1152,40 718,00 1205,50 489,40 245,30 3810,60 411,30 664,00 4885,90
   Населением всего 1163,00 913,20 1337,10 531,00 245,30 4189,60 411,30 664,00 5264,90
   Льготы 74,30 35,10 26,00 27,40 8,40 171,20 3,50 24,50 199,20
   Субсидии 63,60 61,90 99,00 7,40 21,00 252,90 18,70 25,90 297,50
   Всего оплачено 1300,90 1010,20 1462,10 565,80 274,70 4613,70 433,50 714,40 5761,60
   % оплаты населением 95% 94% 89% 88% 87% 91% 99% 75% 89%
   % оплаты всего 92% 91% 85% 89% 83% 88% 94% 72% 86%
   Задолженность населения 1387,40 994,60 2739,30 675,00 301,80 6098,10 387,30 804,90 7290,30
   Задолженность по льготам 43,20 38,80 60,50 25,40 18,60 186,50 1,80 59,90 248,20
   Задолженность по субсидиям 82,70 33,60 120,00 6,30 27,10 269,70 73,20 40,90 383,80
  • Информация о поступлении денежных средств за жилищно-коммунальные услуги за май 2010 года

     ЖЭК 1 ЖЭК 3 ЖЭК 5 ЖЭК 6 ЖЭК 8 Итого по ЖЭКам Горсвет КАТП Итого
   Кол-во лицевых счетов 8483 7158 11024 4745 2493 33903 10695 31535 76133
   Начислено (тыс. грн.)                  
   Квартирная плата 267,10 210,60 334,20 121,40 63,80 997,10 85,50 265,90 1348,50
   Льготы 13,00 12,60 11,00 5,20 2,80 44,60 0,00 17,30 61,90
   Субсидии 0,10 0,00 -0,20 0,00 0,00 -0,10 7,40 0,00 7,30
   Всего начислено 280,20 223,20 345,00 126,60 66,60 1041,60 92,90 283,20 1417,70
   Оплачено (тыс. грн.)                  
   Населением деньгами 233,70 172,60 245,10 90,20 53,30 794,90 79,60 151,30 1025,80
   Населением всего 236,40 176,20 270,60 104,40 53,30 840,90 79,60 151,30 1071,80
   Льготы 4,20 3,80 10,30 1,00 2,60 21,90 0,00 7,10 29,00
   Субсидии 8,70 4,10 15,60 0,20 3,20 31,80 2,80 5,40 40,00
   Всего оплачено 249,30 184,10 296,50 105,60 59,10 894,60 82,40 163,80 1140,80
   % оплаты населением 88% 84% 81% 86% 83% 84% 93% 57% 79%
   % оплаты всего 89% 82% 86% 83% 89% 86% 87% 58% 80%
   Задолженность населения 1387,40 994,60 2739,30 675,00 301,80 6098,10 387,30 804,90 7290,30
   Задолженность по льготам 43,20 38,80 60,50 25,40 18,60 186,50 1,80 59,90 248,20
   Задолженность по субсидиям 82,70 33,60 120,00 6,30 27,10 269,70 73,20 40,90 383,80
  • О работе коммунальных предприятий города за 5 месяцев 2011 года

   За 5 месяцев 2011 г. за средства, выделенные из городского бюджета, коммунальными предприятиями города выполнены следующие работы:

   КП «Лисичанский Дорремстрой»

   • по содержанию дорог на сумму 531,1 тыс. грн.
   • по содержанию тротуаров на сумму 217,3 тыс. грн.
   • по текущему ремонту дорог в объеме 7,9 тыс.м2 на сумму 632,9 тыс.грн.
   • До уваги суб'єктів малого і середнього підприємництва

    Міністерством економічного розвитку і торгівлі України в рамках реалізації економічних реформ розроблено проект Концепції державної економічної програми розвитку малого і середнього підприємництва на період до 2020 року(додається).

    З метою удосконалення вітчизняного законодавства Лисичанська міська Рада звертається з проханням надати проблемні питання у сфері розвитку і діяльності підприємництва та шляхи їх вирішення на державному рівні для розгляду можливості включення їх в остаточний варіант проекту Концепції.

   • Переможці конкурсу "Україна очима дітей із зони АТО" відпочивали в Одеській області

    З 8 по 19 червня 20 учнів художніх шкіл та художніх відділень шкіл мистецтв міст Лисичанська, Сєвєродонецька, Рубіжного, Кремінної та Новодружеська — переможці конкурсу «Україна очима дітей із зони АТО» у супроводі викладачів під керівництвом завідуючої художнім відділом, викладача Лисичанської ДШМ № 1 Ольги Тєлушкіної здійснили поїздку до смт. Сергіївка Одеської області.

   • Вітаємо учасників "Байбак-fest - 2018" з черговими нагородами

    16 червня учасники художньої самодіяльності Палацу культури ім. В.М.Сосюри та майстри декоративно-ужиткового мистецтва міського краєзнавчого музею взяли участь в Обласному відкритому фестивалі-конкурсі української культури та фольклору літній етап «Байбак-fest — 2018», який відбувся у місті Попасна.

   • Лисичанські артисти взяли участь у фестивалі "Одеса ТеатрPRO"

    З 7 по 11 червня зразкова дитяча театральна студія «Арлекін» (керівник Ірина Кабанова) і народна театр-студія «Лімпопо» (керівник Надія Бражнікова) взяли участь у І фестивалі «Одеса ТеатрPRO», який відбувся у місті Одеса. Півсотні талановитих й творчих людей з міст Лисичанськ, Херсон, Коломия, Одеса, Львів та Київ відвідали фестиваль.

   • Лисичанська міська рада оголошує КОНКУРС

    на заміщення вакантних посад управління праці та соціального захисту населення:

   • Для Палацу культури ім. В.М. Сосюри м. Лисичанська придбано нову апаратуру

    З кожним роком галузь культури міста Лисичанська відчуває все більшу підтримку з боку місцевої влади. Виділення коштів на капітальні ремонти, покращення матеріальної бази, підтримка творчо обдарованих дітей та молоді сприяє творчому розвитку, підвищенню професійного рівня учасників художньої самодіяльності та учнів мистецьких шкіл, розширенню можливостей при підготовці заходів будь-якого рівня.

   • Лисичанська міська рада оголошує КОНКУРС

    на заміщення вакантних посад управління економіки:

   • Маленькі музиканти отримали у подарунок новенькі інструменти

    На початку червня маленькі музиканти — учні шкіл мистецтв міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля отримали у подарунок новенькі музичні інструменти.

    Завдяки реалізації на території нашого міста міської та обласної програм «Мистецька освіта Луганщини», за підтримки депутатів Лисичанської міської ради, Лисичанського міського голови Сергія Шиліна та голови Луганської обласної державної адміністрації Юрія Гарбуза мистецькі школи отримали альт-саксофон, тромбон, ксилофон, саксофон, баян та цифрове піаніно.

   • Щодо виплати разової грошової допомоги до Дня Перемоги

    Шановні ветерани війни!

    На виконання Законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань» управлінням праці та соціального захисту Лисичанської міської ради проводиться виплата разової грошової допомоги до Дня Перемоги.

   • Про проведення повідомної реєстрації колективних договорів у травні 2017 року

    Управлінням праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради протягом травня 2017 року проведена повідомна реєстрація 10 колективних договорів між керівництвом підприємств, установ, організацій усіх форм власності та професійними спілками (трудовими колективами) і 7 змін та доповнень до них.

   • У дитячому оздоровчому таборі «Рекорд» відбувся інформаційно-розважальний захід за участі рятувальників

    Для всіх дітей дитячого оздоровчого табору «Рекорд», який працює на базі міської ДЮСШ, 19 червня, пройшов незвичайний інформаційно-розважальний захід. Організували свято для дітей керівництво міської ДЮСШ та співробітники Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області.

    У цей день до вихованців табору завітали головний спеціаліст відділу цивільного захисту Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області майор служби ЦЗ Оксана Тамашевська, заступник начальника відділу ЗНС Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області майор служби ЦЗ Олександр Пільтенко та особовий склад 4 чергової зміни ДПРЧ-9.

   • Щодо отримання монетизованої суми субсидії громадянам, які вели економне домогосподарство

    До уваги отримувачів житлової субсидії міст Лисичанська, Новодружеська, Привілля!

    Управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради повідомляє: Постановою Кабінету Міністрів України від 26.04.2017р. № 300 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», яка набула чинності з 01.05.2017р., громадянам, які вели економне домогосподарство, передбачається перерахування частини невикористаної суми субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з газо/електропостачання для індивідуального опалення.

   • Для ознайомлення батьків і дітей

    З метою забезпечення моніторингу організації оздоровчої кампанії 2018 року, оперативного реагування на факти порушення прав дітей в закладах оздоровлення та відпочинку Уповноваженим Президента України з прав дитини відкрито «гарячу» телефонну лінію (044-255-76-75).

    Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради

   • До уваги отримувачів житлової субсидії!

    Управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради інформує: відповідно до абз.11 п.14 порядку призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово—комунальних послуг,

   • Дарина Степаненко - призер чемпіонату України з легкої атлетики

    3 та 4 червня в місті Харків пройшов чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше. В змаганнях взяли участь понад 250 спортсменів з усієї країни.

    Лисичанська спортсменка Дарина Степаненко (на фото) виборола ІІІ місце (біг 100 м).

    Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями. Підготував спортсменку Віталій Ляшенко.

    Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради

   • Льготы на оплату жилищно-коммунальных услуг!

    Управление труда и социальной защиты населения Лисичанского городского совета обращает внимание получателей льгот и жилищных субсидий!

    Согласно Положению о порядке назначения и предоставления населению субсидий для возмещения расходов на оплату жилищно-коммунальных услуг, приобретения сжиженного газа, твердого топлива (ПКМУ от 21.10.1995 № 848) с 01.05.2016, в случае назначения субсидии, льготы на оплату жилищно-коммунальных услуг, приобретение твердого топлива и сжиженного баллонного газа не насчитываются.

   • У Лисичанській ДЮСШ пройшов Олімпійський день

    Сьогодні, 11 червня, в Лисичанській міській дитячо-юнацькій спортивній школі (ДЮСШ) пройшов Олімпійський день. В заході взяли участь 66 учнів — вихованців ДОТ «Рекорд», 3 тренера-викладача, 8 помічників тренера та студенти-практиканти ВП «Лисичанський педагогічний коледж ЛНУ ім. Т.Шевченка».

    В рамках програми Олімпійського дня тренерами ДЮСШ були проведені бесіди на теми: сучасні Олімпійські ігри, розвиток олімпійського руху в незалежній Україні, початок проведення Параолімпійських ігор, час відродження Олімпійських ігор.

   • Щодо забезпечення осіб з обмеженими фізичними можливостями технічними та іншими засобами реабілітації

    Управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відповідно до покладених повноважень та діючого законодавства організовує роботу з забезпечення осіб з обмеженими фізичними можливостями технічними та іншими засобами реабілітації.

   • Пора відпусток: як відпочити платнику єдиного податку 1 та 2 групи

    ДПІ у м. Лисичанську, в рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!», нагадує: фізичні особи-підприємці, платники єдиного податку 1 та 2 групи, які не використовують працю найманих осіб, звільняються від сплати єдиного податку один раз на рік на час відпустки протягом одного календарного місяця.

   • Вітаємо призерів чемпіонату Луганської області з класичного пауерліфтингу серед чоловіків та жінок

    2 червня в місті Кремінна пройшов чемпіонат Луганської області з класичного пауерліфтингу серед чоловіків та жінок, присвячений Дню Європи.

    В змаганнях взяли участь понад 100 спортсменів.

    Спортсмени нашого міста показали наступні результати:

    І місце — Катерина Кладко (52 кг), Богдан Погромський (59 кг);

   • Щодо розрахунку розміру субсидії

    У зв’язку із закінченням опалювального періоду, управлінням соціального захисту населення Лисичанської міської ради буде здійснено розрахунок розміру субсидії на літній період для домогосподарств, які отримували субсидію у попередньому періоді, та з жовтня місяця — на новий опалювальний сезон.

   • ФОП одночасно є найманою особою: чи є право на податкову знижку

    ДПІ у м. Лисичанську, в рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!», інформує: порядок застосування податкової знижки визначено статтею 166 Податкового кодексу України від 02.12.2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі — ПКУ).

   • Всеволод Сивоконь, Станіслав та Кирило Синявські - бронзові призери чемпіонату України з боротьби самбо та пляжного самбо

    З 26 травня по 1 червня в смт Кароліно Бугаз Одеської області пройшов чемпіонат України з боротьби самбо та пляжного самбо серед юнаків до 15 років. В змаганнях взяли участь понад 500 спортсменів з 22 регіонів України.

   • Дорогі земляки!

    Вітаю вас із державним святом, яке засвідчує демократичний поступ та незалежність нашої держави, — Днем Конституції України!

    Поєднавши багатовікові конституційні традиції українського народу і кращий міжнародний досвід, Основний Закон став правовим дороговказом розвитку держави і суспільства.

    На рідній нам Луганщині, що разом із Донеччиною перебуває у зоні воєнного конфлікту, у мужньому спротиві зовнішній агресії захищаються базові конституційні принципи державного суверенітету і територіальної цілісності України.

    Там, де за право жити у незалежній, демократичній державі заплачено кров’ю військових і мирних жителів, де на собі відчули сваволю й беззаконня, народжується нова філософія. Це повага до прав і свобод людини, держави і закону, довіра один до одного і влади.

    Упевнений, нам вистачить сил і мудрості відновити мир на рідній землі.

    Хай у ваших родинах панує спокій і злагода, так само, як і на нашій прекрасній і неповторній, одній у світі Луганщині!

    З повагою,

    Голова Луганської обласної державної адміністрації — керівник обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз

   • До відома інвалідів та інших осіб, що потребують забезпечення протезами нижніх кінцівок

    Вчора, 31 травня, в управлінні праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбувся плановий виїзд медико-технічної бригади ТОВ «Центр протезування «Інвалтруд».

    Наступний плановий виїзд медико-технічної бригади ТОВ «Центр протезування «Інвалтруд» відбудеться 23 червня 2017 року з 8.00 до 9.00 за адресою управління праці та соціального захисту населення: вул. Маліновського, 22а, каб. 43 та з 9.00 до 12.00 - вдома згідно заявок громадян.

     

   • У Лисичанську обговорили зміни законодавства у сфері торгівлі алкогольними напоями

    Минулої п’ятниці, 22 червня, у Лисичанську пройшла спільна робоча нарада Лисичанської міської ради та Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області під головуванням першого заступника Лисичанського міського голови Андрія Шальнєва. Нарада відбулась за темою «Практичне застосування законодавства у сферах захисту прав споживачів, роздрібної торгівлі алкогольними напоями, антитютюнового законодавства в роботі об’єктів торгівлі та закладах ресторанного господарства» у рамках виконання Концепції державної політики у сфері захисту прав споживачів на період до 2020 року, затвердженої Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 983-р.

   • За порушення правил сплати податків податковим законодавством передбачена відповідальність

    ДПІ у м. Лисичанську звертає увагу: відповідно до п.126.1 ст.126 Податкового кодексу України від 02.12.2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі — ПКУ) у разі якщо платник податків не сплачує узгоджену суму грошового зобов’язання (крім випадків, передбачених п.126.2 ст.126 ПКУ) протягом строків, визначених ПКУ, такий платник податків притягується до відповідальності у вигляді штрафу у таких розмірах:

    — при затримці до 30 календарних днів включно, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов’язання, — у розмірі 10 відсотків погашеної суми податкового боргу;

   • У Лисичанську відбувся відкритий чемпіонат міста Лисичанська з Косіки карате «Турнір білих поясів»

    2 червня в спортивній залі міської ДЮСШ відбулись змагання відкритого чемпіонату міста Лисичанська з Косіки карате «Турнір білих поясів». В змаганнях взяли участь 20 спортсменів з Попасної та Лисичанська.

    Спортсмени нашого міста показали наступні результати.

    Розділ «Куміте»

    І місце — Єгор Павельчук. Андрій Негода. Артем Первушин. Богдан Голубєв, Анастасія Кадацька, Андрій Колойко;

   • Міжнародний день біженців, на жаль, став актуальним і для нашої країни, - Юрій Гарбуз

    На цьому акцентував увагу голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз під час сьогоднішньої зустрічі з керівником Регіонального офісу Агентства ООН зі справ біженців Мулусеу Мамо та представниками польового офісу Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН) Іваном Салєєвим і Олександрою Литвиненко.

   • В Лисичанську розпочався державний фінансовий аудит виконання бюджету міста

    Сьогодні, 25 червня, в Лисичанській міській раді представили посадових осіб Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Луганській області, які проводитимуть державний фінансовий аудит виконання бюджету міста Лисичанська.

   • Нерухоме майно, яке перебуває у власності релігійних організацій, не є об'єктом оподаткування податком на нерухомість

    ДПІ у м. Лисичанську інформує: Законом України від 14.05.2015 року № 420-VIII «Про внесення зміни до статті 266 Податкового кодексу України від 02.12.2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі — ПКУ) щодо звільнення від оподаткування нерухомості релігійних організацій» внесено зміни щодо оподаткування нерухомого майна, відмінного від земельної ділянки, які набрали чинності з 1 липня 2015 року.

   • Вітаємо переможців Кубку України з акробатичного рок-н-ролу серед пар та команд формейшн

    3 червня в місті Київ пройшов Кубок України з акробатичного рок-н-ролу серед пар та команд формейшн. В змаганнях взяли участь понад 300 спортсменів з Луганської, Дніпропетровської, Запорізької, Київської, Харківської областей.

    Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати.

    Категорія «Діти-дебют»:

    І місце — Тимофій Плетньов та Ангеліна Можарова.

   • Зі Львівщини до Кремінського району прибула група вчителів та дітей

    Триває реалізація Угоди про торгово-економічне, науково-технічне і культурне співробітництво між облдержадміністраціями Луганщини та Львівщини.

    Так, за проектом «Змінимо країну разом», ініційованим головою Луганської обласної державної адміністрації — керівником військово-цивільної адміністрації Юрієм Гарбузом, до КУ «Позаміський заклад оздоровлення та відпочинку «Мрія» прибули львівські вчителі та діти.

   • Реєстр РРО оновлено

    ДПІ у м. Лисичанську інформує: Державна фіскальна служба України наказом від 6 червня 2018 року № 362 затвердила новий Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій (РРО).

    Наказ ДФСУ від 20.02.18 р. № 79, яким затверджено попередній реєстр, втратив чинність.

   • Звернення депутатів Лисичанської міської ради

    Звернення депутатів міської ради щодо недопущення техногенної катастрофи та забезпечення соціальної стабільності у регіоні, забезпечення сплати місто утворюючим підприємством ПРАТ «ЛИНІК» податків до бюджетів всіх рівнів, підтримки трудового колективу ПРАТ «ЛИНІК» та створення умов для своєчасної виплати заробітної плати і збереження робочих місць працівників.

   • У Лисичанску відбувся турнір з міні-футболу серед юнаків, присвячений Міжнародному дню захисту дітей

    Вчора, 31 травня, на базі культурно-оздоровчого комплексу «Стадіон «Шахтар» пройшов турнір з міні-футболу серед юнаків, присвячений Міжнародному дню захисту дітей.

    У змаганнях взяли участь команди міської ДЮСШ «Олімп», «Шахтар», «Темп».

   • В України створені додаткові можливості вступу до вишів абітурієнтів з непідконтрольних територій, - брифінг

    Також на брифінгу для ЗМІ, 20 червня, йшлося про діяльність на Луганщині освітніх центрів «Донбас-Україна».

    Директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Юрій Стецюк сказав, що учні, які за підсумками ЗНО подолали поріг «склав/не склав», зможуть стати студентами ВНЗ Луганщини та інших областей України.

   • Розмір ставок земельного податку: як дізнатися

    ДПІ у м.Лисичанську інформує: підпункт 12.3.3 Податкового кодексу України викладено в новій редакції та передбачено, що копія прийнятого рішення про встановлення місцевих податків чи зборів або про внесення змін до них надсилається в електронному вигляді у десятиденний строк з дня прийняття до контролюючого органу, в якому перебувають на обліку платники відповідних місцевих податків та зборів, але не пізніше 1 липня року, що передує бюджетному періоду, в якому планується застосовування встановлюваних місцевих податків та зборів або змін до них.

   • У Лисичанську відбулось засідання чергової 47-ї сесії Лисичанської міської ради

    Сьогодні, 21 червня, пройшло засідання чергової 47-ї сесії Лисичанської міської ради, яке очолив міський голова Сергій Шилін. В роботі сесії взяли участь депутати та їх помічники, міський голова м. Привілля, керівники та співробітники органів державної влади, структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств, представники громадськості та засобів масової інформації.

   • Спортсмени нашого міста призери чемпіонату Луганської області зі стрибків на батуті (стрибки на акробатичній доріжці)

    26 травня в місті Сєвєродонецьку пройшов чемпіонат Луганської області зі стрибків на батуті (стрибки на акробатичній доріжці). В змаганнях взяли участь 30 спортсменів з Лисичанська, Сєвєродонецька, Рубіжного.

    Спортсмени нашого міста показали наступні результати:

    І місце – Вікторія Савкова, Дар'я Белянська, Кирило Поджарий, Владислав Маслов;

   • Підбиті перші підсумки зовнішнього незалежного оцінювання на Луганщині

    20 червня про результати ЗНО випускників 11-х класів, абітурієнтів Луганської області на брифінгу для ЗМІ в облдержадміністрації розповів директор Департаменту освіти і науки ОДА Юрій Стецюк.

    Він нагадав, що основна сесія ЗНО тривала з 23 травня по 16 червня. Усі 22 пункти тестування, що працювали на території Луганщини, відповідали вимогам Українського центру оцінювання якості освіти та Міністерства освіти і науки України. Успішно зі своїми обов’язками впоралися і педагогічні працівники, які працювали на цих пунктах.

   • Понад 2 млрд грн. податків і зборів перерахували платники Луганщини до зведеного бюджету держави

    За інформацією Головного управління ДФС у Луганській області, у січні-травні 2018 року платники Луганської області сплатили до зведеного бюджету країни 2 млрд 15 млн грн. Це на 79,6 млн грн більше, ніж в аналогічному періоді 2017-го року. Зокрема, до державної скарбниці надійшло 950 млн грн. У порівнянні з показниками за cічень-травень минулого року надходження зросли на 81,8 млн грн.

   • У Лисичанську відбулось чергове засідання експертної комісії архівного відділу

    Сьогодні, 19 червня в архівному відділі Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання експертної комісії архівного відділу.

    В ході засідання були розглянуті наступні питання:

    — описи справ з кадрових питань (особового складу), тривалого зберігання, акти про вилучення для знищення документів, не внесених до Національного архівного фонду, наступних організацій та підприємств: управління капітального будівництва Лисичанської міської ради, ЛКСП «Лисичанськводоканал», управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради;

   • Дорогі медики!

    Щиросердно вітаю вас із професійним святом!

    Благородство, жертовність і служіння – слова, якими можна охарактеризувати працю медиків.

    Ви супроводжуєте людей від першого до останнього подиху, приходите на допомогу у найскрутніші хвилини, зберігаєте найцінніше – здоров’я і життя. У ваших руках щодня опиняються десятки людських доль, які залежать не тільки від вашого рівня кваліфікації і призначеного лікування, але й від вашої психологічної підтримки і проявленого милосердя.

    На передовій неоголошеної війни поруч із військовими – наші мужні і патріотичні медики, віддані обраному фаху й Батьківщині.

    Сьогодні в області нами багато зроблено у сфері охорони здоров’я. Але багато роботи ще попереду. Найбільше пишаюся модернізованою дитячою обласною лікарнею. Адже йдеться про врятовані життя маленьких луганчан. Нами відкрито нові відділення лікувальних закладів, придбано сучасне обладнання, оновлено санітарний автопарк. Наразі працюємо над масштабними проектами обласної лікарні та онкодиспансеру.

    Як людина, життя якої вже декілька разів рятували люди у білих халатах, низько вклоняюся перед вами. Дякую за щоденну благородну справу, за глибокі знання і добрі серця! Зичу вам та вашим сім’ям міцного здоров’я, незмінного щастя, достатку і мирного неба над головою!

    Голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз

   • Управління власності Лисичанської міської ради інформує про проведення конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок

    Мета проведення незалежної оцінки — визначення ринкової вартості земельних ділянок за адресами:

    м. Лисичанськ, вул. П. Осипенко, 1, площею 0,1030 га;

    м. Лисичанськ, вул. ім. В. Сосюри, 245-б, площею 0,0061 га;

   • Про набрання чинності змін до Положення про ведення касових операцій

    ДПІ у м. Лисичанську повідомляє, що з 01.06.2018 року вступили у дію зміни до Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 29 грудня 2017 року № 148 (далі — Положення № 148).

    Згідно внесених змін суб’єкти господарювання мають право до 30 червня 2018 року (включно) використовувати в своїй діяльності форми бланки та форми касових документів попереднього зразку, встановлені Положенням про ведення касових операцій у національній валюті в Україні, затвердженим постановою Правління Нацбанку України від 15 грудня 2004 року № 637.

   • У Лисичанську відбулось чергове засідання виконавчого комітету

    Здание исполкома 2016Сьогодні, 19 червня, відбулось чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради, яке очолив міський голова Сергій Шилін.

    Під час засідання були розглянуті питання про будівництво та архітектуру, про облік та розподіл житлової площі і про опіку та піклування.

    Під час засідання члени виконавчого комітету заслухали та затвердили заходи з підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери м. Лисичанська до роботи в осінньо-зимовий період 2018-1019 років, про які доповів начальник управління з виконання політики Лисичанської міської ради в галузі ЖКГ Віталій Сахань; заслухали, взяли до відома інформацію начальника УПСЗН Лисичанської міської ради Олени Єздакової про хід реалізації програми житлових субсидій в опалювальний період 2017-2018 років.

