Фильтр
 • Міський голова Сергій Шилін вручив медаль «Мати-героїня» Ірині Миколаївні Рябцевій

  Сьогодні, 30 червня, міський голова Сергій Шилін привітав та вручив медаль «Мати-героїня» Ірині Миколаївні Рябцевій, яка народила і виховала шістьох дітей.

  Нагадаємо, що члени Координаційної ради з питань сім’ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми на засідання 9 грудня 2019 року вирішили порушити клопотання перед обласною владою про присвоєння почесного звання України «Мати-героїня» Ірині Рябцевій, а далі — перед владою вищого рівня.

 • 28 червня - День молоді України

 • 28 червня - День конституції України

  24 роки тому Верховна Рада ухвалила Конституцію України. Це стало важливою віхою українського державотворення. Основний Закон становить ядро національної правової системи, фіксує головні юридичні та політичні аспекти відносин між державою та суспільством: від забезпечення прав i свобод людини до подальшого розвитку держави. У цьому полягає соціальна цінність Конституції, одним із ключових положень якої є 5-а стаття: «носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ».

  Урочиста подія ухвалення Конституції відкрила громадянам України широкі перспективи для всебічного розвитку, створила можливості для утвердження національної свідомості народу, його консолідації на основі громадянського суспільства.

  Однак, із прийняттям Основного Закону процес конституційного становлення не завершився. Наразі ми долаємо складний шлях децентралізації влади та реалізації адміністративно-територіальної реформи. Завершується робота по об’єднанню територіальних громад – серйозний імпульс розвитку країни.

  У теперішній непростий час змін нехай кожному вистачить витримки, мужності, сили духу і патріотизму для того, аби розвивати рідну країну, зберегти суспільну злагоду та порозуміння.

  Шановні містяни! У цей святковий день бажаємо всім міцного здоров’я та родинного затишку, добра та впевненості у світлому майбутньому. Нехай мир і благополуччя сприяють подальшій розбудові правової держави в рідній Україні!

  Міський голова Сергій Шилін,

  Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет

 • Міський голова Сергій Шилін зустрівся з народними депутатами України Максимом Ткаченком та Русланом Горбенком

  Проблематику підприємства ЛКСП «Лисичанськводоканал» обговорили сьогодні, 26 червня, під час зустрічі міського голови Сергія Шиліна з народними депутатами України Максимом Ткаченком та Русланом Горбенком.

  У заході також взяли участь керуючий справами (секретар) виконкому Лисичанської міської ради Олександр Савченко, депутатка міської ради Юлія Курінна, представники ЛКСП «Лисичанськводоканал» на чолі з директором Наталією Кравченко, помічники народних депутатів.

 • У Лисичанську підписали меморандум про покращення умов надання первинної медичної допомоги у амбулаторії №3 ЦПМСД №2

  Сьогодні, 26 червня, відбулось підписання меморандуму між Українським фондом соціальних інвестицій (УФСІ), міською радою та Лисичанською багатопрофільною лікарнею про співпрацю за субпроєктом «Покращення умов надання первинної медичної допомоги у амбулаторії №3 Центру первинної медико-санітарної допомоги (ЦПМСД) №2».

  Підписання меморандуму стало підсумком участі у конкурсі проєктів, метою якого є оновлення амбулаторій моно/групової практики та пунктів здоров'я. Донором даного проєкту виступає Німецький уряд через банк розвитку KfW.

 • У Лисичанську пройшов урочистий захід до Дня молоді

  Сьогодні, 26 травня, на базі культурно-оздоровчого комплексу «Стадіон «Шахтар» відбувся урочистий захід до Дня молоді.

  У заході взяли участь міський голова Сергій Шилін та його заступник Ігор Ганьшин, начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Ніна Нецвєт, молоді активісти Лисичанська.

  Очільник міста Сергій Шилін привітав присутніх зі святом та побажав злагоди та миру, здоров’я та щастя, любові та сімейного благополуччя, здійснення надій і досягнення поставлених цілей, невичерпної енергії та оптимізму.

 • «Танцювальне перехрестя»

   Під такою назвою 20 червня відбувся відкритий обласний фестиваль-конкурс, в якому дистанційно взяли участь аматорські хореографічні колективи Палаців культури міста.

  Всього у заході взяли участь 33 аматорські хореографічні колективи Луганської області.

  За результатами конкурсу учасники студії бального танцю «Ever dance» (Лисичанський ПК «Діамант»», керівник Владислав Лисків) Дар’я Конєва та Олександр Пшебіцин отримали диплом переможця ІІ ступеня у номінації «Театр танцю та/або танцювальне шоу». Всі інші колективи нагороджені дипломами за участь!

  Вітаємо та бажаємо подальших успіхів!

  Відділ культури Лисичанської міської ради

 • Державне свято - День Конституції України

  28 червня 1996 року Верховна Рада України ухвалила Конституцію України. Прийняття Основного Закону країни стало епохальною віхою в новітній історії молодої суверенної держави та дало новий поштовх до її подальшої розбудови.

  День Конституції — не просто свято нормативного акту, а день, коли було затверджено права і свободи громадян України.

  До Дня Конституції України архівний відділ Лисичанської міської ради підготував документальну онлайн-виставку «Державне свято — День Конституції України». У виставці використані документи фонду № 1 «Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет» та матеріали газетного фонду.

 • У Лисичанську відбулась робоча нарада з розробки моделі розвитку та генплану міста

  Сьогодні, 24 червня, у міській раді відбулась робоча нарада з розробки моделі розвитку та генерального плану міста Лисичанськ.

  У заході взяли участь керівництво міста на чолі з міським головою Сергієм Шиліним, співробітники Лисичанської міської ради, керівники та фахівці управлінь та відділів міської ради, представники комунальних підприємств у галузі водопостачання та водовідведення, теплопостачання, транспорту, представники підприємств електро- та газопостачання, керівники провідних підприємств міста та профільні фахівці Державного підприємства «Український державний науково-дослідний інститут проектування міст „ДІПРОМІСТО“ імені Ю.М. Білоконя».

 • Про проведений перерахунок розміру соціальних допомог з 1 липня 2020 року

  Статтею 7 Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» з 1 липня встановлено прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць у розмірі 2118 грн., а для основних соціальних груп населення прожитковий мінімум встановлено у розмірі:

  - для дітей віком до 6 років – 1859 грн.;

  - для дітей віком від 6 до 18 років – 2318 грн.;

  - для працездатних осіб – 2197 грн.;

  - для осіб, які втратили працездатність – 1712 грн.

 • Для громад Луганщини проведуть тренiнги з належного врядування та громадської участi

   22 - 23 липня та 27 - 28 липня поточного року в приміщенні Лисичанської міської ради з 10-00 до 16-00 Луганське регіональне відділення Асоціації міст України (АМУ) за підтримки проєкту «Демократичне врядування у Східній Україні» Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) проведе тренінг «Підвищення обізнаності щодо реформ та процесів врядування на основі громадської участі» для Лисичанської міської громади.

  Два дводенних тренінги будуть проведені у співпраці із Луганською обласною військово-цивільною адміністрацією та направлені на підвищення обізнаності громад щодо реформ, громадської участі в процесах прийнятті рішень, ефективності комунікацій та формування команд проектного менеджменту та стратегічного планування в органах місцевого самоврядування.

 • У Лисичанську поклали квіти до братської могили «Вічний вогонь»

  Сьогодні, 22 червня, у День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні керівництво міста на чолі з міським головою Сергієм Шиліним, співробітники Лисичанської міської ради та ветеран, учасник Другої Світової війни Віталій Федорович Філонович вшанували подвиг та жертовність земляків, загиблих під час 1941–1945 воєнних років.

  Покладання квітів до братської могили «Вічний вогонь» - це спомин про всіх воїнів і мирних громадян, загиблих на полях битв, закатованих у фашистській неволі, померлих у тилу від голоду і поневірянь.

 • 22 червня - День Скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

  22-го червня 1941 року, о 4.00 годині ранку страшне слово «війна» увірвалося в життя людей. Затамувавши подих, всі слухали урядове повідомлення про напад фашистської Німеччини. Важкою трагедією був початок війни, але всі вірили, що ворог буде розбитий, і перемога настане. Сьогодні вже мало лишилося серед нас тих, хто зі зброєю в руках захищав Батьківщину. Та всі, хто здобував Перемогу, навічно залишаться у вдячній пам’яті нащадків, а спомин про них передаватиметься з покоління у покоління.

  Щороку 22 червня на виконання Указу Президента від 17.11.2000 року № 1245 український народ вшановує світлу пам’ять мільйонів земляків, загиблих під час війни 1941–1945 років, їх подвиг та жертовність.

 • 21 червня - День батька

  З метою створення сприятливих умов для зміцнення інституту сім’ї як основи суспільства і визнання на державному рівні ролі батька у вихованні дітей Указом Президента України № 274 від 18.05.2019 встановлено День батька, який цьогоріч відзначаємо 21 червня.

  Бути батьком — велика відповідальність, але разом з тим — велике щастя і радість. Сучасні реалії життя вимагають від чоловіків бути не тільки годувальником та захисником, а на рівних з жінкою розділити відповідальність за своїх дітей, активно долучатися до виховання та піклування ними. Сучасний тато — взірець для своїх нащадків, турботливий та люблячий, відповідальний наставник та друг. Вітаємо татусів, пишаємося ними та бажаємо всіх благ!

  Довідка:

 • Шановні працівники охорони здоров'я!

  Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника!

  Дякуємо вам за щоденну невтомну працю заради здоров’я та життя громадян, за людяність та гуманність, за сумлінне ставлення до своїх обов’язків, за добру душу та серце.

  В непростий час поширення коронавірусної інфекції COVID-19 уся світова спільнота усвідомила вашу безцінну роль, шановні медики, у житті людства. Адже саме ви знаходитесь на передовій в умовах пандемії, ведете боротьбу з хворобою, діагностику та лікування пацієнтів, ризикуючи власним життям. Низький уклін вам за самовідданість та шляхетну місію, що межує з героїзмом, за стійкість перед випробуваннями, що підтогутвала доля.

  Нехай усе добре, зроблене з душею та натхненням, повертається до вас сторицею, а кожна мить життя дарує неповторність.

  У цей святковий день бажаємо нових ідей та перемог, миру та злагоди, здоров’я та любові, процвітання та удачі вам і вашим родинам!

  Міський голова Сергій Шилін,

  Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет

 • У Лисичанську відбулось чергове засідання експертної комісії архівного відділу

  Сьогодні, 19 червня, в архівному відділі Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання експертної комісії архівного відділу.

  Під час засідання експертною комісією було розглянуто та схвалено номенклатури справ: відділу охорони здоров’я Лисичанської міської ради, комунального закладу «Лисичанська загальноосвітня школа I-III ступенів

  №5 Лисичанської міської ради Луганської області»; описи справ з кадрових питань (особового складу) та тривалого зберігання: КНП Лисичанської міської ради Луганської області «Центр первинної санітарно-медичної допомоги №1», Управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради.

 • Один мільйон гривень виділили з резервного фонду міського бюджету на фінансову підтримку ЛКСП «Лисичанськводоканал»

  Сьогодні, 19 червня, у Лисичанській міській раді відбулось засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС) під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

  Головне питання порядку денного — загроза виникнення надзвичайної ситуації у зв’язку з припиненням постачання електричної енергії на об’єкти ЛКСП «Лисичанськводоканал» з 10.00 23 червня 2020 року.

  Окреслюючи ситуацію заступник директора ЛКСП «Лисичанськводоканал» Сергій Лозниченко повідомив, що на підставі листа ТОВ «ЕНСОЛ УКРАЇНА» підприємство має намір припинити постачання електричної енергії з 23 червня 2020 року на об’єкти водоканалу, що призведе до неможливості здійснення водопостачання та водовідведення у містах Лисичанську, Новодружеську, Привілля в умовах поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19.

 • Шахіст Валерій Золотарьов взяв участь в онлайн-чемпіонаті світу з шахів

   16-17 червня учасник клубу «Шах і Мат» Лисичанської ЦБС, шахіст першого розряду Валерій Золотарьов взяв участь в онлайн-чемпіонаті світу з шахів серед людей з інвалідністю «IPCA World online chess championship 2020», який відбувся на міжнародній шаховій платформі Lichess.

  Чемпіонат був організований Федерацією шахів Ізраїлю спільно з Міжнародною шаховою асоціацією людей з інвалідністю «IPCA - International Physically Disabled Chess Association» та зібрав за шаховими онлайн-дошками 124 гравця з різних куточків планети: України, Росії, Білорусі, Казахстану, Вірменії, Молдови, Польщі, Франції, Хорватії, Ізраїлю, Філіппін, В’єтнаму, Чілі тощо.

  Протягом турніру Валерій змагався з досвідченими гравцями із різних країн та показав гідний рівень підготовки.

 • Відбулось засідання міської комісії з питань надання соціальних послуг

  17 червня в Лисичанській міській раді під головуванням заступника міського голови Максима Головньова відбулося засідання міської комісії з питань надання безоплатних соціальних послуг та соціальних послуг із встановленням диференційованої плати.

  Під час засідання комісії було розглянуто 11 заяв від осіб похилого віку та осіб з інвалідністю про надання соціальних послуг у відділенні соціальної допомоги вдома Лисичанського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

 • В Лисичанському терцентрі відновив свою роботу оздоровчий клуб «Тонус»

  В Лисичанському територіальному центрі соціального обслуговування після пом’якшення карантинних обмежень відновив свою роботу оздоровчий клуб «Тонус», бо людям похилого віку вкрай необхідні фізичні навантаження та спілкування.

  Невеликі групи літніх людей, що займаються дивовижною ходьбою, можна зустріти у парку, біля озера та інших місцях. В руках — дві палиці, на ногах — зручне взуття, а в очах — молодий блиск. Підопічні терцентру залюбки займаються скандинавською ходьбою, бо прогулянки по парку допомагають оздоровити не тільки тіло, а й душу. Невимушені заняття на лоні природи дарують здоров’я, спокій та чудовий настрій.

 • «Атлантіс» здобув чергову перемогу!

   На початку червня учасниці зразкової студії східного танцю «Атлантіс» (ПК ім. В.М. Сосюри, керівник Ірина Гончарова) взяли участь у Всеукраїнському рейтинговому онлайн фестивалі по Bellydance «Kramatorsk BELLYDANCE City- 2020».

  За результатами конкурсу учасниці посіли 15 призових місць, а саме:

  І місць – 11; ІІ місць – 3; ІІІ місць – 1. Серед переможців Поліна Холод, Уляна Федоренко, Софія Сергеєва, Олександра Ісаєва, Марія Чужикова.

  Крім того, за підсумками журі Поліна Холод стала найактивнішою учасницею фестивалю.

 • Лисичанських медпрацівників вітали з професійним святом

  Сьогодні, 18 червня, напередодні Дня медичного працівника, лисичанські працівники охорони здоров’я приймали поздоровлення.

  До Лисичанської багатопрофільної лікарні завітали міський голова Сергій Шилін, його заступник Максим Головньов та начальник відділу охорони здоров’я Лисичанської міської ради Ігор Бондаренко.

  Очільник міста Сергій Шилін висловив слова великої вдячності медикам за невтому працю з порятунку здоров’я та життя людей, за добре серце та щиру душу, за проявлену самовідданість та стійкість перед випробуваннями долі в умовах поширення коронавірусної інфекції COVID-19.

 • Укрзалізниця інформує

  Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-СоV-2 та етапів послаблення протиепідемічних заходів», протокольних рішень з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Донецької і Луганської областей з 1 червня 2020 року відновлено перевезення пасажирів залізничним транспортом у всіх видах внутрішнього сполучення (приміському, міському, регіональному та дальньому) між регіонами.

 • У міській раді відбулося засідання міської комісії щодо виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення

  Вчора, 15 червня, у Лисичанській міській раді під головуванням заступника міського голови Максима Головньова відбулося засідання міської комісії з розгляду заяв деяких категорій осіб про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення (далі-комісія).

  Під час засідання члени комісії були проінформовані про внесені зміни до Порядків виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення, затверджених постановами Кабінету Міністрів України від 20.02.2019 р. № 206, від 18.04.2018 р. № 280 від 28.03.2018 р. № 214, та від 19.10.2016 № 719.

 • До уваги отримувачів державних соціальних допомог та житлової субсидії

   Соціальний захист населення – один із найважливіших напрямків політики держави. Дуже важливо, щоб соціальна підтримка потрапляла тим, хто найбільше її потребує. Надання деяких видів державної соціальної допомоги та житлових субсидій зумовлене рядом обставин та залежить, зокрема, від доходів членів сім’ї та їх майнового стану.

  Контроль за правильністю надання державної соціальної допомоги, житлових субсидій та використання коштів Державного бюджету України здійснює управління праці та соціального захисту населення безпосередньо та через державних соціальних інспекторів.

  Так, в січні-травні 2020 року було здійснено 785 перевірок достовірності наданих відомостей про доходи та майновий стан отримувачів державної соціальної допомоги та членів сім’ї.

 • Відбулось чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради

  Сьогодні, 16 червня, відбулось чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

  Під час засідання члени виконкому розглянули та затвердили рішення про будівництво та архітектуру, про облік та розподіл житлової площі, про опіку та піклування.

  Інформацію про надання житлових субсидій протягом 2019-2020 років мешканцям м.м. Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля та про підсумки роботи з реформування центрів первинної медико-санітарної допомоги №1 та №2 в м. Лисичанську взяли до відома, а також погодили організацію профільної середньої освіти в закладах загальної середньої освіти міста в умовах освітньої реформи члени виконкому.

 • Державна підтримка молодих митців? Так!

  Річні стипендії Президента України для молодих (з 14 до 35 років) авторів та митців в одній з перелічених сфер — література, музика, театр, образотворче мистецтво, хореографія, естрада чи цирк, а також кіно.

  Минулого року 238 здобувачів стипендій отримали можливість реалізовувати свої творчі мрії, купувати матеріали для роботи, оплачувати внески в мистецьких конкурсах, брати участь в майстер-класах та відкривати для себе багато інших опцій професіонального зростання.

 • ЦНАП розсуває межі!

  Минулої п’ятниці, 12 червня, в житті Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) у м. Лисичанську відбулася чергова урочиста подія — відкрито нове додаткове приміщення, в якому розмістився тренінговий простір для навчання персоналу ЦНАП і громадян та бек-офіс ЦНАП! Захід проведено за сприяння Проекту «Реформа управління на сході України ІІ» з одночасною он-лайн трансляцією в межах його фінальної зустрічі з партнерами #RAPTOM_I_DO_KINTSЯ. В урочистостях взяли участь міський голова Сергій Шилін, перший заступник міського голови Андрій Шальнєв, начальник управління адміністративних послуг міської ради Олена Литвинюк та заступник начальника управління — начальник відділу сприяння розвитку та підтримки підприємництва управління інвестиційної діяльності, підприємництва та цінової політики Департаменту економічного розвитку, зовнішньоекономічної діяльності Луганської обласної державної адміністрації Наталія Коломицева.

 • Правління АМУ категорично не підтримує пропоноване Урядом укрупнення районів

  Правління Асоціації міст України категорично не підтримує пропоноване Урядом укрупнення районів, оскільки таке рішення знищує результати децентралізаційної реформи, розбудови ОТГ та призведе до вилучення з бюджетів міст і громад значної частини доходів, необхідних для надання життєво-необхідних послуг їх мешканцям.

  Процес формування спроможних громад не завершено ні в конституційному, ні в економічному, ні в адміністративному сенсі, і тому неможливо переходити до наступного кроку — формування нового районного поділу.

 • 14 червня - День працівників легкої промисловості

 • Пробне ЗНО-2020: не йдіть до пункту проведення – пройдіть його вдома

  Український центр оцінювання якості на своєму офіційному сайті https://testportal.gov.ua повідомляє, що 15 та 17 червня 2020 року пробне зовнішнє незалежне оцінювання проводитися не буде відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12 червня 2020 року №480.

  Просимо учасників пробного ЗНО та персонал, що був залучений до його проведення, 15 червня та 17 червня не приходити на пункти проведення пробного ЗНО у м. Лисичанськ: Лисичанський багатопрофільний ліцей та Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №14.

  Також інформуємо, що учасники можуть пройти тестування вдома:

 • Виплата щорічної разової грошової допомоги ветеранам війни у 2020 році

  Щороку до 5 травня управлінням праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради здійснюється виплата щорічної разової грошової допомоги до Дня Перемоги, передбаченої Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та «Про жертви нацистських переслідувань».

  Розмір разової грошової допомоги залежить від категорії ветерана війни або жертви нацистських переслідувань і у 2020 році, відповідно до Постанови КМУ від 19.02.2020 № 112, становить:

  — особам з інвалідністю внаслідок війни I групи — 4120 грн., II групи — 3640 грн., III групи — 3160 грн.;

 • Щодо надання населенню якісної протезно-ортопедичної допомоги

  З метою надання населенню якісної протезно-ортопедичної допомоги за місцем проживання, згідно з затвердженим графіком, на території управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради (далі – управління) здійснюється прийом громадян спеціалістами Харківського казенного експериментального протезно-ортопедичного підприємства (далі – Харківський КЕПОП). Підприємство безкоштовно забезпечує осіб з захворюваннями опорно-рухового апарату протезами нижніх і верхніх кінцівок, ортопедичним взуттям, ортезами різного функціонального призначення. Крім того, підприємство здійснює ремонт протезно-ортопедичних виробів.

  Так, 11 червня 2020 року відбувся плановий виїзд до м. Лисичанська. За результатами прийому 18 жителів нашого міста отримали наступні послуги:

 • Директором Лисичанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №12 обрано Олену Дуфнік

   10 червня під головуванням заступника голови Лисичанської міської ради Ігоря Ганьшина відбулося засідання конкурсної комісії з визначення кандидата на посаду директора КЗ «Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 12 Лисичанської міської ради Луганської області».

  За результатами конкурсного відбору переможцем на зайняття вакантної посади директора обрано Дуфнік Олену Миколаївну.

 • USAID та «З країни в Україну» запрошують на перший у світі онлайн-форум громадянського суспільства

   USAID та «З країни в Україну» запрошують на онлайн-форум нової доби «На кордонах» для представників Донецької та Луганської областей, який відбудеться 13-14 червня. Це перша в Європі віртуальна інтерактивна подія в спеціально створеному гейміфікованому просторі для громадянського суспільства.

  Теми заходу: «персональна ідентичність»«ідентичність громад»«національна ідентичність»«бізнес та громада», «освіта, як друге народження людини»«здоров’я, як колективна відповідальність»«культура, як національна безпека».

 • АМУ оголошує конкурс на фінансування короткострокових гендерних ініціатив

   Асоціація міст України в рамках проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС) розпочинає прийом заявок від громад-членів АМУ на фінансування короткострокових ініціатив, що сприятимуть участі жінок у місцевому економічному розвитку.

  Головною метою конкурсу є сприяння участі жінок у місцевому економічному розвитку шляхом реалізації короткострокових ініціатив в громадах-членах АМУ у співпраці органів місцевого самоврядування з неурядовими організаціями та/або підприємництвом, спрямованих на досягнення конкретних результатів щодо підвищення активності жінок в економічному житті громад та/або в процесі прийняття рішень на місцевому рівні.

 • Про роботу комісії з питань захисту прав дитини

  Сьогодні, 11 червня, в Лисичанській міській раді відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини.

  Під час засідання члени комісії, розглянувши питання про встановлення дітям статусу дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування, про внесення змін у структуру служби у справах дітей міської ради та про надання статусу дітям, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, вирішили винести дані питання на розгляд виконавчого комітету міської ради.

 • Вітаємо переможців Міжнародного online-конкурсу «Симфонія кольорів - Самоцвіти»!

   На початку червня викладачі та учениця художнього відділу Лисичанської дитячої школи мистецтв №1 взяла участь у Дистанційному Міжнародному online-конкурсі образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Симфонія кольорів – Самоцвіти».

  За результатами конкурсу Дипломами за зайняте І місце у номінації: «Образотворче мистецтво» (VI вікова категорія) нагороджені викладачі Євгенія Золенко, Анжеліка Горбачик, Ольга Агафонова та Дипломом за зайняте ІІ місце учениця Єлизавета Голтишова у номінації «Декоративно-прикладне мистецтво» (ІI вікова категорія).

  Від організаторів фестивалю всі переможці конкурсу були нагороджені медалями, дипломами та блокнотами з емблемою фестивалю, а також викладачеві Євгенії Золенко було висловлено Подяку за активну участь у підготовці та проведенні Дистанційного Міжнародного конкурсу «Симфонія кольорів - Самоцвіти».

 • Артем Супрунов - переможець Всеукраїнського турніру «Онлайн Кубок України – 2020»

  Минулої неділі, 7 червня, юний учасник клубу «Шах і Мат» Лисичанської централізованої бібліотечної системи Артем Супрунов взяв участь у фінальному етапі Всеукраїнського турніру «Онлайн Кубку України — 2020», який проводився для шахістів молодше 18 років на шаховому порталі «Chess.com» у категорії «2 розряд».

  У турнірі змагалися 20 учасників з різних регіонів України. Артем за результатами перших трьох етапів здобув І місце (53 бали). Потім зіграв дві партії внічию, набравши 6 очок із 7 можливих. Не програв жодної партії.

 • Дар’я Персій та Олеся Позднякова лауреати Міжнародного фестивалю-конкурсу «Талановиті діти України»

  У травні учні фортепіанного відділу Лисичанської дитячої школи мистецтв № 1 Дар’я Персій та Олеся Позднякова дистанційно взяли участь у Міжнародному фестивалі-конкурсі музики, пісні, танцю та декоративно-прикладного мистецтва «Талановиті діти України».

  За результатами конкурсу Дар’я у середній віковій категорії стала лауреатом ІІ ступеню, а Олеся у молодшій віковій категорії — лауреатом ІІІ ступеню.

 • Щодо заторів каналізаційної мережі і, як наслідок, зростання екологічної небезпеки міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля

   Щотижня працівники ЛКСП «Лисичанськводоканал» ліквідують кілька десятків каналізаційних засмічень. У більшості випадків споживачі порушують правила користування каналізацією.

  Нагадуємо, що не можна викидати у каналізацію:

  -залишки їжі: кістки від риби та м’яса, залишки жиру, зіпсовані овочі та фрукти, недогризки, кісточки від вишні та інших плодів, шкірку від кавунів та динь тощо;

  - засоби особистої гігієни, підгузки;

  - чайну та кавову заварку;

  - ганчірки, мочалки, губки для миття посуду;

 • Дует «Мюзет» отримав диплом Лауреата I ступеня на Міжнародному багатожанровому фестивалі

  Наприкінці травня дует «Мюзет» у складі Сергія Мєніна та Марини Милокост Новодружеської ДШМ дистанційно взяли участь у II Міжнародному багатожанровому фестивалі «Перлина Дніпра» (м. Запоріжжя).

  За результатами конкурсу дует отримав диплом Лауреата I ступеня у номінації «Інструментальна музика», V вікова категорія.

 • Фотоконкурс «Вікі любить Землю»

  З 1 по 31 липня проходитиме українська частина Міжнародного фотоконкурсу «Вікі любить Землю», присвяченого пам’яткам природи України. Переможці та найактивніші учасники отримають цінні призи, а найкращі конкурсні фото природи України будуть змагатися на міжнародному рівні.

  Конкурс «Вікі любить Землю» (Wiki Loves Earth) має на меті створення бази фото об’єктів природно-заповідного фонду на території України під вільною ліцензією для ілюстрування Вікіпедії та інших проектів, а також привернення уваги до стану навколишнього середовища. Цього року конкурс проходить у 32 країнах світу.

 • Мультидисциплінарна команда відновила роботу

  Після тривалих карантинних обмежень свою роботу відновила мультидисциплінарна команда Лисичанського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг). На запрошення голови Ради ветеранів війни та праці ЗАО «Лисичанський склозавод «Пролетарій» Тетяни Галенко команда завітала до мешканців даного району, які за станом здоров’я, через похилий вік та територіальну віддаленість не в змозі відвідати перукаря або поліклініку.

 • Вітаємо переможців Міжнародного фестивалю-конкурсу «STELLA FUTURA-ОНЛАЙН»

  Минулого понеділка, 1 червня, хореографічні колективи «Зоряночка» (керівник Ганна Зилікова) та «Імпульс» (Ірина Мостицька) Привільської дитячої школи мистецтв дистанційно взяли участь у Міжнародному фестиваль-конкурсі «STELLA FUTURA-ОНЛАЙН».

  За результатами конкурсу колективи посіли наступні місця:

  І місце — середня група хореографічного колективу «Зоряночка» у номінації «Сучасна хореографія» (ІV вікова категорія (9-12 років);

 • Вітаємо переможців І Всеукраїнського дистанційного фестиваль-конкурсу «Творча весна»!

   З 26 по 31 травня учні фортепіанного та вокально-теоретичного відділів Лисичанської дитячої школи мистецтв № 1 взяли участь І Всеукраїнському дистанційному фестиваль-конкурсі під загальною назвою «Творча весна». До конкурсу долучились 985 учасників з 24 областей України.

  Юні лисичани змагалися в інструментальному та вокальному жанрах у різних вікових категоріях. За результатами конкурсу:

  І місце – Дар’я Зилікова, Євгенія Суббота;

  ІІ місце - Ксенія Дубовик, Софія Берегова;

 • «Soul of VOICE»

  Під такою назвою наприкінці травня у м. Одеса відбувся дистанційний І Всеукраїнський фестиваль-конкурс творчості, у якому взяв участь учень фортепіанного відділу Лисичанської дитячої школи мистецтв №1 Назар Курінний.

  Конкурсне змагання проходило в номінаціях: вокальне мистецтво (естрадний, народний, авторська пісня); інструментальне мистецтво (виконання під «-», крім фортепіано); театральне мистецтво.

  До складу журі увійшли видатні музиканти, викладачі, члени журі конкурсів різних рівнів, лауреати Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів з різних куточків України.

 • «Читають діти, читають дітям»

  На початку червня зразкова дитяча театральна студія «Арлекін», народна театр-студія «Лімпопо» Лисичанського міського Палацу культури та учні відділу мистецтв Лисичанської ДШМ № 1 взяли участь у IV Всеукраїнському on-line конкурсі майстрів художнього слова «Fest DO!» під назвою «Читають діти, читають дітям».

  Організаторами та членами журі конкурсу було переглянуто біля 150 відео від більш ніж 50-ти колективів з різних областей України.

  За результатами конкурсу учасники народної театр-студії «Лімпопо» (керівник Надія Бражнікова) Антон Травніков нагороджений дипломом І ступеню та Дипломом ІІІ ступеню нагороджена Альона Голод.

  Всі інші учасники отримали дипломи за участь!

 • Вітаємо переможців обласного відкритого фестивалю-конкурсу української культури та фольклору «Байбак-fest»

  Наприкінці травня дистанційно відбувся весняний цикл обласного відкритого фестивалю-конкурсу української культури та фольклору «Байбак-fest». У заході взяли участь учасники художньої самодіяльності ПК ім. В.М. Сосюри та клубу «Райдуга талантів» Лисичанської централізованої бібліотечної системи.

  За результатами конкурсу лисичани посіли наступні місця:

  І місце — Олена Ростягаєва у номінації «Народна пісня» та Марина Толочко у номінації «Народне декоративно-ужиткове, образотворче мистецтво»;

 • 6 червня - День журналіста

 • Про роботу комісії з контролю за реалізацією виконання Міської програми профілактики злочинності на 2018-2020 роки

   Сьогодні, 5 червня, в Лисичанській міській раді відбулося чергове засідання комісії з контролю за реалізацією виконання Міської програми профілактики злочинності на 2018-2020 роки під головуванням керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Лисичанської міської ради Олександра Савченка.

  Одне з головних питань порядку денного - впровадження в закладах освіти, культури, охорони здоров’я систем тривожного виклику поліції. Наразі відділом освіти спрямовано на розгляд міської ради відповідний проєкт з оснащення вказаними системами 37 освітніх закладів міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля.

  Під час роботи комісії було розглянуто питання недопущення продажу та придбання малолітніми алкогольних напоїв та тютюнових виробів, а також розповсюдженню наркотиків. Свої доповіді з даного питання надали представники Лисичанського відділу поліції ГУНП в Луганській області, відділу освіти, відділу у справах сім’ї, молоді і спорту, служби у справах дітей, Центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді. Отримані звіти комісією взяті до уваги, а виконавцям програми рекомендовано продовжувати виконувати в плановому режимі передбачені програмою заходи.

 • В Лисичанську нагороджено учнів - переможців олімпіад, конкурсів та турнірів та педагогів, які працюють із ними

  Щорічно на початку червня проходять зустрічі керівництва міста з учнями - переможцями та призерами Всеукраїнських олімпіад, конкурсів та турнірів та педагогами, які працюють із ними. Але цього року пандемія COVID-19 внесла корективи в плани подібних заходів. Учнів та вчителів було заочно нагороджено цінними подарунками та грошовими винагородами, на що з міського бюджету було виділено 60 тисяч гривень.

  Відзначено 64 найталановитіших учнів та 48 найуспішніших працівників освіти Лисичанська, серед яких:

 • Про повідомну реєстрацію колективних договорів, змін і доповнень до них у травні 2020 року

  Відповідно до Порядку повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.02.2013 № 115 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 року № 768), управлінням праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради в травні 2020 року проведена повідомна реєстрація колективних договорів, змін та доповнень до них наступних підприємств, установ, організацій.

  Управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради 

 • «Творча весна»

   Під такою назвою у м. Київ наприкінці травня відбувся Всеукраїнський фестиваль, в якому дистанційно взяли участь учні та викладачі Привільської ДШМ. Захід відбувся з метою розкриття таланту, індивідуальності та творчого потенціалу дітей та молоді України.

  До конкурсу долучились понад 985 учасників з різних куточків України.

  За результатами фестивалю:

  ІІ місце - Ігнат Демченко в номінації «Хореографія» у категорії 8-11 років;

  ІІ місце - Катерина Дурицька в номінації «Хореографія»12-17 років;

  ІІ місце - викладач музичного мистецтва Катерина Зав’ялова в номінації «Інструментальний жанр» у категорії 18-25 років;

  ІІІ місце - Орина Прокопенко в номінації «Образотворче мистецтво» у категорії 8-11 років.

