Про перелік послуг, що входять до складу послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, зміну тарифів та їх обґрунтування по КП ЛЖЕК № 5

2 червня 2015 року КП ЛЖЕК № 5 надано виконавчому комітету пропозиції щодо перегляду діючих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.

Структура та періодичність надання послуг запропонованих тарифів наведена у додатках 1 та 2.

Діючі тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій були затверджені в 2012 року нижче, ніж економічно обгрунтовані і розраховані в 2008 р. (рішення виконкому від 15.05.2012 № 267).

На сьогодні рівень відшкодування тарифами собівартості в середньому складає 79,62%. За час дії затверджених тарифів рівень мінімальної заробітної плати збільшився на 106,2% ,вартості електроенергії — на 49%, паливно-мастильних матеріалів — на 98,4%. Підприємство не в змозі своєчасно розраховуватись з постачальниками, в зв’язку з чим зростає кредиторська заборгованість, що в свою чергу веде до зниження якості наданих послуг.

КП ЛЖЕК № 5 приймає письмові зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань протягом 14 календарних днів з дня опублікування цієї інформації на офіційному веб-сайті Лисичанської міської ради за адресою: 93107, м. Лисичанськ, кв. Дружби народів, 34.

Карпов В.Б., начальник КП ЛЖЕК № 5

Вложения:
Скачать этот файл (dodatok_1.doc)Додаток 1[ ]
Скачать этот файл (dodatok_2.doc)Додаток 2[ ]