Про надання фінансової державної підтримки суб'єктам мікропідприємництва та малого підприємництва

3 лютого Уряд дав старт Державній програмі «Доступні кредити 5-7-9%». Її передбачено для створення і розширення власного мікро- та малого бізнесу під рекордно низький відсоток — 5, 7 або 9% на суму до 1,5 млн гривень строком до п’яти років.

Зокрема, зазначено, що за останні шість місяців вартість кредитів в банках істотно зменшилась, але для масштабних змін Уряд прийняв рішення компенсувати частини відсоткової ставки таким чином, щоб людина фактично змогла отримати кредит під 5-7-9 відсотків в залежності від того, яку кількість робочих місць буде створювати нова справа.

Подробнее...

У Рубіжному скасовано рішення щодо проведення ярмаркових заходів на площі Перемоги

4l4hSt8RBMuYYAJLemM19VVoc1zSUr7A-768x379Шановні суб’єкти господарювання, звертаємо Вашу увагу! Виконавчий комітет Рубіжанської міської ради скасував рішення від 15.08.2017 №462 «Про скасування рішення виконавчого комітету від 15.11.2016 №463 та визначення площі Перемоги місцем проведення ярмарок» та рішення виконавчого комітету Рубіжанської міської ради від 15.11.2016 №463 «Про проведення сільськогосподарського ярмарку у місті Рубіжне».

У зв’язку з вищенаведеним, ярмаркові заходи на площі Перемоги в м. Рубіжне з 30 жовтня 2019 року відбуватися не будуть.

Відділ споживчого ринку Лисичанської міської ради

Про грантову програму

Данська рада у справах Біженців (DRC) розробляє нову грантову програму з метою можливості поліпшення умов життя місцевого уразливого населення, шляхом збільшення їх доходів, що може бути реалізовано через співінвестування в місцеву економіку у співпраці із партнерами з бізнес- сектора.

Такими бізнес-партнерами можуть бути приватні підприємства будь-яких форм реєстрації, об’єднання виробників сільськогосподарської продукції, а також комунальні підприємства місцевих органів влади. Партнерство буде здійснюватися за принципом співфінансування як DRC так і бізнес-партнером.

Подробнее...

Рекомендуємо суб'єктам господарювання не здійснювати продаж алкогольних напоїв військовослужбовцям, які мають ознаки належності до будь-якого військового формування

Шановні суб’єкти господарювання! З метою забезпечення громадського порядку в місті, недопущення випадків вчинення окремими військовослужбовцями правопорушень в стані алкогольного сп’яніння, попередження випадків травматизму та загибелі військовослужбовців і цивільного населення, Лисичанська міська рада вкотре рекомендує суб’єктам господарювання, які здійснюють діяльність на території міста Лисичанська, пов’язану з реалізацією алкогольних напоїв, тимчасово (на період проведення ООС) не здійснювати продаж алкогольних напоїв військовослужбовцям Збройних Сил України, які мають ознаки належності до будь-якого військового формування (військову форму, озброєння, тощо) в об’єктах торгівлі та закладах ресторанного господарства.

Подробнее...

Розпорядження міського голови від 18.09.2019 року №464

Про затвердження плану проведення обстежень на IV квартал 2019

Вложения:
Скачать этот файл (RGG_464_18_09_2019.doc)№464[Про затвердження плану проведення обстежень на IV квартал 2019]75 kB

Програма ООН із відновлення та розбудови миру оголошує конкурс бізнес-грантів на сході України

Програма Організації Об’єднаних Націй із відновлення та розбудови миру за підтримки Європейського Союзу оголошує конкурс грантів на відкриття, відновлення та розширення мікро-, малих та середніх підприємств на підконтрольній українській владі території Луганської та Донецької областей та в районах Запорізької області уздовж узбережжя Азовського моря.

Подробнее...

Конкурс грантів на започаткування, відновлення та розширення мікро, малих та середніх підприємств

В рамках Програми ООН з відновлення та розбудови миру на Сході України за фінансової підтримки Європейського Союзу розпочинається грантова програма (далі — Програма) для місцевих жителів та внутрішньо переміщених осіб, які проживають на підконтрольних Уряду України територіях Луганської, Донецької та Запорізької областей на започаткування, відновлення чи розширення мікро, малих та середніх підприємств.

Подробнее...

Програма ООН із відновлення та розбудови миру з 2 жовтня оголошує другий конкурс бізнес-грантів на сході України

Програма Організації Об’єднаних Націй із відновлення та розбудови миру за підтримки урядів Польщі та Японії оголошує конкурс малих бізнес-грантів на започаткування, відновлення та розширення мікро-, малих та середніх підприємств на підконтрольній українській владі території Луганської та Донецької областей.

Метою грантової підтримки є створення робочих місць для переселенців та місцевого населення.

Подробнее...

«Топ-100 найкращих українських компаній. Працюй в Україні!»

З метою презентації та відзначення найбільш розвинених компаній країни у різних сферах та галузях, 12 грудня 2019 року у м. Київ у Міжнародному Виставковому Центрі відбудеться масштабний всеукраїнський захід.

Організатором даного заходу за підтримки державних органів влади, громадських організацій та недержавних міжнародних фондів виступає ГО «Підприємницький Клуб».

Подробнее...