   • Вітаємо команду нашого міста - золотого призера Кубку Луганської області з легкої атлетики

    25 травня в місті Кремінна відбулись змагання Кубку Луганської області з легкої атлетики. В змаганнях взяли участь 30 спортсменів з 5 міст області. Спортсмени нашого міста показали наступні результати:

    І місце — Михайло Пальчик (потрійний стрибок), Ганна Собора (біг 100 м з бар’єрами), Назар Козинський (стрибки у висоту, біг 100 м з бар’єрами);

   • Уточнення часу акредитації

    18839662_1480702708667088_5421712486069436248_oШановні журналісти, прохання надати ваші дані щодо відвідування репетиції та участі у брифінгу для ЗМІ лідеру гурту «Океан Ельзи» Святослава Вакарчука.

    Дані на акредитацію надсилайте на електронну пошту pr@okeanelzy.com до 12:00 четверга, 8 червня (підтвердження та інформацію щодо місця отримання бейджів «преса», часу прес-брифінгу та інше, буде розіслано акредитованим ЗМІ по завершені прийому заявок).

   • Управління власності Лисичанської міської ради інформує про підсумки конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки об'ктів комунальної власності

    Мета проведення незалежної оцінки — визначення ринкової вартості об’єкта для розрахунку орендної плати.

    За результатами конкурсу з відбору суб`єктів оціночної діяльності, який відбувся 31.05.2016 р, конкурсна комісія прийняла рішення визначити переможцями:

   • Увага! З 2 липня 2018 року діятимуть нові бюджетні рахунки

    У Головному управлінні ДФС у Луганській області звертають увагу. Змінено реквізити бюджетних рахунків для сплати податків, зборів та обов’язкових платежів. Так, з 02.07.2018р., у зв’язку зі зміною порядку відкриття дохідних рахунків, зарахування всіх податків і зборів (на ЄСВ не розповсюджується) буде проводитися виключно через МФО 899998 центрального апарату Державної казначейської служби України, назва банку — Казначейство України (ЕАП). Діючі бюджетні рахунки будуть повністю закриті. Крім того, на виконання Пріоритетних напрямів діяльності Державної казначейської служби України на 2018 р. щодо запровадження централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів внесено зміни до наказів Мінфіну України: — від 22.06.2012 р. № 758, яким затверджено Порядок відкриття та закриття рахунків у національній валюті в органах Держказначейства України; — від 29.01.2013 р. № 43, яким затверджено Порядок казначейського обслуговування доходів та інших надходжень держбюджету; — від 23.08.2012 р. № 938, яким затверджено Порядок казначейського обслуговування місцевих бюджетів.

    З оновленими рахунками можна ознайомитися в Центрах обслуговування платників за місцем обліку та на субсайті Головного управління ДФС у Луганській області у банері «Бюджетні рахунки» або за посиланням: http://lg.sfs.gov.ua/byudjetni-rahunki/.

    Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

   • У Лисичанську відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини

    1504095971_81dfe46928df3fc62a5b787b9b57ffc3Сьогодні, 14 червня, в Лисичанській міській раді відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини. Під час засідання члени комісії розглянули наступні питання:

    — про вирішення способу участі матері у вихованні дитини;

    — про визначення місця проживання дитини;

   • Будьте пильними до підозрілих предметів!

    Пам’ятайте, що розмінуванням, знешкодженням або знищенням вибухонебезпечних предметів займаються тільки підготовлені фахівці-сапери, допущені до цього виду робіт.

    При виявленні вибухонебезпечного пристрою:

    • — негайно повідомте чергові служби органів внутрішніх справ, ДСНС (за тел. 101);
    • Управління власності Лисичанської міської ради інформує про підсумки конкурсу з відбору виконавців робіт із землеустрою

     За результатами розгляду конкурсних пропозицій конкурсу з відбору виконавців робіт із землеустрою, який відбувся 24.05.2016 р., конкурсна комісія з відбору виконавців робіт із землеустрою, землеоціночних робіт та виконавців земельних торгів прийняла рішення визначити переможцем приватне підприємство «Обласний центр впровадження «АГРОЦЕНТРНАУКА» для розробки проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 89,3673 га в районі вул. Брестської.

     Управління власності Лисичанської міської ради

    • Майже 9 мільйонів гривень спрямовано до місцевого бюджету платниками єдиного податку Лисичанського регіону

     «За січень-травень поточного року, юридичні та фізичні особи — підприємці, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, сплатили до бюджету 8 млн 816,5 тис грн. єдиного податку. — повідомила в.о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніна Кравченко. — Приріст надходжень у порівнянні до відповідного періоду минулого року складає 466,2 тис. грн.».

    • Відбулось чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради

     Сьогодні, 5 червня, відбулось чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради, яке очолив міський голова Сергій Шилін.

     Під час засідання були розглянуті питання про будівництво та архітектуру, про облік та розподіл житлової площі і про опіку та піклування.

     Члени виконавчого комітету заслухали, взяли до відома та винесли на розгляд чергової сесії міської ради інформацію начальника відділу у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради Ніни Нецвєт про хід виконання Програми реалізації державної молодіжної та сімейної політики на території міста Лисичанськ на 2016-2020 роки.

    • До відома всіх бажаючих потрапити на концерт гурту "Океан Ельзи" у Лисичанську

     9 червня рух автобусів на приміських та міжміських (внутрішньообласних) автобусних маршрутах загального користування буде здійснюватися в повному обсязі з автостанцій, а також із зупинок, передбачених розкладом руху.

     За інформацією Департаменту регіонального розвитку, промисловості, інфраструктури та енергозбереження ОДА, у разі потреби буде залучено додаткові автобуси та виконуватися додаткові рейси.

     Луганська обласна державна адміністрація

    • Лисичани відрахували зі своїх доходів понад 131 мільйона гривень ПДФО

     «Упродовж січня-травня 2018 року від доходів жителів Лисичанського регіону до бюджетів усіх рівнів надійшло 131 млн 290,6 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб (ПДФО). За 5 місяців поточного року надходження ПДФО до відповідних бюджетів збільшились на 29 млн 832,6 тис. грн., або на 29,4% проти відповідного періоду минулого року. — повідомила в.о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніна Кравченко. — Так місцеві бюджети Лисичанська, Новодружеська та Привілля отримали 78 млн 774,4 тис. грн. від зазначеної суми. Приріст цьогорічних надходжень податку в порівнянні з аналогічним періодом минулого року складає 17 млн 899,6 тис. грн., або 29,4%».

    • У Лисичанську підписали меморандум про роботу інформаційно-консультаційного пункту ГУ Держпраці

     Сьогодні, 12 червня в приміщенні Центру надання адміністративних послуг у м. Лисичанську відбулася зустріч між Лисичанським міським головою Сергієм Шиліним та начальником Головного управління Держпраці у Луганській області В’ячеславом Міленіним.

     У заході також взяли участь перший заступник міського голови Андрій Шальнєв, начальник відділу адміністративних послуг, керівник ЦНАП Олена Литвинюк, начальник відділу експертної роботи, ринкового нагляду та надання адміністративних послуг Олександр Землянський.

    • Легендарний гурт "Океан Ельзи" 9 червня завітає до Лисичанська

     Концерт відбудеться о 20.00 на лисичанському стадіоні «Шахтар».

     Вхід до стадіону розпочнеться о 18:00.

     Відвідувачі концерту мають дотримуватись правил поведінки під час проведення масових заходів.

     Так, суворо забороняється:

     • — вхід до стадіону у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння;
     • — вживання алкогольних напоїв або наркотичних речовин на території стадіону;
     • — пронесення скляних пляшок, піротехнічних приладів та вибухонебезпечних предметів, вогнепальної або холодної зброї.

     На території стадіону буде здійснюватися продаж безалкогольних напоїв та продуктів харчування.

    • З 2 липня змінюються реквізити бюджетних рахунків для сплати податків і зборів

     ДПІ у м. Лисичанську повідомляє, що з 2 липня 2018 року змінюються реквізити бюджетних рахунків для сплати податків і зборів.

     За довідками звертатися за тел. 7-12-88, 7-11-81.

     Реквізити бюджетних рахунків додаються

     Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

    • Пройшло засідання чергової 46-ї сесії Лисичанської міської ради

     Вчора, 31 травня, пройшло засідання чергової 46-ї сесії Лисичанської міської ради, яке очолив голова міської ради Сергій Шилін. В роботі сесії взяли участь депутати та їх помічники, міські голови міст Новодружеськ та Привілля, керівники та співробітники органів державної влади, структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств, представники громадськості та засобів масової інформації.

    • 9 червня у Лисичанську буде змінено рух транспорту

     У зв’язку із проведенням концерту гурту «Океан Ельзи» до його закінчення буде обмежено рух легкового та вантажного автотранспорту з 07.00 по вул. Сосюри від вул. Кронштадтської до Гарібальді, а також по проспекту Перемоги від вул. Гарібальді до стадіону «Шахтар».

     Також, з 12.00 у зазначених напрямках буде обмежено рух громадського транспорту.

     Об’їзд здійснюватиметься по вулицям Кронштадтській, Волгоградській та Канатній або по вулицям Кронштадтській та Карла Маркса.

     Сподіваємось на розуміння за тимчасові незручності.

    • Розміри торгового приміщення та реалізація алкогольних напоїв

     ДПІ у м.Лисичанську нагадує: Законом України від 19.12.1995 № 481 «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» зі змінами та доповненнями визначено, що місце торгівлі — місце реалізації товарів, у тому числі на розлив, в одному торговому приміщенні (будівлі) за місцем його фактичного розташування, для тютюнових виробів та пива — без обмеження площі, для алкогольних напоїв, крім пива, — торговельною площею не менше 20 кв. метрів, обладнане реєстраторами розрахункових операцій (незалежно від їх кількості) або де є книги обліку розрахункових операцій (незалежно від їх кількості), в яких фіксується виручка від продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів незалежно від того, чи оформляється через них продаж інших товарів.

    • Шановні друзі!

     Від щирого серця вітаю вас із професійним святом — Днем журналіста!

     Свобода слова стала одним з головних надбань незалежної України. Непорушність цього базового принципу демократії залежить не лише від дотримання законності, але й від вимогливості журналіста до самого себе, від його відповідальності перед країною, суспільством.

     В умовах відкритої інформаційної війни проти нашої держави саме від вас залежить перемога у битві за свідомість та душі наших земляків.

     За можливість писати правдиво і об’єктивно вам часом доводиться ризикувати своїми життями.

     Сьогодні Луганщина — символ праведної боротьби українців за свою незалежність. Від наших спільних зусиль залежить, як нашу Батьківщину сприйматимуть завтра.

     Саме тому суспільство чекає від вас об’єктивного, пильного та небайдужого погляду на події у регіоні та вболівання за долю рідного краю.

     Тож, прийміть слова щирої поваги та вдячності за Вашу самовіддану працю. Бажаю Вам невтомного творчого пошуку у роботі, натхнення та журналістського чуття. Злагоди та добробуту Вашим родинам!

     Голова Луганської обласної державної адміністрації — керівник обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз

    • За 5 місяців 2018 року лисичани сплатили до місцевого бюджету понад 366 тисяч гривень податку на нерухомість

     «З початку 2018 року платники податків, які перебувають на обліку у ДПІ м.Лисичанська, сплатили до місцевого бюджету 366,6 тис. грн податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, з яких: 239,0 тис.грн сплатили юридичні особи та 127,6 тис. грн — фізичні. Це на 166,6 тис.грн або на 120,0 відсотка, більше, ніж за аналогічний період минулого року», — повідомила в.о. начальника ДПІ Ніна Кравченко.

    • Дорогі земляки!

     Рідна Луганщина підходить до святкування свого Дня народження у надскладних умовах. Територія розділена лінією зіткнення, населення дезорієнтоване і дезінформоване, відсутні візії майбутнього краю. Проте період кризи — це також період нових можливостей.

     Мої діди і прадіди поховані на цій землі, тут народилися мої діти. Тому я до останнього подиху буду боротися за єдність і добробут малої батьківщини.

     Успіх ввіреної мені в керівництво території, розбудова мирного життя на її теренах є найкращою контрпропагандою і запорукою об’єднання Луганщини.

     Ми обрали шлях консолідації зусиль влади і громадськості. На зміну політичним гаслам має прийти фахова дискусія. Голос тих, хто кожного дня своєю працею демонструє справжній патріотизм, має бути почутим.

     З вітальним словом та щирими побажання добра і миру звертаюся до кожного жителя області від Троїцького до Антрацита, від Мілового до Сватового. Луганщина у нас одна! І в наших силах змінити долю рідного краю, забезпечити гідну старість батькам і дати майбутнє дітям! Сподіваюся, що 80-ту річницю створення області ми святкуватимемо єдиним родинним колом в українському Луганську!

     Разом ми відновимо єдність Луганщини і змінимо країну! З Днем області!

     Голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз

    • З початку 2018 року працездатним населенням Лисичанського регіону сплачено понад 161 мільйона гривень ЄСВ

     «За 5 місяців поточного року, платниками міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля, сплачено 161 млн. 339,4 тис.грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (ЄСВ), що на 99 млн. 555,1 тис. грн. більше відповідного періоду минулого року», — повідомила в.о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніна Кравченко.

    • Меню «Листування з ДФС» Електронного кабінету дозволяє надіслати лист до ДФС

     ДПІ у м. Лисичанську інформує: меню «Листування з ДФС» приватної частини Електронного кабінету дозволяє надіслати лист (запит тощо) до відповідного органу ДФС. Вхід до Електронного кабінету здійснюється або через офіційний веб-портал ДФС, або за адресою: http://cabinet.sfs.gov.ua.

     Робота у приватній частині Електронного кабінету здійснюється з використанням електронного цифрового підпису, отриманого у будь-якому Акредитованому центрі сертифікації ключів.

    • Увага! ДПІ у м. Лисичанську повідомляє про режим роботи у святкові та вихідні дні

     23 червня — робочий день з 09.00 до 16.45;

     27 червня — робочий день з 09.00 до 17.00;

     30 червня — працює Центр обслуговування платників ДПІ у м. Лисичанську у режимі чергування — з 09.00 до 13.00;

    • Поточний рахунок фізичні особи-підприємці повинні використовувати за призначенням

     ДПІ у м. Лисичанську повідомляє: пунктом 1.3 глави 1 Інструкції про порядок відкриття, використання і закриття рахунків у національній та іноземних валютах, затвердженої постановою Правління Національного банку України від 12 листопада 2003 року № 492 із змінами та доповненнями, передбачено, що фізичні особи мають право відкривати рахунки для здійснення підприємницької, незалежної професійної діяльності та для власних потреб.

    • Особливості подання повідомлення за ф. № 20-ОПП при наданні в оренду нерухомого майна

     ДПІ у м. Лисичанську інформує: у разі надання в оренду об’єкта нерухомого майна або його частини повідомлення за ф. № 20-ОПП подається до контролюючих органів як власником нерухомого майна — орендодавцем, так і орендарем у порядку та строки, визначені п. 8.3-8.5 розділу VIII Порядку обліку платників податків, затвердженого наказом МФУ від 09.12.2011 № 1588.

    • Очередной жертвой пагубной привычки стал 30 летний лисичанин

     Каждый день сводка происшествий пополняется все новыми жертвами огня вследствие беспечности людей. Так, 22 июня около 18 часов на пульт пожарно-спасательной части № 9 города Лисичанск поступило сообщение о пожаре в жилом доме, по адресу ул. Дибровка, 79. По приезду пожарных к месту вызова было обнаружено, что из окна этого дома валит густой дым. В считанные минуты спасатели взломали дверь в данном жилье и в ходе разведки обнаружили в выгоревшей комнате обгоревшего человека гражданина Л.,1987 г.р. После чего ему была оказана первая медицинская помощь и отправлен в больницу каретой «Скорой помощи».

    • Порядок взяття на облік платника податків за неосновним місцем обліку

     ДПІ у м. Лисичанську повідомляє: Податковим кодексом України встановлено обов’язок платників податків обліковуватись у контролюючих органах за місцезнаходженням юридичних осіб, відокремлених підрозділів юридичних осіб, місцем проживання особи (основне місце обліку), а також за місцем розташування (реєстрації) їх підрозділів, рухомого та нерухомого майна, об’єктів оподаткування або об’єктів, які пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність (неосновне місце обліку) (п. 63.3. ст. 63 ПКУ).

    • Рятувальники провели профілактичну роботу з малечею міста Лисичанська

     З настанням спекотної погоди активно почався і пляжний сезон. Для рятувальників — це період підвищеної пильності, адже саме в цей період відбувається велика частина загибелі на водних об’єктах. Саме тому, в червні співробітники Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України в Луганській області проводили рейди по водним об’єктам. Почали рейд зі ставка, який знаходиться у м. Лисичанськ по вулиці Клубна (район другого виробництва заводу «Пролетарій»), в якому взяли участь 65 вихованців літнього пришкільного табору ЗОШ № 4 віком від 6 до 14 років.

    • Чи потрібно платити туристичний збір під час відрядження?

     ДПІ у м. Лисичанську, в рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!», інформує: відповідно до ст.168 Податкового кодексу України (далі — ПКУ) платниками туристичного збору є громадяни України, іноземці, а також особи без громадянства, які прибувають на територію адміністративно-територіальної одиниці, на який діє рішення сільської, селищної, міської ради або ради об’єднаної територіальної громади про встановлення туристичного збору, та отримують послуги з тимчасового проживання із зобов’язанням залишити місце перебування у зазначений строк.

    • У місті Привілля були знайдені вибухонебезпечні предмети

     Протягом минулої доби, 14 червня, піротехнічними розрахунками Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС) було перевірено 1,94 га місцевості на території Луганської області , де виявлено та вилучено 112 одиниць вибухонебезпечних предметів, а саме: 19 артилерійських снарядів, 14 ручних мін, 8 одиниць інженерних боєприпасів, 42 підривника, 11 одиниць набоїв та 18 одиниць інших вибухонебезпечних предметів.

    • Туристичний збір: платники та ставки податку

     ДПІ у м. Лисичанську, в рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!», інформує: Туристичний збір — місцевий збір, який встановлюється місцевою радою. Платники — громадяни, які на території місцевої ради отримують послуги з тимчасового проживання. Водночас, від сплати туристичного податку звільняються громадяни, які знаходяться у відрядженні; діти до 18 років; інваліди та особи, які супроводжують інвалідів I групи. Окрім того, платниками збору не є особи, які прибули за путівками (курсівками) на лікування, оздоровлення, реабілітацію до лікувально-профілактичних, фізкультурно-оздоровчих та санаторно-курортних закладів. Однак, такі заклади повинні мати ліцензію на медичну практику та акредитацію МОЗ України.

    • "Запобігти. Врятувати. Допомогти"

     14 червня в дитячому мовному таборі «The Sun Republic» КЗ «Лисичанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 8» відбулося свято в рамках Всеукраїнської акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти». На святі були присутні гості: головний спеціаліст відділу цівільного захисту Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області, майор служби ЦЗ Тамашевська О.Л., начальник караулу ДПРЧ № 9 (м. Лисичанськ), капітан служби ЦЗ Мартинюк Артем Ігорович та його бойовий караул, волонтери загону швидкого реагування Луганської обласної організації «Червоний Хрест», а також гість з Америки, мешканець Північної Кароліни Алекс Гавен.

    • Громадяни України мають право на внесення інформації про реєстраційний номер облікової картки платника податків до паспорта громадянина України

     ДПІ у м. Лисичанську, в рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!», інформує: будь-яким контролюючим органом Державної фіскальної служби України на прохання фізичної особи до паспорта у формі книжечки можуть бути внесені дані про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб — платників податків (п.70.10 ст.70 Податкового кодексу України та наказу Міністерства фінансів України від 29.09.2017 № 822).

    • Автоматизовані системи раннього виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення населення у разі їх виникнення

     З метою своєчасного виявлення на об’єктах підвищеної небезпеки загрози виникнення надзвичайних ситуацій та здійснення оповіщення персоналу та населення, яке потрапляє в зону можливого ураження Лисичанське міське управління ГУ ДСНС України у Луганській області повідомляє, що відповідно до статті 53 Кодексу цивільного захисту України на об’єктах підвищеної небезпеки передбачено створення та функціонування автоматизованих систем раннього виявлення загрози виникнення надзвичайних ситуацій та оповіщення населення у разі їх виникнення.

    • Порядок зняття з обліку фізичної особи - підприємця як платника податків та ЄСВ

     ДПІ у м. Лисичанську інформує: зняття з обліку у контролюючих органах фізичних осіб — підприємців здійснюється на підставі відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань (далі — ЄДР) про державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності фізичної особи — підприємця. (стаття 67 Податкового кодексу України та ст. 5 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 08.07.2010 р. № 2464-VI).

    • Рятувальники забезпечують мешканців міста водою

     Рятувальники завжди небайдужі до людей, котрі потрапили у складну життєву ситуацію. Так, з 29 травня і по теперішній час у деяких районах м. Лисичанськ припинено водопостачання у житлові будинки міста.

     У зв’язку з цим бійці Державної пожежно-рятувальної служби м. Лисичанськ щоденно починаючи з 31 травня забезпечують мешканців міста водою.

    • Як повідомити фіскальну службу, якщо прийняли на роботу нового працівника

     ДПІ у м. Лисичанську нагадує: відповідно до норм постанови Кабінету Міністрів України від 17 червня 2015 року № 413 «Про порядок повідомлення Державній фіскальній службі та її територіальним органам про прийняття працівника на роботу» (далі — Постанова № 413) повідомлення про прийняття працівника на роботу подається власником підприємства або уповноваженим ним органом (особою) чи фізичною особою-підприємцем до територіальних органів ДФС за місцем обліку за формою згідно з додатком до Постанови № 413, до початку роботи працівника за укладеним трудовим договором одним із таких способів:

     — засобами електронного зв’язку з використанням електронного цифрового підпису відповідальних осіб відповідно до вимог законодавства у сфері електронного документообігу та електронного підпису;

    • ДСНС попереджає про правила безпеки під час літнього відпочинку

     Під час літніх канікул діти часто залишаються без догляду. Батьки та вчителі вже не можуть контролювати кожен крок маленького бешкетника, саме тому зростає небезпека виникнення надзвичайних ситуацій за участю дітей.

    • Платники міст Лисичанськ, Новодружеськ та Привілля спрямували до державного бюджету понад 10 мільйонів гривень військового збору

     военный зборЗа словами в.о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніни Кравченко, за п’ять місяців поточного року платники податків міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля спрямували до Державного бюджету України 10 млн 22,8 тис. грн. військового збору, що більше, ніж за відповідний період минулого року на 3 млн 444,3 тис. грн. або на 52,4%.

    • ДСНС попереджає. Будьте обережні на воді!

     Пам’ятайте!

     • 1. Не запливайте за обмежувальні буйки.
     • 2. Не пірнайте з берегу в невідомих вам місцях (глибина може бути недостатньою для пірнання).
     • 3. Не допускайте переохолодження тіла у воді, при появі судом негайно вийдіть з води.
     • 4. Стримуйте оточуючих від необережних вчинків.
     • 5. Не залишайте дітей без нагляду старших. Забороняйте самостійно заходити у воду.

     Лисичанське міське управління ГУ ДСНС України у Луганській області

      

    • Щодо отримання фінансової допомоги для створення робочих місць для працевлаштування інвалідів

     З метою сприяння працевлаштуванню інвалідів Луганське обласне відділення Фонду повідомляє наступне.

     Згідно чинних нормативно — правових актів Фонду соціального захисту інвалідів, зокрема: «Порядку використання суми адміністративно — господарських санкцій та пені за невиконання нормативу робочих місць для працевлаштування інвалідів, що надійшли до державного бюджету», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31.01.2007р. № 70 «Про реалізацію статей 19 і 20 Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів України»; «Інструкції з надання фінансової допомоги на поворотній і безповоротній основі та цільової позики за рахунок сум адміністративно — господарських санкцій та пені, що надходять до державного бюджету за невиконання нормативу робочих місць для працевлаштування інвалідів», затвердженої наказом Міністерства праці та соціальної політики України від 06.09.2010р. № 270; постанови Кабінету Міністрів України від 23.11.2011р. № 1234 «Про внесення змін до Порядку надання дотацій роботодавцю за рахунок коштів Фонду соціального захисту інвалідів та створення спеціальних робочих місць для інвалідів, зареєстрованих у державній службі зайнятості» у роботодавців області існує можливість отримання фінансової допомоги, позики, дотацій за рахунок коштів Фонду на створення робочих місць для працевлаштування інвалідів.

    • З початку року до зведеного бюджету Лисичанські платники спрямували майже 190 мільйонів гривень

     «За січень-травень 2018 року платниками Лисичанського регіону до бюджетів всіх рівнів спрямовано 189 млн 86,5 тис. грн, — повідомила виконуюча обов’язки начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніна Кравченко. — До державного бюджету було перераховано податків та зборів у сумі 70 млн 669,1 тис. грн., що на 15 млн 671,2 тис. грн або на 28,5% більше, ніж у відповідному періоді минулого року та 118 млн 417,4 тис. грн. — до місцевого бюджету, що перевищує показник відповідного періоду минулого року на 23,3%».

    • 446 млн грн. доходу, отриманого у минулому році, задекларували жителі Луганщини

     За інформацією Головного управління ДФС у Луганській області, станом на 02.05.2018 громадянами подано понад 16 тис. податкових декларацій про майновий стан і доходи, що на 353 декларації більше, ніж за відповідний період минулого року. Загальна сума задекларованого доходу становить 446 млн грн. Це на 75 млн грн або на 20% більше, ніж у минулому році.

     Задекларовано до сплати податку з доходів фізичних осіб 23 млн грн, що на 3 млн грн, або на 15% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору, задекларована платниками податків самостійно до сплати, становить 2,6 млн грн.

    • Понад 4 млн грн. нараховано за порушення в сфері готівкових розрахунків на Луганщині

     За інформацією Головного управління ДФС у Луганській області, за січень-квітень 2018 року проведено 110 перевірок в сфері готівкових розрахунків, за результатами яких платникам донараховано 4 млн 294 тис. грн. штрафів і пені. В регіоні на сьогоднішній день зареєстровано 2867 реєстраторів розрахункових операцій. Загальна сума виторгу за 4 місяці поточного року склала 1 млрд 630 млн грн., у т.ч. за квітень — 405 млн грн.

    • До уваги платникам ПДВ: декларація з ПДВ зазнала змін

     ДПІ у м. Лисичанську звертає увагу: 04 травня 2018 року у бюлетені «Офіційний вісник України» № 35 опубліковано наказ Міністерства фінансів України від 23.03.2018 № 381 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 28 січня 2016 року № 21» (далі — Наказ № 381).

    • Час сплатити податок за «елітний» автомобіль наближається

     ДПІ у м. Лисичанську повідомляє: податковим кодексом України платниками транспортного податку визначено фізичних та юридичних осіб, в тому числі нерезидентів, які мають зареєстровані в Україні згідно з чинним законодавством власні легкові автомобілі, з року випуску яких минуло не більше п’яти років (включно) та середньоринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року.

    • Підприємці на загальній системі оподаткування мають здійснювати продаж власної продукції через РРО

     ДПІ у м. Лисичанську звертає увагу: суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі при продажу товарів (наданні послуг) зобов’язані проводити розрахункові операції на повну суму покупки (надання послуги) через зареєстровані, опломбовані у встановленому порядку та переведені у фіскальний режим роботи РРО (реєстратори розрахункових операцій) з роздрукуванням відповідних розрахункових документів, що підтверджують виконання розрахункових операцій, або у випадках, передбачених Законом України від 06.07.1995 № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі-ЗУ № 265/95-ВР), із застосуванням зареєстрованих у встановленому порядку розрахункових книжок (РК).

    • Урядова «гаряча лінія»

     Для забезпечення оперативного реагування на звернення суб’єктів підприємницької діяльності щодо протиправних дій посадових осіб органів виконавчої влади на Урядовому веб-порталі www.kmu.gov.ua запроваджено «Гарячу лінію» — діалог з малим бізнесом, на яку можна зателефонувати за номером: 0-800-507-309. Дзвінки зі стаціонарних телефонів у межах України безкоштовні, дзвінки з мобільних телефонів оплачуються відповідно до тарифів операторів мобільного зв’язку.

     Урядова «гаряча лінія» працює крім святкових днів та неділі за наступним графіком: понеділок-п’ятниця — з 8 до 21 години, субота — з 8 до 19 години.

    • Сума соціальної допомоги по вагітності та пологах - без військового збору

     ДПІ у м. Лисичанську повідомляє: відповідно до п.163.1 ст.163 Податкового кодексу України від 02.12.2010 № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі-ПКУ) об’єктом оподаткування військовим збором резидента є загальний місячний (річний) оподатковуваний дохід, до складу якого включаються доходи, перелік яких визначено пп.164.2.1 — 164.2.18 п.164.2 ст.164 ПКУ.

     Крім того, до зазначеного вище переліку включаються інші доходи, крім зазначених у ст.165 ПКУ, що передбачені пп.164.2.20 п.164.2 ст.164 ПКУ.

    • З 1 липня будуть запроваджені нові зразки марок акцизного податку

     ДПІ у м. Лисичанську повідомляє: постановою Кабінета Міністрів України від 04.04.2018 року № 257 «Деякі питання маркування тютюнових виробів» (далі-Постанова № 257) додатково до діючих зразків марок акцизного податку для сигарет з фільтром та без фільтра, цигарок вітчизняного та імпортного виробництва затверджено нові зразки марок акцизного податку для інших тютюнових виробів вітчизняного виробництва і для інших тютюнових виробів імпортного виробництва.

     Нові зразки будуть запроваджені з 1 липня 2018 року.

    • Майже 222 тисячі гривень екоподатку перерахували до бюджету платники Лисичанського регіону

     «За січень-квітень поточного року платниками міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля було перераховано до бюджету 221,9 тис. грн. екологічного податку, — повідомила в.о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніна Кравченко».

    • У Лисичанську засуджено злочинця, який вчинив розбійний напад

     Вироком Лисичанського міського суду визнано винним у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ст.187 ч.2 КК України (напад з метою заволодіння чужим майном, поєднаний з погрозою застосування насильства, небезпечного для життя чи здоров`я особи, яка зазначала нападу) та призначено покарання у вигляді 7 років позбавлення волі із конфіскацією частини майно, що перебуває у приватній власності.

     Так, у грудні 2013 року, обвинувачений, який раніше вже був засуджений за вчинення аналогічних злочинів, перебуваючи у стані алкогольного сп`яніння, знаходячись на одній із вулиць міста Лисичанська, у вечірній час, погрожуючи застосуванням зброї, заволодів мобільним телефоном потерпілого, спричинивши останньому майнову шкоду.

    • Більше одного мільйона гривень рентної плати спрямували до бюджету Лисичанські платники

     «За чотири місяці поточного року від платників Лисичанського регіону, до бюджету надійшло 462,0 тис. грн. за спеціальне використання водних ресурсів та 629,3 тис. грн.  за користування надрами, — повідомила в.о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніна Кравченко».

    • Запрошуємо до участі у виставковій акції «Барвиста Україна»!

     У Національному комплексі «Експоцентр України» до Дня Незалежності України з 16 по 19 серпня 2011 року відбудеться щорічна загальнодержавна виставкова акція «Барвиста Україна» та Всеукраїнський конкурс-виставка «Кращій вітчизняний товар року».

     «Барвиста Україна» — єдиний виставковий захід, під час якого один раз на рік одночасно презентуються всі регіони України, а виробники з усіх куточків країни мають змогу продемонструвати все найкраще, що надбане за останні роки.

    • Запрошуємо до участі у Всеукраїнському конкурсі «Кращий вітчизняний товар року»!

     У дні святкування 20-річчя Незалежності України на території Національного комплексу «Експоцентр України» буде проведена в рамках загальнодержавної виставкової акції «Барвиста Україна» сьомий Всеукраїнський конкурс «Кращий вітчизняний товар року» (фінал конкурсу — 16.08.2011), завданням якого є сприяння просуванню та утвердженню вітчизняних виробників, їх торгових марок та товарів (продукції, робіт та послуг)на внутрішньому та зовнішньому ринках.

    • Свято Дня Конституції України на площі Перемоги (фоторепортаж)

     Вчора, 28 червня, святковою концертною програмою на площі Перемоги відзначили 22 річницю прийняття Основного Закону України. Трохи похмура погода та дощ, що пройшов за кілька годин до свята, не злякали лисичан — вони з задоволенням відвідали центральну площу міста, щоб подивитися концерт та взяти участь у цікавих розвагах.

    • Конфлікт Луганської обласної військово-цивільної адміністрації з Луганським енергетичним - єднанням вийшов на критичний рівень

     Про це керівник Луганської ОВГА Юрій Гарбуз розповів кореспондентові Укрінформу.

     «Я вчора відправив досить жорстку телеграму Прем’єр-міністру та Президенту України. З вівторка я буду в Києві, тому що ситуація загострюється все більше і більше. Сьогодні були спроби відключення не тільки комунальних підприємств, але вже і гуртожитку. Слава Богу, протягом години вдалося відновити подачу електроенергії. Для мене, як для губернатора, це серйозна проблема, але, на жаль, вона вирішується не на території області, а в Києві», — зазначив Юрій Гарбуз.

    • Ко Дню Конституции Украины в Лисичанске прошло торжественное мероприятие

     Сегодня, 27 июня, в преддверии 22-й годовщины принятия Конституции Украины состоялось торжественное мероприятие. В большом зале Лисичанского городского совета собрались руководство города во главе с городским головой Сергеем Шилиным, депутаты Лисичанского городского совета, руководители органов государственной власти и местного самоуправления, предприятий, учреждений, организаций различных форм собственности, представители общественных организаций.

    • У зоні АТО дозволено змінювати керівників та склад засновників

     Як відомо, згідно із Законом України «Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції» від 02.09.2014 № 1669-VII було заборонено змінювати керівників та склад засновників на території проведення антитерористичної операції у Луганській, Донецькій областях, м. Ізюмі, Ізюмському районі Харківської області.

     17.05.2016 Верховною Радою України прийнято Закон України № 1365-VIII «Про внесення змін до Закону України „Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції“ щодо безперешкодної діяльності органів місцевого самоврядування», який набрав чинності 08.06.2016.

    • 28 июня - День Конституции Украины

     28 июня 1996 года Верховная Рада Украины приняла первую Конституцию независимой Украины. Депутаты работали в сессионном зале всю ночь с 27 на 28 июня. Приняв во внимание замечания Президента Украины, и урегулировав все спорные статьи проекта, парламентарии поддержали новую Конституцию, в которой закреплены правовые основы независимой Украины, её суверенитет и территориальная целостность.

     Основной закон нашего государства состоит из 15 разделов и 161 статьи. В них отражены базовые принципы организации высших органов государства и местного самоуправления, их отношения и компетенция, определены базовые координаты и ориентиры, совокупность общественных ценностей — все, что формирует политико-экономическую систему. Также очерчены отношения государства и гражданина, их права и взаимные обязанности, установлены пределы вмешательства государства в жизнь общества и отдельной личности. Принятие Конституции разграничило права и обязанности различных ветвей власти, политических партий и общественных организаций.

     В соответствии со статьей 161 основного закона государства, день его принятия является государственным праздником — Днём Конституции Украины.

     Дорогие лисичане! В этот праздничный день желаем вам успехов и плодотворной работы на благо Родины. Пусть этот праздник придаст вам сил и творческих достижений во имя процветания нашей независимой Украины. От всей души желаем вам мирного неба, крепкого здоровья, добра и семейного благополучия, реализации всех задуманных планов и надежд!

     Лисичанский городской голова Сергей Шилин,

     Лисичанский городской совет и его исполнительный комитет

    • Особи, які проживають на територіях, тимчасово не підконтрольних українській владі, або у населених пунктах, що розташовані на лінії розмежування, отримали право вступу до вищих навчальних закладів області без проходження ЗНО

     В Україні набули чинності зміни до законодавства, згідно з якими особи, які проживають на територіях, тимчасово не підконтрольних українській владі, або у населених пунктах, що розташовані на лінії розмежування, отримали право вступу до вищих навчальних закладів області без проходження ЗНО.  Для того, щоб стати студентом, особам, які мають атестат про повну загальну середню освіту, необхідно просто приїхати з 1 по 24 липня до університету та скласти один іспит відповідно до обраної спеціальності.

    • Конкурс з регулярних перевезень пасажирів на приміських та міжміських автобусних маршрутах загального користування відбудеться 27 липня

     10 червня заступник голови Луганської облдержадміністрації Юрій Клименко провів нараду щодо питань взаємодії з підприємством Укртрансбезпека, у якій взяли участь керівники відповідних підрозділів облдержадміністрації і представники підприємств з перевезення пасажирів і вантажів на території Луганської області.

     Учасниками наради ухвалено рішення, що 17 червня буде оголошено новий конкурс з регулярних перевезень пасажирів на приміських та міжміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Луганської області, що відбудеться вже 27 липня поточного року.

    • В терцентре отметили День Конституции Украины

     28 июня Украина отмечает большой государственный праздник — День Конституции. Принятие Основного Закона государства — это событие, значение которого в жизни каждого гражданина этого государства тяжело переоценить.

     Конституция 1996 года стала важным этапом в украинском создании государства и законотворчестве, в развитии украинского общества. Именно Конституция провозгласила Украину суверенным, независимым, демократическим, социальным, правовым государством, признала человека высочайшей социальной ценностью.

    • Луганська область презентувала свою продукцію на ХХVIII Міжнародній агропромисловій виставці "Агро - 2016"

     8 червня відбулося відкриття ХХVIII Міжнародної агропромислової виставки «Агро — 2016» одного з найбільших та найпрестижніших заходів у сфері агропромислового комплексу.

     У церемонії відкриття взяв участь Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман і Міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий.

    • В Лисичанске прошел Первый открытый региональный турнир по дрэг-рейсингу

     В минувшую субботу, 23 июня, Лисичанск принимал Первый открытый региональный турнир по дрэг-рейсингу. Организаторы приурочили это незабываемое автомобильное зрелище ко Дню молодежи.

     Отметим, что турнир состоялся под патронатом Лисичанского городского головы Сергея Шилина, при поддержке Лисичанского и Привольского городских советов по инициативе общественной организации «Rollndrive».

    • Щодо безпеки життєдіяльності

     На сучасному етапі до рівня підготовки працівників у сфері цивільного захисту висуваються особливі вимоги, які пов’язані з вмінням успішно діяти в умовах надзвичайних ситуацій, приймати правильні рішення в обстановці, що швидко змінюється.

     Безпека на робочому місці кожного працівника має найвищий пріоритет. Безпека це фундаментальна потреба людини. Втрата освіти з безпеки може призвести до втрати основного інстинкту — інстинкту самозбереження.

    • FYI программа подготовки Frontend-специалистов среди переселенцев

     В рамках проекта ПРООН «Быстрое реагирование на социальные и экономические проблемы внутренне перемещенных лиц в Украине» при финансовой поддержке правительства Японии реализуется программа подготовки Frontend-специалистов среди переселенцев.

     Программа рассчитана на 4 месяца. Учиться можно онлайн из любой точки Украины.

     Старт обучения 14 июня 2016 года.

    • Праздник молодости и энергии: как отметили День молодежи в Лисичанске

     Ежегодно, в последнее воскресенье июня, украинцы отмечают день молодежи. В этот день каждый из нас забывает о том, сколько ему лет, потому что молодость — это не просто определенный период в жизни человека, а скорее — особое состояние души.

     Вчера, 24 июня, на центральной площади города прошло праздничное мероприятие, приуроченное этому празднику, организованное отделами по делам семьи, молодежи и спорта и культуры при поддержке Лисичанского городского совета.

     В этот день лисичан ожидала по-настоящему яркая и насыщенная праздничная программа. Несмотря на пасмурную погоду, на центральной площади города царила заразительная атмосфера счастья, позитива и драйва.

    • Вниманию граждан, получающих льготы на оплату жилищно-коммунальных услуг!

     Управление труда и социальной защиты населения Лисичанского городского совета обращает особое внимание всех без исключения получателей льгот на оплату жилищно-коммунальных услуг, твёрдого топлива, сжиженного баллонного газа!

     Постановлением Кабинета министров Украины от 27.04.2016 № 319 «О внесение изменений в некоторые постановления Кабинета министров Украины» внесено существенное изменение в Положение о порядке назначения и предоставления населению субсидий для возмещения расходов на оплату жилищно-коммунальных услуг, приобретения сжиженного газа, твердого печного бытового топлива, утверждённого Постановлением КМУ от 21.10.1995 № 848. Согласно этому изменению, с 01.05.2016 в случае назначения субсидии льготы на оплату жилищно-коммунальных услуг, приобретение твердого топлива и сжиженного баллонного газа лицам, которые зарегистрированы (фактически проживают) в жилом помещении (доме), в период ее получения не насчитываются. Информация о таких лицах подается предприятиям — поставщикам жилищно-коммунальных услуг и вносится в Единый государственный автоматизированный реестр льготников.

    • Програма святкових заходів до 78-ї річниці утворення Луганської області "ЛУГАНЩИНА - ЦЕ УКРАЇНА"

     04 червня 2016 року на площі Перемоги у місті Сєвєродонецьк відбудуться святкові заходи, присвячені відзначенню 78-річниці від дня утворення Луганської області.

     Святкові заходи розпочинаються о 7:00 святковим ярмарком на майданчику біля Льодового палацу спорту.

     О 12:00 у Льодовому палаці спорту відбудеться турнір зі змішаних єдиноборств «Територія сили».

    • З Днем державної служби!

    • 2 июля презентация Международной программы развития ребенка

    • Об изменениях в порядке назначения жилищной субсидии

     С 1 мая 2016 года Постановлением Кабинета Министров Украины от 27.04.2016г. № 319 внесены изменения в порядок назначения и предоставления населению жилищных субсидий. Изменения коснулись следующего:

     1. Гражданам льготных категорий, которые получают жилищную субсидию, льготы на оплату жилищно-коммунальных услуг не начисляются. Если раньше субсидия назначалась с учетом предоставленной льготы, то теперь при расчете субсидии берется полная стоимость жилищно-коммунальных услуг. Размер субсидии при этом увеличивается, а размер обязательной платы не меняется.

    • С днем молодежи!

     День молодежи люди разных поколений ждут и отмечают с особенным настроением. В этот день каждый из нас забывает о том, сколько ему лет, потому что молодость — это не просто определенный период в жизни человека, а скорее — особое состояние души.

     Сегодня как никогда востребованы компетентность, мобильность, способность принимать нестандартные, конструктивные решения — все то, чем обладает современная молодежь.

     Вы энергичная и творческая часть населения — достояние города! Ваш задор, пытливый ум, способность выдвигать новые идеи и нестандартно мыслить, необходимы для серьезных свершений. Именно с вашей целеустремлённостью, неуёмной жаждой жить, мы связываем самые светлые надежды будущего родного города.

     От всей души желаем, чтобы ваша жизнь была насыщенной и разнообразной, пусть в ней найдется место для всего — учебы и науки, отдыха и общественной работы, любви и дружбы. Мечтайте и воплощайте свои мечты в жизнь. И пусть вам всегда сопутствует успех. Доброго вам здоровья, счастья, благополучия и оптимизма!

     Городской голова Сергей Шилин,

     Лисичанский городской совет и его исполнительный комитет

    • 30 червня міський забіг "Насильству немає виправдання!"

     афиша

    • Уважаемые жители гг. Лисичанск, Новодружеск, Приволье, проживающие в домах (квартирах) с печным отоплением

     Постановлением Кабинета Министров Украины от 27 апреля 2016 года № 319 внесены изменения в Положение о порядке назначения и предоставления населению субсидий для возмещения расходов на оплату жилищно-коммунальных услуг, приобретение сжиженного газа, твердого и жидкого печного бытового топлива, утвержденного постановлением Кабинета Министров Украины от 21.10.1995 № 848.

     Постановлением исключена норма назначения субсидии на приобретение твердого топлива и сжиженного газа без обращения граждан. С 1 мая 2016 года для назначения данного вида субсидии гражданам необходимо лично обратиться в управление труда и социальной защиты населения, заполнить заявление и декларацию.

    • Співробітники Луганської митниці ДФС поповнили фонди міського краєзнавчого музею

     19 червня співробітники Луганської митниці ДФС передали до комунального закладу «Лисичанський міський краєзнавчий музей» для постійного зберігання самовар «Товарищества паровой самоварной фабрики наследников Василия Степановича Баташева» 1899 року виготовлення.

    • Фестиваль Європейського кіно

    • Никто не забыт! Ничто не забыто!

     Сегодня, 22 июня, в Лисичанске прошли мероприятия, посвященные Дню скорби и чествования памяти жертв войны в Украине. Ведь 22 июня 1941 года — одна из самых печальных дат в истории Украины — день начала войны. Этот день напоминает нам обо всех воинах и мирных гражданах, погибших на полях сражений, замученных в фашистской неволе, умерших в тылу от голода и лишений.

     В этот день представители городской организации ветеранов, руководство города, депутаты городского совета, руководители органов государственной власти и местного самоуправления, коммунальных предприятий города, общественности прошествовали к братской могиле «Вечный огонь» где возложили цветы к подножию памятника.

    • Шановні волонтери та громадські організації

     Донецька облдержадміністрація — обласна військово-цивільна адміністрація звертається до вас з проханням надати допомогу у вигляді будівельних матеріалів та інвентарю для відновлення зруйнованих у результаті постійних обстрілів житлових будинків населених пунктів Донецької області.

    • 22 июня - День скорби и чествования памяти жертв войны в Украине

     Память человеческая! Через десятилетия прорываются к тебе воспоминания — мгновения страшной, жестокой в истории нашего народа войны. Войны не на жизнь, а на смерть, войны в которой фашизм нес Украине пожизненное рабство или полное уничтожение нации.

     22 июня 1941 гитлеровские войска вероломно вторглись на территорию СССР, нарушив договор о ненападении. Несколько сот дивизий Германии и ее союзников развернули боевые действия вдоль западной границы бывшего Советского Союза — от Баренцева до Черного моря. В четыре часа утра немецкая авиация сбрасывала бомбы на Киев и другие города Украины. Наши войска оказывали героическое сопротивление. Мужественно держали оборону защитники Брестской крепости, Киева, Одессы, Севастополя и других городов, воины военных округов.

     Страшное слово «война» ворвалось в жизнь людей. Затаив дыхание, они слушали правительственное сообщение о нападении фашистской Германии. Трудно передать, какой трагедией для них был первый день войны. Всех охватило пронзительно щемящее чувство тревоги за свою Родину, за родных и близких, над которыми нависла смертельная опасность. Но и в те июньские дни все верили, что враг будет разбит, а победа будет за нами.

     Историю кровавой в истории человечества войны зафиксировано в научных трудах, архивных и музейных документах, фотографиях, плакатах военного и послевоенного времени, в воспоминаниях участников, а также воспроизведено в художественных, литературных произведениях, фильмах. В честь героев сооружены памятники и обелиски.

     Сегодня уже мало осталось в живых тех, кто с оружием в руках защищал тогда нашу страну. С каждым годом их неумолимо становится все меньше и меньше. И все, кто завоевали Победу, навсегда останутся в благодарной памяти потомков, а память о них будет передаваться из поколения в поколения.

    • Щодо недопущення зсувних процесів

     Шановні мешканці міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля!

     З метою недопущення розвитку зсувних процесів на території міст Лисичанськ, Новодружеськ та Привілля управління капітального будівництва Лисичанської міської ради звертається до вас з наступним проханням:

     • не робити вирубування зелених насаджень по схилах ярів;
     • — не порушувати природний ухил ярів (розчищення і терасування під городи);
     • — не робити надмірний полив садів і городів на схилах;
     • — не виконувати будівництво на схилах;
     • — не пригружати борти ярів побутовим сміттям.

     Інженерно-геологічна служба управління капітального будівництва Лисичанської міської ради

    • За активную гражданскую позицию и весомый вклад в развитие региона городской голова Сергей Шилин отмечен Благодарностью и ценным подарком

     Данные награды городской голова получил за помощь в развитии и оснащении блокпоста «Лисичанск-Бахмут» из рук командующего Операцией объединенных сил, генерал-лейтенанта Сергея Наева и заместителя председателя Национальной полиции Украины, полковника полиции Константина Бушуева.

     Отметим, что в минувшую пятницу командующий Операцией объединенных сил, генерал-лейтенант Сергей Наев совместно с заместителем председателя Национальной полиции Украины, полковником полиции Константином Бушуевым и начальником ГУНП в Луганской области Сергеем Колесником посетили первый переоборудованный и полностью обновленный стационарный блокпост Луганщины — «Лисичанск-Бахмут».

    • Зсувні процеси у Лисичанську (фото)

     Місто Лисичанськ розташоване на правому крутому схилі річки Сіверський Донець, порізаному численними ярами глибиною до 50 м і крутизною схилів до 30-40о. Це регіон, геологічна будова якого надзвичайно складна. На території м. Лисичанська отримали широкий розвиток небезпечні геологічні процеси — зсуви.

     Зсуви — зміщення порід на схилах під дією сили тяжіння в різноманітних формах, об’ємах, з різною швидкістю і на різні відстані.

    • Оголошено конкурс по Програмі стажування молоді у Верховній Раді України

     alt

     Верховна Рада України

     Програма сприяння Парламенту України (II)

     Асоціація випускників

     Програми стажування у Верховній Раді України та центральних органах виконавчої влади

     «Ліга інтернів»

     Запрошують Вас взяти участь у конкурсі на участь у

     Програмі стажування молоді у Верховній Раді України (2011 — 2012)

    • У Лисичанську відбулись обласні змагання серед працівників освіти

     15 червня на території Лисичанської міської спортивної культурно-оздоровчої бази «Лисичанець» відбулося урочисте відкриття обласного туристсько-спортивного зльоту-змагань серед працівників освіти Луганської області.

     На відкритті були присутні Ольга Лішик — заступник Луганської ОДА, Юрій Стецюк — начальник Департаменту освіти і науки ЛОДА, Сергій Шилін — голова м. Лисичанська, Сергій Севрюк — голова Луганської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України.

    • Про організацію літнього відпочинку дітей у таборі "Джура"

     Шановні батьки! Головне управління Національної поліції в Луганській області запрошує на літній відпочинок дітей в оздоровчому таборі «Джура», який буде функціонувати влітку 2017 року у с. Лиман Старобільського району Луганської області.

    • В Лисичанске отметили День Конституции

     ТРК “Акцент”

    • Уважаемые медицинские работники и ветераны здравоохранения!

     Искренне поздравляем вас с профессиональным праздником — Днем медицинского работника!

     Своим неутомимым трудом вы постоянно демонстрируете нам примеры профессионализма, выдержки, самоотверженности. Собственной добротой, знаниями и опытом вы возвращаете людей к полноценной жизни, ласковым словом дарите надежду на выздоровление.

     Примите сердечную благодарность за самоотверженный труд, безграничное милосердие, профессионализм и врачебную честь.

     Пусть ваш труд обогащается новым опытом и хорошими делами, а каждый прожитый день наполняется гордостью за выбранную профессию, почетом и уважением благодарных жителей нашего города.

