Нагорода високого рівня

Диплом министерства1 червня в Центральному палаці офіцерів м. Києва було підведено підсумки Загальнонаціональної акції «Флагман освіти і науки України». Урочиста подія проходила під патронатом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, а також Національної академії педагогічних наук України. З-понад 300 учасників, які приймали заслужені нагороди, був і Відокремлений підрозділ «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка».

Наш навчальний заклад в обличчі директора Мінєнко Г.М. вже вдруге (перший раз — 2009 р.) удостоєний такого високого звання, а це означає, що інноваційний досвід в управлінні навчальним закладом з 74-річною історією визнано на державному рівні. Ця нагорода — результат активного запровадження в навчально-виховний процес коледжу новітніх інформаційно-комунікаційних технологій, співпраці з науковцями Луганського національного університету, вищих навчальних закладів Східного та інших регіонів України, результатів наукових досягнень викладачів і студентів, виходу на міжнародний рівень організації освітніх конференцій, форумів, семінарів.

Основна наша мета сьогодні — формування творчого, ініціативного фахівця, який володієКнига_Флагман освіти Украини-2011 організаторськими навичками й умінням впроваджувати у практику нові досягнення наукової і технічної думки, ініціюючи сучасну модель навчання, за якої студент самостійно знаходить і пропонує найліпші шляхи реалізації будь-якої наукової або творчої ідеї. Всебічну підтримку студентські ініціативи знаходять у розгалуженій науковій, навчальній, соціально-гуманітарній роботі, яку активно впроваджують висококваліфіковані фахівці Лисичанського педагогічного коледжу.

Тож недарма у списку наших нагород — перемоги в обласних конкурсах-оглядах педагогічних інновацій, на Міжнародній виставці «Освіта та кар’єра в Україні», міжнародних і всеукраїнських освітянських та наукових форумів у номінаціях «Творче застосування інформаційно-комунікаційних технологій — запорука якісної освіти» (2005-2009 р.р.) та «Компетентнісний підхід в освітній діяльності» (2010 р.).

Тож вітаємо з високою перемогою директора, керівництво, викладачів, студентів Лисичанського педагогічного коледжу, всіх, хто творить нині його історію, з року в рік примножуючи здобутки і досягнення одного з найкращих педагогічних навчальних закладів нашого регіону, Флагмана освіти і науки України!

Колектив студентів та викладачів ВП «Лисичанський педагогічний коледж»