Спорт для горожан

Лисичанська міська ДЮСШ

Лисичанська Дитячо-юнацька спортивна школа була відкрита при міському відділі народної освіти в 1967 році. На той момент вона налічувала всього 4 відділення: баскетбол, волейбол, легку атлетику і спортивну гімнастику. Спортсмени ДЮСШ беруть участь у міських, обласних, Всеукраїнських, Міжнародних змаганнях і загальноміських заходах.

Перших вихованців ДЮСШ можна і зараз зустріти в стінах спортивної школи, це тренери-викладачі: Бичкова Ольга Олександрівна, Чвалюк Марина Юріївна, Лифар Андрій Миколайович, Бондаревська Лариса Іванівна, Фурман Микола Миколайович, Семенов Андрій Миколайович, Корнєв Василь Тихонович та інші.

1 січня 1993р. Лисичанська міська ДЮСШ продовжила свою роботу при відділі по фізичній культурі та спорту Лисичанської міської ради, в даний час це відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради, який розташований за адресою: м Лисичанськ, вул. Сєвєродонецька, 62.

Телефони: 7-35-43, 7-33-22, 7-29-39.

Час роботи відділу: з 8-00 до 17-00, перерва з 12-00 до 13-00.

Вихідні: субота, неділя.

Електронна адреса: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Начальник відділу: Нецвєт Ніна Петрівна — час особистого прийому: понеділок з 13-00 до 17-00, середа з 8-00 до 12-00.

У листопаді 2002 року роботу міської ДЮСШ очолив Семенов Андрій Миколайович, який є директором і зараз. Поступово кількість відділень збільшувалася, незабаром відкрилося відділення греко-римської боротьби, веслування на байдарках і каное, і в даний час їх уже чотирнадцять:

- айкідо — провідний тренер — Глоба Михайло Васильович;

- акробатичний рок-н-рол — провідний тренер — Фоменко Олексій Миколайович;

- бадмінтон — провідний тренер — Кондратюк Анатолій Анатолійович;

- бокс, кік-боксинг — провідний тренер — Чернишов Андрій Костянтинович;

- боротьба греко-римська — провідний тренер — Логачов Ігор Анатолійович;

- боротьба самбо — провідний тренер — Тростянський Геннадій Миколайович;

- гімнастика спортивна — провідний тренер — Чвалюк Марина Юріївна;

- веслування на байдарках і каное — провідний тренер — Федорчук Дмитро Аркадійович;

- дзюдо — провідний тренер — Тростянськая Вікторія Олегівна;

- косикі- карате — Політанська Тетяна Іванівна;

- легка атлетика — провідний тренер — Осколков Олександр Вікторович;

- пауерліфтинг — провідний тренер — Цвік Олександр Анатолійович;

- спортивна акробатика — провідний тренер — Лифар Андрій Миколайович;

- футбол — провідний тренер — Кравець Микола Сергійович.

Великий розвиток в даний час отримали неолімпійські види спорту які зараз популярні: акробатичний рок-н-рол, айкідо, спортивна акробатика, пауерліфтинг, боротьба самбо. Лисичанська міська ДЮСШ серед спортивних шкіл області у всі часи і донині займає лідируючі позиції і є найбільшою в регіоні.

Лисичанська міська дитячо-юнацька спортивна школа розташована за адресою: м. Лисичанськ, вул. Штейгерська, 9. Телефони:  контактний -  7-36-27, черговий - 7-29-03. Електронна адреса Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

ДОВІДКА

відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради про роботу спортивних споруд та об’єктів фізичної культури і спорту на 01.01 2016р.

На території міста знаходяться: 3 спортивних комплекси; 41 спортивна зала, 1 ДЮСШ, 1 стадіон, 1 басейн (спорткомплекс ПАТ «ЛИНІК»), 56 приміщень для фізкультурно — оздоровчих занять, з них 17 - з тренажерним обладнанням. У містах Лисичанськ, Привілля, Новодружеськ у стані, придатному до використання, 107 спортивних майданчиків, з них знаходяться на балансі:

— підприємств міста — 16;

— шкіл −64;

— ПТНЗів і ССУЗів −17;

— міської ДЮСШ −7;

— ФСТ −3.