     Желаем вам, уважаемые работники здравоохранения, крепкого здоровья, благополучия, семейного уюта, профессиональных успехов и человеческого уважения. И пусть ваша доброта, забота и милосердие, щедрость души вернутся к вам сторицей.

     Лисичанский городской голова Сергей Шилин,

     Лисичанский городской совет и его исполнительный комитет

    • Щодо підготовки енергетичних господарств до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років

     Для організації належної та своєчасної підготовки енергетичного господарства підприємств, установ та організацій до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 рр. інспекція Держенергонагляду вважає за необхідне звернути Вашу увагу, що тільки своєчасно розпочата та організаційно забезпечена робота може гарантувати його стале функціонування в зимовий період.

    • Флаги над мемориалом "Танк" в Лисичанске

     ТРК “Акцент”

    • В городском совете чествовали работников здравоохранения

     Сегодня, 14 июня, накануне Дня медицинского работника, в городском совете поздравили лисичанских медиков с наступающим профессиональным праздником.

     В торжественном мероприятии приняли участие городской голова Сергей Шилин и его заместитель Максим Головнев, начальник территориального медицинского объединения Григорий Старченко, представитель Государственной службы Украины по делам ветеранов войны и участников АТО Валерий Нагорняк, врачи, медсестры, младший медицинский персонал и те, кто связан с медициной.

    • Новое поколение лисичанского футбола. Матч на стадионе "Шахтер" (видео)

     ТРК “Акцент”

    • В ЦНАПі працюватиме агентський пункт управління Пенсійного фонду України у м. Лисичанську

     Сьогодні, 14 червня, в приміщенні Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) у м. Лисичанську відбулась зустріч міського голови Сергія Шиліна з начальником управління Пенсійного фонду України в м. Лисичанську Луганської області Марією Кошелєвою.

     У заході також взяли участь перший заступник міського голови Андрій Шальнєв та начальник відділу адміністративних послуг, керівник ЦНАП Олена Литвинюк.

    • В Лисичанске обсудили критическое положение шахт "Лисичанскугля" (видео)

     ТРК “Акцент”

    • "Summer Star"

     Вже 16-й рік поспіль на початку червня в Лисичанському міському Палаці культури проходять регіональні змагання зі спортивних бальних танців «Summer Star», організатором яких є керівник зразкового ансамблю бальних танців «Юнліс» Олександр Посошко.

    • Фестиваль Червона рута ищет таланты на Луганщине

     ТРК “Акцент”

    • У Лисичанську відбулася презентація волонтерського проекту «Якби не війна...»

     9 червня в кінотеатрі «Дружба» відбулася презентація волонтерського проекту «Якби не війна...». Захід організований волонтерами за підтримки благодійної організації «Фонд братів Дубневичів».

     До проекту увійшла фотовиставка з 122 світлин учасників бойових дій на Сході України. Виставка створена на основі унікальних життєвих історій бійців та містить вісім тематичних блоків, в кожному з яких — від 12 до 25 світлин: кохання, жінки на війні, мирні професії воїнів, мами з їхніми героїчними синами, соціальний блок, легіонери, та блок з бійцями, що померли. Це обличчя, історії та пам’ять сучасної України.

    • В Лисичанске поздравили медработников (видео)

     ТРК “Акцент”

    • С Днем работников легкой промышленности!

    • Памяти почетного жителя Лисичанска Петра Скорохода

     ТРК «Акцент»

    • В Лисичанске состоялось заседание пленума Лисичанского городского совета ветеранов Украины

     Вчера, 7 июня, состоялось заседание Пленума Лисичанского городского совета ветеранов Украины. В мероприятии приняли участие заместитель городского головы Андрей Якимчук, председатель Лисичанского городского совета ветеранов Украины Юрий Положенцев, председатели городских первичных ветеранских организаций.

    • Обучение и отдых: пришкольные лагеря в Лисичанске

     ТРК “Акцент”

    • У Лисичанську пройшов тренінг для підприємців та осіб, що планують започаткувати власний бізнес

     За ініціативи Департаменту економічного розвитку, торгівлі та туризму Луганської обласної державної адміністрації 6 червня у Лисичанській міській раді пройшов безкоштовний тренінг за темою: «Правові аспекти ведення малого та середнього бізнесу». Тренінг провели юристи Норвезької ради у справах біженців в Україні (NRC) для представників підприємницьких структур та осіб, що планують започаткувати власний.

    • Выставка собак в Лисичанске (видео)

     ТРК “Акцент”

    • З Днем журналіста!

    • День защиты детей и итоги фотоконкурса в Максим-парке

     ТРК «Акцент»

    • У Лисичанську вшанували обдарованих дітей та педагогів, що працюють з ними

     Сьогодні, 5 червня, в Центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю (ЦПРШМ) пройшло свято вшанування обдарованих дітей та педагогів, що працюють з ними.

     У залі зібрались лисичанські школярі, які в 2017 — 2018 навчальному році гідно представляли наше місто і здобували перемоги на Всеукраїнських учнівських олімпіадах, інтелектуальних турнірах та творчих конкурсах, наполегливо досліджували важливі наукові проблеми в Малій академії наук України, дивували своїми досягненнями, а також педагоги, що працюють з обдарованою молоддю.

    • Графік прийому запитувачів публічної інформації у прокуратурі м. Лисичанська

     ПОНЕДІЛОК

     Ст. прокурор прокуратури

     Сичов Володимир Миколайович

     Ст. прокурор прокуратури

     Дергачов Максим Сергійович

     Прокурор прокуратури

     Можняков Роман Валерійович

     Прокурор прокуратури

     Коробейник Євгенія Юріївна

     Прокурор прокуратури

     Пухкало Ольга Олександрівна

    • УТСЗН

     Про колективно-договірне регулювання та порядок проведення реєстрації колективних договорів

    • Делегація Лисичанська долучилася до святкування 80-річчя від дня утворення Луганської області

     2 червня на головній площі Сєвєродонецька відбулися святкові заходи до 80-річчя від дня утворення Луганської області «Луганщина — це Україна».

     Програма заходів розпочалася грандіозним дійством — 500 танцюристів із 80 хореографічних колективів Луганщини, 13 з яких є вихованцями закладів культури міст Лисичанськ, Новодружеськ та Привілля, одночасно виконали український танець з обов’язковою фіксацією у Книзі рекордів України. Усі хореографічні колективи отримали Дипломи за встановлення рекорду.

    • Внимание, пожары!

     Нынешнее лето с самого своего начала держит Украину в непривычно жаркой атмосфере. Температурные рекорды, которые сменяют друг друга чуть ли не каждый день, заставляют украинцев жить в некомфортных условиях. Однако такая погода таит в себе еще большую опасность, чем просто жара — лесные пожары и стихийные возгорания!!!

     Основным виновником лесных пожаров является человек — его неосторожность при пользовании в лесу огнем во время работы и отдыха. Большинство пожаров возникает в местах пикников, во время охоты, от брошенной горящей спички и непотушенной сигареты, а также разведенного костра. Результатом подобной безответственности становятся гектары выгоревшего леса.

    • Праздник детства на площади Победы

     Празднование Международного дня защиты детей 1 июня продолжилось вечером на площади Победы.

     Детвора с удовольствием принимала участие в мастер-классах по разукрашиванию заготовок из соленого теста и изготовлению фигурок животных из воздушных шаров, игровых аттракционах. У фонтана ребятам показывали забавные фокусы, около сцены «селфи»-зона ожидала всех любителей фотографироваться, а малышам наносили разнообразный аквагрим. И все это под звуки концертной программы. В этот день она была наполнена исключительно детскими вокальными и танцевальными номерами коллективов художественной самодеятельности дворцов культуры города.

    • Представництво інтересів громадянина в суді з урахуванням нового Закону України "Про прокуратуру" від 14.10.2014 р.

     Функціональне спрямування сучасної прокуратури України визначається двома напрямами її діяльності: участь прокурора у сфері кримінальної юстиції та діяльність, що здійснюється поза межами кримінальної юстиції, з метою захисту прав, свобод і законних інтересів фізичних і юридичних осіб, а також суспільства та держави, що узгоджується із європейськими стандартами.

     Новим Законом України «Про прокуратуру» встановлено вичерпний перелік громадян (громадяни України, іноземці та особи без громадянства), інтереси яких прокурор має право представляти в суді. Це, зокрема, неповнолітні, недієздатні та обмежено дієздатні.

    • Свято Міжнародного дня захисту дітей в Лисичанську

     Вчора, 1 червня, святкування Міжнародного дня захисту дітей в Лисичанську розпочалося ранковою концертно-розважальною програмою на площі біля Центру позашкільної роботи зі школярами та молоддю (ЦПРШМ).

     Дітлахи з пришкільних таборів, вихованці гуртків ЦПРШМ та зовсім маленькі дітки разом з батьками оплесками вітали виступаючих, грали та водили хороводи. Святкова програма, що є результатом наполегливої роботи творчих колективів ЦПРШМ протягом всього навчального року, була сповнена артистичними танцювальними та вокальними номерами. А в рамках акції «Запобігти! Врятувати!Допомогти!» співробітники ДСНС влаштували біля ЦПРШМ виставку спецтехніки.

    • Оголошено прийом абітурієнтів до Національної академії прокуратури України

     Національна академія прокуратури України (далі — Академія) оголошує прийом до Інституту підготовки кадрів на підготовку фахівців з вищою освітою за освітньо-кваліфікаційним рівнем «магістр» спеціальністю «Правознавство» (код спеціальності 8.03040101) в межах ліцензованого обсягу на денну форму навчання (за рахунок видатків державного бюджету) 150 місць.

     На денну форму навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня магістра приймаються:

    • На Луганщині підписано Меморандум про співпрацю щодо формування мережі інклюзивно-ресурсних центрів

     1031 травня між Луганською обласною державною адміністрацією і головами міських рад та райдержадміністрацій підписано Меморандум про співпрацю щодо формування мережі інклюзивно-ресурсних центрів.

     Участь у заході взяли заступники голови облдержадміністрації Юрій Клименко та Ольга Лішик.

     Юрій Клименко зазначив, що інклюзивна освіта є пріоритетним напрямом розвитку національної системи освіти. І, незважаючи на складну ситуацію в області, започатковано шість пілотних проектів щодо створення інклюзивно-ресурсних центрів для дітей з особливими освітніми потребами. Вони з’являться в цьому році у Сєвєродонецьку, Рубіжному, Лисичанську та Старобільському, Станично-Луганському і Попаснянському районах.

    • Працівники прокуратури відвідали вихованців центру соціально-психологічної реабілітації дітей

     У зоні АТО, попри загрози, які несе у собі життя на лінії фронту, прокурори не забули і про звичайні якості характеру: людяність, вміння співчувати тим, кого доля вдарила найболючіше, зокрема, про діточок, яких війна зробила найбільш ураженими та нещасними.

    • ДСНС попереджає про правила безпеки під час літнього відпочинку.

     Під час літніх канікул діти часто залишаються без догляду. Батьки та вчителі вже не можуть контролювати кожен крок маленького бешкетника, саме тому зростає небезпека виникнення надзвичайних ситуації за участю дітей.  У зв’язку з цим, Лисичанське міське управління ГУ ДСНС України у Луганській області звертається до батьків з проханням не залишати дітей без нагляду!

    • ДСНС повідомляє!

     Останнім часом на території міст Лисичанськ ,Новодружеськ ,Привілля зросла кількість випадків пожеж в житлового сектору. Згідно зі статистичними даними з початку 2016 року зареєстровано 83 пожеж, внаслідок яких загинуло — 3 та травмовано 3 особи, прямі матеріальні збитки склали 897 тис. 200 гривень.

    • ДСНС закликає громадян!

     Співробітники Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області закликають громадян дотримуватися правил пожежної безпеки під час відпочинку в екосистемах міста,а саме на природі, в скверах, парках та зелених зонах відпочинку, на водних об’єктах:

     · не розпалюйте вогонь в парках і скверах та зелених зонах;

    • ДСНС міста Лисичанська нагадує!

     У місті Лисичанськ у червні 2016 року будуть проведенні заходи з відзначення Дня Святої Трійці та Дня Конституції України.

     Керівництво Лисичанського міського управління Головного управління ДСНС України у Луганській області акцентує увагу керівникам об’єктів з масовим перебуванням людей м. Лисичанська щодо забезпечення пожежної та техногенної безпеки об’єктів під час проведення свят, а саме:

    • Відпочинок на воді повинен бути безпечним

     У місті Лисичанськ 28.05.2016р. до Державної пожежно-рятувальної частини № 9 ГУ ДСНС України у Луганській області надійшло повідомлення, що 700 метрів вверх по руслу річки Сіверський Донець від лодочної станції потонув хлопчик 2004 р. н. мешканець м.Лисичанська.

     До місця події негайно виїхав черговий караул ДПРЧ- 9 ГУ ДСНС України, а також представники обласної рятувально-водолазної служби. Прибувши до місця події, рятувальники спільно з водолазами приступили до пошуків дитини. 31 травня 2016 р. співробітниками Лисичанського МУ ГУ ДСНС України у Луганській області, за допомогою надувного човна та 2-х зв’язаних між собою палиць, транспортували потонулого до берега.

    • ДСНС міста Лисичанська попереджає!

     До міської лікарні ім. Тітова міста Лисичанськ 30.05.2016 року та 03.06.2016 року у реанімаційне відділення госпіталізовано двох жінок мешканців м. Лисичанська з діагнозом — отруєння грибами.

     ДСНС міста Лисичанська попереджає! Шановні громадяни, ніколи не збирайте грибів: яких Ви не знаєте, поблизу транспортних магістралей, на пустирях, колишніх смітниках, з ушкодженою ніжкою гриба, старих, в’ялих червивих або ослизлих, пластинчатих грибів. Не куштуйте сирі гриби на смак. Ні в кому разі не пригощайте грибами дітей, літніх людей та вагітних жінок. Цінуйте життя, бережіть своє здоров’я!

    • День захисту дітей та акція "Запобігти. Врятувати. Допомогти" у м. Лисичанськ

     День захисту дітей — то веселкове сонячне літо, наповнене радістю, цікавими іграми, зустрічами з казковими героями, справжніми друзями, це турбота про здоров’я і добробут малечі, якою опікується держава, це справжнє і так потрібне оздоровлення майбутнього української нації.

     Цього дня 1 червня на святково прибраному майданчику школи № 30 м. Лисичанська зібралися школярі шкіл № 30, 27, 13 та 12, а також вихованці дитячого садочку «Світлячок» з батьками і небайдужими гостями до майбутнього цієї малечі, а це заступник начальника державної пожежно-рятувальної частини № 64 Перепелицин О.А., заступник начальника Лисичанського міського управління ГСЧС Тимченко С.В., головний фахівець відділу ЦЗ Лисичанського міського управління ГСЧС Гриценко О.Л., представник групи піротехнічних робіт Чернявський С.П., завідуючий Лисичанських міських курсів цивільного захисту Сивак О.М., які вже традиційно відвідують навчальні заклади, щоб літо зустріти та День захисту дітей урочисто відсвяткувати, бо кажуть в народі: «Як справу розпочнеш з гарними людьми — то і успіх не забариться!». Свято розпочалося з вітальних слів гостей звернених до діточок.

    • Пожежі в природних екосистемах

     Причинами виникнення пожеж в природних екосистемах є необережне поводження з вогнем дітей та дорослих, спалювання сміття поблизу житлових будинків і на території, прилеглій до лісових масивів, іскри з вихлопних труб автотранспорту, блискавки, самозаймання промасленого обтирального матеріалу, ефект фокусування сонячних променів на склі та консервних бляшанках, залишених людьми на природі.

     Причиною 90% пожеж в природних екосистемах є діяльність людини. Тому, відпочиваючи на природі, дотримуйтесь таких правил:

     • — не кидайте сірників, що горять, і недопалків;
     • В Лисичанском территориальном центре праздновали День Конституции Украины

      27 июня в Лисичанском территориальном центре социального обслуживания состоялось мероприятие ко Дню Конституции Украины. Конституцию Украины утвердили в 1996 году. Согласно Основному Закону государства главную ценность представляет человек, его жизнь, здоровье и достоинство.

     • Душою молоды всегда!

      Душа никогда не стареет, несмотря на возраст. Именно поэтому, cегодня, 23 июня, в предверии Дня молодеди, в Лисичанском территориальном центре прошло праздничное мероприятие.

     • В Лисичанском территориальном центре состоялась литературная встреча ветеранов с поэтом Михаилом Лисицким

      Сегодня, 21 июня, в Лисичанском территориальном центре состоялась литературная встреча подпечных терцентра с поэтом Михаилом Лисицким. Встреча посвящена «Дню скорби и чествования памяти жертв войны в Украине», который отмечается ежегодно 22 июня. Эта дата учреждена с целью всенародного чествования памяти украинцев, которые погибли в годы Второй Мировой войны.

     • Правила безпечної поведінки на воді (пам'ятка для батьків)

      Літо - це сонце, повітря і вода, це час відпусток, подорожей і оздоровлення дітей. Люди сім’ями вирушають на відпочинок до водойм.

      Але слід врахувати той факт, що такий відпочинок одночасно корисний, приємний, а й небезпечний, особливо якщо дитина не вміє плавати. Так, вода дуже корисна для здоров’я дитини: вона і загартовується, і активно проводить час, отримуючи свою порцію фізичного навантаження, і морально відпочиває, але разом з тим, вода - це дуже небезпечна стихія. Для того щоб уберегти дитину від біди, батьки повинні заздалегідь розповісти їй правила поведінки на воді для дітей.

     • Суб’єктам господарювання м. Лисичанська!

      alt

      alt

       

       

       

       

       

       

       

      До вашої уваги пропонується перелік продукції та послуг підприємств виправних колоній Луганської області.

      На теперішній час до складу управління ДПтС України в Луганській області належать 16 установ, з яких 10 — промислові.

     • "В ногу со временем"

      Несмотря на то, что слушатели Университета третьего возраста находятся на каникулах, они продолжают активно посещать в территориальном центре все мероприятия, занятия и клубы по интересам. Совместно с Центром научно-технического творчества учащейся молодежи, под руководством руководителя кружка Арт-студии Оксаны Насниковой, для активных ветеранов и пенсионеров был проведен мастер-класс по песочной анимации.

     • "Когда душа поет"

      Сегодня, 8 июня, подопечных Лисичанского терцентра посетили участники народного ансамбля народной песни «Вышиванка» городского дворца культуры.

      На встречу с ансамблем пришли те, кто желает отдохнуть душой и насладиться прекрасной музыкой.

     • До відома суб'єктів господарювання!

      Запрошуємо всіх суб’єктів підприємницької діяльності прийняти участь у 10-му ювілейному Всеукраїнському конкурсі якості продукції (товарів, робіт, послуг) — «100 кращих товарів України» у 2013 року.

      Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) — «100 кращих товарів України» (далі Конкурс) проводиться відповідно до:

      • Указу Президента України від 13 липня 2005 року № 1105/2005 «Про заходи щодо вдосконалення діяльності у сфері технічного регулювання та споживчої політики»;
      • Указу Президента України від 23 лютого 2001 року № 113 «Про заходи щодо підвищення якості вітчизняної продукції»;
      • Постанови Кабінету міністрів України від 16.11.2001 р. № 1502 «Про щорічний Всеукраїнський конкурс якості»;
      • Розпорядженням Кабінету Міністрів України № 89-р від 11.02.2013 «Про затвердження переліку виставок і ярмарок, що проводитимуться в Україні у 2013 році, яким надається статус міжнародних та національних».
      • Подопечные терцентра отметили День журналиста

       Сегодня, 7 июня, в Лисичанском территориальном центре состоялось встреча с обладательницей «Золотой медали украинской журналистики», почетным ветераном г. Лисичанска, выпускницей Университета третьего возраста и просто замечательной женщиной Татьяной Сильванович.

       Татьяна Николаевна в своем выступлении рассказала об ее отношении к журналистике: «Эта профессия очень многогранна и до истины, порой, приходится идти долгим путем. У каждого журналиста есть свой почерк и изюминка, благодаря чему добиваешься успеха и признания».

      • Анонс культурних заходів з 3 по 9 липня

       З 3 по 14 липня ПК ім. В.М. Сосюри запрошує на перегляд мультиплікаційних фільмів «Мультляндія».

       4 липня о 10.00 на дитячому майданчику біля бібліотеки-філії № 6 розпочнеться бібліо-огляд «Книга у садочок», а об 11.00 у бібліотеці-філії № 10 — конкурс дитячих малюнків «Чарівний світ казок».

       5 липня у бібліотеці-філії № 2 працюватиме книжково-ілюстрована виставка «Ні — торгівлі людьми».

      • В терцентре отметили 79-ю годовщину образования Луганщины

       2 июня, в преддверии празднования 79-й годовщины образования Луганской области, в терцентре состоялась литературная встреча с заслуженным работником культуры Украины, членом литературного объединения «Исток», поэтом, композитором и певцом Анатолием Алексеенко.

       В исполнении поэта звучали народные, патриотические и лирические произведения, а также прекрасные стихотворения о родном крае. Подопечные терцентра внимательно слушали каждую строку и награждали гостя бурными аплодисментами. Искреннее исполнение никого не оставило равнодушным. Царила теплая и доброжелательная атмосфера, а за чашкой чая каждый делился воспоминаниями о родном крае.

      • Що робити, якщо Вам потрібні кошти для започаткування та ведення власної справи.

       Для отримання фінансової підтримки (мікрокредиту) Ви можете звернутися до банківської установи та Українського фонду підтримки підприємництва за адресою: 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11, к. 311, тел. (044) 286-11-81.

       Український фонд підтримки підприємництва надає на конкурсній основі мікрокредити за рахунок коштів Державного бюджету України на поворотній основі за умови забезпечення виконання зобов’язання щодо їх повернення та сплати відсотків за користування бюджетними коштами на рівні 1,5 облікової ставки Національного банку, яка діє на дату укладення договору про мікрокредитування, в розмірі:

      • Онлайн-виставка "Конституція України - символ незалежної держави"

       До 21-ї річниці Конституції України архівний відділ Лисичанської міської ради підготував онлайн-виставку архівних документів «Конституція України — символ незалежної держави».

       У виставці використані документи постійного зберігання фонду № 1 «Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет» (фото 201-210, опис № 1-П справ постійного зберігання за 1956-2002 роки, справа № 1206) і фонду № 8 «Новодружеська міська рада та її виконавчий комітет» (фото 102-115, опис № 1 (продовження) справ постійного зберігання за 1977-1994 роки, справа № 59).

       Матеріали виставки можна знайти за наступним посиланням Онлайн-виставка «Конституція України — символ незалежної держави»

       Архівний відділ Лисичанської міської ради

      • Що робити, якщо до Вас прийшли з перевіркою

       1. З’ясуйте, хто до Вас прийшов і з якої причини:

       • вимагайте посадових осіб органу державного нагляду (контролю) пред’явити службове посвідчення та посвідчення (направлення) на проведення перевірки.

       Відповідно до ст. 7 Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» посадова особа органу державного нагляду (контролю) без посвідчення (направлення) на здійснення заходу та службового посвідчення не має права здійснювати державний нагляд (контроль) суб’єкта господарювання.

      • 28 червня - День Конституції України

      • Анонс загальноміських заходів до Дня Конституції України

       26 червня о 14.00 в бібліотеці-філії № 10 проходитиме історична подорож «Конституція України: із глибини віків до сьогодення», а в меморіальному музеї В.М. Сосюри — тематичне заняття «Україна у творчості В.М. Сосюри».

       27 червня відбудуться наступні заходи:

      • Затверджені Ліцензійні умови для охоронної діяльності

       МВС видало наказ від 15.04.2013 р. № 365, яким затверджуються ліцензійні умови провадження охоронної діяльності, які визначають організаційні та кваліфікаційні вимоги у даній сфері.

       Для отримання ліцензії суб'єкт охоронної діяльності особисто або через уповноважений ним орган чи особу звертається до органу ліцензування із заявою про її видачу (зразок заяви наведено у додатку 1 до Ліцензійних умов).

      • Затверджено акти перевірки дотримання вимог санітарного законодавства

       Міністерство охорони здоров’я видало наказ від 10.04.2013 № 287 «Про затвердження уніфікованих форм актів, які складаються за результатами перевірок суб’єктів господарювання у частині дотримання вимог санітарного законодавства».

       Так, документом затверджено уніфіковані форми актів:

      • Онлайн-виставка до Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

       До Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні, який відзначається в нашій країні згідно з Указом Президента України від 17 листопада 2000 р. № 1245/2000 «Про День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні», архівний відділ Лисичанської міської ради підготував онлайн-виставку.

      • 25 червня - День молоді

      • Анонс загальноміських заходів до Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

       22 червня відбудуться наступні заходи:

       - в музеї бойової та трудової слави Лисичанського склозаводу тематична екскурсія «Пам’ять зберігають живі»;

       - в бібліотеці-філії № 10 виставка-пам’ять «У граніті, в бронзі, у серцях»;

       - о 10.00 в бібліотеці-філії № 7 історичний набат «Найстрашніший день ХХ століття»;

      • 19 червня - засідання позачергової сесії міськради

       Засідання позачергової сесії Лисичанської міської ради сьомого скликання відбудеться 19 червня 2017 року о 14.00 у залі засідань міської ради.

       На розгляд сесії виноситься питання

       1.Про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік.

       Розпорядження міського голови від 16.06.2017р. № 205

      • Анонс культурних та спортивних заходів з 19 по 25 червня (оновлено)

       З 19 по 25 червня в меморіальному музеї В.М. Сосюри пропонуємо відвідати цикл тематичних екскурсій «Народжені світанком України», а в музеї бойової та трудової слави Лисичанського склозаводу — цикл тематичних екскурсій «Шляхами подвигу і слави».

       19 червня о 10.00 бібліотека для дітей № 1 запрошує на літературну подорож «Казкова карусель».

