Фильтр
 • До уваги мешканців міст Лисичанська, Новодружеська, Привілля!

  clip_image001З метою збереженні життя і здоров’я мешканців міст Лисичанська, Новодружеська, Привілля, завчасного реагування на виникнення позаштатних ситуацій та для вжиття заходів реагування на надзвичайні ситуації техногенного, природного, соціально-політичного характеру, подій пов’язаних з проведенням антитерористичної операції на території Луганської областіта інформування про важливі суспільно-політичні події у містах та районах області, просимо взяти до відома інформацію викладену в приведених пам’ятках:

  · Пам’ятка про дії у разі виявлення підозрілого предмета;

  · Пам’ятка про ознаки підготовки до терористичної акції;

  · Пам’ятка про своєчасне інформування СБУ у разі виникнення загрози терористичного акту.

  Відділ мобілізаційної, режимно — секретної роботи та цивільного захисту Лисичанської міської ради

 • Затримано командира одного із підрозділів "Торнадо"

  23.05.2015 співробітниками СОГ МВ БПСМОП «Тернопіль», спільно із співробітниками оперативної групи СБУ з дислокацією в м. Лисичанськ, у приміщенні кафе-бару «Три Толстяка» по вул. Червоногвардійській, 24, м.Лисичанськ, затримано командира одного із підрозділів РПСМОП «Торнадо», мешканця Дніпропетровської області, в якого вилучено гранату типу Ф-1.

  23.05.2015 за вказаним фактом слідчим відділом зазначеного підрозділу МВС України зареєстровано в ЄРДР кримінальне провадження за № 12015130530000461 за ч.1 ст.263 («Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами») КК України та розпочато досудове розслідування.

 • Попереджено терористичний акт

  21 травня співробітниками Попаснянського РВ ГУ МВС України в Луганській області, спільно із співробітникам оперативної групи СБУ (м. Лисичанськ), в зруйнованій будівлі за адресою: м. Гірське, вул. Совєтська, 19, було виявлено та вилучено металевий предмет, що зовні схожий на міну, на корпусі якого наявне маркування 765965ГД-42, та предмет циліндричної форми з фрагментом дроту.

  За попередньою інформацією, саморобний вибуховий пристрій планувалося привести в дію для вчинення терористичного акту з метою залякування жителів міста, руйнування розташованих поряд житлових будинків, будівлі місцевого відділу міліції та ринку, що призвело б до значних матеріальних та людських жертв, а також підриву авторитету українських правоохоронних органів та військовослужбовців ЗС України.

 • СБУ затримала більше 150 вантажівок з контрабандою на тимчасово окуповану територію

  Керівництво СБУ доповіло Президенту України Петру Порошенку, що Служба безпеки України у взаємодії з Державною фіскальною службою та Державною прикордонною службою провела складну і широкомасштабну спецоперацію із знешкодження каналу незаконного переміщення товарів на тимчасово окуповану територію т.зв. «ДНР» і «ЛНР».

  Операцію здійснено із залученням можливостей Збройних Сил України.

 • «Реформи в Україні в контексті євроінтеграції»

  Інформаційно-довідкові матеріали Управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Луганської облдержадміністрації до єдиного дня інформування населення

  День Європи — щорічне свято миру і єдності в Європі. Відправною точкою на шляху до встановлення Дня Європи вважається Декларація Шумана.

  День Європи спершу відзначався як День заснування Ради Європи (5 травня), пізніше став відомий як День проголошення декларації Шумана (9 травня). На початку метою відзначення Дня Європи було навчання людей бути прихильниками європейської інтеграції, формування спільності громадян країн, які входять до ЄЄ, щоб вони відчули свою приналежність до Європи. В Україні цей день відзначається з 2003 року в третю суботу травня (відповідно до Указу Президента України від 19.04.2003 № 339).

 • Шановні представники громадських організацій!

  Запрошуємо вас до співпраці щодо можливості встановлення у Дозвільному центрі м. Лисичанська громадського посту з метою здійснення ним моніторингу діяльності центру.

  Пропозиції щодо шляхів, методів і процедури створення у Дозвільному центрі громадського посту приймаються відділом підприємництва та регуляторної політики Лисичанської міської ради:

  • за адресою: вул. Сєвєродонецька, 62, каб. 22, м. Лисичанськ, 93100
  • за телефоном: 7-32-46; 7-31-72
  • електроною поштою: regulator@lis.gov.ua.
 • О поступлении денежных средств за жилищно-коммунальные услуги за апрель 2014 года

   

   

   

   

   

   

 • О поступлении денежных средств за жилищно-коммунальные услуги за март 2014 года

   

   

   

   

   

   

 • О поступлении денежных средств за жилищно-коммунальные услуги за 4 месяца 2011 года

 • До уваги суб'єктів господарювання!

  Лисичанська міська рада доводить до Вашого відома, що за інформаційним листом управління Держпродспоживслужби в м. Лисичанську від 29 квітня 2016р. № 7 згідно Наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 10.02.2016р. № 39, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 12 березня 2016р. за № 382/28512 «Про затвердження Порядку проведення державної реєстрації потужностей, ведення державного реєстру потужностей операторів ринку та надання інформації з нього заінтересованим суб’єктам» оператор ринку харчових продуктів, який провадить діяльність, що відповідно до вимог ст. 25 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» від 23 грудня 1997р. № 771/97 не вимагає отримання експлуатаційного дозволу, зобов’язаний подати до управління Держпродспоживслужби в м. Лисичанську (м. Лисичанськ, вул. Карла Маркса, 133-а) заяву про державну реєстрацію потужності, яка використовується на будь-якій стадії виробництва та/або обігу харчових продуктів.

  Управління економіки Лисичанської міської ради

 • О работе коммунальных предприятий города за январь-апрель 2012 года

  За 4 месяца 2012 г. за средства, выделенные из городского бюджета коммунальными предприятиями города, выполнены следующие работы:

  КП «Лисичанский Дорремстрой»

  • по содержанию дорог на сумму 325,2 тыс. грн.
  • по содержанию тротуаров на сумму 165,3 тыс.грн.
  • по капитальному ремонту дорог на сумму 291,9 тыс.грн.
 • О поступлении денежных средств за жилищно-коммунальные услуги за апрель 2012 года

   

   

   

   

   

 • О поступлении денежных средств за жилищно-коммунальные услуги за апрель 2013 года

   

   

   

   

   

 • О поступлении денежных средств за жилищно-коммунальные услуги за апрель 2011 года

   

   

   

   

 • Щодо проведення повідомної реєстрації колективних договорів у квітні 2017 року

  Управлінням праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради протягом квітня 2017 року проведена повідомна реєстрація 8 колективних договорів та 18 змін і доповнень до колективних договорів підприємств, установ, організацій міста Лисичанська:

 • Щодо процесу отримання одноразової державної грошової допомоги особам, які отримали тілесні ушкодження під час участі у революції гідності у 2017 році

  УРЯДОВА «гаряча лінія» — 1545

  «гаряча лінія» Мінсоцполітики — (044) 289-09-45

  Державна матеріальна допомога виплачується ЩОРІЧНО. Виплата у 2017 році одноразової грошової допомоги особам, які мали право на її отримання у 2014-2016 роках, але не отримали таку допомогу, здійснюється з урахуванням неотриманнях сум допомоги.

 • До уваги осіб з обмеженими фізичними можливостями!

  Управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради повідомляє, що ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання» має наявні вакантні робочі місця контролерів енергонагляду в м. Лисичанськ, для працевлаштування осіб з інвалідністю ІІ і ІІІ групи, які не мають протипоказань пов’язаних з тривалою ходьбою і перебуванням на відкритих майданчиках при підвищених і знижених температурах.

 • До уваги отримувачів всіх видів державної соціальної допомоги

  Статтею 7 Закону України "Про Державний бюджет України на 2017 рік передбачено підвищення мінімальних соціальних стандартів життя основних соціальних і демографічних груп населення з 1 травня 2017р. Таким чином, установлено прожитковий мінімум в розрахунку на місяць:

  • — на одну особу — 1624 гривні;
  • — для дітей віком до 6 років — 1426 гривень;
  • Про затвердження регіональної ради підприємців при облдержадміністрації у новому складі

   Розпорядження керівника військово-цивільної адміністрації № 155 від 29.04.2015р. – Про затвердження регіональної ради підприємців при облдержадміністрації у новому складі

  • До відома громадян та суб’єктів господарювання!

   Всі документи підготовлені структурними підрозділами Луганської обласної військово-цивільної адміністрації у процесі здійснення ними регуляторної діяльності, розміщуються на офіційному сайті Сєвєродонецької міської ради sed-rada.gov.ua у розділі «Регуляторна політика». 

  • Рятувальники завітали до дитячого садочку "Світлячок"

   Співробітники Лисичанського міського управління Головного управління ДСНС України у Луганській області постійно проводять навчальні заходи для дітей. Не обділяють увагою рятувальники і найменших мешканців міста.

  • Малеча з працівниками ДСНС вивчали правила пожежної безпеки

   Сьогодні, 29 травня, в рамках «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності» відбулась зустріч пожежників-рятівників Державної пожежно-рятувальної частини № 64 м. Лисичанська з вихованцями дошкільного навчального закладу №1 «Шпачок».

  • Лисичанські рятувальники - бронзові призери обласних змагань з пожежно-прикладного спорту

   18 та 19 травня на базі навчально-тренувального полігону Головного управління ДСНС України у Луганській області пройшли обласні змагання з пожежно-прикладного спорту серед підпорядкованих підрозділів Головного управління з метою підвищення спортивної майстерності та оперативної готовності працівників пожежно-рятувальних служб.

  • Рятувальники провели рейд щодо запобігання пожеж в екосистемах

   З встановленням спекотної погоди зростає загроза виникнення пожеж в природних екосистемах. До них може призвести кинутий на траву недопалок, залишене непогашене багаття та, найчастіше, спалювання сухої трави чи стерні.

   16 травня, рятувальники Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області провели профілактичний рейд щодо попередження пожеж в екосистемах нашого міста.

  • Пожежа

   30.04.2017 р. о 06 год. 22 хв. на пункт звязку ДПРЧ-9 надійшло повідомлення від громадянина Т., що за адресою: м. Лисичанськ, вул. Докучаєва, 8/5 — йде дим з вікна.

  • Информация о работе коммунальных предприятий города за 4 месяца 2010 года

   За 4 месяца 2010 г. за средства, выделенные из городского бюджета коммунальными предприятиями города, выполнены следующие работы:

   КП «Лисичанский Дорремстрой»

   - по содержанию дорог на сумму 424,5 тыс. грн.

   - по содержанию тротуаров на сумму 156,3 тыс. грн.

   - по текущему ремонту дорог в объеме 5,3 тыс. м2 на сумму 601,9 тыс. грн.

   КП «Лисичанскгорсвет»

   - по содержанию линий наружного на сумму 380,0 тыс. грн.

   - по содержанию светофоров на сумму 33,9 тыс. грн.

   КП «Лисичанскзеленстрой»

   - по содержанию зеленых насаждений на территории города на сумму 148,8 тыс. грн. (в том числе выполнена формовочная обрезка 42 деревьев и удалено 164 аварийных).

   ЛКАТП № 032806

   - по содержанию городских туалетов на сумму 12,0 тыс. грн.

   - вывезено от населения ТБО в объеме 52,0 тыс. м3, в том числе от жителей частного сектора – 7,2 тыс. м3.

   - по ликвидации 13 несанкционированных свалок на сумму 46,6 тыс. грн. (вывезено 1 265 м3 мусора, очищено 3 940 м2 территории города).

   КП «Лисичанская ритуальная служба»

   - по содержанию и благоустройству кладбищ на сумму 94,1 тыс. грн. (в том числе вывезено 407,2 м3 мусора с 38 несанкционированных свалок, расположенных на территории действующих кладбищ города).

   - по захоронению безродных и доставке трупов в морг на сумму 112,5 тыс.грн.

