Кожне підприємство Нашого міста може безоплатно розмістити в цьому розділі інформацію про себе, для цього необхідно надати інформацію управлінню економіки Лисичанської міської ради у електронному вигляді (Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. ) українською мовою.

Інформація повинна містити:

1. Повна і скорочена назва, дата заснування підприємства.

2. Контактна інформація (адреса, телефон, факс, веб-сайт, e-mail).

3. Інформація про підприємство, персонал і продукцію, яка може бути корисною для потенційних інвесторів та/або господарських партнерів (обсяг 1 сторінка у .doc форматі).

4. Фотографії підприємства, виробничого процесу, продукції, нагород та іншого, що Ви вважаєте важливим для представлення підприємства (обсяг 3-4 фото у високій якості).

 

 

Кондитерський цех «Кураж» ФОП Арусханян С.Л.

Виробничу підприємницьку діяльність з виготовлення і реалізації кондитерських виробів Арусханян С.Л. розпочав у 2004 році. Цех з виготовлення кондитерських виробів з дегустаційним залом введений в експлуатацію 18 травня 2012 року. Підприємство добровільно проводить сертифікацію своєї продукції, його асортимент налічує більше 180 найменувань різноманітних кондитерських виробів.

З 2011 року продукція кондитерського цеху «Кураж» визнається конкурсною комісію Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) «100 найкращих товарів України» як одна з найкращих та якісніших вітчизняною продукцією продовольчої групи.

Місце знаходження: 93105, м. Лисичанськ, вул. Миру, 12.

Контактна інформація: Телефон: (06451) 7-51-55, e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. .

 

Кондитерський цех «Кураж» ФОП Арусханян С.Л.

Товариство з обмеженою відповідальністю «БІТ» – лідер серед виробників хлібобулочної продукції в місті. Засновано 3 липня 1997 року. Підприємство має два виробничих цехи, які оснащені сучасним технологічним обладнанням, потужністю до 35 тон на добу, свій автотранспортний цех, лабораторію.

За 17 років активної діяльності на ринку хлібопродуктів товариство зарекомендувало себе як надійного і відповідального партнера, стабільного виробника високоякісної продукції, одного з кращих роботодавців, сумлінний платник податків.

Подробнее...

Товариство з обмеженою відповідальністю «Лайон» ТОВ «Лайон»

Підприємство розпочало свою діяльність з 8 червня 2000 року на базі цеху № 9 ВАТ «Лисичанський завод ГТВ» та успадкувало більш ніж 50-річний досвід роботи. ТОВ «Лайон» має позитивну репутацію виробника високоякісної та надійної продукції. Якість продукції ТОВ «Лайон» знайшло своє визнання в Російській Федерації та країнах Балтії.

Підприємство пропонує понад 17 видів гумових технічних виробів, що застосовуються в технологічних процесах металургії та машинобудуванні, будівництві, сільському господарстві, побуті.

Подробнее...

Товариство з обмеженою відповідальністю «Хлібний дім Кирилова» ТОВ «Хлібний дім Кирилова»

Пекарня ФОП Кирилов П.В. заснована 24 жовтня 1997року. Пекарня «ХЛІБНИЙ ДІМ КИРИЛОВА» один з крупніших виробників хлібобулочної продукції на різні смаки. Протягом всіх років підприємство постачає якісну та смачну продукцію по всьому регіону. Асортимент хлібобулочних виробів відповідає як дієтичному, так і загальноспоживчому попиту та на сьогоднішній день складається з 13 видів хліба та 20 видів здобних виробів, а також на замовлення покупців виготовляються традиційні короваї та пироги.

 

Подробнее...

Приватне акцiонерне товариство «РЕГЕНЕРАТ» ПРАТ «РЕГЕНЕРАТ»

Приватне акціонерне товариство «Регенерат» зареєстроване 8 травня 1997 року, як підприємство по переробці зношених шин і гумових відходів. В нашому регіоні це єдине підприємство, що має ліцензію на збір та переробку відпрацьованих автошин та займається цією діяльністю (Ліцензія Міністерства екології та природних ресурсів України АГ № 594548). ПАТ має кінцевий цикл з переробки та виготовляємо з відходів товарний продукт.

Результатом переробки зношених шин є регенерат шинний. Він дозволяє економити каучук, наповнювачі, пластифікатори при використанні в гумових сумішах, що значно здешевлює вартість готових виробів. Висока якість і доступна ціна забезпечує попит на регенерат серед виробників виробів з гуми. Наш регенерат продається в Росії, Білорусії, Україні.

Подробнее...

Товариство з обмеженою відповідальністю Лисичанський пивоварний завод ТОВ «ЛИСПИ»

Лисичанський пивоварний завод був заснований в серпні 1972 року для виробництва пива з метою задоволення потреб споживачів в слабоалкогольної продукції.

