Шановні будівельники!

Щиро вітаємо вас із професійним святом!

Ви обрали дуже складну та водночас надзвичайно важливу професію, адже будівельна галузь є одним з головних показників розвитку і стабільності економіки країни.

Робота будівельників завжди в пошані. Саме завдяки їх кропіткій праці поліпшуються міста та облаштовується навколишній комфорт. Своїм талантом та досвідом вони створюють людям тепло і домашній затишок.

Бажаємо вам, шановні будівельники, щоб ви і надалі вдосконалювали свою професійну майстерність та дивували громадян неординарними проектами.

В цей святковий день зичимо вам миру, здоров’я, успіхів і натхнення, добробуту та сімейного затишку.

Лисичанський міський голова Сергій Шилін,

Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет 

Зовнішня політика України та особливості співпраці з міжнародними партнерами

За такою назвою, з 6 по 8 серпня, у Сєвєродонецьку відбувся тематичний семінар, у якому взяла участь делегація Лисичанської міської ради на чолі з першим заступником міського голови Андрієм Шальнєвим.

Захід відбувся за участю лекторів — директора та заступника директора Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Сергія Корсунського і Євгенії Габер та провідного фахівця Регіонального відділення ДАУ в Одесі Дарії Асташенкової, а також Керівника Центру інформації та документації НАТО (2010 — 2017) Наталії Немилівської.

Подробнее...

ДІЄМО! ВДОСКОНАЛЮЄМОСЯ! ДОСЯГАЄМО!

30 липня співробітники Лисичанської міської ради та працівники Центру надання адміністративних послуг у м. Лисичанську взяли участь у тренінгу «Формування навичок ефективного діловодства». Захід відбувся за підтримки проекту «Реформа управління на сході України ІІ», що виконується компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusаmmenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Федерального уряду Німеччини.

Подробнее...

Шановні працівники торгівлі!

Від щирого серця вітаємо Вас з вашим професійним святом!

Сьогодні важко уявити собі наше життя без сфери торгівлі та послуг, яка формує середовище комфорту і добробуту, розвиває партнерство виробників і торгових мереж, задовольняє нагальні потреби населення.

Головний капітал будь-якої галузі — це її працівники: професійні, небайдужі, творчі люди, віддані свій справі. Серед вас, шановні друзі, такі люди становлять більшість. Увага і доброзичливість до людей, компетентність і професіоналізм працівників торгівлі та громадського харчування — завжди буде візитівкою Лисичанська.

Також хочеться подякувати ветеранам галузі, які віддали десятки років своїй роботі, а зараз є досвідченими наставниками. Прийміть найщиріші слова подяки за сумлінну працю та відданість своїй справі.

Від вашої злагодженої діяльності залежить високий рівень культури обслуговування і гарний настрій жителів міста. У святковий день бажаємо вам добробуту та успіхів! Нехай нагородою за вашу нелегку працю завжди буде визнання покупців та їх добрі слова і вдячні посмішки на вашу адресу!

Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет

28 липня - День Хрещення Київської Русі - України

28 липня — День Хрещення Київської Русі - України. Це державне свято було засноване у 2008 році та дата для цього дня була вибрана невипадково, бо 28 липня християнський світ вшановує пам’ять святого рівноапостольного великого князя Володимира.

Завдяки князю Володимиру Київська Русь у 988 році отримала хрещення, а язичництво підлягало викоріненню. Так, повернувшись з Візантії, Володимир хрестив своїх синів, двір і бояр. Язичницькі ідоли більше не служили культом в Київській Русі і вважалися святотатством. На площах і в будинках киян проводилися бесіди, що зводили Євангеліє в ранг богослужбової книги. Священнослужителі, а також раніше хрещені княжичі і бояри стали першими наставниками, які допомагали киянам розібратися в новій для них християнській релігії.

Подробнее...

В міській раді привітали працівників торгівлі з професійним святом

Сьогодні, 26 липня, перед початком апаратної наради секретар міської ради Едуард Щеглаков привітав працівників торгівлі з професійним святом та вручив Грамоти виконавчого комітету Лисичанської міської ради за багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок в розвиток сфери торгівлі, високий рівень торговельного обслуговування населення міста наступним особам:

Подробнее...

Вечірня програма до п'ятої річниці визволення Лисичанська від незаконних збройних формувань (фоторепортаж)

Вчора, 24 липня, заходи до 5-ї річниці визволення Лисичанська від незаконних збройних формувань закінчилися на площі Перемоги патріотичною ходою, інсталяцією військової техніки та вечірньої святковою програмою.

Подробнее...

Лисичанськ вшановує пам'ять визволителів (фото)

Загальноміські заходи продовжились траурно-урочистим мітингом біля пам’ятного знаку загиблим, що розташований на перетині вул. Першотравнева і проспекту Перемоги.

Сьогодні, 24 липня, в день п’ятої річниці визволення Лисичанська від незаконних збройних формувань, керівництво міста, представники органів місцевого самоврядування та державної влади, військовослужбовці, мешканці і гості міста, громадськість та ЗМІ зібралися, щоб вшанувати пам’ять загиблих військовослужбовців 24-ї механізованої бригади — майора медичної служби Сергія Рокицького і солдата Павла Лейби та підполковника військової частини А1008, начальника протиповітряної оборони тоді 51-ї, а тепер 14-ї окремої механізованої бригади Василя Спасьонова.

Подробнее...

Лисичанськ відзначає п'яту річницю звільнення міста від незаконних збройних формувань (фото)

Сьогодні, 24 липня, в Лисичанську відбулася низка траурно-урочистих заходів, присвячених 5-й річниці звільнення Лисичанська від незаконних збройних формувань (НЗФ).

Зранку, біля меморіальної дошки, що встановлена на будівлі міської ради по вул. ім. М. Грушевського, 10, зібралися керівництво міста, представники органів місцевого самоврядування та державної влади, військовослужбовці, мешканці і гості міста, громадськість та ЗМІ щоб вшанувати героїзм відданих патріотів України.

Подробнее...

5-та річниця визволення Лисичанська від незаконних збройних формувань

Сьогодні, 24 липня, Лисичанськ відзначає 5-ту річницю визволення від незаконних збройних формувань.

19 липня 2014 року Національна гвардія і Збройні сили України (ЗСУ) розпочали спільну операцію зі звільнення стратегічно важливого транспортного вузла — Лисичансько-Сєвєродонецької агломерації. Військові розташувалися в передмістях Попасної, Рубіжного та Сєвєродонецька. Тоді українські війська з боями звільнили Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Попасну і Рубіжне від окупації.

Подробнее...

В Лисичанську відбулась звітно-виборча конференція міської організації ветеранів

Минулої п’ятниці в міському палаці культури відбулась 11-та звітно-виборча конференція Лисичанської міської організації ветеранів України.

У роботі конференції взяли участь міський голова Сергій Шилін та його заступники, секретар міської ради Едуард Щеглаков, депутати міської ради, голова Луганської обласної ради ветеранів України Микола Талдонов, голова міської організації ветеранів України Юрій Положенцев, голови первинних ветеранських організацій, представники ЗМІ.

Подробнее...