Фильтр
 • До уваги мешканців міст Лисичанська, Новодружеська, Привілля!

  clip_image001З метою збереженні життя і здоров’я мешканців міст Лисичанська, Новодружеська, Привілля, завчасного реагування на виникнення позаштатних ситуацій та для вжиття заходів реагування на надзвичайні ситуації техногенного, природного, соціально-політичного характеру, подій пов’язаних з проведенням антитерористичної операції на території Луганської областіта інформування про важливі суспільно-політичні події у містах та районах області, просимо взяти до відома інформацію викладену в приведених пам’ятках:

  · Пам’ятка про дії у разі виявлення підозрілого предмета;

  · Пам’ятка про ознаки підготовки до терористичної акції;

  · Пам’ятка про своєчасне інформування СБУ у разі виникнення загрози терористичного акту.

  Відділ мобілізаційної, режимно — секретної роботи та цивільного захисту Лисичанської міської ради

 • Затримано командира одного із підрозділів "Торнадо"

  23.05.2015 співробітниками СОГ МВ БПСМОП «Тернопіль», спільно із співробітниками оперативної групи СБУ з дислокацією в м. Лисичанськ, у приміщенні кафе-бару «Три Толстяка» по вул. Червоногвардійській, 24, м.Лисичанськ, затримано командира одного із підрозділів РПСМОП «Торнадо», мешканця Дніпропетровської області, в якого вилучено гранату типу Ф-1.

  23.05.2015 за вказаним фактом слідчим відділом зазначеного підрозділу МВС України зареєстровано в ЄРДР кримінальне провадження за № 12015130530000461 за ч.1 ст.263 («Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами») КК України та розпочато досудове розслідування.

 • Попереджено терористичний акт

  21 травня співробітниками Попаснянського РВ ГУ МВС України в Луганській області, спільно із співробітникам оперативної групи СБУ (м. Лисичанськ), в зруйнованій будівлі за адресою: м. Гірське, вул. Совєтська, 19, було виявлено та вилучено металевий предмет, що зовні схожий на міну, на корпусі якого наявне маркування 765965ГД-42, та предмет циліндричної форми з фрагментом дроту.

  За попередньою інформацією, саморобний вибуховий пристрій планувалося привести в дію для вчинення терористичного акту з метою залякування жителів міста, руйнування розташованих поряд житлових будинків, будівлі місцевого відділу міліції та ринку, що призвело б до значних матеріальних та людських жертв, а також підриву авторитету українських правоохоронних органів та військовослужбовців ЗС України.

 • СБУ затримала більше 150 вантажівок з контрабандою на тимчасово окуповану територію

  Керівництво СБУ доповіло Президенту України Петру Порошенку, що Служба безпеки України у взаємодії з Державною фіскальною службою та Державною прикордонною службою провела складну і широкомасштабну спецоперацію із знешкодження каналу незаконного переміщення товарів на тимчасово окуповану територію т.зв. «ДНР» і «ЛНР».

  Операцію здійснено із залученням можливостей Збройних Сил України.

 • «Реформи в Україні в контексті євроінтеграції»

  Інформаційно-довідкові матеріали Управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Луганської облдержадміністрації до єдиного дня інформування населення

  День Європи — щорічне свято миру і єдності в Європі. Відправною точкою на шляху до встановлення Дня Європи вважається Декларація Шумана.

  День Європи спершу відзначався як День заснування Ради Європи (5 травня), пізніше став відомий як День проголошення декларації Шумана (9 травня). На початку метою відзначення Дня Європи було навчання людей бути прихильниками європейської інтеграції, формування спільності громадян країн, які входять до ЄЄ, щоб вони відчули свою приналежність до Європи. В Україні цей день відзначається з 2003 року в третю суботу травня (відповідно до Указу Президента України від 19.04.2003 № 339).

 • Шановні представники громадських організацій!

  Запрошуємо вас до співпраці щодо можливості встановлення у Дозвільному центрі м. Лисичанська громадського посту з метою здійснення ним моніторингу діяльності центру.

  Пропозиції щодо шляхів, методів і процедури створення у Дозвільному центрі громадського посту приймаються відділом підприємництва та регуляторної політики Лисичанської міської ради:

  • за адресою: вул. Сєвєродонецька, 62, каб. 22, м. Лисичанськ, 93100
  • за телефоном: 7-32-46; 7-31-72
  • електроною поштою: regulator@lis.gov.ua.
 • О поступлении денежных средств за жилищно-коммунальные услуги за апрель 2014 года

   

   

   

   

   

   

 • О поступлении денежных средств за жилищно-коммунальные услуги за март 2014 года

   

   

   

   

   

   

 • О поступлении денежных средств за жилищно-коммунальные услуги за 4 месяца 2011 года

 • О работе коммунальных предприятий города за январь-апрель 2012 года

  За 4 месяца 2012 г. за средства, выделенные из городского бюджета коммунальными предприятиями города, выполнены следующие работы:

  КП «Лисичанский Дорремстрой»

  • по содержанию дорог на сумму 325,2 тыс. грн.
  • по содержанию тротуаров на сумму 165,3 тыс.грн.
  • по капитальному ремонту дорог на сумму 291,9 тыс.грн.
 • О поступлении денежных средств за жилищно-коммунальные услуги за апрель 2012 года

   

   

   

   

   

 • Лисичанка Анна Гурбик отримала стипендію Президента України для молодих майстрів народного мистецтва

  80 кращих молодих майстрів народного мистецтва з усієї України отримали стипендії Президента України для молодих майстрів народного мистецтва і серед них лисичанка! Таке високе визнання отримала за свою майстерність вихованка зразкового колективу «Українські ремесла» Лисичанського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Анна Гурбик. ЇЇ наставниця — керівник гуртка Лариса Лисицька є народною майстринею Луганщини, тож, у талановитого вчителя - талановиті учні.

 • Відбувся зональний етап Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України "Козацький гарт 2018"

  Сьогодні, 2 травня, на базі стадіону ЗОШ №14 м. Лисичанська відбувся зональний етап Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України «Козацький гарт 2018». До міста Лисичанська завітали спортсмени зі Сватівського та Кремінського районів. Також учасником ігор стала команда Лисичанської загальноосвітньої школи №4.

 • Щодо змін у призначенні субсидії

  Постановою Кабінету Міністрів України від 27.04.2018 № 329 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України та визнання такою, що втратила чинність, постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 року № 1022» впроваджено оновлений порядок надання житлових субсидій. Починаючи з травня 2018 року призначення субсидій (у тому числі без звернення громадян) здійснюється з урахуванням внесених змін.

 • О поступлении денежных средств за жилищно-коммунальные услуги за апрель 2013 года

   

   

   

   

   

 • Право на пенсійне забезпечення за віком на пільгових умовах

  Статтею 7 Закону України «Про охорону праці» закріплені права працівників на пільги та компенсації за роботу із шкідливими та важкими умовами праці, зокрема, на скорочення тривалості робочого часу, додаткову оплачувану відпустку, пільгову пенсію, оплату праці у підвищеному розмірі та інші.

 • О поступлении денежных средств за жилищно-коммунальные услуги за апрель 2011 года

   

   

   

   

 • Щодо заборгованості із заробітної плати по м. Лисичанську

  За даними органів Держстату України та проведеного моніторингу, загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати по підприємствах м. Лисичанську станом на 01.04.2018р. становила 42335,9 тис. грн. Порівняно з початком року борг з виплати заробітної плати зменшився на 24867,3 тис. грн. або на 37,0%.

  В обсязі загальної заборгованості питома вага боргів економічно активних підприємств становить 39512,0 тис. грн. або 93,33%, з них переважна частина (60,4%) належить вугільним підприємствам.

 • До уваги суб'єктів господарювання!

  Лисичанська міська рада доводить до Вашого відома, що за інформаційним листом управління Держпродспоживслужби в м. Лисичанську від 29 квітня 2016р. № 7 згідно Наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 10.02.2016р. № 39, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 12 березня 2016р. за № 382/28512 «Про затвердження Порядку проведення державної реєстрації потужностей, ведення державного реєстру потужностей операторів ринку та надання інформації з нього заінтересованим суб’єктам» оператор ринку харчових продуктів, який провадить діяльність, що відповідно до вимог ст. 25 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» від 23 грудня 1997р. № 771/97 не вимагає отримання експлуатаційного дозволу, зобов’язаний подати до управління Держпродспоживслужби в м. Лисичанську (м. Лисичанськ, вул. Карла Маркса, 133-а) заяву про державну реєстрацію потужності, яка використовується на будь-якій стадії виробництва та/або обігу харчових продуктів.

  Управління економіки Лисичанської міської ради

 • Тривають перевірки щодо стану пожежної та техногенної безпеки об'єктів у м. Лисичанськ

  3 травня співробітниками Лисичанського міського управління ГУ ДСНС було проведено позапланову перевірку виконання вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки комунального закладу КЗ «Лисичанський Палац культури «Діамант». Під час здійснення перевірки було проведено практичне тренування з персоналом закладу щодо дій у разі загрози або виникнення пожежі, з практичним відпрацюванням оперативних документів пожежогасіння.

 • День цивільного захисту разом з працівниками ДСНС у Лисичанській загальноосвітній школі №5

  2 травня в Лисичанській ЗОШ № 5 пролунав сигнал 4 дзвоника який сповіщав, що сталася пожежа і необхідно швидко евакуюватися на вулицю. Через деякий час учні і вчителі, технічний персонал почули інший сигнал — 3 дзвінка, які позначають сигнал про обстріл і всі повинні евакуюватися у підвальне приміщення.

 • Увага! Очікується високий (4 клас) пожежної небезпеки

  clip_image001За даними Луганського обласного центру з гідрометеорології починаючи з 30 травня 2018 року очікується високий (4 клас) пожежної небезпеки. Це означає, що через спеку та засуху збільшується ймовірність виникнення пожежі.

  Відділ мобілізаційної, режимно-секретної роботи та цивільного захисту Лисичанської міської ради закликає мешканців та гостей міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля дотримуватися правил пожежної безпеки під час перебування в лісах, парках, на відкритих територіях і не провокувати виникнення пожеж в екосистемах.

  ПАМ’ЯТАЙТЕ, З МАЛОГО СІРНИКА ВИНИКАЮТЬ МАСШТАБНІ ПОЖЕЖІ, ЩО ЗАБИРАЮТЬ ЖИТТЯ!

  Якщо ви помітили займання або пожежу, якнайшвидше зателефонуйте до служби порятунку за номером «101».

  Відділ мобілізаційної, режимно-секретної роботи та цивільного захисту Лисичанської міської ради.

 • Пожежі в природних екосистемах

  Причинами виникнення пожеж в природних екосистемах є необережне поводження з вогнем дітей та дорослих, спалювання сміття поблизу житлових будинків і на території, прилеглій до лісових масивів, іскри з вихлопних труб автотранспорту, блискавки, самозаймання промасленого обтирального матеріалу, ефект фокусування сонячних променів на склі та консервних бляшанках, залишених людьми на природі.

 • Ансамбль «Мельничанка» выступил в лисичанском терцентре

  Ни один праздник не может обойтись без хорошего музыкального сопровождения. На сегодняшний день существует множество различных ансамблей и групп, готовых создать атмосферу радости и веселья. Они работают в разных направлениях, но существует стиль, который не имеет ни возрастной, ни других принадлежностей — это фольклор. Именно в таком жанре работает ансамбль «Мельничанка». Украинские песни составляют значительную часть творческого репертуара коллектива.

 • До уваги громадян з порушенням слуху!

 • Пам’ятка з безпечної поведінки для учнів під час літніх канікул

  Скоро розпочнуться літні канікули. Не буде домашніх завдань. З’явиться багато вільного часу. Кожен планує по-різному провести літній відпочинок. Екскурсії, розваги, подорожі, море, веселі і радісні друзі — все це чекає на вас влітку.

  Бажаємо усім учням гарного відпочинку, яскравих вражень, незабутніх зустрічей, захоплюючих мандрівок!

  Але також закликаємо Вас завжди пам’ятати елементарні правила безпеки, щоб літній відпочинок не був зіпсований:

  • — пам’ятайте і виконуйте правила дорожнього руху;
  • До уваги фізичних осіб, які є власниками молодняка великої рогатої худоби!

   Лисичанська міська рада повідомляє, що постановою Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2018 р. № 107 затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва.

   Порядком передбачено, що бюджетні кошти спрямовуються на державну підтримку за декількома напрямами, в тому числі на надання спеціальної бюджетної дотації за вирощування молодняка великої рогатої худоби, який народився в господарствах фізичних осіб (далі — дотація за молодняк).

  • Выпускники Университета третьего возраста получили сертификаты об окончании обучения

   Учиться — никогда не поздно! В этом уверены выпускники Университета третьего возраста, которые по случаю окончания занятий собрались в стенах Лисичанского территориального центра социального обслуживания.

  • Про підготовку енергетичних господарств до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років

   Для організації належної та своєчасної підготовки енергетичного господарства підприємств, установ та організацій до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 рр. інспекція Держенергонагляду вважає за необхідне звернути Вашу увагу, що тільки своєчасно розпочата та організаційно забезпечена робота може гарантувати його стале функціонування в зимовий період.

  • NRC надає внутрішньо переміщеним особам та місцевому населенню міста Лисичанська безоплатну правову допомогу

   Норвезька рада у справах біженців (NRC) надає внутрішньо переміщеним особам та місцевому населенню міста Лисичанська безоплатну правову допомогу.

   Зустрітися з юристом NRC можна 14 травня 2018 року о 10.30 у приміщенні Палацу культури ім.Сосюри (вул. Героїв Сталінграда, 1).

  • 8 мая - День международного движения Красного Креста и Красного полумесяца

   Всемирный День Красного Креста и Красного полумесяца (World Red Cross and Red Crescent Day) отмечается ежегодно 8 мая и учрежден в честь швейцарского бизнесмена, общественного деятеля и гуманиста Жана Анри Дюнана (Jean Henri Dunant, 8 мая 1828 — 30 октября 1910), который родился в этот майский день. В середине 19 века по инициативе Дюнана впервые стали создаваться группы добровольцев, которые оказывали помощь раненым на полях сражений. А в 1863 году по его же инициативе была созвана конференция, положившая начало международному комитету Красного Креста (International Committee of the Red Cross). Официально название Международный Красный Крест было утверждено в 1928 году на 13-й международной конференции в Гааге.

  • V Таврійський туристичний конгрес

   За інформацією Херсонської обласної державної адміністрації з 18 по 20 травня 2018 року у с. Праві Саги Олешківського району Херсонської області (Кінний клуб «Grand Prix») громадською спілкою «Таврійський туристичний альянс» та громадською організацією «Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад», з метою розвитку внутрішнього і в’їзного туризму, налагодження міжрегіональних партнерських відносин між учасниками туристичного ринку, представлення туристичних можливостей Херсонщини, планується проведення V Таврійського туристичного конгресу.

  • Информация о работе коммунальных предприятий города за 4 месяца 2010 года

   За 4 месяца 2010 г. за средства, выделенные из городского бюджета коммунальными предприятиями города, выполнены следующие работы:

   КП «Лисичанский Дорремстрой»

   - по содержанию дорог на сумму 424,5 тыс. грн.

   - по содержанию тротуаров на сумму 156,3 тыс. грн.

   - по текущему ремонту дорог в объеме 5,3 тыс. м2 на сумму 601,9 тыс. грн.

   КП «Лисичанскгорсвет»

   - по содержанию линий наружного на сумму 380,0 тыс. грн.

   - по содержанию светофоров на сумму 33,9 тыс. грн.

   КП «Лисичанскзеленстрой»

   - по содержанию зеленых насаждений на территории города на сумму 148,8 тыс. грн. (в том числе выполнена формовочная обрезка 42 деревьев и удалено 164 аварийных).

   ЛКАТП № 032806

   - по содержанию городских туалетов на сумму 12,0 тыс. грн.

   - вывезено от населения ТБО в объеме 52,0 тыс. м3, в том числе от жителей частного сектора – 7,2 тыс. м3.

   - по ликвидации 13 несанкционированных свалок на сумму 46,6 тыс. грн. (вывезено 1 265 м3 мусора, очищено 3 940 м2 территории города).

   КП «Лисичанская ритуальная служба»

   - по содержанию и благоустройству кладбищ на сумму 94,1 тыс. грн. (в том числе вывезено 407,2 м3 мусора с 38 несанкционированных свалок, расположенных на территории действующих кладбищ города).

   - по захоронению безродных и доставке трупов в морг на сумму 112,5 тыс.грн.

  • Шановні мешканці будинку!

   2 серпня 2017 року набув чинності Закон України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» (надалі — Закон). На виконання цього Закону повідомляємо про намір встановлення вузла комерційного обліку теплової енергії на ваш будинок.

   Інформація щодо дати, місця встановлення вузлів комерційного обліку, розмірів та порядок оплати внесків за встановлення, облуговування та заміну вузлів комерційного обліку буде надаватися додатково.

  • О работе коммунальных предприятий города за 4 месяца 2011 года

   За 4 месяца 2011 г. за средства, выделенные из городского бюджета, коммунальными предприятиями города выполнены следующие работы:

   КП «Лисичанский Дорремстрой»

   • по содержанию дорог на сумму 496,8 тыс. грн.
   • по содержанию тротуаров на сумму 176,0 тыс. грн.
   • по текущему ремонту дорог в объеме 0,9 тыс.м2 на сумму 106,3 тыс.грн.
   • Информация о поступлении денежных средств за жилищно-коммунальные услуги 4 месяца 2010 года

      ЖЭК 1 ЖЭК 3 ЖЭК 5 ЖЭК 6 ЖЭК 8 Итого по ЖЭКам Горсвет КАТП Итого
    Кол-во лицевых счетов 8483 7158 11024 4745 2493 33903 10695 31535 76133
    Начислено (тыс. грн.)                  
    Квартирная плата 960,60 764,40 1173,60 479,60 217,70 3595,90 331,70 613,80 4541,40
    Льготы 52,90 50,30 44,20 21,50 11,40 180,30 0,00 43,00 223,30
    Субсидии 112,70 76,00 161,40 9,40 36,70 396,20 35,40 54,20 485,80
    Всего начислено 1126,20 890,70 1379,20 510,50 265,80 4172,40 367,10 711,00 5250,50
    Оплачено (тыс. грн.)                  
    Населением деньгами 918,70 718,00 960,40 399,20 192,00 3188,30 331,70 512,70 4032,70
    Населением всего 926,60 737,00 1066,50 426,60 192,00 3348,70 331,70 512,70 4193,10
    Льготы 70,10 31,30 15,70 26,40 5,80 149,30 3,50 17,40 170,20
    Субсидии 54,90 57,80 83,40 7,20 17,80 221,10 15,90 20,50 257,50
    Всего оплачено 1051,60 826,10 1165,60 460,20 215,60 3719,10 351,10 550,60 4620,80
    % оплаты населением 96% 96% 91% 89% 88% 93% 99% 84% 92%
    % оплаты всего 93% 93% 85% 90% 81% 89% 96% 77% 88%
    Задолженность населения 1356,70 960,20 2677,40 658,00 293,00 5945,30 381,40 690,30 7017,00
    Задолженность по льготам 24,80 30,00 59,80 21,20 18,40 154,20 1,80 49,70 205,70
    Задолженность по субсидиям 91,30 37,70 135,80 6,50 30,30 301,60 68,60 46,30 416,50
   • Информация о поступлении денежных средств за жилищно-коммунальные услуги за апрель 2010 года

      ЖЭК 1 ЖЭК 3 ЖЭК 5 ЖЭК 6 ЖЭК 8 Итого по ЖЭКам Горсвет КАТП Итого
    Кол-во лицевых счетов 8483 7158 11024 4745 2493 33903 10695 31535 76133
    Начислено (тыс. грн.)                  
    Квартирная плата 244,00 191,70 298,00 119,60 55,60 908,90 87,40 240,60 1236,90
    Льготы 13,10 12,50 11,00 5,30 2,90 44,80 0,00 17,10 61,90
    Субсидии 24,20 17,10 36,00 2,20 8,10 87,60 7,30 24,20 119,10
    Всего начислено 281,30 221,30 345,00 127,10 66,60 1041,30 94,70 281,90 1417,90
    Оплачено (тыс. грн.)                  
    Населением деньгами 249,30 175,40 260,90 98,90 48,70 833,20 88,60 142,00 1063,80
    Населением всего 249,30 183,70 284,60 106,50 48,70 872,80 88,60 142,00 1103,40
    Льготы 29,70 9,30 4,80 18,60 1,00 63,40 0,00 5,00 68,40
    Субсидии 8,80 14,80 11,00 3,20 2,00 39,80 9,00 14,70 63,50
    Всего оплачено 287,80 207,80 300,40 128,30 51,70 976,00 97,60 161,70 1235,30
    % оплаты населением 102% 96% 96% 89% 88% 96% 101% 59% 89%
    % оплаты всего 102% 94% 87% 101% 78% 94% 103% 57% 87%
    Задолженность населения 1356,70 960,20 2677,40 658,00 293,00 5945,30 381,40 690,30 7017,00
    Задолженность по льготам 24,80 30,00 59,80 21,20 18,40 154,20 1,80 49,70 205,70
    Задолженность по субсидиям 91,30 37,70 135,80 6,50 30,30 301,60 68,60 46,30 416,50
   • Про затвердження регіональної ради підприємців при облдержадміністрації у новому складі

    Розпорядження керівника військово-цивільної адміністрації № 155 від 29.04.2015р. – Про затвердження регіональної ради підприємців при облдержадміністрації у новому складі

   • До відома громадян та суб’єктів господарювання!

    Всі документи підготовлені структурними підрозділами Луганської обласної військово-цивільної адміністрації у процесі здійснення ними регуляторної діяльності, розміщуються на офіційному сайті Сєвєродонецької міської ради sed-rada.gov.ua у розділі «Регуляторна політика». 

   • Єлизавета Панаіт та Тетяна Кравцова представили Лисичанськ на ІІІ Всеукраїнському конкурсі-виставці «Мистецтво»

    У ІІІ Всеукраїнському конкурсі-виставці художніх творів «Мистецтво» наше місто гідно представили роботи учениці та викладача художнього відділу Лисичанської дитячої школи мистецтв № 1 Єлизавети Панаіт і Тетяни Кравцової.

    За рішенням журі у номінації «Живопис» робота Єлизавети Панаіт «Українські візерунки» (на фото) отримала заохочувальній диплом «За старанність і успіхи в живописі» (дитяча ліга), а робота «Натюрморт з соняшниками» (на фото) викладача Тетяни Кравцової у номінації «Декоративно-прикладне мистецтво» відзначена дипломом лауреата ІІ ступеня та срібною медаллю (вища ліга).

   • До уваги суб’єктів господарювання!

    З метою пошуку альтернативного місця у південній частині міста для реалізації м’ясної, молочної та іншої продукції, підконтрольної органам ветеринарної служби, Лисичанська міська рада пропонує зацікавленим суб’єктам господарської діяльності розглянути можливість організації роботи спеціалізованого павільйону з продажу вище вказаної продукції, що відповідатиме нормам діючого ветеринарного, санітарного законодавства.

   • «Луганщино – мій рідний краю, для тебе я живу, працюю і творю»

    Під такою назвою, 25 травня, в ПК «Діамант» відбувся звітний концерт художньої самодіяльності, в рамках святкування 80-річчя утворення Луганської області.

    Відкрив концертну програму народний духовий оркестр ім. Ф.Титаренко під керівництвом Сергія Титаренко. Справжнє свято музики і талантів подарували глядачам вихованці студії естрадного вокалу «Ера» (кер. Ірина Браташ). Позитивними емоціями та драйвом зарядив присутніх зразковий хореографічний колектив «Street Dance» (кер. Вікторія Магомаєва), а молодий колектив бального танцю «Ever Dance» (кер. Владислав Лисків) подарував насолоду від сучасного танцю.

   • Народна хорова капела ім. Є.П. Мануйлова долучилася до фестивалю «Пісня над Дніпром»

    27 травня народна хорова капела ім. Є.П. Мануйлова Лисичанського міського Палацу культури (ПК) (керівник Володимир Бадунь) взяла участь у Регіональному фестивалі хорового мистецтва «Пісня над Дніпром» ім. Анатолія Авдієвського. Фестиваль відбувся в Печерському ландшафтному парку м. Києва.

    Багато зусиль та своїх вмінь до створення цього фестивалю доклав метр хорового жанру, Герой України, найвідоміший хормейстер, диригент Анатолій Авдієвський. У фестивалі взяли участь кращі хорові аматорські колективи зі всієї України.

   • Директор міського ПК Ганна Рясна взяла участь у ІІ Міжнародному Форумі Молодіжних Центрів

    З 23 по 25 травня директор Лисичанського міського Палацу культури Ганна Рясна взяла участь у ІІ Міжнародному Форумі Молодіжних Центрів «Від ініціативи — до дії», який проводить Міністерство молоді та спорту України в партнерстві з Донецькою обласною держадміністрацією, Асоціацією молодіжних центрів України та за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні. Захід відбувся у місті Святогірськ, куди з’їхалися близько 175 громадських активістів, міжнародних експертів та представників місцевої влади.

    Протягом трьох днів учасники заходу обмінювалися досвідом та кращими міжнародними і національними практиками діяльності молодіжних центрів та посилювали співпрацю в напрямі розвитку молодіжної інфраструктури в Україні.

   • Відбувся черговий «Open-fest вихідного дня»

    26 травня у м. Привілля відбувся святковий захід «Open-fest вихідного дня». Це вже четверте свято вихідного дня, організоване в рамках співпраці Лисичанського міського Палацу культури, ВПУ № 94 м. Лисичанська, ВПУ № 92 м. Сєвєродонецька, Привільського професійного ліцею та Привільської міської ради.

    Зазначимо, що захід відбувся за підтримки міжнародної організації з міграції, міжнародного фонду Terredeshommes, Привільської міської ради, кондитерського цеху «Кураж» та міської організації Червоного хреста.

   • Лисичани взяли участь у святкуванні Всесвітнього дня культурного розмаїття

    24 травня учасники художньої самодіяльності Лисичанського міського Палацу культури та Палацу культури ім. В.М. Сосюри взяли участь в обласному святковому концерті «Культурна мозаїка», присвяченому Всесвітньому дню культурного розмаїття. Захід відбувся у приміщенні Палацу культури міста Рубіжне.

   • Вітаємо команду нашого міста - золотого призера чемпіонату Луганської області з легкої атлетики

    25 травня в місті Кремінна пройшов чемпіонат Луганської області з легкої атлетики. В змаганнях взяли участь 60 спортсменів з міст та районів області. Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

    І місце — Єлизавета Григор’єва (біг 400 м, біг 800 м), Павло Нежальський (біг 3000 м, біг 2000 м з перешкодами), Дарина Степаненко (біг 100 м, стрибки у довжину), Вероніка Смолій (біг 1500 м), Наталія Полстолатьєва (штовхання ядра, стрибки у висоту);

   • Юні художники міста взяли участь у 10-му Арт-каравані Дружби

    З 14 по 20 травня учні художнього відділу Лисичанської дитячої школи мистецтв № 1 Ксенія Чокой, Поліна Штиль, Катерина Носаль, Алла Подоляка з викладачем Наталією Мельниковою стали учасниками 10-го Арт-каравану Дружби.

    З метою втілення в життя медіа-проекту «Дитинство без сліз» в рамках програми «Схід та Захід разом» учасники заходу відвідали чарівне місто Чернівці. Дітей-художників та їх педагогів з мистецьких шкіл Луганщини чекала щоденна насичена та різноманітна культурно-історична програма. Діти спілкувалися зі знавцями історії та сучасними художниками, відвідали найяскравіші архітектурні пам’ятки міста.

   • У Новодружеській ДШМ пройшов звітний концерт учнів хореографічного відділу

    Вчора, 23 травня, в концертній залі Новодружеської дитячої школи мистецтв відбувся звітний концерт учнів хореографічного відділу.

    Для батьків, мешканців та гостей міста виступали колективи «Восторг», «Ювента», «Сюрприз», «Карамболь» (керівник Ангеліна Карауланова), «Веселка» та «Конфетті» (керівник Світлана Іванова-Зубрицька).

   • У міській ДЮСШ пройшов День Цивільного захисту

    Вчора, 29 травня у міській ДЮСШ відбувся День Цивільного захисту. До заходу долучились спортсмени відділень акробатичного рок-н-ролу, гімнастики спортивної та стрибків на акробатичній доріжці.

    Головним завданням проведення Дня ЦЗ стало вдосконалення теоретичних знань і практичних навичок дій в умовах екстремальних ситуацій та наданні першої допомоги потерпілим в разі потреби.

   • «Голос весни»

    Під такою назвою, 22 травня, на базі Лисичанської дитячої школи мистецтв (ДШМ) № 1 відбувся сольний концерт учениці вокально-теоретичного відділу, лауреата конкурсів різних рівнів Олександри Ісаєнко (клас викладача Тетяни Єжак).

    Незважаючи на свій юний вік і невеликий термін навчання, Олександра емоційно і майстерно виконала свій різноманітний і цікавий репертуар.

