«Срібні струни душі»

 Під такою назвою 7 лютого в Лисичанській дитячій музичній школі № 2 відбувся вже традиційний концерт, який зібрав шанувальників гітарного мистецтва.

У концерті взяли участь зовсім юні музиканти, які роблять лише перші кроки у музичному виконавстві, та досить досвідчені музиканти – це колеги та колишні учні старшого викладача Ігоря Дерев’янка. Дуже цікаво лунали музичні твори у виконанні учнів в дуеті з викладачем: українські народні мелодії «Ой за гаєм, гаєм» та «Козачок», старовинний французькій танець, аргентинська «Мілонга». У сольних виступах були представлені різноманітні п’єси для гітари, які учні виконали з великим задоволенням.

Подробнее...

«Energi Dance - 2020»

Під такою назвою 9 лютого у м. Сєвєродонецьк відбувся чемпіонат Луганської області з сучасної хореографії, у якому взяли участь хореографічні колективи закладів культури нашого міста.

Вже третій рік поспіль фестиваль збирає любителів сучасного хореографічного мистецтва з усіх куточків нашого регіону. Цьогоріч у конкурсі взяли участь 29 колективів, а це - близько тисячі учасників.

За результатами змагань місця розподілились наступним чином:

- зразковий хореографічний колектив «Барвінок» (Лисичанська ДШМ № 1, керівник Валентина Самбурова) - 3 перших місця та 1 друге місце;

Подробнее...

Вітаємо вихованців Лисичанської ДШМ № 1 з відзнаками Обласного етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості!

Наприкінці січня відбулося підбиття підсумків одного із наймасштабніших конкурсів серед учнів мистецьких шкіл − Обласного етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!» за темою «Ідея соборності України: творчість Тараса Шевченка; народ, суспільство, держава, родина; минуле, сучасне, майбутнє», в якому взяли участь учні мистецьких шкіл Лисичанська, Привілля та Новодружеська.

Подробнее...

Учасники «Юнліс» та «Star way» призери Всеукраїнського турніру з бальних танців «Золота туфелька»

2 лютого учасники зразкового ансамблю бального танцю «Юнліс» та хореографічного колективу «Star way» (керівник Олександр Посошко, Лисичанський міський ПК) взяли участь у Всеукраїнському турнірі з бальних танців «Золота туфелька», який проходив у місті Миколаївка.

За результатами змагань, серед представників 13 клубів з різних областей України, учасники колективів нашого міста вибороли такі призові місця.

Подробнее...

"First Capital - 2020"

 Під такою назвою 26 січня у м. Харків відбулись відкриті змагання зі спортивно-бальних танців, в яких взяли участь солістки зразкового ансамблю бального танцю «Юнліс» та хореографічний колектив «Star Way» Лисичанського міського ПК (керівник Олександр Посошко).

Цього разу в конкурсі змагалися біля 50-ти танцювальних колективів. Більше тисячі учасників віком від 6 років приїхали на конкурс з різних куточків України та проявили високу майстерність, показавши цікаві оригінальні танцювальні номери.

Юні зірочки, які не вперше виступають на обласних, міжнародних та всеукраїнських змаганнях показали високі результати. У різних категоріях учасниці посіли наступні місця:

Подробнее...

Лисичанин Владислав Мазін посів І місце на Міжнародному фестивалі-конкурсі «Талановиті діти України»

Вчора, 26 січня, учень фортепіанного відділу Лисичанської ДШМ № 1 Владислав Мазін (викладач Людмила Василенко) взяв участь у Міжнародному фестивалі-конкурсі музики, пісні, танцю та декоративно-прикладного мистецтва «Талановиті діти України».

Захід відбувся у місті Київ, на території національного заповідника «Києво-Печерська Лавра», в музеї книги та друкарства України. Гостями та членами журі фестивалю виступили провідні спеціалісти, професори та авторитетні фахівці у сфері музики, хореографії, шоу-бізнесу, продюсери, видатні діячі культури та мистецтва України, представники преси та телебачення, громадські діячі.

Подробнее...

У Лисичанську вперше відбувся міський фестиваль-конкурс «Граємо разом. Я та викладач»

24 січня концертна зала Лисичанської дитячої музичної школи №2 гостинно приймала учасників міського фестивалю-конкурсу «Граємо разом. Я та викладач».

У заході взяли участь учні та викладачі мистецьких шкіл міст Лисичанськ та Привілля, загалом 49 учасників. Конкурс такого формату проводився в нашому місті вперше — учні разом з викладачами у дуеті змагалися за краще виконання твору.

Подробнее...

Вітаємо Артема Міщенка та Сніжану Колісніченко з відзнаками Міжнародного конкурсу-фестивалю дитячої та юнацької творчості!

З 13 по 16 січня учень Лисичанської ДМШ № 2 Артем Міщенко та учениця Привільської ДШМ Сніжана Колісніченко (викладач Марина Шинкаренко) взяли участь у Міжнародному конкурсі-фестивалі дитячої та юнацької творчості GOLD EUROPE «Jiskra-2020». Захід відбувся у Словаччині, місті Попрад.

За результатами конкурсу Артем Міщенко нагороджений дипломом лауреата І ступеня у номінації «Інструментальний жанр», а Сніжана Колісніченко нагороджена дипломом лауреата І ступеня у номінації «Академічний вокал» та дипломом ІІ ступеня у номінації «Естрадний вокал».

Подробнее...

«Вулицями нашого міста»

Під такою назвою, 17 січня, куратори молодіжного краєзнавчо-туристичного клубу «Л.А.М.П.А.» центральної бібліотеки провели для членів клубу краєзнавчий променад, що спрямований на поглиблення нових культурних знань, промоцію культурної інтелектуальної спадщини краю.

Особливістю Лисичанська є те, що у його центральній частині утворився так званий єдиний культурний простір, який охоплює заклади та, водночас, є екскурсійними об’єктами історичного центру.

Подробнее...

Юні члени клубу «Шах і Мат» посіли ІІ місце у відкритому чемпіонаті з шахів «Різдвяні старти - 2020»!

18 січня юні члени клубу «Шах і Мат», що діє на базі центральної бібліотеки Лисичанська ЦБС, взяли участь у відкритому чемпіонаті з шахів «Різдвяні старти — 2020» серед учнів загальних навчальних закладів Луганської області, який відбувся у місті Рубіжне.

В турнірі змагалися 8 команд з міст Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Рубіжне, Кремінна, Старобільськ та смт. Станиця-Луганська, Мілове, Троїцьк.

Подробнее...

У Лисичанську відкрився громадський простір "Fox club"

 Вчора, 27 грудня, відбулось урочисте відкриття громадського простору «Fox club» в центральній бібліотеці міста.

На урочисте відкриття завітали міський голова Сергій Шилін, заступник міського голови Ігор Ганьшин, начальник відділу культури Людмила Ткаченко. Також привітати з відкриттям «Fox club» прийшли ініціаторка проєкту Олена Булка, представники Федерації кікбоксингу WAKO в Луганській області з показовими виступами та юні креативні учні ЗОШ №4 з танцювальним номером.

Подробнее...