  • Информация о поступлении денежных средств за жилищно-коммунальные услуги 4 месяца 2010 года

     ЖЭК 1 ЖЭК 3 ЖЭК 5 ЖЭК 6 ЖЭК 8 Итого по ЖЭКам Горсвет КАТП Итого
   Кол-во лицевых счетов 8483 7158 11024 4745 2493 33903 10695 31535 76133
   Начислено (тыс. грн.)                  
   Квартирная плата 960,60 764,40 1173,60 479,60 217,70 3595,90 331,70 613,80 4541,40
   Льготы 52,90 50,30 44,20 21,50 11,40 180,30 0,00 43,00 223,30
   Субсидии 112,70 76,00 161,40 9,40 36,70 396,20 35,40 54,20 485,80
   Всего начислено 1126,20 890,70 1379,20 510,50 265,80 4172,40 367,10 711,00 5250,50
   Оплачено (тыс. грн.)                  
   Населением деньгами 918,70 718,00 960,40 399,20 192,00 3188,30 331,70 512,70 4032,70
   Населением всего 926,60 737,00 1066,50 426,60 192,00 3348,70 331,70 512,70 4193,10
   Льготы 70,10 31,30 15,70 26,40 5,80 149,30 3,50 17,40 170,20
   Субсидии 54,90 57,80 83,40 7,20 17,80 221,10 15,90 20,50 257,50
   Всего оплачено 1051,60 826,10 1165,60 460,20 215,60 3719,10 351,10 550,60 4620,80
   % оплаты населением 96% 96% 91% 89% 88% 93% 99% 84% 92%
   % оплаты всего 93% 93% 85% 90% 81% 89% 96% 77% 88%
   Задолженность населения 1356,70 960,20 2677,40 658,00 293,00 5945,30 381,40 690,30 7017,00
   Задолженность по льготам 24,80 30,00 59,80 21,20 18,40 154,20 1,80 49,70 205,70
   Задолженность по субсидиям 91,30 37,70 135,80 6,50 30,30 301,60 68,60 46,30 416,50
  • О работе коммунальных предприятий города за 4 месяца 2011 года

   За 4 месяца 2011 г. за средства, выделенные из городского бюджета, коммунальными предприятиями города выполнены следующие работы:

   КП «Лисичанский Дорремстрой»

   • по содержанию дорог на сумму 496,8 тыс. грн.
   • по содержанию тротуаров на сумму 176,0 тыс. грн.
   • по текущему ремонту дорог в объеме 0,9 тыс.м2 на сумму 106,3 тыс.грн.
   • Информация о поступлении денежных средств за жилищно-коммунальные услуги за апрель 2010 года

      ЖЭК 1 ЖЭК 3 ЖЭК 5 ЖЭК 6 ЖЭК 8 Итого по ЖЭКам Горсвет КАТП Итого
    Кол-во лицевых счетов 8483 7158 11024 4745 2493 33903 10695 31535 76133
    Начислено (тыс. грн.)                  
    Квартирная плата 244,00 191,70 298,00 119,60 55,60 908,90 87,40 240,60 1236,90
    Льготы 13,10 12,50 11,00 5,30 2,90 44,80 0,00 17,10 61,90
    Субсидии 24,20 17,10 36,00 2,20 8,10 87,60 7,30 24,20 119,10
    Всего начислено 281,30 221,30 345,00 127,10 66,60 1041,30 94,70 281,90 1417,90
    Оплачено (тыс. грн.)                  
    Населением деньгами 249,30 175,40 260,90 98,90 48,70 833,20 88,60 142,00 1063,80
    Населением всего 249,30 183,70 284,60 106,50 48,70 872,80 88,60 142,00 1103,40
    Льготы 29,70 9,30 4,80 18,60 1,00 63,40 0,00 5,00 68,40
    Субсидии 8,80 14,80 11,00 3,20 2,00 39,80 9,00 14,70 63,50
    Всего оплачено 287,80 207,80 300,40 128,30 51,70 976,00 97,60 161,70 1235,30
    % оплаты населением 102% 96% 96% 89% 88% 96% 101% 59% 89%
    % оплаты всего 102% 94% 87% 101% 78% 94% 103% 57% 87%
    Задолженность населения 1356,70 960,20 2677,40 658,00 293,00 5945,30 381,40 690,30 7017,00
    Задолженность по льготам 24,80 30,00 59,80 21,20 18,40 154,20 1,80 49,70 205,70
    Задолженность по субсидиям 91,30 37,70 135,80 6,50 30,30 301,60 68,60 46,30 416,50
   • До уваги суб’єктів господарювання!

    З метою пошуку альтернативного місця у південній частині міста для реалізації м’ясної, молочної та іншої продукції, підконтрольної органам ветеринарної служби, Лисичанська міська рада пропонує зацікавленим суб’єктам господарської діяльності розглянути можливість організації роботи спеціалізованого павільйону з продажу вище вказаної продукції, що відповідатиме нормам діючого ветеринарного, санітарного законодавства.

   • Увага! Увечері 31 травня та протягом дня 1 червня очікуються грози

    Увага! Шановні мешканці та гості мм. Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля!

    Лисичанська міська рада, за даними Луганського обласного центру з гідрометеорології, інформує, що увечері 31 травня та протягом дня 1 червня на території мм. Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля очікуються грози, місцями град та шквали 15-20 м/сек.

    Будьте обережні!

    Відділ мобілізаційної, режимно-секретної роботи та цивільного захисту Лисичанської міської ради

   • Підсумки проходження осінньо-зимового періоду 2016-2017 рр.

    Незважаючи на проходження опалювального сезону 2016-2017 рр. в нашому регіоні (а це міста Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Рубіжне, Кремінна, Сватове, смт. Троїцьке та Кремінський, Сватівський, Троїцький райони) в умовах складної геополітичної ситуації, складний фінансово-економічний стан теплопостачальних підприємств, а також недостатність паливно-енергетичних ресурсів у державі, минулий осінньо-зимовий період пройшов у сталому режимі, без масштабних аварійних ситуацій та технологічних порушень в роботі систем теплопостачання та теплоспоживання. Це свідчить про достатній рівень підготовленості як з боку споживачів, так і теплопостачальних організацій.

   • Шановні абоненти - одержувачі субсидії!

    КП «Лисичанськтепломережа» доводить до Вашого відома, що згідно Постанови Кабінета Міністрів України від 26.04.2017 № 300 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» заборгованість з комунальних послуг при первинному зверненні за субсидією НЕ впливає на оформлення субсидії. Однак держава, надаючи субсидію, дає можливість сім’ї протягом року вирішити питання з накопиченою в минулому заборгованістю за комунальні послуги.

   • З 12 травня діють нові тарифи на послуги водопостачання та водовідведення

    ЛКСП «Лисичанськводоканал» повідомляє про те, що в офіційному друкованому виданні-газеті «Урядовий кур’єр від 11.05.2017р. № 85 опубліковано Постанову НКРЕКП від 26.04.2017р. № 551 «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141» та Постанову НКРЕКП від 26.04.2017г. № 552 «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 листопада 2015 року № 2868», якими встановлено наступні тарифи на послуги, що надає підприємство:

    — централізоване водопостачання −18,504 грн./м3 (з ПДВ), 15,42 грн./м3 (без ПДВ) та водовідведення −7,164 грн./м3 (з ПДВ), 5,97 грн./м3 (без ПДВ);

    — централізоване постачання холодної води (з використанням внутрішньо будинкових мереж) −19,308 грн./м3 (з ПДВ), 16,09 грн. / м3 (без ПДВ) та водовідведення — 7,536 грн./м3 (з ПДВ), 6,28 грн./м3 (без ПДВ).

    Тарифи набирають чинності з 12 травня 2017р.

    ЛКСП «Лисичанськводоканал»

   • В Україні створено Офіс з просування експорту

    З метою активізації зовнішньоекономічної діяльності суб’єктів господарювання області, сприяння у пошуку ними закордонних торговельних партнерів, нових ринків збуту інформуємо про наступне.

    На цей час для допомоги Міністерству економічного розвитку і торгівлі України у розробці та реалізації політики сприяння експорту та зміцнення стратегічного співробітництва між приватним та державним сектором створено Офіс з просування експорту (далі — Офіс).

   • Он-лайн будинок юстиції - нові можливості

    41_main_ukrМіністерство юстиції України презентувало проект «Он-лайн будинок юстиції» (https://online.minjust.gov.ua).

    Скористатися послугами «Он-лайн будинку юстиції» зможе будь-хто, у будь-який час, у будь-якому місці, за умови наявності Інтернету.

    Отже, Проект дає можливість отримати в он-лайн — режимі наступні послуги.

    1. Послуга «СМС-маяк».

    2. Інформація з реєстрів.

   • Щодо зміни тарифів на послуги водопостачання та водовідведення

    ЛКСП «Лисичанськводоканал» повідомляє, що відповідно до Закону України «Про державне регулювання у сфері комунальних послуг», Закону України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» та постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 10.03.2016р. № 302 «Про затвердження порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення», Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг на своєму засіданні 26.04.2017р. встановила Лисичанському комунальному спеціалізованому підприємству по видобутку, обробці, реалізації води та очищенню стоків «Лисичанськводоканал» структуру тарифів та тарифи.

   • Шановні мешканці міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля!

    У зв’язку з збільшенням випадків крадіжок матеріалів верхньої будови колії на залізничному транспорті, який є зоною підвищеної небезпеки, що погрожує безпеці руху поїздів та життю людей, керівництво структурного підрозділу «Краснолиманська дистанція колії» Донецької залізниці звертається до населенням з проханням про недопущення знаходження сторонніх осіб в зоні підвищеної небезпеки.

    Структурний підрозділ «Краснолиманська дистанція колії» регіональної філії «Донецька залізниця»

   • Обережно, кишенькові злодії!

    За останній час до Лисичанського ВП ГУНП в області надійшла велика кількість заяв від мешканців міста, які стали жертвами кишенькових злодіїв.

    Так, за результатами проведення досудового розслідування, місцевою прокуратурою затверджено та направлено до суду обвинувальний акт за обвинуваченням місцевого мешканця у вчиненні серії крадіжок у місті Лисичанську. Злочинцем виявився житель міста, який до цього вже був засуджений за аналогічні злочини.

   • Обережно, кишенькові злодії!

    За останній час до Лисичанського ВП ГУНП в області надійшла велика кількість заяв від мешканців міста, які стали жертвами кишенькових злодіїв.

    Так, за результатами проведення досудового розслідування, місцевою прокуратурою затверджено та направлено до суду обвинувальний акт за обвинуваченням місцевого мешканця у вчиненні серії крадіжок у місті Лисичанську. Злочинцем виявився житель міста, який до цього вже був засуджений за аналогічні злочини.

   • Лисичанською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, розпочатому за фактом падіння малолітньої дитини з 9 поверху багатоповерхівки

    13 травня 2016 року до Лисичанського ВП ГУНП в області надійшло повідомлення про те, що з вікна однієї з багатоповерхівок випала дитина. В результаті падіння з 9 поверху хлопчик загинув на місці. Виїздом на місце події встановлено, що загиблому хлопчику було три роки. Багатодітна мати залишила у квартирі двох малолітніх дітей 2005 та 2013 р.н. та вийшла у справах. Тим часом, старша дитина вийшла із квартири, після чого, за відсутності родичів вдома, 3-річний хлопчик встав на вікно у кухні та випав з 9 поверху.

   • Виплата щорічної разової грошової допомоги ветеранам війни

    На виконання Законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та «Про жертви нацистських переслідувань», управлінням праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради проведена виплата у 2016 році щорічної разової грошової допомоги до Дня Перемоги у Другій світовій війні.

    Для її виплати у квітні 2016 року до міського бюджету надійшли кошти з державного бюджету у сумі 2 167,2 тис. грн., за рахунок яких, грошову допомогу вчасно отримали 3292 ветерана війни нашого міста.

    Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 02.03.2016 № 141 допомогу виплачено в наступних розмірах:

   • Социальная защита работников, занятых во вредных и тяжелых условиях труда

    На предприятиях, в учреждениях и организациях, где технологический процесс, используемое оборудование, сырье и материалы являются потенциальными источниками вредных и опасных производственных факторов, которые могут неблагоприятно влиять на состояние здоровья работников, а также их потомков как теперь, так и в будущем, проводится аттестация рабочих мест по условиям труда.

    Статьей 7 Закона Украины «Об охране труда» предусмотрено право работников на определенные льготы и компенсации за работу во вредных и тяжелых условиях труда, в том числе льготное пенсионное обеспечение, дополнительные оплачиваемые отпуска, повышенную оплату труда, сокращенную продолжительность рабочего времени, бесплатное обеспечение молоком и др.

   • Щодо заборгованості із заробітної плати в місті Лисичанську

    За інформацією розробленою Держстатом України, загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати по м. Лисичанську станом на 01.04.2016 року складала 43715,4 тис. грн., що на 10688,8 тис. грн. менше ніж на 01.03.2016 року (54404,2 тис. грн.).

    У структурі боргу більша частина заборгованості обліковується по економічно активних підприємствах — 40316,5 тис. грн., з них на державному підприємстві — 207,7 тис. грн., на підприємствах інших форм власності — 40108,8 тис. грн.

   • Про проведення повідомної реєстрації колективних договорів

    Управлінням праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради протягом січня-квітня 2016 року проведена повідомна реєстрація 27 колективних договорів (змін і доповнень) підприємств, установ, організацій міста Лисичанська:

   • Бесплатная презентация услуг ЛРТПП для субъектов хозяйствования!

