Міжнародна організація з міграції розпочинає набір учасників на новий проект

Міжнародна організація з міграції (МОМ) за фінансової підтримки Уряду Федеративної Республіки Німеччина, що діє через Німецький Банк Розвитку KfW, розпочинає набір учасників на новий проект, що має на меті покращити можливості для самозабезпечення та самозайнятості внутрішньо переміщених осіб та мешканців регіонів, які зазнали наслідків конфлікту, водночас зміцнюючи соціально-економічну стабільність і добробут приймаючих громад України. Завдяки грантам на самозайнятость а мікропідприємство проект надасть змогу вимушеним переселенцям та мешканцям приймаючих громад розпочати новий або розширити наявний бізнес.

ЗАПРОШУЮТЬСЯ: внутрішньо переміщені особи (ВПО) з Донецької, Луганської областей, а також Криму, що проживають в усіх областях України; місцеві мешканці усіх областях України (територія, підконтрольна уряду України); віком від 18 до 60 років.

В рамках проекту заплановано:

Етап І. Дводенний тренінг

Самозайнятість

Мікропідприємство

План тренінгу:

- аналіз ринку, основи маркетингу, просування товарів та послуг;

- започаткування підприємства: ресурси, мотивація, ідеї;

- юридичні аспекти приватного підприємства;

- планування фінансів;

- основи бухгалтерського обліку та податкової звітності.

- аналіз ринку, маркетинг та просування товарів чи послуг;

- юридичні аспекти приватного підприємства;

- планування фінансів;

- нюанси бухгалтерського обліку та податкової звітності;

- як підготувати бізнес план.

Регіональний виконавчий партнер МОМ в Луганській області: Агенція регіонального розвитку Східного Донбасу. Телефон для довідок: 095 399 33 55 або 095 360 16 81.

Вимоги до заявників у групу «Самозайнятість»: заявник вже розпочав або хоче стартувати власний бізнес. Перевага надається, у першу чергу, особам без постійного місця працевлаштування.

Вимоги до заявників у групу «Мікропідприємництво»: наявність діючого ФОП, ПП, ТзОВ зареєстрованого не пізніше 31.12.2016.

Етап ІІ. Приватної консультації: для кожного учасника проекту буде надано експерта для допомоги у формуванні бізнес-плану.

Етап ІІІ. Захист бізнес-планів.

Етап ІV. Надання грантів

Розмір гранту групі «Самозайнятість»: до 650 євро.

Розмір гранту групі «Мікропідприємництво»: до 2500 євро.

Гран не фінансує:

- оренду приміщення чи обладнання;

- купівлю вживаного обладнання чи транспортних засобів;

- послуги (юридичні, створення сайту, реклами тощо);

- купівлю тварин чи саджанців.

У разі виникнення будь-яких питань просимо звертатись до контактних осіб МОМ Ольги Боженко, Віктора Фурсова, Максима Осавуляка за телефоном +380445685015.