   • Щодо проведення повідомної реєстрації колективних договорів у квітні 2017 року

    Управлінням праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради протягом квітня 2017 року проведена повідомна реєстрація 8 колективних договорів та 18 змін і доповнень до колективних договорів підприємств, установ, організацій міста Лисичанська:

   • Вітаємо переможців Всеукраїнських відкритих рейтингових змагань "Viva - Dance"

    19 травня у Лисичанську відбулись Всеукраїнські відкриті рейтингові змагання зі східних, циганських, індійських танців, сучасної хореографії, народних танців і хіп-хопу «Viva — Dance». У змаганнях взяли участь танцювальні клуби і колективи з різних міст Луганської і Донецької областей, а саме: з Новопскова, Краматорська, Кремінної, Лисичанська, Новодружеська, Рубіжного, Сєвєродонецька та ін.

    Місто Лисичанськ представляли учасниці зразкової студії східного танцю «Атлантіс» (ПК ім. В.М.Сосюри, кер. Ірина Гончарова), хореографічний колектив «Задоринки» (міський ПК, кер. Лідія Науменко) і любительське об’єднання «Смішарики» (міський ПК, кер. Дар’я Коваленко). Новодружеську дитячу школу мистецтв на конкурсі представили хореографічні колективи «Сюрприз» та «Восторг» (кер. Ангеліна Карауланова), «Карамболь», «Веселка» та тріо у складі Юрія Барановського, Ярослава Борисова і Андрія Алфімова (кер. Світлана Іванова-Зубрицька).

   • Лисичанські спортсмени - переможці та призери чемпіонату України з Айкідо

    19 травня в місті Харків пройшов чемпіонат України з Айкідо. В змаганнях взяли участь понад 300 спортсменів з 15 регіонів України, серед них і лисичани. Результати виступу наших спортсменів у прикріпленому файлі.

    Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради

   • Щодо процесу отримання одноразової державної грошової допомоги особам, які отримали тілесні ушкодження під час участі у революції гідності у 2017 році

    УРЯДОВА «гаряча лінія» — 1545

    «гаряча лінія» Мінсоцполітики — (044) 289-09-45

    Державна матеріальна допомога виплачується ЩОРІЧНО. Виплата у 2017 році одноразової грошової допомоги особам, які мали право на її отримання у 2014-2016 роках, але не отримали таку допомогу, здійснюється з урахуванням неотриманнях сум допомоги.

   • До Дня Європи у Лисичанську пройшла низка заходів

    Минулого тижня в закладах культури міста відзначили День Європи. День Європи — це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах.

   • Лисичанські спортсмени - переможці та призери чемпіонату Луганської області з кікбоксингу

    18 та 19 травня в місті Сєвєродонецьк проходив відкритий чемпіонат Луганської області з кікбоксингу WAKO. В змаганнях взяли участь понад 90 спортсменів з 8 клубів міст Луганської та Донецької областей.

    Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

   • До уваги осіб з обмеженими фізичними можливостями!

    Управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради повідомляє, що ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання» має наявні вакантні робочі місця контролерів енергонагляду в м. Лисичанськ, для працевлаштування осіб з інвалідністю ІІ і ІІІ групи, які не мають протипоказань пов’язаних з тривалою ходьбою і перебуванням на відкритих майданчиках при підвищених і знижених температурах.

   • Директор міського ПК Ганна Рясна - учасник програми «Академія культурного лідера»

    Вчора, 21 травня, Українським центром культурних досліджень визначено перелік учасників програми «Академія культурного лідера», до складу яких зараховано директора Лисичанського міського Палацу культури Ганну Рясну.

    Програма «Академія культурного лідера» організована Міністерством культури України спільно з Goethe-Institut в Україні та спрямована на підготовку ТОП-менеджерів галузі культури для ОТГ та малих міст. Метою програми є вдосконалення кваліфікації місцевих керівників галузі культури, які прагнуть працювати із використанням сучасних механізмів та досвіду кращих практик ЄС.

   • Пройшов чемпіонат міста Лисичанська зі стрибків на акробатичній доріжці

    20 травня в спортивній залі Лисичанської міської ДЮСШ пройшов чемпіонат міста Лисичанська зі стрибків на акробатичній доріжці (стрибки на батуті).У змаганнях взяли участь близько 80-ти учасників, кращі з них посіли такі призові місця:

    Юнаки

   • До уваги отримувачів всіх видів державної соціальної допомоги

    Статтею 7 Закону України "Про Державний бюджет України на 2017 рік передбачено підвищення мінімальних соціальних стандартів життя основних соціальних і демографічних груп населення з 1 травня 2017р. Таким чином, установлено прожитковий мінімум в розрахунку на місяць:

    • — на одну особу — 1624 гривні;
    • — для дітей віком до 6 років — 1426 гривень;
    • Вітаємо вихованців міської ДЮСШ з нагородами чемпіонату Луганської області з акробатичного рок-н-ролу!

     19 травня в місті Сєвєродонецьк пройшов чемпіонат Луганської області з акробатичного рок-н-ролу серед пар та команд формейшн. В змаганнях взяли участь понад 80 спортсменів з Лисичанська та Сєвєродонецька.

     Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

     Категорія «Діти»

    • Низка заходів до Дня вишиванки пройшла у Лисичанську

     Минулого тижня, до Дня вишиванки, в закладах культури міста відбулися тематичні заходи. У невичерпній скарбниці духовної культури нашого народу значне місце належить вишиванці. В усі часи сорочка вишита матір’ю нагадувала про її любов, оберігала від зла, служила згадкою про рідну домівку. Сьогодні, вишиванка — це духовний символ українського народу, рідного краю, батьківської оселі, тепла материнських рук, зв’язків між поколіннями, це частина України.

    • Вітаємо переможців обласного чемпіонату з легкої атлетики

     17-18 травня в місті Кремінна пройшов відкритий чемпіонат Луганської області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2001-2002 р.н., 2003 р.н. та молодше. В змаганнях взяли участь 90 спортсменів з 7 міст та районів Луганської області.

     Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

     І місце — Михайло Касьянов (біг 1500 м, 800 м), Єлизавета Григор’єва (біг 400 м, 800 м), Дарина Степаненко (біг 100 м), Віктор Титарев (біг 400 м), Єлизавета Григор’єва, Анастасія Ломикіна, Юлія Онищенко, Ангеліна Мальцева (естафета дівчата), Марія Токарева (біг 100 м, стрибки у довжину);

     ІІ місце — Єлизавета Григор’єва (біг 100 м), Дарина Степаненко (стрибки у довжину), Вероніка Смолій (біг 400 м, 800 м, 1500 м);

    • В Лисичанську відкрилась виставка робіт студентів коледжу Луганської державної академії культури і мистецтв

     17 травня до Міжнародного дня музеїв та в рамках святкування 80-ї річниці утворення Луганської області в міському краєзнавчому музеї відбулось відкриття виставки художніх робіт студентів коледжу Луганської державної академії культури і мистецтв з м. Кремінна.

     На виставці представлено 25 робіт в техніці живопис та графіка, серед яких натюрморти, пейзажі, рекламно-графічні комплекси, проект паркового комплексу. Всі полотна – дипломні роботи талановитих випускників коледжу.

    • Лисичанські спортсмени серед переможців відкритої першості м. Рубіжне

     19 травня в місті Рубіжне пройшла відкрита першість міста Рубіжне з дзюдо серед юнаків до 14 років. В змаганнях взяли участь понад 100 спортсменів з міст Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Рубіжне, Сватове, Слов’янськ, смт Краснореченське.

     Вихованці Лисичанської міської ДЮСШ показали наступні результати:

     І місце — Єгор Никитенко (38 кг), ІІ місце — Микита Уровець (23 кг), ІІІ місце — Ігор Савельєв (29 кг), Едем Мальасанов (32 кг).

    • Колектив літературного театру «Натхнення» повернувся з фестивалю з дипломами та подарунками

     З 11 по 13 травня колектив літературного театру «Натхнення» Лисичанської дитячої школи мистецтв № 1 взяв участь у VII Відкритому фестивалі-конкурсі шкільних та дитячих самодіяльних колективів «Перевтілення», який відбувся у м. Київ.

     Лисичанські театрали привезли до столиці виставу за мотивами Л.Мовчун «Горіхові принцеси» і не розчарували київського глядача. Це казка про добро і повагу, про дружбу і кохання, про вдячність і кмітливість.

    • У Лисичанську відбулось чергове засідання Координаційної ради з питань відпочинку та оздоровлення дітей і підлітків

     Сьогодні, 31 травня, в Лисичанській міській раді відбулося засідання Координаційної ради з питань відпочинку та оздоровлення дітей і підлітків під головуванням заступника міського голови Ігоря Ганьшина

     До роботи Координаційної ради долучились представники організацій та підприємства різної форми власності, зокрема ПАТ «Рідкісні гази», КП «Лисичанськтепломережа», ЛКСП «Лисичанськводоканал», ТОВ «Лисичанський пивоварений завод», ПРАТ «ЛИНІК».

    • Лисичанин Микита Кликов виборов ІІІ місце на чемпіонаті Луганської області з дзюдо

     19 травня в місті Рубіжне пройшов чемпіонат Луганської області з дзюдо серед юнаків до 16 років. В змаганнях взяли участь понад 80 спортсменів з міст Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Рубіжне, Сватове, Слов’янськ, смт Краснореченське.

     Лисичанський спортсмен Микита Кликов виборов ІІІ місце.

    • Музика. Діти. Весна 2018

     Під такою назвою вчора, 10 травня, у Центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю відбувся концерт учнів та викладачів Лисичанської дитячої музичної школи (ДМШ) № 2 для дітей та мешканців міста.

     У сонячний, весняний день творчий колектив школи подарував мешканцям міста свою творчість та багато яскравих і цікавих номерів інструментального та вокального жанру.

    • В городском совете прошло очередное заседание совета безопасной жизнедеятельности населения

     Сегодня, 30 мая, в городском совете прошло очередное заседание совета безопасной жизнедеятельности населения под председательством заместителя городского головы Андрея Якимчука.

     В ходе заседания членами совета был рассмотрен вопрос о состоянии охраны труда на угольных предприятиях города и финансировании мероприятий по охране труда.

    • У спортивній залі ДЮСШ пройшов відкритий чемпіонат міста з спортивної гімнастики

     З 17 по 19 травня в спортивній залі Лисичанської ДЮСШ пройшов відкритий чемпіонат міста «Лисичанська весна» пам'яті В.В. Матліна з гімнастики спортивної. В змаганнях взяли участь понад 65 спортсменів з Лисичанська, Рубіжного, Сєвєродонецька та Бахмуту. Вихованці міської ДЮСШ в перший день змагань показали наступні результати в своїх категоріях:

    • Вітаємо ансамблі Рапсодія» та «Мрія» з черговими творчими нагородами!

     5 травня народний жіночий вокальний ансамбль «Мрія» (міський ПК) та ансамбль викладачів Лисичанської ДШМ № 1 «Рапсодія» взяли участь у ІV Міжнародному мистецькому фестивалі-конкурсі «Grand Fest Кам’янець. Весна 2018», який відбувся у м. Кам’янець — Подільський.

     Гостинна кам’янецька земля радо зустріла обдарованих виконавців, які представляли різні куточки країни з 20 областей України та учасників зарубіжних країн — Білорусь та Польща.

    • У Лисичанську відкрито купальний сезон!

     clip_image002Минулої п’ятниці, 25 травня, в Лисичанській міській раді відбулося чергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

     Під час засідання члени комісії розглянули питання про відкриття купального сезону 2018 року на місці масового відпочинку людей — водному об’єкті по вул. Клубна, район 2-го виробництва ПАТ Лисичанський склозавод «Пролетарій».

     За підсумками обговорення членами комісії одностайно було прийнято рішення дозволити купання на вищевказаному об’єкті на період купального сезону 2018 року. Зазначимо, що цей водний об’єкт приведено у відповідністю з вимогами Правил охорони життя людей на водних об’єктах.

    • Вітаємо лисичанських гімнасток з нагородами у чемпіонаті зі спортивної гімнастики!

     З 10 по 12 травня в місті Сєвєродонецьк пройшов відкритий чемпіонат м. Сєвєродонецька зі спортивної гімнастики на Кубок Майстра спорту України Н.А. Фонотової. В змаганнях взяли участь 60 спортсменів з міст Лисичанськ, Рубіжне, Сєвєродонецьк, Слов’янськ.

     Лисичанські гімнастки показали наступні результати:

     І дорослий розряд

     І місце — Поліна Пікуль;

    • Вітаємо лисичан з нагородами, отриманими на обласному конкурсі академічного сольного вокалу!

     5 травня учні Лисичанської дитячої школи мистецтв (ДШМ) № 1 та Лисичанської ДШМ № 2 взяли участь в обласному відкритому конкурсі академічного сольного вокалу «Пісенне джерело», який відбувся у Рубіжному.

     У конкурсі взяли участь 37 конкурсантів, які змагалися у трьох вікових категоріях.

     За результатами конкурсу місця розподілились наступним чином:

    • Лисичанскую городскую федерацию футбола возглавил Олег Шкиря

     Вчера, 24 мая, в малом зале городского совета состоялось заседание общественной организации «Лисичанская городская федерация футбола». В заседании приняли участие городской голова Сергей Шилин, его заместитель Игорь Ганьшин, начальник отдела по делам семьи, молодежи и спорта Нина Нецвет, председатель федерации футбола Юрий Басюк и члены организации.

    • Лисичанські спортсмени - переможці та призери обласного турніру з греко-римської боротьби!

     9 травня в смт Марківка пройшов відкритий обласний турнір з боротьби греко-римської серед юнаків пам’яті В. Геращенка. В змаганнях взяли участь понад 90 спортсменів з міст та районів Луганської області.

     Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

     І місце — Дмитро Калганов, Михайло Шацьков, Віталій Мухутдінов, Данііл Гаврилов, Богдан Юськів, Павло Полеводін;

    • Вітаємо лисичан з нагородами ХІV Всеукраїнської музичної олімпіади «Голос Країни»!

     З 21 по 29 квітня у м. Києві відбулась ХІV Всеукраїнська музична олімпіада «Голос Країни» під патронатом Героя України, народного артиста, лауреата Національної премії України ім. Т. Шевченка Євгена Станковича.

     Усього у цьому змаганні взяли участь 538 учасників з 169 навчальних закладів з 82 населених пунктів України.

     Наше місто гідно представили учні Марини Шинкаренко Лисичанської дитячої школи мистецтв (ДМШ) № 2. До складу журі увійшли народні та заслужені артисти мистецтв України.

    • У Лисичанську виділили з матеріального резерву дизильне пальне для підвозу води

     Вчора, 21 травня, відбулось позачергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради, яке очолив міський голова Сергій Шилін.

     Під час засідання члени виконкому, з метою запобігання виникненню надзвичайної ситуації, через відключення від електропостачання об’єктів ЛКСП «Лисичанськводоканал», виділили з місцевого матеріального резерву аварійно-рятувальному загону спеціального призначення ГУ ДСНС України в Луганській області дизельне пальне для підвозу води населенню мм. Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля.

    • Лисичанські футболісти взяли участь у чемпіонат Луганської області

     9 травня на території культурно-оздоровчого комплексу «Стадіон «Шахтар» пройшов чемпіонат Луганської області з футболу 2017-2018 р. серед юнаків 2003-2004 р.н.

     Лисичанські спортсмени взяли участь у І групі та зіграли з рахунком 1:3 з командою міста Попасна.

     Підготували спортсменів Микола Кравець, Артем Галяпа, Денис Боговий, Михайло Каменецький.

     Відділ у справах сім'ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради

    • Вітаємо Софію Ажипу з перемогою у Міжнародному фестивалі-конкурсі "Квітуча Україна"

     27 квітня учениця Лисичанської ДМШ № 2 Софія Ажипа (викладач Марина Шинкаренко) взяла участь у ХVII Міжнародному фестивалі-конкурсі дитячої та юнацької творчості «Квітуча Україна», який відбувся у м. Києві при сприянні Міністерства культури України, Національної музичної спілки, Європейської асоціації фольклорних фестивалів, Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Т.Г. Шевченка.

     До складу журі увійшли заслужені діячі культури України, заслужені артистки України Інеса Братущик і Лідія Вернігор та інші.

    • В Україні створено Офіс з просування експорту

     З метою активізації зовнішньоекономічної діяльності суб’єктів господарювання області, сприяння у пошуку ними закордонних торговельних партнерів, нових ринків збуту інформуємо про наступне.

     На цей час для допомоги Міністерству економічного розвитку і торгівлі України у розробці та реалізації політики сприяння експорту та зміцнення стратегічного співробітництва між приватним та державним сектором створено Офіс з просування експорту (далі — Офіс).

    • У Лисичанську відбулось чергове засідання експертної комісії архівного відділу

     18 травня в архівному відділі Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання експертної комісії архівного відділу.

     В ході засідання були розглянуті наступні питання:

     — описи справ постійного зберігання, з кадрових питань (особового складу) Лисичанського державного гірничо-індустріального коледжу, акт про вилучення для знищення документів, не внесених до Національного архівного фонду, наступних організацій та підприємств:

    • Вітаємо лисичанку Дарину Степаненко з перемогою у чемпіонаті Луганської області з легкоатлетичного чотириборства!

     11 травня в місті Кремінна пройшов чемпіонат Луганської області з легкоатлетичного чотириборства серед юнаків 2005 р. н. та молодше. В змаганнях взяли участь понад 80 спортсменів. Вихованка міської ДЮСШ Дарина Степаненко виборола І місце та отримала грамоту та медаль.

     Підготували спортсменку Олександр Осколков та Віталій Ляшенко.

     Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради

    • «Музика різних епох»

     Під такою назвою, вчора, 2 травня, в Лисичанській дитячій школі (ДШМ) № 1 відбувся сольний концерт юної піаністки, учениці фортепіанного відділу, лауреата конкурсів різних рівнів Софії Смалій (клас викладача Маргарити Погрібної).

     Цього дня до концертної зали завітали учні, викладачі, батьки та мешканці міста. Присутні з цікавістю і захопленням слухали лекцію та чудову музику, яка супроводжувалася слайдами. Незважаючи на свій юний вік Софія емоційно і майстерно виконувала свій різноманітний і цікавий репертуар. До програми концерту увійшли твори, які належать до різних епох історії фортепіанного мистецтва.

    • В Лисичанську відбулось засідання комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати

     Сьогодні, 18 травня, в Лисичанській міський раді відбулось засідання комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, а також з питань реалізації заходів, спрямованих на легалізацію найманої праці. Очолив засідання заступник міського голови Максим Головньов.

     В роботі комісії взяли участь начальник УПСЗН Олена Єздакова, перший заступник начальника управління ПФУ в м. Лисичанську Світлана Кос’янова, начальник управління з питань праці ГУ Держпраці у Луганській області Вікторія Масуліс, заступник начальника управління економіки Лисичанської міської ради Василь Литвинюк, представник  ДФС у м.Лисичанську Михайло Мельник.

    • Лисичанські футболісти вибороли ІІ місце на Всеукраїнському футзальному турнірі

     28 та 30 квітня в місті Мукачеве пройшов Всеукраїнський футзальний турнір «Кубок Синая 2018». Лисичанські футболісти вибороли ІІ місце серед спортсменів 2009 року народження і були нагороджені грамотами та медалями. Підготували спортсменів Денис Боговий та Артем Галяпа.

     Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради

    • «Сад чеснот»

     Під такою назвою, сьогодні, 3 травня, в Лисичанському міському краєзнавчому музеї відбулася визначна культурна подія — відкриття персональної виставки Заслуженої артистки України, радника Міністра культури України, члена Національної спілки художників України, письменниці, телеведучої, громадського діяча, волонтера Анжеліки Рудницької.

    • Позачергове засідання виконкому пройшло у міській раді

     Сьогодні, 17 травня, відбулось позачергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради, яке очолив міський голова Сергій Шилін.

     Під час засідання члени виконкому, з метою запобігання виникненню надзвичайної ситуації, через відключення від електропостачання об’єктів ЛКСП «Лисичанськводоканал», виділили з місцевого матеріального резерву аварійно-рятувальному загону спеціального призначення ГУ ДСНС України в Луганській області дизельне пальне для підвозу води населенню мм. Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля.

    • Пройшов відкритий чемпіонат міста Лисичанська з легкої атлетики

     5 травня на базі ЗОШ № 14 пройшов відкритий чемпіонат міста Лисичанська з легкої атлетики. В змаганнях взяли участь 40 лисичанських спортсменів, які показали наступні результати:

     Біг 200 м

     І місце — Софія Берегова, Єлизавета Григор’єва, Євген Чаленко, Микита Серих, Павло Нежельський;

    • В Лисичанську пройшов щорічний фестиваль танцю «Viva Dance»

     29 квітня, до Міжнародного дня танцю, в Палаці культури «Діамант» пройшов щорічний фестиваль танцю «Viva Dance».

     «Viva Dance» — це свято, присвячене всім стилям хореографічного мистецтва, яке щороку збирає велику кількість прихильників танцю.

    • В Лисичанську відбулось засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

     Вчора, 14 травня, в Лисичанській міській раді відбулось засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яку очолив міський голова Сергій Шилін.

     На порядку денному знов злободенне питання — часткове обмеження постачання електричної енергії на об’єкти ЛКСП «Лисичанськводоканал», внаслідок якого абоненти частини міста, а також мешканці міст Привілля та Новодружеськ залишилися без водопостачання.

    • Вітаємо вихованця міської ДЮСШ Олексія Вісягіна з ІІІ місцем у Всеукраїнському турнірі з греко-римської боротьби!

     4 та 5 травня в місті Харків пройшов Всеукраїнський турнір з боротьби греко-римської серед юнаків. В змаганнях взяли участь понад 300 спортсменів. Вихованець міської ДЮСШ Олексій Вісягін виборов ІІІ місце в ваговій категорії 26 кг та був нагороджений грамотою та медаллю.

     Підготував спортсмена Василь Корнєв.

     Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради

    • Вітаємо лисичан - призерів обласного огляду-конкурсу хорових колективів!

     29 квітня хор учнів молодших класів Лисичанської дитячої музичної школи (ДМШ) № 2 та учні молодшої та старшої групи хорового колективу «Квітень» Лисичанської ДШМ № 1 взяли участь в обласному огляді-конкурсі хорових колективів, який відбувся у м. Сєвєродонецьк. На конкурс з’їхалися колективи з різних регіонів Луганської області.

    • Засідання виконавчого комітету пройшло у міській раді

     Сьогодні, 15 травня, відбулось чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради, яке очолив міський голова Сергій Шилін.

     Під час засідання були розглянуті питання про будівництво та архітектуру, про облік та розподіл житлової площі і про опіку та піклування.

    • Вітаємо лисичанських спортсменів - переможців та призерів відкритого обласного турніру з боксу!

     4 та 5 травня в місті Рубіжне пройшов відкритий обласний турнір з боксу, присвячений Дню Перемоги. В змаганнях взяли участь 70 спортсменів з міст та районів Луганської області. Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

     І місце — Владислав Карпенко (43 кг), Данііл Мустафінов (45 кг), Данііл Фатьянов (46 кг), Юрій Бушуєв (51 кг), Павло Жуков (57 кг), Владислав Пукало (60 кг), Микита Кравченко (66 кг), Михайло Простяков (70 кг);

    • Театральні колективи Лисичанська - переможці всеукраїнського конкурсу "Лимонад"

     27 квітня у місті Харків відбувся VII Всеукраїнський театральний фестиваль — конкурс дитячих і молодіжних театральних колективів ім. Марка Ентіна «Лимонад», куди з’їхалися колективи з усієї України. Наше місто на фестивалі гідно представили колективи Лисичанського міського ПК — народна театр-студія «Лімпопо» (кер. Надія Бражникова) та зразкова дитяча театральна студія «Арлекін» (кер. Ірина Кабанова) і колектив Лисичанської ДШМ №1 літературний театр «Натхнення» (кер. Ірина Кабанова).

    • Засідання чергової 45-ї сесії відбулось у Лисичанській міській раді

     2 та 10 травня пройшли І та ІІ засідання чергової 45-ї сесії Лисичанської міської ради, яке очолив голова міської ради Сергій Шилін. В роботі сесії взяли участь депутати та їх помічники, міські голови міст Новодружеськ та Привілля, керівники та співробітники органів державної влади, структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств, представники громадськості та засобів масової інформації.

     Перед початком сесії було проведене тестування нової системи електронного голосування «ВІЧЕ», яка придбана та встановлена за кошти міжнародних партнерів — USAID UCBI. Депутатами були внесені зміни до Регламенту Лисичанської міської ради, які дають можливість користуватися цією системою.

    • Лисичанські спортсмени взяли участь у чемпіонаті Луганської області з футболу

     Лисичанські спортсмени взяли участь у чемпіонаті Луганської області з футболу 2017-2018р. серед юнаків 2003-2004р.н. (1 група). 5 травня в місті Сватове матч Сватове-Лисичанськ був зіграний з рахунком 5:0, а 6 травня в місті Рубіжне матч був зіграний з рахунком 1:0.

     Підготували спортсменів Микола Кравець, Артем Галяпа, Денис Боговий, Михайло Каменецький.

     Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради

    • У Лисичанській міській раді пройшло засідання виконкому

     Сьогодні, 7 травня, відбулось чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради, яке очолив міський голова Сергій Шилін.

     Під час засідання були розглянуті питання про опіку та піклування, затверджені нормативи водоспоживання на полив присадибних ділянок без встановлених приладів обліку для мм. Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля; ухвалене рішення про організацію робіт з утримання зелених насаджень загального користування, про видалення аварійних дерев та про нагородження.

    • Вітаємо переможців чемпіонату міста Лисичанська з боротьби греко-римської

     28 квітня в спортивній залі Лисичанської міської ДЮСШ пройшов чемпіонат міста Лисичанська з боротьби греко-римської. В змаганнях взяли участь 76 спортсменів. Переможцями змагань, виборовши золоті нагороди, стали Данило Гаврилов, Олексій Вісягін, Артем Декін, Віталій Мухаметдінов, Семен Кохановський, Микита Бутов, Артем Булатов, Ілля Проскурін, Олександр Зябля, Павло Харченко, Тарас Хижняк.

    • У міській раді пройшло засідання комісії з питань захисту прав дитини

     Сьогодні, 3 травня, в Лисичанській міській раді пройшло засідання комісії з питань захисту прав дитини, на якому були розглянуті наступні питання:

     — про вирішення способу участі батьків у вихованні дітей;

    • Вихованці міської ДЮСШ - переможці та призери ІІІ етапу чемпіонату України з акробатичного рок-н-ролу

     29 квітня в місті Запоріжжя пройшов ІІІ етап чемпіонату України з акробатичного рок-н-ролу серед пар та команд формейшн. В змаганнях взяли участь понад 300 спортсменів з Харківської, Запорізької, Дніпропетровської, Київської, Луганської областей. Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

    • Лисичанські спортсмени - переможці та призери чемпіонату міста Сєвєродонецьк з легкої атлетики

     28 квітня в місті Сєвєродонецьк пройшов відкритий чемпіонат міста з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2005-2006 р.р.н., 2007-2008 р.р.н. та 2009 р.н. та молодше. В змаганнях взяли участь 50 спортсменів з Лисичанська та Сєвєродонецька. Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

    • Вітаємо Лисичанських спортсменів - переможців та призерів відкритого Кубку міста Сєвєродонецька з дзюдо

     21 квітня в місті Сєвєродонецьк пройшов відкритий Кубок міста з дзюдо (командний залік юнаки та особистий залік дівчата). В змаганнях взяли участь понад 80 спортсменів з міст та районів Луганської області.

     Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

    • Рятувальники завітали до дитячого садочку "Світлячок"

     Співробітники Лисичанського міського управління Головного управління ДСНС України у Луганській області постійно проводять навчальні заходи для дітей. Не обділяють увагою рятувальники і найменших мешканців міста.

    • Вихованці міської ДЮСШ - переможці та призери чемпіонату Луганської області з косіки карате

     21 квітня 2018 року в спортивній залі Лисичанської міської ДЮСШ пройшов відкритий чемпіонат Луганської області з косіки карате. В змаганнях взяли участь понад 100 спортсменів з Покровська, Українська, Мирнограду, Селідово, смт Горняк, смт, Новогородівка.

     Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати.

    • Малеча з працівниками ДСНС вивчали правила пожежної безпеки

     Сьогодні, 29 травня, в рамках «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності» відбулась зустріч пожежників-рятівників Державної пожежно-рятувальної частини № 64 м. Лисичанська з вихованцями дошкільного навчального закладу №1 «Шпачок».

    • Лисичанські спортсмени - переможці та призери чемпіонату Донецької області з легкої атлетики

     20 та 21 квітня в місті Бахмут пройшов відкритий чемпіонат Донецької області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2001-2002, 2003 р.н. та молодше. В змаганнях взяли участь 180 спортсменів з 12 міст та районів Донецької та Луганської областей. Лисичанські спортсмени показали настпуні результати:

    • Лисичанські рятувальники - бронзові призери обласних змагань з пожежно-прикладного спорту

     18 та 19 травня на базі навчально-тренувального полігону Головного управління ДСНС України у Луганській області пройшли обласні змагання з пожежно-прикладного спорту серед підпорядкованих підрозділів Головного управління з метою підвищення спортивної майстерності та оперативної готовності працівників пожежно-рятувальних служб.