    Приглашаем субъектов хозяйствования принять участие в презентации услуг общественной организации предпринимателей Луганской региональной торгово – промышленной палаты (ЛРТПП).

    По вопросам проведения презентации обращаться в отдел предпринимательства и регуляторной политики по тел.7-31-72, 7-32-46 ежедневно с 8.00 до 17.00, в пятницу с 8.00 до 16.00.

    Заявки на участие будут приниматься до 03.06.2011г. включительно.

   • Запрошуємо до участі у XV Всеукраїнському чемпіонату з перукарського мистецтва «Чарівна мить»

    17-18 травня 2012 в рамках XV ювілейної міжнародної виставки «Технологія краси — століття ХХІ» відбудеться ХV Всеукраїнський чемпіонат з перукарського мистецтва «Чарівна зачіска’2012», організаторами якого є Український союз об’єднань, підприємств і організацій побутового обслуговування населення та компанія «ЕкспоЮгСервіс».

    Конкурс проводиться в концертно-виставковому комплексі Одеського морського вокзалу (м. Одеса, вул. Приморська,6).

    Чемпіонат буде проводитись в особистому та командних заліках.

    На чемпіонаті відбудуться конкурси:

   • О самом небезопасном летнем отдыхе

    С наступлением жаркой погоды активно начался и пляжный сезон. Для спасателей — это период повышенной бдительности, ведь именно в этот период происходит большая часть гибели на водных объектах. Небрежность и неосмотрительность людей во время отдыха на пляжах города и области чаще всего становится причиной трагических случаев.

    Подавляющее количество трагических случаев происходит именно в июне, когда первая солнечная погода подталкивает людей быстрее посетить пляжи, потеряв осторожность и напрочь забыв о правилах безопасного поведения на воде.

   • В первую очередь - безопасность детей в пришкольном лагере

    В период организации пришкольных лагерей в школах города, актуальным становится вопрос об обеспечении пожарной безопасности в местах детского отдыха.

    Основные требования пожарной безопасности к лагерю дневного пребывания:

    1. Дороги и подъезды к зданию и пожарным водоисточникам, а также к пожарному инвентарю и оборудованию должны быть свободными.

    2. Разведение костров, сжигание мусора и устройство открытых кухонных очагов на территории не допускается.

   • В Лисичанську відбулось позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

    Вчора, 30 травня, відбулось позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

    У засіданні взяли участь помічник народного депутата України Сергія Дунаєва Олександр Овчаренко, представник Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб в Луганській області Сергій Копилов, секретар міської ради Едуард Щеглаков, заступники міського голови, депутати Лисичанської міської ради, Привільській міський голова Максим Гура, директор ЛКСП «Лисичанськводоканал» Євген Лисенко, керівники виконавчих органів міської ради.

   • У м. Лисичанськ піротехніки виявили та знищили 22 вибухонебезпечних предмета

    06.05.2016 року о 8.36 на пункт зв’язку ДПРЧ-9 ГУ ДСНС України у Луганській області надійшло повідомлення від оперативного чергового Лисичанського відділу поліції ГУ Національної поліції в Луганській області, про те, що місцевий мешканець, у процесі прибирання території біля гаража, розташованого у гаражному кооперативі в районі вул. О.Дундича, 31, знайшов предмети зовні схожі на боєприпаси.

    Фахівцями Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області, на місці виявлення було проведено ідентифікацію, та встановлено, що предмети являють собою мінометні міни.

   • В Лисичанській міській раді відбулося засідання Координаційної ради

    30 травня в Лисичанській міській раді під головуванням заступника міського голови Ігоря Ганьшина відбулося засідання Координаційної ради з питань відпочинку та оздоровлення дітей та підлітків.

    В роботі комісії взяли участь начальники відділів Лисичанської міської ради сім’ї, молоді та спорту, культури, служби у справах дітей; представники відділу освіти, дитячої міської лікарні, управління Держпродспоживслужби в м. Лисичанську.

   • В Лисичанську відбулось засідання чергової 28-ї сесії

    Вчора, 25 травня, в Лисичанську відбулось засідання чергової 28-ї сесії Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна. В роботі сесії взяли участь депутати та їх помічники, міські голови Новодружеська та Привілля, керівники та співробітники державних органів влади, керівники структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств, представники громадськості та засобів масової інформації .

   • У Лисичанську відбулось чергове засідання експертної комісії архівного відділу

    Сьогодні, 19 травня, в архівному відділі Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання експертної комісії архівного відділу.

    В ході засідання були розглянуті наступні питання:

    — номенклатури справ на 2017 рік і Положення про експертну комісію та архів Лисичанського палацу культури «Діамант» та Лисичанського гірничо-індустріального коледжу;

   • Правила поведінки на воді - запорука безпеки під час відпочинку

    clip_image001Попереду купальний сезон. Найбільш приємний і корисний відпочинок влітку — відпочинок на воді. Однак, перебуваючи на водних об’єктах, завжди треба пам’ятати про безпеку.

    Першою умовою безпечного відпочинку на воді є вміння плавати. Людина, яка добре плаває, почуває себе на воді спокійно, упевнено, у випадку необхідності може надати допомогу людині, яка потрапила в біду. Навіть той, хто добре плаває, повинен постійно бути обережним, дисциплінованим і суворо дотримуватись правил поведінки на воді. Знання та виконання правил поведінки на воді є запорукою безпеки життя, а також отримання задоволення від відпочинку.

   • Сергій Шилін зустрів делегатів Міжнародного Шевченківського свята "В сім'ї вольній, новій..."

    Вчора, 18 травня, міський голова Сергій Шилін та його заступник Ігор Ганьшин зустрілись з делегатами Міжнародного Шевченківського літературно-мистецького свята «В сім’ї вольній, новій…».

    Зазначимо, що у рамках проведення творчих зустрічей до нашого міста завітали Володимир Семистяга – голова Луганської «Просвіти», Заслужений працівник освіти України; Петро Засенко - голова приймальної комісії Національної спілки письменників України; Василь Нечепа – кобзар, народний артист України, лауреат Шевченківської премії; Василь Герасим’юк - лауреат Шевченківської премії; а також Сніжана (Вечорка) Ходзінська (м. Суми), Петро Зарицький (м. Вінниця) та Микола Сіробаба (м. Слов’янськ).

   • "Учиться никогда не поздно!"

    Под таким девизом, вчера, 24 мая, Университет третьего возраста отметил свое 5-летие. За эти годы его слушателями стали более двухсот ветеранов, которые осваивали знания по нескольким направлениям: компьютерная грамотность, основы православия и история родного края.

   • Спеціалісти архівного відділу перевірили діяльність Лисичанського державного гірничо-індустріального коледжу

    На виконання плану проведення перевірок роботи архівних підрозділів та ведення поточного діловодства на підприємствах, в установах, організаціях вчора, 17 травня, архівним відділом Лисичанської міської ради було здійснено комплексну перевірку діяльності служби діловодства, експертної комісії та архівного підрозділу Лисичанського державного гірничо-індустріального коледжу.

   • У Лисичанську відбулась позачергова сесія

    Вчора, 16 травня, в Лисичанську відбулося засідання позачергової 27-ої сесії Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна. В роботі сесії взяли участь депутати та їх помічники, керівники структурних підрозділів міської ради, представники громадськості та засобів масової інформації.
   • "Ґендерно обумовлене насильство: що потрібно знати організаціям, які працюють з ВПО та громадами в Луганській області"

    За такою темою, 15 травня, у місті Сєвєродонецьк відбувся семінар, в якому взяли участь представники відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради, як координатори дій з питань попередження насильства в сім’ї. А також, представники керівництва облдержадміністрації, національні експерти з питань попередження ґендерно обумовленого насильства, фахівці соціальних служб, центрів надання безоплатної правової допомоги, правозахисних та сервісних організацій, що працюють із внутрішньо переміщеними особами та громадами Луганської області.

   • У Лисичанську відбулось чергове засідання виконкому

    Сьогодні, 16 травня, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради. Очолив засідання міський голова Сергій Шилін.

    Члени виконавчого комітету розглянули питання про будівництво та архітектуру, про облік та розподіл житлової площі, про опіку та піклування.

   • День матери

    Сегодня, 12 мая, в Лисичанском территориальном центре состоялось мероприятие, посвященное Дню матери.

    В ходе мероприятия подопечные терцентра делились воспоминаниями о мамах, читали стихи и пели песни о матерях вместе с фольклорным ансамблем «Мельничанка» и заслуженным работником культуры Украины, поэтом, композитором, певцом — Анатолием Алексеенко.

   • Лисичанск присоединился к празднованию Дня Европы

    Сегодня, 12 мая, на аппаратном совещании в Лисичанском городском совете секретарь совета Эдуард Щеглаков напомнил присутствующим о Дне Европы, который ежегодно отмечают в Украине.

    Начиная с 2003 года, наша страна отмечает День Европы. Цель этого праздника — демонстрация общих ценностей и общей истории всех наций континента, так как Украина сегодня держит курс на сближение со странами Европейского союза.

   • Ми - різні, але ми - рівні!

    Людина з’являється на світ, щоб бути щасливою...

    Ми різної статі, маємо різні уподобання, здібності, прагнення, але ми повинні мати рівні права і можливості для навчання, отримання освіти, лікування, здобуття професії та отримання цікавої й високооплачуваної роботи. Все має залежати лише від нашої наполегливості у прагненні успіху, а не від того, жіночої ми чи чоловічої статі. Кожна людина має право на щастя.

   • У Лисичанську пройшов семінар з приводу публічних закупівель в електронному форматі через систему ProZorro

    Сьогодні, 11 травня, у великій залі Лисичанської міської ради пройшов семінар щодо електронної системи державних закупівель ProZorro, надання рекомендаційних роз’яснень з питань проведення, участі та моніторингу процедур закупівель, забезпечення якісного зворотного зв’язку для вдосконалення та розвитку електронної системи і реформи в цілому.

   • И помнит мир спасенный...

    В 2017 году исполняется 72 года со дня Великой Победы над нацизмом. Все это время в наших сердцах живет память о героизме, о бессмертном подвиге народа, отстоявшего независимость Родины, отдавшего жизнь ради светлого будущего своих потомков.

    В связи с этим знаменательным событием в Лисичанском территориальном центре социального обслуживания собрались люди, пережившие все тяготы войны. Каждому из них было что рассказать, поделиться воспоминаниями о военной молодости.

   • В Лисичанській міській раді відбулось засідання комісії з питань захисту прав дітей

    Сьогодні, 11 травня, В Лисичанській міській раді відбулось засідання комісії з питань захисту прав дітей під головуванням заступника міського голови Ігоря Ганьшина.

    В роботі комісії взяли участь співробітники структурних підрозділів міської ради, працівники дитячої міської лікарні, управління Держпродспоживслужби м. Лисичанськ, Лисичанського відділу поліції та міського управління ДСНС України в Луганській області.

   • Не стареют душой ветераны

    Эту уже немолодую, но красивую, всегда со вкусом одетую, интеллигентную женщину знают многие жители нашего города. Она здесь родилась, училась и росла. Это — Зинаида Тарасовна Гонцул, ветеран Второй мировой и ветеран педагогического труда.

    После выхода на заслуженный отдых эта удивительная женщина не исчезла с городской арены общественной жизни. Пятый год она постоянный гость Лисичанского территориального центра социального обслуживания, активно участвует в его многогранной деятельности.

   • Привітання Юрія Гарбуза з Днем журналістики

    Шановні журналісти Луганщини!

    Вітаю вас із професійним святом — Днем журналіста!

    День журналістики — це не тільки професійне свято працівників засобів масової інформації, це свято всієї громадськості, тому що важко уявити сучасне життя без інформації, ефективних комунікацій.

    Впевнений, що ваш неупереджений погляд на події та факти нашого життя, професіоналізм, зваженість та об’єктивність у висвітленні суспільної, економічної та політичної інформації є невід’ємними складовими розвитку та стабільності нашої держави.

    Ваша щоденна плідна праця дуже потрібна українському суспільству, отже нехай кожен день дарує вам приємні емоції від отриманих результатів!

    Щиро бажаю вам нових звершень, невичерпної творчої наснаги, професійного зростання, щастя, міцного здоров’я, благополуччя та гарного настрою!

    З повагою

    Голова Луганської обласної державної адміністрації — керівник обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз

   • Огонь войны души не сжёг...

    22 июня 1941 года мирная жизнь нашего народа была нарушена вероломным нападением фашистской Германии. Ради спасения Родины, наш народ вступил в смертельный бой с беспощадным врагом. Уходили на фронт отцы, старшие братья. Рвались в бой и мальчишки, осаждая военкоматы. Мужчины воевали на фронте, а их жены, сестры, матери как могли, помогали в тылу.

