Стартує програма особистісного та професійного розвитку молоді «Державотворець»

З метою активізації молоді у процесах реформування держави Міністерство молоді та спорту України, Українська академія лідерства спільно з Секретаріатом Кабінету Міністрів України, Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні вдруге реалізовуватимуть програму особистісного та професійного розвитку молоді «Державотворець».

Метою зазначеної програми є ознайомлення молоді з процесами державотворення, діяльністю органів державної влади, міжнародних організації, засобів масової інформації, бізнесу та громадського сектору, її залучення до розроблення, ухвалення управлінських рішень.

Подробнее...

Євроінреграція: сила можливостей!!!

Інформаційна кампанія «Євроінреграція: сила можливостей», спрямована на підтримку виконання Угоди про асоціацію України з Європейським Союзом. Проект роз’яснює та популяризує практичні переваги та можливості, які мають або невдовзі отримуватимуть українці від євроінтеграційного курсу країни. Про представників різних секторів суспільства, що репрезентують позитивний досвід культурних, наукових, освітніх та ділових зв’язків з Європейським Союзом, а також досвід участі у різноманітних проектах ЄС можна ознайомитися за посиланням: https://bit.ly/2JaCal4.

Департамент зовнішніх зносин, зовнішньоекономічної та інвестиційної діяльності Луганської ОДА

Графік особистого прийому громадян на 2019 рік

Графік особистого прийому громадян керівництвом та керівником апарату Луганської обласної державної адміністрації на 2019 рік

Шановні жителі Луганщини!

Командування Об’єднаних сил звертається до вас з проханням надавати перевагу в русі транспортним засобам з нанесеними розпізнавальними знаками медичних підрозділів. Цей транспорт евакуює поранених до медичних закладів.

Ваше розуміння збереже життя нашим захисникам!

Луганська обласна державна адміністрація

"Молода людина Луганщини 2018"

Вложения:
Скачать этот файл (Anketa.pdf)Anketa.pdf[Анкета-заява]20 kB
Скачать этот файл (Polozhennya_moloda_luduna_2018.pdf)Polozhennya_moloda_luduna_2018.pdf[Положення про конкурс]69 kB

VIII Міжнародна SPA-Асамблея - 2019

З 11 по 14 березня 2019 року профспілка «Союз професіоналів СПА, готелів та Велнес-курортів України» проводить VIII Міжнародну SPA-Асамблею-2019 у м. Львів.

До участі в роботі заходу запрошуються представники органів влади, бізнесових кіл з числа керівників туроператорів, санаторіїв, готелів, інших представників сфери туризму і курортів та представників ЗМІ (для туроператорів участь пільгова).

Подробнее...

Міжнародна організація з міграції розпочинає набір учасників на новий проект

Міжнародна організація з міграції (МОМ) за фінансової підтримки Уряду Федеративної Республіки Німеччина, що діє через Німецький Банк Розвитку KfW, розпочинає набір учасників на новий проект, що має на меті покращити можливості для самозабезпечення та самозайнятості внутрішньо переміщених осіб та мешканців регіонів, які зазнали наслідків конфлікту, водночас зміцнюючи соціально-економічну стабільність і добробут приймаючих громад України. Завдяки грантам на самозайнятость а мікропідприємство проект надасть змогу вимушеним переселенцям та мешканцям приймаючих громад розпочати новий або розширити наявний бізнес.

ЗАПРОШУЮТЬСЯ: внутрішньо переміщені особи (ВПО) з Донецької, Луганської областей, а також Криму, що проживають в усіх областях України; місцеві мешканці усіх областях України (територія, підконтрольна уряду України); віком від 18 до 60 років.

Подробнее...

Долучайтеся до розробки нового Положення про обласний конкурс проектів місцевого розвитку

Луганською облдержадміністрацією підготовлено нову редакцію Положення про обласний конкурс проектів місцевого розвитку.

Проект Положення розміщено на офіційному веб-сайт облдержадміністрації, за посиланням http://loga.gov.ua/oda/about/depart/dep_uvp/consult_gromada/inf_notif_gromada

Подробнее...

Графік особистого прийому громадян

Графік особистого прийому громадян керівництвом та керівником апарату облдержадміністрації на 2018 рік.

Луганська державна обласна адміністрація

Про проведення конкурсу з вибору проектів в рамках «Європейського корпусу солідарності»

Європейський корпус солідарності має на меті реалізувати свої власні проекти, направлені на сприяння солідарності в європейському суспільстві залучаючи молодь до організації до доступних і якісних солідарних заходів.

10 грудня 2018 року Європейська Комісія оголосила новий конкурс з відбору проектів в рамках ініціативи ЕС «Європейського корпусу солідарності», яка відкриває можливості для молодих людей проводити волонтерську діяльність, стажуватись, знаходити робочі місця.

Подробнее...

Юрій Гарбуз відкрив Центр відновлювального лікування та реабілітації ветеранів війни

У місті Рубіжне почав свою роботу Центр відновлювального лікування та реабілітації ветеранів війни, який надає психологічні, лікувально-діагностичні та інші види соціальних послуг ветеранам війни та іншим категоріям громадян, які постраждали від надзвичайних ситуацій.

«Ми йшли до цього дня цілий рік. У центрі створені гарні умови для психологічної і фізичної реабілітації наших ветеранів», — зазначив голова Луганської обласної державної адміністрації — керівник обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз під час відкриття лікувального закладу.

Подробнее...