Дар’я Персій та Олеся Позднякова лауреати Міжнародного фестивалю-конкурсу «Талановиті діти України»

У травні учні фортепіанного відділу Лисичанської дитячої школи мистецтв № 1 Дар’я Персій та Олеся Позднякова дистанційно взяли участь у Міжнародному фестивалі-конкурсі музики, пісні, танцю та декоративно-прикладного мистецтва «Талановиті діти України».

За результатами конкурсу Дар’я у середній віковій категорії стала лауреатом ІІ ступеню, а Олеся у молодшій віковій категорії — лауреатом ІІІ ступеню.

Підготувала переможців Людмила Василенко, яка була нагороджена дипломом за особистий внесок у розвиток талановитих дітей та молоді, надання їм можливості проявити свою індивідуальність, за високий професіоналізм у роботі та вагомий внесок у розвиток і збереження національного мистецтва від засновників конкурсу.

Від організаторів фестивалю переможці та викладач були запрошені на Міжнародні фестивалі до Польщі, Болгарії, а також до узбережжя Чорного моря у пансіонат «Приморський».

Щиро вітаємо Дар’ю, Олесю та їх викладача з перемогою, бажаємо подальших високих творчих досягнень!

Відділ культури Лисичанської міської ради