    В городе Новодружеск живет замечательный человек, участник боевых действий, подопечный Лисичанского территориального центра социального обслуживания (предоставления социальных услуг), настоящий герой, прошедший войну с первого до последнего дня Николай Захарович Кравцов.

   • Юрій Гарбуз: Енергобезпека регіону стоїть на першому місці для керівництва області

    Під час апаратної наради в облдержадміністрації голова Луганської обласної державної адміністрації — керівник Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз повідомив, що питання енергобезпеки в регіоні стоїть на першому місці у керівництва області.

   • Викрито осіб, які вчинили розбійний напад в місті Новодружеськ

    Прокуратурою м. Лисичанська Луганської області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, розпочатому за ч. 4 ст. 187 КК України (заволодіння чужим майном, поєднане із насильством, небезпечним для життя та здоров’я особи, яка зазнала нападу, вчинене за попередньою змовою групою осіб, поєднане з проникненням у житло, у великих розмірах).

   • 8 мая - Международный день Красного креста и красного полумесяца

    Международное движение Красного Креста и Красного Полумесяца является крупнейшим в мире гуманитарным объединением. Задача Движения — облегчать страдания людей, защищать жизнь и здоровье человека и обеспечивать уважение к человеческой личности, особенно во время вооруженных конфликтов и других чрезвычайных ситуаций, «помогать всем страждущим без какого-либо неблагоприятного различия, способствуя тем самым установлению мира на Земле».

   • Юрій Гарбуз вирішує проблеми з постачанням електроенергії на Луганщині

    20 травня голова облдержадміністрації — керівник обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз взяв участь у нараді під головуванням Першого віце-прем’єр-міністра — Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва, проведеній за дорученням Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.

    Однією з найактуальніших проблем, про які говорили високопосадовці, стало відключення від електропостачання установ соціальної сфери та житлового сектору в містах і районах області.

   • Ответственность несовершеннолетних и их родителей за содеянные преступления

    Согласно действующего законодательства, несовершеннолетним признаётся лицо, которое не достигло 18 лет.

    С достижением совершеннолетия у граждан наступает полная гражданская правоспособность и дееспособность, т.е. наступает тот возраст, с которого ребенок фактически перестает быть таковым, т.к. предполагается, что с этого времени в силу его умственного развития он способен полностью отдавать отчет своему поведению. С этого возраста он способен своими действиями приобретать для себя права и самостоятельно их осуществлять, а также способен своими действиями создавать для себя гражданские обязанности, самостоятельно их исполнять и нести ответственность в случае их неисполнения.

    Однако уголовное законодательство устанавливает более ранний возраст несовершеннолетнего, с которого он должен нести ответственность за совершенные им уголовные правонарушения.

   • Лисичанська міська рада оголошує КОНКУРС

    на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу комунального майна

   • Спалювати суху рослинність - заборонено!

    image

    З настанням періоду весняно-польових робіт та підвищення температури повітря почастішали випадки спалювання стерні, сухої рослинності.

    Спалюючи суху траву, листя, сухі гілки та інше сміття, люди часто забувають, що за умов сухої та вітряної погоди вогонь швидко виходить з-під контролю і здатен наробити лиха. Наслідки таких пожеж зазвичай невтішні: спалені гектари трави, пошкоджені лісові насадження, знищені вогнем господарчі будівлі. Іноді жертвами таких пожеж стають і самі ініціатори підпалу.

   • На Луганщині нові патрульні поліцейські присягнули на вірність народу України

    22 травня у Сєвєродонецьку 147 патрульних поліцейських склали присягу на вірність українському народу. Серед них 27 жінок, 20 учасників бойових дій, 2 учасника АТО. Середній вік поліцейських — 27 років.

    Церемонія прийняття присяги відбулася за участю Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова, глави Національної поліції України Хатії Деканоідзе, голови Луганської облдержадміністрації — керівника обласної військово-цивільної адміністрації Юрія Гарбуза, народного депутата України Мустафи Найєма, керівництва Головного управління Національної поліції в Луганській області, представників ЗСУ, силових структур та інших.

   • Про стан законності під час виконання постанов суду в адміністративному судочинстві

    Прокуратурою міста Лисичанська перевірено стан додержання Лисичанським МВ ГУМВСУ в області вимог закону при виконанні постанов суду в справах про адміністративні правопорушення, у яких призначено стягнення у вигляді адміністративного арешту, та його відбутті.

   • Молодь нашого міста долучилась до акції "Зробимо Україну чистою разом"

    Студентська молодь вищих навчальних закладів та професійно-технічних ліцеїв міста Лисичанська активно долучилась до акції «Зробимо Україну чистою разом», яка проходила в квітні цього року.

   • У Лисичанську відбувся мітинг з нагоди 46-ої річниці від дня народження генерал-майора Олександра Радієвського

    Сьомого травня, у Лисичанську, за участю голови Луганської облдержадміністрації — керівника обласної військово-цивільної адміністрації Юрія Гарбуза, заступників Луганської облдержадміністрації, голів райдержадміністрацій, керівництва Національної гвардії України, міського голови Лисичанська та представників громадськості пройшов мітинг з нагоди 46-ої річниці від дня народження генерал-майора Радієвського Олександра Віталійовича.

    Захід відбувся на місті героїчної загибелі групи бійців Національної Гвардії України під командуванням Олександра Радієвського біля мосту через річку Сіверський Донець.

   • Із зали суду

    6 травня 2015 року Лисичанським міським судом винесено обвинувальній вирок стосовно мешканця міста Лисичанська, який у березні 2015 року ухилився від призову за мобілізацією.

    При призначенні покарання, судом враховано ступінь тяжкості вчиненого злочину, особу винного та обставини, що пом’якшують і обтяжують покарання.

    Обвинуваченому призначено покарання за ст. 336 (ухилення від призову за мобілізацією) КК України у виді позбавлення волі строком на 3 (три) роки та відповідно до ст.75 КК України, він звільнений від відбування покарання з випробуванням з іспитовим строком на 1 (один) рік.

    Стрільцов І., старший прокурор прокуратури м. Лисичанська

   • Про виконання бюджету Лисичанської міської виконавчої дирекції Луганського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності за І квартал 2014 року

    Підводячи підсумки роботи і виконання бюджету за І квартал 2014 року Лисичанська міська виконавча дирекція ЛОВ ФСС з ТВП повідомляє, що станом на 01.04.2014 року на обліку в дирекції знаходиться 2101 страхувальник, в т. ч. 66 страхувальників на добровільних засадах.

    За даними фінансового звіту Лисичанської міської ВД ЛОВ ФСС з ТВП Ф6-ФСС з ТВП за І квартал 2014 року надходження склалися у сумі 195,4 тис.грн., або 131,2% до розрахункового показника і 182,1% до відповідного показника 2013 року.

   • У Лисичанську відбувся чемпіонат міста Лисичанська зі стрибків на батуті (стрибки на акробатичній доріжці)

    27 травня на базі міської ДЮСШ відбувся чемпіонат міста Лисичанська зі стрибків на батуті (стрибки на акробатичній доріжці). В змаганнях взяли участь 64 спортсмени, що показали наступні результати за своєю програмою:  загальна физична підготовка, спеціальна фізична підготока:

    юнаки 2006р.н.

    • І місце – Олексій Стародубцев;
    • ІІ місце – Олександр Стародубцев.
   • Про внесення змін до нарахування страхового стажу

    Лисичанська міська виконавча дирекція ЛОВ ФСС з ТВП нагадує, що Прикінцевими положеннями Закону України «Про внесення зміни до статті 7 Закону України „Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням” щодо зарахування до страхового стажу періоду відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку» від 19.11.2013 № 691 (набрав чинності 14.12.2013) встановлено, що у разі, коли особа перебувала у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку у період з 1 січня 2011 року до набрання чинності цим Законом, час відпустки зараховується до її страхового стажу.

   • У Лисичанську відбувся чемпіонат Луганської області з бадмінтону серед юнаків та дівчат 2006р.н. та молодше

    З 26 по 28 травня на базі загальноосвітньої школи № 13 проходили змагання чемпіонату Луганської області з бадмінтону серед юнаків та дівчат 2006р.н. та молодше. В змаганнях взяли участь понад 40 спортсменів.

    Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати в своїх категоріях:

    Категорія «Юнаки»

    • І місце — Дмитро Пудов;
    • Оздоровлення дітей у дитячих закладах оздоровлення за рахунок коштів Фонду у 2014 році

     Відповідно до Порядку фінансування оздоровлення дітей застрахованих осіб у дитячих закладах оздоровлення за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, затвердженого постановою правління Фонду від 25.02.2009 р. № 17 проводиться часткове фінансування оздоровлення дітей застрахованих осіб віком від 6 до 18 років у дитячих закладах оздоровлення.

    • Перечень нормативных и методических документов на выполнение услуг по химической чистке и стирке

     altДля субъектов хозяйствования!

     Ассоциация предприятий химической чистки и прачечных предлагает перечень нормативных и методических документов на выполнение услуг по химической чистке и стирке

     (Документы можно заказать по тел/факс (044) 258-31-46)

    • Вітаємо переможців чемпіонату Луганської області з акробатичного рок-н-ролу

     q6VPkG-2c9827 травня в місті Сєвєродонецьк пройшов чемпіонат Луганської області з акробатичного рок-н-ролу. В змаганнях взяли участь понад 70 спортсменів з Лисичанська та Сєвєродонецька.

     Лисичанські спортсмени вибороли І місце в своїх категоріях:

     Категорія «Дует»: Руслана Балабаш та Карина Лобода;

    • До відома страхувальників!

     Відповідно до Порядку фінансування оздоровлення дітей застрахованих осіб у дитячих закладах оздоровлення за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, затвердженого постановою правління Фонду від 25.02.2009 р. № 17, планується придбання путівок до дитячих закладів оздоровлення за рахунок коштів Фонду за повну вартість у літньо-осінній період 2014 р.:

    • Вітаємо переможців чемпіонату Луганської області з футболу 2016-2017 років серед юнаків

     27 травня в м. Сєвєродонецьк пройшли фінальні ігри чемпіонату Луганської області з футболу 2016-2017 років серед юнаків.

     Серед спортсменів 2004-2005р.н. ІІІ місце виборола команда футболістів Лисичанської ДЮСШ, зігравши матч з командою міста Новопськов з рахунком 0:0, а перемогу здобувши по пенальті.

    • Про результати проведення перевірок

     Постановою правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (далі — Фонд) від 22.12.2010 року № 29 затверджено Інструкцію про проведення перевірок страхувальників по коштах Фонду, прийняття рішень за їх результатами та процедуру оскарження. Ця Інструкція розроблена відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами зумовленими похованням» і встановлює порядок проведення перевірок та здійснення вимог законодавства по коштах Фонду в частині правильності їх використання на підприємствах, установах, організаціях, суб’єктами малого підприємництва незалежно від форми власності, які використовують працю найманих працівників.

    • Олена Федоренко - абсолютна чемпіонка Луганської області з класичного пауерліфтингу

     20 та 21 травня в м. Кремінна відбувся чемпіонат Луганської області з класичного пауерліфтингу. В змагання взяли участь понад 100 спортсменів з Лисичанська, Сєвєродонецька, Рубіжного Кремінної, Біловодська.

     Лисичанські спортсмени показали наступні результати в своїх вагових категоріях:

    • Щодо видачі листка непрацездатності по догляду у період відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку

     Статтею 51 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням» від 18.01.2001 р. N 2240-III (далі — Закон N 2240) передбачено, що підставою для призначення допомоги по тимчасовій непрацездатності є виданий у встановленому порядку листок непрацездатності.

     Порядок, умови видачі та продовження листків непрацездатності визначено Інструкцією про порядок видачі документів, що засвідчують тимчасову непрацездатність громадян, затвердженою наказом Міністерства охорони здоров’я України від 13.11.2001 р. N 455, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 04.12.2001 р. за N 1005/6196 (далі — Інструкція N 455).

    • У Лисичанську відбувся Відкритий чемпіонат міста "Лисичанська весна"

     З 18 по 20 травня в спортивній залі Лисичанської міської ДЮСШ відбувся Відкритий чемпіонат міста Лисичанська зі спортивної гімнастики «Лисичанська весна», присвячений пам’яті Володимира Матліна. В змаганнях взяли участь понад 100 спортсменів з міст Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Рубіжне. Кожного року на захід запрошують сина Володимира Матліна – Євгена Матліна. У своїй промові Євген подякував учасникам змагань за пам’ять про його батька та побажав усім успіху та чесної перемоги.

     За підсумками змагань лисичанські спортсмени показали наступні результати в своїх категоріях.

    • Про виконання бюджету Лисичанської міської виконавчої дирекції Луганського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності за І квартал 2014 року

     Підводячи підсумки роботи і виконання бюджету за І квартал 2014 року Лисичанська міська виконавча дирекція ЛОВ ФСС з ТВП повідомляє, що станом на 01.04.2014 року на обліку в дирекції знаходиться 2101 страхувальник, в т. ч. 66 страхувальників на добровільних засадах.

