• Лисичанська Державна Податкова Інспекція (Лисичанська ДПІ)
 • Головного управління ДПС у Луганській області
 • Адреса: вул. ім. В.Сосюри, 347, м. Лисичанськ, Луганської обл., 93113
 • Телефон/факс: (06451) 7-11-81
 • E-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
 • Начальник Лисичанської ДПІ Головного управління ДПС у Луганській області Пупишева Галина Олександрівна
 

Як завантажити програмне рішення «ПРРО Каса»?

Державною податковою службою (далі — ДПС) розроблено покрокову відеоінструкцію щодо завантаження програмного забезпечення «Програмні реєстратори розрахункових операцій Каса» (далі — ПРРО).

На головній сторінці офіційного вебпорталу ДПС https://tax.gov.ua/ розміщено банер «Програмні РРО» з інформацією про програмні реєстратори розрахункових операцій та дистрибутиви безкоштовного ПРРО від ДПС — програмне рішення «ПРРО Каса» (далі — ПРРО Каса).

З покроковою відеоінструкцією «Як завантажити програмне забезпечення ПРРО Каса» можна ознайомитися на офіційному вебпорталі ДПС у розділ «Програмні РРО» або за посиланням https://tax.gov.ua/baneryi/programni-rro/video-lessons/.

Лисичанська державна податкова інспекція Головного управління ДПС у Луганській області

Лисичанська державна податкова інспекція ГУ ДПС у Луганській області відповідає на запитання

Який документ є підтвердженням про прийняття контролюючим органом одноразової (спеціальної) добровільної декларації, поданої через Електронний кабінет?

Згідно з п. 3 підрозд. 9 прим. 4 розд. ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України від 02.12.2010 № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі — ПКУ) скористатися одноразовим (спеціальним) добровільним декларуванням можуть фізичні особи — резиденти, у тому числі самозайняті особи, а також фізичні особи, які не є резидентами України, але які були резидентами на момент отримання (набуття) об’єктів декларування чи на момент нарахування (отримання) доходів, за рахунок яких були отримані (набуті) об’єкти декларування, і які відповідно до ПКУ є чи були платниками податків (далі — декларант).

Подробнее...

З 1 січня діє нова форма податкової декларації про майновий стан і доходи

Лисичанська державна податкова інспекція Головного управління ДПС у Луганській області звертає увагу платників податків — фізичних осіб, що з 1 січня 2022 року діє нова форма податкової декларації про майновий стан і доходи (далі — декларація), яка затверджена наказом Міністерства фінансів України від 17.12.2020 №783 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 02.10.2015 №859», зареєстрованого в Мінюсті 28.12.2020 за №1295/35578 (далі — Наказ №783).

Нова форма декларації передбачає об’єднання звітності з податку на доходи фізичних осіб та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі — єдиний внесок), а також декларування частини прибутку контрольованої іноземної компанії (далі — КІК).

Форма декларації в редакції наказу № 783 доповнена новими додатками:

Подробнее...

Лисичанська державна податкова інспекція відповідає на питання щодо застосування РРО/ПРРО з 1 січня 2022 року

 ПИТАННЯ: Для яких фізичних осіб-підприємців, які є платниками єдиного податку, застосування РРО/ПРРО з 1 січня 2022 року не є обов’язковим?

ВІДПОВІДЬ: Згідно пункту 296.10 статті 296 Податкового кодексу України реєстратори розрахункових операцій та/або програмні реєстратори розрахункових операцій не застосовуються платниками єдиного податку першої групи.

Подробнее...

Податкова декларація за звітний 2021 рік подається ФОП – платниками єдиного податку першої – другої групи до 01.03.2022, третьої групи – до 09.02.2022

Лисичанська державна податкова інспекція Головного управління ДПС у Луганській області звертає увагу на те, що у 2022 році фізичні особи — платники єдиного податку першої — третьої груп подають податкову декларацію платника єдиного податку — фізичної особи-підприємця (далі — податкова декларація) за формою, затвердженою наказом Міністерства фінансів України від 19.06.2015 № 578 (у редакції наказу Міністерства фінансів України від 09.12.2020 № 752), у складі якої заповнюється (у разі виникнення такого обов’язку) додаток 1 «Відомості про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску».

Строк подання: податкова декларація за звітний 2021 рік подається ФОП — платниками єдиного податку першої — другої групи до 01.03.2022 (включно), третьої групи — до 09.02.2022 (включно).

