Лисичанських медпрацівників вітали з професійним святом

Сьогодні, 18 червня, напередодні Дня медичного працівника, лисичанські працівники охорони здоров’я приймали поздоровлення.

До Лисичанської багатопрофільної лікарні завітали міський голова Сергій Шилін, його заступник Максим Головньов та начальник відділу охорони здоров’я Лисичанської міської ради Ігор Бондаренко.

Очільник міста Сергій Шилін висловив слова великої вдячності медикам за невтому працю з порятунку здоров’я та життя людей, за добре серце та щиру душу, за проявлену самовідданість та стійкість перед випробуваннями долі в умовах поширення коронавірусної інфекції COVID-19.

Сергій Іванович побажав працівникам охорони здоров’я терпіння та наполегливості, миру та злагоди, любові та сімейного благополуччя.

За багаторічну плідну працю, вагомий особистий внесок у розвиток охорони здоров’я, високий рівень надання медичних послуг населенню міста працівникам Лисичанської багатопрофільної лікарні Сергій Шилін вручив:

Подяки Лисичанської міської ради:

— Базілюк Ганні Ігорівні — старшій медичній сестрі терапевтичного відділення;

— Фіроновій Інні Анатоліївні — сестрі-господині відділення анестезіології та інтенсивної терапії;

Почесні Грамоти виконавчого комітету Лисичанської міської ради:

— Моісеєнку Анатолію Миколайовичу — заступнику головного лікаря з медичної частини;

— Немченко Олені Миколаївні — старшій медичній сестрі хірургічного відділення;

— Масловій Людмилі Олександрівні — завідувачу інфекційним відділенням;

Грамоти виконавчого комітету Лисичанської міської ради:

— Кучук Ользі Анатоліївні — старшій медичній сестрі інфекційного відділення;

— Левченко Людмилі Валентинівні — старшій медичній сестрі поліклініки.

До привітань долучився головний лікар Лисичанської багатопрофільної лікарні Григорій Старченко та вручив медпрацівникам Грамоти первинної профспілкової організації лікарні.

Окрім того, лисичанських медиків вітали святковими вокальними номерами працівники і вихованці палаців культури міста.

Також цього дня працівники Центрів первинно-медичної допомоги (ЦПМСД ) № 1, № 2 та Міської стоматологічної поліклініки отримали вітання напередодні свята. Начальник відділу охорони здоров’я Лисичанської міської ради Ігор Бондаренко вручив:

Подяки Лисичанської міської ради:

— Симоненко Ірині Вікторівні — сестрі медичній зі стоматології відділення терапевтичної та хірургічної стоматології Міської стоматологічної поліклініки;

— Лєнчик Тетяні Леонідівні — сестрі медичній процедурного кабінету ЦПМСД № 1″;

— Євдокімовій Оксані Петрівні — сестрі медичній процедурного кабінету ЦПМСД № 1;

— Мухіній Олені Борисівні — сестрі медичній загальної практики сімейної медицини амбулаторії № 1 ЦПМСД № 2.

Почесні Грамоти виконавчого комітету Лисичанської міської ради:

— Момот Вікторії Ігорівні — лікарю-стоматологу дитячого відділення дитячої стоматології та ортодонтії Міської стоматологічної поліклініки;

— Стародубцевій Наталії Миколаївні — завідувачу амбулаторії № 5 ЦПМСД № 1;

— Загорулько Наталії Антонівні — завідувачу амбулаторії № 2 ЦПМСД № 1;

— Вільховченко Наталії Василівні — заступнику головного лікаря з медичного обслуговування населення ЦПМСД № 2.

Грамоти виконавчого комітету Лисичанської міської ради:

— Мовчан Світлані Володимирівні — головній медичній сестрі Міської стоматологічної поліклініки;

— Запорожченко Галині Сергіївні — лікарю-педіатру амбулаторії № 6 ЦПМСД № 1;

— Чеховій Вірі Іванівні — завідувачу амбулаторії № 3 ЦПМСД № 2;

— Жихорь Олені Іванівні — лікарю-педіатру амбулаторії № 4 ЦПМСД № 2.