Про перебування на квартирному обліку при Лисичанській міській раді ветеранів війни - учасників бойових дій, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України

Станом на 10.04.2019 на квартирному обліку при Лисичанській міській раді перебуває 85 ветеранів війни — учасників бойових дій, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України (в тому числі 61 сім’я внутрішньо переміщених осіб з числа учасників бойових дій, які мають право на отримання грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 18.04.2018 № 280 «Питання забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України»).

Подробнее...

Про діяльність відділу у справах сім'ї, молоді та спорту у напрямку АТО/ООС

Розпорядженням в.о. голови обласної державної адміністрації — керівника обласної військово-цивільної адміністрації Клименка Ю. від 05.03.2019 № 192 затверджено обласний план заходів на 2019 рік, спрямований на розвиток системи спортивної реабілітації учасників бойових дій, які брали участь в антитерористичній операції, заходах із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях.

Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту сумісно з відділом освіти, територіальним медичним об’єднанням та управлінням праці та соціального захисту населення працюють згідно з пунктами плану.

Подробнее...

До уваги учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників революції гідності

Постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року №1057 затверджено Порядок проведення психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності. Психологічна реабілітація надається особам з інвалідністю внаслідок війни, учасникам бойових дій, учасникам війни та постраждалим учасникам Революції Гідності з метою збереження або відновлення фізичного та психологічного здоров’я, зниження частоти та тяжкості наслідків перенесених бойових психічних травм у формі гострих стресових реакцій, запобігання інвалідності, профілактика агресивної та саморуйнівної поведінки, відновлення порушених (втрачених) психічних функцій до оптимального рівня їх прояву.

Подробнее...