Набори даних, що перебувають у володінні Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області (ВЦА м. Лисичанська, Лисичанської міської ради)

Відповідно до постанови КМУ від 21.10.2015 № 835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних» (зі змінами)

156 наборів даних

 

Інформація про рекламні засоби

Набір містить інформацію про рекламні засоби (дані про місце розміщення рекламного засобу, його вид і розміри, найменування розповсюджувача зовнішньої реклами, номер його телефону, адреса електронної пошти, дата видачі дозволу та строк його дії, номер і дата укладення договору, якщо місце розміщення рекламного засобу належить до комунальної власності)

Еще статьи...

  1. Інформація про отримане майно (обладнання, програмне забезпечення) у рамках міжнародної технічної допомоги 2021 рік
  2. Адміністративні дані в значенні Закону України «Про державну статистику», що збираються (обробляються) та підлягають оприлюдненню відповідно до вимог Закону розпорядником інформації за 2021 рік
  3. Звіти про виконання паспортів бюджетних програм місцевого бюджету за 2021 рік
  4. Перелік бюджетних програм, у тому числі посилання на оприлюднені ресурси в Інтернеті 2022
  5. Паспорти бюджетних програм на 2022 рік
  6. Інформація про отримане майно (обладнання, програмне забезпечення) у рамках міжнародної технічної допомоги 2022 рік
  7. Переліки регуляторних актів
  8. Надані містобудівні умови та обмеження 2022
  9. Дані про тарифи на комунальні послуги
  10. Довідник підприємств, установ (закладів) та організацій Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації та організацій, що належать до сфери її управління