• Державна податкова інспекція у м. Лисичанську
  • Головного управління ДФС у Луганській обл.
  • Адреса: вул.ім. В.Сосюри, 347, м. Лисичанськ, Луганської обл., 93113
  • Телефон/факс (06451) 7-02-66
  • E-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
  • Виконуючий обов'язки начальника ДПІ у м. Лисичанську Кравченко Ніна Миколаївна
 

Декларувати доходи, отримані протягом 2017 року слід за новою формою!

ДПІ у м. Лисичанську звертає увагу: з 1 січня 2018 року декларація про майновий стан і доходи подається за новою формою, яка затверджена наказом Міністерства фінансів України від 06.06.2017 р. № 556 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 02 жовтня 2015 року № 859».

Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

 

20 березня закінчується строк сплати

— авансових внесків по єдиному податку платниками єдиного податку 1 і 2 груп за березень 2018 року;

— єдиного внеску (окрім гірничих підприємств) за лютий 2018 року;

— декларації по ПДВ за лютий 2018 року платниками, у яких податковий період дорівнює календарному місяцю;

Подробнее...

Триває кампанія по декларуванню доходів громадян, отриманих протягом 2017 року!

Увага! Державна податкова інспекція у м. Лисичанську інформує: Шановні громадяни!

Триває кампанія по декларуванню доходів громадян, отриманих протягом 2017 року!

Шановні громадяни міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля! До 1 травня задекларуйте свої доходи!

Подробнее...

На офіційному порталі ДФС функціонує Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс

Шановні громадяни та платники податків! ДПІ у м. Лисичанську звертає увагу!

На офіційному порталі Державної фіскальної служби України функціонує Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс (ЗІР), який допоможе знайти відповіді на запитання щодо оподаткування, державної митної справи, ЄСВ, електронного цифрового підпису та іншого законодавства, контроль за додержанням якого покладено на органи ДФС, та мінімізувати витрати часу на отримання інформації.

Скористуватися ЗІР можна через офіційний веб-портал ДФС або безпосередньо в Інтернет мережі за адресою zir.sfs.gov.ua. Доступ до інформації не обмежений.

Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

 

 

 

Увага! Дні відкритих дверей в Університеті митної справи та фінансів

Університет митної справи та фінансів чекає Вас на Дні відкритих дверей о 10 годині:

— 17.03.2018р.;

— 21.04.2018р.;

— 19.05.2018р.

Подробнее...

Національний податковий форум: «Трансфертне ціноутворення. Прибуток. ПДВ.»

Журнал «Вісник. Офіційно про податки» запрошує головних бухгалтерів і бухгалтерів компаній з різних секторів економіки, фінансових директорів, керівників фінансових служб підприємств експортерів та імпортерів, міжнародних компаній, юристів та всіх зацікавлених осіб взяти участь у роботі Національного податкового форуму «Трансфертне ціноутворення. Прибуток. ПДВ.»

У центрі уваги форуму будуть: підготовка звітності та документації з ТЦУ; перевірки контрольованих операцій: підстави,порядок,штрафи,практика; зміни у процесі попереднього узгодження ціноутворення; строки реєстрації ПН/РК. Відображення коригувань у звітності; мінімізація ризиків з податку на прибуток; — правові інструменти врегулювання податкових спорів.

Подробнее...

22 березня пройде безкоштовний семінар-практикум для платників податків

До уваги платників податків Лисичанського регіону!

22 березня 2018р. о 10-30 год. в актовій залі ДНЗ Сєвєродонецького професійного будівельного ліцею (м. Сєвєродонецьк, вул. Маяковського, 18, 2-й поверх, вхід з вулиці Молодіжної) відбудеться безкоштовний семінар – практикум на тему: «Звітність за I квартал 2018 року в нових умовах».

Програма семінару – практикуму: 1) про зміни в бухгалтерському обліку, фінансовій звітності та обліковій політики в світлі оновленого Закону про бухгалтерський облік; 2) новини ПДВ; 3) нове у касових операціях; 4) єдиний податок-2018,; 5) ЄСВ-зміни: зміни у зв’язку з пенсійною реформою. Відповіді на запитання.

Подробнее...

Застосування касової техніки при реалізації технічно складних побутових товарів стає обов'язковим

Платники єдиного податку, які здійснюють реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту, з 8 травня 2017 року повинні застосовувати реєстратори розрахункових операцій (РРО) незалежно від обсягу отриманого доходу від продажу, згідно вимог Закону України від 20.12.2016 № 1791-VIII та постанови Кабінету Міністрів України від 16.03.2017 № 231 «Про затвердження переліку груп технічно складних побутових товарів, які підлягають гарантійному ремонту (обслуговуванню) або гарантійній заміні, в цілях застосування реєстраторів розрахункових операцій».

Подробнее...

Понад півмільйона гривень рентної плати спрямували до бюджету Лисичанські платники

кравченко-1«За 2 місяці поточного року від платників Лисичанського регіону, до бюджету надійшло 458,0 тис. грн за спеціальне використання водних ресурсів та 263,0 тис.грн - за користування надрами» - повідомила в. о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніна Кравченко.

Вона нагадала, що у разі несплати рентної плати або сплати її не в повному обсязі на протязі 6 місяців, контролюючі органи подають інформацію про платників рентної плати до органів, які видають дозволи на спеціальне водокористування з метою вжиття до них відповідних заходів згідно діючого законодавства.

Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

За 30 хвилин в Електронному кабінеті можна отримати довідку про суми виплачених доходів та утриманих податків

В рамках компанії декларування доходів громадян та електронного декларування доходів державних службовців для фізичних осіб в Електронному кабінеті функціонує електронний сервіс «Отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків в електронному вигляді».

Інформацію про суми виплачених доходів та утриманих податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків можна отримати у приватній частині (особистий кабінет) Електронного кабінету з використанням електронного цифрового підпису фізичної особи будь-якого Акредитованого центру сертифікації ключів.

Подробнее...

З початку року мешканці Лисичанську вже задекларували статків майже на 3 млн грн.

«В рамках деклараційної кампанії, що розпочалася 1 січня поточного року, про свої статки, отримані у 2017 році, прозвітував 101 громадянин. Загальна сума задекларованого ними доходу становить 2 млн 837,6 тис. грн, — повідомив завідувач сектору податків і зборів з фізичних осіб ДПІ у м. Лисичанську Сергій Макаренко, — Впродовж січня — лютого 2018 року громадяни міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля задекларували податкове зобов’язання з податку на доходи фізичних осіб у сумі 115,0 тис. грн, сума військового збору до сплати складає 24,4 тис. грн.».

Подробнее...