Кожне підприємство Нашого міста може безоплатно розмістити в цьому розділі інформацію про себе, для цього необхідно надати інформацію управлінню економіки Лисичанської міської ради у електронному вигляді (Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. ) українською мовою.

Інформація повинна містити:

1. Повна і скорочена назва, дата заснування підприємства.

2. Контактна інформація (адреса, телефон, факс, веб-сайт, e-mail).

3. Інформація про підприємство, персонал і продукцію, яка може бути корисною для потенційних інвесторів та/або господарських партнерів (обсяг 1 сторінка у .doc форматі).

4. Фотографії підприємства, виробничого процесу, продукції, нагород та іншого, що Ви вважаєте важливим для представлення підприємства (обсяг 3-4 фото у високій якості).

 

 

Публічне акціонерне товариство «Лисичанськвугілля» (ПАТ «Лисичанськвугілля»)

Виробниче об'єднання «Лисичанськвугілля» розташоване в Лисичанському геолого-промисловому районі. В адміністративному відношенні шахти розташовані на території міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля Луганської області.

Лисичанський геолого-промисловий район є найстарішим гірничодобувним районом Донбасу. Вивчення і освоєння району тісно пов'язана з вивченням і освоєнням Донецького басейну в цілому розпочато в 1721 – 1725 р. р. експедицією Петровської Берг-колегії на чолі з першопрохідцем рудознавцем Капустіним Г.Г., який відкрив у Лисячій балці вугілля. У Донбасі першими почали давати вугілля шахти в Лисичанську 1796 року.

Подробнее...

Приватне акціонерне товариство «Лисичанська нафтова інвестиційна компанія» ПРАТ «ЛИНІК»

Підприємство розпочало промислову діяльність у 1976 р. ПРАТ «ЛИНІК» (Лисичанський НПЗ) є одним з найсучасніших нафтопереробних підприємств України, яке здатне переробляти близько 6,4 млн. тонн нафтової сировини на рік.

Виробничі потужності підприємства дозволяють виробляти понад 30 видів товарної продукції: автомобільні бензини, дизельне паливо, авіаційний гас, мазут, поліпропілен, зріджений нафтовий газ, сірка, дорожні і покрівельні бітуми, метил-трет-бутиловий ефір.

Подробнее...

Колективне підприємство «Лисичанський завод залізобетонних виробів» КП «Лисичанський завод ЗБВ»

Завод розпочав свою історію з 1 жовтня 1960 року. КП «Лисичанський завод ЗБВ» виготовляє:

  • а) залізобетонні вироби:
  • - лотки та плити перекриття теплофікаційних каналів;
  • - кільця та плити перекриття канализаційних колодців;
  • - плитка тротуарна, бордюри тротуарні;
  • Подробнее...

Товариство з обмеженою відповідальністю Лисичанський скляний завод ТОВ «ЛСЗ»

ТОВ «Лисичанський скляний завод» — провідний виробник продукції з флоат-скла на Україні. Лисичанський скляний завод був заснований для виробництва виробів з флоат-скла з метою задоволення потреб споживачів в даній продукції.

У структуру ТОВ «Лисичанський скляний завод» входять підрозділи, які здійснюють промислову переробку скла та інші види діяльності.

Основні напрями діяльності:

— виробництво загартованого скла;

Подробнее...

Приватне акцiонерне товариство «РЕГЕНЕРАТ» ПРАТ «РЕГЕНЕРАТ»

Приватне акціонерне товариство «Регенерат» зареєстроване 8 травня 1997 року, як підприємство по переробці зношених шин і гумових відходів. В нашому регіоні це єдине підприємство, що має ліцензію на збір та переробку відпрацьованих автошин та займається цією діяльністю (Ліцензія Міністерства екології та природних ресурсів України АГ № 594548). ПАТ має кінцевий цикл з переробки та виготовляємо з відходів товарний продукт.

Результатом переробки зношених шин є регенерат шинний. Він дозволяє економити каучук, наповнювачі, пластифікатори при використанні в гумових сумішах, що значно здешевлює вартість готових виробів. Висока якість і доступна ціна забезпечує попит на регенерат серед виробників виробів з гуми. Наш регенерат продається в Росії, Білорусії, Україні.

Подробнее...

Публічне Акціонерне Товариство «Рідкісні гази» ПАТ «Рідкісні гази»

Публічне акціонерне товариство «Рідкісні гази» (до 1958 р. —  Лисичанська станція «Подземгаз») було засновано 26.12.1940р. як дослідно-промислове підприємство підземної газифікації вугілля, тобто одержувати газ безпосередньо у вугільних пластах.

Одночасно з роботами по підземній газифікації вуглів почалися дослідні роботи по одержанню рідкісних газів — ксенону та криптону. У 1950 році були отримані перші 8000 літрів криптоно-ксенонової суміші, а у 1954 році — 253 літри чистого ксенону.

Організація вироблення рідкісних газів у ті роки була важним завданням для колективу — не було досвіду, технології, обладнання. Вперше у країні на підприємстві вівся пошук методів розподілу ксенону та криптону, засобів контролю якості та технології.

