Лисичанський шахіст переміг на обласному турнірі

Троє лисичанських шахістів взяли участь в обласному шаховому турнірі, присвяченому Дню Незалежності України, що проходив у приміщенні Льодового палацу спорту у місті Сєвєродонецьк.

Всього у змаганні взяли участь 12 шахістів з міст Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Рубіжне, Кремінна та Станиця Луганська. Серед учасників турніру було три кандидати у майстри спорту, чотири шахіста-першорозрядника та п’ять шахістів-другорозрядників. Наше місто гідно представили на турнірі шахісти-першоразрядники Володимир Кондратенко та Валерій Золотарьов, а також шахіст другого розряду Артем Супрунов.

Подробнее...

В Лисичанську розпочала роботу виставка «На Зламі»

Вчора, 8 серпня, у виставковій залі Лисичанського міського краєзнавчого музею була презентована мандрівна виставка про порушення прав людини на сході України «На Зламі».

Увазі відвідувачів представлені стенди, що розповідають про 13 зламів, які відбулися в житті мирного населення з 2014 року внаслідок війни на Донбасі. «На Зламі» намагається показати цілісну картину руйнування українського суспільства під час війни на Донбасі.

Подробнее...

Біля міського ПК пройшла сімейна спортивно-ігрова програма

Вчора, 8 серпня, біля будівлі міського Палацу культури відбулася спортивно-ігрова програма «Family Day».

На свіжому повітрі діти разом зі своїми батьками залюбки брали участь у змаганнях за звання самих активних, здорових, сильних та спритних сімей.

Подробнее...

«Ігровий молодіжний простір «Fox club» є переможцем конкурсу проектів соціальної дії

Проект центральної бібліотеки Лисичанська ЦБС «Ігровий молодіжний простір «Fox club» став переможцем конкурсу проектів соціальної дії від Британської Ради за програмою «Активні громадяни».

В рамках реалізації проекту планується придбання сучасних молодіжних настільних ігор та стелажа для їх зберігання.

Подробнее...

В Лисичанську пройшов фестиваль документального кіно

З 2 по 4 серпня біля будівлі міського Палацу культури відбувся фестиваль документального кіно просто неба «Lampa.doc». Це унікальний культурно-мистецький захід, який популяризує сучасне документальне кіно по всіх регіонах України.

Фестиваль відбувся за підтримки Державного агентства України з питань кіно, Інституту Адама Міцкевича (Варшава) та Українського культурного фонду. Метою заходу було показати наскільки різноманітним може бути документальне кіно, що навіть короткі метри можуть розповісти цілісну історію.

Подробнее...

Вітаємо Сніжану Колісніченко з нагородами Міжнародного фестиваль-конкурсу культури та мистецтв!

З 28 по 30 червня учениця Привільської дитячої школи мистецтв Сніжана Колісніченко (викладач Марина Шинкаренко) взяла участь в Міжнародному фестиваль-конкурсі культури та мистецтв «ЗІРКОВІ ХВИЛІ ТАЛАНТІВ 2019», що проходив в одному з найпрекрасніших міст Україні — місті Львів на базі Львівського державного Палацу естетичного виховання учнівської молоді.

Подробнее...

Ганна Рясна - випускниця Академії культурного лідера

Наприкінці червня заступник Лисичанського міського голови Ігор Ганьшин та директорка Лисичанського міського Палацу культури" Ганна Рясна взяли участь в підсумковій конференції та урочистій сертифікації учасників Академії культурного лідера в м. Києві.

Протягом двох років Ганна Рясна вивчала наступні напрямки: «Соціальні зміни та роль культурної роботи», «Культурне управління: розробка стратегії», «Культурне управління: оперативне впровадження», «Поточні теми розвитку культури», підсумком чого стала розробка програми розвитку культурної політики та галузі культури в місті.

Подробнее...

Багатим на перемоги видався червень для колективу «Street Dance»

Багатим на перемоги видався червень для вихованців зразкового хореографічного колективу «Street Dance» та керівника Вікторії Магомаєвої Палацу культури «Діамант».

На початку червня учасники колективу взяли участь у Всеукраїнських змаганнях із сучасної хореографії «Grand Prix» ІІІ рейтинговий тур у м. Одеса за підсумками якого отримали Гран-прі за колективний виступ у категорії «Продакшн», а також вибороли 10 — І місць, 2 — ІІ місця, 1 — ІІІ місце у категорії «Формейшн» та отримали 29 медалей за І місце, 16 — за ІІ місце, 3 — за ІІІ місце у категорії «Соло».

Подробнее...

Ангеліна Василенко та Дар’ю Персій призери Міжнародного фестиваль–конкурсу мистецтв «Талановиті діти України»

З 7 по 15 червня учениці фортепіанного відділу Лисичанської дитячої школи мистецтв № 1 Ангеліна Василенко (2 клас) та Дар’я Персій (4 клас) брали участь у Міжнародному фестиваль—конкурсі мистецтв «Талановиті діти України», який проходив на узбережжі Чорного моря у селищі Лугове Миколаївської області.

Подробнее...

«Дослідження феномену сучасного музею, його роль та місце у суспільстві як інституції пам'яті»

З 9 по 16 червня директор Лисичанського міського краєзнавчого музею Альона Задорожна стала учасником семінарів «Дослідження феномену сучасного музею, його роль та місце у суспільстві як інституції пам’яті», які проводились на території Польщі.

Організатором семінарів є Український інститут національної пам’яті за фінансової підтримки Польсько-американського фонду свободи в рамках програми StudyTourstoPoland.

Подробнее...

Заходи до Дня батька пройшли в Лисичанську

Минулого тижня, напередодні відзначення Дня батька у комунальних закладах культури відбулась низка святкових заходів.

Так, для вихованців пришкільного табору ЗОШ № 3, у сквері біля Лисичанського міського Палацу культури проведено яскраву конкурсну розважальну програму «Діло в шляпі» та майстер-клас з виготовлення листівки для тата на свій смак.

Подробнее...