Про реалізацію державної політики в сфері захисту прав дітей-сиріт

У 2018 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у рамках реалізації державної політики в сфері захисту прав дітей-сиріт, осіб з їх числа здійснюємо закупівлю в м. Лисичанську 1-кімнатних квартир для осіб вищезазначеної категорії.

Запрошуємо всіх бажаючих до співпраці.

До заяви додаються:

— письмова інформація щодо вартості, площі, та місцезнаходження квартири;

Подробнее...

У Лисичанську відбувся тренінг «Фінансова обізнаність для впевненого майбутнього»

24 та 25 квітня Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з Міжнародним благодійним фондом «Український жіночий фонд» було проведено дводенний тренінг для внутрішньо переміщених осіб, а також для багатодітних та малозабезпечених сімей, які опинились у складних життєвих обставинах за темою «Фінансова обізнаність для впевненого майбутнього».

Подробнее...

Як не стати жертвою торгівлі людьми?

Торгівля людьми (траффікінг) — серйозна соціальна проблема, що представляє небезпеку для фундаментальних прав людини: на життя, на свободу пересування, на те, щоб не зазнавати тортур. В умовах зростаючої глобалізації траффікінг став загальної проблемою. Торгівля людьми характерна для всіх країн — і економічно розвинених, і держав, що переживають перехідний політичний і економічний період, постраждалих від воєн і локальних конфліктів.

Що треба знати:

- уникайте спокусливих пропозицій випадкових або знайомих людей про роботу, навчання чи шлюб за кордоном. Ні в якому разі не довіряйте нікому свої документи;

Подробнее...

Обігові монети України зразка 2018 року

14 березня 2018 року Національний банк України презентував введення в обіг нових обігових монет національної валюти:

- номіналами 1 та 2 гривні зразка 2018 року з 27 квітня 2018 року;

- номіналами 5 та 10 гривень протягом 2019-2020 років.

В терцентре состоялась встреча с ликвидаторами аварии на ЧАЭС

Чернобыль... Во всём мире название этого небольшого украинского города, вот уже три десятилетия, ассоциируется с крупнейшей за всю историю человечества техногенной катастрофой. 26 апреля 1986 года взрыв реактора на Чернобыльской АЭС нанёс жестокий удар по судьбам миллионов людей.

Подробнее...

Дитині - родину, родині - турботу

Діти — наше майбутнє, а значить — майбутнє України. І саме від нас, дорослих, залежить, яким буде становлення маленької людини та як складеться її доля.

Метою створення дитячого будинку сімейного типу є забезпечення належних умов для виховання в сімейному оточенні дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Дитячий будинок сімейного типу — окрема сім’я, що створюється за бажанням подружжя, які беруть на виховання та спільне проживання не менш як п’ять дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Подробнее...

В терцентре состоялась встреча с поэтессой Аллой Проневич

Сегодня, 20 апреля, в Лисичанском территориальном центре, в преддверии празднования 73-й годовщины Победы над нацизмом во Второй мировой войне, для детей войны и ветеранов труда была организована литературная встреча с членом Международного сообщества писателей, членом литературного объединения «Исток» Аллой Александровной Проневич.

Подробнее...

Небезпечні кліщі: що треба знати, щоб врятувати своє життя

Весна та літо час відпочинку на природі. Але це не лише радість і користь, але й небезпека! Як не стати жертвою кліщів, і що робити, якщо все-таки стали.

Чому кліщі небезпечні?

Чому цих невеличких комах варто остерігатися? Тому що вони є переносниками збудників вірусних та бактеріальних захворювань людей та тварин. «Вітчизняні» кліщі можуть стати причиною хвороби Лайма (кліщовий бореліоз) у людей. Хвороба вражає шкіру у вигляді червоних плям, а також нервову систему, опорно-руховий апарат і серце.

Подробнее...

Мультидисциплінарна команда відвідала товариство "Джерело"

Піклування про людей похилого віку та осіб з інвалідністю є пріоритетним напрямком в роботі Лисичанського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг). Разом з традиційними формами соціального обслуговування в практику роботи терцентру впроваджені інноваційні форми надання соціальних послуг. Одним із напрямків є робота мультидисциплінарної команди. Склад команди формується в результаті вивчення потреб і врахування побажань підопічних.

Подробнее...

Станьте патронатним вихователем над дитиною

777777Мета патронату над дитиною — забезпечення захисту прав дитини, яка через складні життєви обставини тимчасово не може проживати разом з батьками/законними представниками, надання їй та її сім’ї послуг, спрямованих на повернення дитини у сім’ю.

Патронат над дитиною — тимчасовий догляд, виховання та реабілітації дитини в сім’ї патронатного вихователя на термін до 3-х місяців (максимум до 6 місяців).

Подробнее...

На Луганщині очікується висока пожежна небезпека!

За прогнозами Луганського обласного центру з гідрометеорології, з 13 квітня на території Луганської області очікується висока (4 класу) пожежна небезпека.

У цей період за умов посушливої та вітряної погоди, навіть невеличке займання може спричинити виникнення масштабної пожежі й призвести до значних матеріальних збитків.

Подробнее...