Відділення «Лисичанськ-2» АТ «ПриватБанк» змінило адресу

Керівництво Лисичанського відділення АТ «ПриватБанк» повідомляє що, з метою покращенням якості, технологічності обслуговування клієнтів відділення «Лисичанськ-2» (квартал Дружби Народів, 1) відкрито в більш зручному місці для клієнтів та в більш комфортному приміщенні за адресою: квартал Центральний, 3.

Керівництво Лисичанського відділення АТ «ПриватБанк»

 

 

До уваги споживачів КП «Лисичанськтепломережа»!

З жовтня/листопада 2019 року розпочинається опалювальний сезон 2019-2020рр., але у деяких споживачів теплової енергії перед підприємством існує заборгованість, яка є критичною у порівнянні з минулими сезонами і становить небезпеку для початку опалювального сезону 2019-2020рр.. Адміністрація КП «Лисичанськтепломережа» звертається до всіх споживачів у яких існує заборгованість і наполягає внести оплату у сумі наявного боргу до 01.10.2019.

Подробнее...

3 вересня відбувся конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки об’єктів комунальної власності

Відділ освіти Лисичанської міської ради повідомляє що, за результатами конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки об’єктів комунальної власності, який відбувся 3 вересня 2019 року, переможцем визнано ТОВ Агентство по нерухомості «ДІСКОНТ».

Подробнее...

Про формування списку присяжних для Лисичанського міського суду Луганської області

ОГОЛОШЕННЯ

про формування списку присяжних для Лисичанського міського суду Луганської області

 

На виконання вимог закону України «Про судоустрій і статус суддів» у м. Лисичанську триває набір до складу присяжних.

Присяжним є особа — громадянин України, який у випадках, визначених процесуальним законом, та за її згодою залучають до здійснення правосуддя, забезпечуючи згідно з Конституцією України безпосередню участь у здійсненні правосуддя.

Вимоги до присяжного:

Подробнее...

Scholarship – грант на навчання

Finance.ua запрошує студентів Лисичанська до участі у грантовій програмі Scholarship

Сайт про економіку та фінанси в Україні Finance.ua розігрує грант на навчання у розмірі 18 000 гривень. Також за бажанням троє фіналістів конкурсу зможуть безкоштовно відвідати конференцію FinRetail 2019.

Подробнее...