• Лисичанський міський центр зайнятості 
  • Адреса: вул. ім. В. Сосюри, 273, м.Лисичанськ, Луганська область, 93100
  • Телефон: (06451) 7-07-15
  • Е-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
  • Директор Лисичанського міського центру зайнятості Соколко Тетяна Едуардівна
 

Міський центр зайнятості проводить ярмарок вакансій

25 червня Лисичанський міський центр зайнятості проводить міні-ярмарок вакансій для шукачів роботи, які мають досвід роботи у скляному виробництві за професіями:

— розмалювальник по склу;

— верстатник деревообробних верстатів;

Подробнее...

До уваги роботодавців!

Запрошуємо роботодавців взяти участь у ярмарку вакансій, який відбудеться 7 червня на базі Східноукраїнського національного університету ім. В.Даля (проспект Центральний 59-а).

Захід проводиться Сєвєродонецьким міським центром зайнятості в рамках днів кар’єри ЄС.

Подробнее...

3 грудня - Ярмарок вакансій для осіб з інвалідністю

3 грудня об 11.00 (реєстрація учасників з 10.30) за адресою м. Лисичанськ, вул. ім. В. Сосюри, 273 (4 поверх, актовий зал) в рамках «Дня інформування з нагоди міжнародного дня людей з особливими потребами» відбудеться Ярмарок вакансій для осіб з інвалідністю. Запрошуємо всіх роботодавців, що мають вакансії прийняти участь у заході та надати перелік вакансій.

Подробнее...

Лисичанський міський центр зайнятості запрошує прийняти участь у заходах для людей з особливими потребами

16 травня 2019 року о 10.00 (реєстрація учасників з 09.30) у приміщенні центру зайнятості відбудеться «День Інформування» для повідомлення громадянам послуг, які надає служба зайнятості особам з обмеженими фізичними можливостями.

В рамках «Дня Інформування» також відбудеться інформаційний семінар для роботодавців, у яких є поточна потреба в працівниках, у т.ч. у яких не виконано норматив з працевлаштування осіб з інвалідністю, на тему: «Вирішуємо проблему працевлаштування осіб з інвалідністю разом».

Подробнее...

Лисичанський міський центр зайнятості інформує

28 листопада о 10.00 у приміщенні Лисичанського міського центру зайнятості відбудеться семінар для роботодавців, у яких не виконано норматив з працевлаштування осіб з інвалідністю на тему: «Окремі питання регулювання праці осіб з інвалідністю в Україні». Запрошуємо всіх роботодавців взяти участь.

Лисичанський міський центр зайнятості

Чи можна відмовитись від запропонованої службою зайнятості роботи?

Так. Але при цьому необхідно знати визначені Законом України «Про зайнятість населення» критерії підходящої для Вас роботи. Якщо громадянин, зареєстрований в Державній службі зайнятості як безробітний, відмовиться від двох пропозицій підходящої роботи, в тому числі за набутою професією за направленням територіального органу, а безробітний, який вперше шукає роботу та не має спеціальності, — відмовиться від двох пропозицій проходження професійного навчання у період з дня реєстрації, то центр зайнятості припиняє реєстрацію такої особи як безробітної. В такому випадку наступна реєстрація можлива не раніше ніж через 90 календарних днів.

Подробнее...

Навчання у продовж життя. Ваучер, як новітні можливості

Медичні сестри дитячих садочків міста Лисичанська активно взялися підвищувати кваліфікацію. Останнім часом серед жителів міста Лисичанська стало популярним навчання по ваучеру.

Наше сьогодення є дуже складним та динамічним, потрібно не тільки багато знати, але й уміти постійно розширювати та оновлювати свої знання, а сучасні дитячі заклади вимагають дедалі більших зусиль від кожного працівника.

Подробнее...

До уваги мешканців міста!

Наше сьогодення є дуже складним та динамічним, потрібно не тільки багато знати, але й уміти постійно розширювати та оновлювати свої знання, щоб бути конкурентоспроможним на сучасному ринку праці.

На допомогу у вирішенні цього питання приходить служба зайнятості зі своїми новітніми інструментами.

Лисичанський міський центр зайнятості пропонує отримати професію електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування у стислий термін.

Подробнее...

Ветерани АТО стають підприємцями за підтримки служби зайнятості

Магазин насіння та рослин у Лисичанську, новий продуктовий магазин у Біловодську, виробництво гіпсових та бетонних виробів у Старобільську, перукарські послуги, переробка і консервування овочів та фруктів, ремонт і обслуговування машин та установок у Попасній — це лише кілька справ, започаткованих на Луганщині ветеранами АТО за підтримки служби зайнятості.

Ще зовсім недавно ці чоловіки мужньо захищали Україну на Сході зі зброєю в руках, а сьогодні вони започаткували свій бізнес. Стартовим капіталом для них стала одноразова допомога по безробіттю, яку виплачує служба зайнятості після успішного захисту бізнес-плану. Дехто з нових підприємців змогли забезпечувати не лише власні родини, а й створили по кілька робочих місць: взяли на роботу продавців, водіїв, слюсарів та інших майстрів.

Подробнее...

Лисичанський міський центр зайнятості нагадує про звітування за оновленою формою

Мінсоцполітики своїм наказом від 23.11.2018 р. № 1763 затвердило нову форму Інформації про зайнятість і працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню (їх перелік наведено в ст. 14 Закону про зайнятість, крім осіб з інвалідністю). Цим же наказом внесено зміни до Порядку її заповнення та подання. Цей звіт подають (щорічно) лише роботодавці до Держслужби зайнятості за юридичною адресою роботодавця.

При цьому в оновленому Порядку зазначається, що роботодавці — це підприємства, установи, організації з чисельністю штатних працівників від 8 осіб. Тобто на фізосіб-роботодавців обов’язок надання такої Інформації не поширюється!

Подробнее...

29 серпня у Лисичанському міському центрі зайнятості відбудеться День підприємця

29 серпня о 10:00 у Лисичанському міському центрі зайнятості відбудеться День підприємця.

У програмі заходу:

- екскурсія центром розвитку підприємництва «Студія Бізне$тарт» та фото-виставка;

Подробнее...