Проект MESTNYE.com запрошує до участі у семінарі «Старт передвиборчої кампаніі-2020. Нові правила та виклики»

29 лютого проект MESTNYE.com проведе у Києві семінар «Старт передвиборчої кампаніі-2020. Нові правила та виклики», де фахівці презентують рішення для проведення виборчої кампанії на місцевих виборах — 2020 за новими правилами.

В рамках заходу будуть надані практичні рекомендації та виборчі стратегії для перемоги на місцевих виборах-2020 від політичних консультантів та політтехнологів.

Вложения:
Скачать этот файл (Programa.pdf)Програма семінару[ ]18 kB

Подробнее...

Про реалізацію освітньої програми «IT nation»

За інформацією Глобального Договору ООН в Україні планується реалізація Освітньої Програми «IT nation» для мешканців Луганської та Донецької областей.

Мета Програми — надання якісної ІТ-освіти для всіх бажаючих у регіоні віком від 15 років та створення для них умов отримання додаткової освіти, кращих можливостей для працевлаштування, створення чи продовження підприємницької діяльності. Серед ключових категорій учасників розглядаються вразливі та соціально незахищені категорії населення регіону.

Під час навчання кожен учасник матиме можливість:

Подробнее...

Громадські обговорення проекту Закону України «Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)»

 Запрошуємо представників громадськості, фахівців та експертів долучитися до обговорення проекту Закону України «Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)», розробленого Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України з метою реалізації Концепції реформування місцевого самоврядування.

Детальніше за наступним посиланням: https://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=67644

 

Інвестиційна програма КП «Лисичанськтепломережа» на 2020 рік

До уваги мешканців міста! Комунальне підприємство «Лисичанськтепломережа» презентує свою інвестиційну програму на 2020 рік.

Проєкт програми розміщено на офіційному сайті КП «Лисичанськтепломережа» http://www.lts.lg.ua у розділі «Документи» 14 лютого 2020 року.

Подробнее...

Відділення АБ «УКРГАЗБАНК» у м. Лисичанськ не планується до закриття

 Інформація про ймовірне закриття відділення АБ «УКРГАЗБАНКУ» є неправдивою та не відповідає дійсності. Жодних планів щодо закриття відділення АБ «УКРГАЗБАНКУ в м. Лисичанськ не існує.

Разом з тим, слід зазначити, що протягом останнього часу відділення АБ «УКРГАЗБАНК» в місті Лисичанськ стало ще активніше працювати з клієнтами та наразі пропонує їм одні з найкращих на ринку фінансові рішення, що відповідають їх актуальним потребам.

На сьогодні клієнтами відділення є більше 25 тисяч українців, з яких більше 40 клієнтів корпоративного бізнесу та близько 700 клієнтів сегменту малого та середнього бізнесу. При цьому, кількість клієнтів, які довіряють одній з провідних банківських установ країни – державному УКРГАЗБАНКУ збільшується щодня.

Подробнее...