У Лисичанську пройшов відкритий чемпіонат міста з Айкідо, присвячений Дню Конституції України
- Спорт
- 20.06.2017
17 червня в спортивній залі Лисичанської міської ДЮСШ пройшов відкритий чемпіонат міста Лисичанська з Айкідо, присвячений Дню Конституції України. В змаганнях взяли участь понад 100 спортсменів.
Призові місця розподілились наступним чином:
Номінація «Танто тайсабакі» | | Номінація «Танто тайсабакі» | |
(діти 6 років) | (хлопчики 7 років ) | ||
1 місце | Назар Рєзніков | 1 місце | Ілля Сухов |
2 місце | Ганна Федорова | 2 місце | Дмитро Коржовський |
3 місце | Михайло Поляков | 3 місце | Олег Харченко |
Номінація «Танто тайсабакі» | | Номінація «Танто тайсабакі» | |
(дівчата 7 років ) | (хлопчики 8 років ) | ||
1 місце | Софія Онопка | 1 місце | Артем Шапошник |
2 місце | Милана Білянська | 2 місце | Захар Нечволод |
3 місце | Анастасія Воробйова | 3 місце | Роман Ворона |
Номінація «Танто тайсабакі» | | Номінація «Танто тайсабакі» | |
(хлопчики 9-10 років ) | (дівчата 8-9 років ) | ||
1 місце | Руслан Зайков | 1 місце | Анастасія Бордачова |
2 місце | Владислав Казларов | 2 місце | Марія Носаль |
3 місце | Назар Портнов | 3 місце | Аміна Посохова |
Номінація «Танто тайсабакі» | | Номінація «Танто тайсабакі» | |
(хлопчики 11-13 років ) | (дівчата 11-13 років ) | ||
1 місце | Ілля Кохановський | 1 місце | Тетяна Лопата |
2 місце | Сергій Рохман | 2 місце | Катерина Носаль |
3 місце | Ростислав Федорович | ||
Номінація «Сінай» | Номінація «Сінай» | ||
(діти 5 років ) | (хлопчики 6 років) | ||
1 місце | Михайло Мєсьянінов | 1 місце | Назар Рєзніков |
2 місце | Марія Козлова | 2 місце | Михайло Поляков |
| 3 місце | Назар Погорелов | |
Номінація «Сінай» | Номінація «Сінай» | ||
(дівчата 6 років ) | (хлопчики 7 років ) | ||
1 місце | Гання Федорова | 1 місце | Ілля Сухов |
2 місце | Анастасія Нікульнікова | 2 місце | Тимофій Бондар |
3 місце | Олег Харченко | ||
Номінація «Сінай» | Номінація «Сінай» | ||
(хлопчики 8-9 років ) | (дівчата 7 років ) | ||
1 місце | Назар Портнов | 1 місце | Анастасія Воробйова |
2 місце | Кирило Ватраль | 2 місце | Милана Білянська |
3 місце | Софія Онопка | ||
Номінація «Сінай» | Номінація «Сінай нітто рю» | ||
(хлопчики 11-13 років ) | (хлопчики 5 років ) | ||
1 місце | Сергій Рохман | 1 місце | Михайло Мєсьянінов |
2 місце | Ілля Кохановський | 2 місце | Богдан Тюлькін |
3 місце | Ян Грицак | | |
Номінація «Сінай нітто рю» | Номінація «Сінай нітто рю» | ||
(діти 6 років ) | (хлопчики 7 років ) | ||
1 місце | Ганна Федорова | 1 місце | Данило Бойко |
2 місце | Михайло Поляков | 2 місце | Тимофій Бондар |
| 3 місце | Володимир Сівіркін | |
Номінація «Сінай нітто рю» | Номінація «Сінай нітто рю» | ||
(хлопчики 8-9 років ) | (хлопчики 12-13 років ) | ||
1 місце | Владислав Казларов | 1 місце | Олександр Романенко |
2 місце | Владислав Грома | 2 місце | Ян Грицак |
Номінація «Рандорі» | Номінація «Рандорі» | ||
(діти 5 років) | (хлопчики 6 років ) | ||
1 місце | Михайло Мєсьянінов | 1 місце | Олег Харченко |
2 місце | Богдан Тюлькін | 2 місце | Кирило Баранов |
3 місце | Марія Козлова | ||
Номінація «Рандорі» | Номінація «Рандорі» | ||
(хлопчики 7 років ) | (дівчата 8-9 років) | ||
1 місце | Володимир Сівіркін | 1 місце | Анастасія Бордачова |
2 місце | Михайло Попов | 2 місце | Марія Носаль |
3 місце | Ілля Сухов | 3 місце | Аміна Посохова |
Номінація «Рандорі» | Номінація «Рандорі» | ||
(хлопчики 8-9 років ) | (дівчата 11-13 років) | ||
1 місце | Владислав Казларов | 1 місце | Тетяна Лопата |
2 місце | Роман Ворона | 2 місце | Катерина Носаль |
Номінація «Рандорі іппон» | Номінація «Рандорі іппон» | ||
(діти 5 років) | (хлопчики 6-7 років ) | ||
1 місце | Михайло Мєсьянінов | 1 місце | Дмитро Коржовський |
2 місце | Марія Козлова | 2 місце | Назар Погорелов |
| 3 місце | Кирило Баранов | |
Номінація «Рандорі іппон» | Номінація «Рандорі іппон» | ||
(дівчата 6 років ) | (дівчата 7 років ) | ||
1 місце | Ганна Федорова | 1 місце | Милана Білянська |
2 місце | Анастасія Нікульнікова | 2 місце | Софія Онопка |
3 місце | Анастасія Воробйова | ||
Номінація «Рандорі іппон» | Номінація «Рандорі іппон» | ||
(хлопчики 8 років ) | (дівчата 8 років ) | ||
1 місце | Артем Шапошник | 1 місце | Марія Носаль |
2 місце | Роман Ворона | 2 місце | Валерія Нікульнікова |
3 місце | Аміна Посохова | ||
Номінація «Рандорі іппон» | Номінація «Рандорі іппон» | ||
(хлопці 10-11 років ) | (дівчата 11-13 років) | ||
1 місце | Ілля Кохановський | 1 місце | Катерина Носаль |
2 місце | Ростислав Федорович | 2 місце | Тетяна Лопата |
3 місце | Руслан Зайков | | |
Номінація «Ярі» | |||
(хлопці 6-7 років ) | |||
1 місце | Ілля Сухов | ||
2 місце | Володимир Сівіркін | ||
3 місце | Михайло Поляков |
Переможці та призери змагань нагороджені грамотами та медалями.
Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради