Для ознайомлення батьків і дітей

З метою забезпечення моніторингу організації оздоровчої кампанії 2018 року, оперативного реагування на факти порушення прав дітей в закладах оздоровлення та відпочинку Уповноваженим Президента України з прав дитини відкрито «гарячу» телефонну лінію (044-255-76-75).

Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради

Дарина Степаненко - призер чемпіонату України з легкої атлетики

3 та 4 червня в місті Харків пройшов чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше. В змаганнях взяли участь понад 250 спортсменів з усієї країни.

Лисичанська спортсменка Дарина Степаненко (на фото) виборола ІІІ місце (біг 100 м).

Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями. Підготував спортсменку Віталій Ляшенко.

Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради

У Лисичанській ДЮСШ пройшов Олімпійський день

Сьогодні, 11 червня, в Лисичанській міській дитячо-юнацькій спортивній школі (ДЮСШ) пройшов Олімпійський день. В заході взяли участь 66 учнів — вихованців ДОТ «Рекорд», 3 тренера-викладача, 8 помічників тренера та студенти-практиканти ВП «Лисичанський педагогічний коледж ЛНУ ім. Т.Шевченка».

В рамках програми Олімпійського дня тренерами ДЮСШ були проведені бесіди на теми: сучасні Олімпійські ігри, розвиток олімпійського руху в незалежній Україні, початок проведення Параолімпійських ігор, час відродження Олімпійських ігор.

Подробнее...

Вітаємо призерів чемпіонату Луганської області з класичного пауерліфтингу серед чоловіків та жінок

2 червня в місті Кремінна пройшов чемпіонат Луганської області з класичного пауерліфтингу серед чоловіків та жінок, присвячений Дню Європи.

В змаганнях взяли участь понад 100 спортсменів.

Спортсмени нашого міста показали наступні результати:

І місце — Катерина Кладко (52 кг), Богдан Погромський (59 кг);

Подробнее...

Всеволод Сивоконь, Станіслав та Кирило Синявські - бронзові призери чемпіонату України з боротьби самбо та пляжного самбо

З 26 травня по 1 червня в смт Кароліно Бугаз Одеської області пройшов чемпіонат України з боротьби самбо та пляжного самбо серед юнаків до 15 років. В змаганнях взяли участь понад 500 спортсменів з 22 регіонів України.

Подробнее...

У Лисичанську відбувся відкритий чемпіонат міста Лисичанська з Косіки карате «Турнір білих поясів»

2 червня в спортивній залі міської ДЮСШ відбулись змагання відкритого чемпіонату міста Лисичанська з Косіки карате «Турнір білих поясів». В змаганнях взяли участь 20 спортсменів з Попасної та Лисичанська.

Спортсмени нашого міста показали наступні результати.

Розділ «Куміте»

І місце — Єгор Павельчук. Андрій Негода. Артем Первушин. Богдан Голубєв, Анастасія Кадацька, Андрій Колойко;

Подробнее...

Вітаємо переможців Кубку України з акробатичного рок-н-ролу серед пар та команд формейшн

3 червня в місті Київ пройшов Кубок України з акробатичного рок-н-ролу серед пар та команд формейшн. В змаганнях взяли участь понад 300 спортсменів з Луганської, Дніпропетровської, Запорізької, Київської, Харківської областей.

Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати.

Категорія «Діти-дебют»:

І місце — Тимофій Плетньов та Ангеліна Можарова.

Подробнее...

У Лисичанску відбувся турнір з міні-футболу серед юнаків, присвячений Міжнародному дню захисту дітей

Вчора, 31 травня, на базі культурно-оздоровчого комплексу «Стадіон «Шахтар» пройшов турнір з міні-футболу серед юнаків, присвячений Міжнародному дню захисту дітей.

У змаганнях взяли участь команди міської ДЮСШ «Олімп», «Шахтар», «Темп».

Подробнее...

Спортсмени нашого міста призери чемпіонату Луганської області зі стрибків на батуті (стрибки на акробатичній доріжці)

26 травня в місті Сєвєродонецьку пройшов чемпіонат Луганської області зі стрибків на батуті (стрибки на акробатичній доріжці). В змаганнях взяли участь 30 спортсменів з Лисичанська, Сєвєродонецька, Рубіжного.

Спортсмени нашого міста показали наступні результати:

І місце – Вікторія Савкова, Дар'я Белянська, Кирило Поджарий, Владислав Маслов;

Подробнее...

Вітаємо команду нашого міста - золотого призера Кубку Луганської області з легкої атлетики

25 травня в місті Кремінна відбулись змагання Кубку Луганської області з легкої атлетики. В змаганнях взяли участь 30 спортсменів з 5 міст області. Спортсмени нашого міста показали наступні результати:

І місце — Михайло Пальчик (потрійний стрибок), Ганна Собора (біг 100 м з бар’єрами), Назар Козинський (стрибки у висоту, біг 100 м з бар’єрами);

Подробнее...

Вітаємо команду нашого міста - золотого призера чемпіонату Луганської області з легкої атлетики

25 травня в місті Кремінна пройшов чемпіонат Луганської області з легкої атлетики. В змаганнях взяли участь 60 спортсменів з міст та районів області. Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

І місце — Єлизавета Григор’єва (біг 400 м, біг 800 м), Павло Нежальський (біг 3000 м, біг 2000 м з перешкодами), Дарина Степаненко (біг 100 м, стрибки у довжину), Вероніка Смолій (біг 1500 м), Наталія Полстолатьєва (штовхання ядра, стрибки у висоту);

Подробнее...