У Лисичанську відбулась акція «Голуб миру»

Щороку, 21 вересня, Міжнародний день миру відзначають у різних куточках планети. Це свято покликане змусити кожного не тільки задуматись, але й зробити що-небудь дієве заради спокою на Землі. Адже найбільше у світі щастя – це мир.

Так, на базі міського краєзнавчого музею відбулась загальноміська акція «Голуб миру». Під час акції учні 4-А класу Лисичанської спеціалізованої школи №8 власноруч виготовляли паперових голубів – символів миру та духовного розвитку.

Подробнее...

Чергове засідання експертної комісії архівного відділу

 Сьогодні, 20 вересня, в Лисичанській міській військово-цивільній адміністрації відбулося чергове засідання експертної комісії архівного відділу.

Під час засідання комісія розглянула зведену номенклатуру справ на 2021 рік комунального закладу «Лисичанський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 15 «Калинка».

Крім того, було розглянуто описи справ постійного зберігання, з кадрових питань (особового складу) Лисичанського державного гірничо-індустріального коледжу, КПН «Центра первинної медико-санітарної допомоги № 1» та відокремлених підрозділів АТ «Лисичанськвугілля»: «Автобаза» та «Вузол виробничо-технологічного зв’язку».

Подробнее...

Шановні працівники фармацевтичної галузі!

Щиро вітаю вас із професійним святом!

Ваша робота — важлива складова лікувального процесу. Адже своєю наполегливою працею ви щодня забезпечуєте населення якісними і доступними лікарськими засобами, йдете в ногу зі світовими тенденціями розвитку медицини і виробництва ліків, відповідаєте сучасним ринковим вимогам.

У день професійного свята від всієї душі бажаю вам, шановні фармацевти, нових ідей та професійних перемог, надійних партнерів та вірних друзів, добробуту вам та вашим родинам!

Керівник Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олександр ЗАЇКА

У Лисичанську відбувся І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

 Сьогодні, 17 вересня, на спортивній культурно-оздоровчій базі «Лисичанець» проходили змагання та конкурси шкільного І (міського) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Привітати юних джур – нащадків козацьких традицій завітав керівник Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олександр Заїка.

Подробнее...

Олександр Заїка привітав рятівників, працівників цивільного захисту та пожежної охорони з професійним святом

 Сьогодні, 17 вересня, рятівники, працівники цивільного захисту та пожежної охорони приймали вітання від керівника Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олександра Заїки з нагоди професійного свята – Дня рятівника.

«Дорогі наші герої! Прийміть слова щирої вдячності за вашу працю, високу майстерність і вірність обов'язку! Нехай нагородою за нелегку і небезпечну роботу стануть суспільне визнання та повага», - наголосив очільник громади.

Також від імені всієї громади Олександр Сергійович подякував присутнім за буденні подвиги – врятовані життя, попереджені трагедії, збережене майно та постійну готовність захищати людей і території від надзвичайних ситуацій.

Подробнее...

Шановні рятівники, працівники цивільного захисту та пожежної охорони!

Вітаю вас із професійним святом!

Ви обрали справою свого життя нелегку та водночас благородну місію — бути завжди першими там, де люди потребують допомоги.

Від імені всіх жителів громади дякую вам за буденні подвиги — за врятовані життя, за попередження трагедій, за збережене громадське і особисте майно, за постійну готовність захищати людей і території від надзвичайних ситуацій.

Те, що для звичайної людини є подвигом, для вас — повсякденна робота, яка не знає вихідних і вимагає величезної самовіддачі, мужності й організованості.

Дорогі наші герої! Прийміть слова щирої вдячності за вашу працю, високу майстерність і вірність обов’язку! Нехай нагородою за нелегку і небезпечну роботу служать суспільне визнання та повага.

Бажаю щастя, здоров’я, добра вам і вашим родинам. І якомога менше тривожних викликів!

Керівник Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації  Олександр Заїка

Відбулося засідання Ради опіки та піклування у справах повнолітніх недієздатних або обмежено дієздатних осіб

Вчора, 16 вересня, відбулося засідання Ради опіки та піклування у справах повнолітніх недієздатних або обмежено дієздатних осіб та осіб, які потребують постійного стороннього догляду (далі – Опікунська рада) під головуванням заступника керівника Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Євгена Наюка.

До порядку денного засідання були включені питання щодо надання дозволу на зняття з реєстрації місця проживання недієздатної особи та надання згоди на реєстрацію місця проживання за іншою адресою. Також комісія розглянула питання продовження строку дії рішення суду про визнання особи недієздатною.

Подробнее...

Відбулося засідання Адміністративної комісії при Лисичанській міській ВЦА

 Вчора, 16 вересня, відбулося засідання Адміністративної комісії при Лисичанській міській військово-цивільній адміністрації (далі – Лисичанська міська ВЦА) під головуванням першого заступника керівника Лисичанської міської ВЦА Станіслава Мосейка.

Під час засідання розглянуто 23 протоколи та притягнуто до адміністративної відповідальності 22 особи з накладенням адміністративного стягнення у вигляді штрафу на суму 11951,00 грн.

Подробнее...

Медичні заклади Лисичанської територіальної громади поповняться новим обладнанням

 Сьогодні, 16 вересня, заступник керівника Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Євген Наюк разом із начальником відділу охорони здоров’я Ігорем Бондаренко відвідали некомерційне підприємство «Лисичанська багатопрофільна лікарня».

Посадовці були присутніми при передачі гуманітарної допомоги у вигляді медичного обладнання. Ця апаратура є вкрай важливою, адже буде використовуватися для надання невідкладної медичної допомоги мешканцям Лисичанської міської територіальної громади в період пандемії COVID-19.

Подробнее...

Олег Калінін провів виїзний прийом громадян у смт Вовчоярівка

 Вчора, 15 вересня, заступник керівника Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олег Калінін провів виїзний прийом громадян у смт Вовчоярівка. На прийом до заступника керівника звернулись 4 мешканці.

Всі звернення громадян стосувалися переважно благоустрою селища. Так, мешканців Вовчоярівки турбували питання ремонту доріг, зовнішнього освітлення, покосу трави та прибирання місцевого кладовища, яке дотепер ніколи не перебувало на балансі селища.

Подробнее...

Відбулося засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

 Вчора, 15 вересня, відбулося засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам під головуванням Вікторії Яковлєвої, заступника голови комісії, заступника начальника управління соціального захисту населення Лисичанської міської ВЦА.

На засіданні розглянуто 69 заяв внутрішньо переміщених осіб та прийнято рішення щодо призначення соціальних виплат 68 заявникам, відмовлено – одному заявнику.

Подробнее...