Лисичанське КАТП 032806 продовжує заходи в школах міста Лисичанська щодо сортування сміття

Директор підприємства Олександр Квітка, який організував ці заходи в місті Лисичанську, вважає: «Сортування сміття найближчим часом стане звичним явищем у житті всіх людей. Цей абсолютно нескладний, але надзвичайно важливий процес не займає багато часу. Для його виконання потрібне, перш за все, бажання, елементарні знання і мінімум прикладених зусиль. Проведення таких природоохоронних заходів та пропаганда щодо зменшення кількості сміття шляхом сортування з подальшою здачею його в пункти вторинної переробки, підготує учнів до свідомого ставлення до екології, благоустрою міста Лисичанська».

Подробнее...

Лисичанське КАТП 032806 закликає городян виконувати норми законодавства щодо сортування відходів

Заступник директора з юридичних питань та правового забезпечення Лисичанського КАТП 032806 Вікторія Гусакова в стінах Управління патрульної поліції в містах Лисичанську, Сєвєродонецьку та Рубіжному провела лекційне заняття щодо окремого сортування відходів.

Подробнее...

Песни любви

В феврале, когда мы уже устали от зимних холодов, празднуется День влюбленных или День святого Валентина. Этот праздник ассоциируется у всех не только с любовью, но и с долгожданным приближением весны.

Вчера, 14 февраля, в Лисичанском территориальном центре социального обслуживания состоялась концертная программа с участием члена литературного объединения «Исток» Михаила Лисицкого.

Подробнее...

В терцентре состоялась встреча с воином-интернационалистом Сергеем Ковалем

30 лет назад, 15 февраля 1989 года, советские войска покинули Афганистан. В войне, которая длилась 10 лет, приняли участие немало наших земляков, шесть лисичан так и не вернулись домой.

Немало воды утекло с того времени. Потихоньку зажили раны, стали мудрее и старше солдаты и офицеры. Но память о далеком Афганистане жива. Стереть события той войны не смогут ни годы, ни расстояния.

В Лисичанском территориальном центре вчера, 13 февраля, состоялась встреча с воином-интернационалистом Сергеем Ковалем.

Подробнее...

Правила поведінки під час ожеледиці

Через ожеледицю в Україні різко зросла кількість травм серед населення: переломи, забої та надриви зв'язок. Уникнути травм при падінні можливо, головне - правильно впасти, крім того, важливо знати, як правильно ходити, щоб не посковзнутися.

Прості рекомендації, як уберегтися від значних неприємностей у період ожеледиці:

Подробнее...

Лисичанський терцентр запрошує долучитися до благодійної акції

 

«Добро починається з тебе» - під такою назвою Лисичанський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) проводить благодійну акцію.

Територіальний центр звертається до мешканців міста з проханням прийняти участь і не залишитися байдужими до пенсіонерів, осіб з інвалідністю, дохід яких іноді штовхає їх за межу бідності.

Подробнее...

Мультидисциплінарна команда Лисичанського територіального центру продовжує свою роботу

У 2019 році продовжує свою роботу мультидисциплінарна команда Лисичанського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

25 січня у приміщенні КЗ «Лисичанський ПК «Діамант» відбувся черговий виїзд мультикоманди. Ветеранам, пенсіонерам та особам з інвалідністю було надано інформаційно-консультаційні, соціально-медичні послуги та послуги перукаря. Працівники терцентру відповіли на численні питання присутніх, а перукар підняла настрій новими зачісками.

Подробнее...

«Сила нації - в її єдності»

Щороку 22 січня ми святкуємо День Соборності України. Ідея соборності українських земель має глибоке історичне коріння і спирається на споконвічну мрію народу про власну незалежну соборну державу. Ця мрія набула втілення в 1919 році, коли було проголошено Акт возз’єднання Української Народної республіки і Західноукраїнської Народної республіки.

Подробнее...

Пам'ятка щодо купання на Водохреще

19 січня, в день Хрещення, прийнято занурюватися в ополонку.

Коли говорять про цілющий вплив купання в ополонці, то мають на увазі, перш за все, систематичне моржування.

Якщо людина загартовується систематично (приймає контрастний душ, ходить босоніж по снігу, відвідує сауну), то і зимове купання буде для неї корисним.

Подробнее...

Підопічні терцентру відвідали центральну міську бібліотеку

Народні свята, традиції, звичаї та вірування — це духовні скарби українського народу, тож шануймо, підтримуймо та не забуваймо їх. Під час новорічно-різдвяних свят підопічні Лисичанського територіального центру соціального обслуговування завітали до міської бібліотеки на «Зимову круговерть».

У святковій атмосфері, разом із вокальним ансамблем «Водограй», вони з захопленням співали обрядові пісні, щедрівки, віщування на щастя, добро, злагоду і мир.

Подробнее...

Соціальна програма для одиноких матерів

Мережа салонів краси «Ледіспейс» і Академія перманентного макіяжу пропонує взяти участь у соціальній програмі для одиноких матерів.

Програма дає можливість одиноким матерям здобути знання про нову затребувану професію — Майстер перманентного макіяжу та взяти участь у розіграші Гранту на безкоштовне навчання професії. Переможець конкурсу буде обраний 15 лютого 2019 року.

Подробнее...