Сфера діяльності підприємства є:

  • — розробка і виробництво різних видів і сортів пива;
  • — оптова торгівля;
  • — роздрібна торгівля;-транспортно-експедиційні послуги;
  • — лізингові операції.

Підприємство має у своєму складі основні, допоміжні та обслуговуючі підрозділи.

Подробнее...

Колективне підприємство «Лисичанський завод залізобетонних виробів» КП «Лисичанський завод ЗБВ»

Завод розпочав свою історію з 1 жовтня 1960 року. КП «Лисичанський завод ЗБВ» виготовляє:

  • а) залізобетонні вироби:
  • - лотки та плити перекриття теплофікаційних каналів;
  • - кільця та плити перекриття канализаційних колодців;
  • - плитка тротуарна, бордюри тротуарні;
  • Подробнее...

Товариство з додатковою відповідальністю «Лисичанський желатиновий завод» (ТДВ «Лисичанський желатиновий завод»)

У 1968 році був прийнятий в експлуатацію Лисичанський клейовий завод. 6 листопада 1972 р. дозволено будівництво цеху желатину, цеху преципитату і очисних споруд на Лисичанському клейовому заводі. У грудні 1978 р. був прийнятий в експлуатацію желатиновий цех. У 1982 році прийнято в експлуатацію цех з виробництва казеїнату натрію (обладнання фірми ангідрит, Данія). У 1983 р цех желатину почав випуск харчового желатину фасованого в дрібній упаковці на автоматі «АКМА» (Італія). У січні 1989 р. освоїли ще один вид продукції желе сухе фруктове. У 1990 році на замовлення Міністерства охорони здоров'я України для лікування населення зони Чорнобиля розпочато будівництво цеху з виробництва лікувального проти карієсного препарату «Ремодент». Закінчено будівництво цеху з виробництва препарату «Ремодент» в травні 1993 року і проведений випуск пробної партії препарату в липні 1993 р.

Подробнее...

Товариство з обмеженою відповідальністю «Лисичанський машинобудівельний завод» (ТОВ «ЛИСМАШ»)

Лисичанський завод «Строммашина», на території якого в 2003 р. організовано ТОВ «Лисмаш», був створений в 1952 р. Спочатку на території заводу існував ливарна ділянка, продукцією якого в основному були кулі для млинів. Також існував механічний цех з токарної і фрезерної обробкою деталей і невеликий за площею цех зі складання металоконструкцій, який потім переобладнаний в складське приміщення. У 1966 році був побудований цех металоконструкцій (ЦМК) який в даний час є основним виробничим корпусом ТОВ «Лисмаш», а в 1973 році був введений в експлуатацію Механоскладальний цех (МСЦ). Ці великі виробничі підрозділи, з чисельністю близько 150 осіб в ЦМК і до 220 осіб МСЦ, займалися випуском машин для виробництва залізобетонних конструкцій, а самі конструкції використовувалися для великопанельного домобудівництва.

Подробнее...

Товариство з обмеженою відповідальністю «Виробничо-торгова фірма «Шарм» ТОВ «ВТФ «Шарм»

Підприємство засновано у 1934 році. Виробничі цеха підприємства розташовані у 4-х поверховому будинку, що було введено в експлуатацію у 1971 році. Цеха оснащені сучасним технологічним обладнанням. У розкрійному цеху встановлений настилочний комплекс «Куріс» (Німеччина). Дублювання деталей здійснюється за допомогою дублюючого пресу D 32602 VLOTHO Kannegiesser. У швацьких потоках для виконання усіх технологічних операцій встановлені універсальні, спеціальні швейні машини и полуавтомати фірми «Juki», «Duerkopp Adler», «Pfaff», також є обладнання для волого-теплової обробки фірми «Veit».

Подробнее...

Товариство з обмеженою відповідальністю «Лисичанський завод залізобетонних виробів» ТОВ «Лисстальпром»

clip_image002Виробнича структура підприємства складається з ливарного, ковальського, токарного, інструментального цехів та цехів металоконструкцій і термічної обробки металів. Виробничі потужності ТОВ «Лисстальпром» дозволяють виробляти та проводити капітальний ремонт всіх видів відцентрових і консольних насосів типу ЦНС, виготовлювати шламові насоси НШ 80/19, насосів типу АР, а також виготовлення запасних частин до всіх типів насосів. Підприємство виготовляє запасні частини до залізничного рухомого складу. ТОВ «Лисстальпром» здійснює лиття чавунне, лиття сталеве, механічну обробку деталей з металу, валів довжиною до 6 м, плазмове різання металів. Крім того, може виготовляти зварні металоконструкцій по кресленнях замовника, прес-форми діаметром до 1000 мм, поковку і штампування.

Місце знаходження: 93100, м. Лисичанськ, Луганська обл., вул. Канатна, 58.

Контактна інформація:

телефон: (06451) 7-59-19, факс (06451) 7-11-00,

Е-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. .