Вітаємо переможців відкритого чемпіонату міста Лисичанськ з Айкідо

Минулої неділі, 28 листопада, 42 вихованці міської ДЮСШ та 20 спортсменів клубу «Марубасі» взяли участь у відкритому чемпіонаті міста Лисичанськ з Айкідо.

Змагання проводилися за номінаціями Опен ката, Ніні дорі, Тосю рандорі — вільні поєдинки ; Танто Тайсабакі, Танто Рандорі та Кокарі гейку — робота проти озброєної танто (ножем) людини, загалом було проведено понад 90 поєдинків.

Подробнее...

У Лисичанську відбувся чемпіонат міста з боротьби самбо серед юнаків та дівчат

Минулої суботи, 27 жовтня, відбувся чемпіонат міста Лисичанськ з боротьби самбо серед юнаків та дівчат 2005-2007, 2008-2010, 2011-2013 р.н., в якому взяли участь вихованці міської ДЮСШ.

За результатами змагань призові місця розподілились наступним чином:

І місце — Микита Уровець (38 кг), Устин Харченко (42 кг), Назар Ігнатович (46 кг), Едем Мельасанов (50 кг), Сергій Стиранець (55 кг), Ганна Зубкова (22 кг), Євгенія Гармаш (28 кг), Катерина Труш (40 кг), Дмитро Алєксєєв (32 кг), Кирило Догінов (35 кг);

Подробнее...

Пройшов відкритий чемпіонат міста з футзалу серед хлопців та дівчат

 Минулої суботи, 20 листопада, в спортивній залі «Скляр» пройшов відкритий чемпіонат міста Лисичанськ з футзалу серед хлопців та дівчат. У змаганнях взяли участь команди міської ДЮСШ та закладів загальної середньої освіти міста.

Серед дівчат переможцем стала команда ЗОШ № 4 (1). На другому місці – команда багатопрофільної гімназії, а третє місце посіла команда ЗОШ № 4 (2).

Подробнее...

Вихованці спортивного клубу «Лідер» – призери першого чемпіонату Європи з бойового хортингу

З 12 по 14 листопада вихованці спортивного клубу «Лідер» представляли наше місто на першому чемпіонаті Європи з бойового хортингу, який проходив у місті Трускавець Львівської області. В змаганнях взяли участь понад 500 спортсменів з Білорусі, Молдови, Узбекистану, Великобританії та України.

Подробнее...

Вітаємо призерів відкритого чемпіонату міста Сєвєродонецьк з легкої атлетики

Минулої суботи, 13 листопада, лисичанські спортсмени взяли участь у відкритому чемпіонаті міста Сєвєродонецьк з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2008-2009, 2010-2011, 2012р.н. та молодше.

За результати змагань наші спортсмени стали переможцями та призерами в своїх вікових категоріях:

— вікова категорія 2012р.н. і молодше:

І місце — Софія Холод (біг 30м, стрибки у довжину), Серафіма Гребенюк (стрибки у висоту), Гліб Корж (стрибки у довжину), Микола Ляшенко (біг 30 м);

Подробнее...

Вітаємо переможців Всеукраїнських змагань з акробатичного рок-н-ролу серед пар та команд формейшн

6 листопада в місті Сєвєродонецьк пройшли Всеукраїнські змагання з акробатичного рок-н-ролу серед пар та команд формейшн. В змаганнях взяли участь понад 250 спортсменів з Харківської, Дніпропетровської, Запоріжської та Луганської областей.

Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

І місце

Олександр Красніков та Ірина Ткаченко (категорія «Юніори Акробатика»);

Подробнее...

Вітаємо переможців чемпіонату України з кікбоксингу WAKO

З 28 по 31 жовтня в місті Одеса проходив чемпіонат України з кікбоксингу WAKO серед ДЮСШ та спортивних клубів. В змаганнях взяли участь 1300 спортсменів з усіх регіонів країни.

Вихованці Лисичанського спортивного клубу «Вітязь», у складі збірної команди Луганської області, показали наступні результати:

І місце — Іван Калашников (до 45 кг);

Подробнее...

У Лисичанську відбувся Кубок України, Всеукраїнські змагання з айкідо серед юнаків, кадетів, юніорів та молоді

 23-24 жовтня в Лисичанську пройшов Кубок України, Всеукраїнські змагання з айкідо серед юнаків, кадетів, юніорів та молоді (III-IV ранг).

У змаганнях взяли участь команди із Харківської (1 команда) Житомирської (3 команди), Луганської (4 команди), Донецької та Миколаївської (1 команда) областей, загалом 151 спортсмен. Проведено понад 300 поєдинків.

У командному заліку призові місця посіли:

  • І місце – Луганська область;

Подробнее...

Лисичанські спортсмени взяли участь у чемпіонаті світу з акробатичного рок-н-ролу серед дорослих та юніорів, чемпіонаті Європи серед юніорів та Кубку світу серед дітей та юнаків

 23 по 24 жовтня у Харкові, за участі заступника Міністра молоді та спорту України, пройшов чемпіонат світу з акробатичного рок-н-ролу серед дорослих та юніорів, чемпіонат Європи серед юніорів та Кубок світу серед дітей та юнаків.

У змаганнях взяли участь понад 500 спортсменів із 16 країн – Австрії, Угорщини, Фінляндії, Чехії, Швеції, Франції, Італії, Ірландії, Норвегії, Німеччини, Словаччини, Польщи, Словенії, Швейцарії, Хорватії та України.

Подробнее...

У Лисичанській ЗОШ № 13 відбувся чемпіонат міста з бадмінтону

 15 жовтня у Лисичанській загальноосвітній школі № 13 пройшов чемпіонат міста з бадмінтону присвячений Дню захисників та захисниць України. У змаганнях взяли участь 18 спортсменів.

Серед вихованців міської ДЮСШ в одиночній категорії серед дівчат І місце виборола Валерія Яснюк, ІІ місце у Анастасії Ташиєвої, на ІІІ місці – Поліна Панченко.

В одиночній категорії серед юнаків І місце посів Максим Зарайський, ІІ місце – Артур Сергієнко, ІІІ місце здобув Дмитро Пудов.

Подробнее...

Вітаємо переможців Відкритого чемпіонату Луганської області з легкоатлетичного кросу

15 та 16 жовтня у місті Старобільськ пройшов Відкритий чемпіонат Луганської області з легкоатлетичного кросу серед юнаків та дівчат 2002-2012 р.н. та молодше, в якому взяли участь 110 спортсменів з міст Лисичанськ, Кремінна, Сєвєродонецьк, Старобільськ, Станиця Луганська.

Лисичанські спортсмени у своїх вікових категоріях показали наступні результати:

І місце — Микола Ляшенко (500 м), Заріна Лавринович (500 м), Ігор Корінний (500 м), Микита Литвінов (3000 м), Олеся Сидоренко (3000 м);

Подробнее...