Лариса Лисицька та Єгор Дулін - учасники проєкту "Луганщина: історії успіху"

 ФОП Ушаков О.С. «Своє кіно» за підтримки Департаменту міжнародної технічної допомоги, інноваційного розвитку та зовнішніх зносин Луганської ОДА має намір взяти участь у грантовій програмі від Українського культурного фонду з проєктом «Луганщина: історії успіху».

Мета проєкту – створити цикл із 10 промоційних відеороликів про креативних жителів Луганщини. Програма буде базуватися на розмові з героями про життя, творчість, позицію, цінності та переконання, шлях до успіху.

Подробнее...

До 15 січня продовжено конкурсний відбір інвестиційних програм і проєктів, які можуть реалізовуватись за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2020 році

Регіональна комісія з оцінки та проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку (далі — регіональна комісія) відповідно до Порядку підготовки, оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18.03.2015 № 196 (із змінами), Порядку підготовки, оцінки та відбору інвестиційних програм (проектів), що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, затвердженого наказом Мінрегіону України від 24.04.2015 № 80 (із змінами) (далі — Порядок) оголошує додатковий конкурсний відбір інвестиційних програм та проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2020 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку (далі — інвестиційні програми і проєкти).

Збір інвестиційних програм і проєктів здійснюється до 15 cічня 2020 року.

Подробнее...

Про стан наукової та інноваційної діяльності у Луганській області

З метою висвітлення сучасного стану наукової та інноваційної діяльності у Луганській області Департаментом міжнародної технічної допомоги, інноваційного розвитку та зовнішніх зносин розроблено спеціальне видання «Наукова та інноваційна діяльність у Луганській області за 2018 рік»

У збірнику представлено інформацію про науково-дослідні інститути, висвітлено інформацію про роботу інноваційних підприємств, наведено дані щодо обсягу реалізованої інноваційної продукції, підготовки наукових кадрів тощо. Крім того, видання доповнено інфографіками та діаграмами, що дають наочне уявлення про наведену інформацію.

Подробнее...

Щодо участі в пілотному проєкті "Smart grow-plants"

ТОВ «Науково-методичний центр «Медінтех» пропонує долучитися до оригінальної бізнес-інновації «Smart grow-plants», розробленої для практичного сприяння розвитку малого та середнього підприємництва (МСП), зниженню бідності та підвищенню добробуту.

Пілотний проєкт запроваджується на території Луганської області для виробництва окремих видів сільськогосподарської продукції: швидкоростучі агрокультури (зелень, овочі, лікарські та парфюмерно-косметичні рослини, квіти, зелені соковиті корми, посадковий матеріал), аквакультури (безкості види риб) та зоокультури (кролі, кури, перепели, делікатесна група).

Подробнее...

Графік особистих виїзних прийомів громадян у січні-лютому 2020 року

Розпорядження голови Луганської обласної державної адміністрації — керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 13.12.2019 № 1026 «Про затвердження графіка особистих виїзних прийомів громадян головою обласної державної адміністрації — керівником обласної військово-цивільної адміністрації та його заступниками у січні-лютому 2020 року»

До 28-ї річниці незалежності України

Традиції державотворення Українська держава успадкувала від Русі, Галицько-Волинського князівства, Великого князівства Литовського, Козацької держави, української державності початку XX століття. Хоча українці завжди мали свою мову та культуру, вони рідко мали свою незалежну національну державу. Під час Української визвольної революції 1917–1921 років, ключовим рушієм якої був український народ і його політична еліта, що еволюціонувала від ідей політичної автономії та федерації до усвідомлення власної державної незалежності, українці відродили державність — утвердили державні кордони, мову, гроші, символіку (герб, гімн і прапор), створили боєздатне військо, отримали визнання світової спільноти. У регіонах активно поширювався національний рух, створювалися та діяли українські органи влади, політичні партії та громадські інституції, відроджувалася культура.

Подробнее...

Графік особистого прийому громадян керівництвом та керівником апарату обласної державної адміністрації на 2020 рік

Розпорядження голови Луганської обласної державної адміністрації — керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 13.12.2019 № 1027 «Про затвердження графіка особистого прийому громадян керівництвом та керівником апарату обласної державної адміністрації на 2020 рік»

День Державного Прапора України

Державні символи України, є уособленням історії нашої державності, предметом національної гордості і водночас робить більш упізнаваних українців для всього світу.

Згідно з тлумаченням, синій колір символізує ясне небо, а жовтий стиглі пшеничні поля. Що можливо сприяло популяризації прапора в Придніпров’ї у період національно-визвольного руху 1917-1921 років.

Українська національна традиція символічного відображення світу формувалася упродовж кількох тисячоліть. Використання жовтого та блакитного кольорів на прапорах України-Русі простежується від прийняття християнства. Згодом ці два кольори набули значення державних.

Подробнее...

Громадські обговорення проєкту Стратегії розвитку Луганської області на період до 2027 року

Департаментом економічного розвитку, зовнішньоекономічної діяльності та туризму Луганської обласної державної адміністрації оголошено громадські обговорення проєкту Стратегії розвитку Луганської області на період до 2027 року.

Зацікавлених осіб просимо надсилати пропозиції та зауваження в термін до 12.12.2019 на електронну адресу Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. .

30 липня - Всесвітній день протидії торгівлі людьми

Щороку, починаючи з 2014 року, 30 липня світова спільнота відзначає Всесвітній день протидії торгівлі людьми, який був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 2013 році з метою підвищення інформованості громадськості про цю глобальну проблему і привернення уваги до тяжкого становища мільйонів жінок, чоловіків і дітей з усіх куточків світу, які стали жертвами торгівлі людьми, а також заохочення людей активно допомагати і протидіяти цьому злочину.

Подробнее...