У Лисичанську ще двом особам призначено грошову компенсацію за належні для отримання жилі приміщення

 Вчора, 22 лютого, відбулося засідання комісії з розгляду заяв деяких категорій осіб про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення під головуванням заступника керівника Лисичанської міської ВЦА Євгена Наюка.

Під час засідання розглянуто документи двох внутрішньо переміщених осіб, визнаних учасниками бойових дій з числа учасників АТО/ООС, які звернулися за призначенням грошової компенсації відповідно до Порядку виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18.04.2018 № 280 (далі – Порядок).

Подробнее...

Щодо порядку виплати грошової допомоги через поштові відділення зв’язку

Виплата всіх видів державної соціальної допомоги, компенсацій, пільг та житлових субсидій, які надаються у грошовій готівковій формі (далі — грошова допомога) здійснюється органами соціального захисту, зокрема, через уповноважену організацію, яка надає послуги з виплати і доставки грошової допомоги їх одержувачам за місцем фактичного проживання.

До 1 січня 2023 року функції такої організації виконує акціонерне товариство «Укрпошта».

Механізм виплати і доставки грошової допомоги їх одержувачам, за зазначеним у заяві місцем їх фактичного проживання, регулюється Порядком, затвердженим постановою КМУ від 16.12.2020 № 1279 (далі — Порядок).

Подробнее...

Щодо фінансування соціальних допомог, пільг і житлових субсидій у лютому 2022 року

 Вчора, 3 лютого, на рахунок управління соціального захисту населення Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації надійшло фінансування з державного бюджету в повному обсязі у загальній сумі 29881,5 тис. грн на виплату одержувачам у лютому:

 • – державних соціальних допомог, компенсацій, грошового забезпечення та оплату послуг окремим категоріям населення – 12443,9 тис. грн (за лютий 2022р.);
 • Подробнее...

Щодо фінансування адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам у лютому 2022 року

 Вчора, 14 лютого, на рахунок управління соціального захисту населення Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації надійшло фінансування з державного бюджету в повному обсязі у загальній сумі 1505,1 тис. грн на виплату щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг за лютий.

Подробнее...

Про надання у 2022 році пільг та субсидій на придбання твердого палива та скрапленого газу

 Управління соціального захисту населення Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації (далі управління) інформує, що у 2022 році виплата населенню пільг та житлових субсидій для відшкодування витрат на придбання твердого палива та скрапленого балонного газу здійснюється виходячи із розрахунку вартості:

 • – однієї тонни твердого палива – 3310,97 грн;
 • – одного балону скрапленого газу – 331,10 грн.

Постановою Кабінету Міністрів України від 23.04.2012 №356 встановлені мінімальні норми забезпечення населення твердим побутовим паливом та скрапленим балонним газом відповідно до яких населенню надаються пільги та житлові субсидії, а саме:

Подробнее...

Здійснено перерахунок житлових субсидій з 1 січня 2022 року

 Управління соціального захисту населення Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації (далі – управління) в січні 2022 року здійснило перерахунок раніше призначених житлових субсидій у зв’язку зі зміною тарифів на житлово-комунальні послуги, а саме на послуги:

 • з водопостачання та водовідведення (ЛКСП «Лисичанськводоканал»);
 • з поводження з побутовими відходами (ЛКАТП-032806);
 • розподілу природного газу для всіх категорій споживачів (АТ «Луганськгаз»).

Подробнее...

До уваги батьків (осіб, що їх замінюють) дітей з інвалідністю

 Управлінням соціального захисту населення Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації розпочато роботу щодо направлення у 2022 році дітей з інвалідністю до реабілітаційних установ відповідно до Порядку, затвердженого постановою КМУ від 27 березня 2019 року № 309 (зі змінами).

Порядком визначено, що гранична вартість реабілітаційних заходів не перевищує для однієї дитини, яка відповідно до індивідуальної програми реабілітації за більшістю основних категорій життєдіяльності має обмеження I та II ступеня – 16 тис. гривень, III ступеня – 25 тис. гривень.

Подробнее...

Щодо виконання бюджетної програми

 У 2021 році на виконання бюджетної програми «Заходи із психологічної реабілітації, соціальної та професійної адаптації, забезпечення санаторно-курортним лікуванням постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, та членів їх сімей (при здійсненні заходів із психологічної реабілітації), членів сімей загиблих (померлих) таких осіб, виготовлення для них бланків посвідчень та нагрудних знаків» з державного бюджету було виділено фінансування у сумі 437,7 тис. грн, за рахунок якого:

Подробнее...

Про надання у 2022 році пільг з урахуванням рівня доходів

 Відповідно до чинного законодавства учасникам війни, багатодітним сім’ям, дітям війни, ветеранам праці, жертвам нацистських переслідувань, особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (3 категорія), пільги надаються за умови, якщо середньомісячний сукупний дохід сім’ї пільговика в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців не перевищує величини доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу.

Подробнее...

Управлінням соціального захисту населення здійснюються виїзні прийоми

 Управлінням соціального захисту населення Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації (далі – управління) з метою забезпечення доступності мешканців громади до адміністративних послуг соціального характеру, здійснюються виїзні прийоми за місцем проживання/перебування громадян, які через різні життєві обставини опинились в ситуаціях, коли фізичний стан не дає можливості самостійно розв’язувати питання щодо оформлення необхідних документів.

Зокрема, це стосується осіб з інвалідністю та літніх людей (старших за 80 років), які не здатні до самообслуговування та потребують сторонньої допомоги, та тих, хто проживає у віддалених населених пунктах громади.

Подробнее...

Еще статьи...

 1. Щодо соціально-психологічної допомоги учасникам АТО/ООС
 2. Оздоровлення та відпочинок дітей у 2022 році
 3. Щодо фінансування у січні поточного року адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам та компенсаційних виплат громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи
 4. УСЗН продовжується робота щодо прийому у форматі віддаленого робочого місця
 5. Щодо фінансування соціальних допомог, компенсаційних виплат у січні 2022 року
 6. Проведено перерахунок розміру державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям з 1 січня 2022 року
 7. Щодо виплати ветеранам війни щорічної разової грошової допомоги за судовими рішеннями
 8. Щодо питань здійснення опіки та піклування над повнолітніми недієздатними особами та особами, дієздатність яких обмежена
 9. До уваги осіб з інвалідністю та батьків дітей з інвалідністю
 10. Щодо фінансування пільг і житлових субсидій у грудні 2021 року