• Лисичанський міський центр зайнятості 
  • Адреса: вул. ім. В. Сосюри, 273, м.Лисичанськ, Луганська область, 93100
  • Телефон: (06451) 7-07-15
  • Е-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
  • Директор Лисичанського місцевого центру зайнятості Соколко Тетяна Едуардівна
 

Шановний роботодавцю!

14 березня о 10.00 у приміщенні Лисичанського міського центру зайнятості (м. Лисичанськ, вул. ім. В. Сосюри, 273, 4-й поверх, актовий зал) відбудеться семінар для роботодавців за участю Головного Управління Держпраці в Луганській області. Тема семінару: «Новітні форми обслуговування роботодавців, впровадження електронного кабінету роботодавця, дотримання законодавства про працю». Запрошуємо Вас до участі!

Лисичанський міський центр зайнятості

Партнерські відносини служби зайнятості з роботодавцями - запорука працевлаштування вимушених переселенців

Збройний конфлікт, який зачепив і Луганську область, змусив людей покидати власні домівки та змінювати місце проживання на більш безпечне. Так звані «внутрішні переселенці» стикаються з купою проблем, серед яких, насамперед — втрата роботи. Складностей — досить багато. На жаль, це й брак вакансій за спеціальністю та рівнем освіти; низька заробітна плата для людей, які все втратили; відсутність певних документів та ціла низка інших проблем.

В таких випадках, на допомогу внутрішнім переселенцям готова прийти служба зайнятості. Центри зайнятості становляться так званими безкоштовними посередниками між громадянами та роботодавцями. Служба сприяє працевлаштуванню переміщених осіб на вільні робочі місця (вакантні посади), шляхом їх інформування про роботодавців, які мають вакансії; характер виконуваної роботи; їх конкретний опис; завдання та обов’язки; умови праці; вимоги до кандидатів та надають іншу інформацію. А що робити тим громадянам, для яких не має на даний момент актуальних вакансій?

Подробнее...

Лисичанський міський центр зайнятості запрошує на міні-ярмарок вакансій

7 листопада об 11.00 у приміщенні Лисичанського міського центру зайнятості (актовий зал, ІV поверх) за адресою: м. Лисичанськ, вул. ім. В. Сосюри, 273; відбудеться міні-ярмарок вакансій для надання допомоги у працевлаштуванні особам, що мають досвід роботи на вугільних підприємствах.

Подробнее...

Про підсумки діяльності Луганської обласної служби зайнятості за 2017 рік та визначення пріоритетних напрямів її реформування у 2018 році

6 лютого 2018 року відбулась прес-конференція директора Луганського обласного центру зайнятості Сергія Болотського «Про підсумки діяльності Луганської обласної служби зайнятості за 2017 рік та визначення пріоритетних напрямів її реформування у 2018 році».

У 2017 році розпочато реформування державної служби зайнятості, метою якого є її модернізація та розвиток як сервісної установи сучасного формату з клієнтоорієнтованим підходом щодо обслуговування шукачів роботи та роботодавців відповідно до їх потреб.

Подробнее...

Увага! Новітні моделі освіти

На сучасному етапі розвитку країни поряд з традиційними формами навчання все частіше використовуються нові моделі освіти такі, як неформальна та позаформальна освіта. Новітні моделі пропонують більш гнучкий підхід до освітнього процесу, дають можливість працювати в команді, «навчатися в дії», стирають часові та просторові межі.

Неформальне навчання є однією із альтернативних форм навчання, яке дає можливість людям пристосуватися до постійних трансформацій суспільства.

Подробнее...

Співпраця соціальних партнерів щодо вирішення питань працевлаштування осіб з інвалідністю

За такою темою, з метою обміну досвідом і координацією спільної роботи органів влади, служби зайнятості та соціальних партнерів щодо сприяння зайнятості інвалідів 7 грудня у Сєвєродонецькому міському центрі зайнятості відбулось засідання у форматі «круглого столу».

Для обговорення проблем соціального захисту громадян з інвалідністю за круглим столом зібрались представники органів влади, соціальних установ, громадських організацій, підприємств області, які мають потребу в заповненні вакансій для інвалідів, центрів зайнятості.

Подробнее...

Служба зайнятості сприяє працевлаштуванню за кордоном. Робота для будівельників у державі Ізраїль

image

Відповідно до міждержавної двосторонньої Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Ізраїль здійснюється тимчасове працевлаштування на ринку праці Держави Ізраїль українських громадян, які мають кваліфікаційні навички за будівельними професіями:

  • — опалубник,
  • — арматурник,
  • — лицювальник-плиточник,
  • — штукатур.

Подробнее...

10 команд прийняли участь у молодіжному фестивалі КВК: "Світ професій: мій вибір - мій успіх"

 

З метою популяризації професій, що користуються попитом на ринку праці, 29 листопада у міському Палаці Культури міста Сєвєродонецьк відбувся Міський молодіжний фестиваль КВК: «Світ професій: мій вибір — мій успіх», організований Сєвєродонецьким міським центром зайнятості для випускників шкіл, студентів ПТНЗ та технікумів. У конкурсі веселих та кмітливих взяли участь шкільні команди та студентські команди-куратори. До складу журі увійшли представники служби зайнятості, громадської молодіжної організації, ЦПТО.

Подробнее...

Щодо участі у тренінгах з розвитку бізнесу, мікропідприємства та самозайнятості

В рамках реалізації Програми відновлення та розбудови миру ПРООН за фінансової підтримки урядів Польщі та Японії, у вересні-жовтні у містах Лисичанськ та Сєвєродонецьк відбудуться тренінги з розвитку бізнесу, мікропідприємства та самозайнятості, які розроблені з метою допомоги тим, хто бажає започаткувати, відновити або розширити свій бізнес.

Подробнее...

Лисичанський міський центр зайнятості запрошує роботодавців на Презентацію послуг професійного навчання

Шановні роботодавці!

22 листопада об 11.00 у Лисичанському міському центрі зайнятості (актовий зал, ІV поверх) за адресою: м. Лисичанськ, вул. ім. В. Сосюри, б. 273, пройде Презентація послуг професійного навчання Центра професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості України.

Подробнее...

26 вересня в Лисичанському міському центрі зайнятості пройде безкоштовний тренінг

26 вересня о 14.00 годині на базі «Студії Бізне$тарт» Лисичанського міського центру зайнятості координатор центру компетенцій «Prozoro» в Луганській області Андрій Бабтенко проведе безкоштовний тренінг на тему «Продажі в «Prozoro».

Запрошуємо до участі у тренінгу потенційних постачальників державі, приватних підприємців, ФОП, об’єктів малого та середнього бізнесу, а також усіх зацікавлених громадян.

Телефон для довідок 7-04-06; 7-21-67

Лисичанський міський центр зайнятості