Команда НВК «Гарант» - переможець обласного етапу шкільної ліги з міні-футболу

Вчора, 12 грудня, у м. Сєвєродонецьку відбувся фінальний обласний етап шкільної ліги з міні-футболу. У змаганнях взяли участь 4 команди-фіналісти.

Лисичанська команда НВК «Гарант» посіла І місце, отримавши три перемоги.

Подробнее...

Вітаємо переможців Харківського обласного турніру з самбо!

8 грудня вихованці міської ДЮСШ гідно представили наше місто на змаганнях обласного турніру з самбо пам’яті тренера СК «ОЛІМП» Юрія Федоровича серед юнаків до 14 років, який проходив у місті Харкові.

У змаганнях взяли участь понад 300 спортсменів з Луганської, Донецької, Сумської та Харківської областей.

Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

Подробнее...

Лисичани - переможці та призери відкритого турніру з греко-римської боротьби

8 грудня у смт. Новопскові відбувся відкритий турнір Новопсковського району з боротьби греко-римської. У змаганнях взяли участь 96 спортсменів з Біловодська, Білолуцька, Кремінної, Лисичанська, Новопскова та Старобільська.

Подробнее...

Вітаємо лисичанських спортсменів з нагородами на відкритому чемпіонаті з легкої атлетики!

8 грудня у м. Сєвєродонецьку відбувся відкритий чемпіонат КДЮСШ-2 з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2004-2005, 2006-2007, 2008 р. р.н. У змаганнях взяли участь 55 спортсменів з міст Лисичанськ та Сєвєродонецьк.

Подробнее...

Підведені результати фотоконкурсу «Найспортивніший лисичанин»

Минулої суботи, 1 грудня, в кафе «Морозко» відбулось нагородження переможців міського фотоконкурсу «Найспортивніший лисичанин».

Протягом майже двох місяців газета «Новий путь» спільно з відділом у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради, еvent сompany «LisHoliday» и ФК «Евангелина» проводили фотоконкурс, в якому приймали участь мешканці міста. Серед декількох десятків претендентів на перемогу було обрано сім командних та індивідуальних переможців.

Подробнее...

У січні починається прийом заяв на відпочинок та оздоровлення дітей та підлітків у 2019 році

У завершенні оздоровчої компанії 2018 року відділом у справах сім’ї, молоді та спорту 4 дитини з багатодітних родин було направлено для відпочинку та оздоровлення до Українського дитячого центру «Молода гвардія» (м. Одеса) та МДЦ «Артек» (м. Київ) на тематичну зміну «Різдвяна Україна».

Подробнее...

Лисичанські спортсмени гідно представили наше місто на змаганнях з легкої атлетики у м. Бахмут

24 листопада у м. Бахмут відбулись відкриті обласні змагання з легкої атлетики. У змаганнях взяли участь 160 спортсменів з 12 міст та районів Донецької та Луганської областей.

Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

Подробнее...

Вихованці міської ДЮСШ отримали нагороди Кубку Української Федерації з косіки карате

З 23 по 26 листопада у м. Добропілля на базі Палацу спорту пройшов Кубок Української Федерації з косіки карате. У змаганнях взяли участь близько 180 спортсменів з міст  та селищ Луганської та Донецької областей: Лисичанськ, Павлоград, Покровськ, Попасна, Білицьке, Добропілля, Гірник, Мирноград, Селідове, Новогродівка.

Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

Подробнее...

Вітаємо Ніку Дутову - призерку кубку України з карате

25 листопада у м. Харкові відбувся кубок України з карате по JKS. У змаганнях взяли участь близько 370 спортсменів з різних областей України.

Лисичанська спортсменка Ніка Дутова виборола ІІ місце у розділі Куміте (особистий виступ).

Подробнее...

Лисичанські спортсмени - переможці та призери 5 етапу чемпіонату України з акробатичного рок-н-ролу

17 листопада у м. Новомосковськ відбувся 5 етап чемпіонату України з акробатичного рок-н-ролу серед пар и команд формейшн. У змаганнях взяли участь більше 250 спортсменів з Луганської, Харківської, Дніпропетровської, Запорізької, Полтавської, Київської областей.

Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

Подробнее...

Вихованці міської ДЮСШ - призери матчевої зустрічі з легкої атлетики

17 листопада у м. Бахмуті відбулась матчева зустріч з легкої атлетики (юніори та юнаки 2001 р.н і молодше) серед команд ДЮСШ Донецької та Луганської областей.

Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

біг 60 м – ІІ місце – Наталя Постолатьєва, Дарина Степаненко;

Подробнее...