До відома суб'єктів господарювання!

 З метою інформування та недопущення випадків порушень діючого законодавства, повідомляємо, що 8 липня 2020 р. Кабінет Міністрів України прийняв постанову №588, якою вносяться зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 р. № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», а саме: п. 3 доповнено пп. 16, відповідно до якого забороняється робота після 23-ї та до 7-ї години розважальних закладів (нічних клубів), а також суб’єктів господарської діяльності з надання послуг громадського харчування з організацією дозвілля або без нього (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо), закладів культури, крім кінотеатрів та крім діяльності з надання послуг громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень та замовлень на винос.

З даними змінами можна ознайомитись за посиланням: https://cutt.ly/MpI70M6 .

Лисичанська міська рада

Про безкоштовну освітню онлайн-програму для українських жінок-підприємниць та власниць малого бізнесу

Компанія Visa у рамках глобальної кампанії She’sNext запускає безкоштовну освітню онлайн-програму для українських жінок-підприємниць та власниць малого бізнесу.

Освітня програма в рамках глобальної кампанії She’sNext допоможе жінкам опанувати необхідні знання та навички з цифрової трансформації бізнесу. Цей проєкт дуже важливий для адаптації бізнесу до нових реалій та подальшого сталого розвитку.

Учасниками програми можуть стати власниці та керівниці малого бізнесу, підприємниці та жінки-управлінці, що прагнуть розвинути власну справу, удосконалити підходи до управління нею, а також ті, хто лише розпочинає чи планує працювати у цьому напрямі.

Подробнее...

Сорсингова платформа Державної установи «Офіс з просування експорту України»

За інформацією Державної установи «Офіс з просування експорту України» (далі — ДУ), створено сорсингову платформу для підтримки та просування експорту товарів, робіт та послуг вітчизняних виробників, а саме надання сприяння у встановленні ділових зв’язків із потенційними партнерами за кордоном.

Сорсингова платформа — це онлайн-каталог українських експортерів, що дозволяє іноземним компаніям легко знайти свого бізнес-партнера серед зареєстрованих українських компаній та встановити прямий контакт. Щодня каталог поповнюється новими українськими експортерами. Для іноземного імпортера це своєрідний фільтр надійності, адже на платформу потрапляють лише верифіковані компанії.

Подробнее...

Про фінансову допомогу власникам мікро, малого та середнього бізнесу на території Донецької та Луганської областей

Датська Рада у справах Біженців (Danish Refugee Council) за фінансової підтримки Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (Swiss Agency for Development and Cooperation/SDC) і Департаменту Міжнародного Розвитку Великобританії (Department for International Development /DFID) надає фінансову допомогу власникам мікро, малого та середнього бізнесу на території Донецької та Луганської областей для підтримки функціонування бізнес-діяльності з метою збереження існуючих робочих місць в умовах поточної епідеміологічної ситуації, пов’язаної з поширенням коронавірусу COVID-19 і введенням карантинних обмежень в країні.

Подробнее...

Програма ООН із відновлення та розбудови миру оголосила грантовий конкурс спрямований на підтримку мікро-, малого та середнього бізнесу

До уваги суб’єктів господарювання!

Лисичанська міська рада повідомляє, що Програма ООН із відновлення та розбудови миру оголосила грантовий конкурс проєктних пропозицій на отримання грантів для неурядових організацій, асоціацій та громадських спілок постачальників та розробників бізнес-продуктів та послуг, орієнтованих на розвиток та підтримку мікро-, малого та середнього бізнесу (далі — ММСП), об’єднань та асоціацій ММСП у пріоритизованих секторах економіки, та реалізації цих проєктів на територіях Донецької та Луганської областей, підконтрольних уряду України.

Подробнее...

Шановні суб'єкти господарювання!

 На період дії карантину у зв’язку з поширенням на території України гострої респіраторної хвороби (COVID-19), спричиненої коронавірусом SARS-Co-V-2, господарська діяльність у сфері роздрібної торгівлі, ресторанного господарства та побутового обслуговування населення здійснюється з дотриманням протиепідемічних заходів, затверджених постановами Головного державного санітарного лікаря України МОЗ Віктора Ляшка, з якими можна ознайомитись на сайті Міністерства охорони здоров’я України за посиланням: https://cutt.ly/Hu85n9j.