Лисичанська державна податкова інспекція Головного управління ДПС у Луганській області

1 березня завершується період одноразового декларування за пільговою ставкою 7 %

 Лисичанська державна податкова інспекція Головного управління ДПС у Луганській області звертає увагу, що 1 березня 2022 року завершується період одноразового (спеціального) декларування іноземних активів за пільговою ставкою 7 %.

Надалі, до завершення кампанії одноразового (спеціального) добровільного декларування, іноземні активи можливо задекларувати за ставкою 9 %.

Подробнее...

Чи зобов’язані ФОП – ЄП ІІ-ІV груп вести облік товарних запасів та підтверджувати їх походження первинними документами?

Лисичанська державна податкова інспекція Головного управління ДПС у Луганській області інформує. Відповідно до п. 12 ст. 3 Закону України від 06.07.1995 № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» зі змінами та доповненнями суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням електронних платіжних засобів, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, а також операції з приймання готівки для подальшого її переказу зобов’язані вести в порядку, встановленому законодавством, облік товарних запасів, здійснювати продаж лише тих товарів (послуг), що зображені в такому обліку. Порядок та форма обліку товарних запасів для фізичних осіб — підприємців, у тому числі платників єдиного податку, встановлюється центральним органом виконавчої влади, та забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику.

Подробнее...

Лисичанська державна податкова інспекція відповідає на запитання щодо одноразового (спеціального) добровільного декларування

 Питання: Чи має право фізична особа (ФО) подати одноразову (спеціальну) добровільну декларацію та задекларувати спадщину, яку отримано від батьків в Російській Федерації в 2001 році?

Подробнее...

Допомога, яка виплачується в рамках Програми «єПідтримка», не оподатковується податком на доходи фізичних осіб та військовим збором

Законом України від 02.12.2021 № 1932-IX «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2021 рік» щодо надання допомоги в рамках Програми «єПідтримка» внесено зміни до Закону України від 15.12.2021 № 1082-Х «Про Державний бюджет України на 2021 рік» (далі — Закон № 1082), а саме встановлено, що Порядок надання допомоги в рамках Програми «єПідтримка», її розмір та вимоги до суб’єктів затверджуються Кабінетом Міністрів України (п. 12 розділу «Прикінцеві положення» Закону № 1082).

Одночасно додатком № 3 до Закону № 1082 «Розподіл видатків Державного бюджету України на 2021 рік» передбачено видатки державного бюджету на бюджетну програму «Надання допомоги в рамках Програми «єПідтримка».

Подробнее...

Кампанія одноразового добровільного декларування триває

 Лисичанська державна податкова інспекція Головного управління ДПС у Луганській області нагадує, що триває кампанія одноразового (спеціального) добровільного декларування, під час якої громадяни мають можливість задекларувати активи, з яких раніше не були сплачені податки, та почати свою податкову історію з «чистого аркуша».

Зазначимо, що декларацію можна подати у будь-який зручний час через Електронний кабінет платника податків.

Подробнее...

Про необхідність ведення обліку товарних запасів

 Лисичанська державна податкова інспекція Головного управління ДПС у Луганській області звертає увагу фізичних осіб-підприємців на те, що ведення обліку товарних запасів здійснюється відповідно до Порядку ведення обліку товарних запасів для фізичних осіб-підприємців, у тому числі платників єдиного податку, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 03.09.2021 № 496 (далі - Порядок № 496).

Порядок № 496 не поширює свою дію на платників єдиного податку I групи.

Подробнее...

Еще статьи...

 1. З 1 січня 2022 року застосування РРО (ПРРО) платниками єдиного податку другої — четвертої груп стане обов’язковим
 2. «ЗІР» – загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс
 3. Увага! З 1 січня 2022 року розширюється коло суб’єктів господарювання, які мають застосовувати реєстратори розрахункових операцій (РРО)
 4. Одноразове добровільне декларування — це можливість кожного громадянина цивілізовано легалізувати свої активи
 5. До уваги платників плати за землю: внесені суттєві зміни в системі державного регулювання земельних відносин
 6. До уваги громадян: Отримати довідку про доходи без відвідування податкової – це реально
 7. До уваги платників акцизного податку: створено новий аналітичний сервіс
 8. До уваги платників податків, які використовують єдиний рахунок
 9. До уваги платників податків, які використовують єдиний рахунок
 10. Одноразове добровільне декларування