Лисичанські легкоатлети - серед переможців відкритого чемпіонату міста Сєвєродонецьк

27 листопада в місті Сєвєродонецьк відбувся відкритий чемпіонат міста з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2008-09, 2010-11, 2012-14рр.н. У змаганнях взяли участь понад 50 спортсменів із Лисичанська та Сєвєродонецька. Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

І місце – Микола Ляшенко (стрибки у висоту, біг 30м, стрибки у довжину), Серафіма Гребенюк (стрибки у висоту, біг 30м), Софія Гребенюк (стрибки у висоту), Марія Носаль (біг 30м, стрибки у висоту, стрибки у довжину);

ІІ місце – Дмитро Щукін (стрибки у довжину), Аліса Кобець (стрибки у довжину), Серафіма Гребенюк (біг 30м), стрибки у довжину), Мілена Павлова (стрибки у висоту);

ІІІ місце – Аліса Кобець – (біг 30м, стрибки у висоту), Тимур Лавренко (біг 30м), Артур Щукін (стрибки у висоту), Аліна Божко (стрибки у висоту).

Подробнее...

Вітаємо переможців відкритого чемпіонату Луганської області з легкоатлетичного кросу

Минулої п’ятниці, 13 листопада, в місті Старобільськ пройшов відкритий чемпіонат Луганської області з легкоатлетичного кросу. В змаганнях взяли участь понад 100 спортсменів представників 7 команд міст та районів області.

Вихованці Лисичанської міської ДЮСШ показали наступні результати:

І місце — Микола Ляшенко (500 м), Михайло Касьянов (3000 м), Олеся Сидоренко (2000 м), Демид Соснін, Дарина Степаненко, Михайло Касьянов та Олеся Сидоренко (естафета 4×500 м);

Подробнее...

Вітаємо лисичан – переможців обласного турніру з греко-римської боротьби пам’яті Сергія Карасьова

Вихованці Лисичанської міської ДЮСШ стали переможцями та призерами у свої вагових категоріях за підсумками обласного турніру з греко-римської боротьби пам’яті майстра спорту СРСР, воїна-афганця, Героя пожежної служби Сергія Карасьова, який проходив у Лисичанській міський ДЮСШ, 13 листопада.

Вітаємо переможців:

І місце — Іван Дудар (32 кг), Павло Харченко (42 кг), Артем Декін (55 кг), Олександр Зябля (70 кг) та Дмитро Калганов (100 кг);

Подробнее...

Вітаємо лисичанських спортсменів з відзнаками на змаганнях з самбо!

5 листопада вихованці Лисичанської міської ДЮСШ взяли участь у змаганнях серед юніорів в сербському місті Новий Сад, з яких стартував чемпіонат світу з боротьби самбо.

Загалом до змагань долучилися представники 35 країн світу.

Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

Подробнее...

Вітаємо вихованців міської ДЮСШ з відзнаками другого етапу чемпіонату України з акробатичного рок-н-ролу!

31 жовтня вихованці міської ДЮСШ взяли участь у другому етапі чемпіонату України з акробатичного рок-н-ролу, який пройшов у місті Запоріжжя.

Загалом до змагань долучилися спортсмени з Харківської, Луганської, Січеславської, Запорізької, Київської областей.

Подробнее...

У Лисичанську пройшов Кубок України, всеукраїнські змагання з айкідо серед юнаків і кадетів, юніорів і молоді та чемпіонат України з айкідо серед ветеранів

 17-18 жовтня у Лисичанській міській ДЮСШ пройшов Кубок України, всеукраїнські змагання з айкідо серед юнаків і кадетів, юніорів і молоді та чемпіонат України з айкідо серед ветеранів.

У змаганнях взяли участь команди Харківської, Житомирської, Луганської, Донецької областей та команда міста Києва, загалом 46 спортсменів. Поза конкурсом у змаганнях взяли участь діти віком 5-6 років. Проведено понад 1090 поєдинків окремо за кожною віковою категорією на двох татамі послідовно за номінаціями.

У командному заліку призові місця посіли:

І місце – Луганська область;

Подробнее...

Лисичанські спортсмени - серед переможців відкритого турніру з боротьби греко-римської

 17 жовтня в смт. Новопсков відбувся відкритий турнір на кубок Новопсковського селищного голови з боротьби греко-римської.

За підсумками змагань у своїх вагових категоріях вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

І місце – Євген Хомєча, Дмитро Калганов;

ІІ місце – Микита Бутов, Артем Декін;

ІІІ місце – Олексій Вісягін, Ілля Харченко, Іван Івченко, Олександр Гетьманов, Владислав Полюшко, Андрій Крохмаль.

Подробнее...

Вітаємо Дарину Степаненко з відзнаками чемпіонату України з легкої атлетики!

15 та 16 жовтня лисичанська легкоатлетка Дарина Степаненко взяла участь у чемпіонаті України з легкої атлетики серед юнаків (2005-2006 р. н. та молодше), який проходив у місті Івано-Франківськ.

Дарина Степаненко посіла І місце (біг 100м) та ІІ місце (біг 200м).

Подробнее...

У Лисичанську пройшов відкритий чемпіонат міста з боротьби самбо 2020

10 жовтня на базі міської ДЮСШ пройшов відкритий чемпіонат міста з боротьби самбо серед юнаків та дівчат 2007-2009, 2010-2012р.н. В змаганнях взяли участь 94 спортсмени з міст Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Бахмут, Добропілля, Харків.

Вихованці Лисичанської міської ДЮСШ показали наступні результати:

І місце — Євгенія Гармаш (25 кг), Альона Базік (51 кг), Заріна Гусакова (57 кг), Микита Уровець (32 кг), Матвій Савченко (59 кг), Олександр Худолій (71 кг);

ІІ місце — Антон Федоренко (48 кг), Владислав Солодчук (65 кг);

Подробнее...

Команда нашого міста - переможець ювілейного відкритого турніру Міловського району з боксу серед школярів

Минулої суботи, 10 жовтня, в смт Мілове пройшов ювілейний відкритий турнір Міловського району з боксу серед школярів, присвячений ХХ річниці відкриття спортивної зали «Зірка». В змаганнях взяли участь понад 60 спортсменів з міст та районів Луганської області. Лисичанські спортсмени показали наступні результати.

І місце — Ярослав Мельников, Володимир Кравченко, Максим Веретенников, Вадим Буравльов, Данило Федорищев, Сергій Сюмбелі, Юрій Маргієв;

ІІ місце — Ілля Душин, Данило Гаврилов, Єгор Задорожній.

Команда міста Лисичанськ виборола І загальнокомандне місце.

Подробнее...

Спортсмени нашого міста - призери змагань з кікбоксингу WAKO

З 1 по 4 жовтня в місті Черкаси пройшов Кубок України з кікбоксингу WAKO серед дорослих та Всеукраїнський турнір серед юнаків та юніорів з кікбоксингу WAKO пам’яті Павла Орла. В змаганнях взяли участь понад 700 спортсменів з усієї країни.

Спортсмени нашого міста показали наступні результати:

ІІ місце — Руслан Юпатов (42 кг), Данило Скрипник (72 кг);

ІІІ місце — Євген Хомєча (60 кг), Данило Тютюнник (45 кг), Артур Бурлаков (50 кг).

Подробнее...