     За даними фінансового звіту Лисичанської міської ВД ЛОВ ФСС з ТВП Ф6-ФСС з ТВП за І квартал 2014 року надходження склалися у сумі 195,4 тис.грн., або 131,2% до розрахункового показника і 182,1% до відповідного показника 2013 року.

    • До уваги суб’єктів господарювання!

     Виконавчий комітет Лисичанської міської ради доводить до Вашого відома оновлений текст розпорядження голови Луганської обласної державної адміністрації від 08.11.2007р. № 1411 «Про регулювання цін на окремі види продовольчих товарів» із змінами і доповненнями, внесеними розпорядженнями голови Луганської обласної державної адміністрації від 21 листопада 2007 року № 1469, 18 лютого 2008 року № 161, 14 листопада 2008 року № 1557, 01 квітня 2011 року № 383 та 26 квітня 2011 року № 461.

     Про регулювання цін на окремі види продовольчих товарів (75 Kb)

    • Лисичанські спортсмени зайняли призові місця у Кубку України з акробатичного рок-н-ролу

     20 травня в місті Харків пройшов Кубок України з акробатичного рок-н-ролу серед пар та команд формейшн. В змаганнях взяли участь понад 700 спортсменів з Харківської, Київської, Запорізької, Дніпропетровської та Луганської областей.

    • В Лисичанську пройшов Відкритий чемпіонат міста з греко-римської боротьби

     13 травня в спортивній залі Лисичанської міської ДЮСШ пройшов Відкритий чемпіонат міста Лисичанська з боротьби греко-римської. В змаганнях взяли участь 57 спортсменів.

    • Лисичанський відділ поліції Головного управління національної поліції в Луганській області оголошує набір кандидатів для навчання у вищі навчальні закладах МВС України за державним замовленням

     Відповідно до освітньо-кваліфікаційного й освітнього рівнів фахової спрямованості та специфіки підготовки фахівців для органів внутрішніх справ, на денну форму навчання приймаються:

     1. Цивільні особи які мають повну загальну середню освіту, віком від 17 до 25 років (Юнаки які на сьогодні навчаються в 11 класі).

     2. Цивільні особи які мають професійно — технічну світу освітньо-кваліфікаційного рівня «Молодший спеціаліст», віком до 25 років.

     Звертатися: м. Лисичанськ, вул. Д.І. Менделєєва, 71, Лисичанський відділ поліції, сектор кадрового забезпечення.

     Телефони: 095-200-36-73, 095-421-53-73.

     Т.в.о начальника Лисичанського ВП ГУНП в Луганській області М.В. Черніков

    • Оголошено конкурс «Молода людина Лисичанська — 2013»

     З метою підтримки та визнання найбільш соціально-вагомих і громадсько-корисних досягнень молоді у дванадцяти номінаціях, вшанування найбільш активної молоді за виняткові таланти та плідну працю на благо Лисичанська і рідного краю, пошуку та відзначення обдарованих молодих людей за вагомий внесок в політичне, культурне, соціальне життя суспільства, стимулювання кадрового потенціалу, реалізації державної молодіжної політики в місті Лисичанською міською організацією Партії регіонів та Лисичанською молодіжною організацією «Молоді регіони» проводиться конкурс «Молода людина Лисичанська — 2013», докладна інформація про який міститься в Положенні про конкурс.

    • Вихованці міської ДЮСШ - призери Відкритого Кубка Луганської області з легкої атлетики

     12 та 13 травня в місті Кремінна пройшов Відкритий Кубок Луганської області з легкої атлетики. В змаганнях прийняли участь понад 100 спортсменів з 5 команд міст Луганської та Донецької областей.

     Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

    • Лисичанський відділ поліції повідомляє

     Шановні мешканці м. Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля! Лисичанський відділ поліції повідомляє, що з 23 травня, усі дзвінки які надходять на номер «102» направляються на центр обслуговування дзвінків операторами Управління Національної поліції. Нагадуємо: номера чергової частини Лисичанського відділу 050-662-92-33 та 7-04-54. Крім того, при Лисичанському ВП існує телефон довіри 099-245-22-23.

     Т.в.о начальника Лисичанського ВП ГУНП в Луганській області М.В. Черніков

    • Стартував конкурс «Благодійник року – 2011»!

     29 березня 2011 року стартував 5 ювілейний Національний конкурс «Благодійник року — 2011» (далі — Конкурс). Основна мета Конкурсу — розвивати і популяризувати благодійництво в Україні шляхом публічного визнання та відзначення найефективніших доброчинних ініціатив. Його організатори — «Дитячий світ», МБФ «Україна 3000», Центр філантропії, ВБО «Асоціація благодійників України», ВБО «Асоціація благодійників України», ІА «Громадський простір» та Інститут професійного фандрайзингу.

    • Вітаємо лисичанських спортсменів - призерів Відкритого Кубоку Луганської області з легкої атлетики

     12-13 травня в місті Кремінна пройшов Відкритий Кубок Луганської області з легкої атлетики. В змагання прийняли участь понад 100 спортсменів з 5 команд з міст Луганської та Донецької областей.

     Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

    • До уваги жителів міста Лисичанська!

     Лисичанський відділ поліції застерігає Вас, про факти шахрайства з використанням банківських карток. Злодії, зловживаючи Вашою довірою, діють наступним чином: телефонують та представляються працівниками банку, і просять надати код, який приходить у вигляді SMS- повідомлення на Ваш телефон. Після чого з Вашої картки знімають всі Ваші кошти.

     Ніколи не повідомляйте стороннім особам код.

    • Лисичанські спортсмени - призери чемпіонату Луганської області з кікбоксингу WAKO

     6 та 7 травня місті Сєвєродонецьк проходили змагання чемпіонату Луганської області з кікбоксингу WAKO, присвячений пам’яті Другої світової війни. В змаганнях взяли участь понад 100 спортсменів, представники Сєвєродонецька, Лисичанська, Рубіжного, Сватове. Кікбоксери змагались у різних вагових та вікових категоріях.

    • Лисичанські артисти - призери фестиваль-конкурсу "Воронцева слобода"

     28 травня у смт. Білокуракине відбувся щорічний відкритий обласний молодіжний фестиваль-конкурс патріотичної пісні та поезії «Воронцева слобода». У фестивалі взяли участь 20 учасників з Луганської, Львівської та Рівненської областей. Наше місто представили учасники зразкової дитячої театральної студії «Арлекін» (Лисичанський міський ПК, керівник Ірина Кабанова), народної театр-студії «Лімпопо» (Лисичанський міський ПК, керівник Надія Бражникова) та солісти Дар’я Синюгіна (Лисичанський міський ПК), Юлія Тєлушкіна, Ірина Браташ, Анастасія Сохань (Лисичанський ПК «Діамант»).

    • У Лисичанську відбувся відкритий чемпіонат міста Лисичанська з самбо серед юнаків та дівчат 2007-2009 р.н.

     6 травня в спортивній залі Лисичанської міської ДЮСШ відбувся відкритий чемпіонат міста Лисичанська з самбо серед юнаків та дівчат 2007-2009 р.н. В змаганнях взяли участь понад 80 спортсменів з міст Лисичанська, Сєвєродонецька, Рубіжного, Сватове та смт Краснореченське.

     Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

     І місце – Ігор Савельєв, (25 кг), Єгор Микитенко (35 кг), Владислав Солодчук (46 кг), Олександр Худолей (+50 кг), Олена Базік (33 кг);

    • Внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо скасування відповідальності за провадження господарської діяльності

     До відома субєктів господарювання!

     15.03.2011 р. набрав чинності Закон України від 17.02.2011 р. № 3046-17 «Про внесення змін до статті 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо скасування відповідальності за провадження господарської діяльності із застосуванням принципу мовчазної згоди», згідно якого:

     Провадження господарської діяльності без державної реєстрації як суб’єкта господарювання або без одержання ліцензії на провадження певного виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню відповідно до закону, а так само без одержання дозволу, іншого документа дозвільного характеру, якщо його одержання передбачене законом (крім випадків застосування принципу мовчазної згоди), — тягне за собою накладення штрафу від двадцяти до сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва і сировини чи без такої.

    • Новодружеська дитяча школа мистецтв відсвяткувала 40-річний ювілей

     На минулому тижні учні та викладачі Новодружеської дитячої школи мистецтв святкували 40-річний ювілей рідної школи. На свято зібралися випускники різних років, вчителі-ветерани, а також гості — начальник відділу культури Лисичанської міської ради Людмила Ткаченко, Новодружеський міський голова Андрій Гайдуков, директор ТОВ «Ліспі» Олег Кострюков.

    • Вихованці міської ДЮСШ - призери Луганського обласного турніру з боксу, присвячений 100-річчю заводу "Заря"

     5 та 6 травня в місті Рубіжне відбулись змагання Луганського обласного турніру з боксу, присвячений 100-річчю заводу «Заря». В змаганнях взяли участь понад 60 спортсменів з міст Луганської області.

     І місце — Павло Жуков (48 кг), Владислав Пукало (56 кг),Владислав Гупал (54 кг), Ігор Боровський (52 кг), Микита Кравченко (59 кг), Михайло Простяков (62 кг), Андрій Холоденко (63 кг), Андрій Желдаков (81 кг);

    • В міському краєзнавчому музеї відбулося відкриття першої персональної виставки творчих робіт

     27 травня в міському краєзнавчому музеї відбулося відкриття першої персональної виставки творчих робіт художника-аматора, майстра художнього кування з металу Ігоря Нещерета.

     Ігор Нещерет народився та живе в м. Лисичанську. Був творчою дитиною, з дитинства любив малювати.

    • Вихованці міської ДЮСШ учасники Відкритого чемпіонату Попаснянського району з боротьби вільної серед юнаків та дівчат

     5 травня в м. Попасна пройшли змагання Відкритого чемпіонату Попаснянського району з боротьби вільної серед юнаків та дівчат. В змаганнях взяли участь понад 60 спортсменів з міст Лисичанськ та Попасна.

     Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

     І місце — Артем Булатов, Владислав Полюшко, Олексій Ладік, Олександр Вісягін, Данило Гаврилов, Євген Хомєча, Андрій Савенко, Віталій Мухутдінов;

    • Лисичани взяли участь у XIII регіональному театральному конкурс-фестивалі

     20 травня у м. Слов’янськ відбувся XIII регіональний театральний конкурс-фестиваль «7 этаж собирает друзей», в якому прийняла участь зразкова дитяча театральна студія «Арлекін» (кер. Ірина Кабанова) з виставою «Маленькая Баба — Яга».

     На фестиваль з’їхалися театральні колективи з різних міст України.

    • У Лисичанську відбувся чемпіонат області з боротьби самбо

     5 та 6 травня на базі міської ДЮСШ відбувся чемпіонат області з боротьби самбо серед підлітків старшого віку. В змаганнях взяли участь понад 70 спортсменів з міст Луганської області.

     Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

     І місце — Вікторія Бондаренко (43 кг), Всеволод Сивоконь (35 кг) та Станіслав Синявський (38 кг);

    • Обов’язковість надання витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців для отримання документів дозвільного характеру скасована

     До відома субєктів господарювання!

     З метою зменшення фінансового навантаження на суб’єктів господарювання змінами до частини третьої статті 7 Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності» обов’язковість надання витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців для отримання документів дозвільного характеру скасована.

     Начальник відділу підприємництва та регуляторної політики-державний адміністратор В. І. Ярова

    • В Лисичанську відзначили День Європи

     Традиційно, починаючи з 2003 року, у третю суботу травня в Україні відзначають День Європи.

     Цього року до цієї дати в закладах культури міста Лисичанськ відбулися наступні заходи: квест — гра «Україна — це Європа» (міський ПК), танцювальний флешмоб «Лисичанськ — це Європа» (ПК «Діамант»),

    • Кирило Поджарий та Олександр Конопльов увійшли в 20 найкращих спортсменів чемпіонату України зі стрибків на батуті

     25 квітня в місті Київ відбувся відкритий чемпіонат України зі стрибків на батуті (стрибки на акробатичній доріжці). В змаганнях взяли участь 350 спортсменів з Азербайджану, Білорусі та 16 областей України.

     Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

     • V місце — Кирило Поджарий;
     • XII місце — Олександр Конопльов.

     Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями. Підготував спортсменів Андрій Лифар.

     Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради

    • Лисичанський краєзнавчий музей дякує за нові експонати

     18 травня — свято музеїв багатьох країн світу. Для Лисичанського краєзнавчого музею в цьому році воно стало надзвичайним: багато вітань і подарунків у вигляді артефактів, нові експонати для поповнення музейної колекції від Лисичанського міського голови Сергія Шиліна та начальника Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України в Луганській області Сергія Мазалова, а також військовослужбовця ЗСУ Євгена Королєтова.

