Лисичанська міська ДЮСШ

Лисичанська Дитячо-юнацька спортивна школа була відкрита при міському відділі народної освіти в 1967 році. На той момент вона налічувала всього 4 відділення: баскетбол, волейбол, легку атлетику і спортивну гімнастику. Спортсмени ДЮСШ беруть участь у міських, обласних, Всеукраїнських, Міжнародних змаганнях і загальноміських заходах.

Перших вихованців ДЮСШ можна і зараз зустріти в стінах спортивної школи, це тренери-викладачі: Бичкова Ольга Олександрівна, Чвалюк Марина Юріївна, Лифар Андрій Миколайович, Бондаревська Лариса Іванівна, Фурман Микола Миколайович, Семенов Андрій Миколайович, Корнєв Василь Тихонович та інші.

1 січня 1993р. Лисичанська міська ДЮСШ продовжила свою роботу при відділі по фізичній культурі та спорту Лисичанської міської ради, в даний час це відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради, який розташований за адресою: м Лисичанськ, вул. Сєвєродонецька, 62.

Телефони: 7-35-43, 7-33-22, 7-29-39.

Час роботи відділу: з 8-00 до 17-00, перерва з 12-00 до 13-00.

Вихідні: субота, неділя.

Електронна адреса: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Начальник відділу: Нецвєт Ніна Петрівна — час особистого прийому: понеділок з 13-00 до 17-00, середа з 8-00 до 12-00.

У листопаді 2002 року роботу міської ДЮСШ очолив Семенов Андрій Миколайович, який є директором і зараз. Поступово кількість відділень збільшувалася, незабаром відкрилося відділення греко-римської боротьби, веслування на байдарках і каное, і в даний час їх уже чотирнадцять:

— айкідо — провідний тренер — Глоба Михайло Васильович;

— акробатичний рок-н-рол — провідний тренер — Фоменко Олексій Миколайович;

— бадмінтон — провідний тренер — Кондратюк Анатолій Анатолійович;

— бокс, кік-боксинг — провідний тренер — Чернишов Андрій Костянтинович;

— боротьба греко-римська — провідний тренер — Логачов Ігор Анатолійович;

— боротьба самбо — провідний тренер — Тростянський Геннадій Миколайович;

— гімнастика спортивна — провідний тренер — Чвалюк Марина Юріївна;

— веслування на байдарках і каное — провідний тренер — Федорчук Дмитро Аркадійович;

— дзюдо — провідний тренер — Тростянськая Вікторія Олегівна;

— косикі- карате — Політанська Тетяна Іванівна;

— легка атлетика — провідний тренер — Осколков Олександр Вікторович;

— пауерліфтинг — провідний тренер — Цвік Олександр Анатолійович;

— спортивна акробатика — провідний тренер — Лифар Андрій Миколайович;

— футбол — провідний тренер — Кравець Микола Сергійович.

Великий розвиток в даний час отримали неолімпійські види спорту які зараз популярні: акробатичний рок-н-рол, айкідо, спортивна акробатика, пауерліфтинг, боротьба самбо. Лисичанська міська ДЮСШ серед спортивних шкіл області у всі часи і донині займає лідируючі позиції і є найбільшою в регіоні.

Лисичанська міська дитячо-юнацька спортивна школа розташована за адресою: м. Лисичанськ, вул. Штейгерська, 9. Телефони: контактний — 7-36-27, черговий — 7-29-03. Електронна адреса Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

ДОВІДКА

Відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради про роботу спортивних споруд та об’єктів фізичної культури і спорту на 01.01 2018р.

На території міста знаходяться: 3 спортивних комплекси; 41 спортивна зала, 1 ДЮСШ, 1 стадіон, 1 басейн (спорткомплекс ПАТ «ЛИНІК»), 46 приміщень для фізкультурно — оздоровчих занять, з них 19 — з тренажерним обладнанням. У містах Лисичанськ, Привілля, Новодружеськ у стані, придатному до використання, 118 спортивних майданчиків.

У місті всіма видами фізичної культури і спорту займається понад 16980 осіб, що становить 15,02% від загальної чисельності населення.

На базі спортивних споруд міста діють 98 спортивних секцій, в яких займається понад 4,7 тис. чоловік. З них молоді та неповнолітніх 4,1 тис. Працює 33 тренер, з них 27 штатні. Пріоритетними для міста є 24 види спорту.

В місті діють 10 федерацій з видів спорту:

№п/п

Найменування федерації

П.І.Б. голови

1

Кіокушин карате — областна федерація

Каменюка О.В.

2

Футбол — Лисичанськая міська федерація

Басюк Ю.В.

3

Акробатичний рок-н-рол — Луганський обласний осередок Всеукраїнської федерації

Фоменко О.М.

4

Бадмінтон — Міська федерація бадмінтону

Кондратюк А.А.

5

Айкідо — громадській міський клуб «Марубасі»

Глоба М.В.

6

Спорт з собаками — міське товариство собаківників

Чупринка О.Д.

7

Бокс — громадська організація Лисичанська федерація боксу

Чернишов А.К.

8

Карате-до — ГО «Молодіжна-дитячо спортивна школа карате-до»

Дорошенко О.О.

9

Дзюдо та самбо — громадська організація Лисичанська міська федерація

Тростянський Г.М.

10

Хортинг — Луганська обласна федерація хортингу

Каменюка О.В.

Розроблені і діють: «Міська Програма розвитку фізичної культури і спорту на 2017-2021 роки», затверджена рішенням Лисичанської міської ради № 23/348 від 27.02.2017. Основними завданнями програми є: збереження і зміцнення здоров’я всіх вікових категорій населення, залучення до занять фізичною культурою широких верств населення, підвищення спортивної майстерності, забезпечення підтримки дитячо — юнацького, резервного, спорту вищих досягнень, розвиток спорту серед інвалідів та ветеранів, формування нових кадрів для розвитку фізичного виховання і спорту, виходячи з існуючих соціально-економічних реалій; збільшення дітей і підлітків, що регулярно займаються різними видами фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масовою роботою, що сприяє зниженню рівня злочинності серед молоді, зупиняє розширення наркоманії, алкоголізму та куріння. Відкриття нових відділень у міській ДЮСШ за видами спорту. У місті культивуються такі види спорту: аеробіка, акробатичний рок-н-рол, айкідо, бадмінтон, бокс, баскетбол, більярд,, боротьба греко-римська, боротьба вільна, стрибки на батуті (стрибки на акробатичній доріжці), боротьба самбо, дзюдо, веслування на байдарках і каное, а також спортивна гімнастика, кіокушин карате , пауерліфтинг, легка атлетика і футбол. У місті в 2017 році проведено 39 міських спортивних заходів та змагань з видів спорту. Взяли участь у 82 змаганнях обласного та 23 Всеукраїнського та Міжнародного рівнів. Призерами міських змагань стали — 832 дитини, обласних — 1176, Всеукраїнських — 87 чол.