 • Вітаємо переможців ІX відкритого регіонального конкурсу пленерного живопису «Весняна палітра Рубіжного»

  1 червня учні мистецьких шкіл міст Лисичанськ та Новодружеськ дистанційно взяли участь ІX відкритий регіональний конкурс пленерного живопису «Весняна палітра Рубіжного» на тему: «Пейзаж за моїм вікном».

  За результатами конкурсу серед юних переможців Валентина Макагон, Євгенія Легенька, Аліна Мірошниченко, Алла Подоляка та Альбіна Посохова.

 • Щодо правил пожежної безпеки під час експлуатації електрообігрівальних приладів

  Лисичанське міське управління ГУ ДСНС України у Луганській області ще раз нагадує про необхідність дотримання елементарних правил пожежної безпеки під час експлуатації електрообігрівальних приладів, а саме:

  — перед увімкненням обігрівального пристрою переконайтесь, що він не має механічних ушкоджень;

  — не вмикайте одночасно багато електроприладів у подовжувач, адже електромережа може не витримати перевантаження;

 • Участь педагогів дошкілля міста у форумі «Дошкільна освіта Луганщини: рух до інновацій»

   29 травня педагоги дошкілля міста взяли участь у роботі обласного форуму «Дошкільна освіта Луганщини: рух до інновацій», що проходив у онлайн-режимі. Захід, організатором якого був Луганський ОІППО, проводився з метою обговорення питань щодо реформування дошкільної освіти в контексті ідей Нової української школи, забезпечення наступності між дошкільною та початковою ланками, професійного розвитку педпрацівників і поширення інноваційних практик організації освітнього процесу.

  У форумі взяли участь спеціалісти Міністерства освіти і науки України, наукові та науково-педагогічні працівники установ НАПН України й закладів вищої та післядипломної освіти регіону та України, керівництво й представники Департаменту освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації, працівники методичних служб регіону, керівники, вихователі-методисти, вихователі, практичні психологи, учителі-логопеди, музичні керівники, фізичні інструктори закладів дошкільної освіти (усього – понад 250 осіб).

 • Іван Лисенко та Леонід Матушкін переможці у номінації «Саксофон альт» Міжнародного дистанційного онлайн конкурсу

  Наприкінці травня учні Лисичанської дитячої школи мистецтв № 1 взяли участь у Міжнародному дистанційному онлайн конкурсі юних виконавців на духових та ударних інструментах «Львівські фанфари карантин 2020».

  Зазначимо, що до участі в конкурсі долучились талановиті діти з різних куточків світу, які змагалися у п’яти вікових категоріях.

  За результатами конкурсу серед переможців у номінації «Саксофон альт» Іван Лисенко — І місце (ІІ вікова категорія) та Леонід Матушкін — ІІ місце (ІІІ вікова категорія).

 • Вітаємо переможців V Всеукраїнського фестивалю талантів і краси!

   З 27 по 31 травня учениця образотворчого мистецтва Єлизавета Панаіт, викладач образотворчого мистецтва Тетяна Кравцова і викладач музичного мистецтва Катерина Зав’ялова Привільської ДШМ дистанційно взяли участь у V Всеукраїнському фестивалі талантів і краси «Весна 2020» у м. Київ.

  За результатами конкурсу:

  І місце

  - Єлизавета Панаіт у номінації «Художня творчість» в ІІІ віковій категорії;

  - Катерина Зав’ялова у номінації «Вокал» в IV віковій категорії;

 • У міській раді відбулось чергове засідання виконавчого комітету

  Сьогодні, 2 червня, відбулось чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

  Під час засідання члени виконкому внесли зміни до Переліку невідкладних адміністративних послуг, які надаються через ЦНАП у період дії карантину, до Плану заходів щодо наповнення міського бюджету, ефективного і раціонального використання бюджетних коштів та посилення фінансово-бюджетної дисципліни та до складу деяких міських комісій у зв’язку з кадровими змінами.

 • Лисичанин Богдан Йолкін - лауреат І ступеню Міжнародного фестиваль-конкурсу «Таланти України»!

  Наприкінці травня учень Лисичанської дитячої музичної школи № 2 Богдан Йолкін дистанційно взяв участь у Міжнародному фестиваль-конкурсі «Таланти України», м. Харків.

  Захід відбувся за підтримки творчої спілки «Асоціація діячів естрадного мистецтва України».

 • Тріо «Елегія» переможці дистанційного Міжнародного конкурсу-фестивалю «Зоряні мости»

  Минулої суботи, 30 травня, тріо «Елегія» у складі викладачів Новодружеської дитячої школи мистецтв Сергія Мєніна, Марини Милокост та Людмили Вороніної- Дерев’янко дистанційно взяли участь у Міжнародний конкурс — фестивалі «Зоряні мости», присвяченому Дню захисту дітей. Конкурс відбувся у м. Київ за підтримки Міністерства культури, Національної спілки композиторів України.

  За результатами конкурсу тріо «Елегія» посіли І місце. Вітаємо та бажаємо подальших творчих успіхів!

  Відділ культури Лисичанської міської ради

 • Дитяче серденько, живи!

   15 років поспіль в Україні проходять акції Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця». Лисичанська освітянська спільнота завжди долучається до такої благородної справи.

  Цього року життя внесло свої корективи. Та дистанційний формат не став завадою, і ми гідно впоралися з найскладнішим викликом в історії проведення акції.

  Традиційно під гаслом: «Дитяче серденько, живи!» 1 квітня розпочався збір коштів онлайн на обладнання для порятунку життя та здоров’я маленьких українців з вадами серця, який продовжився до 1 червня.

  Спільними зусиллями школярів, їх родин, волонтерів, педагогів та усіх зацікавлених небайдужих лисичан було зібрано та перераховано на банківський рахунок ВБФ «Серце до серця» 13 213 грн. 70 коп.

 • Ксенія Декіна посіла ІІІ місце на ІІІ Всеукраїнському музично-теоретичному конкурсі

  У травні учениця вокально—теоретичного відділу Лисичанської ДШМ № 1 Ксенія Декіна дистанційно взяла участь у ІІІ Всеукраїнському музично-теоретичному конкурсі «Оdesa Music Olymp».

  До участі у конкурсі були запрошені учні та студенти мистецьких закладів усіх рівнів освіти в Україні. Конкурс проводився за наступними номінаціями: фортепіано, струнно-смичкові інструменти, народні інструменти, духові інструменти, вокал, композиція, сольфеджіо. Оцінювали конкурсантів заслужені діячі мистецтв України.

 • Щодо пожеж у природних екосистемах

  Причинами виникнення пожеж в природних екосистемах є необережне поводження з вогнем дітей та дорослих, спалювання сміття поблизу житлових будинків і на відкритих територіях, прилеглій до лісових масивів, іскри з вихлопних труб автотранспорту, блискавки, самозаймання промасленого обтирального матеріалу, ефект фокусування сонячних променів на склі та консервних бляшанках, залишених людьми на природі.

 • Міський голова Сергій Шилін привітав вихованців ЦСПР та будинків сімейного типу із Днем захисту дітей

  Сьогодні, 1 червня, у Міжнародний день захисту дітей міський голова Сергій Шилін та його заступник Ігор Ганьшин за традицією відвідали вихованців Центру соціально-психологічної реабілітації (ЦСПР) та будинків сімейного типу Закірових, Голдан, Ковриженко та Гюрджян.

  З побажаннями здоров’я та мирного неба, тепла та любові, сяючих посмішок та щасливого дитинства міський голова пригостив малечу солодощами та подарував іграшки.

 • Офлайн послуга 2 в 1: перше оформлення паспорта та номера платника податків

  В рамках впровадження експериментального проекту щодо створення сприятливих умов для реалізації прав дитини, запровадженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 липня 2019 року № 691, з 28 травня 2020 року у територіальних підрозділах Державної міграційної служби, центрах надання адміністративних послуг та відділах обслуговування громадян «Паспортний сервіс» ДП «Документ» особі віком від 14 до 18 років доступна офлайн послуга оформлення і видача паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм з одночасною реєстрацією у Державному реєстрі фізичних осіб — платників податків (далі — послуга ГО-14).

  Список центрів надання адміністративних послуг, які надаватимуть вказану послугу

  Міністерство цифрової трансформації України

 • 1 червня - Міжнародний день захисту дітей

 • Щодо дій при виникненні пожежі

  Пожежі — це стихійне лихо, вогонь, який вийшов з під контролю людини. При пожежі потрібно остерігатися: високої температури, задимленості і загазованості, обвалу конструкцій будинків і споруд, вибухів технологічного обладнання і приладів, падіння обгорілих дерев і провалля.

  При рятуванні із палаючих будинків і при гасінні пожежі, дотримуйтесь наступних правил:

 • З Днем молоді!

  Молодість — особлива пора в житті людини, час становлення особистості, час мрій і надій, пошуку свого життєвого шляху, бажання діяти, дивувати світ своїми сміливими ідеями і досягненнями.

  Шановна молодь! Зараз перед вами лежать сотні доріг до успіху, відкриттів, любові і щастя. Нехай кожен з вас вибере свою. Нехай вона буде творчою і плідною, оскільки від успішної самореалізації кожної молодої людини залежить успішне майбутнє суспільства в цілому. Сучасні, освічені та креативні, ви — сьогодення і майбутнє нашого міста і нашої країни. Ваша невичерпна енергія і завзяття, оптимізм і наполегливість знаходять втілення у виробництві і бізнесі, в науці, спорті, мистецтві, громадській та політичній діяльності. Сьогодні, як ніколи, нашій країні потрібні ваші успіхи, ваша віра в майбутнє і прагнення до кращого. Потрібні саме ті якості, які притаманні молодості і молодим.

  Від щирого серця вітаємо молодь з чудовим святом! Бажаємо міцного здоров’я і любові, миру і щастя, здійснення самих добрих надій і досягнення поставлених цілей, невичерпної енергії та оптимізму! Нехай прекрасний стан молодості не покидає вас протягом усього життя!

  Лисичанський міський голова Сергій Шилін,

  Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет

 • На площі Перемоги до дня Конституції України пройшов святковий захід

  Вчора, 28 червня, на площі Перемоги до дня Конституції України пройшов святковий захід.

  До уваги лисичан були представлені цікаві розваги та концертна програма.

 • З Днем Конституції!

  28 червня — День Конституції України — важливе свято у житті кожного українця.

  Основний Закон є визначальним чинником забезпечення державного суверенітету України, єднання суспільства, створення належних умов для самореалізації особистості. Чинна Конституція ухвалена понад 20 років тому, але тільки зараз ми — українці, особливо мешканці Донбасу, повною мірою відчуваємо і розуміємо ціну і значення її першої статті: «Україна є суверенна і незалежна, демократична, соціальна, правова держава». Суверенність і незалежність не даються ніколи безкоштовно, їх доводиться виборювати, платити за них найвищу ціну — життя безвинних людей України.

  Закон дає нам можливість чесно і щасливо жити в нашій улюбленій країні. Конституція наголошує на абсолютній цінності людини, її життя і здоров’я, честі й гідності, недоторканності та безпеки. І ми віримо у мирне та благополучне майбутнє.

  Вітаємо з загальнодержавним святом — Днем Конституції України! Від щирого серця зичимо міцного здоров’я, бадьорості духа та впевненості у завтрашньому дні. Працюймо разом у процесі побудови демократичного вільного громадянського суспільства.

  Лисичанський міський голова Сергій Шилін,

  Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет 

 • Напередодні 23-ї річниці прийняття Конституції України у міській раді відбувся урочистий захід

  Сьогодні, 27 червня, напередодні 23-ї річниці прийняття Конституції України відбувся урочистий захід. У великому залі Лисичанської міської ради зібралися керівництво міста на чолі з міським головою Сергієм Шиліним, представники структурних підрозділів міської ради, закладів культури, освіти та спорту, підприємств, установ, організацій різних форм власності та громадських організацій.

  Програма заходу була сповнена вокальними творами з українським колоритом у виконанні солістів та вихованців Палацу культури «Діамант» та Лисичанської дитячої школи мистецтв № 1.

 • Городской голова Сергей Шилин принял участие в конференции первичной ветеранской организации ЧАО «ЛИНИК»

  Вчера, 26 июня, городской голова Сергей Шилин принял участие в конференции первичной ветеранской организации ЧАО «ЛИНИК» Лисичанской городской организации совета ветеранов Украины.

  Постоянным участником подобных мероприятий благодаря своей огромной силе воли и стойкому характеру является Михаил Данилович Высоцкий — участник Второй Мировой войны, ветеран Лисичанского НПЗ.

 • Рішенням місцевої комісії з питань ТЕБ та НС призупинено купання в ставку по вул. Клубна в районі склозаводу «Пролетарій»

  Сьогодні, 26 червня, в Лисичанській міській раді відбулося чергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням першого заступника голови комісії — начальника відділ мобілізаційної, режимно-секретної роботи та цивільного захисту Лисичанської міської ради Володимира Агафонова.

 • Про роботу спостережної комісії при Лисичанській міській раді

  Сьогодні, 26 червня, в Лисичанській міській раді відбулося чергове засідання спостережної комісії при Лисичанській міській раді. Захід відбувся під головуванням керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету міської ради Олександра Савченка.

  Під час засідання члени комісії розглянули питання паспортизації осіб, які звільнені з місць позбавлення волі та втратили паспорти громадянина України, оформлення звільненими особами статусу внутрішньо-переміщеної особи, а також питання надання звільненим з місць позбавлення волі особам послуг з працевлаштування.

 • Соціально-економічне становище міста Лисичанська у січні'березні 2019 року

  Населення

  Чисельність наявного населення міста Лисичанська, за оцінкою, здійсненою на основі наявних адміністративних даних щодо державної реєстрації народження і смерті та зміни місця проживання, на 1 квітня 2019 р. становила 110882 особи. Упродовж січня–квітня 2019 р. чисельність населення зменшилася на 122 особи, у тому числі внаслідок природного скорочення на 371 осіб і на 17 осіб – за рахунок міграційного скорочення.

  У січні–березні 2019 року в місті зареєстровано 117 осіб живонароджених та 488 осіб померлих.

 • «Моя країна – Україна»

  Під такою назвою, вчора, 25 червня, у Лисичанському територіальному центрі соціального обслуговування відбувся святковий концерт до 23-ї річниці Конституції України.

 • Лисичанськ учасник у проекті «Безпечний перехід»

  В рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру з метою зміцнення особистої та громадської безпеки, ГО «Фонд правової ініціативи» та громада міста Лисичанськ бере участь у проекті «Безпечний перехід».

 • Про підсумки конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки об'єктів комунальної власності

  З метою визначення ринкової вартості об’єктів для розрахунку орендної плати, 21 червня 2019 року відбувся конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки об’єктів.

  За результатами конкурсу, комісія ухвалила рішення визначити переможцем на проведення незалежної оцінки нежитлових приміщень, що знаходяться в комунальній власності територіальної громади м. Лисичанська, розташованих за адресою м. Лисичанськ, вул. Первомайська, 30, що перебуває на балансі відділу культури — ТОВ «Стандарт Оцінка Плюс».

 • До уваги суб'єктів господарювання та зацікавлених осіб!

  18 червня 2019 у Торгово-промисловій палаті України офіційно відкрилось представництво міжнародної організації, яке допоможе вітчизняним підприємцям легко знайти партнерів у Китайській Народній Республіці.

  «Open Gate China» — головний партнер китайської організації «Сhinese People`s Association for Friendship with Foreign Counties ( «CPAFFC»), яка є з’єднувальним мостом між урядом і китайським товариством за кордоном.

 • Відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

  21 червня в приміщенні управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги.

  Засідання пройшло під головуванням заступника голови комісії, начальника управління праці та соціального захисту населення Олени Єздакової та за участю представників виконавчих органів міської ради, Лисичанського міського центру зайнятості, центру первинної медико-санітарної допомоги № 1, які входять до складу комісії.

 • Деякі показники соціально-економічного становища міста Лисичанська у 2018 році

  Роздрібний товарооборот підприємств (юридичних осіб), основним видом економічної діяльності яких є роздрібна торгівля, у 2018 році по місту становив 934,6 млн. грн, що в порівнянних цінах на 16,9% більше від обсягу 2017 року.

  На території Лисичанської міської ради на кінець 2018 року діяло 15 закладів дошкільної освіти на 1778 місць, відвідували заклади 1994 дитини.

 • Онлайн-виставка, присвячена 23-ї річниці Конституції України

  До 23-ї річниці Конституції України архівний відділ Лисичанської міської ради підготував документальну онлайн-виставку з документів фонду № 31 Лисичанське міське управління юстиції.

  Фото 1-23: методичний посібник на тему «Поняття і класифікація конституційних прав і свобод», розроблений спеціалістом Лисичанського міського управління юстиції (опис 1, справа 125).

  З матеріалами виставки можна ознайомитись за наступним посиланням Онлайн-виставка до 23-ї річниці Конституції України

  Архівний відділ Лисичанської міської ради

   

   

   

 • Лисичанський терцентр висловлює подяку учасникам акції «Добро починається з тебе»

  Минають роки, змінюються покоління, а добрі стосунки, традиції, щиросердні дії, співчуття та милосердя, постійна готовність прийти на допомогу залишаються незмінними.

  У благодійній акції «Добро починається з тебе», проведеної територіальним центром, взяли участь багато підприємців, організацій та установ нашого міста.

 • До Всеукраїнського Олімпійського дня в Лисичанську провели низку заходів

  На початку червня в освітніх та спортивних закладах Лисичанська з метою розвитку олімпійського руху в Україні, поширення ідей олімпізму серед громадян області, пропаганди здорового способу життя та з нагоди Всеукраїнського Олімпійського дня була проведена низка заходів.

  Під гаслом «Sport in our life», 11 червня, в пришкільному мовному таборі «Wonderland», що діє в ЛСШ І-ІІІ ст. № 8 пройшло урочисте відкриття Малих Олімпійських Ігор.

 • У Лисичанську пройшов відкритий Чемпіонат міста з Айкідо

  22 червня у м. Лисичанську пройшов відкритий Чемпіонат міста з Айкідо, присвячений Дню Конституції України, в якому взяли участь 42 спортсмени.

  Змагання проходили послідовно на 2 татамі. Загалом було проведено 128 поєдинків з Номінацій: Сінай та Сінай нітто рю (2 меча), Понітеру та Хайшитцу, Ярі та Танто тайсабакі (уход від ножа), а також поєдинки з Кокарі гейку и Опен ката.

 • В терцентрі відбувся захід до Дня скорботи

  22 червня — День скорботи та вшанування пам’яті жертв війни в Україні. Це одна із найбільш сумних дат історії нашого народу. Саме цього дня 1941 року розпочалась війна — найбільша драма в історії людства, яка забрала життя мільйонів українців. Щороку ми згадуємо тих, хто так і не повернувся з війни, хто кров’ю і потом відстоював перемогу, хто відчув на собі страшну війну.

  Напередодні цього дня, в Лисичанському територіальному центрі відбувся захід за участі поета, письменника Михайла Лисицького.

 • 22 червня – День Скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

  З метою всенародного вшанування пам’яті українців, загиблих під час війни 1941–1945 років, їх подвигу та жертовності, щороку 22 червня в нашій державі відзначається День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.

  Цього дня український народ вшановує світлу пам’ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.

 • У Лисичанську пройшли заходи, присвячені Дню скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

  Сьогодні, 21 червня, в Лисичанську керівництво міста на чолі з міським головою Сергієм Шиліним, представники міської організації ветеранів, органів державної влади та місцевого самоврядування, комунальних підприємств міста, громадськості та ЗМІ пройшли до братської могили «Вічний вогонь». До підніжжя пам’ятника присутні поклали квіти, як символ поваги і пам’яті про всіх воїнів і мирних громадян, загиблих на полях битв, закатованих у фашистській неволі, померлих у тилу від голоду і поневірянь.

 • Економічний розвиток українських міст

  Під таким гаслом, вчора, 20 червня, пройшов третій, завершальний день XV Українського муніципального форуму.

  З вітальним словом виступили головний експерт, керівник групи експертів Проекту ПРОМІС Ігор Лепьошкін, голова Антимонопольного комітету України Юрій Терентьєв та виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан.

 • Про основні показники соціально-економічного розвитку Луганської області

 • Багатим на перемоги видався червень для колективу «Street Dance»

  Багатим на перемоги видався червень для вихованців зразкового хореографічного колективу «Street Dance» та керівника Вікторії Магомаєвої Палацу культури «Діамант».

  На початку червня учасники колективу взяли участь у Всеукраїнських змаганнях із сучасної хореографії «Grand Prix» ІІІ рейтинговий тур у м. Одеса за підсумками якого отримали Гран-прі за колективний виступ у категорії «Продакшн», а також вибороли 10 — І місць, 2 — ІІ місця, 1 — ІІІ місце у категорії «Формейшн» та отримали 29 медалей за І місце, 16 — за ІІ місце, 3 — за ІІІ місце у категорії «Соло».

 • Ангеліна Василенко та Дар’ю Персій призери Міжнародного фестиваль–конкурсу мистецтв «Талановиті діти України»

  З 7 по 15 червня учениці фортепіанного відділу Лисичанської дитячої школи мистецтв № 1 Ангеліна Василенко (2 клас) та Дар’я Персій (4 клас) брали участь у Міжнародному фестиваль—конкурсі мистецтв «Талановиті діти України», який проходив на узбережжі Чорного моря у селищі Лугове Миколаївської області.

 • Про роботу експертної комісії архівного відділу

  Сьогодні, 20 червня, в архівному відділі Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання експертної комісії архівного відділу.

  В ході засідання були розглянуті наступні питання:

  — зведена номенклатура справ на 2019 рік Окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу № 107;

 • Про роботу оздоровчого табору зі спортивним ухилом «Рекорд»

  З 3 по 18 червня в дитячому оздоровчому таборі зі спортивним ухилом «Рекорд» з денним перебуванням відпочили та оздоровились 68 найкращих вихованців міської ДЮСШ. Зміна пройшла дуже насичено та весело. Діти спілкувались, тренувались та відпочивали.

 • Міський голова Сергій Шилін взяв участь у заходах другого дня XV Українського муніципального форуму

  Вчора, 19 червня, міський голова Сергій Шилін взяв участь у заходах, що передбачені програмою другого дня XV Українського муніципального форуму — День Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи, який проводиться в рамках проекту Ради Європи «Посилення демократії та довіри на місцевому рівні в Україні».

  Пленарне засідання другого дня форуму відкрив голова Асоціації міст України Віталій Кличко. Разом з міністром регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ В’ячеславом Негодою, Генеральним секретарем Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи Андеасом Кіфера та представником генерального секретаря Ради Європи з питань координації програм співробітництва Мортеном Енбергом навели приклади успішних практик місцевого самоврядування та поділилися своїми міркуваннями з приводу реформування українських громад в європейському напрямку.

 • Онлайн-виставка до Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

  До Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні архівний відділ Лисичанської міської ради підготував онлайн-виставку із документів довідково-інформаційного фонду та фонду № 1 «Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет».

  Зображення №№ 1–10: Книга скорботи України: Луганська область, томи 1, 2 (ДІФ);

 • У місті Лисичанську відбувся черговий тренінг для осіб, засуджених до покарань без позбавлення волі

  18 червня в приміщенні Лисичанського міського відділу філії ДУ «Центр пробації» фахівцями із соціальної роботи КЗ «Лисичанський міський ЦСССДМ» було проведено черговий тренінг з особами, які перебувають на обліку в Лисичанському МВ філії ДУ «Центр пробації».

  Головну увагу на цей раз було зосереджено на інформуванні учасників заходу про інфекції, що передаються статевим шляхом. Під час тренінгу чоловіки отримали необхідні знання про інфекційні захворювання та засоби захисту від них. По завершенні тренінгу учасники заходу отримали засоби контрацепції безкоштовно.

 • «Дослідження феномену сучасного музею, його роль та місце у суспільстві як інституції пам'яті»

  З 9 по 16 червня директор Лисичанського міського краєзнавчого музею Альона Задорожна стала учасником семінарів «Дослідження феномену сучасного музею, його роль та місце у суспільстві як інституції пам’яті», які проводились на території Польщі.

  Організатором семінарів є Український інститут національної пам’яті за фінансової підтримки Польсько-американського фонду свободи в рамках програми StudyTourstoPoland.

 • Засідання виконкому відбулось в Лисичанську

  DSC09446Вчора, 18 червня, пройшло чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням першого заступника міського голови Андрія Шальнєва.

  Під час засідання було розглянуто питання про облік та розподіл житлової площі, про опіку та піклування.

 • Заходи до Дня батька пройшли в Лисичанську

  Минулого тижня, напередодні відзначення Дня батька у комунальних закладах культури відбулась низка святкових заходів.

  Так, для вихованців пришкільного табору ЗОШ № 3, у сквері біля Лисичанського міського Палацу культури проведено яскраву конкурсну розважальну програму «Діло в шляпі» та майстер-клас з виготовлення листівки для тата на свій смак.

 • Про роботу міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

  Минулої п’ятниці, 14 червня, в приміщенні управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги.

  Засідання пройшло під головуванням заступника голови комісії, начальника управління праці та соціального захисту населення Олени Єздакової та за участю представників виконавчих органів міської ради, Лисичанського міського центру зайнятості, центру первинної медико-санітарної допомоги №1, які входять до складу комісії.

 • Кирило Поджарий - призер всеукраїнських змагань серед вікових груп зі стрибків на акробатичній доріжці

  З 11 по 15 червня в Генічеську пройшли всеукраїнські змагання серед вікових груп зі стрибків на акробатичній доріжці. В змаганнях взяли участь 310 спортсменів.

  Вихованець міської ДЮСШ Кирило Поджарий виборов бронзову нагороду та був нагороджений грамотою та медаллю.

 • Вітаємо Дарину Степаненко за перемогою!

  13 та 14 червня в місті Кропівницький пройшов чемпіонат України з легкої атлетики. В змаганнях взяли участь понад 300 спортсменів з усієї країни.

  Лисичанська спортсменка Дарина Степаненко виборола І місце та стала чемпіонкою у дисципліні біг 100 м.

 • Міський голова Сергій Шилін бере участь у XV українському муніципальному форумі

  Сьогодні, 18 червня, міський голова Сергій Шилін бере участь у XV українському муніципальному форумі, що проходить в місті Одесса.

  На запрошення Асоціації міст України (АМУ) очільники міст, об’єднаних територіальних громад (ОТГ), сел та селищ разом з представниками органів державної влади та міжнародними експертами, протягом трьох днів будуть дискутувати для вироблення спільної позиції щодо розвитку місцевого самоврядування, удосконалення законодавчої бази, подальшої децентралізації влади, відкритого врядування, підтримки економічного розвитку громад, реформування ЖКГ тощо. Зазначимо, що захід проходить у рамках проекту USAID «Розбудова курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні (ПУЛЬС)».

 • В Лисичанському терцентрі святкували Трійцю

  Для підопічних Лисичанського територіального центру соціального обслуговування 14 червня було організовано захід, присвячений Святій Трійці. Свято Трійці, або, як його ще називають, Зелені святки, святкують на п’ятдесятий день після Великодня.

  П’ятидесятниця по праву вважається одним з найкрасивіших свят, адже в цей день домівки й храми прикрашають запашними травами, пахучими квітами, ароматними гілками дерев. З давніх-давен зелень вважалася символом здоров’я, благополуччя, процвітання і була виразом радості і подяки за життя.

 • Звернення Державної служби з надзвичайних ситуацій!!!

  Шановні громадяни!

  Не випалюйте суху траву, не розводьте багаття у лісі, не створюйте смітників на прилеглих територіях, тим більше, не підпалюйте їх. Нагадуємо, що самовільне випалювання рослинності або її залишків, розпалювання вогнищ та застосування відкритого вогню в лісових масивах суворо забороняється діючим законодавством.

 • ДСНС попереджає про правила безпеки під час літнього відпочинку

  Під час літніх канікул діти часто залишаються без догляду. Батьки та вчителі вже не можуть контролювати кожен крок маленького бешкетника, саме тому зростає небезпека виникнення надзвичайних ситуацій за участю дітей.

 • Лисичанські рятувальники разом з патрульною поліцією та представниками Товариства Червоного Хреста України навчають громадян безпечно відпочивати на водоймах

  З метою навчання громадян правильної поведінки під час відпочинку біля водойм рятувальники разом з представниками патрульної поліції та інструктором з першої допомоги Лисичанської міської організації Товариства Червоного Хреста України провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з відпочивальниками на водоймах міста Лисичанська.

 • Об'єкти підвищеної небезпеки, які підлягають обладнанню системами раннього виявлення надзвичайних ситуацій

  Лисичанське міське управління ГУ ДСНС України у Луганській області повідомляє керівникам об’єктів підвищеної небезпеки міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля, що на підставі ст.53 Кодексу цивільного захисту України, регіональною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Луганської облдержадміністрації протоколом № 38 від 19.12.2018 року затверджено перелік об’єктів підвищеної небезпеки Луганської області, що підлягають обладнанню автоматизованими системами раннього виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення населення у разі їх виникнення.

 • У Лисичанську обговорили питання відкритих даних

  Минулої п’ятниці, 14 червня, у Лисичанській міській раді відбулась робоча нарада з питань відкритих даних.

  У заході взяли участь керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Олександр Савченко, начальники та відповідальні за оприлюднення та оновлення наборів даних у формі відкритих даних виконавчих органів міської ради, керівники комунальних підприємств.

  Під час наради начальник відділу з питань внутрішньої політики, зв’язку з громадськістю та ЗМІ Олена Романюк доповіла про набрання чинності Постановою КМУ від 17.04.2019 № 409 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо відкритих даних» (далі — Постанова КМУ № 409) та зауважила на необхідності розміщення на офіційному сайті міської ради розпорядчих документів про визначення відповідальних осіб за оприлюднення інформації.

 • Лисичанське міське управління ДСНС повідомляє: необережне поводження з вогнем - це основна причина пожеж!

  З початку 2019 року у містах Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля зафіксовано 102 випадки пожеж. У вогні загинуло 3 людей та 5 отримали опіки різного ступеню.

  Випадки загоряння сміття та сухої трави на відкритій території складають 33,4% відсотки від загальної кількості пожеж з початку року.

 • День юного рятівника

  На початку червня в дитячому пришкільному таборі розташованому у КЗ «Лисичанська cпеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 8» відбулося свято День юного рятівника. На святі були присутні та приймали активну участь у організації співробітники Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області та особовий склад чергового караулу ДПРЧ № 9 м. Лисичанська.

 • Акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти» у місті Лисичанську

  Співробітниками Лисичанського міського управління ГУ ДСНС спільно з відділом освіти Лисичанської міської ради, співробітниками Національної поліції, волонтерами Лисичанської міської організації Товариства Червоного Хреста України на початку червня було проведено свято присвячене Дню захисту дітей. Дійство пройшло біля  Центру позашкільної роботи з молоддю та школярами.

 • Шановні працівники системи охорони здоров'я!

  Вітаємо вас з професійним святом — Днем медичного працівника!

  Висловлюємо щиру подяку за повсякденну кропітку працю, врятовані життя, за повернуту пацієнтам надію, за людяність та співчуття. Не вагаючись, ви берете на себе важкий тягар людського болю і страждань, оберігаєте та відновлюєте найцінніше, що є у людини — її здоров’я. Ваші щирі серця і теплі руки дарують віру у зцілення.

  Здоров’я — це не лише благо та щастя кожного, а й безцінне суспільне надбання. Тому від працівників медичної галузі, окрім лікування, очікують душевної та емоційної співучасті. І ви в будь-який час дня і ночі приходите на допомогу, змушуєте хворобу відступити.

  Приємно усвідомлювати, що наші працівники системи охорони здоров’я, не звертаючи увагу на непрості умови сьогодення, працюють ефективно, не знижують обсягів і якості лікарської допомоги, впроваджують нові методики лікування й профілактики захворювань.

  Шановні медичні працівники! Низький уклін вашому щоденному подвигу в боротьбі за людину, за її життя і здоров’я. Від усього серця бажаємо вам мирного неба та родинного затишку, віри та оптимізму, професійних успіхів та людської шани.

  Лисичанський міський голова Сергій Шилін,

  Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет

 • В міській раді привітали працівників охорони здоров'я Лисичанська

  Сьогодні, 14 червня, напередодні Дня медичного працівника, в міській раді привітали лисичанських працівників охорони здоров’я з професійним святом.

  В урочистому заході взяли участь міський голова Сергій Шилін та керуючий справами Олександр Савченко, директор територіального медичного об’єднання Григорій Старченко, лікарі, медичні сестри, молодший медичний персонал та всі, хто пов’язаний з медициною.

 • Конституція України - основний закон життя держави

  Під таким гаслом сьогодні, 14 червня, пройшло засідання круглого столу вчителів суспільствознавчих дисциплін освітніх закладів міста.

  В ході проведення заходу присутні наголосили, що Конституція — безпосередній чинний акт держави України. Для кожного громадянина Конституція України є фундаментальною цінністю, яку важливо зберегти і охороняти в ім’я забезпечення національних інтересів, стабільності державного ладу, верховенства прав і свобод людини та громадянина.

 • Участь освітян Лисичанська у круглому столі з питань формування медіа-освіти

  13 червня працівники освіти м. Лисичанська стали учасниками круглого столу «Впровадження медіа-освіти у вітчизняну педагогічну практику», що відбувся на базі Антикризового медіа-центру в м. Краматорську. Захід пройшов за сприяння заступника начальника штабу ОС зі стратегічних комунікацій полковника Руслана Мирошниченка.

  У форумі взяли участь керівники Департаментів масових комунікацій і Департаментів освіти і науки Донецької та Луганської обласних державних адміністрацій, керівники відділів освіти, методичних кабінетів Краматорської та Лисичанської міських рад, директори та вчителі шкіл, які беруть участь у експерименті з упровадження медіа грамотності в освітній процес.

