Чим небезпечні гриби

рпрГриби — це смачно й корисно. Вони містять і білки, і небагато жирів, і вітаміни. Однак, щороку грибний сезон затьмарюють сумні події — грибні отруєння.

Тому нагадуємо нашим громадянам про всю небезпеку цих смачних знахідок. Адже, є настільки «обдаровані» грибники, що здатні знайти гриб у будь-яку пору року. Здебільшого вони виявляються ще й дуже підприємливими — залюбки продадуть грибні делікатеси на найближчому ринку, або просто при дорозі. А так і до трагедії недалеко: покупець не знає, в яких умовах і де росли гриби, коли їх було зібрано.

Подробнее...

У Лисичанську продовжується співпраця із Благодійним фондом «SOS дитяче містечко»

Центр соціальних служб для сімʼї, дітей та молоді у своїй діяльності тісно співпрацює із благодійною організацією «Луганське обласне відділення «Міжнародна благодійна організація «Благодійний фонд «SOS дитяче містечко».

Цього разу розпочато низку зустрічей із сімʼями, які перебувають у складних життєвих обставинах, з метою вирішення виникаючих проблем за допомогою безкоштовних послуг кваліфікованого психолога та соціального педагога.

Подробнее...

Свято мужності та відваги

В Лисичанському територіальному центрі соціального обслуговування відбувся захід, присвячений Дню захисника України, Дню українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці.

У святі взяв участь заслужений працівник культури, співак і поет Анатолій Алєксєєнко, що виконав тематичні вірші та пісні.

Також на заході співробітники установи розповіли своїм підопічним про історію походження свят та про розвиток козацтва в України.

Подробнее...

Посміхайтеся!

Психологом Лисичанського територіального центру систематично проводяться різноманітні тренінги, бесіди та лекції для людей похилого віку і ветеранів. Один із таких заходів був присвячений темі «Сміхотерапія».

В умовах непростого сучасного життя важливо як умога частіше давати собі емоційне розвантаження позитивним настроєм та щирим сміхом.

Подробнее...

Монетами 1, 2 та 5 копійок не можна розраховуватися з 1 жовтня 2019 року

З 1 жовтня 2019 року українці не зможуть використовувати монети 1, 2 та 5 копійок для здійснення готівкових розрахунків. Ці монети перестануть бути платіжним засобом та будуть вилучені з готівкового обігу.

Рішення про вилучення дрібних монет з обігу — це частина комплексного рішення з оптимізації Національним банком України номінального ряду банкнот та монет гривні.

Подробнее...

У територіальному центрі відзначали День ветерана і Міжнародний день людей похилого віку

1 жовтня в Лисичанському територіальному центрі відзначали День ветерана і Міжнародний день людей похилого віку. В цей день є можливість нагадати суспільству обов’язок бути турботливими і милосердними до людей в поважному віці. Це - повага та шана за самовіддану працю, за мудрість та наше майбутнє.

Підопічних відділення денного перебування привітали учні та викладачі Лисичанської дитячої музичної школи №2. Талановиті музиканти та виконавці вражали присутніх кожним неповторним виступом. Щирі оплески, радість в очах та прекрасний настрій ветеранів підтримували бажання юних артистів виконували музичні номери ще краще.

Подробнее...

Чи несуть обігрівачі серйозну небезпеку?

У періоди інтенсивного використання обігрівальних приладів небезпека виникнення пожеж набирає особливо загрозливих масштабів. У цей період загибель людей становить понад 70% загальної кількості протягом року. І не остання з причин цих смертей — саме обігрівальні прилади. Асортимент обігрівачів дуже широкий: тепловентилятори, масляні батареї, конвектори, інфрачервоні обігрівачі. Особлива група ризику — це саморобні обігрівачі.

Чим небезпечні ті обігрівачі, які ми купуємо? По-перше, не завжди ми купуємо якісні ліцензовані прилади. Через їхню вартість іноді наш вибір припадає на підробки. По-друге, навіть дуже надійний і якісний обігрівач несе небезпеку, якщо власник не дотримує правил його експлуатації.

Подробнее...

Вчитися ніколи не пізно

Вчора, 26 вересня, знову урочисто відкрив свої двері Університет третього віку у відділенні денного перебування Лисичанського територіального центру соціального обслуговування.

Університет третього віку — це профілактика самотності людей, сприяння подовженню активної участі старшого покоління в житті суспільства і встановлення діалогу між поколіннями, сприяння умов для підвищення якості життя людей похилого віку, можливостей організації їх дозвілля. Наш Університет, де викладачі молодші за студентів, а навчальна програма підібрана під учня — це гарна можливість відійти від буденщини, знайти нових друзів, розкрити свій потенціал та отримати задоволення від життя у поважному віці.

Подробнее...

Підопічні терцентру відвідали експозицію живопису «Замріялась увечері»

Підопічні Лисичанського територіального центру соціального обслуговування, минулої п’ятниці, 20 вересня, відвідали експозицією живопису «Замріялась увечері» у міському краєзнавчому музеї.

Свої творчі роботи на експозиції живопису представили викладачі Лисичанської дитячої школи мистецтв № 1 Ольга Агафонова і Анжеліка Горбачик та фотохудожниця Ганна Вязнікова.

Подробнее...

В терцентрі святкували Міжнародний день миру

Щороку, 21 вересня, за ініціативою ООН міжнародна громадськість відзначає Міжнародний день миру. Мир — головна цінність для будь-якої людини, це основа стабільного та щасливого життя.

До цього свята долучився і Лисичанський територіальний центр. Напередодні в установі відбувся захід, на якому підопічні відділення денного перебування співали пісні про мир та дружбу, декламували вірші, якими закликали мир та спокій в Україну.

Подробнее...

День урожаю в територіальному центрі

Осінь — це найяскравіша пора року. Її красу оспівували поети і малювали художники. Краса осінньої природи додає настрою романтичності та яскравих емоцій. За кілька днів осінь повністю перефарбовує пейзажі, перетворюючи зелений колір у безліч відтінків. Приходить час збирати врожай на полях, садах й городинах та готуватися до зими.

Подробнее...