       З 20 по 24 червня бібліотека-філія № 8 запрошує долучитись до акції-позитив «Життя без наркотиків».

      • 22 червня чергова сесія міської ради (оновлено)

       Засідання чергової сесії Лисичанської міської ради сьомого скликання відбудеться 22 червня 2017 року о 14.00 у залі засідань міської ради.

      • Новый порядок предоставления населению льгот на оплату жилищно-коммунальных услуг

       Управление труда и социальной защиты населения Лисичанского городского совета (далее УТСЗН) информирует.

       В связи с изменениями, внесенными в некоторые законы Украины (Закон Украины «О внесении изменений и признание такими, которые утратили силу, некоторых законодательных актов Украины» от 28.12.2014 № 76-VIII), с 01.07.2015 льготы отдельным категориям населения будут предоставляться или не предоставляться, в зависимости от величины среднемесячного совокупного дохода семьи в расчёте на одного человека за последние шесть месяцев. В 2015 году это 1710 грн., (1,4 прожиточного минимума).

      • Про проведення повідомної реєстрації колективних договорів

       Управлінням праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради протягом березня — травня 2015 року проведена повідомна реєстрація 8 колективних договорів, змін і доповнень до них наступних підприємств, установ, організацій м. Лисичанська:

      • Щодо погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах міста Лисичанська

       За статистичними даними станом на 01.05.2015р. загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах міста Лисичанська становила 42527,0 тис. грн., що на 23168,3 тис. грн. або 35,3 % менше, ніж на 01.04.2015р.

       В обсязі загальної заборгованості 87,1 % (або 37029,1 тис. грн.) боргу сформували економічно активні підприємства, з них основну частку боргу (51,5 %) склали підприємства, які змінили місце юридичної реєстрації до міста Лисичанськ у зв’язку з проведенням АТО у Донецькій та Луганській областях; на підприємства-банкрути припадає 11,8 % (або 5009,5 тис. грн.) заборгованої зарплати та 1,1 % (або 488,4 тис. грн.) — борг економічно неактивних підприємств.

      • До уваги учасників антитерористичної операції (АТО)

       Управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради інформує.

       Згідно з Порядком використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням, затвердженого КМУ від 31.03.2015 № 200, інваліди та учасники бойових дій, які приймали безпосередню участь у проведенні антитерористичної операції мають право на забезпечення безоплатними санаторно-курортними путівками, згідно з медичними рекомендаціями в порядку черговості в міру надходження путівок.

      • Шановні мешканці міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля!

       Лисичанський відділ поліції попереджає: марихуана, всупереч розповсюдженій в народі думці про її «легкість», все ж таки, є повноцінним наркотиком, як з медичної, так і з юридичної точки зору.

       За вживання та зберігання, а тим паче, розповсюдження вказаної наркотичної речовини, законодавством України передбачена як адміністративна, так і кримінальна відповідальність, а саме: за ст. 44 КУпАП, ст.ст. 307, 309 КК України.

      • 2 червня позачергова сесія міської ради

       Засідання позачергової сесії Лисичанської міської ради сьомого скликання відбудеться 2 червня 2017 року о 13.00 у залі засідань міської ради.

       На розгляд сесії виноситься наступне питання:

       1. Про ситуацію на комунальних підприємствах м. Лисичанська.

        

        

      • До уваги жителів міст: Лисичанськ, Привілля, Новодружеськ

       Зустрічі населення з керівництвом Лисичанського відділу поліції в червні поточного року відбудуться за наступним графіком:

       15.06.2016 о 12.00 в приміщенні адміністративної будівлі шахти «Привільнянська», яка знаходиться за адресою: м. Привілля, вул. Мінжинського, 53.

       28.06.2016 о 12.00 в приміщенні адміністративної будівлі ПАТ «Лисичанськвугілля» за адресою: м. Лисичанськ , вул. Малиновського, 1.

       Лисичанській відділ поліції Головного Управління Національної поліції в Луганській області

      • Лисичанский городской совет объявляет конкурс

       на замещение вакантной должности главного специалиста - юрисконсульта юридического отдела.

       Основные требования:

       • высшее юридическое образование с образовательно-квалификационным уровнем специалиста или магистра;
       • стаж работы по специальности не менее 3 лет;
       • знание украинского языка;
       • умение работать на персональном компьютере.

       Желающие принять участие в конкурсе подают заявления на имя городского головы и следующие документы:

       • личный листок по учету кадров;
       • автобиографию;
       • копию документа об образовании;
       • декларацию о доходах;
       • медицинскую справку.

       Срок подачи заявления: до 02 июля 2010 года

       За справками обращаться по тел. 7-30-20.

       Документы подавать по адресу: г. Лисичанск, ул. Комсомольская, 10, отдел кадровой работы городского совета.

      • Лисичанский городской совет объявляет КОНКУРС

       на замещение вакантных должностей:

       - специалиста I категории отдела бухгалтерского учета и отчетности управления труда и социальной защиты населения.

       Основные требования:

       - высшее экономическое образование с образовательно-квалификационным уровнем бакалавра или специалиста;

       - знание украинского языка;

       - умение работать на персональном компьютере.

       - главного специалиста – ревизора сектора обработки заявлений и принятия решений отдела социальной помощи управления труда и социальной защиты населения.

       Основные требования:

       - высшее экономическое образование с образовательно-квалификационным уровнем специалиста или магистра;

       - опыт работы по специальности бухгалтера или экономиста не менее трех лет;

       - знание украинского языка;

       - умение работать на персональном компьютере.

       За справками обращаться по тел. 7-31-13.

       Документы подавать по адресу: г. Лисичанск, ул. Малиновского, 22-а, кабинет № 5

       Срок подачи заявления: по 17 июля 2010 года включительно.

       Желающие принять участие в конкурсе подают заявления на имя городского головы и следующие документы:

       - личный листок по учету кадров;

       - автобиографию;

       - копию документа об образовании;

       - декларацию о доходах;

       - медицинскую справку.

      • Засідання Координаційної ради з питань патріотичного виховання відбулось у Лисичанську

       Вчора, 26 червня, відбулось засідання Координаційної ради з питань патріотичного виховання під головуванням заступника міського голови Ігоря Ганьшина.

       На порядку денному розглянули питання про нові форми та осучаснення роботи з національно-патріотичного виховання та про роботу з національно-патріотичного виховання під час літнього оздоровлення.

      • Депутати міської ради підтримали звернення чорнобильців щодо відкликання законопроекту від 22.05.2017 року №6480

       Вчора, 22 червня, під час засідання чергової 32-ї сесії міської ради депутати одноголосно підтримали звернення Громадської організації «Ветерани Чорнобиля м. Лисичанська» наступного змісту.

       Міська громадська організація «Ветерани Чорнобиля м. Лисичанська» звертається з проханням підтримати наші вимоги щодо відкликання законопроекту від 22.05.2017 року № 6480, який не просто порушує, а повністю скасовує права ліквідаторів аварії на ЧАЕС.

      • У Лисичанську відбулось засідання чергової 32-ї сесії

       Вчора, 22 червня, в Лисичанську відбулось засідання чергової 32-ї сесії Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна. В роботі сесії взяли участь депутати та їх помічники, міський голова Привілля, керівники та співробітники державних органів влади, керівники структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств, представники громадськості та засобів масової інформації .

      • Отъезд детей Лисичанска в оздоровительный лагерь (видео)

       Репортаж ТРК «Акцент» от 20.06.2014г.

      • Про стан архівної справи в установах, організаціях, на підприємствах м. Лисичанська

       Сьогодні, 20 червня, під час чергового засідання виконкому начальник архівного відділу Лисичанської міської ради Олена Гайдук доповіла про стан архівної справи в установах, організаціях та на підприємствах м. Лисичанська.

      • Возложение цветов к к братской могиле советским воинам (видео)

       Репортаж ТРК «Акцент» от 20.06.2014г.

      • Про хід реалізації програми житлових субсидій у Лисичанську

       Сьогодні, 20 червня, під час засідання виконкому Лисичанської міської ради заступник начальника відділу соціальної допомоги управління праці та соціального захисту населення (УПСЗН) Лисичанської міської ради Світлана Паніна доповіла про хід реалізації програми житлових субсидій в опалювальний період 2016-2017 років.

      • 68 сессия Лисичанского городского совета

       Репортаж от 12.06.2014г.

       По материалам сайта ТРК «Акцент»

      • У Лисичанську пройшло чергове засідання виконкому

       Сьогодні, 20 червня, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради. Очолив засідання міський голова Сергій Шилін.

       Під час засідання члени виконавчого комітету розглянули питання про будівництво та архітектуру, про облік та розподіл житлової площі та про опіку та піклування.

      • У Лисичанську відбулось чергове засідання експертної комісії архівного відділу

       Сьогодні, 20 червня, в архівному відділі Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання експертної комісії архівного відділу.

       В ході засідання були розглянуті номенклатури справ на 2017 рік, Положення про експертну комісію та архів КЗ «Лисичанський центр соціально-психологічної допомоги дітей», УПСЗН, ПП «Редакція регіональної суспільно-політичної газети «Новий путь», ЛКСП «Лисичанськводоканал».

      • У Лисичанську відбулось позачергове засідання сесії

       Сьогодні, 19 червня, відбулось засідання позачергової 31-ї сесії Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

       В роботі сесії взяли участь 21 депутат (20 депутатів фракції «Опозиційний блок» та 1 позафракційний депутат). Депутати фракцій «Блок Петра Порошенка «Солідарність» та Радикальної партії на пленарному засіданні були відсутні.

      • В Лисичанську пройшло засідання комісії з питань захисту прав дитини

       Сьогодні, 15 червня в Лисичанській міській раді відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини, на якому були розглянуті наступні питання:

       — про встановлення дітям статусу дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;

      • Лисичанский ГО ГУМВД принимает на службу

       Лисичанский ГО ГУМВД принимает на службу в органы внутренних дел Украины в подразделение патрульной службы милиции особого назначения «Луганск-1» мужчин с полным средним или высшим образованием, в наличии имеют военный билет, не привлекались к административной, криминальной ответственности, годны по состоянию здоровья к работе в системе МВД, а также имеют хорошую физическую подготовку. За справками обращаться по телефонам 095-421-53-73, 099-464-53-28.

       Лисичанский ГО ГУМВД Украины в Луганской области

      • В Лисичанске состоялось заседание совета безопасной жизнедеятельности населения

       Сегодня, 13 июня, в Лисичанском городском совете состоялось заседание совета безопасной жизнедеятельности населения. Возглавил заседание заместитель городского головы Андрей Якимчук.

      • Вода не прощает неосторожности и беззаботности

       Лето — пора отпусков, пора каникул, пора отдыха. Всем нам хочется, чтобы отдых был незабываемым. Но чтобы воспоминания были исключительно приятными, не следует считать отпуск временем без правил и законов, когда ради развлечения возможно все, или почти все. Для большинства людей отдых связан с плаванием, купанием и различными развлечениями. Вода всегда была для человека зоной повышенной опасности. Кто не любит искупаться и позагорать в жаркий летний день, полежать на горячем песке и снова кинуться в прохладную воду ? Что может быть приятнее такого удовольствия? Но нельзя забывать, что вода не прощает неосторожности и беззаботности.

      • Лисичанский ГО ГУМВД Украины информирует

       10 июня 2015 года на базе Лисичанского ГО ГУМВДУ в Луганской области (г. Лисичанск, ул. Ленина, 71), в период с 14.00 до 17.00 будет проводить выездной прием граждан заместитель начальника ГУМВД Украины в Луганской области – начальник криминальной милиции Шовиков И.И.

       Предварительная запись на прием осуществляется по телефону в Лисичанском ГО ГУМВДУ (050) 526-51-91

       Лисичанский ГО ГУМВД Украины в Луганской области

      • В Лисичанську відбулось позачергове засідання сесії

       Вчора, 12 червня, відбулось засідання позачергової 30-ї сесії Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

       В роботі сесії взяли участь депутати та їх помічники, міський голова Новодружеська, керівники та співробітники органів державної влади, керівники структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств, представники громадськості та засобів масової інформації .

       Також на сесії були присутні заступники голови Луганської облдержадміністрації Юрій Клименко і Вадим Данієлян та директор Департаменту житлово-комунального господарства облдержадміністрації Віталій Сурай.

      • Вибухонебезпечні знахідки

       13 червня до ПЗЧ ДПРЧ-9 ГУ ДСНС України у Луганській області надійшло повідомлення, що при проведенні землерийних робіт в районі блокпоста, розташованого на автомобільній дорозі Лисичанськ-Артемівськ, були виявлені вибухонебезпечні предмети.

       Фахівцями Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України було встановлено, що ВНП являють собою гранати ВОГ-25 у кількості - 2-х одиниць із наколотими капсулами, які не спрацювали.

       Загибель та травмування населення не допущено.

      • Лисичанские оперативники задержали группу угонщиков автомобилей

       Оперативники Лисичанского горотдела милиции задержали группу лиц, которые совершали угоны автомобилей. В течение мая месяца воры завладели шестью автомобилями, часть из которых сожгли. Относительно похитителей открыто уголовное производство. Их ожидает наказание в виде лишения свободы на срок от 5 до 8 лет.

       В течение мая месяца текущего года в дежурную часть Лисичанского горотдела милиции поступали сообщения от местных жителей о совершении с их гаражей краж автомобилей.

      • В Лисичанську пройшло засідання Координаційної ради з питань сім'ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім'ї та протидії торгівлі людьми

       Вчора, 8 червня, в Лисичанській міській раді відбулось засідання Координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми. Очолив засідання заступник міського голови Ігор Ганьшин.

      • ПРОТИПОЖЕЖНИЙ ЗАХИСТ ВРОЖАЮ

       Пора жнив — це пожежонебезпечний період, під час якого суха спекотна погода, працююча хлібозбиральна техніка, людська недбалість та безвідповідальність створюють загрозливу обстановку. Щоб виростити та зберегти врожай без втрат, які може заподіяти вогонь, потрібен суворий контроль за дотриманням протипожежних правил. Адже всім відомо, що пожежа сама по собі не виникає. Не допустити пожеж у період жнив і зберегти хліб — наш спільний обов’язок!

       Загальновідомо, що в цей напружений час найменша необережність з вогнем поблизу хлібних масивів, така як кинутий недопалок або іскра від сільськогосподарської машини може призвести до пожежі.

      • В Лисичанске правоохранители задокументировали факт получения взятки врачом

       Сотрудники сектора противодействия преступлениям в сфере экономики Лисичанского горотдела милиции разоблачили врача, который за взятки выдавал фальшивые справки.

       21 мая Лисичанские оперативники задокументировали факт получения врачом городской больницы неправомерной денежной выгоды в сумме 2000 гривен за предоставление местному жителю справки о непригодности к несению военной службы. Врача задержали на основании ст. 208 УПК Украины.

      • У Лисичанську пройшло чергове засідання виконкому

       У Лисичанську пройшло чергове засідання виконкому Вчора, 6 червня, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради. Очолив засідання міський голова Сергій Шилін.

       Члени виконавчого комітету розглянули питання про будівництво та архітектуру, про облік та розподіл житлової площі, про опіку та піклування.

       Виконавчий комітет заслухав інформацію про роботу шкіл естетичного виховання міст Лисичанськ, Новодружеськ та Привілля, а також погодив розмір щомісячної плати за навчання в школах естетичного виховання мм. Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля з 01.09.2017 року.

      • Горячая линия

       23 июня 2015 с 9.00 до 10.00 будет работать «горячая» телефонная линия с начальником Лисичанского городского управления ГУ ГСЧС Украины в Луганской области С.Мазаловым. Задать свои вопросы Вы можете по телефону 7-12-86

       Лисичанське міське управління ГУ ГСЧС України в Луганській області

      • На Луганщине отважная женщина-милиционер задержала грабителя на "горячем"

       21 мая в городе Лисичанске в аллее возле городской больницы капитан милиции Ладыченко Юлия задержала вора, который пытался ограбить пожилую женщину.

       73-летняя женщина, которая находится на стационарном лечении в центральной городской больнице им. Титова города Лисичанска, днем прогуливалась по аллее возле больницы. Неожиданно на нее напал мужчина, стал выкручивать ей руки и вырывать кошелек. Женщина начала кричать и звать на помощь.

      • У Лисичанську пройшло позачергове засідання сесії

       2 червня в Лисичанську відбулось засідання позачергової 29-ї сесії Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна. В роботі сесії взяли участь депутати та їх помічники, міський голова Новодружеська та заступник міського голови Привілля, керівники та співробітники державних органів влади, керівники структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств, представники громадськості та засобів масової інформації .

      • Действия населения во время артиллерийского обстрела

       В связи с тем, что город Лисичанск находится вблизи проведения боевых действий, каждый житель города может оказаться в зоне артиллерийского обстрела. Поэтому он должен знать, как действовать в сложившейся ситуации.

       Рекомендуем не паниковать, лечь на землю и закрыть голову руками; сразу после взрыва, оглянитесь и поищите более надежное укрытие неподалеку, т.к. осколки в момент взрыва разлетаются на высоте не менее 30-50 см над землей. Не следует прятаться под стенами современных зданий. Постарайтесь находиться подальше от окон и больших витрин. Если есть возможность, заранее заложите окна в помещении мешками с песком или заставьте тяжелой мебелью.

      • У Лисичанську відбулось чергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

       Минулої п’ятниці, 26 травня, в Лисичанській міській раді відбулось чергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

       Під час засідання члени комісії розглянули питання про забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення та заходи щодо попередження отруєнь дикорослими грибами населення мм.Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля; про стан системи оповіщення Лисичанської міської ради та заходи його покращення; про небезпеку зсувних процесів на території мм.Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля.

      • Лисичанським міським управлінням ДСНС проведено розмінування місцевості

       26 травня особовим складом піротехнічного підрозділу аварійно-рятувальних робіт спільно зі співробітниками Лисичанського міського управління проведено розмінування місцевості в районі Лисичанської філії «Технотканини» ТОВ Корпорація «Гуматекс» та в районі ТДВ «Желатиновий завод».

       В ході роботи було вилучено 4 артилерійських снаряди (157 мм), 1 мінометну міну (50 мм) з часів ВВВ.

       Загибель та травмування населення не допущено.

      • У Лисичанську пройшло засідання комісії з питань захисту прав дитини

       Вчора, 31 травня, в Лисичанській міській раді відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини. На засіданні були розглянуті наступні питання:

       — про визначення порядку участі батька у вихованні дитини;

      • У Лисичанську пройшов відкритий чемпіонат міста з Айкідо, присвячений Дню Конституції України

       17 червня в спортивній залі Лисичанської міської ДЮСШ пройшов відкритий чемпіонат міста Лисичанська з Айкідо, присвячений Дню Конституції України. В змаганнях взяли участь понад 100 спортсменів.

       Призові місця розподілились наступним чином:

      • В закладах культури Лисичанська відбулась низка заходів до Дня Конституції

       З нагоди святкування Дня Конституції України у закладах культури міста відбулась низка заходів, а саме: мультимедійна презентація «Конституція моєї Батьківщини» (центральна бібліотека), історична подорож «Конституція України: із глибини віків до сьогодення» (бібліотека-філія для дітей № 10), історико-хронологічна година «Основний закон України» (бібліотека-філія № 3), історична розповідь «Історичні витоки української Конституції» (бібліотека-філія сімейного читання № 5), інформина «Я — українець і у мене є право!» (бібліотека-філія для дітей № 7), інформаційний гід «Права та відповідальність дітей в Україні» (бібліотеці-філії сімейного читання № 8), історичний хроноскоп «Історія української Конституції» для дітей мікрорайону (ПК ім. В.М. Сосюри, бібліотека-філія № 9).

      • Пройшов відкритий чемпіонат міста Лисичанська з Айкідо, присвячений Дню Конституції України

       17 червня в спортивній залі КЗ «ЛМДЮСШ» пройшов відкритий чемпіонат міста Лисичанська з Айкідо, присвячений Дню Конституції України. В змаганнях взяли участь понад 100 спортсменів.

       2рнаодаывпвыапрыяымпвыпр

      • Бібліотеки Лисичанська долучилися до Фестивалю Європейського кіно

       27 червня за підтримки Представництва Європейського Сюзу (ЄС) в Україні разом з Українською бібліотечною асоціацією та кінодистриб’юторською компанією «Артхаус Трафік» бібліотеки міста долучилися до Фестивалю Європейського кіно.

      • Лисичанські спортсмени - переможці та призери чемпіонату Луганської області з бадмінтону

       З 16 по 18 червня в спортивній залі ЗОШ №13 пройшов чемпіонат Луганської області з бадмінтону серед юнаків та дівчат 2000р.н., 2007р.н. та молодше. В змаганнях взяли участь понад 50 спортсменів.

       Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати в своїх категоріях.

      • Учні Новодружеської дитячої школи мистецтв провели канікули в творчому таборі "Кольорові Гори" на Прикарпатті

       З 15 по 25 червня завдяки творчій співпраці Новодружеської школи мистецтв з громадською організацією «ПЯТЕРНЯ» в рамках Всеукраїнської інтеграційної співдружності п`ятеро талановитих учнів відділення образотворчого мистецтва школи мистецтв відпочили в літньому дитячому творчому таборі «Кольорові Гори» на Прикарпатті, в мальовничому селі Нагуєвичі Львівської області, поряд із садибою Івана Франка.

      • Олімпійський день в таборі "Рекорд"

       З нагоди відзначення дня заснування Міжнародного олімпійського комітету та проведення всесвітнього Олімпійського дня, сьогодні, 19 червня, в дитячому оздоровчому таборі «Рекорд», який діє на базі міської ДЮСШ, пройшов Олімпійський день.

       50 вихованців табору зі спортивним ухилом стали учасниками різноманітних естафет, а саме:  «стрибки з обруча в обруч», «сіамські близнюки»«гонка м’ячів», «хто швидше».

      • День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

       До цієї дати в історії нашої держави у закладах культури міста відбулася низка тематичних заходів.

       У музеї Бойової та трудової слави Лисичанського склозаводу пройшли тематичні екскурсії для мешканців міста «Пам’ять зберігають живі» та вечір-зустріч «Шляхами пам’яті» з головою ветеранської організації заводу «Мехскло» Раїсою Зарайською. Гостя розповіла про початок та страшні роки війни, які їй довелося пережити у дитячому віці, про вимушену розлуку із батьками та відбудову міста після війни. Згадуючи пережите, Раїса Петрівна підсумувала, що беззахисні діти не загинули у воєнні роки тому, що їм допомагали небайдужі дорослі. Це почуття людяності та єднання вона пронесла у душі крізь роки.

      • У Лисичанську працює дитячий табір "Рекорд"

       Дитячий оздоровчий табір (ДОТ) «Рекорд» при Лисичанській міській ДЮСШ розпочав свою роботу з 5 червня. Тривалість зміни — 14 днів (без урахування вихідного дня-неділі). На цей час у таборі проходять оздоровлення 50 вихованців відділення акробатичного рок-н-ролу.

      • Бібліотека для дітей № 1 одержала чергові подарунки в рамках проекту "Жива бібліотека"

       За підсумками інтерактивного культурно-освітнього проекту «Жива бібліотека» бібліотека для дітей № 1 одержала чергові цінні подарунки. На цей раз це комп’ютер, відеопроектор та принтер, а також приємні відгуки від організаторів та учасників проекту за надану гостинність, високий рівень професіоналізму та прагнення до постійного розвитку та творчого пошуку співробітників бібліотеки.

      • В Лисичанську пройшов чемпіонат міста зі стрибків на батуті

       10 червня в спортивній залі КЗ «ЛМДЮСШ» пройшов чемпіонат міста Лисичанська зі стрибків на батуті (стрибки на акробатичній доріжці), присвячений Дню молоді. В змаганнях взяли участь 20 спортсменів, що вибороли перемогу за своєю програмою:

      • У Лисичанську відкрилась виставка "Дотик до кольору"

       17 червня у міському краєзнавчому музеї відбулося відкриття першої персональної виставки живопису молодих професійних художниць з міста Рубіжне Марини Ковальової та Катерини Ткачук «Дотик до кольору».

       На виставці представлено близько сорока творчих робіт художниць, виконаних у техніках батік, акварельний та гуашевий живопис.

      • Вітаємо переможців відкритого чемпіонату міста Сєвєродонецьк з легкої атлетики

       31 травня в місті Сєвєродонецьк відбулись змагання відкритого чемпіонату міста з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2002-2003 р.н., 2004-2005 р.н., 2006 р.н. та молодше.. В змаганнях взяли участь 50 спортсменів з Лисичанська та Сєвєродонецька..

       За підсумками змагань вихованці Лисичанської ДЮСШ показали наступні результати:

       І місце – Олексій Алексєєв (біг 60 м, 200 м, 400 м, 800 м, стрибки у довжину, стрибки у висоту), Олександра Шеховцова (біг 400 м), Дарина Степаненко (біг 60 м, 200 м, стрибки у довжину), Віктор Титарев (біг 800 м), Богдан Дубовик (біг 400 м), Марія Токарева (біг 60 м), Ксенія Лазурко (стрибки у висоту), Михайло Касьянов (біг 800 м) ;

      • Вітаємо переможців міжнародних змагань з сучасної хореографії "GRANDPRIX"

       З 9 по 13 червня у м. Одеса проходили міжнародні змагання з сучасної хореографії «GRANDPRIX». Наше місто на змаганнях гідно представили три колективи: любительське об’єднання «StepForvard» (керівник Лідія Науменко, міський ПК), танцювальний колектив «Арт-Денс» (керівник Дар’я Коваленко, міський ПК) та зразковий хореографічний колектив «Street Dance» (керівник Вікторія Магомаєва, ПК «Діаманат»).

