Комунальна установа «Територіальне медичне об’єднання м. Лисичанськ»

 • Код ЄДРПОУ 25370548
 • Адреса: 93113, Луганська область, м. Лисичанськ, пр. Перемоги, 134
 • Телефон: (06451) 7-14-64
 • Факс: 7-06-59
 • Email: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
 • Директор ТМО, головний лікар ЦМБ ім. Титова — Старченко Григорій Михайлович
 • Телефон: (06451) 7-23-63
 • Прийом громадян понеділок з 09.00 до 12.00

Заклади охорони здоров’я міста:

Лисичанська комунальна лікувально-профілактична установа Центральна міська лікарня ім. Титова

Лисичанська комунальна лікувально-профілактична установа Центральна міська лікарня ім. Титова дитяча поліклініка

 • Заступник головного лікаря — Валуйський Володимир Володимирович
 • Адреса: 93118, Луганська область, м. Лисичанськ, кв. 40 років Перемоги 12/а
 • Факс: 5-04-00
 • E-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
 • Тел. приймальні: (06451) 5-23-84
 • Реєстратура 099-630-86-50 — район ГТВ, (06451)7-04-81 — район центр міста

Лисичанська комунальна лікувально-профілактична установа «Лисичанська міська стоматологічна поліклініка»

 • Головний лікар — Козлов Віктор Володимирович
 • Адреса: 93120, Луганська область, м. Лисичанськ, пр. Перемоги, 56
 • E-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
 • Факс: 7-05-08
 • Тел. приймальні: (06451) 7-05-08
 • Реєстратура (доросла): (06451) 7-05-41 або м/т: 050-729-78-33
 • Реєстратура (дитяча): (06451) 7-03-79 або м/т: 050-729-79-33

КНП «Центр первинної медико — санітарної допомоги № 1 м. Лисичанськ»

 • Головний лікар — Яїцька Тамара Миколаївна
 • Адреса: 93100, Луганська область, м. Лисичанськ, вул. Гарібальді, буд. 3
 • Email: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
 • Тел. (06451) 7-01-90
 • Реєстратура (06451) 7-05-75

КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2 м. Лисичанськ»

 • Головний лікар — Шепеленко Валентина Федорівна
 • Адреса: 93106, Луганська область, м. Лисичанськ, вул. Могілевського, 1
 • E-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
 • Тел. приймальні: (06451) 5-31-36
 • Реєстратура 066-890-00-37

Алгоритм дій при наявності симптомів гострого вірусного захворювання

Лисичанська міськрайонна філія ДУ «Луганський обласний лабораторний центр МОЗ України», враховуючи складну ситуацію в світі з захворюваності на коронавірусну інфекцію COVID-19 та сезонний підйом захворюваності на грип та ГРВІ, надає інформацію та Алгоритм дій для населення при наявності симптомів гострого вірусного захворювання.

Майже в усіх областях України зареєстровано епідемічну активність різної інтенсивності. З початку епідемічного сезону 26 людей померло від ускладнень грипу. Жоден померлий не був щеплений проти грипу.

Подробнее...

Про якість води водойм в місцях купання

Ні спекотна погода, ні бажання освіжитися, ні удавана такою чистою і прозорою вода в найближчому ставку, річці або озері не привід для того, щоб нехтувати елементарними правилами безпеки і не думати про наслідки такого купання.

За результатами повторних лабораторних досліджень води поверхневих водойм м. Лисичанська вміст у воді лактопозітівніх кишкових паличок перевищує нормативні значення.

Подробнее...

Здоровый образ жизни

Свою жизнь каждый человек строит сам, но умные люди предпочитают здоровый образ жизни, который помогает сохранить душевное и физическое здоровье, продлить молодость. Компоненты здорового образа жизни отлично вписываются в жизнь современных людей.

Польза здорового образа жизни. Понятие здоровый образ жизни включает следующие компоненты: здоровое питание, отказ от вредных привычек и пристрастий, регулярную двигательную активность, оптимальный режим работы и отдыха, личную гигиену и закаливание, позитивное восприятие жизни.

