Кабінет Міністрів України, НКРЕКП, «Нафтогаз» та мери міст підписали Меморандум щодо врегулювання проблемних питань у постачанні тепла та гарячої води українцям

 З ініціативи Президента України Володимира Зеленського у вівторок підписано Меморандум про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері централізованого постачання теплової енергії та постачання гарячої води громадянам України, що забезпечить стале проходження цього опалювального сезону та підготовку до наступного.

Меморандум укладено між Кабінетом Міністрів України в особі міністра розвитку громад та територій Олексія Чернишова та першого заступника міністра енергетики Юрія Вітренка, Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, НАК «Нафтогаз України» і мерами українських міст. Це рішення підтримали всі міські голови.

Подробнее...

Запрошуємо взяти участь у конкурсі «Тварини - символи Луганщини»

З 09 листопада по 09 грудня 2020 року на Луганщині оголошено Конкурс художньої творчості з живописної композиції на тему «Тварини — символи Луганщини».

До участі у конкурсі запрошуються мешканці Луганщини віком від 7 років.

Конкурс проводиться у чотирьох категоріях:

— молодша вікова категорія — від 7 до 11 років;

— середня вікова категорія — від 12 до 17 років;

— старша вікова категорія — від 18 та старше;

— категорія «цифровий малюнок» (без вікових обмежень).

Подробнее...

3 червня - День утворення Луганської області

Дорогі земляки!

Вітаю всіх вас з 82-ю річницею від Дня утворення Луганської області.

Історично склалося, що Луганщина славиться своїми родючими землями та багатими надрами. Безумовно це сформувало міцний стрижень покоління працьовитих та невтомних трударів. Саме завдяки ним загальновідоме обличчя Луганщини асоціюється з потужним підприємництвом та ефективним господарюванням на рідній землі.

Подробнее...

Для Луганської обласної дитячої клінічної лікарні придбано надсучасне лабораторне обладнання

Для Луганської обласної дитячої клінічної лікарні придбано надсучасне лабораторне обладнання. Усі види досліджень для маленьких пацієнтів закладу будуть безкоштовні

Луганська обласна дитяча клінічна лікарня вперше за 42 роки отримала нове лабораторне обладнання. Воно дозволить проводить понад 60 видів вірусологічних досліджень, біохімічні та гематологічні дослідження при мінімальній травматизації для дитини.

Очільник області Сергій Гайдай символічно вручив технічні паспорти на напівавтоматичний біохімічний аналізатор BioSystems BTS-350, автоматичний біохімічний аналізатор BioSystems А-5, коагулятор COAX BioSystems, імуноферментний аналізатор LabAnalit; рідер, вотер, шейкер та гематологічний аналізатор КТ 6400.

Подробнее...

Сергій Гайдай оголосив 22 травня Днем жалоби у Луганській області

 Голова обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай своїм розпорядженням оголосив 22 травня 2020 року Днем жалоби на Луганщині у зв’язку із трагічною загибеллю під час виконання службових обов’язків командира батальйону патрульної служби особливого призначення «Луганськ-1» Головного управління Національної поліції у Луганській області Сергія Губанова.

У Луганській області відбулось засідання регіональної комісії з питань ТЕБ і НС

12 жовтня у Луганській обласній державній адміністрації відбулось засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій під головуванням голови облдержадміністрації Сергія Гайдая.

Члени комісії заслухали доповіді про заходи із протидії поширенню гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-СoV-2 на території Луганської області.

Так, станом на 12 жовтня 2020 року на території Луганської області зареєстровано за первинними діагнозами 2653 підозрілих випадки захворювання на коронавірусну інфекцію, з них 1852 випадки лабораторно підтверджено методом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР) у вірусологічній лабораторії ДУ «Луганський обласний лабораторний центр МОЗ України», інтенсивний показник складає 278,9 випадків на 100 тисяч населення.

Подробнее...

Увага! Правила поведінки у пожежонебезпечний період

Заборонено спалювання сухої рослинності, стерні, адже саме з цієї причини полум`я вогню нерідко перекидається на лісові насадження і може призвести до лісових пожеж та досягнути рівня надзвичайної ситуації.

У разі виникнення пожежі необхідно негайно повідомити про це лісогосподарські підприємства, територіальні підрозділи ДСНС України, місцеві органи влади. Особи, винні у порушенні вимог пожежної безпеки несуть адміністративну відповідальність згідно ст. 77 та 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення та кримінальну відповідальність згідно ст. 245 ККУ в разі спричинення важких наслідків.

