Про роботу трудового архіву Лисичанської міської ради у першому півріччі 2017 року

Виконуючи власні повноваження щодо централізованого тимчасового зберігання архівних документів, що утворилися в процесі документування службових, трудових або інших правовідносин юридичних і фізичних осіб, на відповідній території, і інших архівних документів, що не відносяться до Національного архівного фонду, трудовий архів:

— здійснює прийом документів з кадрових питань (особового складу) ліквідованих юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, які припинили свою діяльність;

Подробнее...

Про роботу центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Лисичанської міської ради у першому півріччі 2017 року

Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводить соціальну роботу у межах територіальних громад міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля з сім’ями, дітьми та молоддю, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги. Основними принципами діяльності Центру є: законність, соціальна справедливість, доступність та відкритість, конфіденційність тавідповідальність за дотримання етичних і правових норм, додержання і захист прав людини, адресність та індивідуальний підхід, добровільність вибору в отриманні чи відмові від отримання соціальних послуг, комплексність та системність під час надання соціальних послуг, дотримання державних стандартів і нормативів соціальних послуг.

Подробнее...

Щодо роботи відділів управління праці та соціального захисту населення за І квартал 2017 року

Відділ забезпечення діяльності управління

Документообіг управління в І кварталі 2017 року склав 7918 документа (5163 — вхідних документів, 2755 — вихідних).

Документи, що надійшли протягом І кварталу 2017 року до УПСЗН, відпрацьовані без порушень термінів виконання. Номенклатура справ УПСЗН складається з 12 індексів та налічує 444 позиції, у 2017 році списано 10344 документа, строк зберігання яких скінчився.

В І кварталі 2017 року 23 заявникам була виплачена матеріальна допомога за рахунок коштів місцевого бюджету на суму 18200 грн. згідно з Порядком надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям міст Лисичанська, Новодружеська, Привілля, затвердженим рішенням міської ради від 21.11.2013 року № 55/969.

Подробнее...

Звіт про роботу архівного відділу Лисичанської міської ради за перше півріччя 2017 року

На виконання делегованих державою виконавчим органам міської ради повноважень роботу архівного відділу Лисичанської міської ради спрямовано на зберігання документів Національного архівного фонду (далі — НАФ), що мають місцеве значення, і управління архівною справою та діловодством на території міста. Відділ є виконавчим органом міської ради без статусу юридичної особи. Чисельність відділу — три посадові особи місцевого самоврядування: начальник відділу, головний спеціаліст і спеціаліст I-ї категорії.

За поданням відділу було розглянуто питання на засіданні виконавчого комітету Лисичанської міської ради та прийняте рішення виконкому від 20.06.2017 р. № 282 «Про стан архівної справи в установах, організаціях та на підприємствах м. Лисичанська».

Подробнее...

Щодо роботи відділів управління праці та соціального захисту населення за І квартал 2017 року

Відділ персоніфікованого обліку

Відділ персоніфікованого обліку контролює надання пільг особам, які мають на це право згідно із Законами України, координує роботу підприємств і організацій у цих питаннях. Займається наповненням Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, створенням архівної бази особових справ пільговиків, виплатою грошових компенсацій пільговикам на придбання твердого палива та скрапленого газу, підготовкою списків і виплатою одноразової грошової допомоги ветеранам війни до Дня Перемоги.

Фахівці відділу взаємодіють з підприємствами та організаціями, що надають житлово-комунальні послуги, послуги зв’язку та з особами, які мають право на пільги.

Подробнее...

Про хід реалізації програми житлових субсидій в опалювальний період 2016-2017 років

Дозвольте проінформувати Вас про підсумки спільної роботи з призначення житлових субсидій в опалювальний період 2016-2017 років.

Програма житлових субсидій в Україні працює з 1995 року і є найбільш затребуваним видом державної соціальної допомоги. Протягом останніх років прийнято ряд нормативно-законодавчих актів, якими значно спрощений порядок надання населенню житлових субсидій. Зміни в законодавстві та постійне зростання цін і тарифів на житлово-комунальні послуги призвели до значного збільшення кількості сімей, які потребують державної підтримки.

Подробнее...

Про роботу відділу з обліку, розподілу, обміну та приватизації житла у І кварталі 2017 року

Станом на 01.01.2017 року на квартирному обліку за місцем проживання при Лисичанській міській раді перебуває 730 сімей, з них правом першочергового одержання житла користуються 264 сім’ї, правом позачергового одержання житла — 168 сімей.

У І кварталі 2017 року на квартирний облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов, поставлено 12 сімей. Знято з квартирного обліку 10 сімей.

За звітний період розподілено та надано 18 квартир повторного заселення, з них: 1 квартира надана громадянам, які користуються правом позачергового одержання житла, 1 — громадянам, які перебували у загальній черзі; 10 — як службові.

Подробнее...

Про роботу фінансового управління Лисичанської міської ради за І квартал 2017р.

За І квартал 2017р. до загального фонду бюджету міста надійшло доходів 205,6 млн.грн., у тому числі: