У Лисичанську відбувся І етап Міжобласного турніру "UNICEFFootballCup"

З метою залучення школярів до спільної взаємодії та об’єднання у спортивному русі, сприяння соціальній згуртованості та інтеграції внутрішньо переміщених осіб на Сході України у квітні 2017 року проводиться Міжобласний турнір «UNICEFFootballCup» під егідою Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).

21 квітня у спортивній залі «Скляр» відбувся І етап змагань. Учасниками якого стали команди загальноосвітніх навчальних закладів нашого міста, а саме № 4, 14, 27, 30 та «Навчально-виховний комплекс «Гарант».

Подробнее...

Вихованці міської ДЮСШ - призери чемпіонату Луганської області зі спортивної гімнастики

gymnastics-girl-silhouette-32281

13 квітня в місті Рубіжне відбувся чемпіонат Луганської області зі спортивної гімнастики серед юнаків та дівчат, в якому прийняли участь 40 спортсменів з міст Лисичанськ, Сєвєродонецьк та Рубіжне.

Вихованці Лисичанської ДЮСШ посіли призові місця в своїх категоріях:

"Майстери спорту"

ІІ місце — Аліна Чепелєва;

Подробнее...

Вітаємо переможців відкритого чемпіонату Луганської області з легкої атлетики

png13 та 14 квітня в місті Кремінна проходили змагання відкритого чемпіонату Луганської області з легкої атлетики вихованців ДЮСШ та СДЮШОР (2002 р.н. та молодше). В змаганнях взяли участь 130 спортсменів з 12 міст Луганської та Донецької областей.

За підсумками змагань вихованці Лисичанської ДЮСШ показали наступні результати:

Подробнее...

Вітаємо вихованців міської ДЮСШ - переможців чемпіонату Луганської області зі стрибків на батуті

8 квітня в м. Сєвєродонецьк відбувся чемпіонат Луганської області зі стрибків на батуті (стрибки на акробатичній доріжці). В чемпіонаті взяли участь 20 спортсменів з міст Лисичанськ та Сєвєродонецьк.

Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

Подробнее...

Вітаємо переможців ІІІ етапу чемпіонату України з акробатичного рок-н-ролу

17888840_1412039852204722_1664230521_n8 квітня у м. Запоріжжя відбувся ІІІ етап чемпіонату України з акробатичного рок-н-ролу, в якому взяли участь 300 спортсменів з Харківської, Дніпропетровської, Київської, Запорізької, Луганської областей.

Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

Категорія «Діти — дебютанти»

І місце - Дмитро Жуков та Марія Михайленко;

Подробнее...

Лисичанські спортсмени призери чемпіонат Луганської області з легкоатлетичного кросу

Legkaya-atletika8 квітня на спортивній культурно-оздоровчий базі «Лисичанець» відбувся чемпіонат Луганської області з легкоатлетичного кросу серед юнаків та дівчат 1095-2006р.р.н. та молодше, в якому взяли участь 60 спортсменів з міст Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Рубіжне.

Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

серед дівчат 2006 р. н. та молодше на дистанції 500 м

І місце - Дарина Степаненко (ЗОШ № 4);

ІІІ місце - Олександра Шеховцова (КЗ «НВК Гарант»);

Подробнее...

У Лисичанську відбувся чемпіонат міста з бадмінтону

796original1440078310З 7 по 9 квітня на базі ЗОШ № 13 відбувся чемпіонат міста Лисичанськ з бадмінтону серед юнаків та дівчат 2002р.н. та молодше.

Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати.

Подробнее...

Ілля Парамонов - срібний призер Кубку України з самбо

Без названияЗ 7 по 9 квітня у м. Київ відбувся Кубок України з боротьби самбо серед кадетів, в якому взяли участь 250 спортсменів з 14 регіонів України: Київської, Харківської, Вінницької, Львівської, Донецької, Луганської та інших областей.

Подробнее...

Лисичанські спортсмени взяли участь у відкритій першості міста Старобільськ з боксу

бокс7 та 8 квітня у м. Старобільськ відбулась відкрита першість міста Старобільськ з боксу, де взяли участь 70 спортсменів з міст Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Рубіжне, Кремінна, Щастя та смт. Мелове.

Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати.

Подробнее...

Команда "Фаворит" - володар Кубку міського голови з волейболу

У вихідні, 8 та 9 квітня, на базі Лисичанського державного гірничо-індустріального коледжу проходили змагання традиційного міжрегіонального турніру з волейболу серед чоловічих команд на Кубок міського голови.

Подробнее...

Лисичанська команда волейболістів - бронзовий призер

З 30 березня по 2 квітня в місті Лиман Донецької області відбулись игри Міжрегіонального турніру з волейболу серед чоловічих та жіночих команд на призи громади Лиманського району. В змаганнях взяли участь 8 чоловічих та 5 жіночих команд з Луганської та Донецької областей.

Подробнее...