    • Вихованці міської ДЮСШ взяли участь у змаганнях Кубку України з веслування на байдарках та каное

     В квітні 2017 року відновились тренування відділення веслування на байдарках і каное міської ДЮСШ на спортивній культурно-оздоровчій базі «Лисичанець», які проводить провідний тренер Дмитро Федорчук.

     З 26 по 30 квітня вихованці ДЮСШ гідно представили наше місто на змаганнях Кубку України з веслування на байдарках та каное, пам’яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської, які проходили в місті Дніпро.

     Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради

    • Лисичанські артисти взяли участь у концерті "Культурна мозаїка"

     19 травня до Всесвітнього дня культурного розмаїття в ім'я діалогу та розвитку у приміщенні Новоайдарівського Будинку культури відбувся святковий концерт «Культурна мозаїка». Святковий захід відвідало керівництво області.

     У фойє Будинку культури гості свята мали змогу ознайомитися з неперевершеними роботами Новоайдарівського майстра різьби по дереву Олександра Романенко та переглянути виставку майстрів декоративно-прикладного мистецтва.

    • Команда міської ДЮСШ бронзовий призер чемпіонату Луганської області з боксу

     29 квітня в місті Старобільськ відбувся чемпіонат Луганської області з боксу. В змаганнях взяли участь 7 команд області (понад 120 спортсменів).

     Лисичанські спортсмени вибороли ІІІ командне місце.

    • До уваги суб’єктів господарювання!

     altУ зв’язку з внесенням змін до розпорядження голови Луганської обласної державної адміністрації від 08.11.2007р. № 1411 виконавчий комітет Лисичанської міської ради доводить до Вашого відома граничні розміри рентабельності виробництва та граничні розміри торговельних і постачальницько-збутових надбавок на окремі види продовольчих товарів зі змінами та доповненнями, внесеними розпорядженнями голови Луганської обласної державної адміністрації від 21.11.2007р. № 1469, 18.02.2008р. № 161, 14.11.2008р. № 1557 та від 01.04.2011 р. № 383.

     Гранічні розміри завантажити (55 Кб doc.)

    • "Музичний вернісаж"

     Під такою назвою, 20 травня, в ПК ім. В. М. Сосюри відбувся звітний концерт вокального ансамблю «Планета дитинства» (керівник Тетяна Ніколаєва) для мешканців мікрорайону.

    • Вітаємо переможців Луганського обласного турніру з греко-римської боротьби серед учнів ДЮСШ

     28 та 29 квітня в с. Новоалексіївка відбулись змагання Луганського обласного турніру з греко-римської боротьби серед учнів ДЮСШ, присвячений пам’яті воїна-інтернаціоналіста Олександра Писаного. В змаганнях взяли участь 87 спортсменів області.

    • У Лисичанську пройшов фестиваль української вишиванки

     Минулого тижня, до Дня вишиванки в фойє ПК ім. В. М. Сосюри відбувся фестиваль української вишиванки «Вишиванка — FEST» для мешканців міста та мікрорайону.

     У невичерпній скарбниці духовної культури нашого народу значне місце належить вишиванці. В усі часи, сорочка вишита матір’ю нагадувала про її любов, оберігала від зла, служила згадкою про рідну домівку.

    • Вихованці міської ДЮСШ призери відкритого чемпіонату міста Сєвєродонецьк з дзюдо

     29 квітня вихованці міської ДЮСШ взяли участь у відкритому чемпіонату міста з дзюдо серед юнаків до 12 років, який проходив в місті Сєвєродонецьк.

      

    • Вітаємо переможців Всеукраїнських рейтингових змагань "VIVA DANCE-2017"!

     14 травня в Лисичанському міському палаці культури відбулися Всеукраїнські рейтингові змагання «VIVA DANCE-2017».

     Що таке свято? В першу чергу — це емоції, враження, радісні відчуття, які ми з нетерпінням чекаємо, а потім збираємо у своєму серці після завершення події, які залишаються в нашій окриленій душі ще довгий час...

    • Вітаємо переможців чемпіонату Луганської області з дзюдо серед юнаків до 16 років

     29 квітня в місті Сєвєродонецьк відбулись змагання чемпіонату Луганської області з дзюдо серед юнаків до 16 років, в якому взяли участь понад 70 спортсменів.

     Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

     І місце — Максим Кондратюк (42 кг), Володимир Сечкарьов (55 кг) та Ілля Парамонов (66 кг).

    • "Музика! Діти! Весна!"

     Під такою назвою, 12 травня, у залі для глядачів Центру позашкільної роботи зі школярами та молоддю відбувся концерт учнів та викладачів Лисичанської дитячої музичної школи № 2 для дітей та мешканців міста.

    • Команда міської ДЮСШ - бронзовий призер VI Всеукраїнського турніру з боротьби самбо

     28 та 30 квітня в смт Комсомольське Харківської області відбувся VI Всеукраїнський турнір з боротьби самбо серед юнаків та дівчат до 14 років на призи народного депутата України Євгена Мураєва. В змаганнях взяли участь понад 200 спортсменів з шести областей України.

     За підсумками змагань команда Лисичанської міської ДЮСШ посіла ІІІ місце.

      

    • У Лисичанську викрилась персональна виставка живопису "Охота пуще неволи"

     12 травня в міському краєзнавчому музеї відбулося урочисте відкриття персональної виставки живопису художника — аматора з Новоайдару Володимира Кравченко «Охота пуще неволи».

    • "Viva Dance - 2017"

     Під такою назвою, до Міжнародного дня танцю в Палаці культури «Діамант» відбувся традиційний фестиваль танцю. Це свято, присвячене всім стилям хореографічного мистецтва, яке щороку збирає прихильників танцю з усіх куточків нашого міста.

     Цього року у фестивалі взяли участь 14 хореографічних колективів:

    • Вітаємо Владу Гаркун та Єлізавету Ігнатьєву - володарів Гран-Прі Міжнародного фестиваль - конкурсу мистецтв "Талановиті діти України"

     30 квітня у м. Києві, на території Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника, у Державному музеї книги і друкарства України, відбувся Міжнародний фестиваль — конкурс мистецтв «Талановиті діти України» з напрямку класичної музики, пісні та танцю. Захід проводився з метою розкриття творчого потенціалу дітей та молоді України і світу.

    • До відома інвалідів, що потребують забезпечення протезно-ортопедичними виробами

     Планові виїзди представників Харківського казенного експериментального протезно-ортопедичного підприємства відбудуться:

     — 19.06.2015 з 10.00 до 12.00;

     — 18.09.2015 з 10.00 до 12.00;

    • Відбувся V Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв "Джерело талантів"

     Лауреаты конкурса

     27 квітня у м. Харкові відбувся V Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Джерело талантів» в рамках проекту «Творчий шанс». Проект «Творчий шанс» — це престижні Всеукраїнські і Міжнародні фестивалі — конкурси мистецтв дитячої, юнацької творчості, молоді України та країн світу.

     Від Лисичанської дитячої музичної школи № 2 в конкурсі прийняли участь учні викладача Олени Шаригіної (скрипка, концертмейстер Олена Федотова) — Влада Гаркун (молодша ІІ категорія), Івєтта Гнебедюк (молодша І категорія), ансамбль скрипалів «Камертончик» (середня І категорія) та учениця викладача Олени Федотової (фортепіано) — Єлізавета Ігнатьєва (молодша ІІ категорія).

    • Щодо погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах міста Лисичанська

     За статистичними даними станом на 01.04.2015 р. загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах міста Лисичанська становила 65 695,3 тис. грн., що на 2 456,1 тис. грн. більше, ніж на 01.03.2015 р.

     В обсязі загальної заборгованості 91,7 % (або 60 233,5 тис. грн.) боргу сформували економічно активні підприємства, з них основну частку боргу (63,1 %) склали відокремлені підрозділи ПАТ «Лисичанськвугілля»; на підприємства-банкрути припадає 7,6 % (або 4 973,4 тис. грн.) заборгованої зарплати та 0,7 % (або 488,4 тис. грн.) — борг економічно неактивних підприємств.

    • До відома керівників підприємств, установ та організацій, приватних підприємців міста

     Департамент соціального захисту населення Луганської облдержадміністрації інформує, що в регіоні здійснює діяльність Державне підприємство «Луганський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», яке:

     — надає послуги та виконує роботи з експертної оцінки стану охорони праці, безпеки промислового виробництва та функціонування об’єктів підвищеної небезпеки в галузях промисловості, житлово-комунального господарства, культури, освіти, охорони здоров’я;

     — проводить навчання посадових осіб і спеціалістів з питань охорони праці та промислової безпеки з наданням відповідних посвідчень;

    • До відома страхувальників!

     Відповідно до Порядку фінансування оздоровлення дітей застрахованих осіб у дитячих закладах оздоровлення за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, затвердженого постановою правління Фонду від 25.02.2009 р. № 17, планується придбання путівок до дитячих закладів оздоровлення за рахунок коштів Фонду за повну вартість у осінньо-зимовий період 2013 р.:

    • Для диалога власти, громады и бизнеса (видео)

     Сюжет ТРК Акцент. В рамках гранта «Луганск объединяется: платформа общественно-государственного диалога» при финансовой поддержке Агентства США по международному развитию USAID завершается серия круглых столов в Луганской области при участии общественных организаций, городского совета и СМИ.

    • В Лисичанске наградили одаренных школьников

     ТРК “Акцент”

    • Провокации с минированием на сессии Лисичанского горсовета

     ТРК “Акцент”

    • Никто не забыт, ничто не забыто...

     Цветущие каштаны, благоухающая сирень, охапки цветов у подножия памятников павшим солдатам, флаги, возвышающиеся повсюду, и лозунги вдоль дорог со словами благодарности — все это говорит о том, что пришел особенный, памятный день — День Победы над немецко-фашистскими захватчиками! С каждым годом мы теряем все больше и больше героев, отстоявших в адской войне нашу Родину, а каждое новое поколение все менее и менее осведомлено о доблестных подвигах тогдашних юнцов и теперешних героев.

    • Сеть оповещения и уличные спортзалы: проекты в Лисичанске (видео)

     ТРК “Акцент”

    • Уважаемые граждане!

     15 мая 2015 года на базе Лисичанского ГО ГУМВДУ в Луганской области (г. Лисичанск, ул. Ленина, 71), в период с 14.00 до 17.00 будет проводить выездной прием граждан заместителем начальника ГУМВД Украины в Луганской области — начальник милиции общественной безопасности Пасичник Ю.В.

     Предварительная запись на прием осуществляется по телефону в Лисичанском ГО ГУМВДУ (050) 526-51-91.

     Лисичанский ГО ГУМВД Украины в Луганской области

    • Патрульная полиция заработала в Северодонецке, Лисичанске, Рубежном

     ТРК «Акцент»

    • Действия граждан при обнаружении подозрительного предмета, а также подозрительных лиц

     Милиция обращается к жителям Лисичанска, Новодружеска и Приволья с просьбой обращать внимание на подозрительные бесхозные предметы. Подобные предметы обнаруживают в транспорте, на лестничных площадках, около дверей квартир, в учреждениях и общественных местах.

     Если обнаруженный предмет не должен, по вашему мнению, находиться в этом месте, не оставляйте этот факт без внимания. Находясь в общественном месте, совершая поездки в общественном транспорте, обращайте внимание на оставленные сумки, портфели, пакеты, свертки или другие бесхозные предметы.

    • ВНО-2016 в Лисичанске (видео)

     Сюжет ТРК Акцент

    • Внимание! Мошенники в интернете!

     Неоднократны предупреждения правоохранительных органов о преступных действиях мошенников. Согласно статистическим данным Лисичанского ГО ГУМВД на 1 апреля текущего года на территории г. Лисичанска было зарегистрировано 64 факта мошенничества. По сравнению с этим же периодом 2014 года количество заявлений по данному факту снизилось почти в 2 раза. Но это не говорит о том, что мошенники перестают пользоваться доверчивостью людей в своих недобрых целях. Будем надеяться, что это наши граждане становятся внимательнее и бдительнее.

    • В Лисичанске снизили тарифы на проезд

     ТРК «Акцент»

    • День Победы в Лисичанске

     ТРК «Акцент»

    • Сессия в Лисичанске: компенсации дому №17, петиции, обращение ТРК Акцент

     Сюжет ТРК Акцент. Девятая сессия Лисичанского горсовета длилась пять часов. В повестке дня было пятнадцать вопросов.

    • Проведення конкурсу на надання житлово-комунальних послуг

     Оголошення про проведення конкурсу на надання житлово-комунальних послуг

     Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу.

