Мери закликали керівництво держави збільшити відсоток зарахування ПДФО до місцевих бюджетів

 25 лютого відбулося засідання Ради розвитку громад та територій, на якому виступили члени Правління АМУ – Тернопільський міський голова Сергій Надал, Маріупольський міський голова Вадим Бойченко, а також мер міста Золотоноша Віталій Войцехівський.

Сергій Надал зазначив, що Конгрес місцевих і регіональних влад може допомогти ефективніше працювати органам місцевого самоврядування, органам державної влади, а найголовніше — вирішити проблеми людей.

Подробнее...

В України з’явився офіційний веб-сайт Ukraine.ua

Тепер Україна має свій офіційний вебсайт Ukraine.ua. Це онлайн-портал про Україну, яка надихає та вражає. Тут кожен, перебуваючи на будь-якому континенті, може познайомитися з Україною і прийняти рішення приїхати сюди вчитися, інвестувати чи подорожувати.

Вебсайт створений, щоб світ дізнався про справжню Україну: креативну, динамічну, інноваційну. Країну різноманіття та чарівної природи. Країну свободи та гідності. Країну, у якій тисячолітня історія та культура доповнені амбітним баченням майбутнього.

Подробнее...

12 березня – публічне представлення звіту про виконання бюджетних програм

12 березня о 14.00  у військово-цивільній адміністрації міста Лисичанськ за адресою: м. Лисичанськ, вул. ім. М. Грушевського, 7, відділом освіти ВЦА м. Лисичанська відбудеться публічне представлення інформації по галузі «Освіта» про виконання бюджетних програм за 2020 рік.

Відділ освіти ВЦА м. Лисичанська

12 березня - публічне представлення звіту щодо використання бюджетних коштів у 2020 році

12 березня о 14.00 у військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ за адресою: м. Лисичанськ, вул. Грушевського, 7, відбудеться публічне представлення звіту головного розпорядника бюджетних коштів служби у справах дітей ВЦА м. Лисичанська щодо використання бюджетних коштів у 2020 році.

Служба у справах дітей ВЦА м. Лисичанська

 

12 березня - публічне представлення звіту щодо використання бюджетних коштів у 2020 році

12 березня о 14.00 у військово-цивільній адміністрації міста Лисичанськ за адресою: м. Лисичанськ, вул. ім. М. Грушевського, буд. 7, відбудеться публічне представлення звіту головного розпорядника бюджетних коштів відділу охорони здоров’я військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Луганської області щодо використання бюджетних коштів у 2020 році.

Відділ охорони здоров’я ВЦА м. Лисичанська