Міський голова Сергій Шилін бере участь у XV українському муніципальному форумі

Сьогодні, 18 червня, міський голова Сергій Шилін бере участь у XV українському муніципальному форумі, що проходить в місті Одесса.

На запрошення Асоціації міст України (АМУ) очільники міст, об’єднаних територіальних громад (ОТГ), сел та селищ разом з представниками органів державної влади та міжнародними експертами, протягом трьох днів будуть дискутувати для вироблення спільної позиції щодо розвитку місцевого самоврядування, удосконалення законодавчої бази, подальшої децентралізації влади, відкритого врядування, підтримки економічного розвитку громад, реформування ЖКГ тощо. Зазначимо, що захід проходить у рамках проекту USAID «Розбудова курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні (ПУЛЬС)».

Подробнее...

Шановні працівники системи охорони здоров'я!

Вітаємо вас з професійним святом — Днем медичного працівника!

Висловлюємо щиру подяку за повсякденну кропітку працю, врятовані життя, за повернуту пацієнтам надію, за людяність та співчуття. Не вагаючись, ви берете на себе важкий тягар людського болю і страждань, оберігаєте та відновлюєте найцінніше, що є у людини — її здоров’я. Ваші щирі серця і теплі руки дарують віру у зцілення.

Здоров’я — це не лише благо та щастя кожного, а й безцінне суспільне надбання. Тому від працівників медичної галузі, окрім лікування, очікують душевної та емоційної співучасті. І ви в будь-який час дня і ночі приходите на допомогу, змушуєте хворобу відступити.

Приємно усвідомлювати, що наші працівники системи охорони здоров’я, не звертаючи увагу на непрості умови сьогодення, працюють ефективно, не знижують обсягів і якості лікарської допомоги, впроваджують нові методики лікування й профілактики захворювань.

Шановні медичні працівники! Низький уклін вашому щоденному подвигу в боротьбі за людину, за її життя і здоров’я. Від усього серця бажаємо вам мирного неба та родинного затишку, віри та оптимізму, професійних успіхів та людської шани.

Лисичанський міський голова Сергій Шилін,

Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет

В міській раді привітали працівників охорони здоров'я Лисичанська

Сьогодні, 14 червня, напередодні Дня медичного працівника, в міській раді привітали лисичанських працівників охорони здоров’я з професійним святом.

В урочистому заході взяли участь міський голова Сергій Шилін та керуючий справами Олександр Савченко, директор територіального медичного об’єднання Григорій Старченко, лікарі, медичні сестри, молодший медичний персонал та всі, хто пов’язаний з медициною.

Подробнее...

Міський голова Сергій Шилін вручив Подяки Лисичанської міської ради кращим поліцейським батальйону «Скіф» (фото)

Сьогодні, 13 червня, біля будівлі Лисичанського відділу поліції міський голова Сергій Шилін разом з керуючим справами Олександром Савченком зустрілись з особовим складом батальйону патрульної служби поліції особливого призначення «Скіф» ГУНП в Запорізькій області, що несуть службу по забезпеченню публічного порядку та безпеки громадян у місті Лисичанську.

Подробнее...

Лисичанин Руслан Федоренко - переможець відбіркового конкурсу програми FLEX

Лисичанин Руслан Федоренко взяв участь у програмі для учнів загальноосвітніх шкіл десяти країн співдружності незалежних держав (СНД) — Євразії, яка фінансується урядом Сполучених Штатів Америки. Програма надає школярам стипендії, які дають їм змогу подорожувати до Сполучених Штатів, навчатися в американській школі протягом одного академічного року і проживати у американській родині.

Подробнее...

Шановні журналісти!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята!

Ви обрали нелегку та надзвичайно відповідальну справу — день за днем занурюватись у вир подій, першими дізнаватися достовірну інформацію і об’єктивно малювати картину того, що відбувається.

Кожен з вас, шановні журналісти, на своєму робочому місці створює історію сьогодення, правдиво і об’єктивно відображаючи сучасність. Через багато років наші нащадки аналізуватимуть непростий час, у якому живе наше покоління, не лише із підручників, а й з газетних і телевізійних архівів.

