«Гід з державних послуг»: портал з інформацією про державні послуги

Міністерство цифрової трансформації України запустило інформаційний онлайн-портал «Гід з державних послуг» https://guide.diia.gov.ua/ про всі сервіси, що надаються органами виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Сьогодні на згаданому онлайн-порталі доступна інформація про 1 170 послуг — місце та строки їх надання, вартість, необхідні для отримання документи та спосіб оскарження результатів.

Послуги розподілено за 17 категоріями (залежно від сфери діяльності) та 36 життєвими подіям. Придбати нерухомість, змінити місце прописки чи відкрити бізнес — усю необхідну інформацію щодо офіційних реєстрацій та отримання необхідних послуг можна легко знайти.

Подробнее...

«Родина, родина – від батька до сина»

За такою темою, сьогодні, 25 лютого фахівцями Лисичанського міського центру соціальних служб організовано та проведено тренінг для батьків із сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Тренінг проходив на базі мультимедійної кімнати управління праці та соціального захисту населення ВЦА м. Лисичанська з метою сприяння формуванню батьківської компетентності шляхом усвідомлення та осмислення батьками механізмів спілкування, формування у них вміння та навичок конструктивної взаємодії зі своїми дітьми.

Подробнее...

Заняття з підопічними територіального центру в мультимедійній кімнаті

 У рамках реалізації проєкту «Стратегічні, цифрові та партисипативні рішення для розвитку соціальної сфери в 10 громадах Луганської та Донецької областей» в управлінні праці та соціального захисту населення створено мультимедійну кімнату, на базі якої вчора, 24 лютого для підопічних відділення денного перебування Лисичанського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у форматі офлайн відбулася зустріч з командиром загону швидкого реагування Луганської обласної організації Товариства Червоного Хреста України Петром Костирєю.

Під час зустрічі на проекційному екрані було продемонстровано історію створення Товариства Червоного Хреста України, структуру та основну мету діяльності цієї громадської гуманітарної організації, а також висвітлено її роботу в рамках міжнародного співробітництва.

Подробнее...

Застерігаємо від купівлі товарів в місцях стихійної торгівлі

Законодавством України продаж харчових продуктів дозволяється здійснювати тільки через стаціонарні підприємства торгівлі та через дрібнороздрібну торговельну мережу.

Стихійна торгівля — це торгівля фізичними особами без відповідних дозвільних документів про якість та безпеку товарів, що реалізуються ними у невстановлених місцях (на вулицях, у дворах, на тротуарах, у скверах, парках, під’їздах) з рук, із землі, без відповідного узгодження на розміщення об’єкта торгівлі.

Харчові продукти, які реалізуються на стихійних ринках, законодавчо визначені, як завідомо небезпечні та непридатні до споживання людиною. Неможливо перевірити чи проконтролювати їх безпечність, визначити терміни реалізації. Особи, які здійснюють продаж, не мають документів, що підтверджують безпечність та якість продукції.

Подробнее...

У Лисичанському територіальному центрі відбулась зустріч із ветераном-афганцем Володимиром Василащуком

Щорічно, 15 лютого, в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Афганська війна — одна із трагічних сторінок історії нашого народу. Її ніхто не оголошував, але вона забрала життя солдат і залишила по собі невиліковну рану в українських родинах.

У цей день у Лисичанському територіальному центрі відбулась зустріч підопічних з ветераном-афганцем Володимиром Василащуком. Під час зустрічі Володимир Петрович розповів присутнім про свою службу на території Афганістану, про бойові завдання та про полеглих на війні побратимів.

Подробнее...

Підопічні терцентру відвідали виставку фотокартин

Підопічні відділення денного перебування Лисичанського територіального центру побували на відкритті виставки фотокартин у Лисичанському міському краєзнавчому музеї.

Увазі глядачів були представлені найбільш яскраві, вражаючі та емоційні фотороботи, які молоді аматори-земляки зробили під час численних подорожей по нашій країни.

Подробнее...

У Лисичанському територіальному центрі відбулось чергове заняття з психологом

В період карантину літні люди та особи з інвалідністю особливо потребують психологічної підтримки. Психолог Лисичанського територіального центру залюбки допомагає вирішити це питання. У своїй роботі фахівець використовує різні форми — лекції, бесіди, логічні завдання. Турбота про людей поважного віку вимагає не тільки щирого бажання, але й спеціальних знань та навичок. При проведенні зустрічей з клієнтами понад усе увага приділяється створенню комфортної атмосфери, яка також сприяє поліпшенню емоційного стану підопічних установи. Підопічні із задоволенням відвідують заняття психолога, де за допомогою тематичних бесід, навчальних семінарів та тренінгів вони вчаться вирішувати власні проблеми.

Подробнее...

Активне життя на пенсії – запорука здоров’я та щасливого довголіття

 Одним із завдань Лисичанського територіального центру є допомога людям поважного віку, які перебувають на пенсії, відчути себе потрібними суспільству, знайти їм корисні заняття та коло спілкування, які б дали можливість продовжити активне і щасливе життя.

У терцентрі декілька років працює клуб з технічної творчості та рукоділля «Дивосвіт», де підопічні установи опановують різні техніки і напрямки з рукоділля.

Заняття творчістю відмінно впливають на самопочуття і самооцінку літніх людей, дозволяють наповнити життя фарбами. Крім того, рукоділля стимулює дрібну моторику, активує роботу мозку, примушуючи концентруватися і напружувати пам'ять та увагу.

Подробнее...

У Лисичанську відбувся черговий тренінг для осіб, які засуджені до покарань без позбавлення волі

 Сьогодні, 8 лютого, у Лисичанському міському відділі філії ДУ «Центр пробації» фахівцями із соціальної роботи Лисичанського міського центру соціальних служб було проведено черговий тренінг з особами, які перебувають на обліку.

Під час тренінгу увагу було зосереджено на мотивуванні учасників заходу до працевлаштування та попередженні молодіжного безробіття, визначенні напрямків професійної діяльності, які цікавлять умовно засуджених громадян.

Подробнее...

Ожеледиця: несприятливі погодні умови

 У зв’язку з можливим погіршенням погодних умов та з метою попередження травматизму під час ожеледиці рекомендовано дотримуватись наступних порад.

Ходіть не поспішаючи, ноги злегка розслабте в колінах, а ступайте на всю підошву. Руки повинні бути не зайняті торбами. Пам'ятайте, що поспіх збільшує небезпеку слизоти, тому виходьте із будинку не поспішаючи.

При порушенні рівноваги - швидко присядьте, це найбільш реальний шанс утриматися на ногах.

Подробнее...