У 1961 році на підприємстві була створена абсорбіціонна установка розподілу криптоно-ксенонової суміші. У 1972 році групою фахівців заводу був запропонований новий спосіб розподілу криптоно-ксенонової суміші методом ректифікації.

Подробнее...

Товариство з обмеженою відповідальністю «Лайон» ТОВ «Лайон»

Підприємство розпочало свою діяльність з 8 червня 2000 року на базі цеху № 9 ВАТ «Лисичанський завод ГТВ» та успадкувало більш ніж 50-річний досвід роботи. ТОВ «Лайон» має позитивну репутацію виробника високоякісної та надійної продукції. Якість продукції ТОВ «Лайон» знайшло своє визнання в Російській Федерації та країнах Балтії.

Підприємство пропонує понад 17 видів гумових технічних виробів, що застосовуються в технологічних процесах металургії та машинобудуванні, будівництві, сільському господарстві, побуті.

Подробнее...

Товариство з обмеженою відповідальністю «Лисичанський завод залізобетонних виробів» ТОВ «Лисстальпром»

clip_image002Виробнича структура підприємства складається з ливарного, ковальського, токарного, інструментального цехів та цехів металоконструкцій і термічної обробки металів. Виробничі потужності ТОВ «Лисстальпром» дозволяють виробляти та проводити капітальний ремонт всіх видів відцентрових і консольних насосів типу ЦНС, виготовлювати шламові насоси НШ 80/19, насосів типу АР, а також виготовлення запасних частин до всіх типів насосів. Підприємство виготовляє запасні частини до залізничного рухомого складу. ТОВ «Лисстальпром» здійснює лиття чавунне, лиття сталеве, механічну обробку деталей з металу, валів довжиною до 6 м, плазмове різання металів. Крім того, може виготовляти зварні металоконструкцій по кресленнях замовника, прес-форми діаметром до 1000 мм, поковку і штампування.

Місце знаходження: 93100, м. Лисичанськ, Луганська обл., вул. Канатна, 58.

Контактна інформація:

телефон: (06451) 7-59-19, факс (06451) 7-11-00,

Е-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. .

Товариство з обмеженою відповідальністю «Виробничо-торгова фірма «Шарм» ТОВ «ВТФ «Шарм»

Підприємство засновано у 1934 році. Виробничі цеха підприємства розташовані у 4-х поверховому будинку, що було введено в експлуатацію у 1971 році. Цеха оснащені сучасним технологічним обладнанням. У розкрійному цеху встановлений настилочний комплекс «Куріс» (Німеччина). Дублювання деталей здійснюється за допомогою дублюючого пресу D 32602 VLOTHO Kannegiesser. У швацьких потоках для виконання усіх технологічних операцій встановлені універсальні, спеціальні швейні машини и полуавтомати фірми «Juki», «Duerkopp Adler», «Pfaff», також є обладнання для волого-теплової обробки фірми «Veit».

Подробнее...

Товариство з обмеженою відповідальністю «Лисичанський машинобудівельний завод» (ТОВ «ЛИСМАШ»)

Лисичанський завод «Строммашина», на території якого в 2003 р. організовано ТОВ «Лисмаш», був створений в 1952 р. Спочатку на території заводу існував ливарна ділянка, продукцією якого в основному були кулі для млинів. Також існував механічний цех з токарної і фрезерної обробкою деталей і невеликий за площею цех зі складання металоконструкцій, який потім переобладнаний в складське приміщення. У 1966 році був побудований цех металоконструкцій (ЦМК) який в даний час є основним виробничим корпусом ТОВ «Лисмаш», а в 1973 році був введений в експлуатацію Механоскладальний цех (МСЦ). Ці великі виробничі підрозділи, з чисельністю близько 150 осіб в ЦМК і до 220 осіб МСЦ, займалися випуском машин для виробництва залізобетонних конструкцій, а самі конструкції використовувалися для великопанельного домобудівництва.

Подробнее...

Товариство з додатковою відповідальністю «Лисичанський желатиновий завод» (ТДВ «Лисичанський желатиновий завод»)

У 1968 році був прийнятий в експлуатацію Лисичанський клейовий завод. 6 листопада 1972 р. дозволено будівництво цеху желатину, цеху преципитату і очисних споруд на Лисичанському клейовому заводі. У грудні 1978 р. був прийнятий в експлуатацію желатиновий цех. У 1982 році прийнято в експлуатацію цех з виробництва казеїнату натрію (обладнання фірми ангідрит, Данія). У 1983 р цех желатину почав випуск харчового желатину фасованого в дрібній упаковці на автоматі «АКМА» (Італія). У січні 1989 р. освоїли ще один вид продукції желе сухе фруктове. У 1990 році на замовлення Міністерства охорони здоров'я України для лікування населення зони Чорнобиля розпочато будівництво цеху з виробництва лікувального проти карієсного препарату «Ремодент». Закінчено будівництво цеху з виробництва препарату «Ремодент» в травні 1993 року і проведений випуск пробної партії препарату в липні 1993 р.

Подробнее...