    • Рятувальники провели рейд щодо запобігання пожеж в екосистемах

     З встановленням спекотної погоди зростає загроза виникнення пожеж в природних екосистемах. До них може призвести кинутий на траву недопалок, залишене непогашене багаття та, найчастіше, спалювання сухої трави чи стерні.

     16 травня, рятувальники Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області провели профілактичний рейд щодо попередження пожеж в екосистемах нашого міста.

    • Пожежа

     30.04.2017 р. о 06 год. 22 хв. на пункт звязку ДПРЧ-9 надійшло повідомлення від громадянина Т., що за адресою: м. Лисичанськ, вул. Докучаєва, 8/5 — йде дим з вікна.

    • Бесплатная презентация услуг ЛРТПП для субъектов хозяйствования!

     Приглашаем субъектов хозяйствования принять участие в презентации услуг общественной организации предпринимателей Луганской региональной торгово – промышленной палаты (ЛРТПП).

     По вопросам проведения презентации обращаться в отдел предпринимательства и регуляторной политики по тел.7-31-72, 7-32-46 ежедневно с 8.00 до 17.00, в пятницу с 8.00 до 16.00.

     Заявки на участие будут приниматься до 03.06.2011г. включительно.

    • Обережно, кишенькові злодії!

     За останній час до Лисичанського ВП ГУНП в області надійшла велика кількість заяв від мешканців міста, які стали жертвами кишенькових злодіїв.

     Так, за результатами проведення досудового розслідування, місцевою прокуратурою затверджено та направлено до суду обвинувальний акт за обвинуваченням місцевого мешканця у вчиненні серії крадіжок у місті Лисичанську. Злочинцем виявився житель міста, який до цього вже був засуджений за аналогічні злочини.

    • Запрошуємо до участі у XV Всеукраїнському чемпіонату з перукарського мистецтва «Чарівна мить»

     17-18 травня 2012 в рамках XV ювілейної міжнародної виставки «Технологія краси — століття ХХІ» відбудеться ХV Всеукраїнський чемпіонат з перукарського мистецтва «Чарівна зачіска’2012», організаторами якого є Український союз об’єднань, підприємств і організацій побутового обслуговування населення та компанія «ЕкспоЮгСервіс».

     Конкурс проводиться в концертно-виставковому комплексі Одеського морського вокзалу (м. Одеса, вул. Приморська,6).

     Чемпіонат буде проводитись в особистому та командних заліках.

     На чемпіонаті відбудуться конкурси:

    • Обережно, кишенькові злодії!

     За останній час до Лисичанського ВП ГУНП в області надійшла велика кількість заяв від мешканців міста, які стали жертвами кишенькових злодіїв.

     Так, за результатами проведення досудового розслідування, місцевою прокуратурою затверджено та направлено до суду обвинувальний акт за обвинуваченням місцевого мешканця у вчиненні серії крадіжок у місті Лисичанську. Злочинцем виявився житель міста, який до цього вже був засуджений за аналогічні злочини.

    • Понад 110 тис. платників перебувають на обліку у фіскальних органах ДФС Луганщини

     «Понад 110 тис. платників перебувають на обліку у фіскальних органах ДФС Луганщини, із них 40,1 тис. юридичних осіб та 70,3 тис. самозайнятих осіб,— повідомили в Головному управлінні ДФС у Луганській області».

     За 4 місяці 2018 року взято на облік 1 тис. 57 платників податків, із них: 223 юридичних особи та 834 фізичних осіб-підприємців. Із загальної кількості платників податків станом на 7 травня 2018 року 2 тис. 630 зареєстровано платниками податку на додану вартість, із них: юридичних осіб — 2,4 тис. та фізичних осіб — підприємців — 254.

    • Лисичанською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, розпочатому за фактом падіння малолітньої дитини з 9 поверху багатоповерхівки

     13 травня 2016 року до Лисичанського ВП ГУНП в області надійшло повідомлення про те, що з вікна однієї з багатоповерхівок випала дитина. В результаті падіння з 9 поверху хлопчик загинув на місці. Виїздом на місце події встановлено, що загиблому хлопчику було три роки. Багатодітна мати залишила у квартирі двох малолітніх дітей 2005 та 2013 р.н. та вийшла у справах. Тим часом, старша дитина вийшла із квартири, після чого, за відсутності родичів вдома, 3-річний хлопчик встав на вікно у кухні та випав з 9 поверху.

    • Місцеві бюджети Луганщини отримали 4,3 млн гривень від ліцензування алкоголю та тютюну

     За інформацією Головного управління ДФС у Луганській області — за січень-квітень 2018 року казна Луганської області поповнилася на 4,3 млн гривень від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, що на 17,3 тис. грн. більше фактичних надходжень за січень-квітень 2017 року.

     Станом на перше травня 2018 року на Луганщині здійснюють діяльність 1268 суб’єктів господарювання, які мають ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами. З них 1224 суб’єкти отримали ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями та 996 суб’єктів отримали ліцензії на роздрібну торгівлю тютюновими виробами.

    • Лисичанська міська рада оголошує КОНКУРС

     на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу комунального майна

    • Порядок оприбуткування готівкової виручки в касах установ, які проводять готівкові розрахунки

     ДПІ у м. Лисичанську повідомляє: оприбуткуванням готівки в касах установ/підприємств/відокремлених підрозділів, які проводять готівкові розрахунки з оформленням їх касовими ордерами і веденням касової книги/застосуванням РРО та КОРО, є здійснення обліку готівки в повній сумі її фактичних надходжень у касовій книзі на підставі прибуткових касових ордерів/фіскальних звітних чеків (лист НБУ від 07.03.2018 №№ 50-0007/13560).

     Готівкова виручка (готівка) здається суб’єктами господарювання самостійно (у тому числі із застосуванням платіжних пристроїв та через пункти приймання готівки) або через відповідні служби, яким згідно із законодавством надано право на перевезення валютних цінностей та інкасацію коштів, або через підприємства; які отримали ліцензію Нацбанку України на надання банкам послуг з інкасації (п. 16 розділу II Положення № 148).

    • Група у платників єдиного податку, які здійснюють торгівлю в магазині на ринку

     ДПІ у м. Лисичанську повідомляє: до першої групи платників єдиного податку віднесено фізичних осіб — підприємців, які не використовують працю найманих осіб, здійснюють виключно роздрібний продаж товарів з торговельних місць на ринках та/або провадять господарську діяльність з надання побутових послуг населенню і обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 300000 гривень (п. 291.4 ст. 291 ПКУ).

    • Чи слід подавати уточнюючу форму №1ДФ, якщо донараховано доплату за попередній квартал?

     ДПІ у м. Лисичанську повідомляє: об’єктом оподаткування податком на доходи фізичних осіб є, зокрема, загальний місячний (річний) оподатковуваний дохід. Нараховані у звітному місяці доходи підлягають оподаткуванню в сукупності і за ставками, визначеними в ст.167 (18%) Податкового кодексу України (далі — ПКУ), крім доходів, для яких нормами цього Кодексу передбачено інші ставки (зокрема, крім спадщини).

    • 4,5 мільйона гривень плати за землю сплатили з початку року платники Лисичанського регіону

     «За чотири місяці поточного року до місцевого бюджету надійшло 4 млн 453,1 тис. грн. плати за землю, що на 139,7 тис. грн., або на 3,2% більше, ніж за аналогічний період попереднього року, — повідомила в.о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніна Кравченко. — Із загальної суми 3 млн 508,2 тис. грн. надійшло від платників податків — юридичних осіб та 944,9 тис. грн. — від фізичних».

    • Майже 7 мільйонів гривень спрямовано до місцевого бюджету платниками єдиного податку Лисичанського регіону

     «За січень-квітень поточного року, юридичні та фізичні особи — підприємці, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, сплатили до бюджету 6 млн 674,9 тис грн. єдиного податку, — повідомила в.о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніна Кравченко. — Приріст надходжень у порівнянні до відповідного періоду минулого року складає 174,1 тис. грн.».

     За її словами, основну частину надходжень з цього податку — 6 млн 113,0 тис грн., або 91.6%, забезпечили фізичні особи. Юридичні ж особи — платники єдиного податку спрямували до бюджету 561,9 тис грн.

    • До уваги громадян з порушенням слуху!

    • Про виконання бюджету Лисичанської міської виконавчої дирекції Луганського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності за І квартал 2014 року

     Підводячи підсумки роботи і виконання бюджету за І квартал 2014 року Лисичанська міська виконавча дирекція ЛОВ ФСС з ТВП повідомляє, що станом на 01.04.2014 року на обліку в дирекції знаходиться 2101 страхувальник, в т. ч. 66 страхувальників на добровільних засадах.

     За даними фінансового звіту Лисичанської міської ВД ЛОВ ФСС з ТВП Ф6-ФСС з ТВП за І квартал 2014 року надходження склалися у сумі 195,4 тис.грн., або 131,2% до розрахункового показника і 182,1% до відповідного показника 2013 року.

    • "ПУЛЬС" - допомагає оперативно вирішувати проблемні питання платників податків

      

     «Пульс» — це інтерактивний сервіс (телефонна лінія, яка працює цілодобово), що працює за принципом call-back — фахівці сервісу не тільки приймуть звернення, але й потім повідомлять про результати перевірки та вжиті заходи. Номер «Пульсу»: (044) 284-00-07.

     Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

      

    • Про внесення змін до нарахування страхового стажу

     Лисичанська міська виконавча дирекція ЛОВ ФСС з ТВП нагадує, що Прикінцевими положеннями Закону України «Про внесення зміни до статті 7 Закону України „Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням” щодо зарахування до страхового стажу періоду відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку» від 19.11.2013 № 691 (набрав чинності 14.12.2013) встановлено, що у разі, коли особа перебувала у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку у період з 1 січня 2011 року до набрання чинності цим Законом, час відпустки зараховується до її страхового стажу.

    • Порядок добровільної сплати єдиного внеску непрацюючим пенсіонером з метою перерахунку пенсії

     ДПІ у м.Лисичанську, в рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!», повідомляє: право на добровільну сплату єдиного внеску мають особи, які досягли 16-річного віку та не перебувають у трудових відносинах з роботодавцями, визначеними пунктом 1 частини першої статті 4 Закону України від 08 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» із змінами та доповненнями (далі — Закон № 2464), та не належать до платників єдиного внеску, визначених пунктами 4, 5 та 51 частини першої цієї статті, у тому числі іноземці та особи без громадянства, які постійно проживають або працюють в Україні, громадяни України, які працюють або постійно проживають за межами України, якщо інше не встановлено міжнародними договорами, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України (абзац п’ятий частини першої статті 10 Закону № 2464).

    • Оздоровлення дітей у дитячих закладах оздоровлення за рахунок коштів Фонду у 2014 році

     Відповідно до Порядку фінансування оздоровлення дітей застрахованих осіб у дитячих закладах оздоровлення за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, затвердженого постановою правління Фонду від 25.02.2009 р. № 17 проводиться часткове фінансування оздоровлення дітей застрахованих осіб віком від 6 до 18 років у дитячих закладах оздоровлення.

    • Зовнішньоекономічна діяльність для фізичних осіб - підприємців

     ДПІ у м.Лисичанську, в рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!», повідомляє: згідно із ст.1 Закону України від 16 квітня 1991 року № 959-XII «Про зовнішньоекономічну діяльність» із змінами і доповненнями (далі-ЗУ) зовнішньоекономічна діяльність — це діяльність суб’єктів господарської діяльності України та іноземних суб’єктів господарської діяльності, побудована на взаємовідносинах між ними, що має місце як на території України, так і за її межами.

     Фізичні особи, які мають постійне місце проживання на території України, мають зазначене право здійснювати зовнішньоекономічну діяльність, якщо вони зареєстровані як підприємці згідно із ст.5 Закону України від 07 лютого 1991 року № 2984-IV «Про підприємництво» із змінами і доповненнями (далі-Закон).

    • До відома страхувальників!

     Відповідно до Порядку фінансування оздоровлення дітей застрахованих осіб у дитячих закладах оздоровлення за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, затвердженого постановою правління Фонду від 25.02.2009 р. № 17, планується придбання путівок до дитячих закладів оздоровлення за рахунок коштів Фонду за повну вартість у літньо-осінній період 2014 р.:

    • Порядок сплати транспортного податку, якщо місяці придбання і держреєстрації авто - різні

     ДПІ у м.Лисичанську повідомляє: платниками транспортного податку є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які мають зареєстровані в Україні згідно з чинним законодавством власні легкові автомобілі, що є об’єктами оподаткування.

     Об’єктом оподаткування є легкові автомобілі, з року випуску яких минуло не більше п’яти років (включно) та середньоринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року (пп. 267.2.1 п. 267.2 Податкового кодексу України (ПКУ)).

    • Про результати проведення перевірок

     Постановою правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (далі — Фонд) від 22.12.2010 року № 29 затверджено Інструкцію про проведення перевірок страхувальників по коштах Фонду, прийняття рішень за їх результатами та процедуру оскарження. Ця Інструкція розроблена відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами зумовленими похованням» і встановлює порядок проведення перевірок та здійснення вимог законодавства по коштах Фонду в частині правильності їх використання на підприємствах, установах, організаціях, суб’єктами малого підприємництва незалежно від форми власності, які використовують працю найманих працівників.

    • Оголошено конкурс «Молода людина Лисичанська — 2013»

     З метою підтримки та визнання найбільш соціально-вагомих і громадсько-корисних досягнень молоді у дванадцяти номінаціях, вшанування найбільш активної молоді за виняткові таланти та плідну працю на благо Лисичанська і рідного краю, пошуку та відзначення обдарованих молодих людей за вагомий внесок в політичне, культурне, соціальне життя суспільства, стимулювання кадрового потенціалу, реалізації державної молодіжної політики в місті Лисичанською міською організацією Партії регіонів та Лисичанською молодіжною організацією «Молоді регіони» проводиться конкурс «Молода людина Лисичанська — 2013», докладна інформація про який міститься в Положенні про конкурс.

    • Корисна інформація: Сплата транспортного податку. Порядок сплати транспортного податку при продажу авто

     ДПІ у м.Лисичанську повідомляє: відповідно до положень Податкового кодексу України при переході права власності на об’єкт оподаткування від одного власника до іншого протягом звітного року, податок обчислюється попереднім власником за період з 1 січня цього року до початку того місяця, в якому він втратив право власності на зазначений об’єкт оподаткування, а новим власником — починаючи з місяця, в якому він набув право власності на цей об’єкт.

     Контролюючий орган надсилає податкове повідомлення-рішення новому власнику після отримання інформації про перехід права власності.

    • Щодо видачі листка непрацездатності по догляду у період відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку

     Статтею 51 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням» від 18.01.2001 р. N 2240-III (далі — Закон N 2240) передбачено, що підставою для призначення допомоги по тимчасовій непрацездатності є виданий у встановленому порядку листок непрацездатності.

     Порядок, умови видачі та продовження листків непрацездатності визначено Інструкцією про порядок видачі документів, що засвідчують тимчасову непрацездатність громадян, затвердженою наказом Міністерства охорони здоров’я України від 13.11.2001 р. N 455, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 04.12.2001 р. за N 1005/6196 (далі — Інструкція N 455).

    • До уваги фізосіб-власників кількох об'єктів нерухомості, розміщеної у різних населених пунктах: куди звертатись для проведення звірки?

     ДПІ у м.Лисичанську акцентує увагу: фізичні особи — власники кількох об’єктів житлової чи нежитлової нерухомості, що розміщені у різних населених пунктах, для проведення звірки звертаються до контролюючого органу за місцем проживання (реєстрації).

     Підпунктом 266.7.3 Податкового кодексу України передбачено, що фізичні особи — платники податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, мають право звернутися з письмовою заявою до контролюючого органу за місцем свого проживання (реєстрації) для проведення звірки даних щодо:

    • Про виконання бюджету Лисичанської міської виконавчої дирекції Луганського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності за І квартал 2014 року

     Підводячи підсумки роботи і виконання бюджету за І квартал 2014 року Лисичанська міська виконавча дирекція ЛОВ ФСС з ТВП повідомляє, що станом на 01.04.2014 року на обліку в дирекції знаходиться 2101 страхувальник, в т. ч. 66 страхувальників на добровільних засадах.

     За даними фінансового звіту Лисичанської міської ВД ЛОВ ФСС з ТВП Ф6-ФСС з ТВП за І квартал 2014 року надходження склалися у сумі 195,4 тис.грн., або 131,2% до розрахункового показника і 182,1% до відповідного показника 2013 року.

    • Приймати від населення вторинну сировину можна без застосування РРО

     ДПІ у м.Лисичанську повідомляє: розрахунки за прийняту від населення вторинну сировину (крім металобрухту) можна проводити без застосування реєстраторів розрахункових операцій (РРО) з використанням розрахункових книжок та книг обліку розрахункових операцій, незалежно від річного обсягу розрахункових операцій.

     Нагадаємо: згідно з п.19 Переліку окремих форм та умов проведення діяльності у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, яким дозволено проводити розрахункові операції без застосування реєстраторів розрахункових операцій з використанням розрахункових книжок та книг обліку розрахункових операцій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23.08.2000 № 1336 зі змінами і доповненнями, розрахункові операції за прийняту від населення вторинну сировину (крім металобрухту) дозволено проводити без застосування реєстраторів розрахункових операцій з використанням розрахункових книжок та книг обліку розрахункових операцій.

     Державна податкова інспекція у м.Лисичанську

    • До уваги підприємців - "спрощенців": суми, які не включаються до складу доходу

     ДПІ у м.Лисичанську інформує: відповідно до п.292.11 ст.292 Податкового кодексу України (далі-ПКУ) до складу доходу, визначеного пп.1 п.292.1 ст.292 ПКУ, не включаються:

     — суми податку на додану вартість;

     — суми фінансової допомоги, наданої на поворотній основі, отриманої та поверненої протягом 12 календарних місяців з дня її отримання, та суми кредитів;

    • Привітання Юрія Гарбуза з Днем журналістики

     Шановні журналісти Луганщини!

     Вітаю вас із професійним святом — Днем журналіста!

     День журналістики — це не тільки професійне свято працівників засобів масової інформації, це свято всієї громадськості, тому що важко уявити сучасне життя без інформації, ефективних комунікацій.

     Впевнений, що ваш неупереджений погляд на події та факти нашого життя, професіоналізм, зваженість та об’єктивність у висвітленні суспільної, економічної та політичної інформації є невід’ємними складовими розвитку та стабільності нашої держави.

     Ваша щоденна плідна праця дуже потрібна українському суспільству, отже нехай кожен день дарує вам приємні емоції від отриманих результатів!

     Щиро бажаю вам нових звершень, невичерпної творчої наснаги, професійного зростання, щастя, міцного здоров’я, благополуччя та гарного настрою!

     З повагою

     Голова Луганської обласної державної адміністрації — керівник обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз

    • На 15 мільйонів гривень ПДВ поповнили державний бюджет Лисичанські платники

     За словами в.о. начальника ДПІ у м.Лисичанську Ніни Кравченко: «За січень — квітень поточного року до державного бюджету було спрямовано 15 млн 57,4 тис. грн податку на додану вартість, з яких 264,7 тис. грн перераховано суб’єктами господарювання фізичними особами — підприємцями».

     За її словами, такі показники були досягнуті завдяки сумлінності платників податків Лисичанського регіону, які усвідомлюють всю важливість своєчасної, повної, а головне добровільної сплати податків.

     Державна податкова інспекція у м.Лисичанську

    • Юрій Гарбуз: Енергобезпека регіону стоїть на першому місці для керівництва області

     Під час апаратної наради в облдержадміністрації голова Луганської обласної державної адміністрації — керівник Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз повідомив, що питання енергобезпеки в регіоні стоїть на першому місці у керівництва області.

    • З початку року Лисичанською ДПІ надано майже 5 тисяч різноманітних послуг

     За словами в.о. начальника відділу обслуговування платників ДПІ м.Лисичанська Людмили Каргальської «У Центрі обслуговування платників фахівцями Лисичанської ДПІ, за чотири місяці поточного року, надано 4723 різноманітні послуги».

     До найбільш затребуваних послуг входять: — видача довідок про доходи громадян — 2109; видача реєстраційних номерів облікової картки платника податків (ідентифікаційних номерів)-1648; надання витягу з реєстру платників єдиного податку −173$ видача довідок про доходи фізичних осіб-підприємців — 77″.

    • Юрій Гарбуз вирішує проблеми з постачанням електроенергії на Луганщині

     20 травня голова облдержадміністрації — керівник обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз взяв участь у нараді під головуванням Першого віце-прем’єр-міністра — Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва, проведеній за дорученням Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.

     Однією з найактуальніших проблем, про які говорили високопосадовці, стало відключення від електропостачання установ соціальної сфери та житлового сектору в містах і районах області.

    • Електронний кабінет платника податків

     ДПІ у м. Лисичанську повідомляє: порядок функціонування інформаційно-телекомунікаційної системи «Електронний кабінет» Державної фіскальної служби України затверджено наказом Міністерства фінансів України «Про затвердження Порядку функціонування «Електронного кабінету» (далі-Порядок) від 14.07.2017 № 637.

     Підпунктом 2 розділу I цього Порядку визначені процедури ідентифікації користувачів, взаємодії з платниками податків та державними органами.

    • На Луганщині нові патрульні поліцейські присягнули на вірність народу України

     22 травня у Сєвєродонецьку 147 патрульних поліцейських склали присягу на вірність українському народу. Серед них 27 жінок, 20 учасників бойових дій, 2 учасника АТО. Середній вік поліцейських — 27 років.

     Церемонія прийняття присяги відбулася за участю Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова, глави Національної поліції України Хатії Деканоідзе, голови Луганської облдержадміністрації — керівника обласної військово-цивільної адміністрації Юрія Гарбуза, народного депутата України Мустафи Найєма, керівництва Головного управління Національної поліції в Луганській області, представників ЗСУ, силових структур та інших.

    • Виплата щорічної разової грошової допомоги ветеранам війни

     На виконання Законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та «Про жертви нацистських переслідувань», управлінням праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради проведена виплата у 2016 році щорічної разової грошової допомоги до Дня Перемоги у Другій світовій війні.

     Для її виплати у квітні 2016 року до міського бюджету надійшли кошти з державного бюджету у сумі 2 167,2 тис. грн., за рахунок яких, грошову допомогу вчасно отримали 3292 ветерана війни нашого міста.

     Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 02.03.2016 № 141 допомогу виплачено в наступних розмірах:

    • Трансфертне ціноутворення: змінено перелік держав щодо визнання операцій контрольованими

     ДПІ у м. Лисичанську, в рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!», звертає увагу: 07 березня 2018 року набула чинності постанова Кабінету Міністрів України від 31 січня 2018 року № 108 «Про внесення змін у додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 р. № 1045».

     Цією постановою з переліку держав (територій), які відповідають критеріям, установленим п.п. 39.2.1.2 п.п. 39.2.1 п. 39.2 ст. 39 Податкового кодексу України (далі-ПКУ), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 1045, виключено держави Грузія, Республіка Естонія, Латвійська Республіка, Республіка Мальта та Угорщина.

    • Социальная защита работников, занятых во вредных и тяжелых условиях труда

     На предприятиях, в учреждениях и организациях, где технологический процесс, используемое оборудование, сырье и материалы являются потенциальными источниками вредных и опасных производственных факторов, которые могут неблагоприятно влиять на состояние здоровья работников, а также их потомков как теперь, так и в будущем, проводится аттестация рабочих мест по условиям труда.

     Статьей 7 Закона Украины «Об охране труда» предусмотрено право работников на определенные льготы и компенсации за работу во вредных и тяжелых условиях труда, в том числе льготное пенсионное обеспечение, дополнительные оплачиваемые отпуска, повышенную оплату труда, сокращенную продолжительность рабочего времени, бесплатное обеспечение молоком и др.

    • У Лисичанську відбувся мітинг з нагоди 46-ої річниці від дня народження генерал-майора Олександра Радієвського

     Сьомого травня, у Лисичанську, за участю голови Луганської облдержадміністрації — керівника обласної військово-цивільної адміністрації Юрія Гарбуза, заступників Луганської облдержадміністрації, голів райдержадміністрацій, керівництва Національної гвардії України, міського голови Лисичанська та представників громадськості пройшов мітинг з нагоди 46-ої річниці від дня народження генерал-майора Радієвського Олександра Віталійовича.

     Захід відбувся на місті героїчної загибелі групи бійців Національної Гвардії України під командуванням Олександра Радієвського біля мосту через річку Сіверський Донець.

    • Платники Луганщини до зведеного бюджету держави перерахували понад 1,6 млрд грн. податків і зборів

     У січні-квітні 2018 року платники Луганської області сплатили до зведеного бюджету країни 1 млрд 603,2 млн грн. Це на 67,3 млн грн. більше, ніж в аналогічному періоді 2017-го року. Зокрема, до державної скарбниці надійшло 759,8 млн гривень. У порівнянні з показниками за cічень-квітень минулого року надходження зросли на 63 млн гривень.

    • Щодо заборгованості із заробітної плати в місті Лисичанську

     За інформацією розробленою Держстатом України, загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати по м. Лисичанську станом на 01.04.2016 року складала 43715,4 тис. грн., що на 10688,8 тис. грн. менше ніж на 01.03.2016 року (54404,2 тис. грн.).

     У структурі боргу більша частина заборгованості обліковується по економічно активних підприємствах — 40316,5 тис. грн., з них на державному підприємстві — 207,7 тис. грн., на підприємствах інших форм власності — 40108,8 тис. грн.

    • Увага! Змінено порядок проведення контролюючими органами зустрічних звірок

     Постановою Кабінету Міністрів України від 04.04.2018 № 240 (далі — Постанова № 240) внесено зміни до пункту 1 Порядку проведення контролюючими органами зустрічних звірок (далі — Порядок). Порядок визначає механізм проведення контролюючими органами зустрічних звірок. Під час зустрічної звірки:

     — здійснюється зіставлення даних, отриманих від платників податків та інших суб’єктів інформаційних відносин, з метою документального підтвердження господарських відносин з платником податків та зборів, а також підтвердження відносин, виду, обсягу і якості операцій та розрахунків, що здійснювалися між ними, для з’ясування повноти їх відображення в обліку платника податків;

    • Про проведення повідомної реєстрації колективних договорів

     Управлінням праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради протягом січня-квітня 2016 року проведена повідомна реєстрація 27 колективних договорів (змін і доповнень) підприємств, установ, організацій міста Лисичанська:

    • Виїжджаєте за кордон на ПМП: подайте декларацію

     ДПІ у м. Лисичанську нагадує: платники податку — резиденти, які виїжджають за кордон на постійне місце проживання, зобов’язані подати до контролюючого органу податкову декларацію не пізніше 60 календарних днів, що передують виїзду (п.179.3 ст.179 Податкового кодексу України).

    • Лисичанськ: підсумки деклараційної кампанії - 2018

     «За підсумками цьогорічної кампанії по декларуванню доходів, отриманих у 2017 році громадянами міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля подано 295 декларацій. Сума задекларованих доходів складає 34 млн 865,1 тис. грн. — повідомила в.о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніна Кравченко. — До відповідних бюджетів громадяни Лисичанського регіону спрямують 802,2 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб та 129,1 тис. грн. військового збору, що більше на 15,4 тис грн., ніж у минулому році».

    • Увага! Увечері 31 травня та протягом дня 1 червня очікуються грози

     Увага! Шановні мешканці та гості мм. Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля!

     Лисичанська міська рада, за даними Луганського обласного центру з гідрометеорології, інформує, що увечері 31 травня та протягом дня 1 червня на території мм. Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля очікуються грози, місцями град та шквали 15-20 м/сек.

     Будьте обережні!

     Відділ мобілізаційної, режимно-секретної роботи та цивільного захисту Лисичанської міської ради

    • Підсумки проходження осінньо-зимового періоду 2016-2017 рр.

     Незважаючи на проходження опалювального сезону 2016-2017 рр. в нашому регіоні (а це міста Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Рубіжне, Кремінна, Сватове, смт. Троїцьке та Кремінський, Сватівський, Троїцький райони) в умовах складної геополітичної ситуації, складний фінансово-економічний стан теплопостачальних підприємств, а також недостатність паливно-енергетичних ресурсів у державі, минулий осінньо-зимовий період пройшов у сталому режимі, без масштабних аварійних ситуацій та технологічних порушень в роботі систем теплопостачання та теплоспоживання. Це свідчить про достатній рівень підготовленості як з боку споживачів, так і теплопостачальних організацій.

    • Увага! Державна податкова інспекція у м. Лисичанську повідомляє

     Центр обслуговування платників ДПІ у м. Лисичанську за адресою: м. Лисичанськ, вул. ім.В.Сосюри, 347, I поверх, на період травневих свят буде працювати у наступному режимі:

     • 5 травня — за режимом роботи ДПІ — з 09.00 до 18.00;
     • 9 травня — вихідний день.

     Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

    • Шановні абоненти - одержувачі субсидії!