Дякуємо, що ви з відповідальністю ставитесь до своїх обов’язків, що ваша позиція є виваженою, а розуміння об’єктивних реалій — визначальним у вашій журналістській роботі.

Бажаємо вам здоров’я, щастя, невичерпної енергії, що буде спрямована на втілення у життя сміливих задумів, планів і мрій. Нехай сенсації, які вам доводиться висвітлювати, будуть добрими, новини — позитивними, газетні статті та телевізійні репортажі — яскравими, а заробітна плата — високою.

Лисичанський міський голова Сергій Шилін,

Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет

Міська лікарня отримала гуманітарну допомогу від Швейцарської агенції з розвитку та співробітництва

Вчора, 4 червня, Центральна міська лікарня імені Титова отримала гуманітарну допомогу від Швейцарської агенції з розвитку та співробітництва (ШАРС), що діє через Швейцарське бюро співробітництва при Посольстві Швейцарії в Україні.

Приймали вантаж заступник міського голови Максим Головньов, керуючий справами (секретар) виконкому міської ради Олександр Савченко, головний лікар ЦМБ ім. Титова Григорій Старченко та медперсонал лікарні.

Подробнее...

Делегація з Лисичанська долучилася до святкування 81-річчя від дня утворення Луганської області

Цього року урочисті заходи з нагоди 81-ї річниці утворення Луганської області проходили 1 червня у Кремінній. День народження Луганщина святкувала разом з Міжнародним днем захисту дітей.

Тому, зранку на учасників свята чекала культурно-мистецька акція «БарвиLand». Акцію організували з семи тематичних майданчиків за сьома кольорами райдуги. Тут були представлені вокальна, танцювальна, акторська, спортивна зони, а також зони фото- і кіномистецтва, арт-терапії та лекторію.

Подробнее...

Як святкували Міжнародний день захисту дітей у Лисичанську

Святкування Міжнародного дня захисту дітей в суботу, 1 червня, продовжилося концертно-розважальною програмою «Baby Boom» у сквері Ювілейний та у парку атракціонів «Максим-парк».

Дітлахи із задоволенням брали участь у цікавих майстер-класах з розфарбовування фігурок із солоного тіста, розмальовували персонажі з мультфільмів, плели браслети, створювали пісочну анімацію, грали та танцювали разом з куклами-велетнями. Усім бажаючим малювали усілякий аквагрим. І все це під звуки концертної програми, яка цього дня була наповнена виключно дитячими вокальними і танцювальними номерами колективів художньої самодіяльності палаців культури міста, вихованців шкіл мистецтв та міської ДЮСШ.

Подробнее...

Світ дитинства...

Спекотного сонячного ранку минулої суботи — у Міжнародний день захисту дітей — на площі біля Центру позашкільної роботи зі школярами та молоддю зібралися дітлахи разом батьками.

Виступи дитячих колективів, конкурс малюнків на асфальті, танцювальний флеш-моб, а в завершенні дискотека — все це містила в собі програма, яку гостям свята подарували вихованці позашкільного закладу.

Дітлахи із задоволенням брали участь в іграх, конкурсах, милувалися хореографічними та вокальними номерами. Яскраве і барвисте свято, зігріте дитячим сміхом і радісними посмішками, подарувало присутнім заряд позитивних емоцій.

Подробнее...

В Лисичанске прозвенели последние звонки

Белые банты, ароматные букеты, нарядные школьники — так сегодня, 31 мая, на традиционные линейки в школах города собралась лисичанская детвора. Прозвеневший последний звонок, оповестил учащихся об окончании учебного года и начале долгожданных летних каникул.

Сегодня 376 школьников услышали это звонок в последний раз. Перед ними открывается дорога в такую, пока еще незнакомую, взрослую жизнь. Сегодня у них, их учителей и родителей слезы на глазах. Слезы расставания с любимыми школьными друзьями, педагогами и родными школьными стенами. Завтра они будут принимать самостоятельные решения, строить смелые планы и по кирпичикам день за днем творить историю своей интересной собственной жизни. А сейчас, наверное, у них всплывает море бесценных воспоминаний и незабываемых моментов, которые им подарила школьная скамья.

Подробнее...