Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля

ЛКСП «Лисичанськводоканал» інформує про намір провадити плановану діяльність та оцінку її впливу на довкілля.

Уважаемые жители городов Лисичанск, Новодружеск, Приволье!

В городе возникла сложная ситуация с обеззараживанием питьевой воды и стоков, поскольку единственный в Украине производитель жидкого хлора АО «ДНЕПРАЗОТ» с 15.06.2018 года полностью остановил производство и отгрузку жидкого хлора в связи со значительным ростом цен на природный газ. Запасы хлора, имевшиеся на ЛКСП «Лисичанскводоканал» исчерпаны. Однако руководителю предприятия и поставщику хлора удалось достичь договоренности о частичной (от плановой заявки) поставке импортируемого хлора, что позволит проводить полное обеззараживание воды и стоков до 23.07.2018 включительно с последующим подвозом хлора.

Подробнее...

Про необхідність знищення карантинного бур'яну - амброзії полинолистої

Шкідливість даного бур’яну виключно велика. Розвиваючи потужну надземну масу і кореневу систему, амброзія сильно висушує грунт і пригнічує культурні рослини, позбавляючи їх не тільки вологи, але і поживних речовин.

Шкідливість амброзії полинолистої цим не вичерпується. У період цвітіння її пилок викликає алергічне захворювання — поліноз, який проявляється в підвищенні температури, запаленні слизових, сильних нежиті, сльозотечі, головних болях.

Подробнее...

Веб-портал «Інтерактивна мапа сміттєзвалищ»

До відома керівників підприємств, установ, організацій, приватних підприємців та мешканців міста Лисичанськ!

В 2016 році Кабінет Міністрів України запустив сервіс «Інтерактивна мапа сміттєзвалищ» на якому Мінприроди збирає реальну інформацію з усієї країни. Метою створення електронного сервісу є проведення оперативного реагування на всі наявні несанкціоновані сміттєзвалища та стихійні засмічення та нанесення інформації про них на інтерактивну мапу з геолокаційною прив’язкою.

Подробнее...

До відома керівників підприємств, установ, організацій, приватних підприємців та мешканців міста Лисичанськ

В травні 2018 року в м. Лисичанську відбувся конкурс з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території міста. Повноваження щодо організації конкурсу були делеговані управлінню з виконання політики Лисичанської міської ради в галузі житлово-комунального господарства.

За результатами конкурсу рішенням міської ради від 31.05.2018 № 46/995 виконавцем послуг з вивезення побутових відходів на території міста Лисичанська визначено Лисичанське комунальне автотранспортне підприємство 032806.

Подробнее...