Долучайтеся до розробки нового Положення про обласний конкурс проектів місцевого розвитку

Луганською облдержадміністрацією підготовлено нову редакцію Положення про обласний конкурс проектів місцевого розвитку.

Проект Положення розміщено на офіційному веб-сайт облдержадміністрації, за посиланням http://loga.gov.ua/oda/about/depart/dep_uvp/consult_gromada/inf_notif_gromada

Подробнее...

Про проведення конкурсу з вибору проектів в рамках «Європейського корпусу солідарності»

Європейський корпус солідарності має на меті реалізувати свої власні проекти, направлені на сприяння солідарності в європейському суспільстві залучаючи молодь до організації до доступних і якісних солідарних заходів.

10 грудня 2018 року Європейська Комісія оголосила новий конкурс з відбору проектів в рамках ініціативи ЕС «Європейського корпусу солідарності», яка відкриває можливості для молодих людей проводити волонтерську діяльність, стажуватись, знаходити робочі місця.

Подробнее...

26 жовтня - Національний агрофорум «Податки. Фінанси. Право»

26 жовтня у м. Києві відбудеться Національний агрофорум «Податки. Фінанси. Право» для керівників та головних бухгалтерів агрокомпаній, агрохолдингів, агротрейдерів, фермерських господарств, постачальників сільгосптехніки, добрив тощо. Організатор заходу – офіційне видання Державної фіскальної служби України «Вісник. Офіційно про податки». 

Подробнее...

Графік особистого прийому громадян на 2019 рік

Графік особистого прийому громадян керівництвом та керівником апарату Луганської обласної державної адміністрації на 2019 рік

9 жовтня відбудуться заходи, присвячені 100-річчю української поштової марки

9 жовтня у приміщенні Луганської облдержадміністрації за адресою: проспект Центральний, 59, м. Сєвєродонецьк відбудеться церемонія спецпогашення знаків поштової оплати з нагоди 100-річчя випуску перших марок. Також для шанувальників поштових марок та їх історії працюватиме філателістична виставка з експонатами місцевих філателістів, яку організовує Луганська дирекція ПАТ «Укрпошта».

Подробнее...

"Молода людина Луганщини 2018"

Вложения:
Скачать этот файл (Anketa.pdf)Anketa.pdf[Анкета-заява]20 kB
Скачать этот файл (Polozhennya_moloda_luduna_2018.pdf)Polozhennya_moloda_luduna_2018.pdf[Положення про конкурс]69 kB

Актуальний коментар: з 30 вересня знову курсуватиме поїзд «Лисичанськ-Київ-Лисичанськ»

З 30 вересня 2018 року знову курсуватимуть поїзди № 19 «Київ-Лисичанськ», по парних днях, та № 20 «Лисичанськ-Київ» — по непарних. З Києва потяг рушатиме о 21 год. 48 хв., з Лисичанська — о 20 год. 28 хв., час у дорозі — 11 год. 48 хв.

Час відправлення та прибуття зручний і для службовців, які направляються до столиці у відрядження, й для наших громадян з непідконтрольних територій, що подорожують Україною та мають встигнути перетнути КПВВ «Станиця Луганська» і дістатися Лисичанська.

Пасажирські вагони більш комфортабельні, з кондиціюванням.

Подробнее...

Ініціатива ЄС «Європейський корпус солідарності» відкриває можливості для молодих людей

10 серпня 2018 року Європейська Комісія оголосила конкурс з відбору проектів в рамках ініціативи ЄС «Європейський корпус солідарності», яка відкриває можливості для молодих людей проводити волонтерську діяльність, стажуватись, знаходити робочі місця, а також реалізовувати свої власні проекти направлені на сприяння солідарності в європейському суспільстві.

Зазначена ініціатива ЄС розрахована на 2018-2020 роки з бюджетом 375,6 млн. євро.

Подробнее...

Діяльність центрів надання адміністративних послуг Луганської області за 9 місяців 2018 року

Діяльність центрів надання адміністративних послуг Луганської області за 9 місяців 2018 року.

Подробнее...

Довідник про міжнародні організації, фонди та програми, які займаються питаннями підтримки розвитку підприємства

З метою допомоги в пошуку джерел фінансування проектів та нових партнерів для підприємницьких структур області Департамент економічного розвитку, торгівлі та туризму Луганської ОДА надає Довідник про міжнародні організації, фонди та програми, які займаються питаннями підтримки розвитку підприєиства.
Департамент економічного розвитку, торгівлі та туризму Луганської ОДА