До уваги громадян, які перебувають на квартирному обліку

 З 1 жовтня по 31 грудня проводиться перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку при Лисичанській міській військово-цивільній адміністрації, відповідно до пункту 25 Правил обліку громадян.

Для перевірки облікових даних громадянам, які перебувають на квартирному обліку, необхідно звернутись до відділу з обліку, розподілу та обміну житла та надати наступні документи:

  • – оригінал, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;
  • – довідка з місця роботи/навчання заявника та повнолітніх членів сім’ї і/або оригінал та копія пенсійного посвідчення, довідка з Пенсійного фонду України в м. Лисичанську, Лисичанського міського центру зайнятості;
  • – документи, що підтверджують пільгу (при наявності).

    Подробнее...

Фінальна гра чемпіонату Луганської області з футболу

 Шановні мешканці Лисичанської територіальної громади! 25 вересня о 15.00 на базі культурно – оздоровчого комплексу «Стадіон «Шахтар» відбудеться завершальний матч чемпіонату Луганської області з футболу 2021 року серед команд: ФК «Будівельник» – ФК «Кремінна».

Подробнее...

Анонс заходів до Міжнародного дня миру

 Шановні мешканці територіальної громади, запрошуємо вас взяти участь у заходах з нагоди Міжнародного дня миру, які відбудуться 21 вересня:

- о 12.00 в ПК ім.В.М. Сосюри – дитяче свято «Мир і єдність України!»;

о 12.00 в міському краєзнавчому музею – загальноміська акція «Голуб миру»;

- о 13.00 в парку біля міського ПК – концертно-ігрова програма «Мир заради майбутнього!» та акція «Мирна Україна!»;

- о 13.00 в ПК «Діамант» – тематичний захід «Хай буде мир на всій Землі»;

- о 15.00 у клубі с. Білогорівка – святковий захід «Безцінне слово мир»;

- о 15.00 у клубі с. Вовчоярівка – святковий захід «Голуб миру».

Подробнее...

Анонс культурних та спортивних заходів з 20 по 26 вересня

 22 вересня о 15.00 в молодіжному хабі GC-HUB міського ПК розпочнеться оздоровча ментальна вправа «Лад в душі - гармонія в суспільстві» з майстром медитації Мирославом Гармаш-Бутенко.

23 вересня о 15.00 у смт Мирна Долина відбудеться святкова розважальна програма «Сільській BUM» з нагоди Дня села, а о 18.00 в молодіжному хабі GC-HUB міського ПК - вечір-гра «Хто я?».

24 вересня о 13.00 молодіжний хаб GC-HUB міського ПК запрошує на тематичний вечір «Свічка пам’яті» до Дня партизанської слави, а о 17.00 клуб с. Підлісне - вечір відпочинку «Осіння вечірка».

25 вересня о 10.00 у Центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю відбудеться чемпіонат міста Лисичанськ з акробатичного рок-н-ролу.

Подробнее...

Щодо основних заходів боротьби з амброзією

 Шкідливість даного бур’яну виключно велика. Розвиваючи потужну надземну масу і кореневу систему, амброзія сильно висушує ґрунт і пригнічує культурні рослини, позбавляючи їх не тільки вологи, але і поживних речовин. Шкідливість амброзії полинолистої цим не вичерпується. У період цвітіння її пилок викликає алергічне захворювання — поліноз, який проявляється в підвищенні температури, запаленні слизових, сильних нежиті, сльозотечі, головних болях.

Щоб запобігти поширенню амброзії, боротьбу з нею необхідно проводити щорічно до цвітіння і утворення насіння.

Подробнее...