У Лисичанську відбувся чемпіонат Луганської області з Айкідо

15 та 16 лютого в спортивній залі міської ДЮСШ пройшов чемпіонат Луганської області з Айкідо. В змаганнях взяли участь 6 команд, 123 спортсмени: Лисичанської міської ДЮСШ (20 спортсменів), СК «Зеніт» (Рубіжне, 10 спортсменів), айкідоки клубів «Марубасі» (м. Лисичанськ, 53 спортсмена) та «Енсо» ( м. Сєвєродонецьк, 24 спортсмена), Клуб «Мутокукай» (Слов’янськ, 12 спортсменів) та Клуб «Мутокукай» (м. Харків, 8 спортсменів).

Айкідоки змагалися за номінаціями: «Сінай» — меч, «Сінай нітто рю» — 2 меча, «Ярі» — палка, «Танто Тай сабакі», «Кокарі гейку» та «Танто рандорі» — робота проти озброєної танто-ножем людини, «Хайшитцу» і «Понітеру2» — змагання в спритності та робота вільної техніки в номінаціях «Тосю рандорі», «Опен ката».

Подробнее...

Вітаємо лисичан із зайнятими призовими місцями на чемпіонаті України з кікбоксингу WAKO!

З 13 по 16 лютого вихованці міської ДЮСШ взяли участь у чемпіонаті України з кікбоксингу WAKO серед юнаків та юніорів, що проходив в місті Бровари.

Загалом до змагань долучилися понад 1500 спортсменів з усіх областей України.

Лисичани показали наступні результати:

Подробнее...

Лисичанські спортсмени отримали відзнаки на чемпіонаті з легкоатлетичного двоборства

15 та 16 лютого вихованці міської ДЮСШ взяли участь у чемпіонаті Донецької області з легкоатлетичного двоборства, що проходив в місті Бахмут.

Загалом до змагань долучилися 90 спортсменів з десяти міст та районів Луганської та Донецької областей.

Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

Подробнее...

Лисичанські спортсмени - серед призерів ХХХVІІ Всеукраїнського турніру зі спортивної акробатики та стрибків на батуті

 З 5 по 8 лютого в місті Миколаїв відбувався ХХХVІІ Всеукраїнський турнір, присвячений пам’яті фронтового фотокореспондента М. Ксенафонтова зі спортивної акробатики та стрибків на батуті (стрибки на акробатичній доріжці).

У змаганнях взяли участь 297 спортсменів з України та Молдови. Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

ІІ місце – Сергій Кошарний;

ІІІ місце – Кирило Поджарий.

Подробнее...

У Лисичанську відбувся відкритий чемпіонат міста з косіки карате

 8 лютого в міській ДЮСШ відбувся відкритий чемпіонат міста Лисичанська з косіки карате. У змаганнях взяли участь спортсмени з міст Лисичанськ та Попасна. Загалом було заявлено близько 70 спортсменів в категорії Куміте та близько 40 в категорії Ката. Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

Куміте

І місце – Євген Атаєв, Дмитро Морозов, Володимир Чурюмов, Денис Пунтус, Ярослав Верьовка, Віктор Губанов, Данило Стоволос, Ярослав Павлов, Богдан Голубєв, Денис Стоволос, Єлизавета Зайцева, Уляна Штиль, Катерина Дубініна, Юлія Удоденко;

Подробнее...

Лисичанські спортсмени - серед переможців відкритого чемпіонату з легкої атлетики

 8 лютого в місті Сєвєродонецьк відбувся відкритий чемпіонат КДЮСШ-2 з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2007-08, 2009-10, 2011 рр.н. та молодше.

У змаганнях взяли участь 30 спортсменів із Лисичанська та Сєвєродонецька. Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

І місце – Марі Носаль (біг 30 м, стрибки у висоту, стрибки у довжину), Данііл Федорченко (біг 30 м, стрибки у висоту), Демид Соснін (стрибки у довжину), Ігор Корінний (біг 30 м, стрибки у висоту, стрибки у довжину), Софія Поваляєва (біг 30 м, стрибки у довжину, стрибки у висоту);

Подробнее...

Вихованці міської ДЮСШ отримали відзнаки чемпіонату Луганської області з боротьби греко-римської

1 лютого лисичанські спортсмени взяли участь у чемпіонаті Луганської області з боротьби греко-римської, який проходив в місті Старобільськ. Загалом до змагань долучилися 112 спортсменів з міст та районів Луганської області.

Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

Подробнее...

У Лисичанську пройшов відкритий чемпіонат міста з вільної боротьби

1 лютого в Лисичанській міській ДЮСШ пройшов відкритий чемпіонат міста з вільної боротьби. В змаганнях взяли участь 40 спортсменів з Попасної, Лисичанська та смт Краснорічинське.

Чемпіонами, виборовши І місце, стали наступні вихованці міської ДЮСШ: Антон Павлов (32 кг), Микита Пащенко (80 кг), Кіра Гура (27 кг), Єлизавета Акберова (42 кг), Жасмін Дудчак (56 кг), Анастасія Письмарьова.

Подробнее...

Лисичанські спортсмени - переможці та призери турніру з боксу

31 січня та 1 лютого вихованці міської ДЮСШ взяли участь у відкритому міському турнірі Рубіжного з боксу серед школярів, присвяченому 77-й річниці визволення міста від фашистських загарбників та ветеранам боксу.

До змагань долучилися понад 100 спортсменів з міст та районів Луганської області.

Подробнее...

Лисичанські гімнастки - переможниці та призерки відкритої першості міста Рубіжне

 23-25 січня у місті Рубіжне відбулась відкрита першість міста з гімнастики спортивної, присвячена 77-й річниці визволення міста Рубіжне від фашистських загарбників і пам’яті тренера Ратова О.М.

У змаганнях взяли участь 98 спортсменів із міст Лисичанськ, Харків, Краматорськ, Попасна, Бахмут, Сєвєродонецьк та Рубіжне.

Лисичанські спортсменки показали наступні результати:

КМС

ІІІ місце – Поліна Пікуль;

Подробнее...

У Лисичанську пройшов відкритий чемпіонат міста з Айкідо

25 січня у Лисичанську пройшов відкритий чемпіонат міста з Айкідо. В змаганнях взяли участь 87 спортсменів, які представили міську ДЮСШ, айкідок клуб «Марубасі» (Лисичанськ) та команду клубу «Енсо» (Сєвєродонецьк).

Під час чемпіонату проведено понад 150 поєдинків на сінаях, ярі, танто та поєдинків в спритності, а також 25 показових — з номінацій «Кокарі гейко» та «Опен ката».

В змаганнях спортсмени показали наступні результати.

Подробнее...