• Лисичанський міський центр зайнятості 
  • Адреса: вул. ім. В. Сосюри, 273, м.Лисичанськ, Луганська область, 93100
  • Телефон: (06451) 7-07-15
  • Е-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
  • Директор Лисичанського міського центру зайнятості Соколко Тетяна Едуардівна
 

Триває надання підприємцям допомоги по частковому безробіттю

Станом на 10 червня 2020 року на Луганщині виявили бажання отримати допомогу по частковому безробіттю 237 роботодавців. По 196 роботодавцям вже прийнято позитивні рішення. Це дозволить здійснити виплати 1151 працівнику.

Прийом документів триває, тож запрошуємо всіх роботодавців, у тому числі фізичних осіб-підприємців без найманих працівників, які є застрахованими особами, зупинили чи скоротили діяльність на період карантину, звертатися до центрів зайнятості.

Подробнее...

Луганський обласний центр зайнятості розпочав надавати роботодавцям допомогу по частковому безробіттю на період карантину

Допомога по частковому безробіттю на період карантину — це кошти, передбачені в бюджеті Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття, що надаються міськими та районними центрами зайнятості роботодавцям із числа суб’єктів малого та середнього підприємництва для виплати допомоги працівникам, які втратили частину заробітної плати через вимушене скорочення тривалості робочого часу.

Механізм надання коштів встановлений Кабінетом Міністрів України. Для отримання допомоги по частковому безробіттю на період карантину роботодавець має звернутися до центру зайнятості за місцем реєстрації його як платника єдиного внеску та надати затверджений пакет документів. Розмір допомоги надається з розрахунку двох третин тарифної ставки (окладу) та не може перевищувати розміру мінімальної заробітної плати.

Подробнее...

У міському центрі зайнятості пройде інформаційний семінар та ярмарок вакансій для осіб з інвалідністю та учасників АТО

Лисичанський міський центр зайнятості (МЦЗ) з 25 листопада по 4 грудня 2019року в рамках відзначення Міжнародного дня осіб з інвалідністю проводить Декаду зайнятості для осіб з інвалідністю та учасників АТО.

Подробнее...

На Луганщині проведуть масштабну інформаційно-роз'яснювальну кампанію щодо детінізації зайнятості

На виконання доручення Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука про вжиття заходів щодо детінізації зайнятості, на Луганщині проведуть масштабну інформаційно-роз’яснювальну кампанію.

Інформаційна кампанія проводитиметься спільно з органами місцевого самоврядування, обласними управліннями ДПС, Пенсійного фонду, Служби зайнятості, Служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, а також державних адміністрацій.

Подробнее...

Декада зайнятості для осіб з інвалідністю та учасників АТО

У рамках відзначення Міжнародного дня осіб з інвалідністю, з 25 листопада по 4 грудня в Лисичанському міському центрі зайнятості проходитиме Декада зайнятості для осіб з інвалідністю та учасників АТО.

Подробнее...

До уваги роботодавців!

Лисичанський міський центр зайнятості запрошує роботодавців 16 січня 2020 року взяти участь у семінарі за темою: «Співпрацюємо разом. Впровадження нових сервісів в роботі служби зайнятості. Звітність та терміни її надання».

Початок заходу о 10.00 у приміщенні Лисичанського міського центру зайнятості, реєстрація учасників з 09.30.

Подробнее...

Центри зайнятості Луганщини впровадили інтерактивну карту вакансій - «Google maps»

Для активного пошуку роботи не обов’язково відвідувати центри зайнятості. Тепер вакансії можна переглядати у будь-якому місці та у зручний час за допомогою Google-карт!

У Луганському обласному центрі зайнятості впровадили інтерактивну карту вакансій для кожного району. Актуальні вакансії у будь-якому місті та районі Луганщини можна переглянути на офіційній сторінці ЛОЦЗ та у фейсбук: https://bit.ly/2ZEjv4S

Подробнее...

Лисичанський міський центр зайнятості та ЦРП «Студія Бізне$тарт» запрошують до участі у заходах з нагоди «Дня підприємця»

«День підприємця» відбудеться 29 серпня 2019 року у приміщенні Лисичанського міського центру зайнятості за адресою: м. Лисичанськ, вул. ім. В. Сосюри, 273:

- о 9.00 - «Від самозайнятості до приватного підприємця - зроби свій вибір сам. Секрети прибуткового бізнесу на прикладах успішних підприємців», семінар-тренінг із циклу «Як розпочати свій бізнес?» для безробітних які бажають відкрити власну справу;

Подробнее...

Підсумки діяльності Луганської обласної служби зайнятості за І півріччя 2019 року

За І півріччя цього року Луганською обласною службою зайнятості працевлаштовано 10,6 тис.осіб. Це на 8,7% більше, ніж за аналогічний період минулого року. У звітному періоді до центрів зайнятості надійшла інформація про наявні вакансії від 2384 роботодавців, що на 228 більше, ніж у аналогічному періоді минулого року. Для 91,4% роботодавців були підібрані претенденти та укомплектовані відповідні вакансії. Кількість запропонованих вакансій збільшилась майже на 800.

Подробнее...