Подробнее...

Державне регулювання цін на товари, що мають істотну соціальну значущість і товари протиепідемічного призначення на час карантину

 22 квітня 2020 року Кабінет Міністрів України прийняв постанову №341 «Про заходи щодо стабілізації цін на товари, що мають істотну соціальну значущість, товари протиепідемічного призначення», якою тимчасово запроваджується державне регулювання цін на товари, що мають істотну соціальну значущість та товари протиепідемічного призначення шляхом декларування зміни роздрібних цін у разі їх збільшення.

Вищезазначена Постанова набирає чинності 18 травня і діє до закінчення карантину, встановленого постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 №211.

Декларування зміни роздрібних цін на товари здійснюється суб’єктом господарювання щодо об’єкта (закладу) роздрібної торгівлі у разі збільшення роздрібної ціни на товар, що реалізується таким об’єктом (закладом), порівняно з роздрібною ціною на дату набрання чинності постановою Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 року №341 або з попередньо задекларованою роздрібною ціною (крім випадків збільшення ціни внаслідок закінчення строку дії знижки або зменшення ціни):

Подробнее...

До уваги власників пасік!

Постановою Кабінету Міністрів України від 07.02.2018 № 107 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 р. № 395) затверджений Порядок використання коштів державного бюджету, передбачених для виплати фізичним особам дотації за наявні бджолосім’ї.

Відповідно до зазначеного Порядку, дотація за бджолосім’ї надається на безповоротній основі фізичним особам, які є власниками бджолосімей, за наявні в поточному році від 10 до 300 бджолосімей у розмірі 200 гривень за бджолосім’ю. У разі наявності більше ніж 300 бджолосімей максимальний розмір дотації ставить 60 000 гривень одному отримувачу.

Подробнее...

ЄС надав 123,5 млн гривень підприємцям з Донбасу за програмою FinancEast в межах EU4Business

Програма FinancEast, що фінансується Європейським Союзом, оголосила результати перших чотирьох місяців роботи. З грудня 2019 року по квітень 2020 року ЄС надав 123,5 млн гривень у вигляді субсидій та компенсацій для мікро-, малих та середніх підприємств (ММСП) на підконтрольних уряду України територіях Донецької та Луганської областей. Програма передбачає відшкодування до 50% вартості інвестиційних проєктів, а саме придбання у лізинг або у кредит сільськогосподарської техніки, обладнання і транспортних засобів, монтаж, будівництво чи реконструкцію приміщень.

Подробнее...

Керівникам підприємств та підприємцям міста щодо наявного бренду області «Луганщина моя»

Луганщина — це славетна земля, де кожен куточок дихає історією та натхненням для нас. Луганська земля — простора та щедра, чарівний край, багатий корисними копалинами та різноманітний у своїй природі, де хвойні ліси межують з безкраїми степами.

Луганщина завжди славилася трудовими звершеннями важкої селянської праці, шахтарів і промисловців, досягненнями науковців, митців і спортсменів.

Кожен куточок нашої області має свої унікальні пам’ятники історії, архітектури, природи та культури, якими місцеві жителі пишаються та хочуть показати їх усьому світові. В 2018 році Луганська область перша створила свій бренд, щоб показати Україні та світовій спільноті, що Луганщина дійсно талановита, працьовита, має промисловий потенціал та розвинутий аграрний сектор.

Подробнее...

Про Всеукраїнський молодіжний конкурс інноваційних проєктів

З 13 квітня 2020 року стартував Всеукраїнський молодіжний конкурс інноваційних проєктів розвитку туризму на сільських територіях, що проводиться в рамках проголошення 2020 року Роком розвитку туризму в регіонах та на сільських територіях і передбачає врахування кризових явищ, пов’язаних з пандемією.

Метою конкурсу є залучення молоді до розробки та впровадження проєктів місцевого економічного розвитку, підтримка підприємницької та інноваційної діяльності, популяризація сільського туризму як дієвої форми соціально-економічного розвитку сільських територій, термін проведення — квітень-вересень 2020 року.

Подробнее...