     Лисичанська міська рада Луганської області, вул. Комсомольська, 7, м. Лисичанськ, Луганська обл., 93100, Україна, тел.(8 06451) 7-24-22, факс (8 06451) 7-27-17, e-mail: ispolkom@korona.lg.ua

     Більш детальна інформація (709Kb. doc)

    • Тиждень безпеки життєдіяльності (фото)

     З 18 по 22 травня 2015 у дошкільних, шкільних та навчальних закладах м. Лисичанська пройшов «Тиждень безпеки життєдіяльності».

     В навчальних закладах міста співробітниками Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області проводились виступи та навчання дітей заходам безпеки при виявленні вибухонебезпечних предметів, навчання правилам пожежної безпеки при прибуванні в природних екосистемах та правилам поведінки на воді під час літніх канікул.

    • Про Національну доповідь "Про стан техногенної та природної безпеки в Україні у 2014 році"

     Державною службою України з надзвичайних ситуацій спільно з Українським науково-дослідним інститутом цивільного захисту підготовлено Національну доповідь «Про стан техногенної та природної безпеки в Україні у 2014 році».

     У Доповіді відображено державну політику у сфері техногенної та природної безпеки, регіональні особливості та оцінку ризику природних і техногенних загроз в Україні.

     З метою забезпечення широкого загалу громадськості систематизованою аналітичною інформацією про стан техногенної та природної безпеки в Україні у 2014 році матеріали Доповіді розміщено на офіційному веб-порталі ДСНС України у розділі Оперативна інформація за посиланням: http://www.mns.gov.ua/content/national_lecture.html

     Державна служба України з надзвичайних ситуацій

    • Выставка голубей и декоративных птиц в Лисичанске (видео)

     ТРК “Акцент”

    • Акценты. Итоги недели № 19 (видео)

     Выпуск №19 от 16.05.2014г.

     • Телевизионная профилактика.
     • Кандидаты на пост мэра Лисичанска.
     • Криминальная сводка.
     • «Пожар» на лисичанском рынке.
     • Вандализм на центральной площади.
     • Празднование 700-летия Сергия Радонежского.

     По материалам сайта ТРК «Акцент»

    • Акценты дня № 23 (видео)

     Выпуск № 23 от 12.05.2014г.

     • К 700-летию Сергея Радонежского.
     • Квартира под охрану.

     По материалам сайта ТРК «Акцент»

    • День Победы в Лисичанске 2014

     По материалам сайта ТРК «Акцент»

    • Внимание! Срочно нужна помощь Настеньке Ильминской!

     Настюша хочет жить!

     В декабре годовалую Настеньку Ильминскую впервые госпитализировали. В больнице ребенку долго не могли поставить диагноз. А с января за жизнь малышки из Лисичанска стали бороться врачи «Охматдета».

     Несмотря на медикаментозную поддержку, показатели печеночных анализов ребенка превышали норму в 60 раз!!! Результаты биопсии следующие: в печени идут фиброзно-некрозные процессы.

    • Акценты. Итоги недели № 17 (видео)

     Выпуск № 17 от 30.04.2014 г.

     По материалам сайта ТРК «Акцент»

    • Осведомленность и бдительность – лучший способ уберечь себя от уловок мошенника

     Мошенничество — одно из наиболее распространенных в последнее время видов преступления, позволяющее без особых усилий обманным путем завладеть кровно-нажитыми денежными средствами или другим имуществом граждан. Излишняя доверчивость людей или желание получить что-либо по очень низкой цене — верный путь стать жертвой мошенника. Сценариев, которые используют мошенники не мало, но хотелось бы остановиться детальнее на некоторых из наиболее распространенных способов мошенничества в последнее время:

    • Проведення всеукраїнської акції «Квартира під охорону 2013»

     Попереду літо та час довгоочікуваних відпусток. Багато хто з нас запланував подорожі до різноманітних місць відпочинку. Люди залишають свої помешкання без нагляду, і в кращому разі догляд за ним доручають сусіду, та поринають у мир відпочинку. Але, як показує досвід, багато хто зі злодіїв залюбки користується можливістю безперешкодно потрапити до квартир та будинків, залишених власниками на час від’їзду. І в таких випадках нажаль по поверненню враження від подорожі може бути перекреслене новиною про крадіжку нажитого за довгі роки майна.

    • Афіша кінотеатру "Дружба" з 18 по 24 травня

     — о 13.00 та о 16.50 — мультфильм «Рок дог» 3D;

     — о 14.35 та о 20.55 — фантастичний бойовик «Король Артур: легенда меча» 3D

     — о 18.25 — фантастичний комедійний екшн «Вартові галактики 2» 3D.

      

      

    • 25 травня чергова сесія міської ради (оновлено)

     Засідання чергової сесії Лисичанської міської ради сьомого скликання відбудеться 25 травня 2017 року о 14.00 годині у залі засідань міської ради.

     На розгляд сесії виносяться наступні питання.

     1. Про звіт щодо виконання міського бюджету за І квартал 2017 року.

    • 17 травня - особисті прийоми громадян за місцем проживання

     1448009876_1310301850_chelove-117 травня з 14.00 особисті прийоми громадян за місцем проживання проведуть:

     Едуард Щеглаков — секретар Лисичанської міської ради — у міській раді м. Привілля;

     Андрій Шальнєв — перший заступник міського голови — у КП «ЛЖЕК № 5»;

     Андрій Якимчук — заступник міського голови — у міській раді м. Новодружеська;

     Максим Головньов — заступник міського голови — у Дитячій обласній лікарні;

     Ігор Ганьшин — заступник міського голови — у КЗ «ЛЗОШ № 7».

    • Вісник Лисичанської міськради від 14.04.2014 (відео)

     Внеочередная 64 сессия Лисичанского горсовета.

      

     По материалам сайта ТРК «Акцент»

    • 16 травня позачергова сесія міської ради

     Засідання позачергової 27-ї сесії Лисичанської міської ради сьомого скликання відбудеться 16 травня 2017 року о 16.00 годині у залі засідань міської ради.

     На розгляд міської ради виносяться наступні питання.

     1. Про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік.

     2. Про звернення депутатів Лисичанської міської ради.

     Розпорядження міського голови від 15.05.2017р. № 157

    • 17 мая в городе пройдет проверка работоспособности электросирен

     ВНИМАНИЕ ВСЕМ!!! Уважаемые жители и гости городов Лисичанск, Новодружеск, Приволье. Лисичанский городской совет информирует Вас о том, что 17 мая 2017 года с 14.00 часов до 14.15 часов в городе пройдет проверка работоспособности электросирен. Просьба соблюдать спокойствие!

     Отдел мобилизационной, режимно-секретной работы и гражданской защиты Лисичанского городского совета

    • 18 травня - Відкрита традиційна міська Спартакіада інвалідів та їх сімей

     18 травня о 10.00 на спортивній культурно-оздоровчій базі «Лисичанець» розпочнуться змагання Відкритої традиційної міської Спартакіади інвалідів та їх сімей.

    • Сотрудниками Лисичанской милиции задержаны лица, продававшие наркотики посредством Интернета

     Сотрудниками сектора по борьбе с незаконным оборотом наркотиков Лисичанского городского отдела милиции была получена информация о том, что двое жителей г. Лисичанска 25-ти и 35-ти лет осуществляют продажу наркотических веществ, активно используя возможности сети Интернет.

     Сотрудниками милиции, в соответствии с действующим законодательством, был проведен санкционированный обыск по месту жительства парней. Так, в квартире одного из них было изъято около 15 мл концентрированного опия. По месту жительства второго обнаружено и изъято наркотическое вещество марихуана, масса которого составила около 2 кг. Данные наркотические вещества парни хранили с целью сбыта.

    • Устанавливается местонахождение гражданки Волковой Натальи Дмитриевны

     ОРИЕНТИРОВКА

     Лисичанским ГО ГУМВД Украины в Луганской области устанавливается местонахождение гражданки Волковой Натальи Дмитриевны 08.12.1962 г.р., проживающей по адресу г. Лисичанск ул. Первомайская, 72, которая вечером 09.05.2013 г. года ушла из дома дочери по адресу г. Лисичанск ул. Паустовского 22 и сведений о своем местонахождении не сообщает.

     Ее приметы: на вид 50 лет, среднего телосложения, лицо круглое, рост 165 см, волос коричневые до плеч, глаза черные.

     Особые приметы: вставная челюсть, родинка над верхней губой справа, шрам длиной 4 см на подбородке слева.

     Была одета: халат домашний трикотажный темно-синего цвета до колен без рукавов с рисунками в виде небольших цветов светло-синего цвета, тапки открытые из полимерного материала бирюзового цвета.

    • НЕ СТАНЬТЕ ЖЕРТВОЙ МОШЕННИКА!

     Уважаемые жители г. Лисичанска Лисичанский городской отдел милиции в Луганской области неоднократно информировал о случаях мошенничества и о необходимости соблюдения соответствующих мер, дабы не стать жертвой мошенника. Однако такие случаи продолжают иметь место на территории города. В дежурную часть горотдела вновь и вновь поступают сообщения от граждан, о том, что неизвестные лица обманным способом лишили их кровно заработанных денежных средств. Способов, которые используют мошенники очень много, однако в данный момент хотелось бы остановиться на одном из наиболее частых и распространенных на сегодняшний день, дабы предупредить и, может быть уберечь вас от уловок мошенников.

    • Анонс загальноміських заходів, присвячених 72-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

     З 8 по 20 травня в Новордужеській дитячій школі мистецтв працюватиме виставка робіт учнів відділу образотворчого мистецтва «Подвигу твоєму, солдате, вклоняється світ».

     8 травня відбудуться наступні заходи:

     — о 10.00 біля братської могили «Вічний вогонь» — урочисто-трауний мітинг за участю керівництва міста;

     — о 10.00 в бібліотеці-філії № 7 — відео-екскурс «Нам дороги ці позабути не можна»;

     — об 11.30 біля братської могили «Вічний вогонь» — старт велопробігу організований загоном швидкого реагування Лисичанської міської організації Червоного Хреста;

    • Меры предосторожности при работе с ядохимикатами в саду и на огороде

     Чтобы получить хороший урожай, хозяину следует вовремя позаботиться об уничтожении вредителей. Представить себе этот процесс без применения ядохимикатов почти невозможно, поэтому, чтобы уберечь себя и окружающих от их вредного влияния, следует неукоснительно соблюдать правила безопасности.

     Все работы с химическими средствами в саду или огороде надо выполнять в халате или комбинезоне, в резиновых сапогах и перчатках, в защитных очках. Во время обработки растений на участке не должны находиться дети и домашние животные.

    • В Лисичанске подвели итоги спартакиады работников образования

     Вчера, 29 мая, на территории городской спортивной культурно-оздоровительной базы «Лисичанец» прошел заключительный этап спартакиады работников образования города Лисичанска. В программу мероприятия вошли соревнования по легкой атлетике, конкурс на самую вкусную полевую кашу, бивак, приветствие команд. Также были подведены общие итоги спартакиады 2016-2017 гг. учебного года.

    • Онлайн-виставка, присвячена Дню пам'яті та примирення, 72-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

     З метою вшанування подвигу нашого народу, його визначеного внеску у перемогу антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні, висловлення поваги усім борцям проти нацизму, увічнення пам’яті про загиблих воїнів, жертв війни та злочинів проти людяності, скоєних у роки війни, архівний відділ Лисичанської міської ради підготував онлайн-виставку, присвячену Дню пам’яті та примирення та 72-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

    • Чем опасна молния, и как правильно вести себя во время грозы

     Весенние и летние дожди нередко сопровождаются громом и молнией. Поражение молнией достаточно редкое явление. Оно составляет десятимиллионную долю риска.

     Молния является опасным природным явлением и представляет собой мощный электрический разряд, который с огромной скоростью движется в сторону земли. Попадая в линию электропередач, здание или просто дерево, она вызывает разрушения и пожары. Если молния ударит в человека или любое животное, выжить удается редко.

    • Новые машины медицинской службы для центральной городской больницы

     Благодаря совместной работе городского головы Сергея Шилина, его заместителя Максима Головнева, начальника территориального медицинского объединения города Лисичанска Григория Старченко, губернатора области Юрия Гарбуза, областной государственной администрации и Лисичанского городского совета за счет прочей субвенции из областного бюджета городскому бюджету и при 10 %-м софинансировании из городского бюджета были приобретены четыре машины медицинской службы.

     Сегодня, 29 мая, руководство города передало в пользование центральной городской больнице легковые автомобили для оказания помощи пожилым людям и грудным детям специалистами на дому.

    • Правила использования бытовой химии

     Мы сталкиваемся с моющими и дезинфицирующими средствами настолько часто, что многие уже даже не задумываются о том, что бытовая химия может быть не только другом, но и врагом. А вместе с тем многие содержащиеся в моющих средствах вещества представляют серьезную опасность для здоровья. Это, конечно, не означает, что от препаратов бытовой химии нужно отказаться полностью.

