В Лисичанську пройшли ігри чемпіонату Луганської області з футболу

17 вересня на футбольному полі стадіону «Шахтар» пройшли ігри чемпіонату Луганської області з футболу 2017-2018р. серед юнаків 2007-2008р.р.н.

Команда Лисичанської ДЮСШ зіграла з наступними рахунками:

Подробнее...

Вихованці міської ДЮСШ-переможці чемпіонату Луганської області з легкої атлетики

15 та 16 вересня в м. Кремінна пройшов чемпіонат Луганської області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2000-01 р.н. та 2002 р.н. та молодше. В змаганнях взяли участь 120 спортсменів з 7 команд міст та районів Луганської області.

Вихованці міської ДЮСШ покази наступні результати:

Подробнее...

Вітаємо переможців відкритого чемпіонату міста з греко-римської боротьби

16 вересня в спортивній залі міської ДЮСШ пройшов відкритий чемпіонат міста Лисичанськ з греко-римської боротьби. В змаганнях взяли участь 92 спортсмени з Попасної, Кремінної, Біловодська, Старобільська, Новопскова, Марковки, Лисичанська.

Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

Подробнее...

Вітаємо лисичанських спортсменів - переможців обласного чемпіонату з вільної боротьби

16 вересня в міській ДЮСШ пройшов чемпіонат Луганської області з боротьби вільної серед юнаків та дівчат (2002-2003р.н.). В змаганнях взяли участь 69 спортсменів з Лисичанська, Попасної, Кремінної, Біловодська, Старобільська, Новопскова.

Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

Подробнее...

Команда школи № 4 зайняла 8-е місце у Всеукраїнських змаганнях «Олімпійське лелеченя»

З 4 по 11 вересня у Міжнародному Дитячому Центрі «Артек», що біля Києву пройшов фінал Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя» — «Olympic Moves». Юні олімпійці, а саме команди з 25 регіонів України протягом тижня разом з «Юними лідерами» навчались, перемагали, дружили.

Подробнее...

Вітаємо вихованців Лисичанської ДЮСШ - переможців та призерів відкритого чемпіонату Донецької області з легкої атлетики!

8 вересня в м. Бахмут пройшов відкритий чемпіонат Донецької області з легкої атлетики пам’яті Заслуженого майстра спорту (ЗМС) Н.Г. Откаленко серед юнаків та дівчат 2000-2001, 2002-2003, 2004 років народження та молоді. В змаганнях взяли участь 150 спортсменів з 11 міст Луганської та Донецької областей.

Подробнее...

К соревнованиям готовы!

С целью популяризации физкультуры и спорта, а также для участия сотрудников органов местного самоуправления и государственной власти в городских и областных спартакиадах среди государственных служащих и должностных лиц местного самоуправления, в августе 2017 года Лисичанской городской организацией профсоюза работников государственных учреждений Украины принято решение о выделении денежных средств для приобретения спортивной формы.

Отметим, что для команды было приобретено 15 комплектов спортивной формы с символикой города Лисичанска.

Отдел по делам семьи, молодежи и спорта Лисичанского городского совета

Вітаємо переможців чемпіонату міста з веслування на байдарках та каное

2 вересня на спортивній культурно-оздоровчій базі «Лисичанець» відбувся чемпіонат міста з веслування на байдарках та каное, присвячений Дню міста. В змаганнях взяли участь 20 спортсменів міста та показали наступні результати:

2001р.н. та доросліше: юнаки

І місце — Олег Багач;

Подробнее...

Вітаємо переможців чемпіонату з греко-римської боротьби

26 серпня в спортивній адміністративній будівлі ЖЕК № 5 пройшов чемпіонат міста Лисичанська з греко-римської боротьби, присвячений Дню Незалежності України та Дню міста. В змаганнях взяли участь 50 спортсменів.

Подробнее...

Пройшов чемпіонат міста Лисичанська з бадмінтону

З 23 по 25 серпня в спортивній залі ЗОШ №13 проходили змагання чемпіонату міста Лисичанська з бадмінтону, присвячені Дню Незалежності України та Дню міста. В змаганнях взяли участь 40 спортсменів.

Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати в своїх категоріях.

Подробнее...

Спасибо за поддержку женского футбола

С 21 по 25 августа юные футболистки — воспитанницы Лисичанской городской ДЮСШ в составе сборной Луганской области «Луганочка — Спартак» приняли участие в чемпионате Украины по футболу среди команд, девушек не старше 17 лет, который проходил в городе Ковель, Волынской области.

Подробнее...