Лисичанські спортсмени - переможці та призери змагань з боротьби самбо

18 листопада в спортивній залі Лисичанської міської ДЮСШ пройшов відкритий чемпіонат міста з боротьби самбо серед юнаків та дівчат 2004-06, 2007 р.н. та молодше, присвячений Дню Гідності та Свободи.

В змаганнях взяли участь понад 100 спортсменів з міст та районів Луганської області та представники Харківської області.

Подробнее...

Вітаємо лисичан - переможців та призерів Кубку Донбасу з косіки карате!

18 листопада в місті Білецьке (Добропільський р-н, Донецької області), пройшов Кубок Донбасу з косіки карате. В змаганнях взяли участь близько 150 спортсменів з міст Дмитров, Покровськ, Білецьке, Українськ, Селідово, Лисичанськ та Попасна.

Лисичанські спортсмени показали наступні результати (розділ кумі те):

Подробнее...

Вітаємо лисичанських спортменів - переможців та призерів матчевої зустрічі з легкої атлетики!

17 листопада в м. Бахмут пройшла матчева зустріч команд ДЮСШ Донецької та Луганської областей з легкої атлетики серед юніорів, юнаків та дівчат старшого віку. В змаганнях взяли участь 120 спортсменів з 7 команд Луганської та Донецької областей.

Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

Подробнее...

Вітаємо лисичанських спортсменів - переможців та призерів обласного турніру з греко-римської боротьби

11 листопада в смт Новопськов пройшов обласний турнір з боротьби греко-римської серед юнаків. В змаганнях взяли участь 140 спортсменів з міст та районів Луганської області.

Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

Подробнее...

Лисичанські спортсмени - призери чемпіонату України з акробатичного рок-н-ролу

5 листопада в місті Харків пройшов 5-й етап чемпіонату України з акробатичного рок-н-ролу серед пар та команд формейшн. В змаганнях взяли участь 250 спортсменів з Київської, Харківської, Луганської, Полтавської та Запорізької областей.

Лисичанські спортсмени показали наступні результати в наступних категоріях.

Подробнее...

В Лисичанске прошел Чемпионат города по баскетболу под патронатом городского головы

С 3 по 5 ноября на базе Лисичанского государственного горно-индустриального колледжа состоялись игры Чемпионата города по баскетболу среди аматорских команд под патронатом городского головы Сергея Шилина.

В соревнованиях приняли участие сборные команды Лисичанской СОШ № 4, СОШ № 12, Лисичанского педагогического колледжа (ЛПК), Лисичанского государственного горно-индустриального колледжа, Донбасского государственного технического университета, а также команды: учителей и учеников школ города, учителей школ города «Образование», сборная учеников СОШ № 4, ЛСШ № 8 и многопрофильного лицея — СОШ 481, и сборная ЧАО «Линник».

Подробнее...

Лисичанські спортсмени - призери змагань з боротьби самбо

З 27 по 29 жовтня в місті Київ пройшов чемпіонат України з боротьби самбо серед кадетів. В змаганнях взяли участь 250 спортсменів з усіх регіонів України.

Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

Подробнее...

Вихованці міської ДЮСШ - переможці та призери чемпіонату з легкої атлетики

28 жовтня в місті Сєвєродонецьк пройшов відкритий чемпіонат міста з легкої атлетики серед юнаків та дівчат. В змаганнях взяли участь 50 спортсменів з Лисичанська та Сєвєродонецька.

Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати.

Дівчата 2008-2009 р.н.:

І місце – Софія Берегова (біг 30 м, стрибки у довжину).

Подробнее...

Вихованці міської ДЮСШ - переможці та призери Чемпіоната Луганської області з Айкідо

28-29 жовтня в спортивній споруді, розташованій за адресою: вул. Європейська, 87, пройшов Чемпіонат Луганської області з Айкідо, присвячений року Японії в Україні. У змаганнях взяли участь понад 120 спортсменів з Лисичанська, Сєвєродонецька, Рубіжного та Харкова. Лисичанські спортсмени показали наступні результати в своїх номінаціях:

Подробнее...

Вихованці Лисичанської міської ДЮСШ - переможці та призери Кубку Донецької області з косіки карате

28 жовтня в місті Покровськ пройшов Кубок Донецької області з косіки карате. В змаганнях взяли участь близько 200 спортсменів з міст Покровськ, Селідово, Лисичанськ, Попасна.

Вихованці Лисичанської міської ДЮСШ показали наступні результати:

Подробнее...

Вітаємо лисичанських спортсменів - переможців та призерів Кубку Луганської області з класичного пауерліфтингу!

28-29 жовтня в місті Кремінна пройшов Кубок Луганської області з класичного пауерліфтингу, присвячений пам’яті Темура Юлдашева. В змаганнях взяли участь понад 100 спортсменів з міст та районів Луганської області.

Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

Подробнее...