Дітей луганщини запросили до «Країни професійних мрій»

Вчора, 6 червня, зранку Луганська обласна служба зайнятості зібрала малечу на головній площі Сєвєродонецька. Для дітей підготували яскраве профорієнтаційне свято — «Країна професійних мрій»!

«На декілька хвилин ви сьогодні станете водіями, лікарями, хіміками, перукарями, кондитерами, пожежними, будівельниками!» — такими словами звернувся до дітей директор Луганського обласного центру зайнятості Сергій Болотський. «Сподіваюсь, це свято актуальних професій допоможе вам у майбутньому зробити точний вибір фаху!»

Після побажань гарного настрою діти розійшлися по «станціях»: художня, пізнавальна, професійна, спортивна — загалом більше двадцяти професій та безліч цікавих завдань й конкурсів підготували для школярів фахівці служби зайнятості, центру професійно-технічної освіти та навчальних закладів регіону. Спецтранспорт для знайомства з професіями надали: станція невідкладної швидкої допомоги, національна поліція та рятувальна служба.

Загалом на профорієнтаційному святі «Країна професійних мрій» побували більше 300 дітей — вихованців пришкільних оздоровчих таборів. Хлопці та дівчата за допомогою дорослих проводили хімічні експерименти, знайомилися з роботою продавця, газозварника, швачки, перукаря, муляра, працювали з гіпсом, вгадували та малювали професії, міряли пожежні шоломи, спілкувалися за допомогою рації поліцейських, змагалися у спритності та розважалися разом з аніматорами.

За активну участь у конкурсах діти отримували спеціальні жетони, які потім обмінювали на подарунки: настільні ігри, канцелярські приладдя, солодощі та багато іншого. Таке масштабне дитяче свято вже стало традиційним і завершило низку заходів з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.

Луганський обласний центр зайнятості