Лисичанский городской совет - Культура

«Лисичанська громада, думає глобально, діє локально «В єднанні сила»

Третій рік поспіль адміністрація та ініціативна група Лисичанського міського Палацу культури тісно співпрацює з Міжнародною організацією міграції та урядом Японії в рамках проекту соціального згуртування громади «Сприяння сталому розвитку згуртуванню громад, що зазнали наслідків конфлікту на Донбасі». І ось чергова перемога. В рамках проекту підтримано мікропроект «Лисичанська громада, думає глобально, діє локально «В єднанні сила». Метою та основним завданням проекту є мобілізація громади через залучення до організації та участі в соціально-культурних, мистецьких та розважальних заходах; реалізація творчих ініціатив, розвиток талантів та здібностей; проведення культурно-просвітницьких заходів.

Подробнее...

У кінотеатрі «Дружба» триває робота над створенням мультифункціонального центру

Другий рік поспіль, за підтримки Лисичанського міського голови та міської ради, команда проекту «Метамісто: Схід» з м. Києва (ГО «Гараж Генг», Formografia design studio) та ГО «Street Culture» з м. Харків продовжують у кінотеатрі «Дружба» роботу над створенням мультифункціонального центру — урбан-простору «Дружба» на базі скейт-парку.

За фінансової підтримки проекту «Зміцнення громадської довіри (UCBI II)», що фінансуються Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) цього року заплановано виконати роботи по будівництву додаткових фігур та мобільних конструкцій для різних видів вуличних культур (стріт-бол, паркур, вуличні танці); благоустрою вуличного простору біля входу в урбан-простір; створенню зони для відпочинку та відвідувачів.

Подробнее...

Для малечі провели ігри, спрямовані на вивчення їх основних прав

Минулого тижня команда «Східної правозахисної групи» спільно з партнерами — Лисичанський міський Палац культури, головою ГО «Жіноча правозахисна група» Іриною Нікульніковою, головою ГО «Громадський контроль праці» Вірою Ястребовою розробили і провели інтерактивну анімаційну гру для дітей віком від 6 до 11 років, спрямовану на вивчення дітьми їх основних прав. Захід проходив в рамках проекту «Ефективні механізми захисту прав жінок та дітей, які проживають поблизу лінії розмежування», за підтримки Генерального консульства Німеччини в Донецьку (офіс в Дніпрі).

Подробнее...

Лисичанка Марія Казьміна взяла участь у третьому Всеукраїнському фестивалі-показі етнічного й стилізованого одягу

28 та 29 липня молода майстриня клубу «Райдуга талантів» Марія Казьміна взяла участь у третьому Всеукраїнському фестивалі-показі етнічного й стилізованого одягу та аксесуарів «Аристократична Україна», який відбувся на території історико-культурного комплексу Замок-музей Радомишль.

На етнофешншоу Марія привезла жіночі аксесуари, зроблені в національному українському стилі: браслети, сережки, ґердани, намисто для дівчат та жінок, віночки тощо. Марія була єдиною майстринею, яка представляла наше місто на такому видовищі.

Подробнее...

У Лисичанську пройшов звітний концерт Валерія Сидоренко та інструментального дуету «Русь»

29 липня на площі біля Палацу культури ім. В.М.Сосюри м. Лисичанська відбувся звітний концерт Валерія Сидоренко та інструментального дуету «Русь» у складі Валерія Сидоренко та Максима Апухтіна.

Яскраві, цікаві виступи дуету не залишили байдужим жодного глядача. Виконавці із задоволенням демонстрували віртуозне володіння акордеонами, виконували найулюбленіші твори інструментальної музики в обробці Валерія Сидоренко.

Подробнее...

Майстри клубу "Райдуга талантів" взяли участь у фестивалі Української гри та іграшки

6 липня майстри клубу «Райдуга талантів», що діє при центральній бібліотеці КЗ «Лисичанська ЦБС», взяли участь в обласному фестивалі Української гри та іграшки, який відбувся у м. Кремінна на березі річки Красна.

Фестиваль української народної іграшки та гри направлений на відродження стародавніх українських традицій і ще глибше занурення в українську культуру та народну творчість, та це не лише підтримка та розвиток народних традицій, а й своєрідна мистецька терапія за допомогою поринення в ігри та фольклор.

Подробнее...

"Адвокація у стилі ЕТНО"

З 25 по 29 червня завідувач Інтернет-центром центральної бібліотеки КЗ «Лисичанська ЦБС» Марина Бутенко взяла участь у VI Всеукраїнській літній школі адвокації для бібліотекарів «Адвокація у стилі ЕТНО», яка проходила у м. Полтава та інших містах області – Гадячі, Диканьці, Опішні, Решетилівці. Організатором школи виступила Секція Української бібліотечної асоціації з адвокації.

Подробнее...

"Open fest вихідного дня"

7 липня на території ВПУ № 94 відбувся святковий захід «Open fest вихідного дня». Це вже п’яте свято вихідного дня, організоване в рамках співпраці КЗ «Лисичанський міський Палац культури», ВПУ № 94, ВПУ № 92 м. Сєвєродонецька, та ДПТНЗ «Привільський професійний ліцей».

Захід відбувся за підтримки міжнародної організації з міграції, міжнародного фонду Terredeshommes, кондитерського цеху «Кураж» та міської організації Червоного хреста.

Подробнее...

Лисичани взяли участь у III літній Міжнародній театральній школі

З 24 по 30 червня керівник народної театр-студії «Лімпопо» Надія Бражнікова та керівник зразкової дитячої театральної студії «Арлекін» Ірина Кабанова (Лисичанський міський ПК) взяли участь у III літній Міжнародній театральній школі «ТЕАТРОН», яка проходила у м. Миколаїв.

Подробнее...

Переможці конкурсу "Україна очима дітей із зони АТО" відпочивали в Одеській області

З 8 по 19 червня 20 учнів художніх шкіл та художніх відділень шкіл мистецтв міст Лисичанська, Сєвєродонецька, Рубіжного, Кремінної та Новодружеська — переможці конкурсу «Україна очима дітей із зони АТО» у супроводі викладачів під керівництвом завідуючої художнім відділом, викладача Лисичанської ДШМ № 1 Ольги Тєлушкіної здійснили поїздку до смт. Сергіївка Одеської області.

Подробнее...

Вітаємо учасників "Байбак-fest - 2018" з черговими нагородами

16 червня учасники художньої самодіяльності Палацу культури ім. В.М.Сосюри та майстри декоративно-ужиткового мистецтва міського краєзнавчого музею взяли участь в Обласному відкритому фестивалі-конкурсі української культури та фольклору літній етап «Байбак-fest — 2018», який відбувся у місті Попасна.

Подробнее...