      • Переможці конкурсу "Україна очима дітей АТО" здійснили подорож до міста Чернівці

       З 1 по 9 червня за підтримки Всеукраїнської громадської молодіжної організації «Молодіжний Рух «Здорова Україна» 17 учнів художніх шкіл та художніх відділень шкіл мистецтв міст Лисичанська, Сєвєродонецька, Рубіжного, Кремінної та Щастя — переможці конкурсу «Україна очима дітей АТО» — у супроводі викладачів здійснили чергову подорож до Західної України, на цей раз до файного міста Чернівці. До складу делегації увійшли шість учнів художнього відділу Лисичанської дитячої школи мистецтв № 1 у супроводі завідуючої відділом, викладача Ольги Тєлушкіної.

      • У центральній бібліотеці пройшла творча зустріч з поетом та бійцем добровольчого батальйону "Золоті ворота" Петром Билиною

       11 червня у центральній бібліотеці Лисичанська за підтримки громадської організації «Відродження сходу» відбулася творча зустріч з бійцем добровольчого батальйону «Золоті ворота» Петром Билиною і презентація його книги «Війна кличе. Стань переможцем».

      • Працівники закладів культури провели заходи для дітей пришкільних таборів

       Літо — улюблена пора року усіх дітлахів. Забезпечення цікавого та змістового відпочинку дітей під час літніх канікул є одним із головних завдань працівників закладів культури.

      • Вітаємо Олександру Ісаєву з перемогою в ІV міжнародному фестивалі Bellydance!

       З 8 по 11 червня у м. Київ відбувся ІV міжнародний фестиваль Bellydance «Enigma of Arabia». Метою проведення фестивалю було визначення кращих виконавців східного танцю; стимулювання міжкультурного спілкування за допомогою популяризації та розвитку східних танців, як концентрованого прояву естетичних і духовних цінностей Сходу і Заходу; ознайомлення громадськості з красою східного танцю і тенденціями його розвитку в Україні та виявлення творчо обдарованих особистостей.

      • Вітаємо призерів регіонального турніру зі спортивних бальних танців "SummerStars 2017"

       Традиційно на початку червня зала для глядачів Лисичанського міського Палацу культури радо зустрічає учасників щорічного регіонального турніру зі спортивних бальних танців «Summer Stars 2017».

       Нагадаємо, що турнір було започатковано керівником зразкового ансамблю бального танцю «Юнліс» Олександром Посошко у 2002 році.

       Відкриття турніру розпочалося зі святкового параду, в якому взяли участь понад 300 учасників з колективів міст Луганської та Донецької областей, а саме Лисичанська, Сєвєродонецька, Сватово, Слов’янська, Бахмута та Старобільська.

      • Лисичани-переможці та призери Міжнародного конкурс-фестивалю "Сузір'я Святогір'я"

       3 червня у місті Миколаївка Донецької області відбувся XІІ Міжнародний конкурс-фестиваль «Сузір’я Святогір’я», в якому прийняли участь учні та викладачі шкіл естетичного виховання міст Лисичанськ та Привілля.

       Основною метою фестивалю є виявлення та підтримка молодих талантів, показ досягнень та сценічної майстерності дітей та молоді, естетичний розвиток підростаючого покоління.

      • В мікрорайонах міста святкували День захисту дітей

       Традиційно, до Міжнародного дня захисту дітей, працівники закладів культури підготували яскраву розважальну програму для дітлахів міста.

       З самого ранку свята розпочалися біля Палаців культури міста: розважальна програма «Смурфики встречают гостей» (ПК ім. В.М. Сосюри), театралізоване свято «Дайте дітям награтися» (міський ПК), концертна програма «Сонячний карнавал» (ПК «Діамант»). Діти поринули в атмосферу казкових пригод і розваг. Герої мультфільмів дарували всім чудовий настрій, а допомагали їм у цьому учасники художньої самодіяльності Палаців культури міста. Наприкінці заходів всі присутні отримали солодкі подарунки від народного депутата України Сергія Дунаєва та політичної партії «Опозиційний блок».

      • У Лисичанську завершилась традиційна акція "У подарунках увічнена пам'ять"

       Вчора, 31 травня, завершилась традиційна акція «У подарунках увічнена пам’ять». Захід проводився з метою поповнення фондів міського краєзнавчого музею речовими, документальними та фотографічними матеріалами.

       Мешканці та гості міста взяли активну участь в акції, завдяки чому фонди музею поповнились цікавими експонатами:

      • Геннадій Москаль поклав квіти до пам'ятника Тарасу Шевченку

       З нагоди відзначення 19-ї річниці прийняття Конституції України на Луганщині проходять святкові заходи. У Сєвєродонецьку, 26 червня, за участю керівника Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Геннадія Москаля, його заступників, керівників структурних підрозділів адміністрації відбулася церемонія покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку. До відзначення державного свята приєдналися військовослужбовці сил АТО, керівники правоохоронних органів області.

       До заходу долучилася й небайдужа громадськість краю, яка теж поклала квіти до пам’ятника Кобзаря.

      • На Луганщині по лінії розмежування вогню триває відновлення розбитих обстрілами навчальних закладів

       У трьох прифронтових районах Луганської області — Попаснянському, Новоайдарському та Станично-Луганському — триває відновлення пошкоджених обстрілами шкіл. Кошти на ремонт виділені з обласного бюджету розпорядженням керівника Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Геннадія Москаля. Як ідуть відновлювальні роботи в Стаханівці та Золотому, Г.Москаль пересвідчився особисто під час робочої поїздки в ці населені пункти.

       Загальноосвітню школу в селищі Стаханівець обстрілювали двічі, тут вибуховими хвилями повибивані вікна, а осколками пошкоджений дах і фасад. Зараз усі вікна вже замінені на металопластикові, триває перекриття колишнього шиферного даху металочерепицею.

      • На Луганщині цього року успішно працюють чотири дитячі оздоровчі табори у Кремінній, Сватівському та Марківському районах

       У Кремінній, 25 червня, урочисто відкрили дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Мрія», де зараз перебуває 153 дитини з Луганської області, серед яких дітлахи з сімей пільгових категорій та 25 дітей-тимчасових переселенців. На захід завітала заступник голови Луганської облдержадміністрації Ольга Лішик. Вона зазначила, що завдання керівництва області — влаштувати всі умови для гарного відпочинку та оздоровлення дітей Луганщини.

      • Шановні жителі Луганської області! Дорогі земляки!

       Вітаю вас із державним святом — Днем Конституції України!

       Дев’ятнадцять років тому, 28 червня 1996 року, прийняття Конституції України стало епохальною віхою в новітній історії молодої суверенної держави та дало новий поштовх до її подальшої розбудови.

       Конституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності та демократії. Вона відкрила для Української держави нові перспективи поступу в майбутнє, визначила народ як єдине джерело влади в країні, а головне — дала право самому керувати власною долею.

      • Шановні медики Луганщини!

       Прийміть теплі вітання з вашим святом — Днем медичного працівника!

       У світі немає більш благородної та мирної професії, ніж професія лікаря. Глибокі знання, новітні досягнення в галузі, вагомий досвід українських медиків заслуговують на велику вдячність і пошану наших співвітчизників.

      • У Луганській області розпочалась реалізація проекту Адвентистського Агенства Допомоги та Розвитку в Україні для внутрішньо переміщених осіб

      • Проведена презентація проекту Перспективного плану формування територій громад Луганської області

       17 червня в Луганській обласній військово-цивільній адміністрації спільно із Офісом реформ проведена презентація проекту Перспективного плану формування територій громад Луганської області, який було ухвалено розпорядженням керівника Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Москаля Г.Г. за № 234 від 10.06.2015 року.

       У заході прийняли участь близько 70 осіб: керівники райдержадміністрацій, міські, селищні та сільські голови — керівники потенційних центрів спроможних територіальних громад, члени Робочої групи з підтримки та впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад області, члени Асоціації міст України Луганської області, представники Офісу реформ та засобів масової інформації.

      • У Луганській обласній військово-цивільній адміністрації обговорили питання продовольчої безпеки

       Минулого тижня заступник голови Луганської обласної ВЦА Юрій Клименко провів нараду з питань співпраці провідних виробників продуктів харчування з торговельними мережами. У ході наради порушувалися питання реалізації продовольчої продукції підприємств Луганщини на території області.

       «Продовольча безпека — це одне із завдань агропромислового комплексу. Більшість підприємств, які виробляють молочну продукцію, залишилися на території, підконтрольній Українському Уряду. Вони мають великий потенціал, але не працюють на повну силу.

      • На Луганщину з робочою поїздкою завітали 4 члени Кабміну

       До Луганщини 9 червня з робочими поїздками завітали члени Кабінету Міністрів України: Міністр інфраструктури Андрій Пивоварський, Міністр охорони здоров’я Олександр Квіташвілі, заступник Міністра соціальної політики України — керівник апарату Віктор Іванкевич, перший заступник Міністра фінансів України Ігор Уманський. Урядовці зустрілися з очільником області Геннадієм Москалем та обговорили питання щодо діяльності міністерств на території Луганської області. Звертаючись до Міністра охорони здоров’я України Геннадій Геннадійович попросив допомогти із забезпеченням обласних лікувальних закладів необхідним медичним обладнанням для надання повноцінної медичної допомоги населенню. Були питання в очільника області й до Міністра інфраструктури.

      • Проект "Економічне і соціальне відновлення Донбасу" реалізується в Луганській області

       У рамках співробітництва між Програмою розвитку ООН та Урядом України реалізується проект «Економічне і соціальне відновлення Донбасу», який фінансується Урядом Японії (далі — Проект). Відповідно до доручення керівника Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Москаля Г.Г. 11 червня 2015 року відбулась робоча нарада під головування заступника голови облдержадміністрації Голуба О.І. за участю експертів Проекту з метою визначення та вивчення об’єктів на території Луганської області для подальшого фінансування на загальну суму близько 850 тис. долл. США.

       Проект спрямовано на відновлення економіки, створення можливостей для працевлаштування та отримання доходу для населення у Луганській області.

      • На Луганщині Департаментом соцзахисту населення ОДА розповсюджується брошура з питань сімейної та гендерної політики

       У рамках співпраці Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації з Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) виготовлено черговий дайджест із тематики соціального захисту різних категорій громадян. У новій брошурі відображено актуальну інформацію сімейної, гендерної політики, попередження насильства в сім’ї та сирітства.

       Брошура містить детальну інформацію щодо пільг для багатодітних сімей, які родини мають право на отримання зазначеного статусу. У дайджесті також відображено інформацію щодо попередження насильства в сім’ї, профілактики сирітства, а також гендерної рівності.

      • Діти з обмеженими фізичними можливостями зі Сходу України відпочивали та вчилися долати стресові ситуації

       Цього року саме на це була спрямована робота Луганського обласного учбово-адаптаційного табору «Формування лідерських якостей для підлітків та молоді з обмеженими фізичними можливостями», який працював в Києві з 2 до 5 червня.

       Організатори учбово-адаптаційного табору — управління молоді та спорту Луганської облдержадміністрації та Луганський обласний центр соціокультурної адаптації молоді з обмеженими фізичними можливостями.
       У роботі табору взяли участь близько 60 осіб. Це діти та молодь з обмеженими фізичними можливостями, групи ризику, вимушені переселенці. Крім цього, до заходів, що проводились у таборі, кожного дня додатково долучалися дітлахи та молодь з проблемами здоров’я з Луганської та Донецької областей, їх родини, супроводжуючі, які, вимушено залишивши рідні домівки, мають надзвичайну потребу в психологічній та правовій допомозі, в адаптаційних і реабілітаційних програмах.

      • Лисичанские милиционеры раскрыли серию разбойных нападений и грабежей

       Сотрудники Лисичанской милиции задержали группу молодых людей, которые на протяжении нескольких месяцев совершали грабежи и разбойные нападения на женщин.

       На территории г. Лисичанска были зарегистрированы ряд разбоев и грабежей, совершенных в отношении женщин. Так, в начале марта в дежурную часть обратилась местная жительница 1975 г.р. с заявлением о том, что возле д. № 5, расположенного в квартале Молодежный г. Лисичанска двое неизвестных людей, применив к ней насилие, выхватили сумку, в которой находились личные вещи женщины, и скрылись. Данное заявление было внесено в Единый реестр досудебных расследований и начата проверка.

      • Луганчанка виборола золото на чемпіонаті світу з гирьового спорту

       З 23 по 25 травня, у місті Вормс (Німеччина) пройшов чемпіонат світу з гирьового спорту серед юнаків та дівчат та чемпіонат Європи серед ветеранів (39+).

       Збірна команда України була сформована з чотирьох спортсменів з Луганської, Запорізької, Львівської та Чернігівської областей.

      • Лисичанские милиционеры вновь в гостях у воспитанников детского сада «Дюймовочка»

       Первое воспитательно-образовательное учреждение, куда отправляются маленькие «солнышки», «зайки» и «котики» — это, несомненно, детский сад. Там ребята учатся общению друг с другом, познают мир и все, что окружает их в повседневной жизни. Воспитатели вместе с родителями прививают им навыки поведения в тех или иных ситуациях, учат элементарным мерам безопасности.

       В рамках воспитательной программы у ребят также происходит первое знакомство с такими экстренными службами, как пожарная охрана, скорая помощь, милиция.

      • 6 червня запрошуємо на святкові зоходи, присвячені 77-річниці утворення Луганської області

        

      • Звернення щодо протидії наркоманії серед дітей та молоді

       Серед гострих соціальних проблем, яких нам, на жаль, сьогодні не бракує, одна з найболючіших проблема наркоманії. В двадцять першому сторіччі хворобливий потяг до смертельного зілля набув широкого розмаху. Про наркоманію нині говорять у всьому світі. Щодня хтось вперше бере у руки шприц з отрутою, не замислюючись над тим, що з першою дозою буде наступна, а потім — прірва.

       Міністерством внутрішніх справ України в даний час здійснюються профілактичні заходи «Літо-2013», які націлені на забезпечення соціального та правового захисту дітей, попередження вчинення злочинів неповнолітніми і відносно них, профілактику бездоглядності та інших негативних явищ під час літніх шкільних канікул.

      • Шановні жителі Луганської області!

       Вітаю вас із 77-ю річницею утворення Луганської області!

       Я полюбив цей край ще майже десять років тому, коли очолював Луганську облдержадміністрацію. Мене щиро вразила його багата природа, талановиті працьовиті люди, славетна історія, міцний промислово-економічний комплекс. Маючи таке розмаїте багатство, Луганщина мала перетворитися в розвинений регіон, якому б заздрила уся Україна. Але не сталося.

       Безчесні колишні «лідери» Луганщини, постійно грабуючи її, стали надбагатіями, а потім, завдяки ідеологічним химерам, ввели в оману частину довірливих луганчан. Унаслідок таких злочинних дій кілька територій стали суцільним хаосом, з безладом і пануванням ворогуючих між собою бандугруповань.

      • Звернення працівників Державної автомобільної інспекції до водіїв

       У період літнього відпочинку більшість дітей буде проводити час на дитячих майданчиках, вулицях населених пунктів та в місцях масового скупчення людей.

       Працівники Державної автомобільної інспекції звертаються до водіїв транспортних засобів з проханням бути уважними та обережними під час керування автомобілем, не забувати, що на вулицях діти.

       Дотримуйтесь правил дорожнього руху, не перевищуйте швидкість, адже за цим стоїть чиєсь життя.

       Давайте разом піклуватися про наших дітей.

       Лисичанський МВ ГУМВСУ України у Луганській області

      • Делегація Луганської області взяла участь у заходах з нагоди 154-ї річниці з дня перепоховання Тараса Шевченка на Чернечій горі

       Темою традиційного брифінгу для ЗМІ в Луганській обласній військово-цивільній адміністрації стала участь делегації Луганщини в урочистих заходах з нагоди 154-ї річниці від дня перепоховання Тараса Шевченка на Чернечій горі в місті Каневі Черкаської області. Про це розповіли заступник начальника управління — начальник відділу охорони культурної спадщини управління культури, національностей та релігій Луганської облдержадміністрації Володимир Виборний, учні загальноосвітніх закладів області, їх вчителі української мови, які перебували в складі делегації. 25 школярів з 10 районів (Кремінського, Міловського, Новопсковського, Білокуракинського, Старобільського, Новоайдарського, Марківського, Троїцького, Сватівського, Біловодського) та міст Лисичанська, Сєвєродонецька і Рубіжного взяли участь в цій подорожі, що відбулася на запрошення черкащан та за підтримки Геннадія Москаля.

      • Звернення до працівників торгівлі

       На теперішній час значної актуальності набула проблема пияцтва та тютюнокуріння серед дітей.

       У лютому 2010 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обмеження споживання і продажу пива та слабоалкогольних напоїв», яким внесено зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення, а саме до ст. 156, якою передбачено заборону продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв або тютюнових виробів особі, яка не досягла 18 років.

      • Відбулося засідання регіонального міжвідомчого координаційного штабу з питань соціального забезпечення внутрішньо переміщених осіб

       26 травня 2015 року відбулося засідання регіонального міжвідомчого координаційного штабу з питань соціального забезпечення громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованих територій та районів проведення антитерористичної операції. У заході взяли участь співголова штабу, заступник голови облдержадміністрації Ольга Лішик, керівники структурних підрозділів обласної держадміністрації та центральних органів виконавчої влади, представники міжнародних гуманітарних організацій. Учасники розглянули питання оновлення складу штабу, проект плану його роботи на 2015 рік, а також заслухали результати спільної оцінки УВКБ ООН в області щодо найпоширеніших проблем внутрішньо переміщених осіб та шляхів їх вирішення.

      • Лисичанские милиционеры поздравили ребят с международным Днем защиты детей

       63 года назад в более пятидесяти странах мира впервые отметили — международный День защиты детей. Этот праздник призван в очередной раз напомнить нам взрослым о существующих проблемах детей, о необходимости защищать их права: право на качественное лечение, достойное обучение, на жилье и просто право на беспечное детство и счастливое будущее.

       В силу своего возраста и небольшого жизненного опыта сами дети не могут еще потребовать что-либо в защиту своих прав, а многие просто не знают о них. И к сожалению, эти их права нарушают сами же взрослые, те, на плечи которых и возложена ответственность за маленькие жизни. Очень больно от того, что сотни и тысячи детей в какой-то момент оказываются просто не нужными своим родителям, лишенными любви мам и пап, брошенными в больницах, детских домах и приютах. Так получается, что эти дети просто лишены права выбора своей дальнейшей судьбы.

      • У зв'язку з реєстрацією серед населення м. Лисичанська випадків отруєнь дикорослими грибами, фахівці Держсанепідслужби України застерігають утримуватися від вживання дикорослих грибів.

       Грибний сезон — гаряча пора і для грибників і для медичних працівників, оскільки в Україні реєструються десятки випадків отруєнь грибами. Згідно з оперативними даними Держсанепідслужби України тільки за 5 місяців цього року вже зареєстровано 37 випадків отруєння грибами. За цей час постраждала 51 людина, одна з них померла внаслідок отруєння. В червні поточного року продовжують реєструватися випадки отруєнь в різних регіонах України. Усі випадки були зареєстровані у побуті. Найчастіше випадки отруєнь пов’язані з помилковим вживанням замість їстівних та умовно їстівних грибів блідої поганки. Слід також прийняти до відома можливість накопичення токсичних речовин в грибах із навколишнього середовища.

      • "Вечная память павшим героям и низкий поклон живым..."

       22 июня, в годовщину вторжения германских войск в СССР, в Украине отмечается День скорби и чествования памяти жертв войны.

       Памятная дата была установлена накануне 60-й годовщины начала Великой Отечественной войны указом Президента Украины от 17 ноября 2000 года «О Дне скорби и чествования памяти жертв войны в Украине».

      • Мешканці міст Лисичанськ, Новордужеськ, Привілля долучайтесь до акціі "Квітуча Луганщина"!

       24-25 червня поточного року Луганська облдержадміністрація організовує проведення першої обласної екологічної акції «Квітуча Луганщина».

       Лисичанська міська рада пропонує підприємствам, установам, організаціям та мешканцям долучитись до акції та забезпечити впорядкування зелених зон та квітників нашого міста.

       Управління з виконання політики Лисичанської міської ради в галузі житлово-комунального господарства

      • В Лисичанском терцентре отметили светлый праздник Троицы

       День Святой Троицы — христианский праздник, отмечаемый на пятидесятый день после Пасхи. В этот день храмы и дома украшают ветками, травой, цветами. И это не случайно. Ведь зелень, цветы символизируют жизнь. И сегодня в преддверии Троицы подопечные пришли в Лисичанский территориальный центр с букетами цветов, чтобы отметить этот светлый праздник.

      • Осторожно на воде (правила поведения на воде)

       Лето — пора отпусков, пора каникул, пора отдыха. Для большинства людей отдых связан с плаванием, купанием и различными развлечениями. Вода всегда была для человека зоной повышенной опасности. Кто не любит искупаться и позагорать в жаркий летний день, полежать на горячем песке и снова кинуться в прохладную воду? Все мы знаем, чтовода чудодейственный способ оздоровления организма. Купание дает человеку физическое и моральное удовлетворение, помогает избавиться от стрессов. Но, к сожалению, для некоторых отдых возле воды заканчивается трагедией.

      • Безпечні літні канікули (пам'ятка для дітей)

       Довгоочікувані літні канікули — це час, коли з’являється багато вільного часу, який можна використати для ігор на подвір’ї, розваг із друзями, цікавих мандрівок, відпочинку на природі тощо. Діти, щоб літній відпочинок подарував вам лише приємні враження та задоволення, слід неодмінно дотримуватися наступних правил безпечної поведінки:

       — пам’ятайте і дотримуйтеся правил дорожнього руху;

       — не грайтесь на тротуарі біля дороги;

      • Боротьба з деградацією земель та опустелюванням - проблема, яка потребує розв'язання

       17 червня відзначається міжнародною спільнотою як Всесвітній день боротьби з опустелюванням та посухами.

       Цього року він проходить під гаслом: «Землі належать майбутньому! Дозволь клімату підтвердить це!».

       Деградація земель та опустелювання є одними з найбільш серйозних викликів для сталого розвитку країни, які спричиняють істотні проблеми екологічного і соціально-економічного характеру.

      • Энергосберегающий дом становится реальностью

       Только в 2015 году Ощадбанк выдал свыше 1 млрд. грн. на утепление домов и квартир.

       В Украине продолжается реформа энергоэффективности. Одной из успешных ее составляющих является общенациональная программа «Ощадний дім», реализуемая Ощадбанком. В ее рамках банк предоставляет кредиты на осуществление энергоэффективных мероприятий, как в отдельной квартире, так и в частном доме, а также в многоквартирных домах. Самыми популярными мерами по повышению энергоэффективности жилья является установка энергосберегающих окон, счетчиков тепла, утепление фасадов зданий.

      • Збройні сили України розшукують!

       За самовільне залишення військової частини їх розшукують Збройні сили України:

       • Андросов С.С.,
       • Запорожченко С.В,
       • Недосеков Д.А.,
       • Пономаренко В.М.,
       • Чернявский О.О.,
       • Федулов М.О.,
       • Хотенчан Б.В.,
       • Костін В.О.,
       • Ситенко О.М.

       Луганський зональний відділ військової служби правопорядку

      • ЛКСП "Лисичанськводоканал" повідомляє

       ЛКСП «Лисичанськводоканал» має намір змінити діючі тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення та затвердження тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем).

       Відповідно до «Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад», затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012року № 390, Лисичанське комунальне спеціалізоване підприємство з видобутку, обробки, реалізації води та очищенню стоків «Лисичанськводоканал» інформує про намір здійснити перегляд розміру діючих тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення та встановлення тарифів на послуги централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем).

      • Управління архітектури та містобудування Лисичанської міської ради інформує

       Відповідно до частини третьої статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» Лисичанська міська рада інформує мешканців міста Лисичанська що рішенням міської ради № 9/121 від 28.04.16р. виділені кошти на розроблення містобудівної документації «План зонування території (зонінг) м. Лисичанська Луганської області» та укладено договір з ТОВ «Інститут Харьківпроект» за № 17635 від 01.06.16р. про виконання цих робіт.

       План зонування розробляється на основі генерального плану міста Лисичанську з метою визначення умов та обмежень використання території для містобудівних потреб у межах визначених зон.

      • Поддержим нашего земляка Дениса Соболева

       Уважаемые жители городов Лисичанск, Новодружеск, Приволье.

       Наш земляк, выпускник Лисичанской многопрофильной гимназии, студент Киевского Национального университета им. Т. Шевченко, выпускник программы «Интершкола» 2015-2016 года Денис Соболев защищает свой дипломный проект. Теперь слово за зрителями.

       Предлагаем посмотреть и оценить его дипломную работу «Савант» на сайте http://inter.ua/ или переходя по следующей ссылке «Савант».

       На сайте http://inter.ua/ в рамках фестиваля «Интерфильмфест» представлены три работы молодого, начинающего режиссера Дениса Соболева и его команды, которые также представлены для голосования:

       1. Love happens — Інтерфільмфест — 2016

       2. Дорога додому — Інтерфільмфест — 2016

       3. Рушковський. Людина поза часом — Інтерфільмфест — 2016

       Давайте поддержим своими голосами нашего земляка!

      • Запрошуємо взяти участь у Міжнародному фестивалі дитячо-молодіжної творчості "Веселка миру"

       Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради інформує, що Всеукраїнська молодіжна організація «Серце до серця», Словацька громадська організація «Амос» спільно з мерією міста Стара Любовня (Словацька Республіка) з 15 по 18 вересня 2016 року проводить Міжнародний фестиваль дитячо-молодіжної творчості «Веселка миру» (далі Фестиваль).

       Метою фестивалю є популяризація європейських цінностей, зокрема здорового способу життя, зміцнення взаємодії між дітьми та молоддю різних країн заради миру та майбутнього.

