Колектив «Рапсодія» переможець Міжнародного дистанційного онлайн фестивалю «GOLDEN TIME»

У вересні педагогічний колектив Лисичанської дитячої школи мистецтв № 1 «Рапсодія» взяв участь у Міжнародному дистанційному онлайн фестивалі «GOLDEN TIME» (Великобританія).

За результатами конкурсу колектив під керівництвом Валерія Сидоренка, у складі Олени Духновської, Маргарити Погрібної та Володимира Бахтіна, посів почесне І місце!

Подробнее...

Лисичанський краєзнавчий музей відвідали представники проєкту «Музей відкрито на ремонт»

 16 вересня Лисичанський міський краєзнавчий музей відвідали представники ініціативної групи культурно-мистецького проєкту «Музей відкрито на ремонт» на чолі з куратором Леонідом Марущаком.

Подорож здійснена в ході музейної експедиції за напрямком #схід, коли команда проєкту протягом 7 вересневих днів відвідує 11 музеїв з числа сталої категорії проєкту.

У ході дружньої зустрічі гості ознайомили працівників музею з результатами попередньої роботи, розповіли про кожний відвідуваний музей, спільно означили плани на майбутнє в рамках 2020 та наступного року.

Лисичанський міський краєзнавчий музей був сьомим, до якого завітали поважні гості.

Відділ культури

Роботи лисичанки Наталії Мельникової беруть участь у V Міжнародній виставці MUNECART

 Протягом вересня роботи викладача образотворчого мистецтва Лисичанської дитячої школа мистецтв №1 Наталії Мельникової беруть участь у V Міжнародній виставці MUNECART (Іспанія-Аліканте).

У 2020 році виставка проводиться у п’ятий раз, цього року у форматі онлайн. На виставці представлені тільки нові роботи, які ви не знайдете більше ніде. Організатори створили цей проект, щоб об'єднати і підтримати творчих майстрів в усьому світі.

Наталія Мельникова представила на виставці авторська ляльку «Дама з собачкою» (змішана техніка, 45 см) та Тедді Долл «Сумний кипарис» (мохер, тирса, п'ять шплінтів, 25 см).

Подробнее...

У Лисичанську відкрилася збірна фотовиставка молоді Луганщини та Донеччини

Шановні мешканці та гості міста! Запрошуємо вас до Лисичанського міського краєзнавчого музею на перегляд збірної фотовиставки молоді Донбасу «Вулиця, на якій я живу».

На виставці представлені роботи випускників Фотомайстерень німецько-українського проєкту МедіаЛаб Донбас, у яковому взяли участь 32 учасники, з яких — 10 лисичан. Кожен учасник протягом п’яти днів вчився працювати з дзеркальною фотокамерою та створив особисті, глибинні фотоісторії на тему «Вулиця, на якій я живу».

«Інформаційна кампанія з впровадження пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту населення на території Лисичанська»

Таку назву має проект-переможець конкурсу грантів «Зміцнення громадської безпеки у цільових громадах Донецької, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської та Житомирської областей», оголошеного в рамках програми ООН «Із відновлення та розбудови миру». Розробники проекту — фахівці Лисичанського міського Палацу культури у співпраці з Лисичанським міським управління ГУ ДСНС України у Луганській області та ГО «Світло культури».

Подробнее...

У Лисичанську відбувся бліц-турнір з шахів, присвячений Дню міста

30 серпня у центральній бібліотеці Лисичанської централізованої бібліотечної системи відбувся бліц-турнір з шахів серед учасників шахового клубу «Шах і Мат», присвячений Дню міста.

Цього дня за шаховими дошками зібралися, як шахісти-любителі, так і шахісти-розрядники. Турнір проходив за коловою системою з контролем часу — 5 хвилин кожному гравцю на партію.

За результатами турніру Олександр Бондаренко посів І місце, Артем Супрунов —  ІІ місце та Олександр Коночкін — ІІІ місце.

Подробнее...

«Молодь Луганщини в сучасній бібліотеці»

Під такою назвою минулої п’ятниці, 14 серпня, біля центральної бібліотеки Лисичанської централізованої бібліотечної системи відбулась молодіжна вечірка-презентація, на яку завітали представники молоді зі всієї Луганської області.

Для гостей вечірки колектив центральної бібліотеки підготував яскраву, насичену програму. На початку заходу з використанням мультимедійного обладнання була презентована діяльність центральної бібліотеки та бібліотек Лисичанської централізованої бібліотечної системи та детально розкрита грантова діяльність.

Подробнее...