Вітаємо переможців відкритого чемпіонату Комплексної ДЮСШ №2 з легкої атлетики серед юнаків та дівчат

7 грудня в місті Сєвєродонецьк пройшов відкритий чемпіонат Комплексної ДЮСШ № 2 з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2006-2007, 2008-2009, 2010р.н. та молодше. В змаганнях взяли участь 30 спортсменів з Лисичанська та Сєвєродонецька.

Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

І місце — Єва Мудраченко (біг 30м, стрибки у довжину, стрибки у висоту), Марія Носаль (біг 30м, стрибки у довжину, стрибки у висоту), Дмитро Харламов ( стрибки у довжину, стрибки у висоту), Ігор Корінний ( біг 30м, стрибки у довжину);

Подробнее...

Спортсмени нашого міста показали високі результати у відкритому чемпіонаті Харківської області з Айкідо

У минулі вихідні, 7 та 8 грудня, лисичанські спортсмени у складі вихованців міської ДЮСШ та клубу «Марубасі» взяли участь у відкритому чемпіонаті Харківської області з Айкідо. В змаганнях взяли участь понад 70 спортсменів - представники 5 команд Харківської області та 3 команд Луганської області.

За результатами змагань кращими стали наступні спортсмени нашого міста:

Кирило Шеховцов - 3 перших місця;

Подробнее...

Вихованці міської ДЮСШ призери відкритої першості міста Сєвєродонецька з кікбоксингу

6 та 7 грудня в місті Сєвєродонецьк пройшли змагання відкритої першості міста з кікбоксингу, присвячена Всеукраїнській акції «16 днів проти насильства», в яких взяли участь понад 100 спортсменів з міст Сватове, Лисичанськ, Рубіжне, Сєвєродонецьк.

Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

І місце — Данііл Мустафінов (52 кг), Єгор Задорожній (66 кг), Іван Богданов (+80 кг), Данііл Трунов (80 кг), Руслан Юпатов (37 кг), Данило Тютюнник (40 кг);

Подробнее...

Команда Лисичанська посіла І місце у чемпіонаті Луганської області з боротьби самбо серед чоловіків та жінок

7 грудня на базі спортивної зали Лисичанської міської ДЮСШ пройшов чемпіонат Луганської області з боротьби самбо серед чоловіків та жінок. В змаганнях взяли участь понад 80 спортсменів з міст Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Рубіжне, Сватово смт Красноріченське та Троїцьке.

З привітальним словом до спортсменів звернулися головний спеціаліст управління молоді та спорту Луганської ОДА Єгор Ємець та начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради Ніна Нецвєт.

Подробнее...

У Лисичанську пройшов відкритий чемпіонат міста з боротьби самбо серед юнаків та дівчат

Минулої суботи, 7 грудня у спортивній залі міської дитячо-юнацької спортивної школи пройшов відкритий чемпіонат міста Лисичанська з боротьби самбо серед юнаків та дівчат до 13 років. В змаганнях взяли участь понад 80 учасників з міст Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Рубіжне, Сватово, смт Красноріченське та Троїцьке.

Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

І місце — Альона Базік (44 кг), Заріна Гусакова (55 кг), Вікторія Жукова (+55 кг), Микита .Уровець (28 кг), Едем Мельасанов (34 кг), Антон Федоренко (46 кг), Матвій Савченко (50 кг), Олександр Худолій (+55 кг);

Подробнее...

Вітаємо переможців відкритого чемпіонату міста Сєвєродонецька з гімнастики спортивної

5 та 6 грудня в місті Сєвєродонецьк пройшов відкритий чемпіонат міста з гімнастики спортивної. В змаганнях взяли участь 90 спортсменів з міст Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Рубіжне, Попасна, Бахмут, Слов’янськ.

Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

І місце — Мирослава Кириченко, Мілана Коробка;

Подробнее...

Вітаємо Анастасію Воронухіну з перемогою у чемпіонаті України з класичного пауерліфтингу!

27 листопада – 2 грудня в місті Чернівці відбувся чемпіонат України з класичного пауерліфтингу серед учнів ДЮСШ (2207-1996р.н.). У змаганнях взяли участь понад 250 спортсменів з усієї країни.

Лисичанська спортсменка Анастасія Воронухіна стала переможницею, виборовши І місце, серед спортсменок до 43 кг та була нагороджена грамотою та медаллю.

Підготував спортсменку тренер Олександр Цвік.

Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради

Лисичанські спортсмени - призери Всеукраїнських змагань з боротьби греко-римської

28 листопада у місті Кремінна відбулись Всеукраїнські змагання з боротьби греко-римської «Спортивна надія України - 2019». У змаганнях взяли участь понад 100 спортсменів Харківської, Донецької, Луганської областей.

Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

ІІ місце – Ілля Проскурін (34 кг);

ІІІ місце – Павло Харченко (35 кг), Владислав Вдовиченко (44 кг), Артем Декін (52 кг), Артем Зябля (85 кг).

Подробнее...

Лисичанські боксери - серед переможців Всеукраїнських змагань "Спортивна надія України - 2019"

27-30 листопада у місті Сєвєродонецьк відбувались Всеукраїнські змагання з боксу «Спортивна надія України 2019». У змаганнях взяли участь понад 90 спортсменів із Харківської, Донецької, Херсонської, Січеславської, Донецької, Сумської та Луганської областей.

Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

І місце – Ілля Нечволод (80 кг), Данііл Мустафінов (52 кг), Іван Богданов (90 кг);

Подробнее...

Лисичанські спортсмени отримали відзнаки відкритих змагань Донецької області з легкоатлетичного двоборства

23 листопада лисичанські спортсмени взяли участь у відкритих змаганнях Донецької області по програмі легкоатлетичного двоборства серед юнаків та дівчат 2005-2006,2007р.н. та молодше, що проходив в місті Бахмут.

Загалом до змагань долучилися 120 спортсменів з міст та районів Луганської та Донецької областей.

Спортсмени нашого міста показали наступні результати:

Подробнее...

На базі Лисичанської міської ДЮСШ відбувся відкритий чемпіонат області з косіки карате

У суботу, 23 листопада, на базі Лисичанської міської ДЮСШ відбувся відкритий чемпіонат Луганської області з косіки карате. В змаганнях взяли участь понад 70 спортсменів з Лисичанська та Попасної.

Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

Подробнее...