Подробнее...

Вода - джерело життя

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), щорічно у світі внаслідок вживання питної води низької якості вмирає майже 5 млн. чоловік. Інфекційна захворюваність населення, що пов’язана з водопостачанням, становить 500 млн. випадків на рік. ВООЗ визнає проблему забезпечення населення якісною питною водою головним розділом програм охорони здоров’я людини. Це дає підставу вважати проблему гігієни водопостачання, тобто забезпечення населення доброякісною питною водою, самою актуальною проблемою сучасності, яка вимагає комплексного розв’язання.

Подробнее...

Кір - контрольована інфекція

Кір є одним з найбільш заразних захворювань, відомих у світі, однією з головних причин дитячої смертності. Кір — небезпечне вірусне захворювання, що швидко поширюється. 9 із 10 людей, з якими контактувала інфікована особа, теж захворіють, якщо вони не були щеплені. Інкубаційний період кору (тобто період, коли симптоми ще не проявляються) становить 6—21 днів. Згодом з’являються такі симптоми як висока температура, головний біль, нежить, сухий кашель, збільшення лімфовузлів, запалення слизової оболонки очей (сльозотеча, світлобоязнь, гнійні виділення), пронос та блювота. На 4—5 день хвороби з’являється червоний висип, який починається зі шкіри голови й обличчя, а згодом розповсюджується на все тіло. Хвороба із симптомами триває до 4 тижнів і більше.

Подробнее...

Не паліть!!!

Про шкоду куріння знає кожен або майже кожен. Незважаючи на це, число курців зростає, особливо серед молоді та жінок. Пристрасть до тютюну — це не що інше, як тютюнова наркоманія. Після викуреної сигарети людина відчуває як би наркотичний комфорт: поліпшується настрій, зникає нервове напруження. Але після короткочасного сплеску настає стомлення, самопочуття погіршується, і щоб повернути бадьорість, курець знову хапається за сигарету. І платою за цей комфорт є здорв’я.

Подробнее...

Про Всесвітній день боротьби з онкологічними захворюваннями та Міжнародний день дітей хворих на рак

Починаючи з 2005 року, щорічно 4 лютого світова громадськість відзначає Всесвітній день боротьби проти раку, а з 2018 року ще й Міжнародний день дітей хворих на рак. Організатором проведення заходу став Міжнародний протираковий союз (International Union Against Cancer, UICC). Всесвітня організація охорони здоров’я і Міжнародне агентство з вивчення раку надають підтримку в поширенні інформації про це захворювання. Мета проведення дня — привернути увагу громадськості до цієї глобальної проблеми, нагадати про те, наскільки небезпечні зараз онкологічні захворювання особливо серед дітей, яким так необхідна медична допомога.

Основні факти:

Подробнее...

30 травня - Всесвітній день боротьби проти астми і алергії

Всесвітній день боротьби проти астми і алергії був заснований за рішенням Всесвітньої організації охорони здоров’я та відзначається щорічно 30 травня спільно з Всесвітнім днем хворого алергією.

Подробнее...

Кір - одне з найбшльш заразних захворювань

Що варто знати про кір

Кір передається повітряно-крапельним шляхом. Джерело інфекції — хвора на кір людина. Вона розповсюджує вірус з моменту появи перших ознак хворби і аж до п’ятого дня з початку висипу при диханні, кашлі, чханні та розмові.

Сприятливість до кору дуже висока. Це одне з найбільш заразних захворювань. Контагіозність вірусу складає майже 100%. У робочому чи навчальному колективі від одного хворого протягом дня кором інфікуються усі, хто не має штучного або набутого імунітету.

Високий рівень контагіозності зумовлений летючістю збудника кору. Вірус легко проникає навіть крізь замкові щилини та інші щилини у дверях, вікнах; вентиляційну систему тощо. Тож для зараження кором не потрібно контактувати із хворим. Достатньо перебувати з ним в одному будинку. Водночас вірус нестійкий до зовнішнього середовища. Особливо до сонячного проміння.

Подробнее...