     КП «Лисичанськтепломережа» доводить до Вашого відома, що згідно Постанови Кабінета Міністрів України від 26.04.2017 № 300 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» заборгованість з комунальних послуг при первинному зверненні за субсидією НЕ впливає на оформлення субсидії. Однак держава, надаючи субсидію, дає можливість сім’ї протягом року вирішити питання з накопиченою в минулому заборгованістю за комунальні послуги.

    • Перечень нормативных и методических документов на выполнение услуг по химической чистке и стирке

     altДля субъектов хозяйствования!

     Ассоциация предприятий химической чистки и прачечных предлагает перечень нормативных и методических документов на выполнение услуг по химической чистке и стирке

     (Документы можно заказать по тел/факс (044) 258-31-46)

    • Порядок зняття з обліку фізичної особи-підприємця як платника податків

     Підставою для зняття фізичної особи-підприємця як платника податків з обліку у відповідному контролюючому органі є відомості про державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності фізичної особи-підприємця за її рішенням.

     Дата зняття з обліку фізичної особи-підприємця відповідає даті отримання відомостей про державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності фізичної особи-підприємця.

     Після державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізична особа продовжує обліковуватись у контролюючих органах як фізична особа-платник податків, яка отримувала доходи від провадження підприємницької діяльності.

    • З 12 травня діють нові тарифи на послуги водопостачання та водовідведення

     ЛКСП «Лисичанськводоканал» повідомляє про те, що в офіційному друкованому виданні-газеті «Урядовий кур’єр від 11.05.2017р. № 85 опубліковано Постанову НКРЕКП від 26.04.2017р. № 551 «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141» та Постанову НКРЕКП від 26.04.2017г. № 552 «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 листопада 2015 року № 2868», якими встановлено наступні тарифи на послуги, що надає підприємство:

     — централізоване водопостачання −18,504 грн./м3 (з ПДВ), 15,42 грн./м3 (без ПДВ) та водовідведення −7,164 грн./м3 (з ПДВ), 5,97 грн./м3 (без ПДВ);

     — централізоване постачання холодної води (з використанням внутрішньо будинкових мереж) −19,308 грн./м3 (з ПДВ), 16,09 грн. / м3 (без ПДВ) та водовідведення — 7,536 грн./м3 (з ПДВ), 6,28 грн./м3 (без ПДВ).

     Тарифи набирають чинності з 12 травня 2017р.

     ЛКСП «Лисичанськводоканал»

    • Сервіси «Електронного кабінету платника податків»

     ДПІ у м. Лисичанську звертає увагу: в «Електронному кабінеті платника податків» впроваджено наступні сервіси:

     «Звітність» — надає користувачу можливість:

     • — створення пакета податкової звітності (декларації з додатками) або імпорту з бухгалтерських програм;
     • Он-лайн будинок юстиції - нові можливості

      41_main_ukrМіністерство юстиції України презентувало проект «Он-лайн будинок юстиції» (https://online.minjust.gov.ua).

      Скористатися послугами «Он-лайн будинку юстиції» зможе будь-хто, у будь-який час, у будь-якому місці, за умови наявності Інтернету.

      Отже, Проект дає можливість отримати в он-лайн — режимі наступні послуги.

      1. Послуга «СМС-маяк».

      2. Інформація з реєстрів.

     • З початку року до зведеного бюджету Лисичанські платники спрямували понад 153-х мільйонів гривень

      «За січень-квітень 2018 року платниками Лисичанського регіону до бюджетів всіх рівнів спрямовано 153 млн 47,4 тис. грн., — повідомила виконуюча обов’язки начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніна Кравченко. — До державного бюджету було перераховано податків та зборів у сумі 57 млн 234,6 тис. грн., що на 13 млн 54,4 тис. грн. або на 29,5% більше, ніж у відповідному періоді минулого року та 95 млн 812,8 тис. грн. — до місцевого бюджету, що перевищує показник відповідного періоду минулого року на 25,3%».

     • Щодо зміни тарифів на послуги водопостачання та водовідведення

      ЛКСП «Лисичанськводоканал» повідомляє, що відповідно до Закону України «Про державне регулювання у сфері комунальних послуг», Закону України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» та постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 10.03.2016р. № 302 «Про затвердження порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення», Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг на своєму засіданні 26.04.2017р. встановила Лисичанському комунальному спеціалізованому підприємству по видобутку, обробці, реалізації води та очищенню стоків «Лисичанськводоканал» структуру тарифів та тарифи.

     • Тим, хто виїжджає за кордон на постійне місце проживання

      Як повідомив завідувач сектору податків і зборів з фізичних осіб ДПІ у м. Лисичанську Сергій Макаренко, фахівцями ДПІ у м. Лисичанську, з початку поточного року, було видано 1 довідку про сплату податку резидентом, який виїжджає за кордон на постійне місце проживання (про відсутність податкових зобов’язань з цього податку) після проведення відповідних перевірок податкових декларацій запитувачів.

     • Шановні мешканці міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля!

      У зв’язку з збільшенням випадків крадіжок матеріалів верхньої будови колії на залізничному транспорті, який є зоною підвищеної небезпеки, що погрожує безпеці руху поїздів та життю людей, керівництво структурного підрозділу «Краснолиманська дистанція колії» Донецької залізниці звертається до населенням з проханням про недопущення знаходження сторонніх осіб в зоні підвищеної небезпеки.

      Структурний підрозділ «Краснолиманська дистанція колії» регіональної філії «Донецька залізниця»

     • До уваги суб’єктів господарювання!

      Виконавчий комітет Лисичанської міської ради доводить до Вашого відома оновлений текст розпорядження голови Луганської обласної державної адміністрації від 08.11.2007р. № 1411 «Про регулювання цін на окремі види продовольчих товарів» із змінами і доповненнями, внесеними розпорядженнями голови Луганської обласної державної адміністрації від 21 листопада 2007 року № 1469, 18 лютого 2008 року № 161, 14 листопада 2008 року № 1557, 01 квітня 2011 року № 383 та 26 квітня 2011 року № 461.

      Про регулювання цін на окремі види продовольчих товарів (75 Kb)

     • ДПІ відповідає на запитання

      Запитання: Яким чином фізична особа — підприємець, може подавати податкову звітність в електронному вигляді?

      Відповідь: Для того щоб подавати податкову звітність в електронному вигляді необхідно отримати Електронний цифровий підпис та встановити необхідне програмне забезпечення. Електронний цифровий підпис (далі — ЕЦП) можна отримати в будь-якому Акредитованому центрі сертифікації ключів на території України. Надання послуг Електронного цифрового підпису може бути на платній або безкоштовній основі. Різниці між платним і безкоштовним ключем для подання звітності немає.

     • Для диалога власти, громады и бизнеса (видео)

      Сюжет ТРК Акцент. В рамках гранта «Луганск объединяется: платформа общественно-государственного диалога» при финансовой поддержке Агентства США по международному развитию USAID завершается серия круглых столов в Луганской области при участии общественных организаций, городского совета и СМИ.

     • Стартував конкурс «Благодійник року – 2011»!

      29 березня 2011 року стартував 5 ювілейний Національний конкурс «Благодійник року — 2011» (далі — Конкурс). Основна мета Конкурсу — розвивати і популяризувати благодійництво в Україні шляхом публічного визнання та відзначення найефективніших доброчинних ініціатив. Його організатори — «Дитячий світ», МБФ «Україна 3000», Центр філантропії, ВБО «Асоціація благодійників України», ВБО «Асоціація благодійників України», ІА «Громадський простір» та Інститут професійного фандрайзингу.

     • В Лисичанске наградили одаренных школьников

      ТРК “Акцент”

     • Провокации с минированием на сессии Лисичанского горсовета

      ТРК “Акцент”

     • До відома страхувальників!

      Відповідно до Порядку фінансування оздоровлення дітей застрахованих осіб у дитячих закладах оздоровлення за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, затвердженого постановою правління Фонду від 25.02.2009 р. № 17, планується придбання путівок до дитячих закладів оздоровлення за рахунок коштів Фонду за повну вартість у осінньо-зимовий період 2013 р.:

     • Сеть оповещения и уличные спортзалы: проекты в Лисичанске (видео)

      ТРК “Акцент”

     • Внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо скасування відповідальності за провадження господарської діяльності

      До відома субєктів господарювання!

      15.03.2011 р. набрав чинності Закон України від 17.02.2011 р. № 3046-17 «Про внесення змін до статті 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо скасування відповідальності за провадження господарської діяльності із застосуванням принципу мовчазної згоди», згідно якого:

      Провадження господарської діяльності без державної реєстрації як суб’єкта господарювання або без одержання ліцензії на провадження певного виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню відповідно до закону, а так само без одержання дозволу, іншого документа дозвільного характеру, якщо його одержання передбачене законом (крім випадків застосування принципу мовчазної згоди), — тягне за собою накладення штрафу від двадцяти до сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва і сировини чи без такої.

     • Міський голова Сергій Шилін вручив Подяки бійцями батальйону «Скіф» за гідну службу

      Вчора, 30 травня, біля будівлі Лисичанського відділу поліції міський голова Сергій Шилін, керуючий справами Олександр Савченко разом з заступником начальника головного управління Національної поліції в Луганській області полковником поліції Юрієм Слухаєнко та начальником Лисичанського відділу поліції полковником поліції Миколою Черніковим зустрілись з особовим складом батальйону патрульної служби поліції особливого призначення «СКІФ» ГУНП в Запорізькій області

      Зазначимо, що бійці батальйону «Скіф» несли службу по забезпеченню публічного порядку та безпеки громадян у містах Лисичанськ та Сєверодонецьк. Тепер на них чекає чергова ротація і вони повертаються додому. На їх рахунку велика кількість добрих справ, розкритих правопорушень та вилученої із незаконного обігу зброї й наркотичних речовин.

     • Патрульная полиция заработала в Северодонецке, Лисичанске, Рубежном

      ТРК «Акцент»

     • Викрито осіб, які вчинили розбійний напад в місті Новодружеськ

      Прокуратурою м. Лисичанська Луганської області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, розпочатому за ч. 4 ст. 187 КК України (заволодіння чужим майном, поєднане із насильством, небезпечним для життя та здоров’я особи, яка зазнала нападу, вчинене за попередньою змовою групою осіб, поєднане з проникненням у житло, у великих розмірах).

     • Міський голова Сергій Шилін привітав колектив педколеджу з ювілеєм

      Вчора, 29 травня, відокремлений підрозділ «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка» відзначив 80-річчя з дня заснування. На свято зібралося безліч почесних гостей та випускників коледжу. Серед них народний депутат України, академік Національної академії педагогічних наук України, Голова наглядової ради Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, доктор технічних наук, професор Віталій Курило, заступник голови Луганської облдержадміністрації Ольга Лішик, голова департаменту освіти і науки Луганської облдержадміністрації Юрій Стецюк, ректор Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, член-кореспондент Національної академії наук України, доктор технічних наук, професор Сергій Савченко, очільники навчальних закладів міста та області. Також завітали до навчального закладу, щоб привітати колектив та студентів зі знаменною датою в історії коледжу, міський голова Сергій Шилін разом з керуючим справами Олександром Савченком.

     • ВНО-2016 в Лисичанске (видео)

      Сюжет ТРК Акцент

     • Ответственность несовершеннолетних и их родителей за содеянные преступления

      Согласно действующего законодательства, несовершеннолетним признаётся лицо, которое не достигло 18 лет.

      С достижением совершеннолетия у граждан наступает полная гражданская правоспособность и дееспособность, т.е. наступает тот возраст, с которого ребенок фактически перестает быть таковым, т.к. предполагается, что с этого времени в силу его умственного развития он способен полностью отдавать отчет своему поведению. С этого возраста он способен своими действиями приобретать для себя права и самостоятельно их осуществлять, а также способен своими действиями создавать для себя гражданские обязанности, самостоятельно их исполнять и нести ответственность в случае их неисполнения.

      Однако уголовное законодательство устанавливает более ранний возраст несовершеннолетнего, с которого он должен нести ответственность за совершенные им уголовные правонарушения.

     • Последние звонки в лисичанских школах оповестили об окончании учебного года (фоторепортаж)

      Сегодня, 25 мая, по всем школам города пронеслась череда последних звонков, оповестив учащихся об окончании учебного года и начале долгожданных летних каникул. Шумная нарядная детвора с ароматными букетами цветов выстроилась на праздничные линейки, а на крыльце школ с самого утра звучала музыка.

      Для кого-то это был очередной учебный год, а для кого-то самый первый — посвящение в первоклассники и знакомство с главной книгой — букварем, первые робкие шаги в увлекательном мире знаний и впервые сказанные такие уверенные слова: «Как хорошо уметь читать!..». А 389 школьников услышали это звонок в последний раз. Для них книга школьных знаний пролистала последние страницы, открыв им путь в новую, еще такую неизведанную для них, взрослую жизнь. Каким будет их жизненный путь? Каждому свое, но, наверняка, любая ступенька их пути будет увлекательной, тернистой, целеустремленной, полной новыми интересными познаниями, надеждами и победами! А пока самый ближайший статус для каждого сегодняшнего выпускника — это абитуриент — волнующая пора поступления в учебное заведение и новые увлекательные знакомства.

     • В Лисичанске снизили тарифы на проезд

      ТРК «Акцент»

     • Про стан законності під час виконання постанов суду в адміністративному судочинстві

      Прокуратурою міста Лисичанська перевірено стан додержання Лисичанським МВ ГУМВСУ в області вимог закону при виконанні постанов суду в справах про адміністративні правопорушення, у яких призначено стягнення у вигляді адміністративного арешту, та його відбутті.

     • Обов’язковість надання витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців для отримання документів дозвільного характеру скасована

      До відома субєктів господарювання!

      З метою зменшення фінансового навантаження на суб’єктів господарювання змінами до частини третьої статті 7 Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності» обов’язковість надання витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців для отримання документів дозвільного характеру скасована.

      Начальник відділу підприємництва та регуляторної політики-державний адміністратор В. І. Ярова

     • На культурно-оздоровительной базе «Лисичанец» состоялась ежегодная спартакиада инвалидов и членов их семей

      Вчера, 23 мая, на спортивной культурно-оздоровительной базе «Лисичанец» состоялась традиционная Открытая городская спартакиада инвалидов и членов их семей. Отметим, что в этом году подобное мероприятие проводится уже в 27 раз, а организатором спартакиады выступает отдел по делам семьи, молодежи и спорта Лисичанского городского совета.

     • День Победы в Лисичанске

      ТРК «Акцент»

     • Із зали суду

      6 травня 2015 року Лисичанським міським судом винесено обвинувальній вирок стосовно мешканця міста Лисичанська, який у березні 2015 року ухилився від призову за мобілізацією.

      При призначенні покарання, судом враховано ступінь тяжкості вчиненого злочину, особу винного та обставини, що пом’якшують і обтяжують покарання.

      Обвинуваченому призначено покарання за ст. 336 (ухилення від призову за мобілізацією) КК України у виді позбавлення волі строком на 3 (три) роки та відповідно до ст.75 КК України, він звільнений від відбування покарання з випробуванням з іспитовим строком на 1 (один) рік.

      Стрільцов І., старший прокурор прокуратури м. Лисичанська

     • Міський голова Сергій Шилін привітав патрульних поліцейських з другою річницею роботи в нашому регіоні

      Сьогодні, 22 травня, пройшов урочистий захід з нагоди другої річниці роботи Управління патрульної поліції в Луганській області Департаменту патрульної поліції.

      Сонячного ранку біля Управління зібралося безліч поліцейських та багато гостей, що прийшли привітати патрульних зі святом.

     • Сессия в Лисичанске: компенсации дому №17, петиции, обращение ТРК Акцент

      Сюжет ТРК Акцент. Девятая сессия Лисичанского горсовета длилась пять часов. В повестке дня было пятнадцать вопросов.

     • 20 травня - День пам'яті жертв політичних репресій

     • До уваги суб’єктів господарювання!

      altУ зв’язку з внесенням змін до розпорядження голови Луганської обласної державної адміністрації від 08.11.2007р. № 1411 виконавчий комітет Лисичанської міської ради доводить до Вашого відома граничні розміри рентабельності виробництва та граничні розміри торговельних і постачальницько-збутових надбавок на окремі види продовольчих товарів зі змінами та доповненнями, внесеними розпорядженнями голови Луганської обласної державної адміністрації від 21.11.2007р. № 1469, 18.02.2008р. № 161, 14.11.2008р. № 1557 та від 01.04.2011 р. № 383.

      Гранічні розміри завантажити (55 Кб doc.)

     • 19 мая - День Европы в Украине

     • Проведення конкурсу на надання житлово-комунальних послуг

      Оголошення про проведення конкурсу на надання житлово-комунальних послуг

      Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу.

      Лисичанська міська рада Луганської області, вул. Комсомольська, 7, м. Лисичанськ, Луганська обл., 93100, Україна, тел.(8 06451) 7-24-22, факс (8 06451) 7-27-17, e-mail: ispolkom@korona.lg.ua

      Більш детальна інформація (709Kb. doc)

     • Поколение XD

      Сегодня, 18 мая, в Центре внешкольной работы со школьниками и молодежью прошел ежегодный слет детских общественных организаций школ города под девизом «Мы не такие как все!».

      Полный зал ярких, одаренных, активных, инициативных лисичанских школьников собрались в положительной беззаботной атмосфере, чтобы продемонстрировать широкий диапазон своих творческих умений.

     • Светлана Логвиненко отмечена почетными наградами

      Сегодня, 18 мая, во время аппаратного совещания в Лисичанском городском совете начальник службы по делам детей Светлана Логвиненко была награждена Грамотой Службы по делам детей Луганской областной государственной администрации. Грамота была вручена и.о. начальника областной Службы по делам детей Мариной Михальской за высокий профессионализм, вклад в реализацию государственной политики в сфере социальной защиты детей, безупречный многолетний и самоотверженный труд.

      Отметим, что вчера, 17 мая, Лисичанский городской голова Сергей Шилин вручил Светлане Васильевне медаль «За заслуги перед городом Лисичанск» за добросовестное выполнение служебных обязанностей, весомый личный вклад в реализацию государственной политики по вопросам защиты прав детей-сирот и детей, лишенных родительского попечения.

     • Дайджест студентського спорту - 2018

      Вчора, 16 травня, на базі Лисичанського педагогічного коледжу відбулася церемонії підведення підсумків міської Спартакіади міста Лисичанська серед студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації «Дайджест студентського спорту — 2018».

      На святі зібралися люди, які мали безпосереднє відношення до фізичної культури та спорту: викладачі фізичного виховання та студенти ВП «Лисичанського педагогічного коледжу ЛНУ імені Тараса Шевченка», Лисичанського державного гірничо-індустріального коледжу, КЗ «Лисичанського медичного коледжу», ДВНЗ «Лисичанського нафтохімічного технікуму».

      На церемонію завітали начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради Ніна Нецвєт та головний спеціаліст відділу Наталя Феденко.

     • Міський голова Сергій Шилін зустрівся з начальником обласної філії АТ «Ощадбанк» Іриною Бондар

      Сьогодні, 17 травня, у міській раді пройшла зустріч міського голови Сергія Шиліна з начальником філії Луганського обласного управління АТ «Ощадбанк» Іриною Бондар.

      Також у заході взяли участь перший заступник міського голови Андрій Шальнєв, керуючий Лисичанським відділенням АТ «Ощадбанк» Володимир Касьянов, начальник фінансового управління Лисичанської міської ради Ольга Сапегина.

     • Команда НВК «Гарант» представит Луганщину на Всеукраинских соревнованиях «Кожаный мяч U-12»

      15 мая на базе культурно-оздоровительного комплекса «Стадион «Шахтер» состоялись финальные  соревнования областного этапа Всеукраинских соревнований по футболу «Кожаный мяч U-12».

      Юные футболисты нашего города, команда НВК «Гарант», заняли І место и право представлять Луганскую область на Всеукраинском этапе соревнований.

      Поздравляем команду НВК «Гарант» и желаем победы!

     • Створення ОТГ з центром у Лисичанську

      Вчора, 16 травня, у міській раді консультанти Луганського регіонального відділення Асоціації міст України (АМУ) провели виїзну консультацію з питання приєднання та створення об’єднаної територіальної громади (ОТГ) з центром у Лисичанську — місті обласного значення.

      У заході взяли участь керівництво міста Лисичанська на чолі з міським головою Сергієм Шиліним, представники виконавчих органів міської ради, депутати, голови прилеглих громад.

     • 22 травня - Міжнародний день біологічного різноманіття

      biodiversity320 грудня 2000 року Генеральна Асамблея ООН оголосила 22 травня Міжнародним днем біологічного різноманіття.

      Біологічне різноманіття є основою життя. Його збереження є необхідним для існування людини. На жаль, інтенсивність використання компонентів біорізноманіття призводить до виснаження та вичерпання природних ресурсів: зникають та перебувають під загрозою зникнення численні види та екосистеми, постійно зростає загроза генному фонду та ін.

      У 1992 році в Ріо-де-Жанейро була підписана Конвенція про біологічне різноманіття. Під поняттям «біорізноманіття» розуміють сукупність усіх видів живих організмів (від бактерій до ссавців), невід’ємною частиною яких є людина. Основною метою Конвенції є збереження біологічного різноманіття на генетичному, видовому, екосистемному рівнях.

     • «Родина, як зірка єдина»

      Під таким галом, вчора, 15 травня, у Міжнародний день сімей, пройшов урочистий захід. На свято до Лисичанського міського палацу культури (ПК) завітали учні шкіл № 2, 27 та 30 разом з батьками. Організатором заходу виступила ЗОШ № 2 за підтримки відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради.

      Завітали на свято міський голова Сергій Шилін, його заступник Ігор Ганьшин та начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради Ніна Нєцвет.

     • О самом небезопасном летнем отдыхе

      С наступлением жаркой погоды активно начался и пляжный сезон. Для спасателей — это период повышенной бдительности, ведь именно в этот период происходит большая часть гибели на водных объектах. Небрежность и неосмотрительность людей во время отдыха на пляжах города и области чаще всего становится причиной трагических случаев.

      Подавляющее количество трагических случаев происходит именно в июне, когда первая солнечная погода подталкивает людей быстрее посетить пляжи, потеряв осторожность и напрочь забыв о правилах безопасного поведения на воде.

     • На спортивно-культурній базі «Лисичанець» пройшов фінал військово-патріотичної гри «Джура»

      Вчора, 11 травня, на базі спортивно-культурної оздоровчої бази «Лисичанець» пройшов фінальний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), учасниками якого стали школярі 16 загальноосвітніх шкіл та учні двох професійних ліцеїв міста.

      Сонячного травневого дня на змагання завітали міський голова Сергій Шилін та його заступник Ігор Ганьшин, начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради Ніна Нєцвет, заступник міського комісара та командир відділення охорони Лисичанського міського військового комісаріату Микола Лисенко та Микола Безсмертний, викладач предмету «Захист Вітчизни» Лисичанського державного гірничо-індустріального коледжу, осавул війська козацького ім. В. Даля Анатолій Сергієнко.

     • В первую очередь - безопасность детей в пришкольном лагере

      В период организации пришкольных лагерей в школах города, актуальным становится вопрос об обеспечении пожарной безопасности в местах детского отдыха.

      Основные требования пожарной безопасности к лагерю дневного пребывания:

      1. Дороги и подъезды к зданию и пожарным водоисточникам, а также к пожарному инвентарю и оборудованию должны быть свободными.

      2. Разведение костров, сжигание мусора и устройство открытых кухонных очагов на территории не допускается.

     • Лисичане празднуют День Победы

      9 мая в Лисичанске завершилось праздничной развлекательной программой на центральной площади города — площади Победы.

      Началась вечерняя программа традиционными Богатырскими играми. Спортсмены из Чехии, Грузии и разных уголков Украины в упорной борьбе соревновались за титул самого сильного и выносливого. Соревнования проходили по пяти упражнениям программы: перенос металлических «чемоданов», поднятие гигантской богатырской гантели, тяга богатырской штанги, поднятие природных камней, тяга 120-тонного грузовика. Болельщики с восторгом наблюдали за упорством, неутомимостью и необычайной выдержкой силачей.

     • У м. Лисичанськ піротехніки виявили та знищили 22 вибухонебезпечних предмета

      06.05.2016 року о 8.36 на пункт зв’язку ДПРЧ-9 ГУ ДСНС України у Луганській області надійшло повідомлення від оперативного чергового Лисичанського відділу поліції ГУ Національної поліції в Луганській області, про те, що місцевий мешканець, у процесі прибирання території біля гаража, розташованого у гаражному кооперативі в районі вул. О.Дундича, 31, знайшов предмети зовні схожі на боєприпаси.

      Фахівцями Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області, на місці виявлення було проведено ідентифікацію, та встановлено, що предмети являють собою мінометні міни.

     • Низкий поклон и огромное спасибо ветеранам за мир, за героизм, за нашу с вами жизнь!

      9Праздничные мероприятия ко Дню Победы сегодня, 9 мая, продолжились торжественным митингом у мемориального комплекса «Память». По давно сложившейся традиции мероприятие началось с заупокойной панихиды по погибшим во Второй мировой войне, которую провели представители духовенства города.

      Под звуки музыки корзины с цветами к мемориалу возложили народный депутат Украины Сергей Дунаев, городской голова Сергей Шилин, председатель городской организации ветеранов Украины Юрий Положенцев и участник Второй мировой войны Виталий Федорович Филонович.

     • Митинг на Привольнянском плацдарме дал старт празднованию Дня Победы

      Сегодня, 9 мая, череда праздничных мероприятий в Лисичанске традиционно началась с мемориального комплекса «Привольнянский плацдарм».

      Майским утром сюда съехались народный депутат Украины Сергей Дунаев, заместитель главы Луганской обладминистрации Сергей Филь, руководство Лисичанска во главе с городским головой Сергеем Шилиным, городские головы городов Приволье и Новодружеск Максим Гура и Андрей Гайдуков, ветераны войны и труда, учащаяся молодежь, жители города.

     • Уважаемые ветераны! Дорогие земляки!

      В этом году мы празднуем 73-ю годовщину победы над нацизмом во Второй мировой войне!

      Уже который год подряд в весенний майский день — 9 Мая — мы отмечаем День Победы — праздник мужества, отваги и безграничного героизма.

      Наш общий долг хранить память о воинской славе, о трудовой доблести нашего народа. Ведь время неустанно бежит вперед и с каждым годом все меньше остается живых свидетелей и участников страшной и продолжительной Второй Мировой войны.

      Низкий поклон вам, дорогие ветераны! Примите самые искренние слова благодарности за военный подвиг, за послевоенные трудовые заслуги, за любовь к Родине, за бесценный опыт и мудрость, которые вы бережно передаете молодому поколению, воспитывая у них уважение к истории, чувство патриотизма и почитание бессмертного подвига их дедов и прадедов.

      В этот праздничный день желаем вам, дорогие земляки, мирного неба над головой, здоровья, добра и благополучия, душевного спокойствия и тепла семейного очага!

      Лисичанский городской голова Сергей Шилин,

      Лисичанский городской совет и его исполнительный комитет

     • В городском совете прошла торжественная встреча руководства города с ветеранами

      Сегодня, 8 мая, в День памяти и примирения, в Лисичанском городском совете состоялась торжественная встреча руководства города с ветеранами Второй мировой войны, чтобы почтить память погибших во Второй мировой войне.

      В мероприятии приняли участие народный депутат Украины Сергей Дунаев, руководство города во главе с Лисичанским городским головой Сергеем Шилиным, ветераны войны и труда, дети войны, ветеранские активисты, руководители органов государственной власти и местного самоуправления, депутаты городского совета, школьники и жители города.

     • Мемориальную доску Николаю Трофимовичу Кислову открыли в Лисичанске

      Сегодня, 8 мая, в преддверии празднования 73-й годовщины Великой Победы была открыта мемориальная доска Почетному гражданину города Лисичанска, участнику боевых действий, первому председателю городской организации ветеранов и одному из ее основателей Кислову Николаю Трофимовичу. Мемориальная доска была установлена на доме, в котором он проживал.

      В мероприятии приняли участие руководство города во главе с городским головой Сергеем Шилиным, депутаты городского совета, ветеранские активисты, жители города.

     • В Лисичанске открыли мемориальную доску Феодосию Васильевичу Богдану

      Сегодня, 8 мая, в День памяти и примирения, а также в преддверии празднования 73-й годовщины Победы над нацизмом во Второй мировой войне состоялось торжественное открытие мемориальной доски Почетному гражданину города Лисичанска, участнику боевых действий, бывшему директору Лисичанского горного техникума, одному из основателей городской организации ветеранов Феодосию Васильевичу Богдану.

      В мероприятии приняли участие руководство города во главе с городским головой Сергеем Шилиным, представители депутатского корпуса городского совета, ветеранских организаций Лисичанска, жители города.

     • В ДК им. В.Н. Сосюры прошла встреча поколений

      DSC08058Вчера, 7 мая, во Дворце культуры (ДК) им. В.Н. Сосюры прошла встреча поколений. В мероприятии приняли участие руководство города во главе с Лисичанским городским головой Сергеем Шилиным, депутаты городского совета, председатель городской ветеранской организации Украины Юрий Положенцев, ветераны и дети войны, ветераны труда, ветеранские активисты первичных организаций микрорайона, коллектив и участники художественной самодеятельности дворцов культуры, школьники, жители микрорайона.