Подробнее...

Вогнеборці продовжують гасіння масштабних пожеж на Луганщині: залучено 1 229 людей особового складу та 204 одиниці техніки

«Ситуація дуже складна — пожежа поширилась майже на 10 000 гектарів за добу. У вогняному колі опинились 11 селищ, у тому числі, у безпосередній близькості до Сєвєродонецька. Які це створює загрози зрозуміло. На жаль, четверо людей загинули, один із них — лісничий, ще троє потерпілих госпіталізовані з отруєнням чадним газом. Пошкоджені вогнем кілька десятків будинків та громадських споруд. Причини загорянь встановить слідство. Прокуратурою області вже порушено кримінальні провадження за ч. 1, 2 ст. 270 КК України (Порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки). Тривають невідкладні слідчі дії. Дякую за героїзм вогнеборцям та усім, хто протягнув руку допомоги Луганщині», — прокоментував ситуацію очільник області Сергій Гайдай

Станом на 07 годину ранку 1 жовтня 2020 року у Луганській області зафіксовано 146 пожеж, з них ліквідовано — 82, продовжується гасіння — 64.

Подробнее...

Національна онлайн-платформа з цифрової грамотності «Дія.Цифрова освіта»

На виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 29 вересня 2019 року № 849, Міністерством цифрової трансформації у партнерстві з Фондом Східна Європа в рамках реалізації швейцарсько-української програми «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади ЕGAР» запущено національну онлайн-платформу з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта», яка доступна в мережі Інтернет за посиланням: https://osvita.diia.gov.ua/

На онлайн-платформі кожен громадянин може безкоштовно опанувати цифрові навички за новим сучасним форматом — освітні серіали.

30 березня 2020 року на платформі став доступним новий онлайн-курс «Цифрова грамотність для державних службовців» https://osvita.diia.gov.ua/courses/civil-servants, який охоплює можливості та особливості функціонування безкоштовних сервісів Gооglе для використання у професійній діяльності та повсякденному житті.

Подробнее...

До уваги представників громадськості!

У зв’язку із закінченням у поточному році строку реалізації Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2020 року Міністерством соціальної політики України розпочато підготовку нового Національного плану дій на період до 2025 року.

Організація ООН Жінки у партнерстві із Запорізьким благодійним фондом «Єдність за майбутнє» проводять консультації із представниками органів влади різних рівнів та мешканцями громад з метою забезпечення їх участі в розробці нового Національного плану дій на наступний період.

Луганська облдержадміністрація пропонує громадам Луганської області долучиться до розробки плану, заповнивши до 15 червня 2020 року Анкету для представниць/ків громади щодо виконання Резолюції Ради Безпеки ООН № 1325 «Жінки, мир, безпека», яка доступна за наступним посиланням: https://cutt.ly/zyZ1WSR

Департамент соціального захисту населення Луганської ОДА

10 березня відкрито зарахування на е-курс «Управління проєктами місцевого розвитку»

дщЛьвівський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України та Швейцарсько-український проєкт «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO запрошує представників органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, депутатів місцевих рад, лідерів громад та активістів громадського сектору Луганської області до участі у дистанційному (електронному) курсі «Управління проєктами місцевого розвитку» на веб-платформі «Спільнота практик: сталий розвиток» https://udl.despro.org.ua/

Тривалість навчання за програмою е-курсу: 10 березня — 15 квітня 2020 року.

Подробнее...

Еще статьи...

  1. Соціальний проєкт «Країна без бар'єрів до нечуючих»
  2. Луганська обласна державна адміністрація оголошує конкурс
  3. Про державну кредитну програму
  4. Щодо набуття чинності Постанови ВРУ у зв'язку з трагічною загибеллю пасажирів літака рейсу PS 752 авіакомпанії «МАУ»
  5. Лариса Лисицька та Єгор Дулін - учасники проєкту "Луганщина: історії успіху"
  6. До 15 січня продовжено конкурсний відбір інвестиційних програм і проєктів, які можуть реалізовуватись за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2020 році
  7. Щодо участі в пілотному проєкті "Smart grow-plants"
  8. Графік особистих виїзних прийомів громадян у січні-лютому 2020 року
  9. Графік особистого прийому громадян керівництвом та керівником апарату обласної державної адміністрації на 2020 рік
  10. Громадські обговорення проєкту Стратегії розвитку Луганської області на період до 2027 року