       Фестиваль відбудеться в місті Стара Любовня (Словаччина), в ньому візьмуть участь діти і молодь України та Словацької Республіки.

      • В Україні проводиться національний молодіжний відео фестиваль PLURAL+UKRAINE

       Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради інформує, що за підтримки Мінмолодьспорту з нагоди 65-ї річниці Міжнародної організації з міграції (МОМ) та 20-річчя роботи представництва МОМ в Україні проводиться національний молодіжний відео фестиваль PLURAL+UKRAINE, який є частиною глобальної спільної ініціативи Альянсу Цивілізацій ООН та МОМ «Молодіжний відео фестиваль PLURAL+».

       Метою фестивалю є залучення молоді до створення оригінальних і креативних відео на тему міграції, розмаїття та соціальної інтеграції. Підтримуючи і розповсюджуючи відео, створене молоддю, PLURAL+ визнає, що саме молодь має потужний вплив на позитивні соціальні зміни у світі, якому притаманні нетерпимість, культурне та релігійне протистояння.

      • Лисичанська міська рада пропонує розглянути пропозицію "Позаміського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку "Вогник Буковини"

       Відповідно до Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» для ознайомлення з літньою компанією оздоровлення дітей у 2016 році Лисичанська міська рада Луганської області пропонує розглянути пропозицію «Позаміського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Вогник Буковини», який розташовано у с. Валя-Кузьмина Глибоцького району Чернівецької обл.

       Мальовничі краєвиди, чисте і свіже повітря, зелені ліси, джерельна вода — важливі чинники при оздоровленні та відпочинку.

      • Акценты дня № 21 (видео)

       Выпуск № 21 от 6.06.2012 г.

        • День защиты детей в Лисичанске.
        • Танцуют все. Юбилей «Юнлиса».
        • «Фармация» радует жителей г. Кременная.
        • Колбасный праздник.

       ТРК «Акцент»

      • Актуальное интервью (цифровое телевидение)

       Цифровое телевидение: кто имеет право на получение бесплатного тюнера и о механизме получения тюнера для просмотра цифрового ТВ (заместитель начальника УТСЗН Лисичанского горсовета Юлиана Гасанбекова).

      • Їх розшукують Збройні Сили України

       Аніка Я.Г.

       Нєдосєков Д.А.

       Чернявський О.О.

       Нечаюк О.Є.

       Бурба І.О.

       Зеленко Є.М.

       Коробков О.В.

       Південне територіальне управління Військової служби правопорядку

       Лисичанський міський військовий комісаріат

      • Акценты. Итоги недели № 22 (видео)

       • Выпуск № 22 от 15.06.2012 г.
       • Вандализм на объектах горводоканала.
       • Асфальтирование: работа над ошибками.
       • В школах устанавливают новые окна.
       • Отдых детей в пришкольных лагерях.
       • Пресс-тур в Польшу.
       • День медработника.
       • Матери-героини получили заслуженные награды.

      • Депутати Лисичанської міської ради підтримали звернення міської громадської організації "Ветерани Чорнобиля м. Лисичанська"

       Вчора, 23 червня, під час засідання чергової 11-ї сесії Лисичанської міської ради депутати підтримали звернення міської громадської організації «Ветерани Чорнобиля м. Лисичанська» до Адміністрації Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України.

       ЗВЕРНЕННЯ

       Ми, члени міської громадської організації «Ветерани Чорнобиля м. Лисичанська», з обуренням і болем констатуємо, що до цього часу органами державної влади, передусім Кабінетом Міністрів України, не виконані вимоги, викладені у «Резолюції Всеукраїнської акції солідарності чорнобильців у боротьбі за свої права», що відбулася 23 березня 2016 року біля будинку Уряду України. Не прислухалися й народні депутати України до вимог, що містяться у «Рішенні Всеукраїнської акції протесту чорнобильців», яка проходила 12 травня 2016 року біля будинку парламенту України.

      • Акценты. Итоги недели № 21 (видео)

       Выпуск № 21 от 8.06.2012 г.

        • С.Дунаев подписал Договор о сотрудничестве с г. Первомайск.
        • Экологическая конференция в Лисичанске.
        • На стадионе «Шахтёр» прошло шоу каскадёров.
        • В школе № 28 приступила к работе волонтёр Корпуса Мира.

       ТРК «Акцент»

      • В Лисичанске состоялась одиннадцатая сессия Лисичанского городского совета

        

       Вчера, 23 июня, в Лисичанске состоялось заседание очередной одиннадцатой сессии Лисичанского городского совета под председательством городского головы Сергея Шилина. В работе сессии приняли участие 31 депутат, городские головы городов Новодружеск и Приволье, руководители структурных подразделений Лисичанского городского совета, коммунальных предприятий, органов государственной власти, представители структурных подразделений ПАО «Лисичанскуголь», представители общественности и СМИ.

      • Шановні громадяни!

       Лисичанський міський військовий комісаріат проводить набір на військову службу за контрактом до Збройних Сил України громадян України, що раніше проходили військову службу та таких, що не проходили строкову військову службу:

       — чоловіків — віком від 18 до 60 років;

       — жінок — віком від 18 до 50 років.

       Військова служба за контрактом — це гарантоване грошове забезпечення: рядовий від 7 тис.грн., офіцер від 10 тис.грн. на місяць та його підвищення в ході просування по службі.

      • Акценты. Итоги недели № 22 (видео)

       • Выпуск № 22 от 14.06 2013 г.
       • Торжественные мероприятия ко Дню медика.
       • Диалог общественных активистов и городской власти.
       • Новое оборудование на «Пролетарии».
       • Кабины для судов от лисичанского стеклозавода.
       • Встреча нардепа с коллективом «СВЗ».
       • Выставка работ Евдокии и Инны Гудковских.

       По материалам сайта ТРК «Акцент»

      • Депутати Лисичанської міської ради звернулися до Кабміну

       Сьогодні, 23 червня, під час засідання чергової 11-ї сесії Лисичанської міської ради депутати підтримали звернення до Кабінету Міністрів України що визначення суб’єктів перевірки достовірності зазначеної інформації, зазначеної в заяві, про фактичне місце проживання/перебування внутрішньо переміщеної особи. 

       Звернення депутатів Лисичанської міської ради до Кабінету Міністрів України

       Кабінетом Міністрів України 08 червня 2016 року прийнята постанова № 365 «Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам», якою удосконалена система призначення (відновлення) соціальних виплат та контролю за такими виплатами внутрішньо переміщеним особам.

      • Заседание 11-й сессии Лисичанского городского совета (видео)

       Сегодня, 23 июня, в 14:00 началось заседание очередной 11-й сессии Лисичанского горсовета. Ход сессии - в онлайн трансляции ТРК Акцент.

      • Щодо проведення засідання експертної комісії

       Сьогодні, 22 червня, в архівному відділі Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання експертної комісії архівного відділу.

       На порядок денний були винесені наступні питання: розгляд описів справ постійного зберігання та з кадрових питань (з особового складу) Лисичанського державного медичного училища, Управління Державної казначейської служби України у м. Лисичанську Луганської області, КСП «Лисичанськводоканал», малих та приватних підприємств, актів про вилучення для знищення документів,

      • В Лисичанске прошло заседание городского совета по вопросам безопасной жизнедеятельности населения

       Сегодня, 22 июня, состоялось очередное заседание городского совета по вопросам безопасной жизнедеятельности населения.

       Открывая заседание, заместитель председателя комиссии — заместитель начальника УТСЗН — начальник отдела труда Виктория Яковлева доложила о кадровых изменениях в составе комиссии.

      • В Лисичанську відбулось засідання коміссії ТЕБ та НС

       Минулої середи, 15 червня, в Лисичанській міській раді відбулося чергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням міського голови Шиліна С.І.

       Під час засідання члени комісії розглянули наступні питання:

       • — про попередження виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних з експлуатацією міських інженерних мереж за адресою м. Лисичанськ, кв. Центральний, 5а «Стихійний ринок заводу ГТВ»;
       • — про протипожежний стан ринків міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля;
       • — про стан джерел протипожежного водопостачання на території мм.Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля.

       З усіх питань прийняті відповідні рішення та доведенні до виконавців.

       Відділ мобілізаційної, режимно-секретної роботи та цивільного захисту Лисичанської міської ради

       Додаток: Протокол № 8 засідання комісії ТЕБ та НС

      • Да будет вода!

       11 июня по инициативе КСП «Лисичанскводоканал» состоялась встреча представителей предприятия и управления по осуществлению политики Лисичанского городского совета в области ЖКХ с жителями частного сектора улиц Гарибальди, Малиновского, П. Морозова и Орловской по поводу отсутствия воды в кранах.
       Как рассказали жители, ситуация такова, что уже более трех лет в их домах был очень слабым напор воды (чтобы набрать ведро, требовалось не менее 20-30 минут), причем вне зависимости от времени года — и зимой, и летом. Но жители терпеливо продолжали потихоньку запасаться водой и как-то существовать в таких условиях.

      • В Лисичанске состоялось очередное заседание исполнительного комитета городского совета

       Сегодня, 21 июня, в Лисичанском городском совете состоялось очередное заседание исполкома городского совета под председательством городского головы Сергея Шилина.

       Члены исполкома рассмотрели материалы органа опеки и попечительства, утвердили решения об учете и распределении жилья.

      • ОСТОРОЖНО БЕШЕНСТВО!

       Ежегодно в мире от бешенства умирает 45-60 тысяч человек, а 10 миллионов человек получают антирабические прививки после укусов животных. Источником бешенства являются дикие животные: лисы, волки, шакалы, барсуки, еноты, летучие мыши, грызуны и т. д., а от них заражаются домашние: собаки, кошки, коровы, свиньи, козы, лошади и т. д. В последнее время в Украине регистрируются вспышки бешенства среди лисиц. Основным источником бешенства для человека являются собаки (95% случаев бешенства у людей связано с их укусом).

      • Утвержден десятый список граждан, утративших жилье в результате разрушения в 2014 году дома № 17 для предоставления денежной компенсации

       Сегодня, 17 июня, во время внеочередного заседания исполнительного комитета Лисичанского городского совета под председательством городского головы Сергея Шилина был утвержден десятый список граждан, утративших жилье в результате разрушения в 2014 году дома № 17 квартала Октябрьской революции г. Лисичанска, для предоставления денежной компенсации. По мере поступления и подготовки документов исполкомом городского совета будут утверждаться следующие списки.

      • КАК УБЕРЕЧЬСЯ ОТ УКУСА КЛЕЩА

       Клещевой энцефалит и Лайм боррелиоз — инфекционные заболевания вызываемые укусом клеща А. Первые случаи этих инфекций выявляются в апреле месяце, последние — в ноябре. Пик же заболеваемости приходится на июнь-август. Заболевания встречаются у людей в возрасте от 3-х до 80 лет. В 30% случаев болеют ими горожане, в 70% -жители села.

      • В Лисичанске состоялось заседание координационного совета по вопросам предоставления населению жилищных субсидий

       Вчера, 9 июня, в Лисичанском городском совете состоялось заседание координационного совета по вопросам предоставления населению жилищных субсидий под председательством заместителя городского головы Андрея Якимчука. В заседании приняли участие руководители структурных подразделений Лисичанского городского совета, предприятий и организаций разных форм собственности, а также специалисты, обеспечивающие электронный обмен информацией.

       В ходе работы координационного совета начальник УТСЗН Елена Ездакова подвела итоги работы по назначению субсидий за 2015 год и 5 месяцев текущего года. Кроме того, заместитель начальника УТСЗН Елена Галанова ознакомила присутствующих с изменениями в порядке назначения и предоставления населению субсидий для возмещения расходов на оплату жилищно-коммунальных услуг, приобретение сжиженного газа, твердого и печного бытового (жидкого) топлива согласно Постановления Кабинета Министров Украины от 27.04.2016 года № 319. (С изменениями можно ознакомится, переходя по следующей ссылке Вниманию граждан, получающих льготы на оплату жилищно-коммунальных услуг!).

      • О предотвращении отравления дикорастущими грибами 02.06.2015

       Лисичанское горрайонное Управление Главного управления Госсанэпидслужбы в Луганской области информирует, что в Луганской области ежегодно регистрируются случаи отравления дикорастущими грибами.

       В г.Лисичанске с 2000 по 2012 годы зарегистрировано 62 случая отравления дикорастущими грибами; умерло 11 человек. В 2011г., 2012г. зарегистрировано по 1 семейному случаю отравления дикорастущими грибами с двумя пострадавшими (взрослые). С 2013 года случаи отравления дикорастущими грибами в г.Лисичанске не регистрируются.

      • Утвержден девятый список граждан, утративших жилье в результате разрушения в 2014 году дома № 17 для предоставления денежной компенсации

       Сегодня, 10 июня, во время внеочередного заседания исполнительного комитета Лисичанского городского совета под председательством городского головы Сергея Шилина был утвержден девятый список граждан, утративших жилье в результате разрушения в 2014 году дома № 17 квартала Октябрьской революции г. Лисичанска, для предоставления денежной компенсации. По мере поступления и подготовки документов исполкомом городского совета будут утверждаться следующие списки.

       Отметим, что на сегодняшний день 48 гражданам на их карточные счета, открытые в «Ощадбанке» уже перечислены денежные средства. Работа в данном направлении продолжается без задержки, с четким соблюдением регламента процедур, установленных законодательством.

      • У Лисичанській міській раді відбулося засідання комісії з питань координації дій з попередження насильства в сім'ї

       Сьогодні, 7 червня, в Лисичанській міській раді відбулося засідання комісії з питань координації дій з попередження насильства в сім’ї.

       В роботі комісії взяли участь начальники управлінь, відділів та служб Лисичанської міської ради, директор центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, представники дитячої міської лікарні, Лисичанського відділу поліції Головного управління національної поліції в Луганській області.

      • Утвержден восьмой список граждан, утративших жилье в результате разрушения в 2014 году дома № 17 для предоставления денежной компенсации

       Сегодня, 7 июня, во время очередного заседания исполнительного комитета Лисичанского городского совета под председательством городского головы Сергея Шилина был утвержден восьмой список граждан, утративших жилье в результате разрушения в 2014 году дома № 17 квартала Октябрьской революции г. Лисичанска, для предоставления денежной компенсации. По мере поступления и подготовки документов исполкомом городского совета будут утверждаться следующие списки.

       Отметим, что на сегодняшний день 48 гражданам на их карточные счета, открытые в «Ощадбанке» уже перечислены денежные средства. Работа в данном направлении продолжается без задержки, с четким соблюдением регламента процедур, установленных законодательством.

      • В Лисичанске состоялось очередное заседание исполкома городского совета

       Сегодня, 7 июня, в Лисичанском городском совете состоялось очередное заседание городского совета под председательством городского головы Сергея Шилина.

       Члены исполкома рассмотрели материалы органа опеки и попечительства, утвердили решения об учете и распределении жилья.

       Также в ходе заседания были утверждены решения о проведении общегородских мероприятий, посвященных Дню скорби и чествования памяти жертв войны в Украине; о создании координационного совета по вопросам развития предпринимательства в г. Лисичанске; о ликвидации городского межведомственного координационно-методического совета, о награждениях и др.

      • Вітаємо переможців ІХ Міжнародного конкурсу-фестивалю "Сузір'я Святогір'я"

       З 10 по 12 червня у місті Святогірськ відбувся ІХ Міжнародний конкурс-фестиваль «Сузір’я Святогір’я», у якому взяли участь учні фортепіанного та вокально-теоретичного відділів (викладач Любов Штро Лисичанська дитяча школа мистецтв (ДШМ) № 1), хореографічний колектив «Веселка» (керівник Юлія Перепелиця Лисичанська ДШМ № 1) та народний жіночий вокальний ансамбль «Мрія» (керівник Валерій Сидоренко Лисичанський міський ПК).

      • "Street Dance" отримав Гран - прі на Всеукраїнських змаганнях з сучасної хореографії

       4 та 5 червня у м. Одеса відбувались Всеукраїнські змагання з сучасної хореографії «Третий рейтинговый тур ГРАН-ПРИ World UCA». Місто Лисичанськ на цих змаганнях представляли учасники зразкового хореографічного колективу «Street Dance» Лисичанського ПК «Діамант» (керівник Вікторія Магомаєва). Змагання проходили у 4 категоріях: соло, дует, мала група та формейшен. За результатами участі у змаганнях колектив отримав Гран — прі, 14 нагород за І місце, 4 — за зайняте ІІ місце, а саме:

      • У Лисичанську відбулось відкриття виставки "Знищення польських еліт. Катинь-Акція АБ"

       4 червня у приміщенні Лисичанського міського краєзнавчого музею відбулось відкриття виставки «Знищення польських еліт. Катинь-Акція АБ» за участю Віце-консула Республіки Польща у Харкові Йоанни Ланг та радника Голови Українського інституту національної пам’яті Олександра Зінченка. На заході були присутні заступник міського голови Ігор Ганьшин, секретар міської ради Едуард Щеглаков, керуючий справами Олександр Савченко, а також громадські діячі та творча інтелігенція міста.

       Виставку підготував Інститут національної пам’яті Польщі. Українська версія постала у співпраці із Українським інститутом національної пам’яті, яка присвячена 75-м роковинам Катинського злочину. Виставка складається з 36 інформаційних стендів, які представляють документи і фотоматеріали з польських, британських, німецьких та радянських архівів і розповідають про долі польських громадян.

      • Лисичани взяли участь в урочистостях з нагоди 78-ї річниці утворення Луганської області

       4 червня Лисичанська ЦБС, майстри декоративно-ужиткового мистецтва, промислові підприємства міста, учасники зразкової театральної студії «Арлекін» (керівник Ірина Кабанова) та народна театр-студія «Лімпопо» (керівник Надія Бражникова) Лисичанського міського ПК взяли участь в урочистостях з нагоди 78-ї річниці утворення Луганської області, які проходили у м. Сєвєродонецьк.

      • Ми діти твої, Україно

       Під такою назвою 1 червня на столичному Співочому полі відбувся концерт-реквієм, організований громадською ініціативою «Відновлення Донбасу». Акція була приурочена до Дня захисту дітей. В акції взяли участь 400 дітей з багатьох регіонів України, в тому числі і діти-переселенці зі східних областей. Місто Лисичанськ представляла учениця Новодружеської дитячої школи мистецтв Дар’я Ластовецька (викладач Вікторія Лаптєва), яка виконала пісню «Хочу жити без війни».

       Перед початком заходу для дітей були організовані майстер-класи з образотворчого мистецтва, аквагрим, та шоу мильних бульбашок.

      • Валерія Ратушна здобула 7 призових місць на Відкритому Чемпіонаті Київської області "Летний Эль Фаюм"

       4 червня у м. Київ відбувся Відкритий Чемпіонат Київської області по східним, індійським, циганським танцям і танцям народів світу «Летний Эль Фаюм», в якому взяла участь солістка зразкової студії східного танцю «Атлантіс» (ПК ім. В.М. Сосюри м. Лисичанська, керівник Ірина Гончарова) Валерія Ратушна.

       Змагатися довелось, як завжди, з великою кількістю танцювальних клубів із різних міст України. Валерія підготувала до участі у Чемпіонаті 7 танцювальних програм і змагалась у номінації «Соло». Упорні тренування і жага перемоги принесли очікувані результати — 7 призових місць, а саме: І місце — 1; ІІ місце — 1; ІІІ місце — 5.

      • В центральній бібліотеці Лисичанська відбулась зустріч з Олексієм Толкачовим

       3 червня в центральній бібліотеці Лисичанська відбулась унікальна зустріч з Олексієм Толкачовим — яскравою особистістю, ерудованою людиною, відомим в Україні та поза її межами громадським діячем, публіцистом-просвітником, філософом, архітектором, засновником та головою Благодійного фонду «Омріяна країна». Саме за ініціативою цього фонду та за сприяння ГО «Відродження Сходу» відбулась презентація його книги «Омріяна Україна».

      • У Лисичанську відзначили Міжнародний день захисту дітей

       Щороку, у перший день літа, ми вітаємо наших наймолодших громадян з Міжнародним днем захисту дітей. Усміхнені личка, палаючі захопленням очі, довірливі обійми маленьких рук — це те, задля чого ми живемо на світі.

       Цікаві розважальні програми підготували працівники закладів культури для дітей міста.

       Біля Палаців культури відбулись святкові програми, під час яких діти приймали участь в іграх та конкурсах, а художня самодіяльність ПК вітали присутніх веселими піснями та танцями. Гарним сюрпризом і святковим подарунком для всіх дітей було морозиво та солодощі від депутатів Лисичанської міської ради.

      • Справи міські (01.06.2013 р. відео)

       Аппаратное совещание

      • Акценты. Итоги недели № 20 (видео)

       Выпуск № 20 от 31.05 2013 г.

       • Прием граждан прокурором Луганской области
       • Радужное знамение при установке купола на Свято-Илиинский храм
       • Сергей Дунаев принял участие в сессии Первомайского горсовета
       • Операция «Автобус-2013» в Лисичанске
       • «Мобильные» мошенники
       • Концерт под открытым небом (ДК им. Ленина)

        

       По материалам сайта ТРК «Акцент»

      • Акценты дня № 22 (видео)

       Выпуск № 22 от 30.05 2013 г.

       • В Лисичанске отметили День пограничника
       • Последний звонок в Кременской школе-интернате
       • В университете третьего поколения – первый выпуск
       • Лисичанскому педколледжу – 75
      • Акценты дня № 23 (видео)

       • Выпуск № 23 от 05.06 2013 г.
       • Школьные выпускные-2013.
       • Общество Красного Креста Украины — 95 лет милосердия.
       • Установка детских площадок в регионе.
       • Благотворительный пейнтбольный турнир.
       • День защиты детей в Лисичанске.
       •  
      • Акценты. Итоги недели № 21 (видео)

       Выпуск № 21 от 07.06 2013 г.

       • Презентация внутриобластной программы кооперации.
       • Ремонт насосной станции «Лесная дача».
       • В Лисичанске орудовала банда подростков-грабителей.
       • Всеукраинской организации инвалидов по зрению — 80 лет.
       • Майданс в УВК «Гарант».

        

      • Шановні працівники проектних організацій та місцевих органів архітектури!

       Щиро вітаємо вас з професійним святом — Днем архітектури!

       Архітектура — це справжнє мистецтво, де необхідно натхнення та творчі здібності. Архітекторам притаманні вміння з’єднувати мистецьку красу та цікаві проектні рішення з технічними та естетичними конструкторськими можливостями. Адже такі якості споруди, як користь, міцність та краса мають завжди раціонально поєднуватись.

       Ваша робота полягає в розробці документації, визначанні території під будівництво споруд, під ландшафтні комплекси, зони відпочинку або ж інші об’єкти. Завдяки цьому місто стає гарнішим та більш комфортним для життя. В вашій справі важливо пам’ятати, що результат кропіткої праці має служити не одному поколінню нащадків.

       Бажаємо вам, шановні архітектори, творчої наснаги, вдалих та успішних проектів, правильної та справедливої оцінки вашої роботи. Ваше перспективне та творче бачення щодо формування життєвого середовища разом з забезпеченням збереження культурної спадщини нашого регіону завжди має отримувати позитивну оцінку та повагу городян.

       В цей святковий для вас день зичимо вам та вашим сім’ям миру, міцного здоров’я, успіхів та добробуту.

       Лисичанський міський голова Сергій Шилін

       Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет

      • Акценты дня № 24 (видео)

       Выпуск № 24 от 12.06 2013 г.

       • Ремонт магистральных трубопроводов.
       • «Мертвая» вода: в каких водоемах Лисичанска опасно купаться.
       • Трижды два: у лисичанки родилась третья двойня.

        

       По материалам сайта ТРК «Акцент»

      • В Лисичанську святкували День Конституції

       Вчора, 28 червня, на площі Перемоги відбувся святковий захід, присвячений 21-й річниці ухвалення Основного Закону держави – Конституції України.

      • У Лисичанську пройшов святковий захід до Дня Конституції

       Сьогодні, 27 червня, до 21-ї річниці схвалення Конституції України у великій залі Лисичанської міської ради відбувся святковий захід.

       В урочистому заході взяли участь міський голова Сергій Шилін та його заступники, секретар та депутати Лисичанської міської ради, керівники структурних підрозділів органів місцевого самоврядування та органів державної влади, керівники підприємств, установ, організацій різних форм власності, представники громадських об’єднань та засобів масової інформації.

      • Акценты дня № 26 (видео)

       Выпуск № 26 от 26.06.2013г.

       • Замена Белогоровского водовода.
       • Сезон-2013 в лагере «Восход».
       • Детская площадка своими руками.

        

       По материалам сайта ТРК «Акцент»

      • Уважаемые жители Лисичанска, Новодружеска и Приволья!

       Поздравляем вас с Днем Конституции Украины!

       21 год назад был принят Основной Закон нашего государства, который закрепил права, свободы и обязанности человека и гражданина, провозгласил Украину суверенным и независимым, демократическим, социальным, правовым государством, а единственным носителем и источником власти — украинский народ. За эти годы в Украине выросло новое поколение, сформировалось гражданское общество, которое активно влияет на политические, экономические и социальные процессы в нашей стране. Именно в этом сотрудничестве мы видим залог развития государства, в котором высшей ценностью являются человек, его жизнь и здоровье, честь и достоинство, неприкосновенность и безопасность.

       Конституция является определяющим фактором обеспечения государственного суверенитета Украины, консолидации общества, создания надлежащих условий для самореализации личности. Наша общая цель — воплощать на практике заложенные в Основном Законе принципы и ценности, укреплять национальное единство, бережно хранить историческое и культурное наследие. И никто, кроме нас самих, не сделает Украину более прогрессивной и сильной державой, более демократической и свободной страной. Государство начинается с каждого, кто в нем живет, работает, растет. Давайте помнить об этом и вместе делать все возможное для благополучия и процветания своей страны, в которой будут в полной мере обеспечены права человека, восторжествуют мир и единство, гуманизм и демократия, законность и справедливость — все то, что декларирует и гарантирует нам Конституция Украины.