      Отметим, что это заключительная встреча из семи, приуроченных к празднованию 73-й годовщины Победы над нацизмом во Второй мировой войне и является продолжением всеукраинской эстафеты памяти, посвящённой 75-летию освобождения Украины.

     • Правила поведінки на воді - запорука безпеки під час відпочинку

      clip_image001Попереду купальний сезон. Найбільш приємний і корисний відпочинок влітку — відпочинок на воді. Однак, перебуваючи на водних об’єктах, завжди треба пам’ятати про безпеку.

      Першою умовою безпечного відпочинку на воді є вміння плавати. Людина, яка добре плаває, почуває себе на воді спокійно, упевнено, у випадку необхідності може надати допомогу людині, яка потрапила в біду. Навіть той, хто добре плаває, повинен постійно бути обережним, дисциплінованим і суворо дотримуватись правил поведінки на воді. Знання та виконання правил поведінки на воді є запорукою безпеки життя, а також отримання задоволення від відпочинку.

     • Сегодняшним субботником в Лисичанске завершился месячник по благоустройству города

      Сегодня, 5 мая, в преддверии празднования Великой Победы были приведены в надлежащий вид прилегающие территории у братской могилы «Вечный огонь», в сквере у мемориальных комплексов «Память» и «Танк». Сотрудники органов местного самоуправления совместно с работниками коммунальных предприятий убрали территории от сухой листвы, травы и мусора. Всего за несколько часов интенсивной работы участники субботника собрали несколько контейнеров мусора.

     • "Учиться никогда не поздно!"

      Под таким девизом, вчера, 24 мая, Университет третьего возраста отметил свое 5-летие. За эти годы его слушателями стали более двухсот ветеранов, которые осваивали знания по нескольким направлениям: компьютерная грамотность, основы православия и история родного края.

     • В Лисичанске продолжаются традиционные встречи поколений

      Вчера, 4 мая, в школе № 14 состоялась встреча поколений. В преддверии празднования 73-й годовщины Победы над нацизмом во Второй мировой войне на мероприятие пригласили ветеранов и детей войны, ветеранов труда, ветеранских активистов первичных организаций здравоохранения и образования, ПАО «Укртелеком», ПАО «Лисичанскуголь», редакции газеты «Новый путь» и Лисичанского городского совета.

      Во встрече поколений приняли участие руководство города во главе с Лисичанским городским головой Сергеем Шилиным, председатель городской ветеранской организации Украины Юрий Положенцев, коллектив и участники художественной самодеятельности дворцов культуры, школьники.

     • "Ґендерно обумовлене насильство: що потрібно знати організаціям, які працюють з ВПО та громадами в Луганській області"

      За такою темою, 15 травня, у місті Сєвєродонецьк відбувся семінар, в якому взяли участь представники відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради, як координатори дій з питань попередження насильства в сім’ї. А також, представники керівництва облдержадміністрації, національні експерти з питань попередження ґендерно обумовленого насильства, фахівці соціальних служб, центрів надання безоплатної правової допомоги, правозахисних та сервісних організацій, що працюють із внутрішньо переміщеними особами та громадами Луганської області.

     • В терцентре в преддверии 73-й годовщины Победы состоялся концерт

      Сегодня, 4 мая, Лисичанский территориальный центр собрал в своих стенах ветеранов войны и труда, детей войны по случаю празднования 73-й годовщины Великой Победы. Среди них участник боевых действий в годы Второй мировой войны, инвалид войны Сергей Иосифович Варвянский, участник войны Виталий Федорович Филонович, а также герой социалистического труда Екатерина Николаевна Роева.

     • День матери

      Сегодня, 12 мая, в Лисичанском территориальном центре состоялось мероприятие, посвященное Дню матери.

      В ходе мероприятия подопечные терцентра делились воспоминаниями о мамах, читали стихи и пели песни о матерях вместе с фольклорным ансамблем «Мельничанка» и заслуженным работником культуры Украины, поэтом, композитором, певцом — Анатолием Алексеенко.

     • Ми - різні, але ми - рівні!

      Людина з’являється на світ, щоб бути щасливою...

      Ми різної статі, маємо різні уподобання, здібності, прагнення, але ми повинні мати рівні права і можливості для навчання, отримання освіти, лікування, здобуття професії та отримання цікавої й високооплачуваної роботи. Все має залежати лише від нашої наполегливості у прагненні успіху, а не від того, жіночої ми чи чоловічої статі. Кожна людина має право на щастя.

     • И помнит мир спасенный...

      В 2017 году исполняется 72 года со дня Великой Победы над нацизмом. Все это время в наших сердцах живет память о героизме, о бессмертном подвиге народа, отстоявшего независимость Родины, отдавшего жизнь ради светлого будущего своих потомков.

      В связи с этим знаменательным событием в Лисичанском территориальном центре социального обслуживания собрались люди, пережившие все тяготы войны. Каждому из них было что рассказать, поделиться воспоминаниями о военной молодости.

     • Благоустройство города продолжается (обновлено)

      Месячник по благоустройству города продолжается. Так, сегодня, 27 апреля, в Лисичанске прошел очередной субботник.

      На этот раз был приведен в порядок сквер в районе мемориала «Память». Сотрудники органов местного самоуправления совместно с работниками коммунальных служб города очистили территорию парка от прошлогодней листвы, травы и мусора, обрезали сухие ветви деревьев. Кроме того, в преддверии празднования Дня великой Победы покрасили и привели в порядок мемориал «Память».

     • Не стареют душой ветераны

      Эту уже немолодую, но красивую, всегда со вкусом одетую, интеллигентную женщину знают многие жители нашего города. Она здесь родилась, училась и росла. Это — Зинаида Тарасовна Гонцул, ветеран Второй мировой и ветеран педагогического труда.

      После выхода на заслуженный отдых эта удивительная женщина не исчезла с городской арены общественной жизни. Пятый год она постоянный гость Лисичанского территориального центра социального обслуживания, активно участвует в его многогранной деятельности.

     • Огонь войны души не сжёг...

      22 июня 1941 года мирная жизнь нашего народа была нарушена вероломным нападением фашистской Германии. Ради спасения Родины, наш народ вступил в смертельный бой с беспощадным врагом. Уходили на фронт отцы, старшие братья. Рвались в бой и мальчишки, осаждая военкоматы. Мужчины воевали на фронте, а их жены, сестры, матери как могли, помогали в тылу.

      В городе Новодружеск живет замечательный человек, участник боевых действий, подопечный Лисичанского территориального центра социального обслуживания (предоставления социальных услуг), настоящий герой, прошедший войну с первого до последнего дня Николай Захарович Кравцов.

     • 8 мая - Международный день Красного креста и красного полумесяца

      Международное движение Красного Креста и Красного Полумесяца является крупнейшим в мире гуманитарным объединением. Задача Движения — облегчать страдания людей, защищать жизнь и здоровье человека и обеспечивать уважение к человеческой личности, особенно во время вооруженных конфликтов и других чрезвычайных ситуаций, «помогать всем страждущим без какого-либо неблагоприятного различия, способствуя тем самым установлению мира на Земле».

     • Спалювати суху рослинність - заборонено!

      image

      З настанням періоду весняно-польових робіт та підвищення температури повітря почастішали випадки спалювання стерні, сухої рослинності.

      Спалюючи суху траву, листя, сухі гілки та інше сміття, люди часто забувають, що за умов сухої та вітряної погоди вогонь швидко виходить з-під контролю і здатен наробити лиха. Наслідки таких пожеж зазвичай невтішні: спалені гектари трави, пошкоджені лісові насадження, знищені вогнем господарчі будівлі. Іноді жертвами таких пожеж стають і самі ініціатори підпалу.

     • Молодь нашого міста долучилась до акції "Зробимо Україну чистою разом"

      Студентська молодь вищих навчальних закладів та професійно-технічних ліцеїв міста Лисичанська активно долучилась до акції «Зробимо Україну чистою разом», яка проходила в квітні цього року.

     • До відома інвалідів, що потребують забезпечення протезно-ортопедичними виробами

      Планові виїзди представників Харківського казенного експериментального протезно-ортопедичного підприємства відбудуться:

      — 19.06.2015 з 10.00 до 12.00;

      — 18.09.2015 з 10.00 до 12.00;

     • Щодо погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах міста Лисичанська

      За статистичними даними станом на 01.04.2015 р. загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах міста Лисичанська становила 65 695,3 тис. грн., що на 2 456,1 тис. грн. більше, ніж на 01.03.2015 р.

      В обсязі загальної заборгованості 91,7 % (або 60 233,5 тис. грн.) боргу сформували економічно активні підприємства, з них основну частку боргу (63,1 %) склали відокремлені підрозділи ПАТ «Лисичанськвугілля»; на підприємства-банкрути припадає 7,6 % (або 4 973,4 тис. грн.) заборгованої зарплати та 0,7 % (або 488,4 тис. грн.) — борг економічно неактивних підприємств.

     • Внимание! Срочно нужна помощь Настеньке Ильминской!

      Настюша хочет жить!

      В декабре годовалую Настеньку Ильминскую впервые госпитализировали. В больнице ребенку долго не могли поставить диагноз. А с января за жизнь малышки из Лисичанска стали бороться врачи «Охматдета».

      Несмотря на медикаментозную поддержку, показатели печеночных анализов ребенка превышали норму в 60 раз!!! Результаты биопсии следующие: в печени идут фиброзно-некрозные процессы.

     • До відома керівників підприємств, установ та організацій, приватних підприємців міста

      Департамент соціального захисту населення Луганської облдержадміністрації інформує, що в регіоні здійснює діяльність Державне підприємство «Луганський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», яке:

      — надає послуги та виконує роботи з експертної оцінки стану охорони праці, безпеки промислового виробництва та функціонування об’єктів підвищеної небезпеки в галузях промисловості, житлово-комунального господарства, культури, освіти, охорони здоров’я;

      — проводить навчання посадових осіб і спеціалістів з питань охорони праці та промислової безпеки з наданням відповідних посвідчень;

     • Лисичанський відділ поліції повідомляє

      Шановні мешканці м. Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля! Лисичанський відділ поліції повідомляє, що з 23 травня, усі дзвінки які надходять на номер «102» направляються на центр обслуговування дзвінків операторами Управління Національної поліції. Нагадуємо: номера чергової частини Лисичанського відділу 050-662-92-33 та 7-04-54. Крім того, при Лисичанському ВП існує телефон довіри 099-245-22-23.

      Т.в.о начальника Лисичанського ВП ГУНП в Луганській області М.В. Черніков

     • Афіша кінотеатру "Дружба" з 18 по 24 травня

      — о 13.00 та о 16.50 — мультфильм «Рок дог» 3D;

      — о 14.35 та о 20.55 — фантастичний бойовик «Король Артур: легенда меча» 3D

      — о 18.25 — фантастичний комедійний екшн «Вартові галактики 2» 3D.

       

       

     • До уваги жителів міста Лисичанська!

      Лисичанський відділ поліції застерігає Вас, про факти шахрайства з використанням банківських карток. Злодії, зловживаючи Вашою довірою, діють наступним чином: телефонують та представляються працівниками банку, і просять надати код, який приходить у вигляді SMS- повідомлення на Ваш телефон. Після чого з Вашої картки знімають всі Ваші кошти.

      Ніколи не повідомляйте стороннім особам код.

     • 25 травня чергова сесія міської ради (оновлено)

      Засідання чергової сесії Лисичанської міської ради сьомого скликання відбудеться 25 травня 2017 року о 14.00 годині у залі засідань міської ради.

      На розгляд сесії виносяться наступні питання.

      1. Про звіт щодо виконання міського бюджету за І квартал 2017 року.

     • 17 травня - особисті прийоми громадян за місцем проживання

      1448009876_1310301850_chelove-117 травня з 14.00 особисті прийоми громадян за місцем проживання проведуть:

      Едуард Щеглаков — секретар Лисичанської міської ради — у міській раді м. Привілля;

      Андрій Шальнєв — перший заступник міського голови — у КП «ЛЖЕК № 5»;

      Андрій Якимчук — заступник міського голови — у міській раді м. Новодружеська;

      Максим Головньов — заступник міського голови — у Дитячій обласній лікарні;

      Ігор Ганьшин — заступник міського голови — у КЗ «ЛЗОШ № 7».

     • 16 травня позачергова сесія міської ради

      Засідання позачергової 27-ї сесії Лисичанської міської ради сьомого скликання відбудеться 16 травня 2017 року о 16.00 годині у залі засідань міської ради.

      На розгляд міської ради виносяться наступні питання.

      1. Про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік.

      2. Про звернення депутатів Лисичанської міської ради.

      Розпорядження міського голови від 15.05.2017р. № 157

     • 17 мая в городе пройдет проверка работоспособности электросирен

      ВНИМАНИЕ ВСЕМ!!! Уважаемые жители и гости городов Лисичанск, Новодружеск, Приволье. Лисичанский городской совет информирует Вас о том, что 17 мая 2017 года с 14.00 часов до 14.15 часов в городе пройдет проверка работоспособности электросирен. Просьба соблюдать спокойствие!

      Отдел мобилизационной, режимно-секретной работы и гражданской защиты Лисичанского городского совета

     • Выставка голубей и декоративных птиц в Лисичанске (видео)

      ТРК “Акцент”

     • 18 травня - Відкрита традиційна міська Спартакіада інвалідів та їх сімей

      18 травня о 10.00 на спортивній культурно-оздоровчій базі «Лисичанець» розпочнуться змагання Відкритої традиційної міської Спартакіади інвалідів та їх сімей.

     • Анонс загальноміських заходів, присвячених 72-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

      З 8 по 20 травня в Новордужеській дитячій школі мистецтв працюватиме виставка робіт учнів відділу образотворчого мистецтва «Подвигу твоєму, солдате, вклоняється світ».

      8 травня відбудуться наступні заходи:

      — о 10.00 біля братської могили «Вічний вогонь» — урочисто-трауний мітинг за участю керівництва міста;

      — о 10.00 в бібліотеці-філії № 7 — відео-екскурс «Нам дороги ці позабути не можна»;

      — об 11.30 біля братської могили «Вічний вогонь» — старт велопробігу організований загоном швидкого реагування Лисичанської міської організації Червоного Хреста;

     • Онлайн-виставка, присвячена Дню пам'яті та примирення, 72-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

      З метою вшанування подвигу нашого народу, його визначеного внеску у перемогу антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні, висловлення поваги усім борцям проти нацизму, увічнення пам’яті про загиблих воїнів, жертв війни та злочинів проти людяності, скоєних у роки війни, архівний відділ Лисичанської міської ради підготував онлайн-виставку, присвячену Дню пам’яті та примирення та 72-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

     • Акценты. Итоги недели № 19 (видео)

      Выпуск №19 от 16.05.2014г.

      • Телевизионная профилактика.
      • Кандидаты на пост мэра Лисичанска.
      • Криминальная сводка.
      • «Пожар» на лисичанском рынке.
      • Вандализм на центральной площади.
      • Празднование 700-летия Сергия Радонежского.

      По материалам сайта ТРК «Акцент»

     • Акценты дня № 23 (видео)

      Выпуск № 23 от 12.05.2014г.

      • К 700-летию Сергея Радонежского.
      • Квартира под охрану.

      По материалам сайта ТРК «Акцент»

     • День Победы в Лисичанске 2014

      По материалам сайта ТРК «Акцент»

     • Акценты. Итоги недели № 17 (видео)

      Выпуск № 17 от 30.04.2014 г.

      По материалам сайта ТРК «Акцент»

     • Тиждень безпеки життєдіяльності (фото)

      З 18 по 22 травня 2015 у дошкільних, шкільних та навчальних закладах м. Лисичанська пройшов «Тиждень безпеки життєдіяльності».

      В навчальних закладах міста співробітниками Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області проводились виступи та навчання дітей заходам безпеки при виявленні вибухонебезпечних предметів, навчання правилам пожежної безпеки при прибуванні в природних екосистемах та правилам поведінки на воді під час літніх канікул.

     • В Лисичанську відбулось позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

      Вчора, 30 травня, відбулось позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

      У засіданні взяли участь помічник народного депутата України Сергія Дунаєва Олександр Овчаренко, представник Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб в Луганській області Сергій Копилов, секретар міської ради Едуард Щеглаков, заступники міського голови, депутати Лисичанської міської ради, Привільській міський голова Максим Гура, директор ЛКСП «Лисичанськводоканал» Євген Лисенко, керівники виконавчих органів міської ради.

     • Про Національну доповідь "Про стан техногенної та природної безпеки в Україні у 2014 році"

      Державною службою України з надзвичайних ситуацій спільно з Українським науково-дослідним інститутом цивільного захисту підготовлено Національну доповідь «Про стан техногенної та природної безпеки в Україні у 2014 році».

      У Доповіді відображено державну політику у сфері техногенної та природної безпеки, регіональні особливості та оцінку ризику природних і техногенних загроз в Україні.

      З метою забезпечення широкого загалу громадськості систематизованою аналітичною інформацією про стан техногенної та природної безпеки в Україні у 2014 році матеріали Доповіді розміщено на офіційному веб-порталі ДСНС України у розділі Оперативна інформація за посиланням: http://www.mns.gov.ua/content/national_lecture.html

      Державна служба України з надзвичайних ситуацій

     • Никто не забыт, ничто не забыто...

      Цветущие каштаны, благоухающая сирень, охапки цветов у подножия памятников павшим солдатам, флаги, возвышающиеся повсюду, и лозунги вдоль дорог со словами благодарности — все это говорит о том, что пришел особенный, памятный день — День Победы над немецко-фашистскими захватчиками! С каждым годом мы теряем все больше и больше героев, отстоявших в адской войне нашу Родину, а каждое новое поколение все менее и менее осведомлено о доблестных подвигах тогдашних юнцов и теперешних героев.

     • В Лисичанській міській раді відбулося засідання Координаційної ради

      30 травня в Лисичанській міській раді під головуванням заступника міського голови Ігоря Ганьшина відбулося засідання Координаційної ради з питань відпочинку та оздоровлення дітей та підлітків.

      В роботі комісії взяли участь начальники відділів Лисичанської міської ради сім’ї, молоді та спорту, культури, служби у справах дітей; представники відділу освіти, дитячої міської лікарні, управління Держпродспоживслужби в м. Лисичанську.

     • Уважаемые граждане!

      15 мая 2015 года на базе Лисичанского ГО ГУМВДУ в Луганской области (г. Лисичанск, ул. Ленина, 71), в период с 14.00 до 17.00 будет проводить выездной прием граждан заместителем начальника ГУМВД Украины в Луганской области — начальник милиции общественной безопасности Пасичник Ю.В.

      Предварительная запись на прием осуществляется по телефону в Лисичанском ГО ГУМВДУ (050) 526-51-91.

      Лисичанский ГО ГУМВД Украины в Луганской области

     • Вісник Лисичанської міськради від 14.04.2014 (відео)

      Внеочередная 64 сессия Лисичанского горсовета.

       

      По материалам сайта ТРК «Акцент»

     • В Лисичанську відбулось засідання чергової 28-ї сесії

      Вчора, 25 травня, в Лисичанську відбулось засідання чергової 28-ї сесії Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна. В роботі сесії взяли участь депутати та їх помічники, міські голови Новодружеська та Привілля, керівники та співробітники державних органів влади, керівники структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств, представники громадськості та засобів масової інформації .

     • Действия граждан при обнаружении подозрительного предмета, а также подозрительных лиц

      Милиция обращается к жителям Лисичанска, Новодружеска и Приволья с просьбой обращать внимание на подозрительные бесхозные предметы. Подобные предметы обнаруживают в транспорте, на лестничных площадках, около дверей квартир, в учреждениях и общественных местах.

      Если обнаруженный предмет не должен, по вашему мнению, находиться в этом месте, не оставляйте этот факт без внимания. Находясь в общественном месте, совершая поездки в общественном транспорте, обращайте внимание на оставленные сумки, портфели, пакеты, свертки или другие бесхозные предметы.

     • У Лисичанську відбулось чергове засідання експертної комісії архівного відділу

      Сьогодні, 19 травня, в архівному відділі Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання експертної комісії архівного відділу.

      В ході засідання були розглянуті наступні питання:

      — номенклатури справ на 2017 рік і Положення про експертну комісію та архів Лисичанського палацу культури «Діамант» та Лисичанського гірничо-індустріального коледжу;

     • Внимание! Мошенники в интернете!

      Неоднократны предупреждения правоохранительных органов о преступных действиях мошенников. Согласно статистическим данным Лисичанского ГО ГУМВД на 1 апреля текущего года на территории г. Лисичанска было зарегистрировано 64 факта мошенничества. По сравнению с этим же периодом 2014 года количество заявлений по данному факту снизилось почти в 2 раза. Но это не говорит о том, что мошенники перестают пользоваться доверчивостью людей в своих недобрых целях. Будем надеяться, что это наши граждане становятся внимательнее и бдительнее.

     • У Лисичанську відбувся чемпіонат міста Лисичанська зі стрибків на батуті (стрибки на акробатичній доріжці)

      27 травня на базі міської ДЮСШ відбувся чемпіонат міста Лисичанська зі стрибків на батуті (стрибки на акробатичній доріжці). В змаганнях взяли участь 64 спортсмени, що показали наступні результати за своєю програмою:  загальна физична підготовка, спеціальна фізична підготока:

      юнаки 2006р.н.

      • І місце – Олексій Стародубцев;
      • ІІ місце – Олександр Стародубцев.
     • Сергій Шилін зустрів делегатів Міжнародного Шевченківського свята "В сім'ї вольній, новій..."

      Вчора, 18 травня, міський голова Сергій Шилін та його заступник Ігор Ганьшин зустрілись з делегатами Міжнародного Шевченківського літературно-мистецького свята «В сім’ї вольній, новій…».

      Зазначимо, що у рамках проведення творчих зустрічей до нашого міста завітали Володимир Семистяга – голова Луганської «Просвіти», Заслужений працівник освіти України; Петро Засенко - голова приймальної комісії Національної спілки письменників України; Василь Нечепа – кобзар, народний артист України, лауреат Шевченківської премії; Василь Герасим’юк - лауреат Шевченківської премії; а також Сніжана (Вечорка) Ходзінська (м. Суми), Петро Зарицький (м. Вінниця) та Микола Сіробаба (м. Слов’янськ).

     • У Лисичанську відбувся чемпіонат Луганської області з бадмінтону серед юнаків та дівчат 2006р.н. та молодше

      З 26 по 28 травня на базі загальноосвітньої школи № 13 проходили змагання чемпіонату Луганської області з бадмінтону серед юнаків та дівчат 2006р.н. та молодше. В змаганнях взяли участь понад 40 спортсменів.

      Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати в своїх категоріях:

      Категорія «Юнаки»

      • І місце — Дмитро Пудов;
      • Спеціалісти архівного відділу перевірили діяльність Лисичанського державного гірничо-індустріального коледжу

       На виконання плану проведення перевірок роботи архівних підрозділів та ведення поточного діловодства на підприємствах, в установах, організаціях вчора, 17 травня, архівним відділом Лисичанської міської ради було здійснено комплексну перевірку діяльності служби діловодства, експертної комісії та архівного підрозділу Лисичанського державного гірничо-індустріального коледжу.

      • Вітаємо переможців чемпіонату Луганської області з акробатичного рок-н-ролу

       q6VPkG-2c9827 травня в місті Сєвєродонецьк пройшов чемпіонат Луганської області з акробатичного рок-н-ролу. В змаганнях взяли участь понад 70 спортсменів з Лисичанська та Сєвєродонецька.

       Лисичанські спортсмени вибороли І місце в своїх категоріях:

       Категорія «Дует»: Руслана Балабаш та Карина Лобода;

      • У Лисичанську відбулась позачергова сесія

       Вчора, 16 травня, в Лисичанську відбулося засідання позачергової 27-ої сесії Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна. В роботі сесії взяли участь депутати та їх помічники, керівники структурних підрозділів міської ради, представники громадськості та засобів масової інформації.
      • Вітаємо переможців чемпіонату Луганської області з футболу 2016-2017 років серед юнаків

       27 травня в м. Сєвєродонецьк пройшли фінальні ігри чемпіонату Луганської області з футболу 2016-2017 років серед юнаків.

       Серед спортсменів 2004-2005р.н. ІІІ місце виборола команда футболістів Лисичанської ДЮСШ, зігравши матч з командою міста Новопськов з рахунком 0:0, а перемогу здобувши по пенальті.

      • У Лисичанську відбулось чергове засідання виконкому

       Сьогодні, 16 травня, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради. Очолив засідання міський голова Сергій Шилін.

       Члени виконавчого комітету розглянули питання про будівництво та архітектуру, про облік та розподіл житлової площі, про опіку та піклування.

      • Олена Федоренко - абсолютна чемпіонка Луганської області з класичного пауерліфтингу

       20 та 21 травня в м. Кремінна відбувся чемпіонат Луганської області з класичного пауерліфтингу. В змагання взяли участь понад 100 спортсменів з Лисичанська, Сєвєродонецька, Рубіжного Кремінної, Біловодська.

       Лисичанські спортсмени показали наступні результати в своїх вагових категоріях:

      • Лисичанск присоединился к празднованию Дня Европы

       Сегодня, 12 мая, на аппаратном совещании в Лисичанском городском совете секретарь совета Эдуард Щеглаков напомнил присутствующим о Дне Европы, который ежегодно отмечают в Украине.

       Начиная с 2003 года, наша страна отмечает День Европы. Цель этого праздника — демонстрация общих ценностей и общей истории всех наций континента, так как Украина сегодня держит курс на сближение со странами Европейского союза.

      • У Лисичанську відбувся Відкритий чемпіонат міста "Лисичанська весна"

       З 18 по 20 травня в спортивній залі Лисичанської міської ДЮСШ відбувся Відкритий чемпіонат міста Лисичанська зі спортивної гімнастики «Лисичанська весна», присвячений пам’яті Володимира Матліна. В змаганнях взяли участь понад 100 спортсменів з міст Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Рубіжне. Кожного року на захід запрошують сина Володимира Матліна – Євгена Матліна. У своїй промові Євген подякував учасникам змагань за пам’ять про його батька та побажав усім успіху та чесної перемоги.

       За підсумками змагань лисичанські спортсмени показали наступні результати в своїх категоріях.

      • У Лисичанську пройшов семінар з приводу публічних закупівель в електронному форматі через систему ProZorro

       Сьогодні, 11 травня, у великій залі Лисичанської міської ради пройшов семінар щодо електронної системи державних закупівель ProZorro, надання рекомендаційних роз’яснень з питань проведення, участі та моніторингу процедур закупівель, забезпечення якісного зворотного зв’язку для вдосконалення та розвитку електронної системи і реформи в цілому.

      • Лисичанські спортсмени зайняли призові місця у Кубку України з акробатичного рок-н-ролу

       20 травня в місті Харків пройшов Кубок України з акробатичного рок-н-ролу серед пар та команд формейшн. В змаганнях взяли участь понад 700 спортсменів з Харківської, Київської, Запорізької, Дніпропетровської та Луганської областей.

      • В Лисичанській міській раді відбулось засідання комісії з питань захисту прав дітей

       Сьогодні, 11 травня, В Лисичанській міській раді відбулось засідання комісії з питань захисту прав дітей під головуванням заступника міського голови Ігоря Ганьшина.

       В роботі комісії взяли участь співробітники структурних підрозділів міської ради, працівники дитячої міської лікарні, управління Держпродспоживслужби м. Лисичанськ, Лисичанського відділу поліції та міського управління ДСНС України в Луганській області.

      • В Лисичанську пройшов Відкритий чемпіонат міста з греко-римської боротьби

       13 травня в спортивній залі Лисичанської міської ДЮСШ пройшов Відкритий чемпіонат міста Лисичанська з боротьби греко-римської. В змаганнях взяли участь 57 спортсменів.

      • Вихованці міської ДЮСШ - призери Відкритого Кубка Луганської області з легкої атлетики

       12 та 13 травня в місті Кремінна пройшов Відкритий Кубок Луганської області з легкої атлетики. В змаганнях прийняли участь понад 100 спортсменів з 5 команд міст Луганської та Донецької областей.

       Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

      • Вітаємо лисичанських спортсменів - призерів Відкритого Кубоку Луганської області з легкої атлетики

       12-13 травня в місті Кремінна пройшов Відкритий Кубок Луганської області з легкої атлетики. В змагання прийняли участь понад 100 спортсменів з 5 команд з міст Луганської та Донецької областей.

       Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

      • Лисичанські спортсмени - призери чемпіонату Луганської області з кікбоксингу WAKO

       6 та 7 травня місті Сєвєродонецьк проходили змагання чемпіонату Луганської області з кікбоксингу WAKO, присвячений пам’яті Другої світової війни. В змаганнях взяли участь понад 100 спортсменів, представники Сєвєродонецька, Лисичанська, Рубіжного, Сватове. Кікбоксери змагались у різних вагових та вікових категоріях.

