Вітаємо лисичан з відзнаками Всеукраїнського фестиваль-конкурсу «Обдарована молодь»!

13 квітня зразковий хореографічний колектив «Барвінок» (Лисичанська ДШМ № 1) під керівництвом Валентини Самбурової взяв участь у Всеукраїнському фестиваль-конкурсі «Обдарована молодь». Захід відбувся у м. Полтава, куди з’їхалися учасники з різних куточків України.

Зразковий хореографічний колектив «Барвінок» виступив у 2-х номінаціях.

Подробнее...

Зразковий хореографічний колектив «Барвінок» посів І та ІІ місце на «Ukrainian dance cup!»

12 квітня зразковий хореографічний колектив «Барвінок» (Лисичанська ДШМ № 1, керівник Валентина Самбурова) взяв участь у відкритому регіональному кубку України з хореографічних дисциплін «Ukrainian dance cup!», який відбувся у м. Старобільськ. На сцені виступили талановиті діти з різних регіонів нашої країни.

За результатами конкурсу колектив посів І та ІІ місце та був нагороджений кубками, дипломами та медалями.

Подробнее...

IV Міжнародний форум молодих бібліотекарів УБА

11 та 12 квітня в місті Харків на базі Навчально-бібліотечного комплексу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого відбувся IV Міжнародний форум молодих бібліотекарів УБА, в якому взяли участь працівники КЗ «Лисичанська ЦБС» — Марія Пікуль, Марина Радюшина та Олена Бугайова. Організатором форуму виступила Молодіжна секція Української бібліотечної асоціації за підтримки Наукової бібліотеки Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого та Харківського обласного відділення УБА.

Подробнее...

«Атлантіс» виборов 52 нагороди у Всеукраїнському фестивалі східного танцю «ФОРТУНА - Bellydance»

13 квітня вихованці зразкової студії східного танцю «Атлантіс» під керівництвом Ірини Гончарової (ПК ім. В.М. Сосюри) взяли участь у Всеукраїнському фестивалі східного танцю «ФОРТУНА — Bellydance». Захід відбувся у м. Краматорськ, куди з’їхалися 17 танцювальних клубів з різних міст України: Полтави, Києва, Торецька, Харкова, Донецька, Краматорська, Слов’янська, Кременчука, Часова Яра, Бахмута та ін.

Подробнее...

Наталія Костікова - переможець I Всеукраїнського фестиваль-конкурсу вокального мистецтва «Vocal Seasons»

13 квітня викладач з класу вокалу Новодружеської ДШМ Наталія Костікова взяла участь у I Всеукраїнському фестиваль-конкурсі вокального мистецтва «Vocal Seasons», який відбувся у місті Київ. За результатами конкурсу в номінації «Естрадний вокал» у старшій віковій категорії Наталія стала Лауреатом 1 ступеня.

Подробнее...

Вітаємо ансамбль «Обрій» з черговою перемогою!

13 квітня народний чоловічий вокальний ансамбль «Обрій» (Лисичанський міський ПК, керівник Борис Малишев) гідно представив наше місто на Міжнародному фестиваль-конкурсі «Україна збирає друзів». Захід відбувся у місті Харків. На фестиваль-конкурс зібралося близько 700 конкурсантів з різних куточків України та зарубіжжя.

Учасників фестивалю оцінювало висококваліфіковане міжнародне журі з України та сонячної Грузії.

Подробнее...

Лисичанські артисти - переможці та призери Міжнародного танцювального фестивалю «Megapolis»

6 квітня хореографічні колективи «Веселка» (Лисичанська ДШМ № 1, керівник Юлія Воронько), «Сюрприз» та «Ювента» (Новодружеська ДШМ, керівник Ангеліна Карауланова) взяли участь у Міжнародному танцювальному фестивалю «Megapolis». Захід відбувся у м. Харків, куди з’їхалися понад 100 команд — це близько 3 тис. танцюристів з України та різних країн світу.

Подробнее...

Вітаємо переможців та призерів Всеукраїнського фестиваль-конкурсу «Обдарована молодь-2019»

6 квітня учні Лисичанської дитячої школи мистецтв № 1 та дитячої музичної школи № 2 взяли участь у Всеукраїнському фестиваль-конкурсі «Обдарована молодь-2019». Захід відбувся на базі обласного комунального закладу «Сєвєродонецький коледж культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва». Учасники конкурсу — студенти училищ і коледжів мистецького та педагогічного напряму, учні дитячих мистецьких шкіл; виконавці інструментального та вокального жанру, творчі колективи.

Подробнее...

У міському краєзнавчому музеї відкрилася виставка відомого художника Бориса Костянікова

Вчора, 4 квітня, в Лисичанському міському краєзнавчому музеї відбулося урочисте відкриття персональної виставки відомого художника, Члена Національної спілки художників України Бориса Костянікова. Увазі гостей художник презентував 24 авторські роботи, виконані в техніці живопису.

В Лисичанську свої творіння художник презентує не вперше, і завжди його виставки викликають фурор і безліч позитивних відгуків.

Подробнее...

«Проба пера»

Під такою назвою, 4 квітня, у центральній бібліотеці Лисичанської ЦБС відбувся 20-й ювілейний міський дитячо-юнацький літературний конкурс, в якому взяли участь роботи від 60 учасників.

Ведуча конкурсу ознайомила присутніх з історією виникнення конкурсу, який дає можливість самореалізуватися дітям та молоді міста, показати свої перші поетичні та прозові твори.

Подробнее...

Вокальний ансамбль «Натхнення» та Анастасія Дементьєва - призери Міжнародного конкурсу GOLD EUROPE

З 28 по 31 березня учні Лисичанської дитячої музичної школи № 2 — вокальний ансамбль «Натхнення» (викладач Олена Пєхота, концертмейстер Ольга Демченко) та солістка Анастасія Дементьєва (викладач Любов Ковура) взяли участь у Міжнародному фестиваль-конкурсі GOLD EUROPE «Весенняя симфония». Захід відбувся у м. Прага (Чехія), куди з’їхалися конкурсанти зі Словаччини, Чехії, Польщі, Вірменії та України.

Подробнее...