Лисичанский городской совет - Образование

Лисичанський інклюзивно-ресурсний центр

оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

  • — практичний психолог — 1 ст.
  • — вчитель-логопед — 1 ст.
  • — вчитель-дефектолог (олігофренопедагог) — 1 ст.
  • — вчитель лікувальної фізкультури — 1 ст.

    Подробнее...

У Лисичанську розпочав роботу інклюзивно-ресурсний центр

Для України інклюзивна освіта є педагогічною інновацією і в той же час вимогою не лише часу, а й з моменту ратифікації Конвенції ООН про права інвалідів — одним із міжнародних зобов’язань держави. Запровадження інклюзії в освітній сфері є не другорядним, а центральним питанням для забезпечення рівних можливостей на здобуття якісної освіти дітям з особливими освітніми потребами (в тому числі з інвалідністю).

Подробнее...

Всеукраїнський конкурс відео-робіт "Вітання Національного авіаційного університету з 85-річчям"

З метою популяризації професій авіаційної галузі, діяльності Національного авіаційного університету, у червні-вересні 2018 року відбудеться Всеукраїнський конкурс відео-робіт «Вітання Національного авіаційного університету з 85-річчям» (далі — Конкурс).

Вложения:
Скачать этот файл (Ymovu_konkyrsy_NAY_85.pdf)Ymovu_konkyrsy_NAY_85.pdf[Умови Конкурсу]97 kB

Подробнее...

Співпраця проекту "Генерація UA" та школи №12

Протягом всього навчального року команда проекту «Генерація UA» допомагала Лисичанській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 12 у багатьох різних напрямках.

Проект «Генерація UA» — це 4 центри соціально-психологічної підтримки дітей в Харкові, Одесі та на підконтрольних Україні територіях Донецької та Луганської областей.

Подробнее...

Підсумкова очна сесія для вчителів Нової української школи

Завершилася ІІІ очна сесія підвищення кваліфікації педагогічних працівників, які у 2018-2019 навчальному році навчатимуть першокласників за новим Державним стандартом.

Під час сесії педагоги познайомилися з методикою «Шість цеглинок» (LEGO), опрацювали модулі «Інтеграція», «Особливості оцінювання навчальних досягнень учнів», «Основи інклюзивної освіти». Зазначимо, що ця сесія була заключною у підготовці вчителів початкових класів та заступників директорів з НВР до роботи в умовах Нової української школи.

Подробнее...

Успішних та талановитих лисичанських школярів вшанувало обласне керівництво

Вчора,14 червня, відбулася зустріч керівництва Луганської області з учнями-переможцями та призерами Всеукраїнських олімпіад, конкурсів та турнірів. На заході були присутні губернатор Луганщини Юрій Гарбуз, заступник голови Луганської обласної державної адміністрації Ольга Лішик, директор Департаменту освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації Юрій Стецюк, керівництво Луганської обласної малої академії наук учнівської молоді, працівники ЛОІППО.

Подробнее...