      • У Лисичанську відбувся відкритий чемпіонат міста Лисичанська з самбо серед юнаків та дівчат 2007-2009 р.н.

       6 травня в спортивній залі Лисичанської міської ДЮСШ відбувся відкритий чемпіонат міста Лисичанська з самбо серед юнаків та дівчат 2007-2009 р.н. В змаганнях взяли участь понад 80 спортсменів з міст Лисичанська, Сєвєродонецька, Рубіжного, Сватове та смт Краснореченське.

       Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

       І місце – Ігор Савельєв, (25 кг), Єгор Микитенко (35 кг), Владислав Солодчук (46 кг), Олександр Худолей (+50 кг), Олена Базік (33 кг);

      • Вихованці міської ДЮСШ - призери Луганського обласного турніру з боксу, присвячений 100-річчю заводу "Заря"

       5 та 6 травня в місті Рубіжне відбулись змагання Луганського обласного турніру з боксу, присвячений 100-річчю заводу «Заря». В змаганнях взяли участь понад 60 спортсменів з міст Луганської області.

       І місце — Павло Жуков (48 кг), Владислав Пукало (56 кг),Владислав Гупал (54 кг), Ігор Боровський (52 кг), Микита Кравченко (59 кг), Михайло Простяков (62 кг), Андрій Холоденко (63 кг), Андрій Желдаков (81 кг);

      • Вихованці міської ДЮСШ учасники Відкритого чемпіонату Попаснянського району з боротьби вільної серед юнаків та дівчат

       5 травня в м. Попасна пройшли змагання Відкритого чемпіонату Попаснянського району з боротьби вільної серед юнаків та дівчат. В змаганнях взяли участь понад 60 спортсменів з міст Лисичанськ та Попасна.

       Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

       І місце — Артем Булатов, Владислав Полюшко, Олексій Ладік, Олександр Вісягін, Данило Гаврилов, Євген Хомєча, Андрій Савенко, Віталій Мухутдінов;

      • Лисичанські артисти - призери фестиваль-конкурсу "Воронцева слобода"

       28 травня у смт. Білокуракине відбувся щорічний відкритий обласний молодіжний фестиваль-конкурс патріотичної пісні та поезії «Воронцева слобода». У фестивалі взяли участь 20 учасників з Луганської, Львівської та Рівненської областей. Наше місто представили учасники зразкової дитячої театральної студії «Арлекін» (Лисичанський міський ПК, керівник Ірина Кабанова), народної театр-студії «Лімпопо» (Лисичанський міський ПК, керівник Надія Бражникова) та солісти Дар’я Синюгіна (Лисичанський міський ПК), Юлія Тєлушкіна, Ірина Браташ, Анастасія Сохань (Лисичанський ПК «Діамант»).

      • У Лисичанську відбувся чемпіонат області з боротьби самбо

       5 та 6 травня на базі міської ДЮСШ відбувся чемпіонат області з боротьби самбо серед підлітків старшого віку. В змаганнях взяли участь понад 70 спортсменів з міст Луганської області.

       Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

       І місце — Вікторія Бондаренко (43 кг), Всеволод Сивоконь (35 кг) та Станіслав Синявський (38 кг);

      • Новодружеська дитяча школа мистецтв відсвяткувала 40-річний ювілей

       На минулому тижні учні та викладачі Новодружеської дитячої школи мистецтв святкували 40-річний ювілей рідної школи. На свято зібралися випускники різних років, вчителі-ветерани, а також гості — начальник відділу культури Лисичанської міської ради Людмила Ткаченко, Новодружеський міський голова Андрій Гайдуков, директор ТОВ «Ліспі» Олег Кострюков.

      • Кирило Поджарий та Олександр Конопльов увійшли в 20 найкращих спортсменів чемпіонату України зі стрибків на батуті

       25 квітня в місті Київ відбувся відкритий чемпіонат України зі стрибків на батуті (стрибки на акробатичній доріжці). В змаганнях взяли участь 350 спортсменів з Азербайджану, Білорусі та 16 областей України.

       Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

       • V місце — Кирило Поджарий;
       • XII місце — Олександр Конопльов.

       Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями. Підготував спортсменів Андрій Лифар.

       Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради

      • В міському краєзнавчому музеї відбулося відкриття першої персональної виставки творчих робіт

       27 травня в міському краєзнавчому музеї відбулося відкриття першої персональної виставки творчих робіт художника-аматора, майстра художнього кування з металу Ігоря Нещерета.

       Ігор Нещерет народився та живе в м. Лисичанську. Був творчою дитиною, з дитинства любив малювати.

      • Вихованці міської ДЮСШ взяли участь у змаганнях Кубку України з веслування на байдарках та каное

       В квітні 2017 року відновились тренування відділення веслування на байдарках і каное міської ДЮСШ на спортивній культурно-оздоровчій базі «Лисичанець», які проводить провідний тренер Дмитро Федорчук.

       З 26 по 30 квітня вихованці ДЮСШ гідно представили наше місто на змаганнях Кубку України з веслування на байдарках та каное, пам’яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської, які проходили в місті Дніпро.

       Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради

      • Лисичани взяли участь у XIII регіональному театральному конкурс-фестивалі

       20 травня у м. Слов’янськ відбувся XIII регіональний театральний конкурс-фестиваль «7 этаж собирает друзей», в якому прийняла участь зразкова дитяча театральна студія «Арлекін» (кер. Ірина Кабанова) з виставою «Маленькая Баба — Яга».

       На фестиваль з’їхалися театральні колективи з різних міст України.

      • Команда міської ДЮСШ бронзовий призер чемпіонату Луганської області з боксу

       29 квітня в місті Старобільськ відбувся чемпіонат Луганської області з боксу. В змаганнях взяли участь 7 команд області (понад 120 спортсменів).

       Лисичанські спортсмени вибороли ІІІ командне місце.

      • В Лисичанську відзначили День Європи

       Традиційно, починаючи з 2003 року, у третю суботу травня в Україні відзначають День Європи.

       Цього року до цієї дати в закладах культури міста Лисичанськ відбулися наступні заходи: квест — гра «Україна — це Європа» (міський ПК), танцювальний флешмоб «Лисичанськ — це Європа» (ПК «Діамант»),

      • Вітаємо переможців Луганського обласного турніру з греко-римської боротьби серед учнів ДЮСШ

       28 та 29 квітня в с. Новоалексіївка відбулись змагання Луганського обласного турніру з греко-римської боротьби серед учнів ДЮСШ, присвячений пам’яті воїна-інтернаціоналіста Олександра Писаного. В змаганнях взяли участь 87 спортсменів області.

      • Лисичанський краєзнавчий музей дякує за нові експонати

       18 травня — свято музеїв багатьох країн світу. Для Лисичанського краєзнавчого музею в цьому році воно стало надзвичайним: багато вітань і подарунків у вигляді артефактів, нові експонати для поповнення музейної колекції від Лисичанського міського голови Сергія Шиліна та начальника Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України в Луганській області Сергія Мазалова, а також військовослужбовця ЗСУ Євгена Королєтова.

      • Вихованці міської ДЮСШ призери відкритого чемпіонату міста Сєвєродонецьк з дзюдо

       29 квітня вихованці міської ДЮСШ взяли участь у відкритому чемпіонату міста з дзюдо серед юнаків до 12 років, який проходив в місті Сєвєродонецьк.

        

      • Лисичанські артисти взяли участь у концерті "Культурна мозаїка"

       19 травня до Всесвітнього дня культурного розмаїття в ім'я діалогу та розвитку у приміщенні Новоайдарівського Будинку культури відбувся святковий концерт «Культурна мозаїка». Святковий захід відвідало керівництво області.

       У фойє Будинку культури гості свята мали змогу ознайомитися з неперевершеними роботами Новоайдарівського майстра різьби по дереву Олександра Романенко та переглянути виставку майстрів декоративно-прикладного мистецтва.

      • Вітаємо переможців чемпіонату Луганської області з дзюдо серед юнаків до 16 років

       29 квітня в місті Сєвєродонецьк відбулись змагання чемпіонату Луганської області з дзюдо серед юнаків до 16 років, в якому взяли участь понад 70 спортсменів.

       Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

       І місце — Максим Кондратюк (42 кг), Володимир Сечкарьов (55 кг) та Ілля Парамонов (66 кг).

      • "Музичний вернісаж"

       Під такою назвою, 20 травня, в ПК ім. В. М. Сосюри відбувся звітний концерт вокального ансамблю «Планета дитинства» (керівник Тетяна Ніколаєва) для мешканців мікрорайону.

      • Команда міської ДЮСШ - бронзовий призер VI Всеукраїнського турніру з боротьби самбо

       28 та 30 квітня в смт Комсомольське Харківської області відбувся VI Всеукраїнський турнір з боротьби самбо серед юнаків та дівчат до 14 років на призи народного депутата України Євгена Мураєва. В змаганнях взяли участь понад 200 спортсменів з шести областей України.

       За підсумками змагань команда Лисичанської міської ДЮСШ посіла ІІІ місце.

        

      • У Лисичанську пройшов фестиваль української вишиванки

       Минулого тижня, до Дня вишиванки в фойє ПК ім. В. М. Сосюри відбувся фестиваль української вишиванки «Вишиванка — FEST» для мешканців міста та мікрорайону.

       У невичерпній скарбниці духовної культури нашого народу значне місце належить вишиванці. В усі часи, сорочка вишита матір’ю нагадувала про її любов, оберігала від зла, служила згадкою про рідну домівку.

      • Вітаємо переможців Всеукраїнських рейтингових змагань "VIVA DANCE-2017"!

       14 травня в Лисичанському міському палаці культури відбулися Всеукраїнські рейтингові змагання «VIVA DANCE-2017».

       Що таке свято? В першу чергу — це емоції, враження, радісні відчуття, які ми з нетерпінням чекаємо, а потім збираємо у своєму серці після завершення події, які залишаються в нашій окриленій душі ще довгий час...

      • "Музика! Діти! Весна!"

       Під такою назвою, 12 травня, у залі для глядачів Центру позашкільної роботи зі школярами та молоддю відбувся концерт учнів та викладачів Лисичанської дитячої музичної школи № 2 для дітей та мешканців міста.

      • У Лисичанську викрилась персональна виставка живопису "Охота пуще неволи"

       12 травня в міському краєзнавчому музеї відбулося урочисте відкриття персональної виставки живопису художника — аматора з Новоайдару Володимира Кравченко «Охота пуще неволи».

      • "Viva Dance - 2017"

       Під такою назвою, до Міжнародного дня танцю в Палаці культури «Діамант» відбувся традиційний фестиваль танцю. Це свято, присвячене всім стилям хореографічного мистецтва, яке щороку збирає прихильників танцю з усіх куточків нашого міста.

       Цього року у фестивалі взяли участь 14 хореографічних колективів:

      • Вітаємо Владу Гаркун та Єлізавету Ігнатьєву - володарів Гран-Прі Міжнародного фестиваль - конкурсу мистецтв "Талановиті діти України"

       30 квітня у м. Києві, на території Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника, у Державному музеї книги і друкарства України, відбувся Міжнародний фестиваль — конкурс мистецтв «Талановиті діти України» з напрямку класичної музики, пісні та танцю. Захід проводився з метою розкриття творчого потенціалу дітей та молоді України і світу.

      • Відбувся V Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв "Джерело талантів"

       Лауреаты конкурса

       27 квітня у м. Харкові відбувся V Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Джерело талантів» в рамках проекту «Творчий шанс». Проект «Творчий шанс» — це престижні Всеукраїнські і Міжнародні фестивалі — конкурси мистецтв дитячої, юнацької творчості, молоді України та країн світу.

       Від Лисичанської дитячої музичної школи № 2 в конкурсі прийняли участь учні викладача Олени Шаригіної (скрипка, концертмейстер Олена Федотова) — Влада Гаркун (молодша ІІ категорія), Івєтта Гнебедюк (молодша І категорія), ансамбль скрипалів «Камертончик» (середня І категорія) та учениця викладача Олени Федотової (фортепіано) — Єлізавета Ігнатьєва (молодша ІІ категорія).

      • Привітання керівника Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Геннадія Москаля

       Шановні жителі Луганщини!

       Дорогі земляки!

       Від усього серця вітаю вас із світлим Днем Святої Трійці!

       Свято П’ятидесятниці відзначається з особливою шаною та теплими почуттями, оскільки воно уособлює одвічні величні постулати християнської моралі й принципу людської єдності.

       У цей день благодать Божа оновлює та перетворює духовний світ кожного християнина, подає надію на добро, дарує тепло й радість серцю та спокій душі.

       Бажаю кожній родині, кожній оселі злагоди, порозуміння та добробуту. Хай довгоочікуваний мир запанує на нашій багатостраждальній благословенній луганській землі!

       З повагою,

       Геннадій Москаль, керівник Луганської обласної військово-цивільної адміністрації

      • Шановні працівники хімічної промисловості Луганської області!

       Щиросердно вітаю вас із професійним святом — Днем хіміка!

       Висловлюю вам вдячність за невтомну й самовіддану працю на благо України.

       Хімічна промисловість — це провідна, базова галузь економіки як всієї країни, так і нашої області зокрема. Тому її розвитку приділяється значна увага з боку влади, бо вона є складовою національної безпеки держави та добробуту її громадян.

       Хімічна галузь Луганщини завжди була лідером серед інших за обсягами виробництва, обсягами експорту продукції та рівнем технологічного розвитку. Нові відносини з Європейським Союзом відкривають для хімічної промисловості України перспективні можливості. Сподіваюся, що це дасть новий поштовх для впровадження прогресивних технологій, сучасного підходу для реформування цієї галузі.

       Дякую усім хімікам, за те, що ви в ці непрості часи, долаючи труднощі й негаразди, докладаєте чимало зусиль для збереження та розвитку хімічного комплексу регіону.

       Упевнений, що завдяки вашій наполегливій праці хімічна галузь Луганщини залишиться лідером промисловості, забезпечуючи роботою десятки тисяч жителів області.

       Хай і надалі вашими зусиллями зростає технологічний рівень хімічної галузі, хай втілюються в життя усі ваші задуми на благо України та нашої рідної Луганщини! Миру вам, добра та впевненості у завтрашньому дні!

       З повагою,

       Геннадій Москаль, керівник Луганської обласної військово-цивільної адміністрації

      • Осведомленность и бдительность – лучший способ уберечь себя от уловок мошенника

       Мошенничество — одно из наиболее распространенных в последнее время видов преступления, позволяющее без особых усилий обманным путем завладеть кровно-нажитыми денежными средствами или другим имуществом граждан. Излишняя доверчивость людей или желание получить что-либо по очень низкой цене — верный путь стать жертвой мошенника. Сценариев, которые используют мошенники не мало, но хотелось бы остановиться детальнее на некоторых из наиболее распространенных способов мошенничества в последнее время:

      • Шановні прикордонники Луганщини!

       Щиросердно вітаю вас із професійним святом — Днем прикордонника!

       Другий рік ви зустрічаєте своє свято в складних умовах нової військово-політичної реальності. Проти нашої країни здійснена військова агресія колись дружньої братської країни — Російської Федерації. Російські окупаційні війська та керовані ними місцеві озброєні бандформування захопили українські землі, тероризують мирне населення, вбивають та калічать наших військових.

       Ви на передньому рубежі захисту суверенітету України, її державних кордонів, територіальної цілісності. Я пишаюся героїзмом луганських прикордонників, їх відданістю справі служіння Україні та українському народові. Упевнений: на ваших подвигах будуть виховуватися справжні патріоти та наступні захисники кордонів Держави.

       Рік тому вся країна дізналася, як прикордонники під Державний Гімн України мужньо відбивали від штурму бандитів Луганський прикордонний загін.

       Під шквальним вогнем ворога ви до останнього захищали наші священні кордони на пунктах пропуску «Ізварине» відділу прикордонної служби «Краснодон», «Довжанський» відділу прикордонної служби «Бірюкове», відділу прикордонної служби «Дякове».

       Вічна пам’ять та слава загиблим прикордонникам, які віддали життя, виконуючи свій професійний обов’язок. Шана прикордонникам, які сьогодні несуть бойову варту, захищаючи усіх нас від окупантів та терористів!

       Бажаю вам витримки, бадьорості духу, подальших успіхів у виконанні відповідальних державних завдань!

       З глибокою повагою,

       Геннадій Москаль, керівник Луганської обласної військово-цивільної адміністрації

      • Проведення всеукраїнської акції «Квартира під охорону 2013»

       Попереду літо та час довгоочікуваних відпусток. Багато хто з нас запланував подорожі до різноманітних місць відпочинку. Люди залишають свої помешкання без нагляду, і в кращому разі догляд за ним доручають сусіду, та поринають у мир відпочинку. Але, як показує досвід, багато хто зі злодіїв залюбки користується можливістю безперешкодно потрапити до квартир та будинків, залишених власниками на час від’їзду. І в таких випадках нажаль по поверненню враження від подорожі може бути перекреслене новиною про крадіжку нажитого за довгі роки майна.

      • Розпорядження керівника Луганської обласної військово-цивільної адміністрації від 26.05.2015р. № 169

       Про відзначення 19-ї річниці Конституції України 

      • Заступник керівника Луганської обласної військово-цивільної адміністрації: "Тільки після досягнення миру шляхом дипломатичних перемовин можливі вибори на Донбасі"

       Днями Луганську обласну військово-цивільну адміністрацію відвідала делегація Національних Зборів Французької республіки у супроводі радника Посольства Франції в Україні пана Крістіана Бек.

       На зустрічі обговорювалися питання децентралізації влади, вирішення проблем переселенців: гуманітарна допомога, забезпечення житлом, медикаментами, навчання дітей тощо.

      • У Луганській обласній ВЦА провели нараду з питань енергозбереження

       У Луганській обласній військово-цивільній адміністрації 21 травня пройшла нарада з питань реалізації державної програми підтримки до переходу на альтернативне опалення та стимулювання населення через відшкодування частини суми кредиту «Ощадбанком». У нараді під головуванням першого заступника керівника Луганської обласної ВЦА Михайла Пухтаєвича взяли участь заступник керівника ЛОВЦА Олександр Голуб, представники Департаменту промисловості та енергозбереження ЛОДА, міські голови та голови райдержадміністрацій.

      • Перший заступник керівника Луганської обласної військово-цивільної адміністрації: "Реформа місцевого самоврядування на території Луганської області вже почалася"

       13 травня у прес-центрі за участю першого заступника керівника Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Михайла Пухтаєвича та експерта офісу реформ у Луганській області Ігоря Агібалова пройшов традиційний брифінг для ЗМІ з питання реалізації Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» на території Луганської області.

      • Розпорядження керівника Луганської обласної військово-цивільної адміністрації від 13.05.2015р. № 177

       Про вжиття додаткових заходів щодо регулювання господарської діяльності на окремих територіях

      • Розпорядження керівника Луганської обласної військово-цивільної адміністрації від 07.05.2015р. № 168

       Про вжиття додаткових заходів контролю у сфері дорожнього руху

      • Розпорядження керівника Луганської обласної військово-цивільної адміністрації від 12.05.2015р. № 173

       Про вжиття додаткових заходів щодо транспортного обмеження руху транспортних засобів через лінію розмежування сторін

      • Привітання керівника Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Генадія Москаля

       Дорогі ветерани!

       Шановні земляки!

       Від щирого серця вітаю кожного з вас із 70-ою річницею Перемоги над нацизмом у Європі!

       Український народ заплатив високу ціну за звільнення від нацистських загарбників.

       Жертвами військових дій і каральних операцій, загиблими у боях з ворогом, у концентраційних і трудових таборах стали мільйони наших співвітчизників. Вічна їм пам’ять.

       Наші земляки з честю пройшли всі випробування Другої світової війни, адже у них була любов до Батьківщини. Вона долала і страх, і смерть, і втрати...

       У них була заповітна мета — Перемога, для якої нічого не шкодували.

      • Меры предосторожности при работе с ядохимикатами в саду и на огороде

       Чтобы получить хороший урожай, хозяину следует вовремя позаботиться об уничтожении вредителей. Представить себе этот процесс без применения ядохимикатов почти невозможно, поэтому, чтобы уберечь себя и окружающих от их вредного влияния, следует неукоснительно соблюдать правила безопасности.

       Все работы с химическими средствами в саду или огороде надо выполнять в халате или комбинезоне, в резиновых сапогах и перчатках, в защитных очках. Во время обработки растений на участке не должны находиться дети и домашние животные.

      • Про затвердження регіональної ради підприємців при облдержадміністрації у новому складі

       Розпорядження керівника військово-цивільної адміністрації № 155 від 29.04.2015р. – Про затвердження регіональної ради підприємців при облдержадміністрації у новому складі

      • Чем опасна молния, и как правильно вести себя во время грозы

       Весенние и летние дожди нередко сопровождаются громом и молнией. Поражение молнией достаточно редкое явление. Оно составляет десятимиллионную долю риска.

       Молния является опасным природным явлением и представляет собой мощный электрический разряд, который с огромной скоростью движется в сторону земли. Попадая в линию электропередач, здание или просто дерево, она вызывает разрушения и пожары. Если молния ударит в человека или любое животное, выжить удается редко.

      • Правила использования бытовой химии

       Мы сталкиваемся с моющими и дезинфицирующими средствами настолько часто, что многие уже даже не задумываются о том, что бытовая химия может быть не только другом, но и врагом. А вместе с тем многие содержащиеся в моющих средствах вещества представляют серьезную опасность для здоровья. Это, конечно, не означает, что от препаратов бытовой химии нужно отказаться полностью.

       Запомните основные правила, которые необходимо соблюдать при использовании средств бытовой химии.

      • Сотрудниками Лисичанской милиции задержаны лица, продававшие наркотики посредством Интернета

       Сотрудниками сектора по борьбе с незаконным оборотом наркотиков Лисичанского городского отдела милиции была получена информация о том, что двое жителей г. Лисичанска 25-ти и 35-ти лет осуществляют продажу наркотических веществ, активно используя возможности сети Интернет.

       Сотрудниками милиции, в соответствии с действующим законодательством, был проведен санкционированный обыск по месту жительства парней. Так, в квартире одного из них было изъято около 15 мл концентрированного опия. По месту жительства второго обнаружено и изъято наркотическое вещество марихуана, масса которого составила около 2 кг. Данные наркотические вещества парни хранили с целью сбыта.

      • Устанавливается местонахождение гражданки Волковой Натальи Дмитриевны

       ОРИЕНТИРОВКА

       Лисичанским ГО ГУМВД Украины в Луганской области устанавливается местонахождение гражданки Волковой Натальи Дмитриевны 08.12.1962 г.р., проживающей по адресу г. Лисичанск ул. Первомайская, 72, которая вечером 09.05.2013 г. года ушла из дома дочери по адресу г. Лисичанск ул. Паустовского 22 и сведений о своем местонахождении не сообщает.

       Ее приметы: на вид 50 лет, среднего телосложения, лицо круглое, рост 165 см, волос коричневые до плеч, глаза черные.

       Особые приметы: вставная челюсть, родинка над верхней губой справа, шрам длиной 4 см на подбородке слева.

       Была одета: халат домашний трикотажный темно-синего цвета до колен без рукавов с рисунками в виде небольших цветов светло-синего цвета, тапки открытые из полимерного материала бирюзового цвета.

      • НЕ СТАНЬТЕ ЖЕРТВОЙ МОШЕННИКА!

       Уважаемые жители г. Лисичанска Лисичанский городской отдел милиции в Луганской области неоднократно информировал о случаях мошенничества и о необходимости соблюдения соответствующих мер, дабы не стать жертвой мошенника. Однако такие случаи продолжают иметь место на территории города. В дежурную часть горотдела вновь и вновь поступают сообщения от граждан, о том, что неизвестные лица обманным способом лишили их кровно заработанных денежных средств. Способов, которые используют мошенники очень много, однако в данный момент хотелось бы остановиться на одном из наиболее частых и распространенных на сегодняшний день, дабы предупредить и, может быть уберечь вас от уловок мошенников.

      • В первом квартале Ощадбанк получил прибыль в сумме 112 млн. грн.

       По результатам работы в первом квартале 2016 года Ощадбанк получил чистую прибыль 112 млн. грн., что на 25,2 млн. грн. (на 29%) больше, чем за аналогичный период прошлого года.

       Чистый процентный доход банка составляет 1 808,5 млн. грн., чистый комиссионный — 477,9 млн. грн.

       «Банк усиленно работает над поставленной целью — выходом на прибыльную деятельность. Успешно прошли квартал. Финансовый результат и консервативный подход к формированию резервов позволяют банку неуклонно придерживаться всех нормативов, установленных Национальным банком Украины, и оставаться наиболее капитализированным банком страны, демонстрируя адекватность капитала на уровне 12,8% при норме не меньше 10», — отметил председатель правления Ощадбанка Андрей Пышный.

       Пресс-служба Ощадбанка

      • Шановні учасники АТО!

       З 23 травня по 23 червня 2016 року в місті Лисичанськ проводиться Місячник «Дні здоров’я» для учасників АТО.

       Запрошуємо Вас на проведення профілактичних оглядів в поліклініку за місцем мешкання.

       Адміністрація ТМО м. Лисичанська

      • ДП "Первомайськвугілля" інформує

       ДП «Первомайськвугілля» має можливість реалізувати для потреб бюджетних організацій області високоякісне рядове вугілля марки ДГР 0-200 (енергетичне). У разі зацікавленості, звертатися до начальника управління по збуту та контролю якості вугільної продукції ДП «Первомайськвугілля» Трушкової Ольги Сергіївни, м.т. — 095 427 96 80.

       ДП «Первомайськвугілля»

      • ПАТ "Лиситчанськвугілля" інформує

       ПАТ «Лиситчанськвугілля» має можливість реалізувати для потреб бюджетних організацій області високоякісне рядове вугілля марки ДГР 0-200 (енергетичне). У разі зацікавленості, звертатися до заступника генерального директора з якості вугілля та стандартів ПАТ «Лиситчанськвугілля» Сенчакової Наталії Володимирівни, м.т. – 095 430 64 97.

       ПАТ «Лиситчанськвугілля»

      • Новели у сфері реєстрації громадських об'єднань

       Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 11.02.2016 № 99 «Про реформування територіальних органів Міністерства юстиції та розвиток системи надання безоплатної правової допомоги» міські, районні, міськрайонні, міжрайонні, районні у містах управління юстиції ліквідуються як юридичні особи публічного права, до повноважень яких входила державна реєстрація громадських об’єднань, їхніх відокремлених підрозділів, громадських об’єднань, що не мають статусу юридичної особи, місцевих та первинних професійних спілок, їх організацій та об’єднань, структурних утворень політичних партій, регіональних (місцевих) творчих спілок, територіальних осередків всеукраїнських творчих спілок, місцевих організацій роботодавців та їх об’єднань, підтвердження всеукраїнського статусу громадського об’єднання (далі — державна реєстрація громадських формувань).

      • Управління власності Лисичанської міської ради інформує про проведення конкурсу з відбору виконавців робіт із землеустрою

       Мета проведення робіт — встановлення водоохоронних зон та прибережних захисних смуг річки Верхня Біленька.

       Дані про об’єкт із землеустрою: річка Верхня Біленька права притока річки Сіверський Донець тече південною частиною м. Лисичанська.

      • Управління власності Лисичанської міської ради інформує про проведення конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки об'єктів комунальної власності

       Мета проведення незалежної оцінки — визначення ринкової вартості об’єктів для розрахунку орендної плати:

       Нежитлового приміщення за адресою: м. Лисичанськ, вул. ім. В. Сосюри, 347, площею 25,0 кв.м., балансоутримувач КП «ЛЖЕК № 3»;

       Нежитлового приміщення за адресою: м. Лисичанськ, просп. Перемоги, 134, площею 14,0 кв.м балансоутримувач КУ «ТМО»;

      • Напередодні великого свята (відео)

      • День Победы в Лисичанске (видео)

      • Акценты. Итоги недели (видео)

       Выпуск № 17 от 11 мая 2012 г.

        • Богатырские игры в Лисичанске.
        • Городские гулянья в честь Дня Победы.
        • Навстречу 70-летию 279-й стрелковой дивизии.
        • Субботник в южной части города.
        • Последний звонок в школе № 8.
        • Турнир самбистов прошел в Лисичанской ДЮСШ.
        • На спартакиаде допризывной молодежи.
        • «Скерцо» — лауреат фестиваля «Крымская весна».

      • Акценты. Итоги недели (видео)

       Выпуск № 18 от 18.05.2012 г.

       • В Лисичанске прошла Спартакиада инвалидов.
       • Молебен в честь иконы "Неупоимая чаша".
       • Детская игровая площадка на Тракторовке.
       • Дому пионеров – 75.
       • Ярмарка в детском саду "Росинка".
       • В ДЮСШ прошёл Чемпионат по спортивной гимнастике.
       • Президент Украины наградил лисичанского ветерана А. Брыченко.
      • АКЦЕНТЫ ДНЯ (видео)

       Выпуск № 19 от 23.05.2012 г.

       • На 41-й микро тянут новый водовод
       • В Приволье освятили новый храм
       • ЕвроMaйdаns в школе № 28
       • День работников культуры
      • Акценты. Итоги недели (видео)

       Выпуск № 19 от 25.05.2012 г.