 • Міський голова Сергій Шилін вручив Подяки Лисичанської міської ради кращим поліцейським батальйону «Скіф» (фото)

  Сьогодні, 13 червня, біля будівлі Лисичанського відділу поліції міський голова Сергій Шилін разом з керуючим справами Олександром Савченком зустрілись з особовим складом батальйону патрульної служби поліції особливого призначення «Скіф» ГУНП в Запорізькій області, що несуть службу по забезпеченню публічного порядку та безпеки громадян у місті Лисичанську.

 • Щодо організації літнього відпочинку у дитячих закладах оздоровлення влітку 2019 року

  Перелік дитячих закладів оздоровлення та відпочинку влітку 2019 року.

 • До уваги суб'єктів господарювання!

  З 12 жовтня 2018 року був введений в дію Закон України «Про стратегічну екологічну оцінку». Закон регулює відносини у сфері стратегічної екологічної оцінки проектів документів державного планування та доповнює процедури розроблення і затвердження документів державного планування в частині забезпечення їх стратегічної екологічної оцінки ( СЕО). Метою СЕО є сприяння сталому розвитку шляхом забезпечення охорони довкілля, безпечності життєдіяльності людей та їх здоров′я, та інтегрування екологічних вимог при підготовці та затвердженні документів державного планування.

 • В терцентрі відбулася літературна зустріч, присвячена 81-й річниці утворення Луганщини

  У цьому році ми святкуємо 81 річницю утворення Луганської області.

  Луганщина — світанок України. Край зі славетною історією, самобутньою культурою, щедрою красивою природою, талановитими і працьовитими людьми.

  Вчора, 11 червня, в Лисичанському територіальному центрі соціального обслуговування відбулася літературна зустріч, присвячена цій події. В гості завітала письменниця, поетеса, член регіональної спілки письменників — Алла Проневич.

 • Не знаючи броду - не лізь в воду!

  Настало довгоочікуване літо. Аби легше перенести пекельну спеку, всі тягнуться до води, забуваючи про власну безпеку. Багато нещасних випадків на воді трапляються з дітьми. Батьки через свою необережність та неуважність втрачають пильність. Здається, що дітлахи постійно знаходяться в полі зору дорослих, тихенько собі граються в піску біля рідних, а за мить ця малеча вже плещеться у воді.

  Схаменувшись, що дитини немає поруч, батьки в паніці кидаються на пошуки та в деяких випадках вже буває запізно. Іноді батьки дозволяють своїм дітям без нагляду дорослих йти до річок, озер, ставків, думаючи, що нічого з ними не трапиться, але не завжди така прогулянка закінчується добре.

 • Управління праці та соціального захисту населення інформує

  З початку року з метою надання населенню якісної протезно-ортопедичної допомоги за місцем проживання регулярно, згідно з графіками, в будівлі управління праці та соціального захисту населення здійснюється прийом громадян спеціалістами ТОВ «Центр протезування «Інвалтруд» та Харківського казенного експериментального протезно-ортопедичного підприємства (далі — ХКЕПОП).

 • Лисичанин Руслан Федоренко - переможець відбіркового конкурсу програми FLEX

  Лисичанин Руслан Федоренко взяв участь у програмі для учнів загальноосвітніх шкіл десяти країн співдружності незалежних держав (СНД) — Євразії, яка фінансується урядом Сполучених Штатів Америки. Програма надає школярам стипендії, які дають їм змогу подорожувати до Сполучених Штатів, навчатися в американській школі протягом одного академічного року і проживати у американській родині.
 • Про роботу комісії з питань захисту прав дитини

  VwKIX81A0Zc-300x290Сьогодні, 11 червня у міській раді відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини під головування заступника міського голови Ігоря Ганьшина.

  Під час засідання члени комісії, розглянувши питання про призначення опікуна над малолітньою дитиною, про встановлення дітям статусу дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування, про надання статусу дітям, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, про надання неповнолітній дитині повної цивільної дієздатності, про призначення опіки над малолітньою дитиною. По всіх питаннях було прийнято рішення винести на розгляд виконавчого комітету міської ради.

 • Вітаємо зразковий ансамбль бального танцю «Юнліс» з нагородами!

  З 7 по 10 червня зразковий ансамбль бального танцю «Юнліс» (КЗ «Лисичанський міський ПК», керівник Олександр Посошко) взяв участь у Міжнародному конкурс-фестивалі зі спортивно-бальних танців «ELITE DANCE FESTIVAL», який відбувся у місті Одеса.

  Конкурс оцінювало міжнародне професійне журі у складі 128 чоловік із Молдови, Грузії, Італії та України.

 • В терцентрі святкували День друзів

  Міжнародний день друзів — це свято, що присвячується друзям та близьким людям, які завжди підтримають і не залишать у біді. «Дружба — це найцінніший скарб», — говорить народна мудрість.

  В Лисичанському територіальному центрі соціального обслуговування відбувся захід, присвячений цій події.

 • Засідання комісії з розгляду заяв про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення

  6 червня у Лисичанській міській раді під головуванням заступника міського голови Максима Головньова відбулося чергове засідання міської комісії з розгляду заяв деяких категорій осіб про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення.

  Під час засідання члени комісії розглянули документи трьох внутрішньо переміщених осіб, які визнані учасниками бойових дій з числа учасників АТО/ООС та ухвалили рішення щодо призначення грошової компенсації.

 • Вихованцям табору «Рекорд» провели лекцію щодо небезпеки дикорослих грибів

  5 червня для вихованців табору з денним перебуванням «Рекорд», що працює на базі Лисичанської міської ДЮСШ, була проведена бесіда-лекція щодо недопущення збирання та вживання у їжу дикорослих грибів.

  Під час заходу працівники табору розповіли дітям про харчові отруєння та причини їх виникнення, про гриби як окрему групу організмів та їх значення в житті людей, про види отруйних грибів та їх вплив на організм людини, про правила збирання грибів, про небезпечні отруйні рослини, їхнє насіння та надання першої допомоги при таких отруєннях.

 • Вступ без ЗНО! МАУП

 • Театральна студія «Арлекін» отримала Дипломом 1 ступеня на Міжнародному благодійному фестивалі казок

  З 30 травня по 4 червня зразкова дитяча театральна студія «Арлекін» (Лисичанський міський ПК, керівник Ірина Кабанова) взяла участь у V Міжнародному благодійному фестиваль казок «KAZ.KAR», який відбувся у місті Львів. До участі у Міжнародному фестивалі долучились творці казок з України, Польщі, Словаччини, Чехії, Білорусі, Угорщини, Нідерландів, Німеччини, Швейцарії та Ізраїлю.

  До складу міжнародної кваліфікаційної комісії цього року увійшли 12 фахівців галузі образотворчого мистецтва, театрального мистецтва, танцювального мистецтва, літератури.

 • Спека - надзвичайна пожежна небезпека

  За умов тривалої спекотної погоди рослинність, що висохла на сонці, легко спалахує від будь-якого джерела вогню. Останнім може стати непогашений недопалок, сірник, не кажучи вже про багаття.

  Зазвичай, причинами масштабних пожеж у природних екосистемах є наслідки людської легковажності. Вирушаючи на відпочинок, громадяни досить часто нехтують правилами пожежної безпеки, особливо під час оголошення пожежонебезпечного періоду. Під дією відкритого сонячного проміння навіть залишена скляна пляшка може спричинити займання сухої трави чи лісової підстилки, не кажучи вже про викинутий сірник або недопалок. І цього буде достатньо для того, щоб спровокувати масштабну пожежу!

 • 21 червня відбудеться конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки об’єктів комунальної власності

  konk_z_vidbВідділ культури Лисичанської міської ради інформує про проведення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки об’єктів комунальної власності.

  1. Назва об’єкта оцінки: нежитлове приміщення площею 11,3 кв. м., розташоване на першому поверсі будівлі розташованої за адресою м. Лисичанськ вул. Первомайська 30.

  Найменування балансоутримувача об’єкта оцінки: відділ культури Лисичанської міської ради.

  Мета проведення оцінки: визначення ринкової вартості для розрахунку орендної плати.

  Подібні до об’єкта оцінки об’єкти — приміщення, частини будівель.

  Замовник послуг з оцінки: відділ культури Лисичанської міської ради, телефон: (06451) 7-30-19, 7-34-08, електронна адреса: [email protected]

 • Розпочали роботу літні пришкільні табори з денним перебуванням

  Сьогодні, 6 червня, в закладах загальної середньої освіти міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля розпочали роботу 19 літніх пришкільних таборів з денним перебуванням. Табори працюватимуть протягом 1 зміни в період з 6 червня по 26 червня 2019 року. Змістовним дозвіллям буде охоплено 1600 дітей соціально вразливих категорій. Кожен день перебування буде насиченим на ігри, розваги, пригоди, спортивні змагання тощо.

 • Тестуванням з історії України завершили роботу пункти ЗНО м. Лисичанська

  4 травня відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з історії України, в якому взяло участь 720 майбутніх абітурієнтів. Для 228 випускників 11-х класів історія України стала також предметом державної підсумкової атестації.

  Пункти проведення ЗНО цього дня працювали на базі 3-х закладів загальної середньої освіти: Лисичанський багатопрофільний ліцей, Лисичанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 8, Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 14. Роботу пунктів тестування забезпечувало 125 залучених педпрацівників.

 • Шановні журналісти!

  Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята!

  Ви обрали нелегку та надзвичайно відповідальну справу — день за днем занурюватись у вир подій, першими дізнаватися достовірну інформацію і об’єктивно малювати картину того, що відбувається.

  Кожен з вас, шановні журналісти, на своєму робочому місці створює історію сьогодення, правдиво і об’єктивно відображаючи сучасність. Через багато років наші нащадки аналізуватимуть непростий час, у якому живе наше покоління, не лише із підручників, а й з газетних і телевізійних архівів.

  Дякуємо, що ви з відповідальністю ставитесь до своїх обов’язків, що ваша позиція є виваженою, а розуміння об’єктивних реалій — визначальним у вашій журналістській роботі.

  Бажаємо вам здоров’я, щастя, невичерпної енергії, що буде спрямована на втілення у життя сміливих задумів, планів і мрій. Нехай сенсації, які вам доводиться висвітлювати, будуть добрими, новини — позитивними, газетні статті та телевізійні репортажі — яскравими, а заробітна плата — високою.

  Лисичанський міський голова Сергій Шилін,

  Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет

 • Вітаємо лисичанських самбістів з нагородами!

  З 29 травня по 2 червня в селищі Кароліно-Бугаз Одеської області пройшов чемпіонат України серед підлітків до 14 років з боротьби самбо.

  В змаганнях взяли участь понад 600 спортсменів майже з усіх регіонів України. Лисичанська самбістка Альона Базік виборола ІІ місце в ваговій категорії 40 кг, а Єгор Нікітенко посів ІІ місце в ваговій категорії 46 кг в змаганнях з пляжного самбо.

 • В Лисичанську пройшла першість міста з футболу

  1 червня на стадіоні «Шахтар» пройшла першість міста Лисичанська з футболу до Міжнародного дня захисту дітей. В змаганнях взяли участь 4 команди вихованців відділення футболу міської ДЮСШ.

  Наприкінці змагань команди учасників були нагороджені грамотами відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради та футбольними м’ячами від Лисичанського ФК «Будівельник» (президент клубу Костянтин Жалдаков).

 • В міській раді презентували ідею проекту щодо забезпечення житлом ВПО

  Сьогодні, 5 червня, в міській раді представники Міжнародної організації з міграції (МОМ), Представництво в Україні, презентували ідею проекту щодо забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб (ВПО).

  В заході взяли участь міський голова Сергій Шилін та його заступник Андрій Якимчук, керівники та співробітники структурних підрозділів Лисичанської міської ради, представники МОМ: голова Відділу з розробки та підтримки проектів Сікару Салуд, координатор Відділу з надзвичайних ситуацій та стабілізації Стефано Пес, юридичний радник Відділу з розробки та підтримки проектів Олена Луканюк та спеціаліст програми Відділу з надзвичайних ситуацій та стабілізації Тетяна Курінська.

 • Міська лікарня отримала гуманітарну допомогу від Швейцарської агенції з розвитку та співробітництва

  Вчора, 4 червня, Центральна міська лікарня імені Титова отримала гуманітарну допомогу від Швейцарської агенції з розвитку та співробітництва (ШАРС), що діє через Швейцарське бюро співробітництва при Посольстві Швейцарії в Україні.

  Приймали вантаж заступник міського голови Максим Головньов, керуючий справами (секретар) виконкому міської ради Олександр Савченко, головний лікар ЦМБ ім. Титова Григорій Старченко та медперсонал лікарні.

 • В Лисичанську створено ще один дитячий будинок сімейного типу

  Вчора, 4 червня, під час чергового засідання виконавчого комітету було ухвалено рішення про створення дитячого будинку сімейного типу сім’ї Гюрджян. Зазначимо, що це вже 4-й будинок сімейного типу у нашому місті.

  В 2018 році сім’я Гюрджян взяла на виховання під опіку 3 хлопчиків. Опікуни створили належні умови для задоволення найкращих потреб своїх підопічних дітей.

 • Директор Державного архіву Луганської області провела виїзний прийом у Лисичанську

  Сьогодні, 5 червня, в архівному відділі Лисичанської міської ради особистий виїзний прийом провела директор Державного архіву Луганської області Катерина Безгинська за участю начальника архівного відділу Лисичанської міської ради Олени Гайдук та завідувача трудового архіву Лисичанської міської ради Інни Соловей.

 • В Лисичанську пройшли змагання з Косікі карате

  1 червня на базі Лисичанської міської ДЮСШ пройшли міські змагання з Косікі карате, присвячені Міжнародному дню захисту дітей. У змаганнях взяли участь понад 30 спортсменів першого року занять.

  Місця розподілились таким чином:

  І місце — Анастасія Сємьонова, Олександр Солошенко, Кирило Зайцев, Микита Харченко, Іван Богданов;

 • Лисичанські спортсмени - переможці та призери турніру з кікбоксингу WAKO «Кубок Донбасу»

  1 та 2 червня в місті Курахове лисичанські спортсмени у складі збірної команди Луганської області взяли участь у відкритому турнірі з кікбоксингу WAKO «Кубок Донбасу». В змаганнях взяли участь 36 команд — представники Луганської, Донецької, Кіровоградської та Київської областей.

 • В терцентре отметили День журналиста

  В Украине 6 июня отмечают День журналиста. Именно в этот день в 1992 году в бельгийском Брюсселе в Международную федерацию журналистов был принят Национальный союз журналистов Украины. А через два года, в 1994 году, президент Леонид Кравчук подписал Указ о праздновании в Украине Дня журналиста.

  В преддверии этого события в Лисичанском территориальном центре социального обслуживания состоялась встреча подопечных с заслуженным журналистом Украины, Почетным членом национального союза журналистов, бывшим главным редактором газеты «Новый путь» Татьяной Луговой.

 • У міському ПК пройшов XVII регіональний конкурс-фестиваль зі спортивних бальних танців

  2 червня в залі для глядачів міського ПК відбувся XVII регіональний конкурс-фестиваль зі спортивних бальних танців «Summer Stars 2019». Організатором заходу є керівник зразкового ансамблю бального танцю «Юнліс» Олександр Посошко.

  Турнір започатковано ще у 2002 році. З того часу його популярність значно зросла. Цього року у конкурсі взяли участь понад 250 учасників з Донецької, Луганської та Харківської областей.

 • Вітаємо тріо «Мажорики» з нагородою!

  30 травня тріо скрипалів «Мажорики» Лисичанської ДМШ № 2 взяли участь у Всеукраїнському фестиваль-конкурсі дитячих ансамблів виконавців на струнно-смичкових інструментах «Зіграймо разом: Україна», який відбувся у місті Київ.

  У конкурсі взяли участь понад 200 скрипалів — учасників ансамблів та оркестрів з багатьох куточків України. Тріо «Мажорики» виступали у молодшій віковій категорії та були нагороджені дипломом І ступеня та пам’ятними подарунками.

 • Відбулося чергове засідання виконкому Лисичанської міської ради

  Сьогодні, 4 червня, пройшло чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

  Під час засідання були розглянуті питання про будівництво та архітектуру, про облік та розподіл житлової площі та про опіку та піклування.

 • Вітаємо вихованців відділення футболу міської ДЮСШ та тренера Миколу Кравця з перемогою!

  2 червня у місті Сєвєродонецьк пройшли фінальні ігри чемпіонату Луганської області з футболу серед юнаків 2004-2005 р.н.

  Вихованці відділення футболу міської ДЮСШ у матчі за 1-е місце зіграли з командою смт Новопсков з рахунком 1:0.

 • Вихованці міської ДЮСШ - призери обласного турніру з боротьби греко-римської

  1 червня у місті Старобільськ пройшов обласний турнір з боротьби греко-римської. Вихованці міської ДЮСШ в своїх вагових категоріях показали наступні результати:

  ІІ місце — Олексій Вісягін, Віталій Мухутдінов, Микола Макаров;

  ІІІ місце — Данііл Гаврилов, В’ячеслав Зубков, Микита Бутов, Артур Лигін, Олександр Ніколаєв, Олексій Ладік.

 • Вітаємо лисичанських спортсменів з нагородами!

  1 червня у місті Рубіжне пройшов чемпіонат Луганської області з жиму лежачи серед чоловіків та жінок, класичного жиму лежачи серед юнаків та дівчат, юніорів та юніорок, чоловіків та жінок з пауерліфтингу.

  Лисичанські спортсмени в своїх вагових категоріях показали наступні результати:

 • Позаміський дитячий заклад «Джура» запрошує на відпочинок та оздоровлення

  Позаміський дитячий заклад оздоровлення та відпочинку (ПДЗОВ) «Джура», що знаходиться в одному з мальовничих районів Луганщини — селищі Лиман, запрошує усіх дітей на оздоровлення та відпочинок на I зміну, з 19 червня по 9 липня 2019 року та на ІІ зміну з 14 липня по 6 серпня 2019 року.

  Харчування дітей в дитячому закладі 5-разове.

 • Вихованці міської ДЮСШ - переможці та призери відкритого чемпіонату Донецької області з айкідо

  1 та 2 червня у місті Слов’янськ пройшов відкритий чемпіонат Донецької області з айкідо.

  Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати.

  І місце:

  • — номінація «Сінай»: Поліна Гєрасєва, Олег Харченко, Дмитро Решетняк;
 • У міській раді пройшло засідання комісії з питань аналізу платіжної спроможності та фінансового стану ЛКСП "Лисичанськводоканал"

  В п’ятницю, 31 травня, у міській раді пройшло засідання комісії з питань аналізу платіжної спроможності та фінансового стану ЛКСП «Лисичанськводоканал». Очолив засідання міський голова Сергій Шилін.

  На порядку денному засідання стояли такі питання як вжиття заходів щодо реструктуризації заборгованості підприємства за спожиту електроенергію, корегування тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення до економічно обґрунтованого рівня, позовна робота підприємства з боржниками з приводу стягнення заборгованості, оснащення вузлами комерційного обліку води будівель і приміщень міста Лисичанська.

 • Делегація з Лисичанська долучилася до святкування 81-річчя від дня утворення Луганської області

  Цього року урочисті заходи з нагоди 81-ї річниці утворення Луганської області проходили 1 червня у Кремінній. День народження Луганщина святкувала разом з Міжнародним днем захисту дітей.

  Тому, зранку на учасників свята чекала культурно-мистецька акція «БарвиLand». Акцію організували з семи тематичних майданчиків за сьома кольорами райдуги. Тут були представлені вокальна, танцювальна, акторська, спортивна зони, а також зони фото- і кіномистецтва, арт-терапії та лекторію.

 • Як святкували Міжнародний день захисту дітей у Лисичанську

  Святкування Міжнародного дня захисту дітей в суботу, 1 червня, продовжилося концертно-розважальною програмою «Baby Boom» у сквері Ювілейний та у парку атракціонів «Максим-парк».

  Дітлахи із задоволенням брали участь у цікавих майстер-класах з розфарбовування фігурок із солоного тіста, розмальовували персонажі з мультфільмів, плели браслети, створювали пісочну анімацію, грали та танцювали разом з куклами-велетнями. Усім бажаючим малювали усілякий аквагрим. І все це під звуки концертної програми, яка цього дня була наповнена виключно дитячими вокальними і танцювальними номерами колективів художньої самодіяльності палаців культури міста, вихованців шкіл мистецтв та міської ДЮСШ.

 • Світ дитинства...

  Спекотного сонячного ранку минулої суботи — у Міжнародний день захисту дітей — на площі біля Центру позашкільної роботи зі школярами та молоддю зібралися дітлахи разом батьками.

  Виступи дитячих колективів, конкурс малюнків на асфальті, танцювальний флеш-моб, а в завершенні дискотека — все це містила в собі програма, яку гостям свята подарували вихованці позашкільного закладу.

  Дітлахи із задоволенням брали участь в іграх, конкурсах, милувалися хореографічними та вокальними номерами. Яскраве і барвисте свято, зігріте дитячим сміхом і радісними посмішками, подарувало присутнім заряд позитивних емоцій.

 • Свято Дня Конституції України на площі Перемоги (фоторепортаж)

  Вчора, 28 червня, святковою концертною програмою на площі Перемоги відзначили 22 річницю прийняття Основного Закону України. Трохи похмура погода та дощ, що пройшов за кілька годин до свята, не злякали лисичан — вони з задоволенням відвідали центральну площу міста, щоб подивитися концерт та взяти участь у цікавих розвагах.

 • 28 июня - День Конституции Украины

  28 июня 1996 года Верховная Рада Украины приняла первую Конституцию независимой Украины. Депутаты работали в сессионном зале всю ночь с 27 на 28 июня. Приняв во внимание замечания Президента Украины, и урегулировав все спорные статьи проекта, парламентарии поддержали новую Конституцию, в которой закреплены правовые основы независимой Украины, её суверенитет и территориальная целостность.

  Основной закон нашего государства состоит из 15 разделов и 161 статьи. В них отражены базовые принципы организации высших органов государства и местного самоуправления, их отношения и компетенция, определены базовые координаты и ориентиры, совокупность общественных ценностей — все, что формирует политико-экономическую систему. Также очерчены отношения государства и гражданина, их права и взаимные обязанности, установлены пределы вмешательства государства в жизнь общества и отдельной личности. Принятие Конституции разграничило права и обязанности различных ветвей власти, политических партий и общественных организаций.

  В соответствии со статьей 161 основного закона государства, день его принятия является государственным праздником — Днём Конституции Украины.

  Дорогие лисичане! В этот праздничный день желаем вам успехов и плодотворной работы на благо Родины. Пусть этот праздник придаст вам сил и творческих достижений во имя процветания нашей независимой Украины. От всей души желаем вам мирного неба, крепкого здоровья, добра и семейного благополучия, реализации всех задуманных планов и надежд!

  Лисичанский городской голова Сергей Шилин,

  Лисичанский городской совет и его исполнительный комитет

 • Ко Дню Конституции Украины в Лисичанске прошло торжественное мероприятие

  Сегодня, 27 июня, в преддверии 22-й годовщины принятия Конституции Украины состоялось торжественное мероприятие. В большом зале Лисичанского городского совета собрались руководство города во главе с городским головой Сергеем Шилиным, депутаты Лисичанского городского совета, руководители органов государственной власти и местного самоуправления, предприятий, учреждений, организаций различных форм собственности, представители общественных организаций.

 • В терцентре отметили День Конституции Украины

  28 июня Украина отмечает большой государственный праздник — День Конституции. Принятие Основного Закона государства — это событие, значение которого в жизни каждого гражданина этого государства тяжело переоценить.

  Конституция 1996 года стала важным этапом в украинском создании государства и законотворчестве, в развитии украинского общества. Именно Конституция провозгласила Украину суверенным, независимым, демократическим, социальным, правовым государством, признала человека высочайшей социальной ценностью.

 • «Как молоды мы были»

  Под таким названием, на этой неделе, в Лисичанском территориальном центре социального обслуживания, в теплой и дружеской атмосфере прошел праздник, посвященный Дню молодежи.

  К подопечным терцентра обратилась Зинаида Тарасовна Гонцул, в прошлом, педагог с многолетним стажем. Она пожелала своим друзьям оптимизма, бодрости духа и неиссякаемой энергии, а самое главное как можно дольше оставаться молодыми душой. Затем Зинаида Тарасовна поделилась с присутствующими историями, которые составляют основу ее новой книги. Это воспоминания о прекрасной поре юности, о песнях под гитару, о танцевальных вечерах, о работе в стройотрядах, о походах.

 • Наркотики убивают!!!

  Наркомания, пожалуй, одно из самых страшнейших бед современности. С каждым днем все больше людей попадают в страшные сети порока, стараясь при помощи него скрыться от ежедневных проблем. Плата за подобные эксперименты над собственной жизнью безгранично велика, а результаты порой необратимы. Даже пройдя специальный курс лечения, человек не может освободиться от наркотической зависимости. По прошествии многих лет может возникнуть невыносимая тяга вновь вернуться к наркотикам. И то, что раньше казалось легким спасением от ежедневной рутинной жизни, превращается в бесконечные дни абсолютной пустоты и кошмара. Выбор человека — его шаг, но выбрать из двух возможных вариантов «за» и «против» наркотики — это непростительное и пагубное решение для любого.

 • У Лисичанську обговорили зміни законодавства у сфері торгівлі алкогольними напоями

  Минулої п’ятниці, 22 червня, у Лисичанську пройшла спільна робоча нарада Лисичанської міської ради та Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області під головуванням першого заступника Лисичанського міського голови Андрія Шальнєва. Нарада відбулась за темою «Практичне застосування законодавства у сферах захисту прав споживачів, роздрібної торгівлі алкогольними напоями, антитютюнового законодавства в роботі об’єктів торгівлі та закладах ресторанного господарства» у рамках виконання Концепції державної політики у сфері захисту прав споживачів на період до 2020 року, затвердженої Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 983-р.

 • В Лисичанську розпочався державний фінансовий аудит виконання бюджету міста

  Сьогодні, 25 червня, в Лисичанській міській раді представили посадових осіб Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Луганській області, які проводитимуть державний фінансовий аудит виконання бюджету міста Лисичанська.

 • Праздник молодости и энергии: как отметили День молодежи в Лисичанске

  Ежегодно, в последнее воскресенье июня, украинцы отмечают день молодежи. В этот день каждый из нас забывает о том, сколько ему лет, потому что молодость — это не просто определенный период в жизни человека, а скорее — особое состояние души.

  Вчера, 24 июня, на центральной площади города прошло праздничное мероприятие, приуроченное этому празднику, организованное отделами по делам семьи, молодежи и спорта и культуры при поддержке Лисичанского городского совета.

  В этот день лисичан ожидала по-настоящему яркая и насыщенная праздничная программа. Несмотря на пасмурную погоду, на центральной площади города царила заразительная атмосфера счастья, позитива и драйва.

 • В Лисичанске прошел Первый открытый региональный турнир по дрэг-рейсингу

  В минувшую субботу, 23 июня, Лисичанск принимал Первый открытый региональный турнир по дрэг-рейсингу. Организаторы приурочили это незабываемое автомобильное зрелище ко Дню молодежи.

  Отметим, что турнир состоялся под патронатом Лисичанского городского головы Сергея Шилина, при поддержке Лисичанского и Привольского городских советов по инициативе общественной организации «Rollndrive».

 • Вечная память павшим! Вечная слава живым!

  22 июня в Лисичанском территориальном центре состоялась литературно-музыкальная композиция ко Дню скорби и чествования памяти жертв Второй мировой войны. В мероприятии приняли участие члены литературного объединения «Исток» — Михаил Лисицкий и Олеся Козыренко, сотрудники и подопечные терцентра.

 • С днем молодежи!

  День молодежи люди разных поколений ждут и отмечают с особенным настроением. В этот день каждый из нас забывает о том, сколько ему лет, потому что молодость — это не просто определенный период в жизни человека, а скорее — особое состояние души.

  Сегодня как никогда востребованы компетентность, мобильность, способность принимать нестандартные, конструктивные решения — все то, чем обладает современная молодежь.

  Вы энергичная и творческая часть населения — достояние города! Ваш задор, пытливый ум, способность выдвигать новые идеи и нестандартно мыслить, необходимы для серьезных свершений. Именно с вашей целеустремлённостью, неуёмной жаждой жить, мы связываем самые светлые надежды будущего родного города.

  От всей души желаем, чтобы ваша жизнь была насыщенной и разнообразной, пусть в ней найдется место для всего — учебы и науки, отдыха и общественной работы, любви и дружбы. Мечтайте и воплощайте свои мечты в жизнь. И пусть вам всегда сопутствует успех. Доброго вам здоровья, счастья, благополучия и оптимизма!

  Городской голова Сергей Шилин,

  Лисичанский городской совет и его исполнительный комитет

 • Всеукраїнський конкурс відео-робіт "Вітання Національного авіаційного університету з 85-річчям"

  З метою популяризації професій авіаційної галузі, діяльності Національного авіаційного університету, у червні-вересні 2018 року відбудеться Всеукраїнський конкурс відео-робіт «Вітання Національного авіаційного університету з 85-річчям» (далі — Конкурс).

 • З Днем державної служби!

 • Співпраця проекту "Генерація UA" та школи №12

  Протягом всього навчального року команда проекту «Генерація UA» допомагала Лисичанській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 12 у багатьох різних напрямках.

  Проект «Генерація UA» — це 4 центри соціально-психологічної підтримки дітей в Харкові, Одесі та на підконтрольних Україні територіях Донецької та Луганської областей.

 • Никто не забыт! Ничто не забыто!

  Сегодня, 22 июня, в Лисичанске прошли мероприятия, посвященные Дню скорби и чествования памяти жертв войны в Украине. Ведь 22 июня 1941 года — одна из самых печальных дат в истории Украины — день начала войны. Этот день напоминает нам обо всех воинах и мирных гражданах, погибших на полях сражений, замученных в фашистской неволе, умерших в тылу от голода и лишений.

  В этот день представители городской организации ветеранов, руководство города, депутаты городского совета, руководители органов государственной власти и местного самоуправления, коммунальных предприятий города, общественности прошествовали к братской могиле «Вечный огонь» где возложили цветы к подножию памятника.

 • Пора відпусток: як відпочити платнику єдиного податку 1 та 2 групи

  ДПІ у м. Лисичанську, в рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!», нагадує: фізичні особи-підприємці, платники єдиного податку 1 та 2 групи, які не використовують працю найманих осіб, звільняються від сплати єдиного податку один раз на рік на час відпустки протягом одного календарного місяця.

 • ФОП одночасно є найманою особою: чи є право на податкову знижку

  ДПІ у м. Лисичанську, в рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!», інформує: порядок застосування податкової знижки визначено статтею 166 Податкового кодексу України від 02.12.2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі — ПКУ).

 • За порушення правил сплати податків податковим законодавством передбачена відповідальність

  ДПІ у м. Лисичанську звертає увагу: відповідно до п.126.1 ст.126 Податкового кодексу України від 02.12.2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі — ПКУ) у разі якщо платник податків не сплачує узгоджену суму грошового зобов’язання (крім випадків, передбачених п.126.2 ст.126 ПКУ) протягом строків, визначених ПКУ, такий платник податків притягується до відповідальності у вигляді штрафу у таких розмірах:

  — при затримці до 30 календарних днів включно, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов’язання, — у розмірі 10 відсотків погашеної суми податкового боргу;

 • Нерухоме майно, яке перебуває у власності релігійних організацій, не є об'єктом оподаткування податком на нерухомість

  ДПІ у м. Лисичанську інформує: Законом України від 14.05.2015 року № 420-VIII «Про внесення зміни до статті 266 Податкового кодексу України від 02.12.2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі — ПКУ) щодо звільнення від оподаткування нерухомості релігійних організацій» внесено зміни щодо оподаткування нерухомого майна, відмінного від земельної ділянки, які набрали чинності з 1 липня 2015 року.

 • Реєстр РРО оновлено

  ДПІ у м. Лисичанську інформує: Державна фіскальна служба України наказом від 6 червня 2018 року № 362 затвердила новий Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій (РРО).

  Наказ ДФСУ від 20.02.18 р. № 79, яким затверджено попередній реєстр, втратив чинність.

 • Розмір ставок земельного податку: як дізнатися

  ДПІ у м.Лисичанську інформує: підпункт 12.3.3 Податкового кодексу України викладено в новій редакції та передбачено, що копія прийнятого рішення про встановлення місцевих податків чи зборів або про внесення змін до них надсилається в електронному вигляді у десятиденний строк з дня прийняття до контролюючого органу, в якому перебувають на обліку платники відповідних місцевих податків та зборів, але не пізніше 1 липня року, що передує бюджетному періоду, в якому планується застосовування встановлюваних місцевих податків та зборів або змін до них.

 • Понад 2 млрд грн. податків і зборів перерахували платники Луганщини до зведеного бюджету держави

  За інформацією Головного управління ДФС у Луганській області, у січні-травні 2018 року платники Луганської області сплатили до зведеного бюджету країни 2 млрд 15 млн грн. Це на 79,6 млн грн більше, ніж в аналогічному періоді 2017-го року. Зокрема, до державної скарбниці надійшло 950 млн грн. У порівнянні з показниками за cічень-травень минулого року надходження зросли на 81,8 млн грн.

 • Про набрання чинності змін до Положення про ведення касових операцій

  ДПІ у м. Лисичанську повідомляє, що з 01.06.2018 року вступили у дію зміни до Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 29 грудня 2017 року № 148 (далі — Положення № 148).

  Згідно внесених змін суб’єкти господарювання мають право до 30 червня 2018 року (включно) використовувати в своїй діяльності форми бланки та форми касових документів попереднього зразку, встановлені Положенням про ведення касових операцій у національній валюті в Україні, затвердженим постановою Правління Нацбанку України від 15 грудня 2004 року № 637.

 • Увага! З 2 липня 2018 року діятимуть нові бюджетні рахунки

  У Головному управлінні ДФС у Луганській області звертають увагу. Змінено реквізити бюджетних рахунків для сплати податків, зборів та обов’язкових платежів. Так, з 02.07.2018р., у зв’язку зі зміною порядку відкриття дохідних рахунків, зарахування всіх податків і зборів (на ЄСВ не розповсюджується) буде проводитися виключно через МФО 899998 центрального апарату Державної казначейської служби України, назва банку — Казначейство України (ЕАП). Діючі бюджетні рахунки будуть повністю закриті. Крім того, на виконання Пріоритетних напрямів діяльності Державної казначейської служби України на 2018 р. щодо запровадження централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів внесено зміни до наказів Мінфіну України: — від 22.06.2012 р. № 758, яким затверджено Порядок відкриття та закриття рахунків у національній валюті в органах Держказначейства України; — від 29.01.2013 р. № 43, яким затверджено Порядок казначейського обслуговування доходів та інших надходжень держбюджету; — від 23.08.2012 р. № 938, яким затверджено Порядок казначейського обслуговування місцевих бюджетів.

  З оновленими рахунками можна ознайомитися в Центрах обслуговування платників за місцем обліку та на субсайті Головного управління ДФС у Луганській області у банері «Бюджетні рахунки» або за посиланням: http://lg.sfs.gov.ua/byudjetni-rahunki/.

  Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

 • Майже 9 мільйонів гривень спрямовано до місцевого бюджету платниками єдиного податку Лисичанського регіону

  «За січень-травень поточного року, юридичні та фізичні особи — підприємці, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, сплатили до бюджету 8 млн 816,5 тис грн. єдиного податку. — повідомила в.о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніна Кравченко. — Приріст надходжень у порівнянні до відповідного періоду минулого року складає 466,2 тис. грн.».

 • Лисичани відрахували зі своїх доходів понад 131 мільйона гривень ПДФО

  «Упродовж січня-травня 2018 року від доходів жителів Лисичанського регіону до бюджетів усіх рівнів надійшло 131 млн 290,6 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб (ПДФО). За 5 місяців поточного року надходження ПДФО до відповідних бюджетів збільшились на 29 млн 832,6 тис. грн., або на 29,4% проти відповідного періоду минулого року. — повідомила в.о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніна Кравченко. — Так місцеві бюджети Лисичанська, Новодружеська та Привілля отримали 78 млн 774,4 тис. грн. від зазначеної суми. Приріст цьогорічних надходжень податку в порівнянні з аналогічним періодом минулого року складає 17 млн 899,6 тис. грн., або 29,4%».

 • З 2 липня змінюються реквізити бюджетних рахунків для сплати податків і зборів

  ДПІ у м. Лисичанську повідомляє, що з 2 липня 2018 року змінюються реквізити бюджетних рахунків для сплати податків і зборів.

  За довідками звертатися за тел. 7-12-88, 7-11-81.

  Реквізити бюджетних рахунків додаються

  Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

 • Співробітники Луганської митниці ДФС поповнили фонди міського краєзнавчого музею

  19 червня співробітники Луганської митниці ДФС передали до комунального закладу «Лисичанський міський краєзнавчий музей» для постійного зберігання самовар «Товарищества паровой самоварной фабрики наследников Василия Степановича Баташева» 1899 року виготовлення.

 • 22 июня - День скорби и чествования памяти жертв войны в Украине

  Память человеческая! Через десятилетия прорываются к тебе воспоминания — мгновения страшной, жестокой в истории нашего народа войны. Войны не на жизнь, а на смерть, войны в которой фашизм нес Украине пожизненное рабство или полное уничтожение нации.

  22 июня 1941 гитлеровские войска вероломно вторглись на территорию СССР, нарушив договор о ненападении. Несколько сот дивизий Германии и ее союзников развернули боевые действия вдоль западной границы бывшего Советского Союза — от Баренцева до Черного моря. В четыре часа утра немецкая авиация сбрасывала бомбы на Киев и другие города Украины. Наши войска оказывали героическое сопротивление. Мужественно держали оборону защитники Брестской крепости, Киева, Одессы, Севастополя и других городов, воины военных округов.

  Страшное слово «война» ворвалось в жизнь людей. Затаив дыхание, они слушали правительственное сообщение о нападении фашистской Германии. Трудно передать, какой трагедией для них был первый день войны. Всех охватило пронзительно щемящее чувство тревоги за свою Родину, за родных и близких, над которыми нависла смертельная опасность. Но и в те июньские дни все верили, что враг будет разбит, а победа будет за нами.

  Историю кровавой в истории человечества войны зафиксировано в научных трудах, архивных и музейных документах, фотографиях, плакатах военного и послевоенного времени, в воспоминаниях участников, а также воспроизведено в художественных, литературных произведениях, фильмах. В честь героев сооружены памятники и обелиски.

  Сегодня уже мало осталось в живых тех, кто с оружием в руках защищал тогда нашу страну. С каждым годом их неумолимо становится все меньше и меньше. И все, кто завоевали Победу, навсегда останутся в благодарной памяти потомков, а память о них будет передаваться из поколения в поколения.

 • Звернення депутатів Лисичанської міської ради

  Звернення депутатів міської ради щодо недопущення техногенної катастрофи та забезпечення соціальної стабільності у регіоні, забезпечення сплати місто утворюючим підприємством ПРАТ «ЛИНІК» податків до бюджетів всіх рівнів, підтримки трудового колективу ПРАТ «ЛИНІК» та створення умов для своєчасної виплати заробітної плати і збереження робочих місць працівників.

 • У Лисичанську відбулось засідання чергової 47-ї сесії Лисичанської міської ради

  Сьогодні, 21 червня, пройшло засідання чергової 47-ї сесії Лисичанської міської ради, яке очолив міський голова Сергій Шилін. В роботі сесії взяли участь депутати та їх помічники, міський голова м. Привілля, керівники та співробітники органів державної влади, структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств, представники громадськості та засобів масової інформації.

 • До уваги отримувачів держаної соціальної допомоги

  Відповідно до ЗУ «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям» та ЗУ «Про допомогу сім`ям з дітьми» управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради здійснює нарахування та виплату допомоги одиноким матерям та допомоги малозабезпеченим сім`ям. Право на отримання зазначених видів допомог та їх розмір залежить від середньомісячного сукупного доходу сім`ї, складу сім`ї, майнового стану.

  Вищезгаданими законами врегульовано порядок отримання державної соціальної допомоги, зокрема подання заявником декларації про доходи та майно осіб, які входять до складу сім’ї.

 • Уважаемые жители и гости города Лисичанска!

  В июне резко возросло количество случаев отравления грибами. Количество пострадавших достигло критической точки. Так, в период с 10.06.2018 по 14.06.2018 было зафиксировано 15 случаев госпитализации людей (2 из них это дети) в реанимационные отделения лечебных учреждений города Лисичанск. 14 июня умер мальчик 2009 года рождения! За 2 дня до этого, 12 июня, умер мужчина 1960 года рождения!

 • У Лисичанську рятувальники проводять профілактичні рейди

  З метою попередження виникнення пожеж у екосистемах та підвищення рівня обізнаності населення в питаннях небезпеки пов’язаної с вживанням дикорослих грибів, протягом червня щонеділі особовим складом Лисичанського міського управління ГУ ДСНС проводяться профілактичні рейди у зелених зонах міста, де перебування людей найймовірніше.

  Під час рейду співробітники спілкуються з громадянами про дотримання правил пожежної безпеки у побуті та під час перебування у лісових масивах, адже виникнення пожеж легше попередити. Також знайомлять населення зі статистикою пожеж, основними причинами їх виникнення та нагадують про правила поведінки при виникненні пожежі.

 • Пам'ятайте, що життя наших дітей залежить тільки від нас самих!

  Лисичанське міське управління ГУ ДСНС України у Луганській області звертається до батьків з проханням не залишати дітей без нагляду під час літніх канікул!

  Особливо у літній період, пильнуйте за дитиною біля водних об’єктів! Виховуйте у малечі навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією, ліками. Потрібно давати дітям чіткі рекомендації, як діяти в тій чи іншій ситуації.

  Пам’ятайте, що життя наших дітей залежить тільки від нас самих! Біда може статися саме тоді, коли діти залишаються самі, адже небезпека чатує на кожному кроці. Тому дуже важливим є постійно навчати підростаюче покоління правилам безпеки.

  Лисичанське міське управління ГУ ДСНС України у Луганській області

 • Переможці конкурсу "Україна очима дітей із зони АТО" відпочивали в Одеській області

  З 8 по 19 червня 20 учнів художніх шкіл та художніх відділень шкіл мистецтв міст Лисичанська, Сєвєродонецька, Рубіжного, Кремінної та Новодружеська — переможці конкурсу «Україна очима дітей із зони АТО» у супроводі викладачів під керівництвом завідуючої художнім відділом, викладача Лисичанської ДШМ № 1 Ольги Тєлушкіної здійснили поїздку до смт. Сергіївка Одеської області.

 • Про необхідність знищення карантинного бур'яну - амброзії полинолистої

  Шкідливість даного бур’яну виключно велика. Розвиваючи потужну надземну масу і кореневу систему, амброзія сильно висушує грунт і пригнічує культурні рослини, позбавляючи їх не тільки вологи, але і поживних речовин.

  Шкідливість амброзії полинолистої цим не вичерпується. У період цвітіння її пилок викликає алергічне захворювання — поліноз, який проявляється в підвищенні температури, запаленні слизових, сильних нежиті, сльозотечі, головних болях.

 • Типичные ошибки, затрудняющие профилактику аутоагрессивного поведения

  Заблуждение 1. Аутоагрессия характерна в основном психически ненормальными людьми.

  Изучение обстоятельств аутоагрессивного поведения показало: большинство из лишивших себя жизни или желающих нанести себе вред — это практически здоровые люди, попавшие в острые психотравмирующие ситуации. Они никогда не лечились у психиатров, не обнаруживали каких-либо поведенческих отклонений, позволяющих отнести их к категории больных. По данным многих авторов, на учете в психоневрологических диспансерах состояло лишь около 20% суицидентов и только 8-10% нуждались в специализированной медицинской помощи.

 • У дитячому оздоровчому таборі «Рекорд» відбувся інформаційно-розважальний захід за участі рятувальників

  Для всіх дітей дитячого оздоровчого табору «Рекорд», який працює на базі міської ДЮСШ, 19 червня, пройшов незвичайний інформаційно-розважальний захід. Організували свято для дітей керівництво міської ДЮСШ та співробітники Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області.

  У цей день до вихованців табору завітали головний спеціаліст відділу цивільного захисту Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області майор служби ЦЗ Оксана Тамашевська, заступник начальника відділу ЗНС Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області майор служби ЦЗ Олександр Пільтенко та особовий склад 4 чергової зміни ДПРЧ-9.

 • У дитячому оздоровчому таборі «Рекорд» відбувся інформаційно-розважальний захід за участі рятувальників

  Для всіх дітей дитячого оздоровчого табору «Рекорд», який працює на базі міської ДЮСШ, 19 червня, пройшов незвичайний інформаційно-розважальний захід. Організували свято для дітей керівництво міської ДЮСШ та співробітники Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області.

  У цей день до вихованців табору завітали головний спеціаліст відділу цивільного захисту Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області майор служби ЦЗ Оксана Тамашевська, заступник начальника відділу ЗНС Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області майор служби ЦЗ Олександр Пільтенко та особовий склад 4 чергової зміни ДПРЧ-9.

 • Вітаємо учасників "Байбак-fest - 2018" з черговими нагородами

  16 червня учасники художньої самодіяльності Палацу культури ім. В.М.Сосюри та майстри декоративно-ужиткового мистецтва міського краєзнавчого музею взяли участь в Обласному відкритому фестивалі-конкурсі української культури та фольклору літній етап «Байбак-fest — 2018», який відбувся у місті Попасна.

 • У Лисичанську відбулось чергове засідання експертної комісії архівного відділу

  Сьогодні, 19 червня в архівному відділі Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання експертної комісії архівного відділу.

  В ході засідання були розглянуті наступні питання:

  — описи справ з кадрових питань (особового складу), тривалого зберігання, акти про вилучення для знищення документів, не внесених до Національного архівного фонду, наступних організацій та підприємств: управління капітального будівництва Лисичанської міської ради, ЛКСП «Лисичанськводоканал», управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради;

 • До уваги громадян міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля!

  Лисичанський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) надає громадянам похилого віку та особам з інвалідністю соціально-побутові послуги на платній та безоплатній основі.

 • Роль стрессоустойчивости на работе

  Стрессоустойчивость представляет собой комплекс личных качеств человека, который позволяет без вреда для здоровья переносить серьезные нервные нагрузки. Стрессоустойчивость определяется способностью спокойно переносить конфликтные ситуации с руководством, клиентами и коллективом в целом.

 • У Лисичанську відбулось чергове засідання виконавчого комітету

  Здание исполкома 2016Сьогодні, 19 червня, відбулось чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради, яке очолив міський голова Сергій Шилін.

  Під час засідання були розглянуті питання про будівництво та архітектуру, про облік та розподіл житлової площі і про опіку та піклування.

  Під час засідання члени виконавчого комітету заслухали та затвердили заходи з підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери м. Лисичанська до роботи в осінньо-зимовий період 2018-1019 років, про які доповів начальник управління з виконання політики Лисичанської міської ради в галузі ЖКГ Віталій Сахань; заслухали, взяли до відома інформацію начальника УПСЗН Лисичанської міської ради Олени Єздакової про хід реалізації програми житлових субсидій в опалювальний період 2017-2018 років.

 • За активную гражданскую позицию и весомый вклад в развитие региона городской голова Сергей Шилин отмечен Благодарностью и ценным подарком

  Данные награды городской голова получил за помощь в развитии и оснащении блокпоста «Лисичанск-Бахмут» из рук командующего Операцией объединенных сил, генерал-лейтенанта Сергея Наева и заместителя председателя Национальной полиции Украины, полковника полиции Константина Бушуева.

  Отметим, что в минувшую пятницу командующий Операцией объединенных сил, генерал-лейтенант Сергей Наев совместно с заместителем председателя Национальной полиции Украины, полковником полиции Константином Бушуевым и начальником ГУНП в Луганской области Сергеем Колесником посетили первый переоборудованный и полностью обновленный стационарный блокпост Луганщины — «Лисичанск-Бахмут».

 • Правила поведінки на воді в літній період

  Найбільш приємний і корисний відпочинок влітку — відпочинок на воді. Однак, перебуваючи на водних об’єктах, завжди треба пам’ятати про безпеку. Першою умовою безпечного відпочинку на воді є вміння плавати. Навіть той, хто добре плаває, повинен постійно бути обережним, дисциплінованим і суворо дотримуватись правил поведінки на воді. Знання та виконання правил поведінки на воді є запорукою безпеки життя, а також отримання задоволення від відпочинку.

 • У Лисичанську відбулись обласні змагання серед працівників освіти

  15 червня на території Лисичанської міської спортивної культурно-оздоровчої бази «Лисичанець» відбулося урочисте відкриття обласного туристсько-спортивного зльоту-змагань серед працівників освіти Луганської області.

  На відкритті були присутні Ольга Лішик — заступник Луганської ОДА, Юрій Стецюк — начальник Департаменту освіти і науки ЛОДА, Сергій Шилін — голова м. Лисичанська, Сергій Севрюк — голова Луганської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України.

 • Лисичанські артисти взяли участь у фестивалі "Одеса ТеатрPRO"

  З 7 по 11 червня зразкова дитяча театральна студія «Арлекін» (керівник Ірина Кабанова) і народна театр-студія «Лімпопо» (керівник Надія Бражнікова) взяли участь у І фестивалі «Одеса ТеатрPRO», який відбувся у місті Одеса. Півсотні талановитих й творчих людей з міст Лисичанськ, Херсон, Коломия, Одеса, Львів та Київ відвідали фестиваль.

 • Підсумкова очна сесія для вчителів Нової української школи

  Завершилася ІІІ очна сесія підвищення кваліфікації педагогічних працівників, які у 2018-2019 навчальному році навчатимуть першокласників за новим Державним стандартом.

  Під час сесії педагоги познайомилися з методикою «Шість цеглинок» (LEGO), опрацювали модулі «Інтеграція», «Особливості оцінювання навчальних досягнень учнів», «Основи інклюзивної освіти». Зазначимо, що ця сесія була заключною у підготовці вчителів початкових класів та заступників директорів з НВР до роботи в умовах Нової української школи.

 • Уважаемые медицинские работники и ветераны здравоохранения!

  Искренне поздравляем вас с профессиональным праздником — Днем медицинского работника!

  Своим неутомимым трудом вы постоянно демонстрируете нам примеры профессионализма, выдержки, самоотверженности. Собственной добротой, знаниями и опытом вы возвращаете людей к полноценной жизни, ласковым словом дарите надежду на выздоровление.

  Примите сердечную благодарность за самоотверженный труд, безграничное милосердие, профессионализм и врачебную честь.

  Пусть ваш труд обогащается новым опытом и хорошими делами, а каждый прожитый день наполняется гордостью за выбранную профессию, почетом и уважением благодарных жителей нашего города.

  Желаем вам, уважаемые работники здравоохранения, крепкого здоровья, благополучия, семейного уюта, профессиональных успехов и человеческого уважения. И пусть ваша доброта, забота и милосердие, щедрость души вернутся к вам сторицей.

  Лисичанский городской голова Сергей Шилин,

  Лисичанский городской совет и его исполнительный комитет

 • Успішних та талановитих лисичанських школярів вшанувало обласне керівництво

  Вчора,14 червня, відбулася зустріч керівництва Луганської області з учнями-переможцями та призерами Всеукраїнських олімпіад, конкурсів та турнірів. На заході були присутні губернатор Луганщини Юрій Гарбуз, заступник голови Луганської обласної державної адміністрації Ольга Лішик, директор Департаменту освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації Юрій Стецюк, керівництво Луганської обласної малої академії наук учнівської молоді, працівники ЛОІППО.

 • Увага! ДПІ у м. Лисичанську повідомляє про режим роботи у святкові та вихідні дні

  23 червня — робочий день з 09.00 до 16.45;

  27 червня — робочий день з 09.00 до 17.00;

  30 червня — працює Центр обслуговування платників ДПІ у м. Лисичанську у режимі чергування — з 09.00 до 13.00;

 • Уважаемые жители города Лисичанска!

  Лисичанский горрайонный филиал «Луганский областной лабораторный центр МОЗ Украины» информирует, что в июне 2018 года в городе Лисичанске зарегистрировано 7 случаев отравления дикорастущими грибами: пострадавших 7 человек (из них 2 ребенка). 6 случаев зарегистрировано в Попаснянском районе.

 • Розміри торгового приміщення та реалізація алкогольних напоїв

  ДПІ у м.Лисичанську нагадує: Законом України від 19.12.1995 № 481 «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» зі змінами та доповненнями визначено, що місце торгівлі — місце реалізації товарів, у тому числі на розлив, в одному торговому приміщенні (будівлі) за місцем його фактичного розташування, для тютюнових виробів та пива — без обмеження площі, для алкогольних напоїв, крім пива, — торговельною площею не менше 20 кв. метрів, обладнане реєстраторами розрахункових операцій (незалежно від їх кількості) або де є книги обліку розрахункових операцій (незалежно від їх кількості), в яких фіксується виручка від продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів незалежно від того, чи оформляється через них продаж інших товарів.

 • За 5 місяців 2018 року лисичани сплатили до місцевого бюджету понад 366 тисяч гривень податку на нерухомість

  «З початку 2018 року платники податків, які перебувають на обліку у ДПІ м.Лисичанська, сплатили до місцевого бюджету 366,6 тис. грн податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, з яких: 239,0 тис.грн сплатили юридичні особи та 127,6 тис. грн — фізичні. Це на 166,6 тис.грн або на 120,0 відсотка, більше, ніж за аналогічний період минулого року», — повідомила в.о. начальника ДПІ Ніна Кравченко.

 • З початку 2018 року працездатним населенням Лисичанського регіону сплачено понад 161 мільйона гривень ЄСВ

  «За 5 місяців поточного року, платниками міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля, сплачено 161 млн. 339,4 тис.грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (ЄСВ), що на 99 млн. 555,1 тис. грн. більше відповідного періоду минулого року», — повідомила в.о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніна Кравченко.

 • Меню «Листування з ДФС» Електронного кабінету дозволяє надіслати лист до ДФС

  ДПІ у м. Лисичанську інформує: меню «Листування з ДФС» приватної частини Електронного кабінету дозволяє надіслати лист (запит тощо) до відповідного органу ДФС. Вхід до Електронного кабінету здійснюється або через офіційний веб-портал ДФС, або за адресою: http://cabinet.sfs.gov.ua.

  Робота у приватній частині Електронного кабінету здійснюється з використанням електронного цифрового підпису, отриманого у будь-якому Акредитованому центрі сертифікації ключів.

 • Поточний рахунок фізичні особи-підприємці повинні використовувати за призначенням

  ДПІ у м. Лисичанську повідомляє: пунктом 1.3 глави 1 Інструкції про порядок відкриття, використання і закриття рахунків у національній та іноземних валютах, затвердженої постановою Правління Національного банку України від 12 листопада 2003 року № 492 із змінами та доповненнями, передбачено, що фізичні особи мають право відкривати рахунки для здійснення підприємницької, незалежної професійної діяльності та для власних потреб.

 • Особливості подання повідомлення за ф. № 20-ОПП при наданні в оренду нерухомого майна

  ДПІ у м. Лисичанську інформує: у разі надання в оренду об’єкта нерухомого майна або його частини повідомлення за ф. № 20-ОПП подається до контролюючих органів як власником нерухомого майна — орендодавцем, так і орендарем у порядку та строки, визначені п. 8.3-8.5 розділу VIII Порядку обліку платників податків, затвердженого наказом МФУ від 09.12.2011 № 1588.

 • Порядок взяття на облік платника податків за неосновним місцем обліку

  ДПІ у м. Лисичанську повідомляє: Податковим кодексом України встановлено обов’язок платників податків обліковуватись у контролюючих органах за місцезнаходженням юридичних осіб, відокремлених підрозділів юридичних осіб, місцем проживання особи (основне місце обліку), а також за місцем розташування (реєстрації) їх підрозділів, рухомого та нерухомого майна, об’єктів оподаткування або об’єктів, які пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність (неосновне місце обліку) (п. 63.3. ст. 63 ПКУ).

 • Чи потрібно платити туристичний збір під час відрядження?

  ДПІ у м. Лисичанську, в рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!», інформує: відповідно до ст.168 Податкового кодексу України (далі — ПКУ) платниками туристичного збору є громадяни України, іноземці, а також особи без громадянства, які прибувають на територію адміністративно-територіальної одиниці, на який діє рішення сільської, селищної, міської ради або ради об’єднаної територіальної громади про встановлення туристичного збору, та отримують послуги з тимчасового проживання із зобов’язанням залишити місце перебування у зазначений строк.

 • Про реалізацію державної політики в сфері захисту прав дітей-сиріт

  У 2018 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у рамках реалізації державної політики в сфері захисту прав дітей-сиріт, осіб з їх числа здійснюємо закупівлю в м. Лисичанську 1-кімнатних квартир для осіб вищезазначеної категорії.

  Запрошуємо всіх бажаючих до співпраці.

  До заяви додаються:

  — письмова інформація щодо вартості, площі, та місцезнаходження квартири;

 • В городском совете чествовали работников здравоохранения

  Сегодня, 14 июня, накануне Дня медицинского работника, в городском совете поздравили лисичанских медиков с наступающим профессиональным праздником.

  В торжественном мероприятии приняли участие городской голова Сергей Шилин и его заместитель Максим Головнев, начальник территориального медицинского объединения Григорий Старченко, представитель Государственной службы Украины по делам ветеранов войны и участников АТО Валерий Нагорняк, врачи, медсестры, младший медицинский персонал и те, кто связан с медициной.

 • К Всемирному дню донора крови

  Мы часто слышим на улицах нашего города тревожные звуки сирены скорой помощи. Значит, с кем-то случилась беда, и может быть, человеку, которого пытаются спасти, понадобится кровь — особенное, ни с чем несравнимое, «живое» лекарство, которое невозможно получить в лабораторных условиях, изготовить на фабрике или заводе. В настоящее время установлено, что часть препаратов, которые употребляют внутрь или применяют наружно, можно приготовить из крови животных. Но основная цель использования крови — переливание ее больным в цельном виде или в виде компонентов и препаратов, все же требует одного непременного и решающего условия — источником крови может быть только человек, только донор.

 • Не ризикуйте своїм життям та життям близьких вам людей!

  Грибний сезон — гаряча пора і для грибників і для медичних працівників, оскільки в Україні реєструються десятки випадків отруєнь грибами. Найчастіше випадки отруєнь пов’язані з помилковим вживанням замість їстівних та умовно їстівних грибів блідої поганки. Слід також прийняти до відома можливість накопичення токсичних речовин в грибах із навколишнього середовища.

  В місті Лисичанську у 2018році тільки за два дні червня місяця зареєстровано 6 випадків отруєнь дикорослими грибами, внаслідок яких постраждало 6 людей, серед яких є двоє дітей.

 • У Лисичанську відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини

  1504095971_81dfe46928df3fc62a5b787b9b57ffc3Сьогодні, 14 червня, в Лисичанській міській раді відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини. Під час засідання члени комісії розглянули наступні питання:

  — про вирішення способу участі матері у вихованні дитини;

  — про визначення місця проживання дитини;

 • 14 июня - Всемирный день донора крови

  Донор происходит от латинского «donare» - «дарить». В случае с донорами крови подарком часто является жизнь другого человека. Каждый третий житель Земли хотя бы раз в жизни нуждается в переливании крови. При этом существуют отдельные категории людей, которые не могут обойтись без донорской крови.

 • В ЦНАПі працюватиме агентський пункт управління Пенсійного фонду України у м. Лисичанську

  Сьогодні, 14 червня, в приміщенні Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) у м. Лисичанську відбулась зустріч міського голови Сергія Шиліна з начальником управління Пенсійного фонду України в м. Лисичанську Луганської області Марією Кошелєвою.

  У заході також взяли участь перший заступник міського голови Андрій Шальнєв та начальник відділу адміністративних послуг, керівник ЦНАП Олена Литвинюк.

 • Обережно! Отруйні гриби!

  Гриби - один з улюблених нами компонентів для приготування страв. Чимало українців полюбляють збирати їх особисто або купувати свіжозібрані гриби з рук. Однак не всі з них є безпечними. Управління Держпродспоживслужби нагадує правила поводження з грибами.

 • "Summer Star"

  Вже 16-й рік поспіль на початку червня в Лисичанському міському Палаці культури проходять регіональні змагання зі спортивних бальних танців «Summer Star», організатором яких є керівник зразкового ансамблю бальних танців «Юнліс» Олександр Посошко.

 • Для Палацу культури ім. В.М. Сосюри м. Лисичанська придбано нову апаратуру

  З кожним роком галузь культури міста Лисичанська відчуває все більшу підтримку з боку місцевої влади. Виділення коштів на капітальні ремонти, покращення матеріальної бази, підтримка творчо обдарованих дітей та молоді сприяє творчому розвитку, підвищенню професійного рівня учасників художньої самодіяльності та учнів мистецьких шкіл, розширенню можливостей при підготовці заходів будь-якого рівня.

 • День юного рятівника

  Минулого тижня в дитячому пришкільному таборі у Лисичанській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 8 пройшов День юного рятівника. На святі були присутні гості: головний спеціаліст відділу цивільного захисту Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області Оксана Тамашевська, провідний спеціаліст відділу цивільного захисту Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області Данило Ткач, командир відділення ДПРЧ № 9 (м. Лисичанськ), старший прапорщик служби ЦЗ Віталій Горобинській та його бойовий караул, волонтери загону швидкого реагування Луганської обласної організації «Червоний Хрест».

 • ДСНС попереджає про правила безпеки дітей під час літнього відпочинку

  Під час літніх канікул діти часто залишаються без догляду. Батьки та вчителі вже не можуть контролювати кожен крок маленького бешкетника, саме тому зростає небезпека виникнення надзвичайних ситуацій за участю дітей.

  У зв’язку з цим, Лисичанське міське управління ГУ ДСНС України у Луганській області звертається до батьків з проханням не залишати дітей без нагляду! Особливо у літній період, пильнуйте за дитиною біля водних об’єктів!

 • Шановні мешканці міста Лисичанська!

  З настанням теплих днів люди вже масово вирушають у ліс на «тихе полювання». Разом з тим, різко зросла і кількість випадків отруєння громадян грибами. Так, в місті Лисичанськ в період з 10 по 12 червня було виявлено 7 випадків госпіталізації людей до лікарень. Зважаючи на вкрай невтішну ситуацію, Лисичанське міське управління ГУ ДСНС України у Луганській області звертається до громадян з проханням дотримуватись правил збирання, приготування та вживання грибів, а саме:

 • Лисичанський територіальний центр здійснює планові виїзди

  12 червня мультидисциплінарною командою Лисичанського територіального центру соціального обслуговування здійснено плановий виїзд до міста Новодружеськ. Метою поїздки було надання соціальних послуг одиноким непрацездатним громадянам та пенсіонерам. Під час проведення даного заходу було обслуговано 9 громадян: бажаючим були надані інформаційно-консультативні послуги, послуги перукаря та медичної сестри.

  Громадяни висловили працівникам територіального центру щиру вдячність за турботу та приділену увагу.

 • У Лисичанську підписали меморандум про роботу інформаційно-консультаційного пункту ГУ Держпраці

  Сьогодні, 12 червня в приміщенні Центру надання адміністративних послуг у м. Лисичанську відбулася зустріч між Лисичанським міським головою Сергієм Шиліним та начальником Головного управління Держпраці у Луганській області В’ячеславом Міленіним.

  У заході також взяли участь перший заступник міського голови Андрій Шальнєв, начальник відділу адміністративних послуг, керівник ЦНАП Олена Литвинюк, начальник відділу експертної роботи, ринкового нагляду та надання адміністративних послуг Олександр Землянський.

 • Маленькі музиканти отримали у подарунок новенькі інструменти

  На початку червня маленькі музиканти — учні шкіл мистецтв міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля отримали у подарунок новенькі музичні інструменти.

  Завдяки реалізації на території нашого міста міської та обласної програм «Мистецька освіта Луганщини», за підтримки депутатів Лисичанської міської ради, Лисичанського міського голови Сергія Шиліна та голови Луганської обласної державної адміністрації Юрія Гарбуза мистецькі школи отримали альт-саксофон, тромбон, ксилофон, саксофон, баян та цифрове піаніно.

 • Для ознайомлення батьків і дітей

  З метою забезпечення моніторингу організації оздоровчої кампанії 2018 року, оперативного реагування на факти порушення прав дітей в закладах оздоровлення та відпочинку Уповноваженим Президента України з прав дитини відкрито «гарячу» телефонну лінію (044-255-76-75).

  Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради

 • Дарина Степаненко - призер чемпіонату України з легкої атлетики

  3 та 4 червня в місті Харків пройшов чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше. В змаганнях взяли участь понад 250 спортсменів з усієї країни.

  Лисичанська спортсменка Дарина Степаненко (на фото) виборола ІІІ місце (біг 100 м).

  Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями. Підготував спортсменку Віталій Ляшенко.

  Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради

 • До відома керівників підприємств, установ, організацій, приватних підприємців та мешканців міста Лисичанськ

  В травні 2018 року в м. Лисичанську відбувся конкурс з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території міста. Повноваження щодо організації конкурсу були делеговані управлінню з виконання політики Лисичанської міської ради в галузі житлово-комунального господарства.

  За результатами конкурсу рішенням міської ради від 31.05.2018 № 46/995 виконавцем послуг з вивезення побутових відходів на території міста Лисичанська визначено Лисичанське комунальне автотранспортне підприємство 032806.

 • Про заборгованость із виплати заробітної плати по місту Лисичанськ

  За останніми статистичними даними, станом на 01.05.2018 року, загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати по м. Лисичанську становила 35586,0 тис. грн.

  Порівняно з 01.01.2018 року заборгованість по місту зменшилась майже на половину (47,1% ).

  Як і у попередні місяці, найбільший обсяг невиплаченої заробітної плати припадає на економічно активні підприємства і становить 32762,2 тис. грн. або 92,1% від загального боргу.

 • Планові прийоми осіб з інвалідністю в Лисичанську

  8 червня відбувся черговий виїзд до міста Лисичанська спеціалістів Харківського казенного експериментального протезно-ортопедичного підприємства (далі — Харківське КЕПОП). Підприємство безкоштовно забезпечує осіб з інвалідністю протезами нижніх і верхніх кінцівок, засобами для особистого догляду і захисту, ортопедичним взуттям, ортезами різного функціонального призначення, а також здійснює ремонт протезно-ортопедичних виробів.

 • У Лисичанській ДЮСШ пройшов Олімпійський день

  Сьогодні, 11 червня, в Лисичанській міській дитячо-юнацькій спортивній школі (ДЮСШ) пройшов Олімпійський день. В заході взяли участь 66 учнів — вихованців ДОТ «Рекорд», 3 тренера-викладача, 8 помічників тренера та студенти-практиканти ВП «Лисичанський педагогічний коледж ЛНУ ім. Т.Шевченка».

  В рамках програми Олімпійського дня тренерами ДЮСШ були проведені бесіди на теми: сучасні Олімпійські ігри, розвиток олімпійського руху в незалежній Україні, початок проведення Параолімпійських ігор, час відродження Олімпійських ігор.

 • У Лисичанську відбулася презентація волонтерського проекту «Якби не війна...»

  9 червня в кінотеатрі «Дружба» відбулася презентація волонтерського проекту «Якби не війна...». Захід організований волонтерами за підтримки благодійної організації «Фонд братів Дубневичів».

  До проекту увійшла фотовиставка з 122 світлин учасників бойових дій на Сході України. Виставка створена на основі унікальних життєвих історій бійців та містить вісім тематичних блоків, в кожному з яких — від 12 до 25 світлин: кохання, жінки на війні, мирні професії воїнів, мами з їхніми героїчними синами, соціальний блок, легіонери, та блок з бійцями, що померли. Це обличчя, історії та пам’ять сучасної України.

 • С Днем работников легкой промышленности!

 • Єдиний бренд України «Ukraine NOW UA»

  10 травня 2018 року Кабінет Міністрів України підтримав єдиний бренд України «Ukraine NOW UA» («Україна ЗАРАЗ»). Логотип бренду розроблено таким чином, щоб його було легко використовувати для презентацій, інформаційних продуктів тощо.

 • Про проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирних будинків на території міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привіллі

  11527На виконання Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 13.06.2016 № 150 оголошується конкурс на призначення управителя багатоквартирних будинків у містах Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля.

  Організатор конкурсу — управління з виконання політики Лисичанської міської ради в галузі житлово-комунального господарства; місце знаходження організатора конкурсу: вул. ім. Д.І. Менделєєва, 49, місто Лисичанськ, Луганська область, 93100.

 • Туристичний збір: платники та ставки податку

  ДПІ у м. Лисичанську, в рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!», інформує: Туристичний збір — місцевий збір, який встановлюється місцевою радою. Платники — громадяни, які на території місцевої ради отримують послуги з тимчасового проживання. Водночас, від сплати туристичного податку звільняються громадяни, які знаходяться у відрядженні; діти до 18 років; інваліди та особи, які супроводжують інвалідів I групи. Окрім того, платниками збору не є особи, які прибули за путівками (курсівками) на лікування, оздоровлення, реабілітацію до лікувально-профілактичних, фізкультурно-оздоровчих та санаторно-курортних закладів. Однак, такі заклади повинні мати ліцензію на медичну практику та акредитацію МОЗ України.

 • Громадяни України мають право на внесення інформації про реєстраційний номер облікової картки платника податків до паспорта громадянина України

  ДПІ у м. Лисичанську, в рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!», інформує: будь-яким контролюючим органом Державної фіскальної служби України на прохання фізичної особи до паспорта у формі книжечки можуть бути внесені дані про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб — платників податків (п.70.10 ст.70 Податкового кодексу України та наказу Міністерства фінансів України від 29.09.2017 № 822).

 • Порядок зняття з обліку фізичної особи - підприємця як платника податків та ЄСВ

  ДПІ у м. Лисичанську інформує: зняття з обліку у контролюючих органах фізичних осіб — підприємців здійснюється на підставі відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань (далі — ЄДР) про державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності фізичної особи — підприємця. (стаття 67 Податкового кодексу України та ст. 5 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 08.07.2010 р. № 2464-VI).

 • Як повідомити фіскальну службу, якщо прийняли на роботу нового працівника

  ДПІ у м. Лисичанську нагадує: відповідно до норм постанови Кабінету Міністрів України від 17 червня 2015 року № 413 «Про порядок повідомлення Державній фіскальній службі та її територіальним органам про прийняття працівника на роботу» (далі — Постанова № 413) повідомлення про прийняття працівника на роботу подається власником підприємства або уповноваженим ним органом (особою) чи фізичною особою-підприємцем до територіальних органів ДФС за місцем обліку за формою згідно з додатком до Постанови № 413, до початку роботи працівника за укладеним трудовим договором одним із таких способів:

  — засобами електронного зв’язку з використанням електронного цифрового підпису відповідальних осіб відповідно до вимог законодавства у сфері електронного документообігу та електронного підпису;

 • Платники міст Лисичанськ, Новодружеськ та Привілля спрямували до державного бюджету понад 10 мільйонів гривень військового збору

  военный зборЗа словами в.о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніни Кравченко, за п’ять місяців поточного року платники податків міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля спрямували до Державного бюджету України 10 млн 22,8 тис. грн. військового збору, що більше, ніж за відповідний період минулого року на 3 млн 444,3 тис. грн. або на 52,4%.

 • З початку року до зведеного бюджету Лисичанські платники спрямували майже 190 мільйонів гривень

  «За січень-травень 2018 року платниками Лисичанського регіону до бюджетів всіх рівнів спрямовано 189 млн 86,5 тис. грн, — повідомила виконуюча обов’язки начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніна Кравченко. — До державного бюджету було перераховано податків та зборів у сумі 70 млн 669,1 тис. грн., що на 15 млн 671,2 тис. грн або на 28,5% більше, ніж у відповідному періоді минулого року та 118 млн 417,4 тис. грн. — до місцевого бюджету, що перевищує показник відповідного періоду минулого року на 23,3%».

 • В Лисичанске состоялось заседание пленума Лисичанского городского совета ветеранов Украины

  Вчера, 7 июня, состоялось заседание Пленума Лисичанского городского совета ветеранов Украины. В мероприятии приняли участие заместитель городского головы Андрей Якимчук, председатель Лисичанского городского совета ветеранов Украины Юрий Положенцев, председатели городских первичных ветеранских организаций.

 • У Лисичанську пройшов тренінг для підприємців та осіб, що планують започаткувати власний бізнес

  За ініціативи Департаменту економічного розвитку, торгівлі та туризму Луганської обласної державної адміністрації 6 червня у Лисичанській міській раді пройшов безкоштовний тренінг за темою: «Правові аспекти ведення малого та середнього бізнесу». Тренінг провели юристи Норвезької ради у справах біженців в Україні (NRC) для представників підприємницьких структур та осіб, що планують започаткувати власний.

 • Про повідомну реєстрацію колективних договорів

  Відповідно до Порядку повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів, затвердженого постановою КМУ від 13.02.2013р. № 115, та делегованих повноважень в сфері соціального захисту населення Управлінням праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради у квітні-травні 2018 року здійснена повідомна реєстрація колективних договорів, змін та доповнень до них наступних підприємств, установ, організацій:

 • До уваги отримувачів житлової субсидії!

  Шановні мешканці міст Лисичанська, Новодружеська, Привілля!

  Згідно з п. 18 Порядку призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995р. № 848 (зі змінами), після закінчення опалювального сезону частина суми невикористаної внаслідок економії споживання енергоресурсів житлової субсидії на оплату комунальних послуг з постачання та розподілу природного газу та постачання та розподілу електричної енергії для індивідуального опалення, що не перевищує вартості 100 куб. метрів природного газу або 150 кВт/г електричної енергії на початок нового неопалювального сезону (станом на 1 травня поточного року), повертається домогосподарству, яке забезпечило таку економію.

 • В Лисичанском терцентре состоялась встреча с журналистом Татьяной Сильванович

  Ежегодно 6 июня в Украине отмечается День журналиста. Это профессиональный праздник работников средств массовой информации — журналистов, корреспондентов и репортёров.

  На самом деле неправильным будет сказать, что это день исключительно работников средств массовой информации. Это праздник всех людей! Ведь совершенно невозможно представить себе современное общество без постоянно поступающего, обновляющегося, изменяющегося и бурлящего потока информации, действий, событий, мнений и развлечений.

 • З Днем журналіста!

 • Вітаємо призерів чемпіонату Луганської області з класичного пауерліфтингу серед чоловіків та жінок

  2 червня в місті Кремінна пройшов чемпіонат Луганської області з класичного пауерліфтингу серед чоловіків та жінок, присвячений Дню Європи.

  В змаганнях взяли участь понад 100 спортсменів.

  Спортсмени нашого міста показали наступні результати:

  І місце — Катерина Кладко (52 кг), Богдан Погромський (59 кг);

 • У Лисичанську вшанували обдарованих дітей та педагогів, що працюють з ними

  Сьогодні, 5 червня, в Центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю (ЦПРШМ) пройшло свято вшанування обдарованих дітей та педагогів, що працюють з ними.

  У залі зібрались лисичанські школярі, які в 2017 — 2018 навчальному році гідно представляли наше місто і здобували перемоги на Всеукраїнських учнівських олімпіадах, інтелектуальних турнірах та творчих конкурсах, наполегливо досліджували важливі наукові проблеми в Малій академії наук України, дивували своїми досягненнями, а також педагоги, що працюють з обдарованою молоддю.

 • Відбулось чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради

  Сьогодні, 5 червня, відбулось чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради, яке очолив міський голова Сергій Шилін.

  Під час засідання були розглянуті питання про будівництво та архітектуру, про облік та розподіл житлової площі і про опіку та піклування.

  Члени виконавчого комітету заслухали, взяли до відома та винесли на розгляд чергової сесії міської ради інформацію начальника відділу у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради Ніни Нецвєт про хід виконання Програми реалізації державної молодіжної та сімейної політики на території міста Лисичанськ на 2016-2020 роки.

 • Всеволод Сивоконь, Станіслав та Кирило Синявські - бронзові призери чемпіонату України з боротьби самбо та пляжного самбо

  З 26 травня по 1 червня в смт Кароліно Бугаз Одеської області пройшов чемпіонат України з боротьби самбо та пляжного самбо серед юнаків до 15 років. В змаганнях взяли участь понад 500 спортсменів з 22 регіонів України.

 • У Лисичанську відбувся відкритий чемпіонат міста Лисичанська з Косіки карате «Турнір білих поясів»

  2 червня в спортивній залі міської ДЮСШ відбулись змагання відкритого чемпіонату міста Лисичанська з Косіки карате «Турнір білих поясів». В змаганнях взяли участь 20 спортсменів з Попасної та Лисичанська.

  Спортсмени нашого міста показали наступні результати.

  Розділ «Куміте»

  І місце — Єгор Павельчук. Андрій Негода. Артем Первушин. Богдан Голубєв, Анастасія Кадацька, Андрій Колойко;

 • Вітаємо переможців Кубку України з акробатичного рок-н-ролу серед пар та команд формейшн

  3 червня в місті Київ пройшов Кубок України з акробатичного рок-н-ролу серед пар та команд формейшн. В змаганнях взяли участь понад 300 спортсменів з Луганської, Дніпропетровської, Запорізької, Київської, Харківської областей.

  Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати.

  Категорія «Діти-дебют»:

  І місце — Тимофій Плетньов та Ангеліна Можарова.

 • В терцентре к 80-летию образования Луганской области прошло праздничное мероприятие

  Исполнилось 80 лет со дня образования Луганской области. Этот праздник отзывается в душе каждого, кто родился, вырос и трудится в этом краю. Луганщина удивительна своими степями, реками, лесами, флорой и фауной. Щедрый на таланты край взрастил целую плеяду выдающихся личностей: военачальников, государственных деятелей, видных ученых, талантливых артистов и музыкантов. Здесь живут прекрасные люди, которые творят историю родного края.

 • Лисичанский территориальный центр социального обслуживания отпраздновал 20-летие со дня основания

  30 мая Лисичанский территориальный центр социального обслуживания отметил 20 лет со дня основания. Учреждение было организовано в 1998 году. С этого момента прошло немало времени, сформировался дружный, профессиональный коллектив социальных работников, расширился круг предоставляемых социальных услуг жителям города.

 • Делегація Лисичанська долучилася до святкування 80-річчя від дня утворення Луганської області

  2 червня на головній площі Сєвєродонецька відбулися святкові заходи до 80-річчя від дня утворення Луганської області «Луганщина — це Україна».

  Програма заходів розпочалася грандіозним дійством — 500 танцюристів із 80 хореографічних колективів Луганщини, 13 з яких є вихованцями закладів культури міст Лисичанськ, Новодружеськ та Привілля, одночасно виконали український танець з обов’язковою фіксацією у Книзі рекордів України. Усі хореографічні колективи отримали Дипломи за встановлення рекорду.

 • Праздник детства на площади Победы

  Празднование Международного дня защиты детей 1 июня продолжилось вечером на площади Победы.

  Детвора с удовольствием принимала участие в мастер-классах по разукрашиванию заготовок из соленого теста и изготовлению фигурок животных из воздушных шаров, игровых аттракционах. У фонтана ребятам показывали забавные фокусы, около сцены «селфи»-зона ожидала всех любителей фотографироваться, а малышам наносили разнообразный аквагрим. И все это под звуки концертной программы. В этот день она была наполнена исключительно детскими вокальными и танцевальными номерами коллективов художественной самодеятельности дворцов культуры города.

 • Свято Міжнародного дня захисту дітей в Лисичанську

  Вчора, 1 червня, святкування Міжнародного дня захисту дітей в Лисичанську розпочалося ранковою концертно-розважальною програмою на площі біля Центру позашкільної роботи зі школярами та молоддю (ЦПРШМ).

  Дітлахи з пришкільних таборів, вихованці гуртків ЦПРШМ та зовсім маленькі дітки разом з батьками оплесками вітали виступаючих, грали та водили хороводи. Святкова програма, що є результатом наполегливої роботи творчих колективів ЦПРШМ протягом всього навчального року, була сповнена артистичними танцювальними та вокальними номерами. А в рамках акції «Запобігти! Врятувати!Допомогти!» співробітники ДСНС влаштували біля ЦПРШМ виставку спецтехніки.

 • На Луганщині підписано Меморандум про співпрацю щодо формування мережі інклюзивно-ресурсних центрів

  1031 травня між Луганською обласною державною адміністрацією і головами міських рад та райдержадміністрацій підписано Меморандум про співпрацю щодо формування мережі інклюзивно-ресурсних центрів.

  Участь у заході взяли заступники голови облдержадміністрації Юрій Клименко та Ольга Лішик.

  Юрій Клименко зазначив, що інклюзивна освіта є пріоритетним напрямом розвитку національної системи освіти. І, незважаючи на складну ситуацію в області, започатковано шість пілотних проектів щодо створення інклюзивно-ресурсних центрів для дітей з особливими освітніми потребами. Вони з’являться в цьому році у Сєвєродонецьку, Рубіжному, Лисичанську та Старобільському, Станично-Луганському і Попаснянському районах.

 • У Лисичанску відбувся турнір з міні-футболу серед юнаків, присвячений Міжнародному дню захисту дітей

  Вчора, 31 травня, на базі культурно-оздоровчого комплексу «Стадіон «Шахтар» пройшов турнір з міні-футболу серед юнаків, присвячений Міжнародному дню захисту дітей.

  У змаганнях взяли участь команди міської ДЮСШ «Олімп», «Шахтар», «Темп».

 • Спортсмени нашого міста призери чемпіонату Луганської області зі стрибків на батуті (стрибки на акробатичній доріжці)

  26 травня в місті Сєвєродонецьку пройшов чемпіонат Луганської області зі стрибків на батуті (стрибки на акробатичній доріжці). В змаганнях взяли участь 30 спортсменів з Лисичанська, Сєвєродонецька, Рубіжного.

  Спортсмени нашого міста показали наступні результати:

  І місце – Вікторія Савкова, Дар'я Белянська, Кирило Поджарий, Владислав Маслов;

 • Пройшло засідання чергової 46-ї сесії Лисичанської міської ради

  Вчора, 31 травня, пройшло засідання чергової 46-ї сесії Лисичанської міської ради, яке очолив голова міської ради Сергій Шилін. В роботі сесії взяли участь депутати та їх помічники, міські голови міст Новодружеськ та Привілля, керівники та співробітники органів державної влади, структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств, представники громадськості та засобів масової інформації.

 • 446 млн грн. доходу, отриманого у минулому році, задекларували жителі Луганщини

  За інформацією Головного управління ДФС у Луганській області, станом на 02.05.2018 громадянами подано понад 16 тис. податкових декларацій про майновий стан і доходи, що на 353 декларації більше, ніж за відповідний період минулого року. Загальна сума задекларованого доходу становить 446 млн грн. Це на 75 млн грн або на 20% більше, ніж у минулому році.

  Задекларовано до сплати податку з доходів фізичних осіб 23 млн грн, що на 3 млн грн, або на 15% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору, задекларована платниками податків самостійно до сплати, становить 2,6 млн грн.

 • Понад 4 млн грн. нараховано за порушення в сфері готівкових розрахунків на Луганщині

  За інформацією Головного управління ДФС у Луганській області, за січень-квітень 2018 року проведено 110 перевірок в сфері готівкових розрахунків, за результатами яких платникам донараховано 4 млн 294 тис. грн. штрафів і пені. В регіоні на сьогоднішній день зареєстровано 2867 реєстраторів розрахункових операцій. Загальна сума виторгу за 4 місяці поточного року склала 1 млрд 630 млн грн., у т.ч. за квітень — 405 млн грн.

 • До уваги платникам ПДВ: декларація з ПДВ зазнала змін

  ДПІ у м. Лисичанську звертає увагу: 04 травня 2018 року у бюлетені «Офіційний вісник України» № 35 опубліковано наказ Міністерства фінансів України від 23.03.2018 № 381 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 28 січня 2016 року № 21» (далі — Наказ № 381).

 • Час сплатити податок за «елітний» автомобіль наближається

  ДПІ у м. Лисичанську повідомляє: податковим кодексом України платниками транспортного податку визначено фізичних та юридичних осіб, в тому числі нерезидентів, які мають зареєстровані в Україні згідно з чинним законодавством власні легкові автомобілі, з року випуску яких минуло не більше п’яти років (включно) та середньоринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року.

 • Підприємці на загальній системі оподаткування мають здійснювати продаж власної продукції через РРО

  ДПІ у м. Лисичанську звертає увагу: суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі при продажу товарів (наданні послуг) зобов’язані проводити розрахункові операції на повну суму покупки (надання послуги) через зареєстровані, опломбовані у встановленому порядку та переведені у фіскальний режим роботи РРО (реєстратори розрахункових операцій) з роздрукуванням відповідних розрахункових документів, що підтверджують виконання розрахункових операцій, або у випадках, передбачених Законом України від 06.07.1995 № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі-ЗУ № 265/95-ВР), із застосуванням зареєстрованих у встановленому порядку розрахункових книжок (РК).

 • Сума соціальної допомоги по вагітності та пологах - без військового збору

  ДПІ у м. Лисичанську повідомляє: відповідно до п.163.1 ст.163 Податкового кодексу України від 02.12.2010 № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі-ПКУ) об’єктом оподаткування військовим збором резидента є загальний місячний (річний) оподатковуваний дохід, до складу якого включаються доходи, перелік яких визначено пп.164.2.1 — 164.2.18 п.164.2 ст.164 ПКУ.

  Крім того, до зазначеного вище переліку включаються інші доходи, крім зазначених у ст.165 ПКУ, що передбачені пп.164.2.20 п.164.2 ст.164 ПКУ.

 • З 1 липня будуть запроваджені нові зразки марок акцизного податку

  ДПІ у м. Лисичанську повідомляє: постановою Кабінета Міністрів України від 04.04.2018 року № 257 «Деякі питання маркування тютюнових виробів» (далі-Постанова № 257) додатково до діючих зразків марок акцизного податку для сигарет з фільтром та без фільтра, цигарок вітчизняного та імпортного виробництва затверджено нові зразки марок акцизного податку для інших тютюнових виробів вітчизняного виробництва і для інших тютюнових виробів імпортного виробництва.

  Нові зразки будуть запроваджені з 1 липня 2018 року.

 • Майже 222 тисячі гривень екоподатку перерахували до бюджету платники Лисичанського регіону

  «За січень-квітень поточного року платниками міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля було перераховано до бюджету 221,9 тис. грн. екологічного податку, — повідомила в.о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніна Кравченко».

 • Більше одного мільйона гривень рентної плати спрямували до бюджету Лисичанські платники

  «За чотири місяці поточного року від платників Лисичанського регіону, до бюджету надійшло 462,0 тис. грн. за спеціальне використання водних ресурсів та 629,3 тис. грн.  за користування надрами, — повідомила в.о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніна Кравченко».

 • Шановні громадяни!

  Зважаючи на різке збільшення кількості загорянь сухостою та лісових масивів, а також з метою попередження виникнення трагічних наслідків Державна служба України з надзвичайних ситуацій закликає кожного громадянина суворо дотримуватися правил пожежної безпеки та не провокувати пожежі в природних екосистемах! В першу чергу, не випалюйте стерню на полях, суху траву та сміття на відкритих ділянках, не розводьте відкритий вогонь поруч із господарчими будівлями, не розкидайте недопалки та сірники на суху трав’яну підстилку, поля, узбіччя доріг. Стежте, щоб діти не бавилися з вогнем.

  В разі виникнення пожежі чи іншої надзвичайної ситуації негайно викликайте Службу порятунку за номером 101!

  Лисичанське міське управління ГУ ДСНС України у Луганській області

 • Лекція для медпрацівників Лисичанської міської стоматологічної клініки

  23 травня співробітники Лисичанського міського управління ГУ ДСНС у Луганській області провели навчальні лекції з працівниками Лисичанської міської стоматологічної клініки.

  На заході були присутні: начальник відділу запобігання НС, полковник служби ЦЗ Тимченко С.В. та заступник начальника відділу запобігання НС, майор служби ЦЗ Пільтенко О.В.

 • Навчання студентів Донбаського державно - технічного університету правилам безпеки життєдіяльності

  23 травня співробітники Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області спільно з працівниками Національної поліції провели профілактичні бесіди зі студентами перших курсів Донбаського державно — технічного університету на теми : «Правила пожежної безпеки в природних екосистемах» та «Дії при виявленні ВНП».

 • Рятувальники провели заняття з працівниками Центра надання адміністративних послуг

  17 травня співробітники Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області провели профілактичні бесіди с робітниками Центра надання адміністративних послуг м. Лисичанська на теми: «Дотримання ППБ», «Дії при виявленні ВНП», «Дотримання ППБ в природних екосистемах».

 • Вітаємо команду нашого міста - золотого призера Кубку Луганської області з легкої атлетики

  25 травня в місті Кремінна відбулись змагання Кубку Луганської області з легкої атлетики. В змаганнях взяли участь 30 спортсменів з 5 міст області. Спортсмени нашого міста показали наступні результати:

  І місце — Михайло Пальчик (потрійний стрибок), Ганна Собора (біг 100 м з бар’єрами), Назар Козинський (стрибки у висоту, біг 100 м з бар’єрами);

 • Шановні працівники проектних організацій та місцевих органів архітектури!

  Щиро вітаємо вас з професійним святом — Днем архітектури!

  Архітектура — це справжнє мистецтво, де необхідно натхнення та творчі здібності. Архітекторам притаманні вміння з’єднувати мистецьку красу та цікаві проектні рішення з технічними та естетичними конструкторськими можливостями. Адже такі якості споруди, як користь, міцність та краса мають завжди раціонально поєднуватись.

  Ваша робота полягає в розробці документації, визначанні території під будівництво споруд, під ландшафтні комплекси, зони відпочинку або ж інші об’єкти. Завдяки цьому місто стає гарнішим та більш комфортним для життя. В вашій справі важливо пам’ятати, що результат кропіткої праці має служити не одному поколінню нащадків.

  Бажаємо вам, шановні архітектори, творчої наснаги, вдалих та успішних проектів, правильної та справедливої оцінки вашої роботи. Ваше перспективне та творче бачення щодо формування життєвого середовища разом з забезпеченням збереження культурної спадщини нашого регіону завжди має отримувати позитивну оцінку та повагу городян.

  В цей святковий для вас день зичимо вам та вашим сім’ям миру, міцного здоров’я, успіхів та добробуту.

  Лисичанський міський голова Сергій Шилін

  Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет

 • Анонс культурних заходів з 3 по 9 липня

  З 3 по 14 липня ПК ім. В.М. Сосюри запрошує на перегляд мультиплікаційних фільмів «Мультляндія».

  4 липня о 10.00 на дитячому майданчику біля бібліотеки-філії № 6 розпочнеться бібліо-огляд «Книга у садочок», а об 11.00 у бібліотеці-філії № 10 — конкурс дитячих малюнків «Чарівний світ казок».

  5 липня у бібліотеці-філії № 2 працюватиме книжково-ілюстрована виставка «Ні — торгівлі людьми».

 • Понад 2 тисячі громадян Лисичанського регіону отримали реєстраційні номери

  «З початку поточного року в ДПІ у м.Лисичанську в державному реєстрі зареєстровано 2066 облікових карток, — повідомила начальник відділу обслуговування платників ДПІ у м. Лисичанську Ольга Богдан. — Крім того, 9 громадян скористалися своїм правом і внесли відмітки до паспортів фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це орган ДФС».

 • З початку року Лисичанські платники перерахували до бюджету майже 225 тисяч гривень екоподатку

  «За п’ять місяців поточного року платниками міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля було перераховано до бюджету 224,6 тис. грн екологічного податку», — повідомила в.о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніна Кравченко.

 • В закладах культури Лисичанська відбулась низка заходів до Дня Конституції

  З нагоди святкування Дня Конституції України у закладах культури міста відбулась низка заходів, а саме: мультимедійна презентація «Конституція моєї Батьківщини» (центральна бібліотека), історична подорож «Конституція України: із глибини віків до сьогодення» (бібліотека-філія для дітей № 10), історико-хронологічна година «Основний закон України» (бібліотека-філія № 3), історична розповідь «Історичні витоки української Конституції» (бібліотека-філія сімейного читання № 5), інформина «Я — українець і у мене є право!» (бібліотека-філія для дітей № 7), інформаційний гід «Права та відповідальність дітей в Україні» (бібліотеці-філії сімейного читання № 8), історичний хроноскоп «Історія української Конституції» для дітей мікрорайону (ПК ім. В.М. Сосюри, бібліотека-філія № 9).

 • Бібліотеки Лисичанська долучилися до Фестивалю Європейського кіно

  27 червня за підтримки Представництва Європейського Сюзу (ЄС) в Україні разом з Українською бібліотечною асоціацією та кінодистриб’юторською компанією «Артхаус Трафік» бібліотеки міста долучилися до Фестивалю Європейського кіно.

 • Учні Новодружеської дитячої школи мистецтв провели канікули в творчому таборі "Кольорові Гори" на Прикарпатті

  З 15 по 25 червня завдяки творчій співпраці Новодружеської школи мистецтв з громадською організацією «ПЯТЕРНЯ» в рамках Всеукраїнської інтеграційної співдружності п`ятеро талановитих учнів відділення образотворчого мистецтва школи мистецтв відпочили в літньому дитячому творчому таборі «Кольорові Гори» на Прикарпатті, в мальовничому селі Нагуєвичі Львівської області, поряд із садибою Івана Франка.

 • В Лисичанском территориальном центре праздновали День Конституции Украины

  27 июня в Лисичанском территориальном центре социального обслуживания состоялось мероприятие ко Дню Конституции Украины. Конституцию Украины утвердили в 1996 году. Согласно Основному Закону государства главную ценность представляет человек, его жизнь, здоровье и достоинство.

 • В Лисичанську святкували День Конституції

  Вчора, 28 червня, на площі Перемоги відбувся святковий захід, присвячений 21-й річниці ухвалення Основного Закону держави – Конституції України.

 • Очередной жертвой пагубной привычки стал 30 летний лисичанин

  Каждый день сводка происшествий пополняется все новыми жертвами огня вследствие беспечности людей. Так, 22 июня около 18 часов на пульт пожарно-спасательной части № 9 города Лисичанск поступило сообщение о пожаре в жилом доме, по адресу ул. Дибровка, 79. По приезду пожарных к месту вызова было обнаружено, что из окна этого дома валит густой дым. В считанные минуты спасатели взломали дверь в данном жилье и в ходе разведки обнаружили в выгоревшей комнате обгоревшего человека гражданина Л.,1987 г.р. После чего ему была оказана первая медицинская помощь и отправлен в больницу каретой «Скорой помощи».

 • Дорогі земляки!

  Вітаю вас із державним святом, яке засвідчує демократичний поступ та незалежність нашої держави, — Днем Конституції України!

  Поєднавши багатовікові конституційні традиції українського народу і кращий міжнародний досвід, Основний Закон став правовим дороговказом розвитку держави і суспільства.

  На рідній нам Луганщині, що разом із Донеччиною перебуває у зоні воєнного конфлікту, у мужньому спротиві зовнішній агресії захищаються базові конституційні принципи державного суверенітету і територіальної цілісності України.

  Там, де за право жити у незалежній, демократичній державі заплачено кров’ю військових і мирних жителів, де на собі відчули сваволю й беззаконня, народжується нова філософія. Це повага до прав і свобод людини, держави і закону, довіра один до одного і влади.

  Упевнений, нам вистачить сил і мудрості відновити мир на рідній землі.

  Хай у ваших родинах панує спокій і злагода, так само, як і на нашій прекрасній і неповторній, одній у світі Луганщині!

  З повагою,

  Голова Луганської обласної державної адміністрації — керівник обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз

 • Уважаемые жители Лисичанска, Новодружеска и Приволья!

  Поздравляем вас с Днем Конституции Украины!

  21 год назад был принят Основной Закон нашего государства, который закрепил права, свободы и обязанности человека и гражданина, провозгласил Украину суверенным и независимым, демократическим, социальным, правовым государством, а единственным носителем и источником власти — украинский народ. За эти годы в Украине выросло новое поколение, сформировалось гражданское общество, которое активно влияет на политические, экономические и социальные процессы в нашей стране. Именно в этом сотрудничестве мы видим залог развития государства, в котором высшей ценностью являются человек, его жизнь и здоровье, честь и достоинство, неприкосновенность и безопасность.

  Конституция является определяющим фактором обеспечения государственного суверенитета Украины, консолидации общества, создания надлежащих условий для самореализации личности. Наша общая цель — воплощать на практике заложенные в Основном Законе принципы и ценности, укреплять национальное единство, бережно хранить историческое и культурное наследие. И никто, кроме нас самих, не сделает Украину более прогрессивной и сильной державой, более демократической и свободной страной. Государство начинается с каждого, кто в нем живет, работает, растет. Давайте помнить об этом и вместе делать все возможное для благополучия и процветания своей страны, в которой будут в полной мере обеспечены права человека, восторжествуют мир и единство, гуманизм и демократия, законность и справедливость — все то, что декларирует и гарантирует нам Конституция Украины.

  В этот праздничный день желаем вам, дорогие земляки, доброго здоровья, счастья, благополучия, уверенности в светлом и мирном будущем нашей страны. И пусть каждый день будет преисполнен новыми достижениями на пути к реализации нашей общей мечты об экономически развитой и политически стабильной Украине, где люди живут в мире и взаимопонимании!

  Городской голова Сергей Шилин,

  Лисичанский городской совет и его исполнительный комитет

 • У Лисичанську пройшов святковий захід до Дня Конституції

  Сьогодні, 27 червня, до 21-ї річниці схвалення Конституції України у великій залі Лисичанської міської ради відбувся святковий захід.

  В урочистому заході взяли участь міський голова Сергій Шилін та його заступники, секретар та депутати Лисичанської міської ради, керівники структурних підрозділів органів місцевого самоврядування та органів державної влади, керівники підприємств, установ, організацій різних форм власності, представники громадських об’єднань та засобів масової інформації.

 • Засідання Координаційної ради з питань патріотичного виховання відбулось у Лисичанську

  Вчора, 26 червня, відбулось засідання Координаційної ради з питань патріотичного виховання під головуванням заступника міського голови Ігоря Ганьшина.

  На порядку денному розглянули питання про нові форми та осучаснення роботи з національно-патріотичного виховання та про роботу з національно-патріотичного виховання під час літнього оздоровлення.

 • Онлайн-виставка "Конституція України - символ незалежної держави"

  До 21-ї річниці Конституції України архівний відділ Лисичанської міської ради підготував онлайн-виставку архівних документів «Конституція України — символ незалежної держави».

  У виставці використані документи постійного зберігання фонду № 1 «Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет» (фото 201-210, опис № 1-П справ постійного зберігання за 1956-2002 роки, справа № 1206) і фонду № 8 «Новодружеська міська рада та її виконавчий комітет» (фото 102-115, опис № 1 (продовження) справ постійного зберігання за 1977-1994 роки, справа № 59).

  Матеріали виставки можна знайти за наступним посиланням Онлайн-виставка «Конституція України — символ незалежної держави»

  Архівний відділ Лисичанської міської ради

 • 2 июля презентация Международной программы развития ребенка

 • 30 червня міський забіг "Насильству немає виправдання!"

  афиша

 • Фестиваль Європейського кіно

 • 28 червня - День Конституції України

 • В Лисичанске праздновали День молодежи

  Вчера, 25 июня, на площади Победы состоялись мероприятия, посвященные Дню молодежи. Всех жителей Лисичанска ждала яркая, захватывающая развлекательная программа «Молодежная территория», где каждый мог не только наблюдать за происходящим, но и принимать активное участие в мероприятиях.

 • С Днем молодежи!

  Молодость — особая пора в жизни человека, время становления личности, время мечтаний и надежд, поиска своего жизненного пути, желания действовать, удивлять мир своими смелыми идеями и достижениями.

  Уважаемая молодежь! Сейчас перед вами лежат сотни дорог к успеху, открытиям, любви и счастью. Пусть каждый из вас выберет свою. Пусть она будет созидательной и плодотворной, поскольку от успешной самореализации каждого молодого человека зависит успешное будущее общества в целом. Современные, образованные и креативные, вы — настоящее и будущее нашего города и нашей страны. Ваша неисчерпаемая энергия и задор, оптимизм и настойчивость находят воплощение в производстве и бизнесе, в науке, спорте, искусстве, общественной и политической деятельности. Сегодня, как никогда, нашей стране нужны ваши успехи, ваша вера в будущее и стремление к лучшему. Нужны именно те качества, которые присущи молодости и молодым.

  От всей души поздравляем молодежь с чудесным праздником! Желаем крепкого здоровья и любви, мира и счастья, осуществления самых добрых надежд и достижения поставленных целей, неисчерпаемой энергии и оптимизма! Пусть прекрасное состояние молодости не покидает вас на протяжении всей жизни!

  Лисичанский городской голова Сергей Шилин,

  Лисичанский городской совет и его исполнительный комитет

 • Анонс загальноміських заходів до Дня Конституції України

  26 червня о 14.00 в бібліотеці-філії № 10 проходитиме історична подорож «Конституція України: із глибини віків до сьогодення», а в меморіальному музеї В.М. Сосюри — тематичне заняття «Україна у творчості В.М. Сосюри».

  27 червня відбудуться наступні заходи:

 • День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

  До цієї дати в історії нашої держави у закладах культури міста відбулася низка тематичних заходів.

  У музеї Бойової та трудової слави Лисичанського склозаводу пройшли тематичні екскурсії для мешканців міста «Пам’ять зберігають живі» та вечір-зустріч «Шляхами пам’яті» з головою ветеранської організації заводу «Мехскло» Раїсою Зарайською. Гостя розповіла про початок та страшні роки війни, які їй довелося пережити у дитячому віці, про вимушену розлуку із батьками та відбудову міста після війни. Згадуючи пережите, Раїса Петрівна підсумувала, що беззахисні діти не загинули у воєнні роки тому, що їм допомагали небайдужі дорослі. Це почуття людяності та єднання вона пронесла у душі крізь роки.

 • Душою молоды всегда!

  Душа никогда не стареет, несмотря на возраст. Именно поэтому, cегодня, 23 июня, в предверии Дня молодеди, в Лисичанском территориальном центре прошло праздничное мероприятие.

 • В Лисичанске почтили память жертв войны в Украине

  Вчера, 22 июня, в День скорби и чествования памяти жертв войны в Украине в Лисичанске чествовали память украинцев, погибших во время Второй мировой войны.

  Отметим, что этот день — одна из самых печальных дат в истории военного времени. Он напоминает нам обо всех погибших в боях, замученных в фашистской неволе, умерших в тылу от голода и лишений, обо всех, кто ценой своей жизни подарил мир.

 • Депутати міської ради підтримали звернення чорнобильців щодо відкликання законопроекту від 22.05.2017 року №6480

  Вчора, 22 червня, під час засідання чергової 32-ї сесії міської ради депутати одноголосно підтримали звернення Громадської організації «Ветерани Чорнобиля м. Лисичанська» наступного змісту.

  Міська громадська організація «Ветерани Чорнобиля м. Лисичанська» звертається з проханням підтримати наші вимоги щодо відкликання законопроекту від 22.05.2017 року № 6480, який не просто порушує, а повністю скасовує права ліквідаторів аварії на ЧАЕС.

 • У Лисичанську відбулось засідання чергової 32-ї сесії

  Вчора, 22 червня, в Лисичанську відбулось засідання чергової 32-ї сесії Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна. В роботі сесії взяли участь депутати та їх помічники, міський голова Привілля, керівники та співробітники державних органів влади, керівники структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств, представники громадськості та засобів масової інформації .

 • Індивідуальні податкові консультації, що надані до 31.03.2017 року

  Підпунктом 5 пункту 135 Закону № 1797 підрозділ 10 розділу Х «Перехідні положення» Податкового кодексу України доповнено пунктом 39, відповідно до якого індивідуальна податкова консультація (ІПК), надана контролюючим органом у письмовій або електронній формі до 31.03.2017 року (включно), звільняє платника податків (податкового агента та/або його посадову особу) від відповідальності, включаючи фінансову (штрафні санкції та/або пеню), за діяння, що містять ознаки податкового правопорушення, вчинені до 31.12.2017 року (включно).

  З 1 січня 2018 року ІПК, надана контролюючим органом у письмовій або електронній формі до 31.03.2017 року (включно), не підлягає застосуванню.

  Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

 • Операцій не має: чи друкувати Z-звіт?

  Пунктом 9 ст.3 Закону про реєстратори розрахункових операцій (РРО) передбачено, що суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або безготівковій формах (із застосуванням платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, а також операції з приймання готівки для подальшого її переказу, зобов’язані щоденно друкувати на РРО (за вийнятком автоматів із продажу товарів (послуг)) фіскальні звітні чеки в разі здійснення розрахункових операцій.

 • Щодо виплати разової грошової допомоги до Дня Перемоги

  Шановні ветерани війни!

  На виконання Законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань» управлінням праці та соціального захисту Лисичанської міської ради проводиться виплата разової грошової допомоги до Дня Перемоги.

 • Підприємець-єдинник і пиво в роздріб. Чи потрібен РРО?

  Законом України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» від 19.12.1995р. № 481/95-ВР (ЗУ № 481) пиво віднесено до алкогольних напоїв. Відповідно до ст.15 ЗУ № 481 роздрібна торгівля алкогольними напоями (крім столових вин) може здійснюватися лише за наявності ліцензії. При цьому однією з умов отримання ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями (крім столових вин) є наявність належного зареєстрованого реєстратора розрахункових операцій РРО (КОРО).

  Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

 • З початку року платники Лисичанського регіону сплатили понад 5 млн грн. плати за землю

  «За січень-травень 2017 року до місцевого бюджету надійшло 5 млн 376,1 тис. грн. плати за землю. — повідомила в. о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніна Кравченко. — Із загальної суми 4 млн 282,9 тис. грн. надійшло від платників податків — юридичних осіб та 1 млн 93,2 тис. грн. — від фізичних».

 • З початку року лисичани сплатили до місцевого бюджету 166,6 тис. грн. податку на нерухомість

  «З початку року платники податків, які перебувають на обліку в ДПІ у м. Лисичанську, сплатили до місцевого бюджету 166,6 тис. грн. податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, з яких 31,6 тис. грн. сплачено фізичними особами. Це на 49,7 тис. грн. або на 42,5%, ніж за аналогічний період минулого року», — повідомила заступник начальника ДПІ у м. Лисичанську Ірина Філімонова.

 • ДПІ відповідає на запитання

  ЗАПИТАННЯ: Чи має право фізична особа — підприємець на загальній системі оподаткування включити до витрат податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки?

  ВІДПОВІДЬ: Сплачений податок на нерухоме майно не можна включати до витрат підприємця-загальносистемника. Згідно з підпунктом 265.1.1 пункту 265.1 статті 265 Податкового кодексу України до складу податку на майно входить і податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, який сплачують її власники-юридичні і фізичні особи (у т.ч. у статусі підприємця).

 • Анонс культурних та спортивних заходів з 19 по 25 червня (оновлено)

  З 19 по 25 червня в меморіальному музеї В.М. Сосюри пропонуємо відвідати цикл тематичних екскурсій «Народжені світанком України», а в музеї бойової та трудової слави Лисичанського склозаводу — цикл тематичних екскурсій «Шляхами подвигу і слави».

  19 червня о 10.00 бібліотека для дітей № 1 запрошує на літературну подорож «Казкова карусель».

  З 20 по 24 червня бібліотека-філія № 8 запрошує долучитись до акції-позитив «Життя без наркотиків».

 • Бібліотека для дітей № 1 одержала чергові подарунки в рамках проекту "Жива бібліотека"

  За підсумками інтерактивного культурно-освітнього проекту «Жива бібліотека» бібліотека для дітей № 1 одержала чергові цінні подарунки. На цей раз це комп’ютер, відеопроектор та принтер, а також приємні відгуки від організаторів та учасників проекту за надану гостинність, високий рівень професіоналізму та прагнення до постійного розвитку та творчого пошуку співробітників бібліотеки.

 • В Лисичанском территориальном центре состоялась литературная встреча ветеранов с поэтом Михаилом Лисицким

  Сегодня, 21 июня, в Лисичанском территориальном центре состоялась литературная встреча подпечных терцентра с поэтом Михаилом Лисицким. Встреча посвящена «Дню скорби и чествования памяти жертв войны в Украине», который отмечается ежегодно 22 июня. Эта дата учреждена с целью всенародного чествования памяти украинцев, которые погибли в годы Второй Мировой войны.

 • Міжнародний день біженців, на жаль, став актуальним і для нашої країни, - Юрій Гарбуз

  На цьому акцентував увагу голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз під час сьогоднішньої зустрічі з керівником Регіонального офісу Агентства ООН зі справ біженців Мулусеу Мамо та представниками польового офісу Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН) Іваном Салєєвим і Олександрою Литвиненко.

 • Шановні волонтери та громадські організації

  Донецька облдержадміністрація — обласна військово-цивільна адміністрація звертається до вас з проханням надати допомогу у вигляді будівельних матеріалів та інвентарю для відновлення зруйнованих у результаті постійних обстрілів житлових будинків населених пунктів Донецької області.

 • Зі Львівщини до Кремінського району прибула група вчителів та дітей

  Триває реалізація Угоди про торгово-економічне, науково-технічне і культурне співробітництво між облдержадміністраціями Луганщини та Львівщини.

  Так, за проектом «Змінимо країну разом», ініційованим головою Луганської обласної державної адміністрації — керівником військово-цивільної адміністрації Юрієм Гарбузом, до КУ «Позаміський заклад оздоровлення та відпочинку «Мрія» прибули львівські вчителі та діти.

 • В України створені додаткові можливості вступу до вишів абітурієнтів з непідконтрольних територій, - брифінг

  Також на брифінгу для ЗМІ, 20 червня, йшлося про діяльність на Луганщині освітніх центрів «Донбас-Україна».

  Директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Юрій Стецюк сказав, що учні, які за підсумками ЗНО подолали поріг «склав/не склав», зможуть стати студентами ВНЗ Луганщини та інших областей України.

 • Підбиті перші підсумки зовнішнього незалежного оцінювання на Луганщині

  20 червня про результати ЗНО випускників 11-х класів, абітурієнтів Луганської області на брифінгу для ЗМІ в облдержадміністрації розповів директор Департаменту освіти і науки ОДА Юрій Стецюк.

  Він нагадав, що основна сесія ЗНО тривала з 23 травня по 16 червня. Усі 22 пункти тестування, що працювали на території Луганщини, відповідали вимогам Українського центру оцінювання якості освіти та Міністерства освіти і науки України. Успішно зі своїми обов’язками впоралися і педагогічні працівники, які працювали на цих пунктах.

 • Онлайн-виставка до Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

  До Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні, який відзначається в нашій країні згідно з Указом Президента України від 17 листопада 2000 р. № 1245/2000 «Про День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні», архівний відділ Лисичанської міської ради підготував онлайн-виставку.

 • 25 червня - День молоді

 • Про стан архівної справи в установах, організаціях, на підприємствах м. Лисичанська

  Сьогодні, 20 червня, під час чергового засідання виконкому начальник архівного відділу Лисичанської міської ради Олена Гайдук доповіла про стан архівної справи в установах, організаціях та на підприємствах м. Лисичанська.

 • Про хід реалізації програми житлових субсидій у Лисичанську

  Сьогодні, 20 червня, під час засідання виконкому Лисичанської міської ради заступник начальника відділу соціальної допомоги управління праці та соціального захисту населення (УПСЗН) Лисичанської міської ради Світлана Паніна доповіла про хід реалізації програми житлових субсидій в опалювальний період 2016-2017 років.

 • У Лисичанську пройшло чергове засідання виконкому

  Сьогодні, 20 червня, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради. Очолив засідання міський голова Сергій Шилін.

  Під час засідання члени виконавчого комітету розглянули питання про будівництво та архітектуру, про облік та розподіл житлової площі та про опіку та піклування.

 • Правила безпечної поведінки на воді (пам'ятка для батьків)

  Літо - це сонце, повітря і вода, це час відпусток, подорожей і оздоровлення дітей. Люди сім’ями вирушають на відпочинок до водойм.

  Але слід врахувати той факт, що такий відпочинок одночасно корисний, приємний, а й небезпечний, особливо якщо дитина не вміє плавати. Так, вода дуже корисна для здоров’я дитини: вона і загартовується, і активно проводить час, отримуючи свою порцію фізичного навантаження, і морально відпочиває, але разом з тим, вода - це дуже небезпечна стихія. Для того щоб уберегти дитину від біди, батьки повинні заздалегідь розповісти їй правила поведінки на воді для дітей.

 • У Лисичанську пройшов відкритий чемпіонат міста з Айкідо, присвячений Дню Конституції України

  17 червня в спортивній залі Лисичанської міської ДЮСШ пройшов відкритий чемпіонат міста Лисичанська з Айкідо, присвячений Дню Конституції України. В змаганнях взяли участь понад 100 спортсменів.

  Призові місця розподілились наступним чином:

 • У Лисичанську відбулось чергове засідання експертної комісії архівного відділу

  Сьогодні, 20 червня, в архівному відділі Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання експертної комісії архівного відділу.

  В ході засідання були розглянуті номенклатури справ на 2017 рік, Положення про експертну комісію та архів КЗ «Лисичанський центр соціально-психологічної допомоги дітей», УПСЗН, ПП «Редакція регіональної суспільно-політичної газети «Новий путь», ЛКСП «Лисичанськводоканал».

 • Анонс загальноміських заходів до Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

  22 червня відбудуться наступні заходи:

  - в музеї бойової та трудової слави Лисичанського склозаводу тематична екскурсія «Пам’ять зберігають живі»;

  - в бібліотеці-філії № 10 виставка-пам’ять «У граніті, в бронзі, у серцях»;

  - о 10.00 в бібліотеці-філії № 7 історичний набат «Найстрашніший день ХХ століття»;

 • У Лисичанську відкрилась виставка "Дотик до кольору"

  17 червня у міському краєзнавчому музеї відбулося відкриття першої персональної виставки живопису молодих професійних художниць з міста Рубіжне Марини Ковальової та Катерини Ткачук «Дотик до кольору».

  На виставці представлено близько сорока творчих робіт художниць, виконаних у техніках батік, акварельний та гуашевий живопис.

 • Пройшов відкритий чемпіонат міста Лисичанська з Айкідо, присвячений Дню Конституції України

  17 червня в спортивній залі КЗ «ЛМДЮСШ» пройшов відкритий чемпіонат міста Лисичанська з Айкідо, присвячений Дню Конституції України. В змаганнях взяли участь понад 100 спортсменів.

  2рнаодаывпвыапрыяымпвыпр

 • Лисичанські спортсмени - переможці та призери чемпіонату Луганської області з бадмінтону

  З 16 по 18 червня в спортивній залі ЗОШ №13 пройшов чемпіонат Луганської області з бадмінтону серед юнаків та дівчат 2000р.н., 2007р.н. та молодше. В змаганнях взяли участь понад 50 спортсменів.

  Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати в своїх категоріях.

 • У Лисичанську відбулось позачергове засідання сесії

  Сьогодні, 19 червня, відбулось засідання позачергової 31-ї сесії Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

  В роботі сесії взяли участь 21 депутат (20 депутатів фракції «Опозиційний блок» та 1 позафракційний депутат). Депутати фракцій «Блок Петра Порошенка «Солідарність» та Радикальної партії на пленарному засіданні були відсутні.

 • Рятувальники провели профілактичну роботу з малечею міста Лисичанська

  З настанням спекотної погоди активно почався і пляжний сезон. Для рятувальників — це період підвищеної пильності, адже саме в цей період відбувається велика частина загибелі на водних об’єктах. Саме тому, в червні співробітники Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України в Луганській області проводили рейди по водним об’єктам. Почали рейд зі ставка, який знаходиться у м. Лисичанськ по вулиці Клубна (район другого виробництва заводу «Пролетарій»), в якому взяли участь 65 вихованців літнього пришкільного табору ЗОШ № 4 віком від 6 до 14 років.

 • Олімпійський день в таборі "Рекорд"

  З нагоди відзначення дня заснування Міжнародного олімпійського комітету та проведення всесвітнього Олімпійського дня, сьогодні, 19 червня, в дитячому оздоровчому таборі «Рекорд», який діє на базі міської ДЮСШ, пройшов Олімпійський день.

  50 вихованців табору зі спортивним ухилом стали учасниками різноманітних естафет, а саме:  «стрибки з обруча в обруч», «сіамські близнюки»«гонка м’ячів», «хто швидше».

 • Вітаємо переможців міжнародних змагань з сучасної хореографії "GRANDPRIX"

  З 9 по 13 червня у м. Одеса проходили міжнародні змагання з сучасної хореографії «GRANDPRIX». Наше місто на змаганнях гідно представили три колективи: любительське об’єднання «StepForvard» (керівник Лідія Науменко, міський ПК), танцювальний колектив «Арт-Денс» (керівник Дар’я Коваленко, міський ПК) та зразковий хореографічний колектив «Street Dance» (керівник Вікторія Магомаєва, ПК «Діаманат»).

 • 19 червня - засідання позачергової сесії міськради

  Засідання позачергової сесії Лисичанської міської ради сьомого скликання відбудеться 19 червня 2017 року о 14.00 у залі засідань міської ради.

  На розгляд сесії виноситься питання

  1.Про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік.

  Розпорядження міського голови від 16.06.2017р. № 205

 • Якщо виникли питання щодо реєстрації або застосування РРО

  При виникненні необхідності, з питань реєстрації та застосування реєстраторів розрахункових операцій (РРО) можна звернутись за телефоном 7-03-50, або безпосередньо в Центр обслуговування платників ДПІ у м.Лисичанську (м.Лисичанськ, вул. ім.Сосюри, 347) з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00 години.

  Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

   

 • Порядок застосування податкової знижки за іпотечним кредитом

  Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, — документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку — резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів-фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (ПКУ) (пп.14.1.170 п.14.1 ст.14 ПКУ).

  Згідно з пп.166.3.1 п.166.3 ст.166 ПКУ платник податку має право включити до податкової знижки у зменшення оподатковуваного доходу платника податку за наслідками звітного податкового року, визначеного з урахуванням положень п.164.6 ст.164 ПКУ, фактично здійснені ним протягом звітного податкового року витрати у вигляді частини суми процентів, сплачених таким платником податку за користування іпотечним житловим кредитом, що визначається відповідно до ст.175 ПКУ.

 • Порядок сплати і надання звітності по ЄСВ фізичною особою-підприємцем

  Згідно абзацу третьому п.1 частини першої ст.4 Закона України від 08.07.2010 № 2464 «Про збір і облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» платниками єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування є фізичні особи-підприємці і, зокрема ті, які використовують працю інших осіб на умовах трудового договору (контракту) або на інших умовах, передбачених законодавством про працю, або за цивільно-правовим договором.

  Податковою адресою платника податків — фізичної особи є місце його мешкання (проживання), по якому він береться на облік як платник податків в контролюючому органі.

 • Уважаемые медицинские работники и ветераны здравоохранения!

  Примите самые искренние поздравления с профессиональным праздником и слова благодарности за ваш благородный труд!

  Медицинский работник — больше, чем профессия, это призвание. Каждый день вы выполняете столь важную миссию: приходите на помощь тем, кому это необходимо, помогая сохранить самое ценное — человеческую жизнь и здоровье.

  Мы уверены что ваша преданность делу, профессиональный опыт, глубокие знания будут всегда сочетаться с искренним сочувствием к людям, милосердием и высокой ответственностью за здоровье общества.

  Низкий поклон всем работникам и ветеранам здравоохранения за добросовестный и неутомимый труд. Пусть сторицей возвращается к вам добро, подаренное людям. Пусть в ваших домах всегда господствуют счастье и благополучие. Крепкого здоровья, мира и добра вам и вашим близким!

  Лисичанский городской голова Сергей Шилин,

  Лисичанский городской совет и его исполнительный комитет.

 • В Лисичанске поздравили медицинских работников

  Ежегодно, в третье воскресенье июня, свой профессиональный праздник отмечают медицинские работники.

  Сегодня, 16 июня, накануне своего профессионального праздника, в центре внешкольной работы со школьниками и молодежью поздравления принимали лисичанские медики.

 • Дорогі медики!

  Щиросердно вітаю вас із професійним святом!

  Благородство, жертовність і служіння – слова, якими можна охарактеризувати працю медиків.

  Ви супроводжуєте людей від першого до останнього подиху, приходите на допомогу у найскрутніші хвилини, зберігаєте найцінніше – здоров’я і життя. У ваших руках щодня опиняються десятки людських доль, які залежать не тільки від вашого рівня кваліфікації і призначеного лікування, але й від вашої психологічної підтримки і проявленого милосердя.

  На передовій неоголошеної війни поруч із військовими – наші мужні і патріотичні медики, віддані обраному фаху й Батьківщині.

  Сьогодні в області нами багато зроблено у сфері охорони здоров’я. Але багато роботи ще попереду. Найбільше пишаюся модернізованою дитячою обласною лікарнею. Адже йдеться про врятовані життя маленьких луганчан. Нами відкрито нові відділення лікувальних закладів, придбано сучасне обладнання, оновлено санітарний автопарк. Наразі працюємо над масштабними проектами обласної лікарні та онкодиспансеру.

  Як людина, життя якої вже декілька разів рятували люди у білих халатах, низько вклоняюся перед вами. Дякую за щоденну благородну справу, за глибокі знання і добрі серця! Зичу вам та вашим сім’ям міцного здоров’я, незмінного щастя, достатку і мирного неба над головою!

  Голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз

 • До уваги суб'єктів господарювання, які здійснюють реалізацію технічно складних побутових товарів

  Нагадуємо суб'єктам господарювання, які здійснюють реалізацію технічно складних побутових товарів: Постановою кабінету міністрів України від 16.03.2017р №231 Уряд визначив Перелік груп технічно складних побутових товарів, продаж яких здійснюватиметься із застосуванням реєстраторів розрахункових операцій (РРО). Положеннями п.296.10 ст.296 Податкового кодексу України та ст.9 Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» передбачено обов'язковість застосування РРО суб'єктами господарювання, які здійснюють реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту.

 • Індивідуальні податкові консультації на запити платників розглядаються за окремим Порядком

  ДПІ у м. Лисичанську звертає увагу: індивідуальні податкові консультації (ІПК) на запити платників, які надійшли з 01.04.2017 року розглядаються за окремим Порядком, який покликаний забезпечити єдиний підхід до розгляду та надання відповідей на звернення платників.

  Нагадаємо: з указаної дати набрала чинності оновлена редакція статті 52 та 53 Податкового кодексу України (ПКУ), які опікуються податковими консультаціями. Тож, «свіжі» ІПК вносяться до Єдиного реєстру індивідуальних податкових консультацій (Реєстр) згідно із затвердженим Державною фіскальною службою України (ДФСУ) Порядком і періодично (не рідше разу на тиждень) публікуються. Нині Реєстр доступний в Електронному кабінеті платника на веб-сайті ДФСУ: https://cabinet.sfs.gov.ua .

 • Надходження військового збору склали майже 7 мільйонів гривень

  За словами в.о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ірини Філімонової: «За п’ять місяців поточного року сума військового збору, спрямована до державного бюджету платниками податків міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля складає 6 млн 578,5 тис.грн».

  Вона відзначила, що стабільні надходження збору на підтримку армії, це прояв справжнього патріотизму бізнес-спільноти регіону та нагадала, що платниками військового збору є фізичні особи – резиденти, які отримують доходи як в Україні, так і за її межами, фізичні особи - нерезиденти, які отримують доходи в Україні, а також податкові агенти.

 • За реєстрацією РРО - до Лисичанської ДПІ

  Як повідомила начальник відділу обслуговування платників Лисичанської ДПІ Ольга Богдан: «Протягом січня-травня 2017 року фахівцями відділу обслуговування платників ДПІ у м.Лисичанську зареєстровано 88 реєстраторів розрахункових операцій (РРО), 215 книг обліку розрахункових операцій (КОРО) та 92 розрахункові книжки».

  Вона акцентувала увагу що, скасування РРО регламентується Порядком реєстрації та застосування РРО, що застосовуються для реєстрації розрахункових операцій за товари (послуги), затвердженим наказом Міністерства фінансів України від 14 червня 2016 року № 547 (Порядок).

 • 30 июня заканчивается срок уплаты:

  — НДС за май 2017г. плательщиками, уплачивающими его ежемесячно;

  — налога на доходы с начисленного, но не выплаченного дохода, за май 2017г.;

  — военного сбора с дохода, начисленного в мае 2017г., но не выплаченного;

  — налога на доходы с общей суммы процентов, начисленных за май 2017г, на суммы банковских вкладных (депозитных) или текущих счетов, сберегательных (депозитных) сертификатов, вкладов (депозитов) членов кредитного союза в кредитном союзе;

 • 29 июня заканчивается срок уплаты:

  — единого взноса за май 2017 года горными предприятиями.

  Государственная налоговая инспекция г. Лисичанска

   

 • У місті Привілля були знайдені вибухонебезпечні предмети

  Протягом минулої доби, 14 червня, піротехнічними розрахунками Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС) було перевірено 1,94 га місцевості на території Луганської області , де виявлено та вилучено 112 одиниць вибухонебезпечних предметів, а саме: 19 артилерійських снарядів, 14 ручних мін, 8 одиниць інженерних боєприпасів, 42 підривника, 11 одиниць набоїв та 18 одиниць інших вибухонебезпечних предметів.

 • В Лисичанську пройшло засідання комісії з питань захисту прав дитини

  Сьогодні, 15 червня в Лисичанській міській раді відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини, на якому були розглянуті наступні питання:

  — про встановлення дітям статусу дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;

 • У Лисичанську працює дитячий табір "Рекорд"

  Дитячий оздоровчий табір (ДОТ) «Рекорд» при Лисичанській міській ДЮСШ розпочав свою роботу з 5 червня. Тривалість зміни — 14 днів (без урахування вихідного дня-неділі). На цей час у таборі проходять оздоровлення 50 вихованців відділення акробатичного рок-н-ролу.

 • "Запобігти. Врятувати. Допомогти"

  14 червня в дитячому мовному таборі «The Sun Republic» КЗ «Лисичанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 8» відбулося свято в рамках Всеукраїнської акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти». На святі були присутні гості: головний спеціаліст відділу цівільного захисту Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області, майор служби ЦЗ Тамашевська О.Л., начальник караулу ДПРЧ № 9 (м. Лисичанськ), капітан служби ЦЗ Мартинюк Артем Ігорович та його бойовий караул, волонтери загону швидкого реагування Луганської обласної організації «Червоний Хрест», а також гість з Америки, мешканець Північної Кароліни Алекс Гавен.

 • Про проведення повідомної реєстрації колективних договорів у травні 2017 року

  Управлінням праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради протягом травня 2017 року проведена повідомна реєстрація 10 колективних договорів між керівництвом підприємств, установ, організацій усіх форм власності та професійними спілками (трудовими колективами) і 7 змін та доповнень до них.

 • В Лисичанську пройшов чемпіонат міста зі стрибків на батуті

  10 червня в спортивній залі КЗ «ЛМДЮСШ» пройшов чемпіонат міста Лисичанська зі стрибків на батуті (стрибки на акробатичній доріжці), присвячений Дню молоді. В змаганнях взяли участь 20 спортсменів, що вибороли перемогу за своєю програмою:

 • Переможці конкурсу "Україна очима дітей АТО" здійснили подорож до міста Чернівці

  З 1 по 9 червня за підтримки Всеукраїнської громадської молодіжної організації «Молодіжний Рух «Здорова Україна» 17 учнів художніх шкіл та художніх відділень шкіл мистецтв міст Лисичанська, Сєвєродонецька, Рубіжного, Кремінної та Щастя — переможці конкурсу «Україна очима дітей АТО» — у супроводі викладачів здійснили чергову подорож до Західної України, на цей раз до файного міста Чернівці. До складу делегації увійшли шість учнів художнього відділу Лисичанської дитячої школи мистецтв № 1 у супроводі завідуючої відділом, викладача Ольги Тєлушкіної.

 • Щодо недопущення зсувних процесів

  Шановні мешканці міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля!

  З метою недопущення розвитку зсувних процесів на території міст Лисичанськ, Новодружеськ та Привілля управління капітального будівництва Лисичанської міської ради звертається до вас з наступним проханням:

  • не робити вирубування зелених насаджень по схилах ярів;
  • — не порушувати природний ухил ярів (розчищення і терасування під городи);
  • — не робити надмірний полив садів і городів на схилах;
  • — не виконувати будівництво на схилах;
  • — не пригружати борти ярів побутовим сміттям.

  Інженерно-геологічна служба управління капітального будівництва Лисичанської міської ради

 • Зсувні процеси у Лисичанську (фото)

  Місто Лисичанськ розташоване на правому крутому схилі річки Сіверський Донець, порізаному численними ярами глибиною до 50 м і крутизною схилів до 30-40о. Це регіон, геологічна будова якого надзвичайно складна. На території м. Лисичанська отримали широкий розвиток небезпечні геологічні процеси — зсуви.

  Зсуви — зміщення порід на схилах під дією сили тяжіння в різноманітних формах, об’ємах, з різною швидкістю і на різні відстані.

 • В Лисичанске состоялось заседание совета безопасной жизнедеятельности населения

  Сегодня, 13 июня, в Лисичанском городском совете состоялось заседание совета безопасной жизнедеятельности населения. Возглавил заседание заместитель городского головы Андрей Якимчук.

 • В Лисичанську відбулось позачергове засідання сесії

  Вчора, 12 червня, відбулось засідання позачергової 30-ї сесії Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

  В роботі сесії взяли участь депутати та їх помічники, міський голова Новодружеська, керівники та співробітники органів державної влади, керівники структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств, представники громадськості та засобів масової інформації .

  Також на сесії були присутні заступники голови Луганської облдержадміністрації Юрій Клименко і Вадим Данієлян та директор Департаменту житлово-комунального господарства облдержадміністрації Віталій Сурай.

 • У центральній бібліотеці пройшла творча зустріч з поетом та бійцем добровольчого батальйону "Золоті ворота" Петром Билиною

  11 червня у центральній бібліотеці Лисичанська за підтримки громадської організації «Відродження сходу» відбулася творча зустріч з бійцем добровольчого батальйону «Золоті ворота» Петром Билиною і презентація його книги «Війна кличе. Стань переможцем».

 • Працівники закладів культури провели заходи для дітей пришкільних таборів

  Літо — улюблена пора року усіх дітлахів. Забезпечення цікавого та змістового відпочинку дітей під час літніх канікул є одним із головних завдань працівників закладів культури.

 • Вітаємо Олександру Ісаєву з перемогою в ІV міжнародному фестивалі Bellydance!

  З 8 по 11 червня у м. Київ відбувся ІV міжнародний фестиваль Bellydance «Enigma of Arabia». Метою проведення фестивалю було визначення кращих виконавців східного танцю; стимулювання міжкультурного спілкування за допомогою популяризації та розвитку східних танців, як концентрованого прояву естетичних і духовних цінностей Сходу і Заходу; ознайомлення громадськості з красою східного танцю і тенденціями його розвитку в Україні та виявлення творчо обдарованих особистостей.

 • Увага! Шахраї!

  Державна податкова інспекція у м. Лисичанську спільно з УВБ ГУ ДФС у Луганській області інформує, що останнім часом у місті Лисичанську зафіксовані випадки, коли невстановлені особи телефонують підприємцям від імені посадових осіб фіскальних органів та повідомляють про початок перевірки, а після цього вимагають гроші за її не проведення.

  У зв’язку з цим ДПІ у м. Лисичанську ГУ ДФС у Луганській області офіційно заявляє, що це – справа шахраїв і закликає підприємців бути пильними. У разі дзвінків з подібними «проханнями» рекомендуємо негайно звертатися до правоохоронних органів.

  Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

 • 22 червня чергова сесія міської ради (оновлено)

  Засідання чергової сесії Лисичанської міської ради сьомого скликання відбудеться 22 червня 2017 року о 14.00 у залі засідань міської ради.

 • Вітаємо призерів регіонального турніру зі спортивних бальних танців "SummerStars 2017"

  Традиційно на початку червня зала для глядачів Лисичанського міського Палацу культури радо зустрічає учасників щорічного регіонального турніру зі спортивних бальних танців «Summer Stars 2017».

  Нагадаємо, що турнір було започатковано керівником зразкового ансамблю бального танцю «Юнліс» Олександром Посошко у 2002 році.

  Відкриття турніру розпочалося зі святкового параду, в якому взяли участь понад 300 учасників з колективів міст Луганської та Донецької областей, а саме Лисичанська, Сєвєродонецька, Сватово, Слов’янська, Бахмута та Старобільська.

 • Про організацію літнього відпочинку дітей у таборі "Джура"

  Шановні батьки! Головне управління Національної поліції в Луганській області запрошує на літній відпочинок дітей в оздоровчому таборі «Джура», який буде функціонувати влітку 2017 року у с. Лиман Старобільського району Луганської області.

 • Щодо отримання монетизованої суми субсидії громадянам, які вели економне домогосподарство

  До уваги отримувачів житлової субсидії міст Лисичанська, Новодружеська, Привілля!

  Управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради повідомляє: Постановою Кабінету Міністрів України від 26.04.2017р. № 300 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», яка набула чинності з 01.05.2017р., громадянам, які вели економне домогосподарство, передбачається перерахування частини невикористаної суми субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з газо/електропостачання для індивідуального опалення.

 • До уваги отримувачів житлової субсидії!

  Управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради інформує: відповідно до абз.11 п.14 порядку призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово—комунальних послуг,

 • Уважаемые работники и ветераны легкой промышленности!

  Искренне поздравляем вас с профессиональным праздником!

  Легкая промышленность — одна из самых давних отраслей народного хозяйства, которая вносит значительный вклад в развитие экономики нашего государства. Ежедневно миллионы граждан пользуются товарами легкой промышленности. Благодаря профессионализму работников отрасли и их добросовестному труду развивается потребительский рынок, повышается качество и расширяется ассортимент продукции.

  Пусть у всех работников легкой промышленности будут только высокие показатели труда, технологии производства постоянно совершенствуются, а объемы продукции растут с каждым днем!

  В этот праздничный день желаем вам и вашим семьям мира и добра, здоровья и благополучия, любви и тепла семейного очага. Новых вам трудовых достижений, плодотворных идей и успешных решений, чтобы вы могли всегда радовать наших граждан качественными и доступными товарами!

  Лисичанский городской голова Сергей Шилин

  Лисичанский городской совет и его исполнительный комитет

 • Акцизні новації: внесено зміни до форми акцизної накладної та розрахунку коригування

  Внесено зміни до форми акцизної накладної та розрахунку коригування до неї. Їх доповнено ще одним типом причини, за якою документ не видають отримувачу пального, — «6» — виробництво пального в споживчій тарі ємністю до 2-х літрів (включно). Також викладено в новій редакції форму заявки на поповнення (коригування) залишку пального. Якщо пальне відвантажується на умовах статті 229 Податкового кодексу України, то у верхній лівій частині замість відмітки «Х» платники використовуватимуть тип причини «1».

  Довідково: згадані новації набируть чинності з дня їх офіційного оприлюднення (публікації). Станом на 01.06.2017р. — не опубліковано.

  Державна податкова інспекція м. Лисичанська

 • Акцизні новації: внесено зміни до форми декларації акцизного податку

  ДПІ у м. Лисичанську інформує: внесено зміни до форми декларації акцизного податку. Зокрема, відкориговано розділ Д «Податкові зобов’язання з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів» у зв’язку зі скасуванням з 01.01.2017р. роздрібного акцизу з реалізації пального.

  Державна податкова інспекція м. Лисичанська

 • Льготы на оплату жилищно-коммунальных услуг!

  Управление труда и социальной защиты населения Лисичанского городского совета обращает внимание получателей льгот и жилищных субсидий!

  Согласно Положению о порядке назначения и предоставления населению субсидий для возмещения расходов на оплату жилищно-коммунальных услуг, приобретения сжиженного газа, твердого топлива (ПКМУ от 21.10.1995 № 848) с 01.05.2016, в случае назначения субсидии, льготы на оплату жилищно-коммунальных услуг, приобретение твердого топлива и сжиженного баллонного газа не насчитываются.

 • Щодо підготовки енергетичних господарств до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років

  Для організації належної та своєчасної підготовки енергетичного господарства підприємств, установ та організацій до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 рр. інспекція Держенергонагляду вважає за необхідне звернути Вашу увагу, що тільки своєчасно розпочата та організаційно забезпечена робота може гарантувати його стале функціонування в зимовий період.

 • "В ногу со временем"

  Несмотря на то, что слушатели Университета третьего возраста находятся на каникулах, они продолжают активно посещать в территориальном центре все мероприятия, занятия и клубы по интересам. Совместно с Центром научно-технического творчества учащейся молодежи, под руководством руководителя кружка Арт-студии Оксаны Насниковой, для активных ветеранов и пенсионеров был проведен мастер-класс по песочной анимации.

 • З початку року 6 громадян Лисичанська стали платниками ЕСВ добровільно

  «З початку поточного року, можливістю заключати договори добровільного страхування у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування скористалися 6 осіб» - повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ДПІ у м. Лисичанську Сергій Макаренко.

 • З початку року від платників Лисичанського регіону в бюджет надійшло понад 151 млн грн.

  «За п’ять місяців поточного року платниками Лисичанського регіону до бюджетів всіх рівнів спрямовано 151 млн 44,9 тис. грн, - повідомила в. о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ірина Філімонова. - До державного бюджету перераховано податків та зборів у сумі 54 млн 997,9 тис грн, що на 8 млн 133,4 тис грн або на 17,4 % більше, ніж надходжень за відповідний період минулого року та 96 млн 47,0 тис грн - до місцевого бюджету».

 • Університет державної фіскальної служби України запрошує на навчання

  У зв’язку з початком 12 липня 2017 року вступної кампанії до вищих навчальних закладів України Департамент кадрової політики та роботи з персоналом інформує про зміни до порядку прийому на навчання до ВНЗ України та Університету державної фіскальної служби України (далі — Університет) у 2017 році.

 • ДПІ ВІДПОВІДАЕ НА ЗАПИТАННЯ

  ЗАПИТАННЯ: Які дії юридичної особи, якщо органами місцевого самоврядування, протягом звітного року, внесено зміни до раніше прийнятих ставок та пільг на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки?

  ВІДПОВІДЬ: Якщо органом місцевого самоврядування, в межах наданих йому повноважень, протягом звітного року внесено зміни до прийнятого рішення по встановлених ставках та пільгах з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, то юридичні особи протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення такого рішення мають право подати декларації з уточненими сумами податкових зобов’язань з податку.

  Державна податкова інспекція м. Лисичанська

 • 20 июня 2017 года заканчивается срок подачи:

  - декларации по НДС за май 2017г. плательщиками, у которых налоговый период равен календарному месяцу;

  - отчета по ЕСВ по ф.№ Д4 за май 2017г.;

  - декларации по плате за землю (земналогу и/или арендной плате за земучастки государственной либо коммунальной собственности) за май 2017г. плательщиками, избравшими месячный срок отчетности;

 • В Лисичанську пройшло засідання Координаційної ради з питань сім'ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім'ї та протидії торгівлі людьми

  Вчора, 8 червня, в Лисичанській міській раді відбулось засідання Координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми. Очолив засідання заступник міського голови Ігор Ганьшин.

 • 20 июня 2017 года заканчивается срок уплаты:

  - авансовых взносов по единому налогу плательщиками единого налога I и II групп за июнь 2017г.;

  - единого взноса (кроме горных предприятий) за май 2017г.

  Государственная налоговая инспекция г. Лисичанска

 • "Когда душа поет"

  Сегодня, 8 июня, подопечных Лисичанского терцентра посетили участники народного ансамбля народной песни «Вышиванка» городского дворца культуры.

  На встречу с ансамблем пришли те, кто желает отдохнуть душой и насладиться прекрасной музыкой.

 • Автоматизовані системи раннього виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення населення у разі їх виникнення

  З метою своєчасного виявлення на об’єктах підвищеної небезпеки загрози виникнення надзвичайних ситуацій та здійснення оповіщення персоналу та населення, яке потрапляє в зону можливого ураження Лисичанське міське управління ГУ ДСНС України у Луганській області повідомляє, що відповідно до статті 53 Кодексу цивільного захисту України на об’єктах підвищеної небезпеки передбачено створення та функціонування автоматизованих систем раннього виявлення загрози виникнення надзвичайних ситуацій та оповіщення населення у разі їх виникнення.

 • Уточнення часу акредитації

  18839662_1480702708667088_5421712486069436248_oШановні журналісти, прохання надати ваші дані щодо відвідування репетиції та участі у брифінгу для ЗМІ лідеру гурту «Океан Ельзи» Святослава Вакарчука.

  Дані на акредитацію надсилайте на електронну пошту [email protected] до 12:00 четверга, 8 червня (підтвердження та інформацію щодо місця отримання бейджів «преса», часу прес-брифінгу та інше, буде розіслано акредитованим ЗМІ по завершені прийому заявок).

 • Лисичани-переможці та призери Міжнародного конкурс-фестивалю "Сузір'я Святогір'я"

  3 червня у місті Миколаївка Донецької області відбувся XІІ Міжнародний конкурс-фестиваль «Сузір’я Святогір’я», в якому прийняли участь учні та викладачі шкіл естетичного виховання міст Лисичанськ та Привілля.

  Основною метою фестивалю є виявлення та підтримка молодих талантів, показ досягнень та сценічної майстерності дітей та молоді, естетичний розвиток підростаючого покоління.

 • Будьте пильними до підозрілих предметів!

  Пам’ятайте, що розмінуванням, знешкодженням або знищенням вибухонебезпечних предметів займаються тільки підготовлені фахівці-сапери, допущені до цього виду робіт.

  При виявленні вибухонебезпечного пристрою:

  • — негайно повідомте чергові служби органів внутрішніх справ, ДСНС (за тел. 101);
  • До відома всіх бажаючих потрапити на концерт гурту "Океан Ельзи" у Лисичанську

   9 червня рух автобусів на приміських та міжміських (внутрішньообласних) автобусних маршрутах загального користування буде здійснюватися в повному обсязі з автостанцій, а також із зупинок, передбачених розкладом руху.

   За інформацією Департаменту регіонального розвитку, промисловості, інфраструктури та енергозбереження ОДА, у разі потреби буде залучено додаткові автобуси та виконуватися додаткові рейси.

   Луганська обласна державна адміністрація

  • В детском саду "Калинушка" отрыли сразу две новые группы

   Сегодня, 7 июня, в детском саду «Калинушка» в городе Приволье торжественно открыли сразу две новые, отремонтированные группы. Отметим, что детский сад находится на балансе шахты им. Г.Г. Капустина. В течение нескольких месяцев ПАО «Лисичанскуголь» за счет собственных средств делал ремонт помещений в соответствии с установленными требованиями.

  • Подопечные терцентра отметили День журналиста

   Сегодня, 7 июня, в Лисичанском территориальном центре состоялось встреча с обладательницей «Золотой медали украинской журналистики», почетным ветераном г. Лисичанска, выпускницей Университета третьего возраста и просто замечательной женщиной Татьяной Сильванович.

   Татьяна Николаевна в своем выступлении рассказала об ее отношении к журналистике: «Эта профессия очень многогранна и до истины, порой, приходится идти долгим путем. У каждого журналиста есть свой почерк и изюминка, благодаря чему добиваешься успеха и признания».

  • Літо стартувало: відпочинок - 2017!

   Сьогодні, 6 червня, гостинно розчинили двері для дітлахів 14 літніх мовних таборів з денним перебуванням на базах загальноосвітніх навчальних закладів №№ 2, 4, 5, 8, 12, 14, 24, 25, 26, 27, 29, 30, НВК «Гарант» відділу освіти Лисичанської міської ради.

   У червні 2017 року в літніх мовних таборах мають можливість відпочити за кошти місцевого бюджету 800 дітей пільгових категорій і 165 дітей за кошти батьків.

  • Легендарний гурт "Океан Ельзи" 9 червня завітає до Лисичанська

   Концерт відбудеться о 20.00 на лисичанському стадіоні «Шахтар».

   Вхід до стадіону розпочнеться о 18:00.

   Відвідувачі концерту мають дотримуватись правил поведінки під час проведення масових заходів.

   Так, суворо забороняється:

   • — вхід до стадіону у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння;
   • — вживання алкогольних напоїв або наркотичних речовин на території стадіону;
   • — пронесення скляних пляшок, піротехнічних приладів та вибухонебезпечних предметів, вогнепальної або холодної зброї.

   На території стадіону буде здійснюватися продаж безалкогольних напоїв та продуктів харчування.

  • 9 червня у Лисичанську буде змінено рух транспорту

   У зв’язку із проведенням концерту гурту «Океан Ельзи» до його закінчення буде обмежено рух легкового та вантажного автотранспорту з 07.00 по вул. Сосюри від вул. Кронштадтської до Гарібальді, а також по проспекту Перемоги від вул. Гарібальді до стадіону «Шахтар».

   Також, з 12.00 у зазначених напрямках буде обмежено рух громадського транспорту.

   Об’їзд здійснюватиметься по вулицям Кронштадтській, Волгоградській та Канатній або по вулицям Кронштадтській та Карла Маркса.

   Сподіваємось на розуміння за тимчасові незручності.

  • Рятувальники забезпечують мешканців міста водою

   Рятувальники завжди небайдужі до людей, котрі потрапили у складну життєву ситуацію. Так, з 29 травня і по теперішній час у деяких районах м. Лисичанськ припинено водопостачання у житлові будинки міста.

   У зв’язку з цим бійці Державної пожежно-рятувальної служби м. Лисичанськ щоденно починаючи з 31 травня забезпечують мешканців міста водою.

  • ДСНС попереджає про правила безпеки під час літнього відпочинку

   Під час літніх канікул діти часто залишаються без догляду. Батьки та вчителі вже не можуть контролювати кожен крок маленького бешкетника, саме тому зростає небезпека виникнення надзвичайних ситуацій за участю дітей.

  • ДСНС попереджає. Будьте обережні на воді!

   Пам’ятайте!

   • 1. Не запливайте за обмежувальні буйки.
   • 2. Не пірнайте з берегу в невідомих вам місцях (глибина може бути недостатньою для пірнання).
   • 3. Не допускайте переохолодження тіла у воді, при появі судом негайно вийдіть з води.
   • 4. Стримуйте оточуючих від необережних вчинків.
   • 5. Не залишайте дітей без нагляду старших. Забороняйте самостійно заходити у воду.

   Лисичанське міське управління ГУ ДСНС України у Луганській області

    

  • У Лисичанську пройшло чергове засідання виконкому

   У Лисичанську пройшло чергове засідання виконкому Вчора, 6 червня, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради. Очолив засідання міський голова Сергій Шилін.

   Члени виконавчого комітету розглянули питання про будівництво та архітектуру, про облік та розподіл житлової площі, про опіку та піклування.

   Виконавчий комітет заслухав інформацію про роботу шкіл естетичного виховання міст Лисичанськ, Новодружеськ та Привілля, а також погодив розмір щомісячної плати за навчання в школах естетичного виховання мм. Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля з 01.09.2017 року.

  • Вітаємо колектив газети "Новий путь" з перемогою у всеукраїнському конкурсі!

   В професійне свято — День журналіста — колектив міської газети «Новий путь» став переможцем всеукраїнського творчого конкурсу Національної спілки журналістів України в номінації «КРАЩА МІСЦЕВА ГАЗЕТА».

   На сьогоднішній день міська газета «Новий путь» успішно перетворилося з комунальної на приватне підприємство, засноване працівниками трудового колективу. Газета має збалансовану змістовну модель, є лідером за тиражем серед районних видань не лише Сходу країни.

   Зазначимо, що це звання присуджується щорічно кращим газетам країни за високопрофесійне систематичне висвітлення проблем рідного краю, соціально-економічного життя району, міста, області, регіону, виробництва, науки, освіти та спорту.

   Вітаємо весь колектив газети «Новий путь» із заслуженою перемогою!

  • Делегація із Лисичанська взяла участь у святкуванні Дня утворення Луганщини

   3 червня відзначили 79-річчя від дня утворення Луганщини.

   Дійство пройшло у місті Рубіжне. З самого ранку було організоване справжнє свято спорту на стадіоні ім. Виноградова. Там пройшов футбольний матч, а разом з тим веселі естафети та ігри для юнаків і дівчат.

  • У Лисичанську пройшло позачергове засідання сесії

   2 червня в Лисичанську відбулось засідання позачергової 29-ї сесії Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна. В роботі сесії взяли участь депутати та їх помічники, міський голова Новодружеська та заступник міського голови Привілля, керівники та співробітники державних органів влади, керівники структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств, представники громадськості та засобів масової інформації .

  • В терцентре отметили 79-ю годовщину образования Луганщины

   2 июня, в преддверии празднования 79-й годовщины образования Луганской области, в терцентре состоялась литературная встреча с заслуженным работником культуры Украины, членом литературного объединения «Исток», поэтом, композитором и певцом Анатолием Алексеенко.

   В исполнении поэта звучали народные, патриотические и лирические произведения, а также прекрасные стихотворения о родном крае. Подопечные терцентра внимательно слушали каждую строку и награждали гостя бурными аплодисментами. Искреннее исполнение никого не оставило равнодушным. Царила теплая и доброжелательная атмосфера, а за чашкой чая каждый делился воспоминаниями о родном крае.

  • Щодо забезпечення осіб з обмеженими фізичними можливостями технічними та іншими засобами реабілітації

   Управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відповідно до покладених повноважень та діючого законодавства організовує роботу з забезпечення осіб з обмеженими фізичними можливостями технічними та іншими засобами реабілітації.

  • Уважаемые работники средств массовой информации!

   Примите искренние поздравления с вашим профессиональным праздником — Днем журналиста!

   Ваша работа обеспечивает реализацию важнейших прав человека — права на информацию и права на свободу слова. Трудно переоценить вашу роль в формировании общественного мнения, освещении событий в нашей стране и родном городе. Поэтому примите в День журналиста слова признательности за благородный и ответственный труд, за искренние репортажи и статьи, за честную и добропорядочную позицию, за веское и аргументированное слово.

   В день вашего профессионального праздника желаем всем крепкого здоровья, добра, мира и благополучия, осуществления замыслов и мечтаний, успехов в реализации планов и идей. Пусть все ваши новости будут позитивными, а богатая аудитория и круг верных поклонников вашего таланта только расширяется. Острых тем, неисчерпаемого вдохновения и удовольствия от творчества!

   Лисичанский городской голова Сергей Шилин

   Лисичанский городской совет и его исполнительный комитет

  • Шановні друзі!

   Від щирого серця вітаю вас із професійним святом — Днем журналіста!

   Свобода слова стала одним з головних надбань незалежної України. Непорушність цього базового принципу демократії залежить не лише від дотримання законності, але й від вимогливості журналіста до самого себе, від його відповідальності перед країною, суспільством.

   В умовах відкритої інформаційної війни проти нашої держави саме від вас залежить перемога у битві за свідомість та душі наших земляків.

   За можливість писати правдиво і об’єктивно вам часом доводиться ризикувати своїми життями.

   Сьогодні Луганщина — символ праведної боротьби українців за свою незалежність. Від наших спільних зусиль залежить, як нашу Батьківщину сприйматимуть завтра.

   Саме тому суспільство чекає від вас об’єктивного, пильного та небайдужого погляду на події у регіоні та вболівання за долю рідного краю.

   Тож, прийміть слова щирої поваги та вдячності за Вашу самовіддану працю. Бажаю Вам невтомного творчого пошуку у роботі, натхнення та журналістського чуття. Злагоди та добробуту Вашим родинам!

   Голова Луганської обласної державної адміністрації — керівник обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз

  • На відновлення податкового кредиту за послугами на підставі рахункe - 365 днів

   Відповідно до пункту 198.6 статті 198 Податкового кодексу України (ПКУ) у разі, якщо платник податку не включив у відповідному звітному періоді до податкового кредиту суму податку на додану вартість (ПДВ) на підставі отриманих податкових накладних/розрахунків коригування до таких податкових накладних, зареєстрованих в Єдиному реєстрі податкових накладних (ЄРПН), таке право зберігається за ним протягом 365 календарних днів з дати складання податкової накладної/розрахунку коригування.

  • З 1 липня 2017 року працюватиме нова процедура зупинення реєстрації податкових накладних та розрахунків коригування

   ДПІ у м. Лисичанську інформує: у новій редакції викладено Порядок ведення Єдиного реєстру податкових накладних (ЄРПН), затверджений постановою від 29.12.2010р. № 1246. Документ увідповіднено до цьогорічних законодавчих новацій, зокрема, щодо механізму зупинення реєстрації податкових накладних (ПН) та розрахунків коригування (РК) в ЄРПН.

   Нагадуємо: фактично процедура зупинення реєстрації ПН та РК у разі їх відповідності критеріям «ризику» повинна запрацювати з 01.07.2017р. (пункт 57 підрозділу 2 розділу ХХ Податкового кодексу України). Довідково: згадані критерії наразі не затверджено — вони перебувають у стадії проекту.

   Державна податкова інспекція м. Лисичанська

  • Дорогі земляки!

   Рідна Луганщина підходить до святкування свого Дня народження у надскладних умовах. Територія розділена лінією зіткнення, населення дезорієнтоване і дезінформоване, відсутні візії майбутнього краю. Проте період кризи — це також період нових можливостей.

   Мої діди і прадіди поховані на цій землі, тут народилися мої діти. Тому я до останнього подиху буду боротися за єдність і добробут малої батьківщини.

   Успіх ввіреної мені в керівництво території, розбудова мирного життя на її теренах є найкращою контрпропагандою і запорукою об’єднання Луганщини.

   Ми обрали шлях консолідації зусиль влади і громадськості. На зміну політичним гаслам має прийти фахова дискусія. Голос тих, хто кожного дня своєю працею демонструє справжній патріотизм, має бути почутим.

   З вітальним словом та щирими побажання добра і миру звертаюся до кожного жителя області від Троїцького до Антрацита, від Мілового до Сватового. Луганщина у нас одна! І в наших силах змінити долю рідного краю, забезпечити гідну старість батькам і дати майбутнє дітям! Сподіваюся, що 80-ту річницю створення області ми святкуватимемо єдиним родинним колом в українському Луганську!

   Разом ми відновимо єдність Луганщини і змінимо країну! З Днем області!

   Голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз

  • Вітаємо переможців відкритого чемпіонату міста Сєвєродонецьк з легкої атлетики

   31 травня в місті Сєвєродонецьк відбулись змагання відкритого чемпіонату міста з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2002-2003 р.н., 2004-2005 р.н., 2006 р.н. та молодше.. В змаганнях взяли участь 50 спортсменів з Лисичанська та Сєвєродонецька..

   За підсумками змагань вихованці Лисичанської ДЮСШ показали наступні результати:

   І місце – Олексій Алексєєв (біг 60 м, 200 м, 400 м, 800 м, стрибки у довжину, стрибки у висоту), Олександра Шеховцова (біг 400 м), Дарина Степаненко (біг 60 м, 200 м, стрибки у довжину), Віктор Титарев (біг 800 м), Богдан Дубовик (біг 400 м), Марія Токарева (біг 60 м), Ксенія Лазурко (стрибки у висоту), Михайло Касьянов (біг 800 м) ;

  • Експорт товару за ціною нижче придбання: ПДВ доплата - відсутня

   До всієї суми операцій з експорту товарів застосовують нульову ставку обкладення податком на додану вартість (ПДВ), незалежно від співвідношення ціни придбання товарів та їх фактичної ціни експорту. До різниці між ціною придбання товарів та фактичною ціною їх вивезення за межі України в митному режимі експорту також застосовується нульва ставка ПДВ.

   Державна податкова інспекція м. Лисичанська

  • Порядок сплати єдиного податку для 1 та 2 груп платників

   Згідно з пунктом 293.1 статті 293 Подоткового кодекса України (ПКУ) ставка податку для платників 1 групи встановлюється у відсотках (фіксовані ставки) до розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня податкового (звітного) року, 2 групи — у відсотках (фіксовані ставки) до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року.

  • 15 июня заканчивается срок подачи

   - отчета об использовании КУРО (РК) (ф.№ ЗВР-1) за май 2017г.

   Государственная налоговая инспекция г. Лисичанска

  • 9 июня заканчивается срок подачи

   • — отчета об объемах производства и реализации спирта (ф.№ 1-РС) за май 2017г.;
   • — отчета об объемах производства и реализации алкогольных напитков (ф.№ 2-РС) за май 2017г.;
   • — отчета об объемах производства и реализации табачных изделий (ф.№ 3-РС) за май 2017г.;
   • — отчета об объемах приобретения и реализации алкогольных напитков в оптовой сети (ф.№ 1-ОА) за май 2017г.;
   • — отчета об объемах приобретения и реализации табачных изделий в оптовой сети (ф.№ 1-ОТ) за май 2017г.

   Государственная налоговая инспекция г. Лисичанска

  • В мікрорайонах міста святкували День захисту дітей

   Традиційно, до Міжнародного дня захисту дітей, працівники закладів культури підготували яскраву розважальну програму для дітлахів міста.

   З самого ранку свята розпочалися біля Палаців культури міста: розважальна програма «Смурфики встречают гостей» (ПК ім. В.М. Сосюри), театралізоване свято «Дайте дітям награтися» (міський ПК), концертна програма «Сонячний карнавал» (ПК «Діамант»). Діти поринули в атмосферу казкових пригод і розваг. Герої мультфільмів дарували всім чудовий настрій, а допомагали їм у цьому учасники художньої самодіяльності Палаців культури міста. Наприкінці заходів всі присутні отримали солодкі подарунки від народного депутата України Сергія Дунаєва та політичної партії «Опозиційний блок».

  • В Лисичанске городской голова поздравил детей с праздником

   Вчера, 1 июня, городской голова Сергей Шилин поздравил маленьких лисичан с Международным днем защиты детей.

   Дети — это самое ценное, это самое главное в жизни. Их озорные улыбки и солнечное настроение непременно зависят от нас, взрослых. Детство должно запомниться каждому только яркими эмоциями, радостью и счастьем, которое ребенок пронесет с собой всю жизнь.

  • Щодо розрахунку розміру субсидії

   У зв’язку із закінченням опалювального періоду, управлінням соціального захисту населення Лисичанської міської ради буде здійснено розрахунок розміру субсидії на літній період для домогосподарств, які отримували субсидію у попередньому періоді, та з жовтня місяця — на новий опалювальний сезон.

  • "Майбутнє твориться сьогодні"

   Під такою назвою, вчора, 1 червня, в Центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю (ЦПРШМ) пройшло свято шанування обдарованих дітей та педагогів, що працюють з ними.

   Піднятися на вершину слави здібним учням допомогли особистісні якості: наполегливість, жага знань, уміння сконцентруватись та постійна допомога і підтримка справжніх фахівців своєї справи — талановитих вчителів.

  • 2 червня позачергова сесія міської ради

   Засідання позачергової сесії Лисичанської міської ради сьомого скликання відбудеться 2 червня 2017 року о 13.00 у залі засідань міської ради.

   На розгляд сесії виноситься наступне питання:

   1. Про ситуацію на комунальних підприємствах м. Лисичанська.

    

    

  • У Лисичанську відбулось чергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

   Минулої п’ятниці, 26 травня, в Лисичанській міській раді відбулось чергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

   Під час засідання члени комісії розглянули питання про забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення та заходи щодо попередження отруєнь дикорослими грибами населення мм.Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля; про стан системи оповіщення Лисичанської міської ради та заходи його покращення; про небезпеку зсувних процесів на території мм.Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля.

  • Команда ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 переможець обласних змагань серед загонів юних інспекторів руху 2017

   І знову перемога! 30 травня у м. Кремінна відбувся фінал ХХХХІ обласних змагань серед загонів юних інспекторів руху (ЮІР 2017). Наше місто представляла команда Лисичанської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4.

   Програма фіналу складалась із наступних конкурсів «Теоретичні знання Правил дорожнього руху», «Юний регулювальник», «Велоестафета» (індивідуальне керування велосипедом), «Медична допомога», «Агітаційно-пропагандистський виступ команди», «Соціальна реклама з безпеки дорожнього руху».

  • До відома інвалідів та інших осіб, що потребують забезпечення протезами нижніх кінцівок

   Вчора, 31 травня, в управлінні праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбувся плановий виїзд медико-технічної бригади ТОВ «Центр протезування «Інвалтруд».

   Наступний плановий виїзд медико-технічної бригади ТОВ «Центр протезування «Інвалтруд» відбудеться 23 червня 2017 року з 8.00 до 9.00 за адресою управління праці та соціального захисту населення: вул. Маліновського, 22а, каб. 43 та з 9.00 до 12.00 - вдома згідно заявок громадян.

    

  • Как лисичанская детвора принимала поздравления с Международным днем защиты детей

   Детство — это самая прекрасная пора в жизни человека. Это самое беззаботное и веселое время. Счастливое детство — одна из самых больших удач в жизни человека.

   Сегодня, 1 июня, в чудесный детский праздник народный депутат Украины Сергей Дунаев, городской голова Сергей Шилин и его заместитель Игорь Ганьшин, депутаты городского совета от партии Оппозиционный блок посетили центр социально-психологической реабилитации детей в г. Лисичанске, чтобы поддержать ребят, лишенных родительской ласки и подарить им частичку своего душевного тепла. К ним присоединились руководитель и сотрудники Лисичанского городского отдела полиции и городской прокуратуры.

  • Юні футболісти отримали подарунок до Міжнародного дня захисту дітей

   Сьогодні, 1 червня, до Міжнародного дня захисту дітей на базі культурно-оздоровчого комплексу «Стадіон «Шахтар» пройшла матчева зустріч з футболу серед юнаків. Хлопці завзято грали та з впевненістю йшли до перемоги.

   Привітати юних футболістів зі змаганнями та святом завітав депутат Лисичанської міської ради Дмитро Карауланов. Він побажав хлопцям успіху у спорті та яскравих літніх канікул та подарував футбольні м’ячі та смачний святковий торт.

  • В Лисичанську святкують Міжнародний день захисту дітей

   Сьогодні, 1 червня, на площі біля Центру позашкільної роботи зі школярами та молоддю (ЦПРШМ) відбулася концертно-розважальна програма, присвячена Міжнародному дню захисту дітей.

   Безліч дітей, від зовсім маленьких до старшокласників з усмішками на обличчі та гарним настроєм вітали оплесками всіх виступаючих, грали та водили хороводи.

  • У Лисичанську завершилась традиційна акція "У подарунках увічнена пам'ять"

   Вчора, 31 травня, завершилась традиційна акція «У подарунках увічнена пам’ять». Захід проводився з метою поповнення фондів міського краєзнавчого музею речовими, документальними та фотографічними матеріалами.

   Мешканці та гості міста взяли активну участь в акції, завдяки чому фонди музею поповнились цікавими експонатами:

  • С Днем защиты детей!

   В этот первый летний теплый день поздравляем всех ребятишек и их родителей с веселым солнечным праздником — Днем защиты детей! Это один из самых важных праздников нашей страны и всего мира. Ведь именно дети — наше продолжение, наше будущее, наше цветенье и развитие. Именно они привносят в нашу жизнь понятие настоящего счастья, безграничной радости, детской непосредственности и бескорыстной любви. И мы, взрослые, должны проявлять ответственность и заботу, опеку и ласку, чтобы каждый день в радости жил маленький человек. Пусть внимание к детям и их проблемам принесет свои плоды в виде счастливых взрослых судеб.

   Мы хотим пожелать всем детям на Земле жить в мире, расти в крепких здоровых семьях, проводить вечера в уютных домах и засыпать в теплых постелях. Чтобы в их жизни не было глубоких ран разочарования, обид и злобы, а лишь бескрайняя любовь, материнское тепло и человеческое добро.

   Лисичанский городской голова Сергей Шилин

   Лисичанский городской совет и его исполнительный комитет

  • У Лисичанську пройшло засідання комісії з питань захисту прав дитини

   Вчора, 31 травня, в Лисичанській міській раді відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини. На засіданні були розглянуті наступні питання:

   — про визначення порядку участі батька у вихованні дитини;

  • Лисичанское КАТП завоевало две золотые награды от Союза национальных бизнес-рейтингов

   Лисичанское коммунальное автотранспортное предприятие заняло высокие позиции в национальных бизнес-рейтингах (НБР) и завоевало два золота среди предприятий Украины по сбору безопасных отходов по показателям «Прибыльность всех активов», а также среди предприятий Луганской области по сумме четырех номинаций финансово-хозяйственной деятельности.

  • В Лисичанске отметили День Конституции

   ТРК “Акцент”

  • Флаги над мемориалом "Танк" в Лисичанске

   ТРК “Акцент”

  • 28 июня лисичане отметили День Конституции Украины (фото)

   Вчера, 28 июня, с государственным праздником — Днем Конституции Украины жителей города поздравили участники художественной самодеятельности Дворцов культуры города.

   Давно замечено психологами, что при звуках украинской мелодии ноги сами бросаются в пляс, а красивое вокальное исполнение поднимает настроение и бодрость духа. Но когда артисты выкладываются самозабвенно, так что у зрителей «мороз по коже», возникает такой эмоциональный подъем, или как сейчас модно говорить: «драйв», что хочется парить в облаках.

  • День молодежи отметили в Лисичанске (фото)

   В минувшее воскресенье, 26 июня, лисичане отметили День молодежи. Праздничные мероприятия были подготовлены и проведены отделом по делам семьи, молодежи и спорта Лисичанского городского совета совместно с компьютерной локальной общегородской сетью LuReNET. По улицам города прошел велопробег, в котором приняли участие 60 велосипедистов из Лисичанска и Северодонецка. По окончанию велопробега участникам была предложена полевая каша.

   Молодежь города поздравил с праздником городской голова Сергей Шилин. «От всей души поздравляю вас с замечательным праздником — Днем молодежи. Этот праздник близок и молодым, и вполне состоявшимся людям, потому что молодость — это не только определенный отрезок жизни, но, прежде всего, состояние души. Молодость — когда чувствуешь в себе огромный резерв творческих сил, строишь смелые планы и веришь, что все намеченное тебе по плечу.

  • Новое поколение лисичанского футбола. Матч на стадионе "Шахтер" (видео)

   ТРК “Акцент”

  • В Лисичанске обсудили критическое положение шахт "Лисичанскугля" (видео)

   ТРК “Акцент”

  • Более 1 млрд. грн. ЕСВ перечислили в бюджет плательщики Луганщины

   ГНИ в г. Лисичанске сообщает: в январе-мае текущего года, по оперативным данным, предприятия и предприниматели Луганской области уплатили в бюджет 1 млрд. 39 млн. грн. единого социального взноса на общеобязательное государственное социальное страхование.

  • С начала года выявлено 55 нарушений законодательства, регулирующего оборот подакцизных товаров органами ГФС Луганщины

   ГНИ в г. Лисичанске сообщает: в течение января — мая 2016 года специалисты ГУ ГФС в Луганской области провели 60 проверок субъектов хозяйствования по вопросам соблюдения действующего законодательства по регулированию производства и оборота спирта этилового, коньячного и плодового, алкогольных напитков и табачных изделий.

  • Кто имеет право не платить земельный налог?

   ГНИ в г. Лисичанске сообщает: от уплаты земельного налога освобождаются:

   • инвалиды первой и второй группы;
   • физические лица, воспитывающие трех и более детей в возрасте до 18 лет;
   • пенсионеры (по возрасту);
   • Местные бюджеты Луганщины за пять месяцев текущего года получили 71,4 млн. грн. единого налога

    ГНИ в г. Лисичанске сообщает: основная часть поступлений единого налога, а это более 42 млн. грн. поступила в местные бюджеты Луганщины от уплаты физическими лицами — предпринимателями.

    Юридические лица — плательщики единого налога III группы уплатили в местную казну 8,6 млн. грн., это на 58,4% больше, чем за соответствующий период прошлого года.

   • С минимальными санкциями можно задекларировать доходы, полученные в 2015 году

    ГНИ в г. Лисичанске сообщает: плательщики налогов, которые по каким-либо причинам не успели до 4 мая этого года задекларировать свои доходы, полученные в прошлом году, могут подать такие декларации. Но при этом, будут применены штрафные санкции.

   • Штатная численность работников более 1000. Как подавать форму № 1ДФ?

    ГНИ в г. Лисичанске сообщает: налоговые агенты со штатной численностью работников до 1000 человек подают налоговый расчет по форме 1-ДФ единым документом на всех работающих с обязательным заполнением их идентификационных кодов или серии и номера паспорта.

   • ДПІ у м. Лисичанську гарантує громадянам конституційне право на звернення

    «З початку року до ДПІ у м. Лисичанську від громадян надійшло 3 письмових звернення від громадян. Запитуваною була інформація щодо: єдиного соціального внеску — 66,7 %, податку на додану вартість та інших питань, що належать до компетенції Державної фіскальної служби — 33,3 %» — про це повідомила начальник відділу обслуговування платників ДПІ у м. Лисичанську Ольга Богдан.

   • Подопечные территориального центра отметили День Конституции Украины

    28 июня в нашей стране отмечается государственный праздник — День Конституции Украины.

    Принятие Конституции стало важным шагом в обеспечении прав человека и содействовало поднятию международного авторитета Украины на мировой арене.

    Накануне 20 годовщины Основного Закона Украины в Лисичанском территориальном центре состоялся праздничный концерт с участием ветеранов войны и труда, пенсионеров и фольклорного ансамбля «Мельничанка».

   • В Лисичанске прошли мероприятия ко Дню Конституции (фото)

    Сегодня, 24 июня, накануне празднования 20-й годовщины со дня принятия Конституции Украины в большом зале Лисичанского городского совета состоялось торжественно-праздничное мероприятие.

    Приветствуя присутствующих, городской голова Сергей Шилин отметил: «Принятие Конституции Украины двадцать лет назад, 28 июня 1996 года, — стало знаменательным моментом в истории нашего государства и дало новый толчок к его дальнейшему развитию. Но конституционные нормы, какими бы передовыми и демократическими они не были, сами по себе не изменят жизнь к лучшему. Поэтому нам всем нужно чувствовать личную ответственность за все, что делается в государстве, поскольку Украина начинается с каждого из нас. И нам по силам построить общество, в котором будут созданные условия для всестороннего развития каждой личности, где господствовали бы гуманизм, демократия, закон, справедливость и высокий уровень жизни человека — все то, что декларирует и гарантирует нам Конституция Украины.

   • С днем молодежи!

    Дорогие друзья! От всей души поздравляем вас с замечательным праздником — Днем молодежи. Этот праздник близок и молодым, и вполне состоявшимся людям, потому что молодость — это не только определенный отрезок жизни, но, прежде всего, состояние души. Молодость — когда чувствуешь в себе огромный резерв творческих сил, строишь смелые планы и веришь, что все намеченное тебе по плечу.

    От успешной самореализации каждого молодого человека, от его активной жизненной позиции и деятельного патриотизма зависит успешное будущее нашего родного Лисичанска и Украины в целом. Всегда идите вперед к намеченной цели, не останавливайтесь на достигнутом, не бойтесь трудностей, ответственности и преград — и тогда все у вас получится! Мы верим в вас, в ваши добрые помыслы и пытливый ум.

    Желаем всем, кто молод, успехов в делах и начинаниях. Пусть прекрасное состояние молодости не оставляет вас на протяжении всей жизни! Любви, оптимизма, творческого вдохновения и неуемной силы духа! Пусть вас всегда окружают настоящие преданные друзья, а ваша жизнь будет наполнена светом познания и радостью созидания!

    Городской голова Сергей Шилин, Лисичанский городской совет и его исполнительный комитет

   • З Днем Конституції України!

    Шановні жителі міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля! 

    Щиро вітаємо вас із визначним державним святом — Днем Конституції України!

    Двадцять років тому, 28 червня 1996 року, прийняття Конституції стало епохальною віхою в новітній історії молодої суверенної держави та дало новий поштовх до її подальшої розбудови. Конституція наголошує на абсолютній цінності людини, її життя і здоров’я, честі й гідності, недоторканності та безпеки. Основний Закон є визначальним чинником забезпечення державного суверенітету України, консолідації суспільства, створення належних умов для самореалізації особистості.

    Але ж конституційні норми, якими б передовими і демократичними вони не були, самі по собі не змінять життя на краще. Тому усім нам потрібно відчувати особисту відповідальність за все, що робиться у державі, оскільки Україна починається з кожного з нас. І нам під силу збудувати суспільство, в якому будуть створені умови для всебічного розвитку кожної особистості, де панували б гуманізм, демократія, закон і справедливість та забезпечений належний рівень життя людини — все те, що декларує і гарантує нам Основний Закон країни.

    Упевнені, що запорукою розквіту України є суспільна злагода, громадянське порозуміння, єдність українців та щоденна наполеглива праця, а Конституція завжди залишатиметься гарантією незворотності системних демократичних перетворень у нашій державі.

    Вітаємо всіх, хто вкладає в розбудову рідного міста та України свою працю та інтелект, хто боронить і захищає Батьківщину від ворога, хто примножує її багатства і славу!

    Бажаємо всім миру і злагоди, міцного здоров’я і щастя, родинного затишку і добра, впевненості у світлому і мирному майбутньому, втілення мрій і сподівань на краще й благополучне життя у власній державі. Нехай кожен новий день буде сповнений високими здобутками заради реалізації принципів Основного Закону нашої Вітчизни — народовладдя, гуманізму та законності.

    Давайте разом будувати сильну державу, частиною якої є наші рідні Лисичанськ, Новодружеськ та Привілля!

    Міський голова Сергій Шилін, Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет

   • Анонс культурних тв спортивних заходів з 27 червня по 3 липня

    27 червня

    • — о 10.00 бібліотека-філія для дітей № 7 запрошує на патріотичну годину «Краса країна — моя Україна!»;
    • о 14.00 бібліотека-філія для дітей № 10 запрошує на інформаційно-історичну годину «Конституцію вивчаємо, пам’ятаємо, поважаємо»;
    • о 17.00 на площі біля ПК відбудеться святковий концерт до Дня Конституції України

    28 червня, в День конституції України, мешканців міста запрошуємо:

   • 25 червня - Кінофестиваль "Відкрита ніч"

    Print

   • Лідія Тарарива - переможниця конкурсу "Молода людина Луганщини 2016" (фото)

    DSC_1538Сьогодні, 24 червня, у Луганській обласній державній адміністрації відбулась урочиста церемонія нагородження переможців обласного конкурсу «Молода людина Луганщини 2016». Організаторами конкурсу виступили Луганський обласний центр підтримки молодіжних ініціатив та соціальних досліджень, за підтримки управління молоді та спорту обласної держадміністрації. Компетентне журі до складу, якого увійшли спеціалісти профільних департаментів та управлінь облдержадміністрації визначило найкращих у 13 номінаціях.

    В номінації «Молодий освітянин року −2016» перемогу одержала лисичанка Лідія Тарарива — заступник директора з навчальної роботи, викладач філологічних дисциплін Відокремленого підрозділу «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», кандидат філологічних наук.

   • Депутати Лисичанської міської ради підтримали звернення міської громадської організації "Ветерани Чорнобиля м. Лисичанська"

    Вчора, 23 червня, під час засідання чергової 11-ї сесії Лисичанської міської ради депутати підтримали звернення міської громадської організації «Ветерани Чорнобиля м. Лисичанська» до Адміністрації Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України.

    ЗВЕРНЕННЯ

    Ми, члени міської громадської організації «Ветерани Чорнобиля м. Лисичанська», з обуренням і болем констатуємо, що до цього часу органами державної влади, передусім Кабінетом Міністрів України, не виконані вимоги, викладені у «Резолюції Всеукраїнської акції солідарності чорнобильців у боротьбі за свої права», що відбулася 23 березня 2016 року біля будинку Уряду України. Не прислухалися й народні депутати України до вимог, що містяться у «Рішенні Всеукраїнської акції протесту чорнобильців», яка проходила 12 травня 2016 року біля будинку парламенту України.

   • В Лисичанске установили Государственный флаг Украины и флаг города

    Сегодня, 24 июня, накануне государственного праздника — 20-й годовщины со Дня принятия Конституции Украины состоялось торжественное открытие установки Государственного флага Украины и флага города Лисичанска около мемориального комплекса «Танк».

    «Государственный флаг — это один из закрепленных в Конституции Украины государственный символ нашей страны, цвета которого символизируют мирное небо и богатую ниву. Это символ трудолюбивого и миролюбивого народа с богатой многовековой историей. А флаг города — не только официальный символ Лисичанска и отображение его истории, но и символ того, что наш город — неотъемлемая часть Украины, о чем и свидетельствуют цвета нашего флага. Установив сегодня, накануне Дня Конституции Украины, эти два флага в центре города, мы еще раз подтверждаем свою приверженность идеалам демократической государственности Украины, закрепленным в Основном Законе нашей страны» — отметил городской голова Сергей Шилин.

   • В Лисичанске состоялась одиннадцатая сессия Лисичанского городского совета

     

    Вчера, 23 июня, в Лисичанске состоялось заседание очередной одиннадцатой сессии Лисичанского городского совета под председательством городского головы Сергея Шилина. В работе сессии приняли участие 31 депутат, городские головы городов Новодружеск и Приволье, руководители структурных подразделений Лисичанского городского совета, коммунальных предприятий, органов государственной власти, представители структурных подразделений ПАО «Лисичанскуголь», представители общественности и СМИ.

   • ДПІ у м. Лисичанску ІНФОРМУЄ:

    Лисичанський регіон: з початку 2016 року бюджет отримав 906 тис. грн. плати за ліцензії

    «Роздрібна торгівля алкогольними напоями (окрім столових вин) може здійснюватися суб’єктами господарювання всіх форм власності, зокрема їх виробниками, за наявності у них ліцензій. Так за січень-травень 2016 року бюджет Лисичанського регіону поповнився на 906 тис. грн. від плати за ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами. Це на 379,1 тис. грн. більше, ніж за відповідний період минулого року. Виробники підакцизних товарів до державного бюджету спрямували 3146,8 тис. грн. акцизного податку» — про це повідомив начальник відділу контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ДПІ у м. Лисичанську Роман Жадан.

   • ДПІ у м. Лисичанську звертає увагу!

    Від земельного податку звільняються: інваліди першої та другої групи; фізичні особи, які виховують трьох та більше дітей віком до 18 років; пенсіонери, ветерани війни та особи, на яких поширюється дія ЗУ «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціальної захищеності »; фізичні особи, визнані законом особами, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

    В «Урядовому контактному центрі» почала роботу «гаряча лінія» для підприємців, тел. 0-800-503-045

    Увага! За продаж неповнолітнім алкогольних та тютюнових виробів ліцензія анулюються.

   • 30.06.2016 заканчиваются сроки уплаты

     30.06.2016 заканчивается срок  платы за землю за май 2016 г. и  акцизного налога за май 2016 г.

    Государственная налоговая инспекция г. Лисичанска

   • Депутати Лисичанської міської ради звернулися до Кабміну

    Сьогодні, 23 червня, під час засідання чергової 11-ї сесії Лисичанської міської ради депутати підтримали звернення до Кабінету Міністрів України що визначення суб’єктів перевірки достовірності зазначеної інформації, зазначеної в заяві, про фактичне місце проживання/перебування внутрішньо переміщеної особи. 

    Звернення депутатів Лисичанської міської ради до Кабінету Міністрів України

    Кабінетом Міністрів України 08 червня 2016 року прийнята постанова № 365 «Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам», якою удосконалена система призначення (відновлення) соціальних виплат та контролю за такими виплатами внутрішньо переміщеним особам.

   • Заседание 11-й сессии Лисичанского городского совета (видео)

    Сегодня, 23 июня, в 14:00 началось заседание очередной 11-й сессии Лисичанского горсовета. Ход сессии - в онлайн трансляции ТРК Акцент.

   • ДСНС попереджає про правила безпеки під час літнього відпочинку.

    Під час літніх канікул діти часто залишаються без догляду. Батьки та вчителі вже не можуть контролювати кожен крок маленького бешкетника, саме тому зростає небезпека виникнення надзвичайних ситуації за участю дітей.  У зв’язку з цим, Лисичанське міське управління ГУ ДСНС України у Луганській області звертається до батьків з проханням не залишати дітей без нагляду!

   • ДСНС повідомляє!

    Останнім часом на території міст Лисичанськ ,Новодружеськ ,Привілля зросла кількість випадків пожеж в житлового сектору. Згідно зі статистичними даними з початку 2016 року зареєстровано 83 пожеж, внаслідок яких загинуло — 3 та травмовано 3 особи, прямі матеріальні збитки склали 897 тис. 200 гривень.

   • Фестиваль Червона рута ищет таланты на Луганщине

    ТРК “Акцент”

   • Щодо проведення засідання експертної комісії

    Сьогодні, 22 червня, в архівному відділі Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання експертної комісії архівного відділу.

    На порядок денний були винесені наступні питання: розгляд описів справ постійного зберігання та з кадрових питань (з особового складу) Лисичанського державного медичного училища, Управління Державної казначейської служби України у м. Лисичанську Луганської області, КСП «Лисичанськводоканал», малих та приватних підприємств, актів про вилучення для знищення документів,

   • В Лисичанске прошло заседание городского совета по вопросам безопасной жизнедеятельности населения

    Сегодня, 22 июня, состоялось очередное заседание городского совета по вопросам безопасной жизнедеятельности населения.

    Открывая заседание, заместитель председателя комиссии — заместитель начальника УТСЗН — начальник отдела труда Виктория Яковлева доложила о кадровых изменениях в составе комиссии.

   • У зв'язку з реєстрацією серед населення м. Лисичанська випадків отруєнь дикорослими грибами, фахівці Держсанепідслужби України застерігають утримуватися від вживання дикорослих грибів.

    Грибний сезон — гаряча пора і для грибників і для медичних працівників, оскільки в Україні реєструються десятки випадків отруєнь грибами. Згідно з оперативними даними Держсанепідслужби України тільки за 5 місяців цього року вже зареєстровано 37 випадків отруєння грибами. За цей час постраждала 51 людина, одна з них померла внаслідок отруєння. В червні поточного року продовжують реєструватися випадки отруєнь в різних регіонах України. Усі випадки були зареєстровані у побуті. Найчастіше випадки отруєнь пов’язані з помилковим вживанням замість їстівних та умовно їстівних грибів блідої поганки. Слід також прийняти до відома можливість накопичення токсичних речовин в грибах із навколишнього середовища.

   • Діяльність Лисичанського міського відділу кримінально - виконавчої інспекції

    Кримінально-виконавча інспекція являє собою державний орган, який виконує покарання, не пов’язані з позбавленням волі, а також адміністративні стягнення у вигляді громадських та виправних робіт.

    Весь свій трудовий день працівник інспекції проводить у роботі з такою категорією осіб, яким необхідна найбільша увага, опіка та допомога. Йдеться про виправно-виховну роботу серед засуджених, яка є головним призначенням кримінально-виконавчої інспекції. Саме через якісну виправно-виховну роботу ми можемо повернути злочинця до законослухняного та загальноприйнятого способу життя.

   • "Вечная память павшим героям и низкий поклон живым..."

    22 июня, в годовщину вторжения германских войск в СССР, в Украине отмечается День скорби и чествования памяти жертв войны.

    Памятная дата была установлена накануне 60-й годовщины начала Великой Отечественной войны указом Президента Украины от 17 ноября 2000 года «О Дне скорби и чествования памяти жертв войны в Украине».

   • Мешканці міст Лисичанськ, Новордужеськ, Привілля долучайтесь до акціі "Квітуча Луганщина"!

    24-25 червня поточного року Луганська облдержадміністрація організовує проведення першої обласної екологічної акції «Квітуча Луганщина».

    Лисичанська міська рада пропонує підприємствам, установам, організаціям та мешканцям долучитись до акції та забезпечити впорядкування зелених зон та квітників нашого міста.

    Управління з виконання політики Лисичанської міської ради в галузі житлово-комунального господарства

   • Мешканці міст Лисичанськ, Новордужеськ, Привілля долучайтесь до акціі "Квітуча Луганщина"!

    24-25 червня поточного року Луганська облдержадміністрація організовує проведення першої обласної екологічної акції «Квітуча Луганщина».

    Лисичанська міська рада пропонує підприємствам, установам, організаціям та мешканцям долучитись до акції та забезпечити впорядкування зелених зон та квітників нашого міста.

    Управління з виконання політики Лисичанської міської ради в галузі житлово-комунального господарства

   • Никто не забыт, ничто не забыто! (фоторепортаж)

    Сегодня, 22 июня, в Лисичанске состоялись мероприятия, посвященные Дню скорби и чествования памяти жертв войны в Украине. Эта значимая для нашего народа дата отмечается ежегодно 22 июня.

    Началось мероприятие с траурно-торжественного шествия колоны в составе ветеранов и детей войны, руководства города, депутатов городского совета, руководителей органов государственной власти, работников органов местного самоуправления.

    Городской голова Сергей Шилин и председатель ветеранской организации Юрий Положенцев возложили корзину цветов к братской могиле «Вечный огонь». Сергей Иванович в своей речи отметил, что память о подвиге солдат, своей жизнью заплативших за нашу жизнь и свободу, миллионы мирных жителей, замученных в концлагерях, ставших жертвами вражеских бомбежек и зверств оккупантов — все это навсегда останется в наших сердцах. Мы не можем, не имеем права этого забыть, — подчеркнул городской голова и предложил почтить память павших героев минутой молчания.

   • В Лисичанську відбулось засідання коміссії ТЕБ та НС

    Минулої середи, 15 червня, в Лисичанській міській раді відбулося чергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням міського голови Шиліна С.І.

    Під час засідання члени комісії розглянули наступні питання:

    • — про попередження виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних з експлуатацією міських інженерних мереж за адресою м. Лисичанськ, кв. Центральний, 5а «Стихійний ринок заводу ГТВ»;
    • — про протипожежний стан ринків міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля;
    • — про стан джерел протипожежного водопостачання на території мм.Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля.

    З усіх питань прийняті відповідні рішення та доведенні до виконавців.

    Відділ мобілізаційної, режимно-секретної роботи та цивільного захисту Лисичанської міської ради

    Додаток: Протокол № 8 засідання комісії ТЕБ та НС

   • В Лисичанске состоялось очередное заседание исполнительного комитета городского совета

    Сегодня, 21 июня, в Лисичанском городском совете состоялось очередное заседание исполкома городского совета под председательством городского головы Сергея Шилина.

    Члены исполкома рассмотрели материалы органа опеки и попечительства, утвердили решения об учете и распределении жилья.

   • Конфлікт Луганської обласної військово-цивільної адміністрації з Луганським енергетичним - єднанням вийшов на критичний рівень

    Про це керівник Луганської ОВГА Юрій Гарбуз розповів кореспондентові Укрінформу.

    «Я вчора відправив досить жорстку телеграму Прем’єр-міністру та Президенту України. З вівторка я буду в Києві, тому що ситуація загострюється все більше і більше. Сьогодні були спроби відключення не тільки комунальних підприємств, але вже і гуртожитку. Слава Богу, протягом години вдалося відновити подачу електроенергії. Для мене, як для губернатора, це серйозна проблема, але, на жаль, вона вирішується не на території області, а в Києві», — зазначив Юрій Гарбуз.

   • В Лисичанском терцентре отметили светлый праздник Троицы

    День Святой Троицы — христианский праздник, отмечаемый на пятидесятый день после Пасхи. В этот день храмы и дома украшают ветками, травой, цветами. И это не случайно. Ведь зелень, цветы символизируют жизнь. И сегодня в преддверии Троицы подопечные пришли в Лисичанский территориальный центр с букетами цветов, чтобы отметить этот светлый праздник.

   • В Лисичанске поздравили медработников (видео)

    ТРК “Акцент”

   • Чи можна стати єдинником двічі за рік

    ДПІ у м. Лисичанську інформує: відповідно до п. 298.1 Податкового кодексу України (далі — ПКУ) порядок обрання або переходу на спрощену систему оподаткування платниками єдиного податку першої — третьої груп здійснюється згідно пп. пп. 298.1.1 — 298.1.4 ПКУ.

   • Оновлена ЄСВ - звітність: коли звітувати по нових формах

    ДПІ у м. Лисичанську звертає увагу: Міністерством фінансів оновлено Порядок формування і надання страхувальниками звіту про суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затверджений його наказом від 14.04.15 р. № 435 (далі — Порядок). Разом з ним оновлено і відповідні довідники і форми звітності по єдиному внеску.

   • Що потрібне для торгівлі пивом уроздріб

    ДПІ у м. Лисичанську інформує: роздрібна торгівля алкогольними напоями (окрім столових вин) може здійснюватися суб’єктами господарювання всіх форм власності, зокрема їх виробниками, за наявності у них ліцензій.

    Зауважимо: з 1 липня 2015 року ліцензуванню підлягає діяльність по виробництву, імпорту, експорту, оптовій та/або роздрібній торгівлі пивом на загальних підставах, передбачених для алкогольних напоїв.

   • Луганская таможня ГФС в мае текущего года перечислила в госбюджет Украины 126 млн. грн.

    ГНИ в г. Лисичанске сообщает: это в три раза больше, чем поступления за май прошлого года. В ведомстве отметили, что наибольшие суммы таможенных платежей в мае этого года получены за счет таможенного оформления: угля коксующегося — 70,8 млн. грн. (удельный вес начисленных платежей — 56,2%), концентратов железных — 34,4 млн. грн. (27,4%), стекла термически полированного — 1,8 млн. грн. (1,4%), обреза необработанных шкур — 1,5 млн. грн. (1,2%), полиэтилена — 1,3 млн. грн. (1%).

   • Местные бюджеты Луганщины получили 71,4 млн. грн. единого налога за пять месяцев текущего года

    ГНИ в г. Лисичанске сообщает: основная часть поступлений единого налога, а это более 42 млн. грн. поступила от уплаты физическими лицами — предпринимателями.

   • В сводный бюджет страны от Луганщины поступило более 2,5 млрд. грн.

    ГИН в г. Лисичанске сообщает: в январе-мае 2016 года плательщики Луганщины уплатили в сводный бюджет страны 2 млрд. 505,6 млн. грн. Это на 10 процентов больше, чем в аналогичном периоде 2015-го. В частности, в государственный бюджет поступило 834,5 млн. грн.

   • У зоні АТО дозволено змінювати керівників та склад засновників

    Як відомо, згідно із Законом України «Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції» від 02.09.2014 № 1669-VII було заборонено змінювати керівників та склад засновників на території проведення антитерористичної операції у Луганській, Донецькій областях, м. Ізюмі, Ізюмському районі Харківської області.

    17.05.2016 Верховною Радою України прийнято Закон України № 1365-VIII «Про внесення змін до Закону України „Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції“ щодо безперешкодної діяльності органів місцевого самоврядування», який набрав чинності 08.06.2016.

   • Подайте оригиналы таможенных деклараций - декларируете бюджетное возмещение

    ГИН в г. Лисичанске сообщает: плательщик налогов, который имеет право на получение бюджетного возмещения и принял решение о возврате суммы бюджетного возмещения, подает в соответствующий контролирующий орган налоговую декларацию и заявление о возврате суммы бюджетного возмещения, которая отражается в налоговой декларации.

   • Платники податків рівнем обслуговування - задоволені.

    «У Центрі обслуговування платників податків фахівцями ДПІ у м. Лисичанську протягом січня-травня поточного року надано 6227 різноманітних послуг, у тому числі,. видано реєстраційних номерів облікової картки платника податків (ідентифікаційних номерів) — 1840.

   • Памяти почетного жителя Лисичанска Петра Скорохода

    ТРК «Акцент»

   • Уважаемые медицинские работники!

    Примите самые искренние поздравления со словами благодарности за ваш благородный труд!

    Испокон веков дороже всех сокровищ и богатств ценилось здоровье человека. А потому профессия медика всегда была одной из самых необходимых и уважаемых. Именно для нее во все времена актуальны такие понятия как доброта, гуманность, благородство и профессионализм. Знаем, что труд врачей, фельдшеров, медицинских сестер, санитарок нелегок, но он всегда почетен, и наши медики в большинстве своем — люди, преданные избранной профессии, верные клятве Гиппократа.

    Вы дарите людям самое дорогое — здоровье, веру и надежду. Мы уверены, что ваша преданность делу, профессиональный опыт, глубокие знания будут всегда сочетаться с искренним сочувствием к людям, милосердием и высокой ответственностью за здоровье общества.

    По случаю профессионального праздника шлем низкий поклон всем работникам здравоохранения за добросовестный и неутомимый труд. Пусть сторицей возвращается к вам добро, подаренное людям. Пусть в ваших домах всегда господствуют счастье и мир. Крепкого здоровья, благополучия и добра вам и вашим близким!

    Городской голова Сергей Шилин, Лисичанский городской совет и его исполнительный комитет

   • В Лисичанске поздравили медицинских работников (фото)

    Каждое третье воскресенье июня свой профессиональный праздник отмечают люди, оберегающие наше здоровье — медицинские работники.

    Говорят, в медицине не бывает случайных людей. Настоящие профессионалы, эти люди обладают глубокими знаниями, талантом, золотыми руками и неравнодушным сердцем. Их работа трудна, напряжена и ответственна, но окружена безграничной благодарностью пациентов.

    Сегодня, 17 июня, в преддверии своего профессионального праздника поздравления принимали лисичанские медики.

   • 29.06.2016 заканчивается срок уплаты

    29.06.2016 года заканчивается срок уплаты единого взноса за май 2016г. горными предприятиями.

    Государственная налоговая инспекция г. Лисичанска

   • Особи, які проживають на територіях, тимчасово не підконтрольних українській владі, або у населених пунктах, що розташовані на лінії розмежування, отримали право вступу до вищих навчальних закладів області без проходження ЗНО

    В Україні набули чинності зміни до законодавства, згідно з якими особи, які проживають на територіях, тимчасово не підконтрольних українській владі, або у населених пунктах, що розташовані на лінії розмежування, отримали право вступу до вищих навчальних закладів області без проходження ЗНО.  Для того, щоб стати студентом, особам, які мають атестат про повну загальну середню освіту, необхідно просто приїхати з 1 по 24 липня до університету та скласти один іспит відповідно до обраної спеціальності.

   • Утвержден десятый список граждан, утративших жилье в результате разрушения в 2014 году дома № 17 для предоставления денежной компенсации

    Сегодня, 17 июня, во время внеочередного заседания исполнительного комитета Лисичанского городского совета под председательством городского головы Сергея Шилина был утвержден десятый список граждан, утративших жилье в результате разрушения в 2014 году дома № 17 квартала Октябрьской революции г. Лисичанска, для предоставления денежной компенсации. По мере поступления и подготовки документов исполкомом городского совета будут утверждаться следующие списки.

   • План общегородских культурно-массовых и спортивных мероприятий, посвященных Дню молодежи, Дню Конституции Украины

    23 июня в 10.00 на стадионе «Шахтер» состоится матч-встреча по футболу, приуроченный Дню молодежи.

    24 июня в 14.00 в большом зале Лисичанского городского совета состоится празднично-торжественное мероприятие, посвященное Дню Конституции Украины.

    26 июня приглашаем жителей города принять участие в следующих мероприятиях:

    • с 14.00 до 15.30 — в велопробеге по улицам города (сбор участников на перекрестке улиц им. Сосюры и Первомайской). По окончанию велопробега участникам будет предложена полевая каша;
    • Анонс культурних та спортивних заходів з 20 по 26 червня

     З 21 по 30 червня запрошуємо відвідати:

     • — книжкову виставку «Конституція: минуле і сьогодення» у центральній бібліотеці;
     • — тематичну виставку із фондів музею та архівного відділу Лисичанської міської ради «Конституція — оберіг нашої державності» та виставка значків «Геральдика Донбасу» в Лисичанському міському краєзнавчому музеї.

     22 червня відбудуться наступні заходи:

     • о 10.00 біля ПК «Діамант» — акція «Свіча пам’яті»;
     • Уведомить органы фискальной службы о приеме сотрудника на работу можно онлайн

      ГНИ в г. Лисичанске сообщает: сообщение о принятии сотрудника на работу подается до начала его работы по форме, согласно приложения к постановлению Кабинета Министров Украины от 17 июня 2015 № 413.

     • Легальна зарплата - впевнений крок до кращого майбутнього

      «За 5 місяців поточного року фахівцями Лисичанської ДПІ у ході проведення роз’яснювальної роботи зі 141 суб’єктом господарювання легалізовано працю 281 найманої особи, з наступною добровільною сплатою податків до бюджету. За результатами проведення перевірок донараховано 5,5 тис. грн. податку з доходів фізичних осіб та 17,7 тис. грн. єдиного соціального внеску» — про це повідомив заступник начальника управління — начальник відділу контрольно-перевірочної роботи управління податків і зборів з фізичних осіб ДПІ у м. Лисичанську Андрій Кудренко.

     • Податкова служба відповідає на запитання налогоплатників

      Недоплата військовогозбору: виправлення та відповідальність

      Запитання: Недоутриманий і недоплачений військовий збір. Яким чином можна здійснити виправлення такої помилки та яка відповідальність передбачена чинним законодавством?

      Відповідь: Виконання податкових зобов’язань по нарахуванню та сплаті військового збору здійснюється згідно вимог статті 176 Податкового кодексу України (далі — ПКУ), як і для податку на доходи фізичних осіб (пп. 1.6 п. 16 підрозділу 10 р. ХХ ПКУ).

     • Щодо безпеки життєдіяльності

      На сучасному етапі до рівня підготовки працівників у сфері цивільного захисту висуваються особливі вимоги, які пов’язані з вмінням успішно діяти в умовах надзвичайних ситуацій, приймати правильні рішення в обстановці, що швидко змінюється.

      Безпека на робочому місці кожного працівника має найвищий пріоритет. Безпека це фундаментальна потреба людини. Втрата освіти з безпеки може призвести до втрати основного інстинкту — інстинкту самозбереження.

     • Осторожно на воде (правила поведения на воде)

      Лето — пора отпусков, пора каникул, пора отдыха. Для большинства людей отдых связан с плаванием, купанием и различными развлечениями. Вода всегда была для человека зоной повышенной опасности. Кто не любит искупаться и позагорать в жаркий летний день, полежать на горячем песке и снова кинуться в прохладную воду? Все мы знаем, чтовода чудодейственный способ оздоровления организма. Купание дает человеку физическое и моральное удовлетворение, помогает избавиться от стрессов. Но, к сожалению, для некоторых отдых возле воды заканчивается трагедией.

     • ДСНС закликає громадян!

      Співробітники Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області закликають громадян дотримуватися правил пожежної безпеки під час відпочинку в екосистемах міста,а саме на природі, в скверах, парках та зелених зонах відпочинку, на водних об’єктах:

      · не розпалюйте вогонь в парках і скверах та зелених зонах;

     • Конкурс з регулярних перевезень пасажирів на приміських та міжміських автобусних маршрутах загального користування відбудеться 27 липня

      10 червня заступник голови Луганської облдержадміністрації Юрій Клименко провів нараду щодо питань взаємодії з підприємством Укртрансбезпека, у якій взяли участь керівники відповідних підрозділів облдержадміністрації і представники підприємств з перевезення пасажирів і вантажів на території Луганської області.

      Учасниками наради ухвалено рішення, що 17 червня буде оголошено новий конкурс з регулярних перевезень пасажирів на приміських та міжміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Луганської області, що відбудеться вже 27 липня поточного року.

     • Поздравляем победителя медиа образовательной программы "Интершкола" лисичанина Дениса Соболева и его команду

      В медиа образовательной программе «Интершкола» подвели итоги юбилейного, 10-го учебного года. 13 июня на киностудии им. Довженко состоялась торжественная церемония, где были названы лучшие выпускники и лучшие дипломные проекты.

      По итогам оценок преподавателей, а также голосования зрителей на сайте телеканала «Интер», были определены три лучшие работы 2015-2016 учебного года.

      Лучшей выпускной работой программы «Интершкола» признан детективный сериал «Савант» (режиссер — Денис Соболев, сценарист — Александра Витязева, оператор — Татьяна Соколова и Даниила Луговой, продюсер — Наталья Ходаковская).

     • Обучение и отдых: пришкольные лагеря в Лисичанске

      ТРК “Акцент”

     • Энергосберегающий дом становится реальностью

      Только в 2015 году Ощадбанк выдал свыше 1 млрд. грн. на утепление домов и квартир.

      В Украине продолжается реформа энергоэффективности. Одной из успешных ее составляющих является общенациональная программа «Ощадний дім», реализуемая Ощадбанком. В ее рамках банк предоставляет кредиты на осуществление энергоэффективных мероприятий, как в отдельной квартире, так и в частном доме, а также в многоквартирных домах. Самыми популярными мерами по повышению энергоэффективности жилья является установка энергосберегающих окон, счетчиков тепла, утепление фасадов зданий.

     • Луганська область презентувала свою продукцію на ХХVIII Міжнародній агропромисловій виставці "Агро - 2016"

      8 червня відбулося відкриття ХХVIII Міжнародної агропромислової виставки «Агро — 2016» одного з найбільших та найпрестижніших заходів у сфері агропромислового комплексу.

      У церемонії відкриття взяв участь Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман і Міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий.

     • ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКОСТІ ЛУГАНЩИНИ!

      16 червня 2016 року об 10.00 в Сєвєродонецькому міському Палаці культури відбудеться ЛУГАНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ФОРУМ ОСББ «ЕНЕРГОЕФЕКТИВНИЙ БУДИНОК МАЙБУТНЬОГО».

      У заході приймуть участь керівництво області, виконавча дирекція та муніципалітети Луганського регіонального відділення Асоціації міст України, керівники структурних підрозділів ЛОВЦА, районних державних адміністрацій, районних рад, органів місцевого самоврядування, підприємств, громадських організацій та інших організацій.

     • Вітаємо переможців ІХ Міжнародного конкурсу-фестивалю "Сузір'я Святогір'я"

      З 10 по 12 червня у місті Святогірськ відбувся ІХ Міжнародний конкурс-фестиваль «Сузір’я Святогір’я», у якому взяли участь учні фортепіанного та вокально-теоретичного відділів (викладач Любов Штро Лисичанська дитяча школа мистецтв (ДШМ) № 1), хореографічний колектив «Веселка» (керівник Юлія Перепелиця Лисичанська ДШМ № 1) та народний жіночий вокальний ансамбль «Мрія» (керівник Валерій Сидоренко Лисичанський міський ПК).

     • Он-лайн виставка архівного відділу Лисичанської міської ради до Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

      До 22 червня — Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні архівний відділ Лисичанської міської ради підготував он-лайн виставку із документів довідково-інформаційного фонду та фонду № 1 «Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет».

      Зображення №№ 1–4: ДІФ; Книга пам’яті України: Луганська область, том 15;

      Зображення №№ 5–9: ДІФ; Книга скорботи України: Луганська область, том 1;

      Зображення №№ 10–13: ДІФ; Списки мирних мешканців мм. Лисичанська, Новодружеська, Привілля, які загинули у період Великої Вітчизняної війни 1941-1945 рр.;

      Зображення №№ 14–16: ДІФ; Списки загиблих воїнів під час Великої Вітчизняної війни, які були призвані Лисичанським військовим комісаріатом (комп’ютерні роздруківки Центральних військових архівів), т. 3, т. 5;

      Зображення №№ 17–20: Ф. № 1 «Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет», опис № 1-П справ постійного зберігання за 1956-2002 роки, справи №№ 810, 813.

      Фото (20 шт.) у фотогалереї

     • Шановні мешканці міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля!

      Лисичанський відділ поліції попереджає: марихуана, всупереч розповсюдженій в народі думці про її «легкість», все ж таки, є повноцінним наркотиком, як з медичної, так і з юридичної точки зору.

      За вживання та зберігання, а тим паче, розповсюдження вказаної наркотичної речовини, законодавством України передбачена як адміністративна, так і кримінальна відповідальність, а саме: за ст. 44 КУпАП, ст.ст. 307, 309 КК України.

     • Выставка собак в Лисичанске (видео)

      ТРК “Акцент”

     • С 1 апреля 2016 года - новые формы налоговой накладной

      ГНИ в г. Лисичанске напоминает: с 1 апреля 2016 года вступил в силу приказ Министерства финансов Украины от 31.12.2015г. № 1307 «Об утверждении формы налоговой накладной и По