Відбувся обласний фестиваль національних етнічних культур «Сузір’я злагоди»

 18 вересня колектив зразкової студії східного танцю «Атлантіс» (керівник Ірина Гончарова, ПК ім. В.М. Сосюри м. Лисичанська), солістка Лисичанського міського ПК Роза Золотарьова (керівник Ірина Фелік) та керівник літературно-музичного гуртка «Водограй» Інна Павлезова взяли участь в обласному фестивалі національних етнічних культур «Сузір’я злагоди» (м.Рубіжне).

Учасники фестивалю виконували найрізноманітніші пісні та танці, які представляли національну культуру різних країн світу.

Подробнее...

Вітаємо переможців ІІ-го всеукраїнського конкурсу «Перлина мистецтв»

Наприкінці серпня учні Привільської дитячої школи мистецтв дистанційно взяли участь у ІІ всеукраїнському багатожанровому конкурсі «Перлина мистецтв», присвяченому 30-й річниці незалежності України (м.Черкаси).

На конкурс було відправлено 11 робіт учнів і 2 роботи викладачів образотворчого мистецтва та відеозаписи виступів хореографічних колективів «Імпульс» і «Зоряночка».

За результатами конкурсу перемоги здобули в наступних номінаціях:

«Образотворче мистецтво» (викладач Тетяна Кравцова):

  • І місце – Анастасія Стаднікова;
  • ІІ місце – Максим Кравченко; Тетяна Кравцова;
  • ІІІ місце – Віра Федоренко; Кіра Коваленко.

    Подробнее...

«Квітчаємо талантами Луганщину свою»

 Вчора, 9 вересня, в міському краєзнавчому музеї відбулося урочисте відкриття виставки декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва, як однієї зі складових традиційного обласного огляду-конкурсу майстрів мистецтв та аматорів народної творчості Луганської області «Луганщина – світанок України».

Цього року фестиваль-конкурс проходить під гаслом «Квітчаємо талантами Луганщину свою».

Подробнее...

Відеокліп медіа-хабу «FREEDOMHUB» посів ІІ місце у конкурсі «Луганщина очима молоді»

Молодь медіа-хабів «BIBLIOHUB» та «FREEDOMHUB» долучилися до обласного конкурсу відеоробіт патріотичного спрямування «Луганщина очима молоді», який відбувся з нагоди святкування 30-ї річниці незалежності України.

На розгляд журі подано відеокліп про меморіальний музей ім. Володимира Сосюри «Нам є чим пишатись!», як туристичного об’єкта громади та відеокліп «Лисичанськ — колиска Донбасу» або історична екскурсія до пам’ятного знаку на честь відкриття першої вугільної копальні Донбасу«, в якому розповіли про історію відкриття першої шахти в нашому місті та розвитку нашого шахтарського краю.

Подробнее...

Софія Ажипа — переможниця міжнародного конкурсу «Соняшник»

 Учениця Лисичанської дитячої музичної школи № 2 Софія Ажипа взяла участь у міжнародному фестивалі-конкурсі дитячої, учнівської та студентської творчої молоді «Соняшник», який відбувся 3 липня у м. Київ.

За результатами конкурсу у другий віковій категорії у номінації «Академічний вокал» Софія отримала Гран-прі та у номінації «Інструментальний жанр» (фортепіано) посіла І місце.

Подробнее...

Ансамбль «Вишиванка» — призер фестивалю-конкурсу «Козацькі Барви»

 За підсумками міжнародного дистанційного відбіркового фестивалю-конкурсу козацької культури «Козацькі Барви», який проводився у м. Харків з травня по червень, народний вокальний ансамбль народної пісні «Вишиванка» (КЗ «Лисичанський міський Палац культури», керівник Олена Фелік) в номінації «Сольний та гуртовий спів в автентичній манері» посів ІІ місце і нагороджений Дипломом.

Подробнее...

Представники лисичанських HUB взяли участь у тренінгу, що відбувся у Івано-Франківську

 З 16 по 18 червня 12 найактивніших представників BIBLIO HUB, GENERATION CENTR HUB та FREEDOM HUB, в рамках проєкту USAID Демократичне врядування у Східній Україні, взяли участь в навчальному тренінгу в Івано-Франківську, де познайомилися з представниками ГО «Молодіжна організація «СТАН» та її головою — Ярославом Мінкіним.

Під час навчання учасники удосконалили знання про соціальну згуртованість та соціальну інклюзію. Ознайомилися з методами залучення різних верств населення до процесів прийняття рішень, про партисипативний підхід та картування громади. Вчилися самостійно проводити заходи з картування громади та обговорювали міжрегіональне партнерство Лисичанськ — Івано-Франківськ в сфері культури, освіти та молодіжної участі.

Подробнее...

Конференція до 25-ї річниці Конституції України та 30-ї річниці Незалежності України

16 червня в Лисичанському міському краєзнавчому музеї у співпраці з Лисичанським державним гірничо-індустріальним коледжем відбулася практична конференція, присвячена 25-й річниці Конституції України та 30-й річниці Незалежності України.

Студенти коледжу, на чолі з викладачем Іриною Гудковою, підготували виступи про становлення української Незалежності, досягнення держави в державотворенні, економічній, культурній та спортивній сферах.

Подробнее...

«Казковий світ дитинства»

 9 червня в Лисичанському міському краєзнавчому музеї відкрилася виставка творчих робіт учнів мистецьких шкіл міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля — учасників міського конкурсу з образотворчого мистецтва «Казковий світ дитинства», присвяченого 30-річчю незалежності України.

Всі конкурсні роботи цікаві в своєму виконанні, а діти, наче добрі чарівники, дають нам можливість побачити і згадати щасливий світ дитинства!

Подробнее...

«Кубок Святогір’я 2021»

 5 червня учасники хореографічного колективу «Starway» міського Палацу культури (керівник Олександр Посошко) та студії бального танцю «Ever dance» Палацу культури «Діамант» (керівник Владислав Лисків) взяли участь у змаганнях зі спортивних бальних танців «Кубок Святогір’я 2021» (м. Миколаївка).

В різних вікових категоріях та програмах лисичани показали високий рівень підготовки, посівши 17 призових місць, а саме: І місць — 1; ІІ місць — 8; ІІІ місць — 8.

Подробнее...