Щодо невиплати пенсії за липень 2014 року пенсіонерам, які мешкають в населених пунктах, що розташовані на лінії зіткнення

У зв’язку з чисельними зверненнями пенсіонерів, які мешкають в населених пунктах, що розташовані на лінії зіткнення, з проблемним питанням щодо невиплати пенсії за липень 2014 року Головне управління Пенсійного фонду України в Луганській області надає наступну інформацію.

Послуги з виплати та доставки пенсій надають підрозділи національного оператора — поштамти, вузли (центри), відділення та пункти поштового зв’язку (виплатні об’єкти поштового зв’язку). Виплата та доставка пенсій, згідно із законодавством фінансується управліннями Пенсійного фонду України в районах, містах, районах у містах (органи Пенсійного фонду). Після закінчення виплатного періоду об’єкти поштового зв’язку надають до органів Пенсійного фонду інформацію про невиплачені пенсії.

Подробнее...

Управління пенсіного фонду України в м. Лисичанську інформує

7 липня 2014 року набрав чинності Закон України від 13.05.2014 року № 1258-\/ІІ "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення процедури державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичних осіб-підприємців за заявницьким принципом, згідно якого фізичні особи-підприємці виключаються з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців за заявницьким принципом у строк до одного дня. Процедура державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичних осіб-підприємців не передбачає проведення перевірок та надання довідок контролюючими органами про відсутність заборгованості у таких платників.

Подробнее...

Процедура припинення діяльності для фізичних осіб - підприємців. Не ігнорувати звірення з Пенсійним фондом України

08 липня 2014 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення процедури державної реєстрації припинення підприємницької діяльності за заявницьким принципом» від 13.05.2014 № 1258-VII. Державний реєстратор, після отримання реєстраційної картки на проведення державної реєстрацій припинення підприємницької діяльності фізичною особою за її рішенням, у разі відсутності підстав для залишення такої реєстраційної картки без розгляду, зобов’язаний не пізніше наступного робочого дня з дати надходження цього документа внести до Єдиного державного реєстру запис про проведення державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичною особою-підприємцем.

Подробнее...

Як отримувати пенсію незалежно від реєстрації (прописки)

Управління Пенсійного фонду м. Лисичанська інформує

Щоденно управління Пенсійного фонду України в м. Лисичанську проводить роботу по забезпеченню виплати пенсії особам, які звернулися з заявою про бажання отримувати пенсію незалежно від реєстрації (прописки), тобто за місцем тимчасового перебування.

Особа, яка звертається за переведенням пенсійної справи, подає до органу Пенсійного фонду України виключно паспорт громадянина України та пенсійне посвідчення (за наявності).

Взяття на облік здійснюється за адресою, вказаною заявником у заяві, без проведення перевірок.

Подробнее...

Наповнення бюджету Фонду-першочергова задача управління

З метою забезпечення стабільного фінансування виплати пенсій у місті взято під особливий контроль виконання планових завдань по надходженню коштів та погашенню заборгованості з відшкодування фактичних витрат на виплату та доставку пенсій, призначених на пільгових умовах, з інших джерел доходів Фонду. За підсумками десяти місяців, попри складнощі, план надходжень вдалося перевиконати на 15,1 %. Не втрачається позитивна тенденція й надалі.

Станом на 1 листопада поточного року із запланованих 6,4 млн. грн. фактичні надходження склали 7,3 млн. грн.

Подробнее...