       В этот праздничный день желаем вам, дорогие земляки, доброго здоровья, счастья, благополучия, уверенности в светлом и мирном будущем нашей страны. И пусть каждый день будет преисполнен новыми достижениями на пути к реализации нашей общей мечты об экономически развитой и политически стабильной Украине, где люди живут в мире и взаимопонимании!

       Городской голова Сергей Шилин,

       Лисичанский городской совет и его исполнительный комитет

      • Акценты дня № 25 (видео)

       • Выпуск № 25 от 19.06.2013г.
       • Внеочередная сессия горсовета.
       • Новые правила вызова «Скорой помощи».
       • ЧП на лисичанском рынке.

        

       По материалам сайта ТРК «Акцент»

      • В Лисичанске праздновали День молодежи

       Вчера, 25 июня, на площади Победы состоялись мероприятия, посвященные Дню молодежи. Всех жителей Лисичанска ждала яркая, захватывающая развлекательная программа «Молодежная территория», где каждый мог не только наблюдать за происходящим, но и принимать активное участие в мероприятиях.

      • Акценты. Итоги недели № 23 (видео)

       • Выпуск № 23 от 21.06.2013г.
       • 22 июня. Траурные мероприятия.
       • Фестиваль к юбилею освобождения Лисичанска.
       • Инициатива против курения в общественных местах.
       • В Лисичанске ограбили пенсионерку.
       • Соревнования санпостов предприятий.

        

       По материалам сайта ТРК «Акцент»

      • С Днем молодежи!

       Молодость — особая пора в жизни человека, время становления личности, время мечтаний и надежд, поиска своего жизненного пути, желания действовать, удивлять мир своими смелыми идеями и достижениями.

       Уважаемая молодежь! Сейчас перед вами лежат сотни дорог к успеху, открытиям, любви и счастью. Пусть каждый из вас выберет свою. Пусть она будет созидательной и плодотворной, поскольку от успешной самореализации каждого молодого человека зависит успешное будущее общества в целом. Современные, образованные и креативные, вы — настоящее и будущее нашего города и нашей страны. Ваша неисчерпаемая энергия и задор, оптимизм и настойчивость находят воплощение в производстве и бизнесе, в науке, спорте, искусстве, общественной и политической деятельности. Сегодня, как никогда, нашей стране нужны ваши успехи, ваша вера в будущее и стремление к лучшему. Нужны именно те качества, которые присущи молодости и молодым.

       От всей души поздравляем молодежь с чудесным праздником! Желаем крепкого здоровья и любви, мира и счастья, осуществления самых добрых надежд и достижения поставленных целей, неисчерпаемой энергии и оптимизма! Пусть прекрасное состояние молодости не покидает вас на протяжении всей жизни!

       Лисичанский городской голова Сергей Шилин,

       Лисичанский городской совет и его исполнительный комитет

      • В Лисичанске почтили память жертв войны в Украине

       Вчера, 22 июня, в День скорби и чествования памяти жертв войны в Украине в Лисичанске чествовали память украинцев, погибших во время Второй мировой войны.

       Отметим, что этот день — одна из самых печальных дат в истории военного времени. Он напоминает нам обо всех погибших в боях, замученных в фашистской неволе, умерших в тылу от голода и лишений, обо всех, кто ценой своей жизни подарил мир.

      • Щорічний регіональний турнір зі спортивних бальних танців "Восходящая звездочка 2016"

       20160611_161429В суботу, 11 червня, Лисичанський міський Палацу культури зустрічав щорічний регіональний турнір зі спортивних бальних танців «Восходящая звездочка 2016», організатором якого є керівник зразкового ансамблю бального танцю «Юнліс» Олександр Посошко.

       Традиційно, турнір розпочався зі святкового параду конкурсантів, в якому прийняли участь 219 учасників з різних міст Луганської та Донецької областей. До складу журі увійшли керівники та спеціалісти з бальних танців з міст Харків, Маріуполь, Бахмут, Сєвєродонецьк та Краматорськ. Турнір проходив у два тури, учасники якого змагались у різних вікових категоріях.

      • Щодо погашення заборгованості із заробітної плати у м. Лисичанську

       Питання стану погашення заборгованості із заробітної плати, платежів до Пенсійного фонду України обговорено 20 червня п. р. на черговому засіданні комісії з питань забезпечення своєчасності та повноти сплати податків та погашення заборгованості з заробітної плати та іншим соціальним виплатам за участю представників місцевої влади, членів комісії та запрошених суб’єктів господарської діяльності.

      • Уважаемые медицинские работники и ветераны здравоохранения!

       Примите самые искренние поздравления с профессиональным праздником и слова благодарности за ваш благородный труд!

       Медицинский работник — больше, чем профессия, это призвание. Каждый день вы выполняете столь важную миссию: приходите на помощь тем, кому это необходимо, помогая сохранить самое ценное — человеческую жизнь и здоровье.

       Мы уверены что ваша преданность делу, профессиональный опыт, глубокие знания будут всегда сочетаться с искренним сочувствием к людям, милосердием и высокой ответственностью за здоровье общества.

       Низкий поклон всем работникам и ветеранам здравоохранения за добросовестный и неутомимый труд. Пусть сторицей возвращается к вам добро, подаренное людям. Пусть в ваших домах всегда господствуют счастье и благополучие. Крепкого здоровья, мира и добра вам и вашим близким!

       Лисичанский городской голова Сергей Шилин,

       Лисичанский городской совет и его исполнительный комитет.

      • В Лисичанську відбувся чемпіонат Луганської області з вольної боротьби серед юнаків та дівчат 1999-2003р.р.н.

       В п’ятницю, 10 червня, в Лисичанській міській ДЮСШ відбувся чемпіонат Луганської області з вольної боротьби серед юнаків та дівчат 1999-2003р.р.н., в якому взяли участь 76 спортсменів з міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля, Старобільськ та смт. Шульгінка.

       Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

       серед юнаків 2001-2003р.р.н.:

       І місце — Олександр Назаров (32 кг), Данило Зеленяк (35 кг), Володимир Самарський (42 кг), Данило Карєєв (53 кг), Ілля Лифар (53 кг), Володимир Малєєев (85 кг);

      • Уважаемые инвалиды войны

       Управление труда и социальной защиты населения Лисичанского городского совета информирует.

       Порядок обеспечения санаторно-курортными путевками некоторых категорий граждан органами труда и социальной защиты населения, утвержденный Кабинетом Министров Украины от 22.02.2006 № 187, предусматривает ежегодное обеспечение инвалидов войны бесплатными санаторно-курортными путевками.

      • В Лисичанске поздравили медицинских работников

       Ежегодно, в третье воскресенье июня, свой профессиональный праздник отмечают медицинские работники.

       Сегодня, 16 июня, накануне своего профессионального праздника, в центре внешкольной работы со школьниками и молодежью поздравления принимали лисичанские медики.

      • Лисичанські спортсмени сред переможців чемпіонату України Української федерації Косікі карате

       4 червня у м. Селідове Донецької області пройшов чемпіонат України Української федерації Косікі карате. У змаганнях взяли участь більш ніж 150 учасників, з 7 областей України. Наша область була представлена спортсменами з двох міст: Лисичанськ та Попасна.

       Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

       І місце — Богдан Бутенко, Андрій Русов, Роман Ветров, Марія Путря, Віталій Олейнік, Юлія Руденко, Анастасія Набойченко.

      • Информация для граждан, желающих временно выехать из Луганской области в другие регионы Украины

       Для решения вопросов, связанных с временным пребыванием граждан в других регионах, необходимо обратиться по телефонам, круглосуточно:

       0-800-507-309 — правительственная «горячая линия» (бесплатно со стационарных телефонов);

       050-169-12-94 «горячая линия» Департамента социальной защиты населения Луганской облгосадминистрации (МТС).

      • Уважаемые работники и ветераны легкой промышленности!

       Искренне поздравляем вас с профессиональным праздником!

       Легкая промышленность — одна из самых давних отраслей народного хозяйства, которая вносит значительный вклад в развитие экономики нашего государства. Ежедневно миллионы граждан пользуются товарами легкой промышленности. Благодаря профессионализму работников отрасли и их добросовестному труду развивается потребительский рынок, повышается качество и расширяется ассортимент продукции.

       Пусть у всех работников легкой промышленности будут только высокие показатели труда, технологии производства постоянно совершенствуются, а объемы продукции растут с каждым днем!

       В этот праздничный день желаем вам и вашим семьям мира и добра, здоровья и благополучия, любви и тепла семейного очага. Новых вам трудовых достижений, плодотворных идей и успешных решений, чтобы вы могли всегда радовать наших граждан качественными и доступными товарами!

       Лисичанский городской голова Сергей Шилин

       Лисичанский городской совет и его исполнительный комитет

      • Лисичанські спортсмени стали призерами V Спартакіади школярів Луганської області з легкої атлетики

       4 та 5 червня в м. Кремінна пройшла V Спартакіада школярів Луганської області з легкої атлетики, в якій взяли участь близько 100 спортсменів із міст Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Кремінна, Старобільськ, Станиця Луганська, Щастя.

       Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

       • Владислав Гуртовий — ІІ місце — біг 1500 м, ІІ місце — біг 800 м;
       • Анастасія Лагутєєва — І місце — біг 400 м, ІІІ місце — біг 200 м;
       • Владислав Шевцов — ІІІ місце — біг 800 м;
       • Світлана Тремполець — ІІІ місце — біг 100м.

       Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями. Підготували спортсменів тренери Олександр Осколков, Дмитро Савченко та Віталій Ляшенко.

       Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради

      • В детском саду "Калинушка" отрыли сразу две новые группы

       Сегодня, 7 июня, в детском саду «Калинушка» в городе Приволье торжественно открыли сразу две новые, отремонтированные группы. Отметим, что детский сад находится на балансе шахты им. Г.Г. Капустина. В течение нескольких месяцев ПАО «Лисичанскуголь» за счет собственных средств делал ремонт помещений в соответствии с установленными требованиями.

      • Лисичанські легкоатлети взяли участь у командному чемпіонаті Луганської області

       4 та 5 червня в м. Кремінна пройшов командний чемпіонат Луганської області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2001р.н. та молодше, в якому взяли участь близько 100 спортсменів із міст Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Кремінна, Старобільськ, Станиця Луганська, Щастя.

       Вихованці Лисичанської міської ДЮСШ посіли наступні місця:

       • Єлизавета Григор’єва — ІІ місце — біг 800 м, ІІ місце — біг 400 м;
      • Літо стартувало: відпочинок - 2017!

       Сьогодні, 6 червня, гостинно розчинили двері для дітлахів 14 літніх мовних таборів з денним перебуванням на базах загальноосвітніх навчальних закладів №№ 2, 4, 5, 8, 12, 14, 24, 25, 26, 27, 29, 30, НВК «Гарант» відділу освіти Лисичанської міської ради.

       У червні 2017 року в літніх мовних таборах мають можливість відпочити за кошти місцевого бюджету 800 дітей пільгових категорій і 165 дітей за кошти батьків.

      • У Лисичанську запрацював дитячий табір зі спортивним ухилом "Рекорд"

       1 червня на базі Лисичанської міської ДЮСШ відбулося відкриття дитячого табору зі спортивним ухилом «Рекорд». До Міжнародного дня захисту дітей у таборі було проведено різноманітні спортивні конкурси, естафети та змагання. Всі «рекордівці» отримали подарунки та солодкі призи від відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради.

      • Вітаємо колектив газети "Новий путь" з перемогою у всеукраїнському конкурсі!

       В професійне свято — День журналіста — колектив міської газети «Новий путь» став переможцем всеукраїнського творчого конкурсу Національної спілки журналістів України в номінації «КРАЩА МІСЦЕВА ГАЗЕТА».

       На сьогоднішній день міська газета «Новий путь» успішно перетворилося з комунальної на приватне підприємство, засноване працівниками трудового колективу. Газета має збалансовану змістовну модель, є лідером за тиражем серед районних видань не лише Сходу країни.

       Зазначимо, що це звання присуджується щорічно кращим газетам країни за високопрофесійне систематичне висвітлення проблем рідного краю, соціально-економічного життя району, міста, області, регіону, виробництва, науки, освіти та спорту.

       Вітаємо весь колектив газети «Новий путь» із заслуженою перемогою!

      • Лисичанські боксери взяли участь у Відкритій першості міста Сєвєродонецька

       28 та 29 травня в м. Сєвєродонецьк пройшла Відкрита першість міста з боксу, присвячена Дню міста. У змаганнях взяли участь понад 80 спортсменів із міст Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Рубіжне, Старобільськ, Кремінна, Щастя та смт. Мілове

       Лисичанські спортсмени показали наступні результати в своїх вагових категоріях:

       І місце — Олександр Корнєв (38,5 кг), Павло Жуков (41 кг), Володимир Хурт (46 кг), Іван Ямпольський (45 кг), Микита Кравченко (52 кг), Владислав Пукало (53 кг).

      • Делегація із Лисичанська взяла участь у святкуванні Дня утворення Луганщини

       3 червня відзначили 79-річчя від дня утворення Луганщини.

       Дійство пройшло у місті Рубіжне. З самого ранку було організоване справжнє свято спорту на стадіоні ім. Виноградова. Там пройшов футбольний матч, а разом з тим веселі естафети та ігри для юнаків і дівчат.

      • Уважаемые работники средств массовой информации!

       Примите искренние поздравления с вашим профессиональным праздником — Днем журналиста!

       Ваша работа обеспечивает реализацию важнейших прав человека — права на информацию и права на свободу слова. Трудно переоценить вашу роль в формировании общественного мнения, освещении событий в нашей стране и родном городе. Поэтому примите в День журналиста слова признательности за благородный и ответственный труд, за искренние репортажи и статьи, за честную и добропорядочную позицию, за веское и аргументированное слово.

       В день вашего профессионального праздника желаем всем крепкого здоровья, добра, мира и благополучия, осуществления замыслов и мечтаний, успехов в реализации планов и идей. Пусть все ваши новости будут позитивными, а богатая аудитория и круг верных поклонников вашего таланта только расширяется. Острых тем, неисчерпаемого вдохновения и удовольствия от творчества!

       Лисичанский городской голова Сергей Шилин

       Лисичанский городской совет и его исполнительный комитет

      • В Лисичанске городской голова поздравил детей с праздником

       Вчера, 1 июня, городской голова Сергей Шилин поздравил маленьких лисичан с Международным днем защиты детей.

       Дети — это самое ценное, это самое главное в жизни. Их озорные улыбки и солнечное настроение непременно зависят от нас, взрослых. Детство должно запомниться каждому только яркими эмоциями, радостью и счастьем, которое ребенок пронесет с собой всю жизнь.

      • "Майбутнє твориться сьогодні"

       Під такою назвою, вчора, 1 червня, в Центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю (ЦПРШМ) пройшло свято шанування обдарованих дітей та педагогів, що працюють з ними.

       Піднятися на вершину слави здібним учням допомогли особистісні якості: наполегливість, жага знань, уміння сконцентруватись та постійна допомога і підтримка справжніх фахівців своєї справи — талановитих вчителів.

      • Команда ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 переможець обласних змагань серед загонів юних інспекторів руху 2017

       І знову перемога! 30 травня у м. Кремінна відбувся фінал ХХХХІ обласних змагань серед загонів юних інспекторів руху (ЮІР 2017). Наше місто представляла команда Лисичанської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4.

       Програма фіналу складалась із наступних конкурсів «Теоретичні знання Правил дорожнього руху», «Юний регулювальник», «Велоестафета» (індивідуальне керування велосипедом), «Медична допомога», «Агітаційно-пропагандистський виступ команди», «Соціальна реклама з безпеки дорожнього руху».

      • Как лисичанская детвора принимала поздравления с Международным днем защиты детей

       Детство — это самая прекрасная пора в жизни человека. Это самое беззаботное и веселое время. Счастливое детство — одна из самых больших удач в жизни человека.

       Сегодня, 1 июня, в чудесный детский праздник народный депутат Украины Сергей Дунаев, городской голова Сергей Шилин и его заместитель Игорь Ганьшин, депутаты городского совета от партии Оппозиционный блок посетили центр социально-психологической реабилитации детей в г. Лисичанске, чтобы поддержать ребят, лишенных родительской ласки и подарить им частичку своего душевного тепла. К ним присоединились руководитель и сотрудники Лисичанского городского отдела полиции и городской прокуратуры.

      • Юні футболісти отримали подарунок до Міжнародного дня захисту дітей

       Сьогодні, 1 червня, до Міжнародного дня захисту дітей на базі культурно-оздоровчого комплексу «Стадіон «Шахтар» пройшла матчева зустріч з футболу серед юнаків. Хлопці завзято грали та з впевненістю йшли до перемоги.

       Привітати юних футболістів зі змаганнями та святом завітав депутат Лисичанської міської ради Дмитро Карауланов. Він побажав хлопцям успіху у спорті та яскравих літніх канікул та подарував футбольні м’ячі та смачний святковий торт.

      • В Лисичанську святкують Міжнародний день захисту дітей

       Сьогодні, 1 червня, на площі біля Центру позашкільної роботи зі школярами та молоддю (ЦПРШМ) відбулася концертно-розважальна програма, присвячена Міжнародному дню захисту дітей.

       Безліч дітей, від зовсім маленьких до старшокласників з усмішками на обличчі та гарним настроєм вітали оплесками всіх виступаючих, грали та водили хороводи.

      • С Днем защиты детей!

       В этот первый летний теплый день поздравляем всех ребятишек и их родителей с веселым солнечным праздником — Днем защиты детей! Это один из самых важных праздников нашей страны и всего мира. Ведь именно дети — наше продолжение, наше будущее, наше цветенье и развитие. Именно они привносят в нашу жизнь понятие настоящего счастья, безграничной радости, детской непосредственности и бескорыстной любви. И мы, взрослые, должны проявлять ответственность и заботу, опеку и ласку, чтобы каждый день в радости жил маленький человек. Пусть внимание к детям и их проблемам принесет свои плоды в виде счастливых взрослых судеб.

       Мы хотим пожелать всем детям на Земле жить в мире, расти в крепких здоровых семьях, проводить вечера в уютных домах и засыпать в теплых постелях. Чтобы в их жизни не было глубоких ран разочарования, обид и злобы, а лишь бескрайняя любовь, материнское тепло и человеческое добро.

       Лисичанский городской голова Сергей Шилин

       Лисичанский городской совет и его исполнительный комитет

      • Анонс культурних тв спортивних заходів з 27 червня по 3 липня

       27 червня

       • — о 10.00 бібліотека-філія для дітей № 7 запрошує на патріотичну годину «Краса країна — моя Україна!»;
       • о 14.00 бібліотека-філія для дітей № 10 запрошує на інформаційно-історичну годину «Конституцію вивчаємо, пам’ятаємо, поважаємо»;
       • о 17.00 на площі біля ПК відбудеться святковий концерт до Дня Конституції України

       28 червня, в День конституції України, мешканців міста запрошуємо:

      • 25 червня - Кінофестиваль "Відкрита ніч"

       Print

      • Мешканці міст Лисичанськ, Новордужеськ, Привілля долучайтесь до акціі "Квітуча Луганщина"!

       24-25 червня поточного року Луганська облдержадміністрація організовує проведення першої обласної екологічної акції «Квітуча Луганщина».

       Лисичанська міська рада пропонує підприємствам, установам, організаціям та мешканцям долучитись до акції та забезпечити впорядкування зелених зон та квітників нашого міста.

       Управління з виконання політики Лисичанської міської ради в галузі житлово-комунального господарства

      • Понад 2 тисячі громадян Лисичанського регіону отримали реєстраційні номери

       «З початку поточного року в ДПІ у м.Лисичанську в державному реєстрі зареєстровано 2066 облікових карток, — повідомила начальник відділу обслуговування платників ДПІ у м. Лисичанську Ольга Богдан. — Крім того, 9 громадян скористалися своїм правом і внесли відмітки до паспортів фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це орган ДФС».

      • План общегородских культурно-массовых и спортивных мероприятий, посвященных Дню молодежи, Дню Конституции Украины

       23 июня в 10.00 на стадионе «Шахтер» состоится матч-встреча по футболу, приуроченный Дню молодежи.

       24 июня в 14.00 в большом зале Лисичанского городского совета состоится празднично-торжественное мероприятие, посвященное Дню Конституции Украины.

       26 июня приглашаем жителей города принять участие в следующих мероприятиях:

       • с 14.00 до 15.30 — в велопробеге по улицам города (сбор участников на перекрестке улиц им. Сосюры и Первомайской). По окончанию велопробега участникам будет предложена полевая каша;
       • З початку року Лисичанські платники перерахували до бюджету майже 225 тисяч гривень екоподатку

        «За п’ять місяців поточного року платниками міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля було перераховано до бюджету 224,6 тис. грн екологічного податку», — повідомила в.о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніна Кравченко.

       • Анонс культурних та спортивних заходів з 20 по 26 червня

        З 21 по 30 червня запрошуємо відвідати:

        • — книжкову виставку «Конституція: минуле і сьогодення» у центральній бібліотеці;
        • — тематичну виставку із фондів музею та архівного відділу Лисичанської міської ради «Конституція — оберіг нашої державності» та виставка значків «Геральдика Донбасу» в Лисичанському міському краєзнавчому музеї.

        22 червня відбудуться наступні заходи:

        • о 10.00 біля ПК «Діамант» — акція «Свіча пам’яті»;
        • Індивідуальні податкові консультації, що надані до 31.03.2017 року

         Підпунктом 5 пункту 135 Закону № 1797 підрозділ 10 розділу Х «Перехідні положення» Податкового кодексу України доповнено пунктом 39, відповідно до якого індивідуальна податкова консультація (ІПК), надана контролюючим органом у письмовій або електронній формі до 31.03.2017 року (включно), звільняє платника податків (податкового агента та/або його посадову особу) від відповідальності, включаючи фінансову (штрафні санкції та/або пеню), за діяння, що містять ознаки податкового правопорушення, вчинені до 31.12.2017 року (включно).

         З 1 січня 2018 року ІПК, надана контролюючим органом у письмовій або електронній формі до 31.03.2017 року (включно), не підлягає застосуванню.

         Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

        • ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКОСТІ ЛУГАНЩИНИ!

         16 червня 2016 року об 10.00 в Сєвєродонецькому міському Палаці культури відбудеться ЛУГАНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ФОРУМ ОСББ «ЕНЕРГОЕФЕКТИВНИЙ БУДИНОК МАЙБУТНЬОГО».

         У заході приймуть участь керівництво області, виконавча дирекція та муніципалітети Луганського регіонального відділення Асоціації міст України, керівники структурних підрозділів ЛОВЦА, районних державних адміністрацій, районних рад, органів місцевого самоврядування, підприємств, громадських організацій та інших організацій.

        • Операцій не має: чи друкувати Z-звіт?

         Пунктом 9 ст.3 Закону про реєстратори розрахункових операцій (РРО) передбачено, що суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або безготівковій формах (із застосуванням платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, а також операції з приймання готівки для подальшого її переказу, зобов’язані щоденно друкувати на РРО (за вийнятком автоматів із продажу товарів (послуг)) фіскальні звітні чеки в разі здійснення розрахункових операцій.

        • Он-лайн виставка архівного відділу Лисичанської міської ради до Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

         До 22 червня — Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні архівний відділ Лисичанської міської ради підготував он-лайн виставку із документів довідково-інформаційного фонду та фонду № 1 «Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет».

         Зображення №№ 1–4: ДІФ; Книга пам’яті України: Луганська область, том 15;

         Зображення №№ 5–9: ДІФ; Книга скорботи України: Луганська область, том 1;

         Зображення №№ 10–13: ДІФ; Списки мирних мешканців мм. Лисичанська, Новодружеська, Привілля, які загинули у період Великої Вітчизняної війни 1941-1945 рр.;

         Зображення №№ 14–16: ДІФ; Списки загиблих воїнів під час Великої Вітчизняної війни, які були призвані Лисичанським військовим комісаріатом (комп’ютерні роздруківки Центральних військових архівів), т. 3, т. 5;

         Зображення №№ 17–20: Ф. № 1 «Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет», опис № 1-П справ постійного зберігання за 1956-2002 роки, справи №№ 810, 813.

         Фото (20 шт.) у фотогалереї

        • Підприємець-єдинник і пиво в роздріб. Чи потрібен РРО?

         Законом України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» від 19.12.1995р. № 481/95-ВР (ЗУ № 481) пиво віднесено до алкогольних напоїв. Відповідно до ст.15 ЗУ № 481 роздрібна торгівля алкогольними напоями (крім столових вин) може здійснюватися лише за наявності ліцензії. При цьому однією з умов отримання ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями (крім столових вин) є наявність належного зареєстрованого реєстратора розрахункових операцій РРО (КОРО).

         Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

        • 23 червня - засідання чергової 11-ї сесії Лисичанської міської ради

         23 червня 2016 року о 14.00 годині у залі засідань міської ради відбудеться засідання чергової одинадцятої сесії Лисичанської міської ради сьомого скликання.

         На розгляд міської ради виносяться наступні питання:

         1. Про внесення змін до міського бюджету на 2016 р.

         2. Про підсумки роботи комунальних підприємств та установ міста в опалювальний період 2015-2016 рр. та затвердження заходів щодо своєчасної підготовки об’єктів житлово-комунального господарства, соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 рр.

        • З початку року платники Лисичанського регіону сплатили понад 5 млн грн. плати за землю

         «За січень-травень 2017 року до місцевого бюджету надійшло 5 млн 376,1 тис. грн. плати за землю. — повідомила в. о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніна Кравченко. — Із загальної суми 4 млн 282,9 тис. грн. надійшло від платників податків — юридичних осі