• Державна податкова інспекція у м. Лисичанську
 • Головного управління ДФС у Луганській обл.
 • Адреса: вул.ім. В.Сосюри, 347, м. Лисичанськ, Луганської обл., 93113
 • Телефон/факс (06451) 7-02-66
 • E-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
 • Виконуючий обов'язки начальника ДПІ у м. Лисичанську Кравченко Ніна Миколаївна
 

Подолання корупції - спільна мета

Повідомити про корупційні діяння або неправомірні дії працівників податкових органів можна по телефону (044) 284-00-07 («Пульс»).

Державна податкова інспекція у м.Лисичанську

 

"ПУЛЬС" - допомагає оперативно вирішувати проблемні питання платників податків

«Пульс» — це інтерактивний сервіс (телефонна лінія, яка працює цілодобово), що працює за принципом call-back — фахівці сервісу не тільки приймуть звернення, але й потім повідомлять про результати перевірки та вжиті заходи. Номер «Пульсу»: (044) 284-00-07.

Державна податкова інспекція у м.Лисичанську

 

Порядок сплати податку на нерухомість неповнолітньою особою

ДПІ у м.Лисичанську, в рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!», повідомляє: відповідно до пункту 99.2 Податкового кодексу України (далі — ПКУ) грошові зобов’язання неповнолітніх осіб ви­конують їх батьки (усиновителі), опікуни (піклувальники) до набуття неповнолітніми особами цивільної дієздатності в повному обсязі. Неповнолітньою вважається дитина у віці від чотирнадцяти до вісімнадцяти років (стаття 6 Сімейного кодексу України).

Подробнее...

Економте свій час - обирайте електронну звітність!

За консультаціями з питань надання податкової звітності в електронному вигляді, укладання договорів та отримання програмного забезпечення платники податків можуть звертатися до Державної податкової інспекції у м. Лисичанську за адресою: вул. ім. В.Сосюри, 347, каб.2, 40 або за телефоном: 4-27-47.

Державна податкова інспекція у м.Лисичанську

 

Інформацію щодо терміну дії посиленого сертифіката ЕЦП платник податків може отримати самостійно

ДПІ у м. Лисичанську повідомляє: відповідно до норм Порядку обміну електронними документами з контролюючими органами, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 06.06.2017 № 557, автоматизована перевірка електронного документа включає, зокрема перевірку правового статусу електронного цифрового підпису (далі — ЕЦП) шляхом встановлення чинності посиленого сертифіката ключа підписувача на час підписання електронного документа та відповідності особистого ключа підписувача відкритому ключу, зазначеному у посиленому сертифікаті.

Подробнее...

Понад 760 тисяч гривень податку на нерухомість сплачено до місцевого бюджету за 8 місяців 2018 року

«За січень-серпень 2018 року платники податків, які перебувають на обліку у ДПІ м.Лисичанська, сплатили до місцевого бюджету 760,2 тис. грн податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Це на 410,7 тис.грн або на 117,5 відсотка більше, ніж за аналогічний період минулого року», — повідомила голова комісії з реорганізації, заступник начальника ДПІ у м.Лисичанську Ірина Філімонова.

Подробнее...

У пошукову систему «ЗІР» внесено зміни

ДПІ у м. Лисичанську повідомляє: інформаційно-довідковий департамент ДФС інформує про внесення змін у пошукову систему Загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу (ЗІР), зокрема, розділів «Запитання-відповіді з Бази знань», «Нормативні та інформаційні документи» та підрозділу «Письмові звернення» розділу «Єдиний реєстр ІПК, Електронний кабінет, письмові звернення».

Подробнее...

Платники мм.Лисичанська, Новодружеська та Привілля спрямували до державного бюджету понад 16 мільйонів гривень військового збору

За словами голови комісії з реорганізації, заступника начальника ДПІ у м. Лисичанську Ірини Філімонової: «За вісім місяців поточного року платники податків міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля спрямували до Державного бюджету України 16 млн 305,8 тис. грн. військового збору, що на 5 млн 108,0 тис. грн. або на 45,6 відсотка більше, ніж за відповідний період минулого року».

Подробнее...

Увага! Оновлено реєстр ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами

ДПІ у м. Лисичанську звертає увагу: інформацію про дію ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами можна перевірити on-line на веб-сайті фіскальної служби.

Для зручності платників на субсайті Головного управління ДФС у Луганській області офіційного веб-порталу ДФС http://lg.sfs.gov.ua в розділі «Реєстри» формовано Реєстр виданих, призупинених та анульованих ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами у Луганській області станом на 01 вересня 2018 року.

Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

Система «Електронний чек» - реальна можливість захисту прав бізнесу та споживачів

Новітня система «Електронний чек», яка реалізується у рамках пілотного проекту Державної фіскальної служби, має на меті здійснення позитивних змін у ланці «підприємець — споживач».

Сутність новації полягає у запровадженні альтернативного технологічного рішення у сфері реєстрації розрахункових операцій в галузі торгівлі, — без застосування традиційних реєстраторів розрахункових операцій, натомість у практику впроваджується електронний додаток до смартфона, який і буде виконувати функцію реєстратора розрахункових операцій.

Подробнее...

Самостійна відмова від сплати єдиного податку юридичною особою четвертої групи

ДПІ у м. Лисичанську повідомляє: юридична особа у разі самостійної відмови від сплати єдиного податку четвертої групи має подати за результатами кварталу, в якому відмовляється від сплати такого податку, уточнену декларацію з відповідними уточненими показниками сум єдиного податку, розрахованих на поточний рік. Платник подає заяву про відмову від сплати єдиного податку четвертої групи. У разі відмови від сплати єдиного податку четвертої групи платник може перейти на загальну систему оподаткування або на сплату єдиного податку третьої групи.

Подробнее...

Еще статьи...

 1. Майже 300 тисяч гривень екоподатку перерахували до бюджету платники Лисичанського регіону
 2. За 8 місяців поточного року до зведеного бюджету Лисичанські платники спрямували майже 310 мільйонів гривень
 3. ДПІ відповідає на запитання
 4. 18 вересня телефонної «гарячої лінії»
 5. До уваги платників податків!
 6. Правом на податкову соціальну пільгу можна скористатися до кінця року
 7. В Електронному кабінеті запроваджені сервіси з автозаповнення рядків податкової декларації з ПДВ
 8. Платникам податків Лисичанського регіону: з 11.09.2018р. діятимуть виключно нові бюджетні рахунки для сплати податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів (МФО 899998)
 9. Майже 2 мільйона гривень рентної плати спрямували до бюджету Лисичанські платники
 10. Понад 8 мільйонів гривень плати за землю сплатили з початку року платники Лисичанського регіону