       • Последний звонок в школе № 12.
       • С.Дунаев: программа по энергосбережению будет продолжена.
       • Турнир по дзюдо прошёл в Рубежном.
       • Юбилей Лисичанской школы искусств № 1.
       • Воздушные змеи - в лисичанском небе.
      • Акценты дня

       Выпуск № 20 от 30.05.2012 г.

       • На 32-й сессии Лисичанского горсовета
       • День пограничника отметили на городском уровне
       • Противостояние в Рубежном
       • Изменения в расписании движения поездов
      • Иммунопрофилактика: "ЗА" и "ПРОТИВ"

       Иммунопрофилактика или вакцинация — одна из наиболее обсуждаемых в последнее время тем. Причем некоторые журналисты в погоне за сенсацией, освещают только ее отрицательные проявления. Сегодня государство регламентирует и обеспечивает вакцинацию против 10 заболеваний: туберкулеза, дифтерии, столбняка, коклюша, полиомиелита, гепатита В, гемофильной инфекции, кори, краснухи, эпидпаротита.

       На основании Закона Украины «О правах граждан», родители имеют право отказаться от вакцинации, написав заявление, которое вклеивается в амбулаторную карту ребенка. А что дальше?

      • Осторожно - грибы!

       clip_image002

       Ежегодно, в Луганской области и в нашем городе складывается напряженная ситуация с массовыми отравлениями населения дикорастущими грибами.

       Так, в городе Лисичанске, за период 1992-2014 годов пострадало от отравлений грибами 230 человек, из них 21 ребенок. Умерло от отравлений дикорастущими грибами 34 человека, из них 4 ребенка.

       Смертельные отравления дикорастущими грибами вызываются, прежде всего, бледной поганкой, которую пострадавшие ошибочно принимают за сыроежки, шампиньоны и другие, наиболее встречающиеся в нашей области грибы.

      • Відповіді на запитання громадян щодо житлово-комунальних субсидій (з офіційного сайту Мінсоцполітики)

       1. Скільки часу відводиться чиновникам на розгляд питання —надавати чи ні конкретній людині субсидію? Час рахується з моменту відправки документів поштою, чи з дня отримання? Як я дізнаюся, чи надано мені субсидію?

       Рішення про призначення (непризначення) субсидії приймається протягом десяти днів після подання заяви та отримання відомостей:

       від організацій-надавачів послуг — про забезпеченість комунальними послугами, їх вартість;

       від житлово-експлуатаційних організацій або інших органів, що визначені місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, а у сільській місцевості від сільських (селищних) рад — про склад зареєстрованих у житлових приміщеннях осіб;

       від ДФС, ПФУ — про доходи.

      • У Лисичанську відбулось засідання комісії з питань відпочинку та оздоровлення дітей та підлітків

       Вчора, 30 травня, в Лисичанській міській раді під головуванням заступника міського голови Ігоря Ганьшина відбулося засідання міської ради з питань відпочинку та оздоровлення дітей та підлітків.

       В роботі комісії взяли участь начальники відділів Лисичанської міської ради сім’ї, молоді та спорту, освіти, культури, служби у справах дітей; представники відділу праці УТСЗН, дитячої міської лікарні, управління ветеринарної медицини, Лисичанського відділу поліції Головного управління національної поліції в Луганській області, державного нагляду (контролю) у сфері пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України в Луганській області, Головний державний санітарний лікар міста Лисичанська.

      • Засідання експертної комісії відбулось у Лисичанську

       27 травня 2016 року в архівному відділі Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання експертної комісії архівного відділу. На порядок денний були винесені наступні питання: розгляд номенклатури справ Управління Державної казначейської служби України у м. Лисичанську Луганської області, розгляд описів справ тривалого зберігання та з кадрових питань (з особового складу) Лисичанської міської виконавчої дирекції Луганського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, ЛКП «Паспортна служба», акту про вилучення для знищення документів, не внесених до НАФ, Лисичанської міської виконавчої дирекції Луганського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

       Експертною комісією було прийнято рішення схвалити вищевказані нормативно-правові документи.

       Начальник архівного відділу Лисичанської міської ради О.М.Гайдук

      • В Лисичанске утвердили пятый, шестой и седьмой списки граждан, утративших жилье в результате разрушения в 2014 году дома № 17 квартала Октябрьской революции

       Сегодня, 27 мая, во время внеочередного заседания исполнительного комитета Лисичанского городского совета под председательством городского головы Сергея Шилина были утверждены пятый, шестой и седьмой списки граждан, утративших жилье в результате разрушения в 2014 году дома № 17 квартала Октябрьской революции г. Лисичанска, для предоставления денежной компенсации. По мере поступления и подготовки документов исполкомом городского совета будут утверждаться следующие списки.

      • Депутати підтримали звернення щодо проведення виборів Луганської обласної ради

       Сьогодні, 26 травня, під час засідання чергової десятої сесії Лисичанської міської ради депутати підтримали звернення до Президента України, Голови Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо проведення виборів Луганської обласної ради.

       Текст звернення додається:

      • У Лисичанській міській раді відбулося засідання Координаційної ради з питань сім'ї, гендерної рівності, демографічного розвитку та протидії торгівлі людьми

       Сьогодні, 24 травня, у Лисичанській міській раді відбулося засідання Координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку та протидії торгівлі людьми.

       В роботі Координаційної ради взяли участь начальники управлінь, відділів та служб Лисичанської міської ради, директори міського центру зайнятості, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, представники дитячої міської лікарні, Лисичанського відділу поліції Головного Управління Національної поліції в Луганській області.

      • Несмотря на провокации, в Лисичанске состоялась 10-я сессия городского совета (фото)

       Сегодня, 26 мая, в Лисичанске все-таки состоялось заседание очередной 10-й сессии городского совета под председательством городского головы Сергея Шилина.

       В заседании приняли участие 25 депутатов городского совета, городской голова города Приволье, в. и. о. начальника Лисичанской полиции Николай Черников и начальник управления патрульной полиции городов Северодонецк, Лисичанск, Рубежное Андрей Богуш. В зале также присутствовали народный депутат Украины Семен Семенченко, руководители структурных подразделений городского совета, общественность, СМИ.

       Отметим, что на сегодняшнем заседании городского совета в полном составе (6 человек) отсутствовали члены депутатской фракции «Блока Петра Порошенко «Солидарность» Геннадий Бадаев, Сергей Копылов, Виталий Шведов, Иван Полупанов, Олег Романо и Никита Шевченко.

      • Утверждены третий и четвертый списки граждан, утративших жилье в результате разрушения в 2014 году дома № 17 для предоставления денежной компенсации

       Сегодня, 20 мая, во время внеочередного заседания исполнительного комитета Лисичанского городского совета под председательством городского головы Сергея Шилина были утверждены третий и четвертый списки граждан, утративших жилье в результате разрушения в 2014 году дома № 17 квартала Октябрьской революции г. Лисичанска, для предоставления денежной компенсации. По мере поступления и подготовки документов исполкомом городского совета будут утверждаться следующие списки.

       Отметим, что на сегодняшний день 29 гражданам на их карточные счета, открытые в «Ощадбанке» уже перечислены денежные средства. Работа в данном направлении продолжается без задержки, с четким соблюдением регламента процедур, установленных законодательством.

       С решениями можно ознакомиться переходя по следующей ссылке:
       Решения исполкома городского совета от 20.05.2016г.

      • В Лисичанске состоялось очередное заседание исполкома городского совета

       Вчера, 17 мая, в Лисичанском городском совета состоялось очередное заседание исполкома городского совета под председательством городского головы Сергея Шилина.

       Члены исполкома рассмотрели проекты и утвердили решения об учете и распределении жилья; об организации учета детей и подростков школьного возраста; о чествовании одаренных детей, лауреатов конкурсов, олимпиад, а также педагогов, которые работают с ними.

       О выполнении городского бюджета за І квартал 2016 года доложил начальник финансового управления Николай Солодовник. Информация была принята к сведению и рекомендована к рассмотрению на очередной сессии городского совета.

      • Про стан і впровадження в школах міста нового Державного стандарту початкової і базової загальної середньої освіти

       Сьогодні, 17 травня, в ході засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради начальник відділу освіти Тетяна Худоба доповіла про «Про стан і впровадження в школах міста нового Державного стандарту початкової і базової загальної середньої освіти».

       Відділ освіти, КУ «Лисичанський методичний центр» продовжує систематичну, цілеспрямовану роботу серед педагогів міста щодо впровадження Державного стандарту початкової і базової загальної середньої освіти.

       Протягом року проводилась певна робота щодо удосконалення системи підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації педпрацівників.

      • Про організацію роботи Центру надання адміністративних послуг за попереднім записом заявників

       Сьогодні, 17 травня, на засіданні виконавчого комітету Лисичанської міської ради начальник відділу адміністративних послуг Олена Литвинюк доповіла про організацію роботи Центру надання адміністративних послуг за попереднім записом заявників.

       З 04.05.2016 року через Центр надання адміністративних послуг у м. Лисичанську надається 87 послуг, з них 82 — адміністративні послуги, 1 послуга з прийняття декларації, 4 послуги, які прирівнюються до адміністративних. Це ті послуги, що надаються через адміністраторів або самими адміністраторами та державними реєстраторами.

      • Утвержден второй список граждан, утративших жилье в результате разрушения в 2014 году дома № 17 для предоставления денежной компенсации

       Сегодня, 11 мая, во время внеочередного заседания исполнительного комитета Лисичанского городского совета под председательством городского головы Сергея Шилина был утвержден второй список граждан, утративших жилье в результате разрушения в 2014 году дома № 17 квартала Октябрьской революции г. Лисичанска, для предоставления денежной компенсации. По мере поступления и подготовки документов исполкомом городского совета будут утверждаться следующие списки.

       С решением можно ознакомится переходя по следующей ссылке «Про затвердження списку громадян, які втратили житло в результаті руйнування в 2014 році будинку № 17 кв. Жовтневої революції м. Лисичанська, для надання грошової компенсації».

      • У Лисичанську відбувся сольний концерт Олександри Ісаєнко

       25 травня в Лисичанській ДШМ № 1 відбувся сольний концерт учениці 2 класу вокально-теоретичного відділу Олександри Ісаєнко (викладач Тетяна Єжак).

       У програмі концерту звучали твори епохи бароко, класицизму, українські народні пісні, обробки творів українських авторів, романси. В першу чергу прозвучали номери з якими Олександра перемогла на відкритому обласному конкурсі академічного вокалу «Пісенне джерело». Декілька творів вона виконала у дуеті зі своїм викладачем.

      • В школах естетичного виховання Лисичанська пройшли звітні концерти

       Цього тижня в школах естетичного виховання відбулись звітні концерти. Програму концертів склали кращі учнівські та викладацькі колективи, а також яскраві сольні виступи юних виконавців, багато з яких є переможцями Всеукраїнських та обласних конкурсів. в ході заходів відбулось нагородження учнів Міжнародних, Всеукраїнських та обласних конкурсів, їх викладачів та концертмейстерів, а також відмінників навчання. Директора шкіл привітали учнів з успішним закінченням навчального року та побажали подальшого розвитку талантів.

       Відділ культури Лисичанської міської ради

      • Моя незалежність

       З метою патріотичного виховання дітей та молоді, формування національної свідомості і любові до України, до 25-ї річниці незалежності України, в Новодружеській ДШМ серед учнів школи відбувся конкурс з виготовлення державних символів України «Моя незалежність». В конкурсі взяли участь 14 учнів школи, які представили на розгляд журі витвори декоративно — ужиткового мистецтва. За результатами конкурсу:

       І місце:

       — Карина Мустаєва (1 клас образотворчого мистецтва);

       — Марія Шевченко (2 клас фортепіано).

      • Fest Do!

       Під такою назвою 22 травня в Харківському державному культурному центрі відбувся I фестиваль-конкурс майстрів художнього слова.

       Для участі в конкурсі зареєструвалося близько 170 учасників з театральних колективів шкіл, закладів культури, Центрів дитячої та юнацької творчості з міст Харкова, Ізюму, Мерефи та Лисичанська у віці від 3 років до 41 року. Наше місто гідно представили: учасники літературного театру «Натхнення» театрального відділу Лисичанської ДШМ № 1 (керівник Ірина Кабанова); вихованці зразкової дитячої театральної студії «Арлекін» (керівник Ірина Кабанова) та народної театр-студії «Лімпопо» (керівник Надія Бражникова) Лисичанського міського ПК.

      • Зіграймо разом: Схід України

       22 травня на базі Сєвєродонецького обласного музичного училища ім. С.С. Прокоф’єва відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячих ансамблів та оркестрів виконавців на струнно-смичкових інструментах «Зіграймо разом: Схід України». Цього року він проходить в трьох містах України: Києві, Ужгороді та Сєвєродонецьку.

       У конкурсі взяли участь представники різних міст Луганської та Донецької областей. Змагалися 13 колективів у різних вікових категоріях.

      • Пісенне джерело

       22 травня на базі Сєвєродонецького обласного музичного училища ім. С.С.Прокоф’єва з метою розвитку академічного вокального мистецтва, популяризації академічного дитячого та юнацького сольного співу відбувся обласний відкритий конкурс сольного академічного вокалу «Пісенне джерело». В конкурсі взяли участь представники з міст Луганської області: Рубіжне, Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Новодружеськ, Сватове, Кремінна, всього 36 учасників. Конкурс проводився у трьох вікових категоріях: I категорія — 9-11 років; II категорія — 12-14 років; III категорія — 15-18 років.

      • У Лисичанську відкрився Пункт Європейської інформації - "Європейський вектор"

       Напередодні святкування Дня Європи в Україні, 20 травня в центральній бібліотеці відкрився Пункт Європейської інформації — «Європейський вектор». На заході були присутні викладачі навчальних закладів міста, учнівська та студентська молодь, а також користувачі бібліотеки.

       Одним із пріоритетних напрямків стратегічного розвитку України є інтеграція нашої держави до Європейського співтовариства. Центральна бібліотека перша бібліотека в Луганській області, яка стала переможницею за проектом Української бібліотечної асоціації «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в Пункті Європейської інформації в бібліотеках» за підтримки програми Європейського союзу «Еразмус +» (Жан Моне).

      • У Лисичанську для мешканців міста відбувся звітний концерт народної хорової капели ім. Є. Мануйлова

       22 травня в літературно-музичній вітальні Лисичанського міського ПК відбувся звітний концерт народної хорової капели ім. Є. Мануйлова (керівник Володимир Бадунь) для мешканців міста.

       Гості заходу ознайомились з історією створення і творчої діяльності народної хорової капели. Під час концерту була представлена презентація творчості колективу. У виконанні капели прозвучали пісні різноманітної тематики: духовні, воєнні, жартівливі.

      • Золотий зорепад

       14-16 травня у м. Дніпропетровськ відбувся VIII Відкритий Міжнародний фестиваль-конкурс музики і академічного вокалу «Золотий зорепад».

       Конкурс відбувся з метою вдосконалення композиторської, інструментальної та вокальної майстерності, а також сприяння естетичному вихованню підростаючого покоління, розвитку таланту і творчого потенціалу юних виконавців.

      • Барвиста писанка

       З 18 квітня по 10 травня до Великодніх свят Луганським обласним центром народної творчості був проведений фото — Інтернет — конкурс «Барвиста писанка», в якому взяли участь 10 майстринь декоративно — ужиткового мистецтва, члени клубу «Райдуга талантів».

       Конкурс проводився з метою збереження, розвитку та популяризації народної творчості і аматорського мистецтва.

       За підсумками Інтернет — голосування лисичани посіли призові місця, а саме:

      • Різьблена казка

       Сьогодні, 18 травня, до Міжнародного дня музеїв, в виставковій залі міського краєзнавчого музею відбулось урочисте відкриття персональної виставки творчих робіт різьбяра, Заслуженого майстра народної творчості України Олександра Романенко «Різьблена казка» (с. Гречишкіне, Новоайдарського району Луганської області).

       На відкритті були присутні заступник голови Луганської військово-цивільної адміністрації з питань соціальної та гуманітарної сфер Ольга Лішик, начальник відділу культури Людмила Ткаченко, Заслужений майстер народної творчості України Олександр Романенко, учнівська молодь та творча інтелігенція міста.

      • Чарівний світ мистецтва

       14 травня на базі Сєвєродонецького обласного музичного училища ім. С.С. Прокоф’єва відбувся Гала-концерт переможців обласних художніх та музичних конкурсів.

       В урочистостях взяли участь керівництво області, начальники відділів та управлінь культури міськрад та райдержадміністрацій, директори шкіл естетичного виховання, викладачі та учні. Урочистий захід розпочався в холі виступом оркестру духових інструментів Сєвєродонецької ДМШ № 2, який став переможцем обласного конкурсу оркестрів духових інструментів.

      • Акценты. Итоги недели № 18 (видео)

       • Выпуск № 18 от 17.05.2013г.
       • Лисичанская городская власть отметила лучших работников культуры и аматоров народного искусства.
       • Митинг политических партий.
       • Остерегайтесь мошенников.
       • Новации нового Криминального кодекса.
       • Проблемы отцов и детей.
       • Военно- спортивная игра «Зарница». Изменения конкурсной программы.
       •  
         

       По материалам сайта ТРК «Акцент»

      • З нагоди Дня пам'яті жертв політичних репресій у Лисичанську відбулась зустріч з Левком Лук'яненком

       13 травня у приміщенні Лисичанського краєзнавчого музею відбулась зустріч мешканців міста з Героєм України, Лауреатом державної премії Т. Г. Шевченка, українським письменником, громадсько-державним діячем, одним із творців незалежності України Левком Григоровичем Лук’яненком. У зустрічі також взяли участь українська письменниця, член Національної спілки письменників України Світлана Талан; протоієрей секретар Луганської та Старобільської єпархії Української православної Церкви Київського патріархату Анатолій Назаренко; голова Вінницької крайової організації Української Республіканської Партії Ігор Паризький. На заході були присутні секретар Лисичанської міської ради Едуард Щеглаков, заступник міського голови Ігор Ганьшин, керуючий справами Олександр Савченко.

      • Акценты дня № 20 (видео)

       • Выпуск № 20 от 15.05 2013 г.
       • Воздушные змеи над плацдармом.
       • НВК «Гарант»: школьные ТВ, радио и газета стали лауреатами международного конкурса.
       • Благотворительная акция «Книга 2013 — детям Лисичанска».
       • Акция «Квартира під охороною».
      • "Атлантіс" здобув 76 призових місць на Всеукраїнських відкритих рейтингових змаганнях

       На минулих вихідних у м. Лисичанськ відбулись Всеукраїнські відкриті рейтингові змагання зі східних, циганських, індійських танцях, сучасній хореографії, народним танцям та хіп-хопу. В змаганнях прийняла участь зразкова студія східного танцю «Атлантіс» (керівник Ірина Гончарова).

       Змагатися довелось, як завжди, з великою кількістю танцювальних клубів з різних міст Луганської і Донецької областей. Всього у фестивалі прийняли участь 367 учасників.

      • Міні Міс - 2016

       14 травня в Лисичанському міському Палаці культури відбувся конкурс краси та таланту «Міні Міс — 2016».

       Тижні кропіткої підготовки не пройшли марно. Рівень майстерності учасниць цього року здивував не лише глядачів, але й журі, до складу якого увійшли: представник торгової мережі «Кураж» Нора Арусханян, яка була спонсором заходу, керівник народної театр-студії «Лімпопо» Надія Бражникова та заступник директора з навчальної роботи Лисичанської ДШМ № 1 Олена Духновська.

       В цьому році за звання «Міні Міс» змагались 15 талановитих красунь нашого міста, і лише двом з них пощастило одержати жадану перемогу в конкурсі. Учасниці змагались в двох вікових категоріях: від 6 до 7 років та від 8 до 9 років.

      • День Победы (видео)

       По материалам сайта ТРК «Акцент»

      • 20 травня - відкриття Пункту європейської інформації "Європейський вектор"

       20 травня об 11.00, напередодні святкування днів Європи в Україні в центральній міській бібліотеці (пр. Перемоги, 94) відбудеться відкриття Пункту європейської інформації «Європейський вектор». Центральна бібліотека перша бібліотека в Луганській області, яка стала переможницею за проектом Української бібліотечної асоціації в межах програми Європейського Союзу «Еразмус + (Жан Моне)».

       Діяльність Пункту європейської інформації дозволить підвищити рівень обізнаності жителів Лисичанська із сучасними євроінтеграційними та міжнародними процесами, надасть вільний доступ до інформації про Європейський Союз, його структуру, керівні органи, соціально-економічні, юридичні, політичні та культурні аспекти, допоможе дізнатися про політику європейської інтеграції України та європейські цінності.

      • Акценты дня № 18 (видео)

       • Выпуск № 18 от 1.05 2013г.
       • Встреча с ветеранами в школе № 8.
       • Гибель шахтёра.
       • К празднику – отремонтированные дороги.
       • Помощь семьям. Работа центра соц.служб.

       По материалам сайта ТРК «Акцент»

      • Пасхальний вернісаж

       Громадською ініціативою «Відновлення Донбасу» підведено підсумки конкурсу вишивки, бісерного плетіння та декоративно-прикладного мистецтва «Пасхальний вернісаж». Конкурс проходив з 3 лютого по 8 квітня 2016 року, за цей час до фонду надійшло більше 100 робіт від дорослих та дітлахів з різних міст Луганщини та Донеччини.

       Від м. Лисичанська в конкурсі взяли участь п’ять майстринь: Лариса Лисицька, Олена Богомолова, Світлана Тєлушка, Оксана Васильєва та Надія Бажинова. Майстрині представили шість робіт в різній техніці виконання.

       За підсумками голосування було визначено сім переможців, серед яких наша майстриня Світлана Тєлушка, яка одержала перемогу у категорії серед дорослих з конкурсною роботою «І зрадіє серце Ваше...».

      • У Лисичанську відбулись заходи до Дня примирення та Дня Перемоги у Другій світовій війні

       Традиційно, щороку у травні ми відзначаємо День примирення та День Перемоги у Другій світовій війні. Дорогою ціною заплатив український народ за перемогу у найстрашнішій за всю історію війні 1939-1945 рр. Протягом тижня в закладах культури міста відбулись урочисто-святкові заходи, присвячені цим знаменним датам.

       В міському краєзнавчому музею відбулась зустріч учасників та дітей війни зі студентською молоддю міста «Ваш подвиг у нашій пам’яті». В ході заходу тяжкими спогадами з присутніми поділились почесні ветерани. Вони розповідали кожен свою життєву історію, чия, ще дитяча доля, була повністю зруйнована війною. У кожного з виступаючих були вагомі родинні втрати. Їх розповідь супроводжувалась біллю та слізьми, які вони не змогли приховати від слухачів. Хвилиною мовчання присутні вшанували жертв Другої світової війни.

      • Пісні, опалені війною

       Під такою назвою 5 травня у Біловодському районному будинку культури відбувся обласний фестиваль хорових колективів ветеранів війни і праці, який проводиться з метою популяризації вокально-пісенного мистецтва хорових колективів, вивчення історичного минулого нашої країни та з метою виховання у молоді патріотизму і почуття любові до рідного краю.

       У фестивалі взяли участь народні хорові колективи Луганської області.

      • Акордеон solo

       Під такою назвою 4 травня в концертному залі Лисичанської дитячої музичної школи № 2 відбулося свято акордеона, концерт випускників школи Іллі Балабана та Маргарити Борзенко.

       Балабан Ілля навчався грі на акордеоні з 2008 по 2014 рік. У своєму творчому багажі вже має два сольних концерти, неодноразово ставав призером обласного огляду-конкурсу індивідуальної виконавської майстерності учнів ШЕВ та переможцем Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Обдарована молодь-2016».

      • В Лисичанську пройшли патріотичні флешмоби (фоторепортаж)

       З нагоди відзначення 71-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 71-ї річниці завершення Другої світової війни у закладах культури міста Лисичанська проведено патріотичну акцію «Луганщина за мир», основною метою якої стало привернення уваги дітей та молоді до питань збереження миру, дотримання принципів свободи, добра, гуманності і поваги.

       В рамках акції були проведені майстер — класи для усіх бажаючих з виготовлення паперових голубів, бесіди та інформаційні хвилинки, присвячені символам Перемоги та питанням збереження миру. По завершенню майстер-класів всіх учасників було запрошено на флешмоби, під час яких діти демонстрували свої вироби з побажаннями миру.

      • У Лисичанську відбулось відкриття виставки "Іноземні інвестиції в Україну. Кінець ХІХ ст. - початок ХХ ст. Частина перша: Бельгія"

       29 квітня в Лисичанському міському краєзнавчому музею відбулось урочисте відкриття пересувної виставки «Іноземні інвестиції в Україну. Кінець ХІХ ст. —  початок ХХ ст. Частина перша: Бельгія». Подія відбулась за підтримки Посольства Бельгії в Україні.

       На заході були присутні Надзвичайний і Повноважний посол Королівства Бельгія в Україні Люк Якобс з дружиною,  заступник голови Луганської військово-цивільної адміністрації з питань соціальної та гуманітарної сфер Ольга Лішик, Лисичанський міський голова Сергій Шилін, заступник міського голови Ігор Ганьшин та керуючий справами Олександр Савченко, куратор Мистецького напрямку Українського кризового медіа-центру Леонід Марущак, меценат, фундатор виставки Дмитро Піркл, а також інтелігенція міста.

      • Вітаємо команду Лисичанська з перемогою

       28 травня 2016р. на базі Сєверодонецького стадіону «Хімік» відбулась матчева зустріч з міні-футболу серед команд працівників органів місцевого самоврядування та депутатського корпусу Лисичанської та Сєверодонецької міських рад. Зустріч була присвячена Дню міста Сєверодонецька та Дню робітників хімічної промисловості.

       В наполегливій боротьбі на футбольному полі перемогу здобула команда м. Лисичанськ з рахунком — 4:2 та отримала Подяку та Кубок переможців.

       Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради

      • Щодо реєстрації колективних договорів

       Протягом I кварталу 2014 року Управлінням праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради проведена повідомна реєстрація 25 колективних договорів, змін і доповнень до них підприємств, установ, організацій м. Лисичанська. Оприлюднюємо перелік колективних договорів (змін та доповнень) зареєстрованих Управлінням протягом січня – березня 2014 р.:

      • У Лисичанську відбувся чемпіонат міста зі спортивної акробатики та стрибків на акробатичній доріжці

       21 травня в Лисичанській міській ДЮСШ пройшов чемпіонат міста Лисичанськ зі спортивної акробатики та стрибків на акробатичній доріжці, в якому взяли участь 70 спортсменів.

       Вихованці ДЮСШ посіли перші місця в наступних категоріях:

       Юнаки 2005-07 р.н.

       — Гліб Цюпка, Юрій Пономарьов.

      • Щодо погашення заборгованості із заробітної плати у м. Лисичанську

       Загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати на підприємствах міста Лисичанська (з урахуванням економічно активних підприємств, суб’єктів господарювання, щодо яких реалізовуються процедури відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом, а також економічно неактивних підприємств) на 01.05.2014р. становила 10834,1 тис. грн.

      • Лисичанські кікбоксери взяли участь у Відкритому турнірі на Кубок міського голови міста Сватове

       21 травня у м. Сватове пройшов Відкритий турнір на Кубок міського голови міста Сватове з кікбоксингу (розділ лоу-кік), в якому взяли участь 200 спортсменів із міст Лисичанськ, Рубіжне, Сєвєродонецьк та Сватове.

       Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

       С.К. «Вітязь»

       І місце — Дмитро Живага (90+кг);

      • Увага. Оголошено обласний конкурс "Кращий працівник соціальної сфери Луганщини"

       Луганський національний університет імені Тараса Шевченка при підтримці Луганської обласної адміністрації з нагоди святкування Дня працівника соціальної сфери України проводить обласний конкурс «Кращий працівник соціальної сфери Луганщини» (далі Конкурс).

       Конкурс проводиться у номінаціях за особисті та професійні досягнення:

       • — «Кращий волонтер — старшокласник»;
       • — «Кращий працівник міського закладу (установи) соціальної сфери»:
       • Встреча Сергея Дунаева с ветеранами ВОв в ДК им. В.Н. Сосюры (видео)

       • Команда Лисичанська взяла участь у Спартакіаді державних службовців та працівників органів місцевого самоврядування Луганської області

        Минулої суботи, 21 травня, в м. Кремінна на спортивній базі «Олімп» відбувся зональний етап Спартакіади державних службовців та працівників органів місцевого самоврядування Луганської області, в якому взяли участь команди Кремінського, Попаснянського Сватівського Троїцького районів та міст Лисичанськ, Сєвєродонецьк та Рубіжне.

        Команда міста Лисичанськ посіла 5-6 місце, набравши однакову кількість балів із командою м. Рубіжне.

       • Щодо повідомної реєстрації колективних договорів

        Одними із делегованих повноважень виконавчих органів міських рад у сфері соціального захисту населення є повідомна реєстрація в установленому порядку колективних договорів і територіальних угод відповідного рівня. Виконання цих повноважень покладено на управління праці та соціального захисту населення (далі — Управління).

        Проведення повідомної реєстрації колективних угод і договорів регулює Порядок повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів (далі — Порядок), затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 13.02.2013 № 115, який набув чинності з 28.02.2013 року.

       • Лисичанські гімнасти - серед призерів Кубку Луганської області

        З 19 по 21 травня в м. Рубіжне проходив Кубок Луганської області серед дорослих зі спортивної гімнастики, в якому взяли участь 40 спортсменів із міст Лисичанськ, Сєвєродонецьк та Рубіжне.

        Вихованці Лисичанської МДЮСШ показали наступні результати:

        МС

        І місце — Аліна Чепелева;

        ІІІ місце — Валерія Лавська.

       • До уваги роботодавців та населення

        Законом України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2014 рік» № 1165-VII, прийнятого Верховною Радою України 27.03.2014 р., встановлено мінімальну заробітну плату у 2014 році: у місячному розмірі — 1218 грн., у погодинному розмірі7,3 грн.

        Начальник УПСЗН О.А. Єздакова

       • Лисичанські спортсмени отримали призові місця на Кубку України з акробатичного рок-н-ролу

        21 травня в м. Харків пройшов Кубок України з акробатичного рок-н-ролу серед пар та команд формейшн, в якому взяли участь понад 300 спортсменів з Київської, Харківської, Дніпропетровської, Житомирської, Луганської та Запорізької областей.

        Лисичанські спортсмени вибороли призові місця в наступних категоріях:

        Категорія «Б-клас»

        • І місце — Данило Полозов — Марія Науменко;
        • ІІ місце — Богдан Белянський — Ганна Фіщук.
        • Профилактика трансмиссивных заболеваний

         К трансмиссивным заболеваниям относят такие болезни, как малярия, дирофиляриоз, клещевой энцефалит, геморрагическая лихорадки, чума, туляремия, иксодовые клещевые боррелиозы, клещевой сыпной тиф, Ку — лихорадка, лихорадка Западного Нила, возбудители, которых передаются при укусе комарами, клещами, блохами, москитами, при попадании на кожу и слизистые оболочки инфицированных выделений переносчика. Из трансмиссивных болезней в городе Лисичанске регистрируется иксодовый клещевой боррелиоз или болезнь Лайма.

         Основное в профилактике — индивидуальная защита населения от укусов кровососущих насекомых. Следует воздержаться от прогулок в утренние и вечерние часы у лесополос, скверов, водоемов. Во время прогулки на природе лучше одеться в максимально закрытую одежду, использовать репелленты. В помещениях возможно применять фумигаторы и использовать москитные сетки. После возвращения домой необходимо осмотреть кожные покровы на наличие клещей.

        • У Лисичанську відбувся відкритий чемпіонат Луганської області з Айкідо

         14 та 15 травня в спортивній споруді, розташованій за адресою: вул Європейська, 87, пройшов відкритий чемпіонат Луганської області з Айкідо серед дітей, юніорів, юнаків та дорослих, в якому взяли участь 80 спортсменів з Лисичанська та Сєвєродонецька.

         Вихованці Лисичанської МДЮСШ вибороли І місце в наступних номінаціях:

         «Синай»

         Назар Резніков, Катерина Алейнікова, Дмитро Коржовський, Тарас Голотько, Максим Узун, Тетяна Лопата, Микита Рижков, Ілля Кохановський, Єгор Дмитренко, Олег Морозов.

        • Утвержден порядок предоставления компенсации населению на оплату коммунальных услуг в условиях повышения цен и тарифов

         Постановлением № 83 от 5 апреля 2014 г. Кабинет Министров Украины утвердил Порядок назначения и предоставления населению компенсации дополнительных расходов на оплату коммунальных услуг в условиях повышения цен и тарифов на услуги.

         Действие этого Порядка распространяется на семьи, у которых среднемесячный совокупный доход за предыдущие шесть месяцев не превышает величину прожиточного минимума для семьи. Величина прожиточного минимума для семьи определяется, как сумма прожиточных минимумов для каждого члена семьи в соответствие с его принадлежностью к основным социальным и демографическим группам населения. В состав семьи включаются лица, зарегистрированные в жилом помещении.

        • Лисичанські легкоатлети - серед переможців відкритого Кубку області

         14 та 15 травня в м. Кремінна проходив відкритий Кубок області серед юніорів з легкої атлетики, в якому взяли участь 90 спортсменів із 7 міст та районів Луганської області.

         Лисичанські спортсмени вибороли призові місця в наступних вікових категоріях:

         • Вікторія Орлова — І місце стрибки в довжину та І місце потрійний стрибок.
         • Артем Алфімов — І місце — біг 800 м, І місце — біг 1500 м.
         • Лілія Овчиннікова — І місце — біг 1500 м, біг — 3000 м.
         • У Лисичанську відбувся відкритий чемпіонат міста зі спортивної гімнастики "Лисичанська весна"

          6 та 7 травня у Лисичанській міській ДЮСШ проходив відкритий чемпіонат міста зі спортивної гімнастики «Лисичанська весна», присвячений пам’яті Володимира Матліна, в якому взяли участь 40 спортсменів з Лисичанська та Сєвєродонецька.

          Вихованці Лисичанської ДЮСШ показали наступні результати:

          МС

          • І місце — Аліна Чепелєва.
          • Відбувся 9-й традиційний Всеукраїнський турнір з боксу, присвячений пам'яті ліквідаторів аварії на ЧАЕС

           14 травня в смт. Ківшарівка (Харківська область) пройшов 9-й традиційний Всеукраїнський турнір з боксу серед юнаків, присвячений пам’яті ліквідаторів аварії на ЧАЕС.

           Лисичанські спортсмени показали наступні результати в своїх вагових категоріях:

           • І місце — Олександр Корнєв (39 кг);
           • І місце — Іван Ямпольський (45 кг);
           • У Лисичанську відбувся чемпіонат Луганської області з акробатичного рок-н-ролу

            14 травня в Лисичанському ЦПРШМ пройшов чемпіонат Луганської області з акробатичного рок-н-ролу, в якому взяли участь 60 спортсменів з міст Лисичанськ та Сєвєродонецьк.

            Вихованці Лисичанської МДЮСШ показали наступні результати:

            Категорія «Діти»

            • І місце — Богдан Іщенко—Ірина Ткаченко.

            Категорія «Юнаки»

           • Лисичанські спортсмени на чемпіонаті Луганської області зі стрибків на батуті (стрибки на акробатичній доріжці)

            10 травня в м. Сєвєродонецьк пройшов чемпіонат Луганської області зі стрибків на батуті (стрибки на акробатичній доріжці), в якому взяли участь 20 спортсменів із міст Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Рубіжне.

            Лисичанські спортсмени вибороли призові місця в наступних вікових категоріях:

           • У Лисичанську відбувся перший етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура") серед студентів державних професійно-технічних навчальних закладів

            Вчора, 12 травня, на стадіоні «Шахтар» пройшов перший етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)серед студентів державних професійно-технічних навчальних закладів. Даний захід проводився в нашому місті вперше.

            Учасниками Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») виступили учні шести професійно-технічних ліцеїв міста Лисичанська.

           • Лисичанські боксери - переможці відкритої першості, присвяченої Дню Перемоги

            6 та 7 травня в м. Рубіжне пройшла відкрита першість ДЮСШ «Зеніт» з боксу, присвячена Дню Перемоги. В змаганнях взяли участь понад 60 спортсменів і міст Рубіжне, Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Щастя, Кремінна та селища Мілове.

            Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

            • І місце — Олександр Корнєв (39 кг);
            • І місце — Павло Жуков (42 кг);
            • І місце — Іван Ямпольський (45 кг);
            • В Лисичанске подвели итоги спартакиады работников образования

             Вчера, 29 мая, на территории городской спортивной культурно-оздоровительной базы «Лисичанец» прошел заключительный этап спартакиады работников образования города Лисичанска. В программу мероприятия вошли соревнования по легкой атлетике, конкурс на самую вкусную полевую кашу, бивак, приветствие команд. Также были подведены общие итоги спартакиады 2016-2017 гг. учебного года.

            • Ростислав Кузнецов - призер Міжнародного юнацького турніру з бадмінтону

             З 5 по 8 травня в м. Київ проходив Міжнародний юнацький турнір з бадмінтону серед юнаків та дівчат 2003р.н., в якому взяли участь 70 спортсменів із міст Київ, Дніпропетровськ, Харків, Миколаїв, Одеса, Вінниця та Лисичанськ.

             Вихованець Лисичанської ДЮСШ Ростислав Кузнецов виборов ІІІ місце в одиночній категорії та ІІІ місце в парній категорії.

             Спортсмен був нагороджений кубком та медаллю.

             Підготував спортсмена тренер Анатолій Кондратюк.

             Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради

            • Новые машины медицинской службы для центральной городской больницы

             Благодаря совместной работе городского головы Сергея Шилина, его заместителя Максима Головнева, начальника территориального медицинского объединения города Лисичанска Григория Старченко, губернатора области Юрия Гарбуза, областной государственной администрации и Лисичанского городского совета за счет прочей субвенции из областного бюджета городскому бюджету и при 10 %-м софинансировании из городского бюджета были приобретены четыре машины медицинской службы.

             Сегодня, 29 мая, руководство города передало в пользование центральной городской больнице легковые автомобили для оказания помощи пожилым людям и грудным детям специалистами на дому.

            • "На шляху до змін - 2017"

             Під патронажем Міністерства закордонних справ Литви вже другий рік реалізується Міжнародний литовсько-український проект «Допомога у сфері освіти регіонам Східної України, постраждалим від конфлікту: «На шляху до змін — 2017». Учасники проекту спрямовують зусилля на здійснення змін в освітньому середовищі шкіл з урахуванням досвіду й практики європейських країн, поширення ідей активного громадянства та підтримку бажання педагогів і молоді ініціювати позитивні зміни.

            • В Лисичанске поздравили пограничников

             Сегодня, 26 мая, накануне Дня пограничника, в Центре внешкольной работы со школьниками и молодежью состоялось торжественное мероприятие. Пограничников и ветеранов погранвойск в их профессиональный праздник поздравило руководство города и участники самодеятельности дворцов культуры города.

            • Уважаемые работники и ветераны химической промышленности!

             Сегодня ваш профессиональный праздник — День химика. От всей души поздравляем вас и выражаем благодарность за нелегкий труд и весомый вклад в становление и развитие промышленного потенциала нашей страны и родного края.

             Химическая промышленность является ведущей отраслью в нашем регионе. И, несмотря на непростую экономическую ситуацию, преодолевая трудности, вы прилагаете много усилий для сохранения и развития таких важных для нашей страны предприятий. Пусть ваши профессионализм и ответственность, трудолюбие и увлеченность выбранным делом будут залогом мирного развития нашего государства.

             В это праздничный день желаем вам крепкого здоровья, мира, благополучия, уверенности в завтрашнем дне и новых трудовых свершений на благо родного города и Украины.

             Лисичанский городской голова Сергей Шилин

             Лисичанский городской совет и его исполнительный комитет

            • Уважаемые пограничники и ветераны погранвойск!

             Microsoft PowerPoint PresentationПоздравляем вас с профессиональным праздником — Днем пограничника!

             Во все времена защитники рубежей Отечества первыми встречали врага, мужественно и стойко отражали посягательства на независимость и целостность нашей Родины. Служба на границе всегда была школой воинского братства, делом отважных воинов, чем по праву заслужила уважение и признательность граждан Украины.

             Нынешнее поколение пограничников свято продолжает славные традиции своих дедов и отцов. С каждым днем возрастает стратегическое значение укрепления безопасности государственных границ. Поэтому от вашей бдительности, решительности, профессионализма во многом зависит успех в деле защиты политических и экономических интересов страны, спокойствие её граждан.

             Пусть доблесть, честь, патриотизм и верность воинскому долгу остаются для вас важнейшими жизненными принципами. Искренне желаем вам и вашим близким доброго здоровья, мирного неба, благополучия и успехов в благородном служении народу Украины!

             Лисичанский городской голова Сергей Шилин

             Лисичанский городской совет и его исполнительный комитет

            • В Лисичанську пролунали останні дзвоники (фоторепортаж)

             Сьогодні, 26 травня, для учнів 21 школи міста пролунав останній дзвоник. Традиційні святкові лінійки, білі сорочки та блузки, яскраві букети весняних квітів, сльози радості та смутку і довгоочікувані канікули.

            • В Лисичанську пройшов фінал гри "Сокіл" ("Джура") серед студентів професійних ліцеїв міста

             Сьогодні, 23 травня, на базі культурно-оздоровчого комплексу «Стадіон «Шахтар» пройшов фінальний міський етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») серед студентів державних професійно-технічних навчальних закладів.

            • Команда "Третя рота" переможець обласного етапу ХХІ Всеукраїнського конкурсу КВК юних інспекторів руху

             Вчора, 22 травня, у Сєвєродонецьку відбувся обласний етап ХХІ Всеукраїнського конкурсу серед команд веселих та найкмітливіших юних інспекторів руху, переможцем якого стала лисичанська команда «Третя рота».

             Змаганння проводились під актуальним гаслом «Молоде покоління — за безпечний рух!» і складались із трьох конкурсів: привітання (візитки) «Виконуй Правила — переходь правильно», конкурсу новин «YUІR NEWS» — «Обережно діти!», музичного домашнього завдання «3D: Ваші документи...».

            • В Лисичанську відзначили першу річницю роботи патрульної поліції

             Вчора, 21 травня, в Центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю відбувся урочисто-патріотичний захід з нагоди першої річниці патрульної поліції в містах Сєвєродонецьку, Лисичанську та Рубіжному.

            • Команда Лисичанська взяла участь в Спартакіаді державних службовців та працівників органів місцевого самоврядування Луганської області

             IMG_0859

             В суботу, 20 травня, в м. Кремінна на Луганській обласній спортивній базі «Олімп» відбувся зональний етап Спартакіади державних службовців та працівників органів місцевого самоврядування Луганської області, в якому взяли участь команди Кремінського, Попаснянського, Сватівського районів та міст Лисичанськ, Сєвєродонецьк та Рубіжне.

            • 21 травня – День пам’яті жертв політичних репресій

             den

             Щороку в травні в Україні відзначають День пам'яті жертв політичних репресій (у третю неділю травня – відповідно до Указу Президента України від 21 травня 2007 року № 431). Цього року він припадає  на 21 травня. Це День пам’яті і скорботи про жертви, які загинули або постраждали в Україні в наслідок політичних репресій сталінського  режиму. У 2017 році виповнюються 80-ті роковини початку Великого терору- масових політичних репресій 1937-1938 років.

            • В Лисичанську вшанували пам'ять жертв політичних репресій 1937-1938 рр.

             Сьогодні, 19 травня, в Лисичанському краєзнавчому музеї відбувся захід, присвячений 80-м роковинам Великого терору — масових репресій 1937 — 1938 рр.

             З метою привернення уваги суспільства до трагічних подій в історії нашої держави, відродження національної пам’яті, утвердження нетерпимості до будь-яких проявів насильства проти людства, щороку у третю неділю травня в Україні, відповідно до Указу Президента, відзначається День пам’яті жертв політичних репресій.

            • В Лисичанске состоялось заседание Президиума городского совета ветеранов Украины

             Вчера, 18 мая, состоялось заседание Президиума Лисичанской городской организации ветеранов Украины под председательством ее руководителя Юрия Положенцева.

             На заседание были приглашены председатели первичных ветеранских организаций города, секретарь Лисичанского городского совета Эдуард Щеглаков, депутат городского совета, руководитель фракции «Оппозиционный блок» Елена Ратушная, помощник народного депутата Украины Сергея Дунаева Лилия Самольцева.

            • Біорізноманіття та сталий туризм

             Цього року, 22 травня, світ відзначатиме Міжнародний день біорізноманіття, проголошений Генеральною Асамблеєю Організацій Об’єднаних Націй у 2000 році на честь прийняття 22 травня 1992 року Конвенції про біорізноманіття.

             Міжнародний день біорізноманіття, це ще одна нагода звернути увагу широкої спільноти на актуальні проблеми збереження біорізноманіття, визначення його ролі у нашому повсякденному житті.

             Тема цьогорічного Міжнародного дня біорізноманіття: «Біорізноманіття та сталий туризм».

            • Духовное наследие Луганщины...

             Под таким названием, сегодня, 19 мая, в Лисичанском городском краеведческом музее состоялось открытие выставки старинных икон, посвященное 10-летию Северодонецкой епархии Украинской православной церкви.

             Современная православная церковь активно участвует в жизни общества. С развитием духовности на Луганщине непосредственно связано и создание Северодонецкой епархии: строительство новых храмов, формирование парафии. Благодаря этому наш край укрепляется духовно.

            • В Лисичанске прошла Спартакиада инвалидов и их семей

             Вчера, 18 мая, на спортивной культурно-оздоровительной базе «Лисичанец» состоялась традиционная Открытая городская спартакиада инвалидов и членов их семей. Отметим, что два года подряд спартакиада не проводилась, а в этом году традиция проведения этого популярного мероприятия возродилась. Организатором спартакиады, по-прежнему, выступает отдел по делам семьи, молодежи и спорта Лисичанского городского совета.

            • У Лисичанську пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху

             Найцинніший у світі скарб — життя дитини, тому найважливішим завданням дорослих є і завжди буде його збереження. Отже, дорослі повинні навчити дітей правилам безпеки.

            • Сергій Шилін взяв участь в урочистому прийомі з нагоди 25-ї річниці співпраці між Україною та USAID

             11 травня у Києві міський голова Сергій Шилін взяв участь в урочистому прийомі з нагоди 25-ї річниці співпраці між Україною та USAID. На урочистий захід Сергія Івановича було запрошено директором Місії Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) пані Сюзан К. Фрітц.

            • Свято вулиць - день єдності мікрорайону

             Як завжди в травні на базі НВК ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 — ДНЗ «Барвінок» відбувся традиційний для навчального закладу захід — Свято вулиць.

             У цьому році педагогічний колектив вирішив змінити формат свята — окрім вшанування ветеранів та дітей війни, звернули увагу на рядових жителів свого мікрорайону, простих, відкритих людей, чиї вчинки і діяльність викликають повагу.

            • Хмарні сервіси в загальноосвітніх навчальних закладах як чинник створення інноваційного простору в умовах розбудови Нової української школи

             Під такою назвою,11 травня, в Лисичанській спеціалізованій школі І–ІІІ ступенів № 8 відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар.

             В роботі семінару взяли участь заступник Лисичанського міського голови Ігор Ганьшин, керівник проекту «Хмарні сервіси в освіті», доктор педагогічних наук, завідувач відділу технологій відкритого навчального середовища Інституту інформаційних технологій і засобів навчання Національної академії педагогічних наук України (ІІТЗННАПНУ) Світлана Литвинова, заступник директора з науково-експериментальної роботи ІІТЗННАПНУ Ольга Пінчук, проректор з наукової роботи Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти (ЛОІППО) Ольга Касьянова. А також представники відділу освіти Лисичанської міської ради, методичних центрів освіти міст Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Старобільськ, заступники директорів шкіл та вчителі експериментальних майданчиків з міст Дніпро, Конотоп, Хмельницький, Охтирка.

            • Фінал міського етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл"

             Протягом року команди-рої 16 загальноосвітніх шкіл міста приймали участь у міських комплексних командних іграх військово-спортивного, культурно-інтелектуального та патріотичного спрямування.

             12 травня в ЦПРШМ пройшли завершальні змагання І етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

            • День Европы - международный праздник мира и единства

             Основой для появления этого праздника стало подписание Декларации Шумана. Этот исторический документ был подписан 9 мая 1950 года. Тогда в Париже собрались представители ряда европейских государств, которые решили объединить свои силы для промышленного развития и улучшения производства военной техники. Это стало фундаментом образования глобальной структуры, которая позже воплотилась в Европейском Союзе. Таким образом, ведущие европейские страны смогли избежать накопления военного потенциала друг против друга.

            • В Лисичанске празднуют День Победы (продолжение)

             Праздничные мероприятия ко Дню Победы сегодня, 9 мая, продолжились у мемориального комплекса «Память». Здесь состоялся торжественный митинг. Уже по традиции мероприятие началось с панихиды за упокой погибших во Второй мировой войне, которую провели представители духовенства города.

             Под звуки оркестра корзины с цветами к мемориалу возложили народный депутат Украины Сергей Дунаев, городской голова Сергей Шилин, председатель городской организации ветеранов Украины Юрий Положенцев и участник Второй мировой войны Виталий Федорович Филонович.

            • В Лисичанске празднуют День Победы

             Сегодня, 9 мая, Лисичанск празднует День Победы.
             72 года назад была одержана победа над нацизмом во Второй Мировой войне. И каждый год, каждую весну, именно в этот день мы вспоминаем тех, кто боролся за Победу, чтим память тех, кто погиб во имя Победы и вместе с ветеранами трогательно радуемся празднику Великой Победы.

            • В Лисичанске состоялся митинг в честь Дня памяти и примирения

             Сегодня, 8 мая, в День памяти и примирения, у братской могилы «Вечный огонь» состоялся траурно-торжественный митинг. Лисичане собрались здесь с цветами и лампадками, чтобы почтить память погибших во Второй мировой войне.

            • Выпускники Лисичанска готовы к защите Украины

             SAM_9005С 3 по 5 мая в общеобразовательных школах города прошли учебно-полевые сборы учащихся одиннадцатых классов, которые закончили изучение предмета «Защита Отечества». Учебные сборы — практические занятия, в ходе которых юноши допризывного возраста должны закрепить знания об основах воинской службы и получить навыки, которые будут необходимыми им в процессе прохождения этой самой службы.

             Отметим что, учебные стрельбы были организованы Лисичанским городским военным комиссариатом при поддержке Лисичанского городского совета.

            • В Лисичанском городском совете чествовали ветеранов

             Сегодня, 5 мая, в преддверии 72-й годовщины победы во Второй Мировой войне, в Лисичанском городском совете состоялась торжественная встреча руководства города с ветеранами войны, труда, детьми войны.

            • В Лисичанске состоялась очередная встреча с ветеранами

             Вчера, 4 мая, за несколько дней до праздника Великой Победы, прошла очередная встреча руководства города с ветеранами войны и труда, детьми войны. На этот раз гостей встречали в общеобразовательной школе № 14.

             В мероприятии приняли участие народный депутат Украины Сергей Дунаев, Лисичанский городской голова Сергей Шилин и его заместители, секретарь городского совета Эдуард Щеглаков, управляющий делами Александр Савченко, депутаты городского совета, председатель городской ветеранской организации Украины Юрий Положенцев, ветераны и дети войны, педагогический коллектив школы, учащаяся молодежь.

            • С праздником 9 Мая - Днем Великой Победы!

             Уважаемые ветераны, дорогие земляки!

             Искренне поздравляем вас с праздником Великой Победы, 72-й годовщиной победы над нацизмом во Второй мировой войне!

             Этот день лучинкой памяти живет в сердцах каждого из нас и является одним из самых значимых в нашей истории. Мы с признательностью благодарим всех, кто ковал Победу не жалея ни сил, ни собственной жизни. Мы помним и гордимся вашими подвигами. Рассказываем и будем рассказывать нашим детям и внукам о вашем героизме, доблести и отваге.

             Желаем вам крепкого здоровья, безмерного счастья, неугасающего оптимизма. Пусть душа будет согрета теплым майским солнцем, сердце наполнено надеждой и любовью, а на всей Земле царят мир и единство!

             Лисичанский городской голова Сергей Шилин,

             Лисичанский городской совет и его исполнительный комитет.

            • "Змінимо країну разом"

             Важливою подією для освітян Луганщини став другий візит до м. Львова в рамках проекту «Змінимо країну разом» з метою професійного та культурного обміну.

             До складу делегації з відділу освіти Лисичанської міської ради були включені Мілішкевич М.М. (директор ЗОШ № 13), Щеглакова В.В. (завуч багатопрофільної гімназії), Мовчан М.В. (завуч ЗОШ № 7), Бражникова Т.І. (завідувач ДНЗ № 8 «Світлячок»).

            • ВНИМАНИЕ! Важная информация!

             Уважаемые жители городов Лисичанск, Новодружеск, Приволье!

             В связи с отключением, для ремонтных работ, ВЛ-220 кВ Лу ТЭС — Лисичанская, с 7.00 01.06.2016г. до 19.00 07.06.2016г. (без ввода на ночь), которая является источником электроснабжения для Лисичанского региона, 01.06.2016г. с кратковременным обесточением всех потребителей нагрузка будет переведена от ВЛ-110 кВ Бахмутская — Юбилейная.

             07.06.2016г. будет произведен обратный перевод с кратковременным обесточением всех потребителей.

             Главный инженер Лисичанского РЭС Н.А. Задорожный

            • 4 червня у Лисичанську відкриється виставка "Знищення польських еліт. Катинь-Акція АБ"

             Виставку підготував Інститут національної пам’яті Польщі. Українська версія постала у співпраці із Українським інститутом національної пам’яті.

             Відкриття виставки відбудеться у суботу, 4 червня о 14:00 у приміщенні Лисичанського краєзнавчого музею за адресою: м. Лисичанськ, пр. Перемоги, 94.

             Відкриття виставки відбудеться за участі Віце-консула Республіки Польща у Харкові Йоанни Ланг та радника Голови Українського інституту національної пам’яті Олександра Зінченка.

            • Акценты. Итоги недели № 15 (видео)

             Выпуск № 15 от 27.04.2012 г.

             • На очередной сессии Лисичанского городского совета.
             • С. Дунаев о решении Межведомственной комиссии по заводу «Пролетарий».
             • Лисичане почтили память ликвидаторов аварии на ЧАЭС.
             • Белогоровский водовод: итоги сделанного и планы на будущее.
             • Состоялся традиционный гала-концерт учащихся гимназии.
             • Телеканал «Акцент» получил первую премию во Всеукраинском конкурсе «Мир спорта-2012». (фильм смотреть переходя по следующей ссылке http://goo.gl/b12Df).

             ТРК «Акцент»

            • 3 июня - общегородской субботник

             Уважаемые жители городов Лисичанск, Новодружеск и Приволье!

             Приглашаем Вас принять участие в общегородском субботнике, который состоится 3 июня.

             Лисичанский городской совет обращается ко всем неравнодушным гражданам, общественным организациям, руководителям предприятий, организаций и учреждений и просит принять участие в мероприятиях по благоустройству нашего родного города.

            • ВАЖЛИВО!!!

             Шановні мешканці міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля!

             Луганська обласна державна адміністрація попереджає мешканців про виникнення надзвичайної ситуації, пов’язаної з проведенням планово-попереджувальних робіт на лініях електропередач обласного значення.

             З 00 годин 00 хвилин 30 травня до 00 годин 00 хвилин 31 травня 2016 року можливі перепади напруги та відключення електропостачання.

             Заступник голови Луганської обласної  державної  адміністрації Юрій Клименко  

            • Встреча Сергея Дунаева с ветеранами ВОв в ДК им. В.И. Ленина (видео)

            • 1 июня - концертно-развлекательные программы "Мир детства"

             1 июня в 10.00 на площади около ЦВРШМ и площадке школы № 30 состоятся концертно-развлекательные программы «Мир детства».

            • Анонс культурних та спортивних заходів з 30 травня по 5 червня

             1 червня запрошуємо відвідати наступні заходи:

             о 10.00 біля ПК «Діамант» концертно-ігрова програма "Здравствуй лето«для дітей мікрорайону;

             о 10.00 біля ПК ім. В.М. Сосюри дитяче свято «Цвіт дитинства, цвіт нації» для дітей мікрорайону;

            • Шановні учасники АТО!

             З 23 травня по 23 червня 2016 року в місті Лисичанськ проводиться Місячник «Дні здоров’я» для учасників АТО.

             Запрошуємо Вас на проведення профілактичних оглядів в поліклініку за місцем мешкання.

             Адміністрація ТМО м. Лисичанська

            • Анонс культурних та спортивних заходів з 23 по 29 травня

             24 травня

             о 13.00 у ЦПРШМ пройде зліт лідерів дитячих громадських організацій;

             о 13.00 в центральній бібліотеці відбудеться літературний екскурс «Слобожанщина — натхнення моє».

            • Заходи у м. Лисичанську в рамках роботи агітаційного волонтерського Потягу Єднання "Труханівська Січ"

             В рамках роботи агітаційного волонтерського потягу «Труханівська Січ» у м. Лисичанськ відбудуться наступні заходи:

             23 травня о 16-00 майстер класи, аквагрим та концертна програма творчих колективів;

             — Лисичанський міський Палац культури (вул. Красна, 30)

             — сквер біля Центру позашкільної роботи зі школярами та молоддю (вул. Юнацька)

             24 травня о 17-00 — великий гала-концерт на пл. Перемоги біля кінотеатру «Дружба».

            • У Лисичанськ прибуває поїзд "Труханівська січ"

             труханівська січ

            • 19 травня - у Лисичанському міському ПК свято вишиванки

            • 18 мая - выездные приемы граждан

             18 мая в 15.00 пройдут личные приёмы граждан по месту жительства:

             Щеглаков Э.И. – г. Приволье.

             Шальнев А.Л. – КП ЛЖЭК №5

             Якимчук А.П. – г. Новодружеск

             Головнёв М.С. – Детская областная больница

            • 20 травня - в