Анонс культурних та спортивних заходів з 24 по 30 вересня

З 24 по 28 вересня ПК ім. В.М. Сосюри запрошує взяти участь в акції «Я люблю своє дитя», яка проходитиме в рамках програми активізації роботи у сфері протидії торгівлі людьми, насильству у сім’ї, жорстокому поводженню з дітьми, зокрема, торгівлі дітьми.

25 вересня о 13.00 у Центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю розпочнеться установча конференція лідерів та активу міської дитячої громадської організації «ДОЛЯ».

26 вересня о 13.00 у міському краєзнавчому музеї відбудеться науково-практична конференція «Твої визволителі, Лисичанськ», присвячена 75-ї річниці визволення Лисичанська від фашистських загарбників та Дню закінчення Другої світової війни, а о 14.00 у дошкільному навчальному закладі № 6 «Чайка» — урочисті збори, присвячені Всеукраїнському дню дошкілля.

Подробнее...

До уваги жителів міста Лисичанська!

У зв’язку з проведенням робіт по оновленню містобудівної документації, ТОВ «Компанія Геонікс» в період з 21 по 28 вересня 2018 року для виконання топографічного знімання буде здійснювати польоти безпілотним літальним апаратом у межах міста.

Окрім того, з 20 до 24 вересня 2018 року співробітниками ТОВ «Компанія Геонікс» будуть вестись наземні підготовчі роботи: закладка і визначення пізнавальних знаків на поверхні землі території міста Лисичанська та його околиць, відповідно до межі топографічного знімання.

Подробнее...

Афіша кінотеатру «Дружба» з 20 по 26 вересня

о 10.40, 14.10 та 19.40 — екшн, жахи «Хижак» 3D;

о 12.30 та 18.00 — комедійний екшн «Агент Джонні Інгліш: Нова місія»;

о 16.00 — трилер «Проста послуга»;

о 21.30 — кримінал, жахи, трилер «Мара».

До уваги мешканців житлових будинків - співвласників багатоквартирних будинків!

Управління з виконання політики Лисичанської міської ради в галузі житлово-комунального господарства інформує, що комунальними житлово-експлуатаційними підприємствами, які надають житлові послуги мешканцям багатоквартирних житлових будинків міста, відповідно до чинного законодавства України проводяться роботи з підготовки житлового фонду міста Лисичанська до опалювального періоду 2018-2019 років.

У зв’язку з неодноразовими випадками розкрадання обладнання внутрішньобудинкових інженерних мереж, які останнім часом мають місце, просимо мешканців житлових будинків — співвласників багатоквартирних будинків, з метою недопущення зриву початку опалювального періоду 2018-2019 років, звертати увагу на сторонніх підозрілих осіб, які перебувають у під’їздах, підвальних приміщеннях будинків та негайно повідомляти про них аварійно-диспетчерські служби комунальних підприємств та Лисичанського відділу поліції ГУНП в Луганській області.

Подробнее...

27 вересня засідання чергової сесії Лисичанської міської ради

Засідання чергової 51-ї сесії Лисичанської міської ради сьомого скликання відбудеться            27 вересня 2018 року о 14.00 у залі засідань міської ради.

На розгляд сесії виносяться наступні питання:

1. Про внесення змін до міського бюджету на 2018 рік.

2. Про регулювання земельних відносин.

Подробнее...