Вітаємо переможців та призерів чемпіонату міста з дзюдо

14 квітня в спорткомплексі «Південний» м. Лисичанська пройшов відкритий чемпіонат міста з дзюдо серед юнаків 2004-06р.н., 2007 р.н. та молодше, дівчат 2004 р.н. та молодше. В змаганнях взяли участь 60 спортсменів і показали наступні результати:

І місце — Єгор Волков (25 кг), Едем Мельасанов (31 кг), Єгор Никитенко (42 кг), Олена Базік (44 кг), Олександр Худолей (46 кг), Євген Павловський (46 кг), Кирило Синявський (50 кг);

Подробнее...

Лисичанські спортсмени - переможці та призери чемпіонату Луганської області з бадмінтону

13 та 14 квітня в спортивній залі ЗОШ № 13 пройшов чемпіонат Луганської області з бадмінтону серед юнаків та дівчат 2005 р.н. та молодше. В змаганнях взяли участь 25 лисичанських спортсменів та показали наступні результати в своїх категоріях.

Одиночна категорія юнаки:

І місце — Кирило Орзул;

Подробнее...

Вихованці міської ДЮСШ - переможці та призери чемпіонату Луганської області з вільної боротьби

14 квітня в спортивній залі Лисичанської міської ДЮСШ пройшов чемпіонат Луганської області з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2003-2005 р.н. В змаганнях взяли участь 87 спортсменів з міст та районів Луганської області. Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати в своїх вагових категоріях.

Подробнее...

Лисичанські спортсмени - переможці та призери чемпіонату Луганської області з легкоатлетичного кросу

14 квітня в місті Кремінна пройшов відкритий чемпіонат Луганської області з легкоатлетичного кросу. В змаганнях взяли участь 160 спортсменів, які представляли 10 команд з міст та районів Луганської та Донецької областей.

Лисичанські легкоатлети показали наступні результати:

І місце — Дарина Степаненко (біг 1000 м), Олена Борисова (біг 5000 м);

Подробнее...

Чемпіонат міста з Айкідо відбувся у Лисичанську

Вчора, 1 квітня, у спортивному приміщенні, розташованому за адресою: м. Лисичанськ, вул. Європейська, 87, пройшов чемпіонат міста Лисичанська з Айкідо. В змаганнях взяли участь 77 лисичанських спортсменів, які показали наступні результати:

 

Подробнее...

В Лисичанську пройшов чемпіонат міста з боксу

30 та 31 березня у спортивній залі «Скляр» пройшов чемпіонат міста з боксу. В змаганнях взяли участь 54 спортсмени, які представляли команди міської ДЮСШ, мкр. Стекольний «Скляр», ЗОШ № 30 та смт Малорязанцеве.

Переможцями змагань, виборовши золоті нагороди, стали наступні спортсмени:

Подробнее...

Вітаємо вихованців ДЮСШ - перемоців та призерів ІІ етапу чемпіонату України з акробатичного рок-н-ролу!

31 березня в місті Павлоград пройшов ІІ етап чемпіонату України з акробатичного рок-н-ролу серед пар та команд формейшн. В змаганнях взяли участь понад 350 спортсменів з Харківської, Луганської, Запорізької, Київської та Дніпропетровської областей.

Вихованці Лисичанської міської ДЮСШ показали наступні результати:

Категорія «Діти-дебют»

Подробнее...

В Лисичанську пройшов чемпіонат міста з футзалу серед дітей

25 березня в спортивній залі «Скляр» пройшов чемпіонат міста Лисичанська з футзалу серед дітей 2009-2011 р.н. В змаганнях взяли участь 3 команди, які зіграли з наступними результатами:

НВК «Гарант» — ЗОШ №4 з рахунком 1:0;

Подробнее...

Вихованці міської ДЮСШ - переможці та призери відкритого турніру міста Попасна з боротьби вільної

24 березня в місті Попасна пройшов відкритий турнір з боротьби вільної. В змаганнях взяли участь понад 100 спортсменів з Лисичанська, Попасної та с. Золоте.

Вихованці Лисичанської міської ДЮСШ показали наступні результати:

Подробнее...

Вітаємо лисичанських спортсменів - переможців та призерів чемпіонату Української Федерації Косікі карате

24 та 25 березня у місті Покровськ Донецької області пройшов відкритий чемпіонат Української Федерації Косікі карате. В змаганнях взяли участь 150 спортсменів з Лисичанська, Покровська, Попасної та Селідово. Лисичанські спортсмени показали наступні результати.

Розділ Ката:

Подробнее...

Вітаємо вихованців міської ДЮСШ - переможців та призерів обласного чемпіонату з акробатичного рок-н-ролу

24 березня в Центрі позашкільної роботи з молоддю та школярами пройшов чемпіонат Луганської області з акробатичного рок-н-ролу серед пар та команд формейшн. В змаганнях взяли участь 70 спортсменів. Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати.

Категорія «Діти»:

Подробнее...