У місті всіма видами фізичної культури і спорту займається понад 16150 осіб, що становить 13,9% від загальної чисельності населення.

За минулий період проведено ремонтні роботи:

— у спортивній залі «Скляр» (розташованій по вул. Жовтневій, 314) проведено капітальний ремонт внутрішніх приміщень;

— в адміністративній будівлі ЖЕК № 5, (розташованій за адресою: кв. Дружби народів, 34), переобладнаному в спортивний зал ДЮСШ греко-римської боротьби ФСТ «Україна», зроблений ремонт системи централізованого опалення, перекрито дах;

— у спортивній залі «Пролетарій» (розташованій по вул. Мічуріна, 67) перекрито дах, відновлено опалення, замінені віконні блоки в адміністративному і господарському блоках;

— на спортивній культурно-оздоровчій базі «Лисичанець» (розташованій по вул. Береговий, 1) перекрито дах, замінено віконні блоки, проводяться роботи по настилу підлоги.

— проведена капітальна реконструкція системи опалення основної будівлі міської ДЮСШ з установкою перолізних котлів, виділені кошти на ремонт м’якої покрівлі.

За звітний період на базі спортивних споруд міста діяло 98 спортивних секцій, в яких займалося більше 4500 осіб, з них молоді та неповнолітніх 3800.

В місті діють 15 федерацій з видів спорту:

№п/п

Найменування федерації

П.І.Б. голови

1

Кіокушин карате — областна федерація

Каменюка О.В.

2

Футбол — Лисичанськая міська федерація

Басюк Ю.В.

3

Акробатичний рок-н-ролл - міська організація «Лисичанська школа спортивного танцю»

Фоменко О.М.

4

Бадмінтон

Кондратюк А.А.

5

Айкідо — громадській міський клуб «Марубасі»

Глоба М.В.

6

Спорт з собаками – міське товариство собаківників

Чупринка О.Д.

7

Бокс — громадська організація професійного та любительського боксу

Чернишов А.К.

8

Самбо та дзюдо — громадська організація Лисичанський спортивний клуб «Лис»

Подзоров А.С.

9

Дзюдо та самбо — громадська організація Лисичанська міська федерація

Тростянський Г.М.

10

Міське товариство інвалідів «Джерело «Городское общество инвалидов»

Городовой О.А.

11

Фізкультурно-спортивне товариство «Україна»

Ладік Д.О.

Розроблені і діють: «Міська Програма розвитку фізичної культури і спорту на 2012-2016годи», затверджена рішенням Лисичанської міської ради № 21/351 від 24.11.2011р. Основними завданнями програми є: збереження і зміцнення здоров’я всіх вікових категорій населення, залучення до занять фізичною культурою широких верств населення, підвищення спортивної майстерності, забезпечення підтримки дитячо — юнацького, резервного, спорту вищих досягнень, розвиток спорту серед інвалідів та ветеранів; «Про внесення змін до міської програми розвитку фізичної культури і спорту на 2012-2016 роки», затверджена рішенням Лисичанської міської ради № 69/1137 від 26.06.2014г. Основними завданнями програми є формування нових кадрів для розвитку фізичного виховання і спорту, виходячи з існуючих соціально-економічних реалій; збільшення дітей і підлітків, що регулярно займаються різними видами фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масовою роботою, що сприяє зниженню рівня злочинності серед молоді, зупиняє розширення наркоманії, алкоголізму та куріння. Відкриття нових відділень і секцій — бальні спортивні танці, східні єдиноборства, відкриття нових відділень у міській ДЮСШ за видами спорту. У місті культивуються такі види спорту: аеробіка, акробатичний рок-н-рол, айкідо, бадмінтон, бокс, баскетбол, більярд,, боротьба греко-римська, боротьба самбо, дзюдо, веслування на байдарках і каное, а також спортивна гімнастика, кіокушин карате , пауерліфтинг, легка атлетика і футбол. У місті проведено 27 міських спортивних заходів та змагань з видів спорту. Взяли участь у 70 змаганнях обласного та 39 Всеукраїнського та Міжнародного рівнів. Призерами міських змагань стали — 572 дитини, обласних — 786, Всеукраїнських — 76 чол.