Анонс заходів до Дня Соборності України

18 січня о 15.00 на сторінці у соцмережі Facеbook бібліотеки-філії № 10 https://www.facebook.com/Лисичанская-библиотека-филиал-для-детей-10-1893339427555827/ розпочнеться огляд історичних подій січня «Абетка історичної пам’яті».

20 січня о 10.00 бібліотека-філія № 7 пропонує вашій увазі історичний хронограф «Україна: Соборна, вільна, сильна» на сторінці у соцмережі Facеbook https://www.facebook.com/Лисичанська-бібліотека-філія-7-м-Новодружеськ-202698057008963/.

З 20 по 23 січня ПК ім. В.М. Сосюри пропонує долучитись до відео-дайджесту «Соборна Україна: від ідеї до життя» на сторінці у соцмережі Facеbook https://www.facebook.com/pksosyury.

Подробнее...

Перелік пунктів обігріву у містах міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля!

unnamedШановні мешканці та гості міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля! У випадку значного зниження температури повітря (від −100С та нижче) розпочнуть роботу стаціонарні пункти обігріву, які розташовані за наступними адресами:

  • КП «ЛЖЕК № 1» (м. Лисичанськ, вул. Сосюри, 328);
  • КП «ЛЖЕК № 5» (м. Лисичанськ, кв. Дружби народів, 34);
  • КП «ЛЖЕК № 6» (м. Новодружеськ, вул. М. Грушевського, 16);
  • КП «ЛЖЕК № 6» (м. Привілля, вул. Дружби, 6);
  • КЗ «Палац культури ім. В.М. Сосюри м. Лисичанськ» (м. Лисичанськ, вул. Героїв Сталінграда, 1);
  • ДПРЧ-9 (м. Лисичанськ, вул. Сосюри, 324).

Зазначені пункти працюватимуть з 08.00 до 17.00 без перерви та вихідних, а стаціонарний пункт обігріву ДПРЧ-9 працюватиме цілодобово з додержанням протиепідеміологічних заходів, пов’язаних із поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Також при Лисичанському міському управлінні ГУ ДСНС України в Луганській області працюватиме мобільний пункт обігріву з цілодобовим чергуванням рятувальників.

Анонс культурних заходів з 11 по 17 січня

З 11 по 17 січня ПК ім. В.М. Сосюри запрошує на онлайн-екскурсію до меморіального музею В.М. Сосюри «Солов’їне піднебесся Володимира Сосюри» на власній сторінці у Facеbook.

11 січня об 11.00 бібліотека-філія № 7 пропонує переглянути онлайн лялькову виставу «Новорічна подорож у Країну Казок» на власній сторінці у Facebook.

Подробнее...

Практичний посібник АМУ для громад

Щоб допомогти громадам організувати ефективну діяльність органів місцевого самоврядування Асоціація міст України розробила Практичний посібник. Видання складається з п’яти модулів, які пропонують типові документи, алгоритми дій, а також зразки рішень місцевих рад та їх виконавчих органів.

Посилання на посібник: https://www.auc.org.ua/novyna/predstavlyayemo-praktychnyy-posibnyk-amu-dlya-gromad-pyat-moduliv

Асоціація міст України

Назва вулиці має значення: громадське опитування

Управління будівництва та архітектури ВЦА м. Лисичанська інформує про проведення громадського опитування під час розгляду питання присвоєння назв новостворюваним об’єктам топоніміки (8 проєктованих вулиць) в межах вул. 9-го Травня та К. Маркса у місті Лисичанськ.

У зв’язку із створенням нових вулиць через забудову частини кварталу 50 років Перемоги в межах вул. 9-го Травня та К. Маркса під індивідуальне житлове будівництво для учасників АТО та інших осіб, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», військово-цивільна адміністрація міста Лисичанськ Луганської області, керуючись статтею 13 Закону України «Про місцеве самоврядування», абзацом четвертим частини першої статті 1 Закону України «Про військово-цивільні адміністрації», Статутом територіальної громади міста Лисичанська, повідомляє про початок проведення громадського опитування під час розгляду питань про присвоєння назв новостворюваним об’єктам топоніміки (8 проєктованих вулиць).

Подробнее...