18 апреля - День основания Общества Красного Креста

18 апреля на Украине отмечается День основания Общества Красного Креста — старейшей организации, олицетворяющей милосердие, гуманизм, помощь и поддержку. История украинского Красного Креста насчитывает уже 101 год. 15-18 апреля 1918 года в военно-революционном Киеве состоялся Съезд Общества Красного Креста Украины, а 18 апреля считается датой начала деятельности Красного Креста. Съезд был созван по инициативе Мариинской общины сестер милосердия Красного Креста, которая с 1878 года оказывала благотворительную медицинскую помощь нуждающимся столицы.

Подробнее...

Безпечне та здорове майбутнє праці

Звернення Організаційного комітету з підготовки та проведення у 2019 році заходів з нагоди Дня охорони праці в Україні до органів державної влади, органів місцевого самоврядування, роботодавців, профспілок, засобів масової інформації, керівників і працівників підприємств, установ та організацій

Щороку 28 квітня відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 у нашій країні відзначають День охорони праці.

Цьогоріч Україна долучилася до ініціативи Міжнародної організації праці провести заходи до Всесвітнього дня безпеки та гігієни праці під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці».

Напередодні свого столітнього ювілею, який відзначають у 2019 році, і під впливом дискусій про майбутнє сфери праці МОП підбиває підсумки багаторічної діяльності, спрямованої на гармонійний розвиток усіх напрямів цієї сфери, будує плани на майбутнє в контексті глобальних трансформацій щодо таких аспектів, як технології, демографія, організація праці та клімат.

Подробнее...

В терцентре прошла литературная встреча

Международный день освобождения узников фашистских концентрационных лагерей это дань памяти всех погибших. С момента окончания Второй мировой войны прошло уже много лет, но биография узников все же остается настоящими уроками мужества.

Как дань уважения стойкости тех, кто вернулся и памяти миллионов узников, встретивших смерть в фашистском аду в Лисичанском территориальном центре социального обслуживания состоялась литературная встреча.

Подробнее...

Територіальний центр надає соціальну допомогу вдома

Турбота про жителів міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля — один із пріоритетних напрямків в роботі Лисичанської міської ради. Не залишити без уваги і підтримки одиноких пенсіонерів, ветеранів війни та праці, осіб з інвалідністю, допомогти їм впоратися з повсякденними побутовими проблемами — ось основне завдання, поставлене перед відділенням соціальної допомоги вдома Лисичанського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Подробнее...

Що потрібно знати про небезпеку від укусу кліща

З початку весни і до тривалої теплої осені в природі спостерігається активність кліщів. Є два виражених піки активності – в квітні-травні та серпні-вересні. Кліщі можуть нападати на людину у будь-який час дня і ночі, в будь-яку погоду, але як правило, їх менше в суху жарку погоду і більше в прохолодну, похмуру.

Кліщі присмоктуються до людей не лише під час перебування на природі, але й через деякий час, після відвідування зеленої зони, залишившись на одязі, речах. Існує ризик нападу кліщів в громадському транспорті, якщо поряд є попутники, які повертаються з лісу. Крім того, кліщі можуть заноситись до житла людини з букетами квітів, домашніми улюбленцями. Причепившись до одягу людини, кліщі переповзають на тіло і присмоктуються до місць з найбільш тонкою шкірою: за вухами, на шиї, пахвами, в паховій області. Тому, повернувшись додому, треба обов’язково оглянути себе на наявність кліщів. Якщо до тіла людини присмоктався кліщ, його слід зняти як можна швидше.

Подробнее...

Приєднайтеся до благодійної акції «Добро починається з тебе»!

Сучасне сьогодення диктує суспільству складні, але іноді єдино вірні правила життя. Те, що люди старшого покоління та особи з обмеженими фізичними можливостями нині перебувають в складних життєвих обставинах, є безперечними реаліями.

Лисичанський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) проводить благодійну акцію «Добро починається з тебе». Одяг та взуття б\в (в задовільному стані), продукти харчування, засоби побутової хімії та гігієни приймаються за адресою: м. Лисичанськ, вул. Малиновського, 22 Б, тел. 7-29-29.

Подробнее...

Подопечные терцентра побывали на открытии выставки Бориса Костянникова

На минувшей неделе подопечные Лисичанского территориального центра приобщились к миру искусства — побывали на открытии выставки художника Бориса Костянникова в Лисичанском краеведческом музее.

Борис Гаврилович Костянников является членом Харьковской организации Национального союза художников Украины, а также участником областных, всеукраинских и международных выставок.

Подробнее...

Пожежна безпека у побуті

Пожежа – це одне з найбільш розповсюджених небезпечних явищ, які виникають внаслідок легковажного відношення людей, зокрема до вогню. Переважна більшість пожеж виникає в житловому секторі. Аби запобігти пожежі, або мінімізувати її наслідки, кожній людині вкрай важливо знати елементарні правила пожежної безпеки в побуті.

Подробнее...