     Запомните основные правила, которые необходимо соблюдать при использовании средств бытовой химии.

    • "На шляху до змін - 2017"

     Під патронажем Міністерства закордонних справ Литви вже другий рік реалізується Міжнародний литовсько-український проект «Допомога у сфері освіти регіонам Східної України, постраждалим від конфлікту: «На шляху до змін — 2017». Учасники проекту спрямовують зусилля на здійснення змін в освітньому середовищі шкіл з урахуванням досвіду й практики європейських країн, поширення ідей активного громадянства та підтримку бажання педагогів і молоді ініціювати позитивні зміни.

    • В Лисичанске поздравили пограничников

     Сегодня, 26 мая, накануне Дня пограничника, в Центре внешкольной работы со школьниками и молодежью состоялось торжественное мероприятие. Пограничников и ветеранов погранвойск в их профессиональный праздник поздравило руководство города и участники самодеятельности дворцов культуры города.

    • У Лисичанську відбулось засідання комісії з питань відпочинку та оздоровлення дітей та підлітків

     Вчора, 30 травня, в Лисичанській міській раді під головуванням заступника міського голови Ігоря Ганьшина відбулося засідання міської ради з питань відпочинку та оздоровлення дітей та підлітків.

     В роботі комісії взяли участь начальники відділів Лисичанської міської ради сім’ї, молоді та спорту, освіти, культури, служби у справах дітей; представники відділу праці УТСЗН, дитячої міської лікарні, управління ветеринарної медицини, Лисичанського відділу поліції Головного управління національної поліції в Луганській області, державного нагляду (контролю) у сфері пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України в Луганській області, Головний державний санітарний лікар міста Лисичанська.

    • Уважаемые работники и ветераны химической промышленности!

     Сегодня ваш профессиональный праздник — День химика. От всей души поздравляем вас и выражаем благодарность за нелегкий труд и весомый вклад в становление и развитие промышленного потенциала нашей страны и родного края.

     Химическая промышленность является ведущей отраслью в нашем регионе. И, несмотря на непростую экономическую ситуацию, преодолевая трудности, вы прилагаете много усилий для сохранения и развития таких важных для нашей страны предприятий. Пусть ваши профессионализм и ответственность, трудолюбие и увлеченность выбранным делом будут залогом мирного развития нашего государства.

     В это праздничный день желаем вам крепкого здоровья, мира, благополучия, уверенности в завтрашнем дне и новых трудовых свершений на благо родного города и Украины.

     Лисичанский городской голова Сергей Шилин

     Лисичанский городской совет и его исполнительный комитет

    • Засідання експертної комісії відбулось у Лисичанську

     27 травня 2016 року в архівному відділі Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання експертної комісії архівного відділу. На порядок денний були винесені наступні питання: розгляд номенклатури справ Управління Державної казначейської служби України у м. Лисичанську Луганської області, розгляд описів справ тривалого зберігання та з кадрових питань (з особового складу) Лисичанської міської виконавчої дирекції Луганського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, ЛКП «Паспортна служба», акту про вилучення для знищення документів, не внесених до НАФ, Лисичанської міської виконавчої дирекції Луганського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

     Експертною комісією було прийнято рішення схвалити вищевказані нормативно-правові документи.

     Начальник архівного відділу Лисичанської міської ради О.М.Гайдук

    • Уважаемые пограничники и ветераны погранвойск!

     Microsoft PowerPoint PresentationПоздравляем вас с профессиональным праздником — Днем пограничника!

     Во все времена защитники рубежей Отечества первыми встречали врага, мужественно и стойко отражали посягательства на независимость и целостность нашей Родины. Служба на границе всегда была школой воинского братства, делом отважных воинов, чем по праву заслужила уважение и признательность граждан Украины.

     Нынешнее поколение пограничников свято продолжает славные традиции своих дедов и отцов. С каждым днем возрастает стратегическое значение укрепления безопасности государственных границ. Поэтому от вашей бдительности, решительности, профессионализма во многом зависит успех в деле защиты политических и экономических интересов страны, спокойствие её граждан.

     Пусть доблесть, честь, патриотизм и верность воинскому долгу остаются для вас важнейшими жизненными принципами. Искренне желаем вам и вашим близким доброго здоровья, мирного неба, благополучия и успехов в благородном служении народу Украины!

     Лисичанский городской голова Сергей Шилин

     Лисичанский городской совет и его исполнительный комитет

    • В Лисичанске утвердили пятый, шестой и седьмой списки граждан, утративших жилье в результате разрушения в 2014 году дома № 17 квартала Октябрьской революции

     Сегодня, 27 мая, во время внеочередного заседания исполнительного комитета Лисичанского городского совета под председательством городского головы Сергея Шилина были утверждены пятый, шестой и седьмой списки граждан, утративших жилье в результате разрушения в 2014 году дома № 17 квартала Октябрьской революции г. Лисичанска, для предоставления денежной компенсации. По мере поступления и подготовки документов исполкомом городского совета будут утверждаться следующие списки.

    • В Лисичанську пролунали останні дзвоники (фоторепортаж)

     Сьогодні, 26 травня, для учнів 21 школи міста пролунав останній дзвоник. Традиційні святкові лінійки, білі сорочки та блузки, яскраві букети весняних квітів, сльози радості та смутку і довгоочікувані канікули.

    • Депутати підтримали звернення щодо проведення виборів Луганської обласної ради

     Сьогодні, 26 травня, під час засідання чергової десятої сесії Лисичанської міської ради депутати підтримали звернення до Президента України, Голови Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо проведення виборів Луганської обласної ради.

     Текст звернення додається:

    • В Лисичанську пройшов фінал гри "Сокіл" ("Джура") серед студентів професійних ліцеїв міста

     Сьогодні, 23 травня, на базі культурно-оздоровчого комплексу «Стадіон «Шахтар» пройшов фінальний міський етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») серед студентів державних професійно-технічних навчальних закладів.

    • У Лисичанській міській раді відбулося засідання Координаційної ради з питань сім'ї, гендерної рівності, демографічного розвитку та протидії торгівлі людьми

     Сьогодні, 24 травня, у Лисичанській міській раді відбулося засідання Координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку та протидії торгівлі людьми.

     В роботі Координаційної ради взяли участь начальники управлінь, відділів та служб Лисичанської міської ради, директори міського центру зайнятості, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, представники дитячої міської лікарні, Лисичанського відділу поліції Головного Управління Національної поліції в Луганській області.

    • Команда "Третя рота" переможець обласного етапу ХХІ Всеукраїнського конкурсу КВК юних інспекторів руху

     Вчора, 22 травня, у Сєвєродонецьку відбувся обласний етап ХХІ Всеукраїнського конкурсу серед команд веселих та найкмітливіших юних інспекторів руху, переможцем якого стала лисичанська команда «Третя рота».

     Змаганння проводились під актуальним гаслом «Молоде покоління — за безпечний рух!» і складались із трьох конкурсів: привітання (візитки) «Виконуй Правила — переходь правильно», конкурсу новин «YUІR NEWS» — «Обережно діти!», музичного домашнього завдання «3D: Ваші документи...».

    • Несмотря на провокации, в Лисичанске состоялась 10-я сессия городского совета (фото)

     Сегодня, 26 мая, в Лисичанске все-таки состоялось заседание очередной 10-й сессии городского совета под председательством городского головы Сергея Шилина.

     В заседании приняли участие 25 депутатов городского совета, городской голова города Приволье, в. и. о. начальника Лисичанской полиции Николай Черников и начальник управления патрульной полиции городов Северодонецк, Лисичанск, Рубежное Андрей Богуш. В зале также присутствовали народный депутат Украины Семен Семенченко, руководители структурных подразделений городского совета, общественность, СМИ.

     Отметим, что на сегодняшнем заседании городского совета в полном составе (6 человек) отсутствовали члены депутатской фракции «Блока Петра Порошенко «Солидарность» Геннадий Бадаев, Сергей Копылов, Виталий Шведов, Иван Полупанов, Олег Романо и Никита Шевченко.

    • В Лисичанську відзначили першу річницю роботи патрульної поліції

     Вчора, 21 травня, в Центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю відбувся урочисто-патріотичний захід з нагоди першої річниці патрульної поліції в містах Сєвєродонецьку, Лисичанську та Рубіжному.

    • Утверждены третий и четвертый списки граждан, утративших жилье в результате разрушения в 2014 году дома № 17 для предоставления денежной компенсации

     Сегодня, 20 мая, во время внеочередного заседания исполнительного комитета Лисичанского городского совета под председательством городского головы Сергея Шилина были утверждены третий и четвертый списки граждан, утративших жилье в результате разрушения в 2014 году дома № 17 квартала Октябрьской революции г. Лисичанска, для предоставления денежной компенсации. По мере поступления и подготовки документов исполкомом городского совета будут утверждаться следующие списки.

     Отметим, что на сегодняшний день 29 гражданам на их карточные счета, открытые в «Ощадбанке» уже перечислены денежные средства. Работа в данном направлении продолжается без задержки, с четким соблюдением регламента процедур, установленных законодательством.

     С решениями можно ознакомиться переходя по следующей ссылке:
     Решения исполкома городского совета от 20.05.2016г.

    • Команда Лисичанська взяла участь в Спартакіаді державних службовців та працівників органів місцевого самоврядування Луганської області

     IMG_0859

     В суботу, 20 травня, в м. Кремінна на Луганській обласній спортивній базі «Олімп» відбувся зональний етап Спартакіади державних службовців та працівників органів місцевого самоврядування Луганської області, в якому взяли участь команди Кремінського, Попаснянського, Сватівського районів та міст Лисичанськ, Сєвєродонецьк та Рубіжне.

    • В Лисичанске состоялось очередное заседание исполкома городского совета

     Вчера, 17 мая, в Лисичанском городском совета состоялось очередное заседание исполкома городского совета под председательством городского головы Сергея Шилина.

     Члены исполкома рассмотрели проекты и утвердили решения об учете и распределении жилья; об организации учета детей и подростков школьного возраста; о чествовании одаренных детей, лауреатов конкурсов, олимпиад, а также педагогов, которые работают с ними.

     О выполнении городского бюджета за І квартал 2016 года доложил начальник финансового управления Николай Солодовник. Информация была принята к сведению и рекомендована к рассмотрению на очередной сессии городского совета.

    • 21 травня – День пам’яті жертв політичних репресій

     den

     Щороку в травні в Україні відзначають День пам'яті жертв політичних репресій (у третю неділю травня – відповідно до Указу Президента України від 21 травня 2007 року № 431). Цього року він припадає  на 21 травня. Це День пам’яті і скорботи про жертви, які загинули або постраждали в Україні в наслідок політичних репресій сталінського  режиму. У 2017 році виповнюються 80-ті роковини початку Великого терору- масових політичних репресій 1937-1938 років.

    • Про стан і впровадження в школах міста нового Державного стандарту початкової і базової загальної середньої освіти

     Сьогодні, 17 травня, в ході засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради начальник відділу освіти Тетяна Худоба доповіла про «Про стан і впровадження в школах міста нового Державного стандарту початкової і базової загальної середньої освіти».

     Відділ освіти, КУ «Лисичанський методичний центр» продовжує систематичну, цілеспрямовану роботу серед педагогів міста щодо впровадження Державного стандарту початкової і базової загальної середньої освіти.

     Протягом року проводилась певна робота щодо удосконалення системи підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації педпрацівників.

    • В Лисичанську вшанували пам'ять жертв політичних репресій 1937-1938 рр.

     Сьогодні, 19 травня, в Лисичанському краєзнавчому музеї відбувся захід, присвячений 80-м роковинам Великого терору — масових репресій 1937 — 1938 рр.

     З метою привернення уваги суспільства до трагічних подій в історії нашої держави, відродження національної пам’яті, утвердження нетерпимості до будь-яких проявів насильства проти людства, щороку у третю неділю травня в Україні, відповідно до Указу Президента, відзначається День пам’яті жертв політичних репресій.

    • В первом квартале Ощадбанк получил прибыль в сумме 112 млн. грн.

     По результатам работы в первом квартале 2016 года Ощадбанк получил чистую прибыль 112 млн. грн., что на 25,2 млн. грн. (на 29%) больше, чем за аналогичный период прошлого года.

     Чистый процентный доход банка составляет 1 808,5 млн. грн., чистый комиссионный — 477,9 млн. грн.

     «Банк усиленно работает над поставленной целью — выходом на прибыльную деятельность. Успешно прошли квартал. Финансовый результат и консервативный подход к формированию резервов позволяют банку неуклонно придерживаться всех нормативов, установленных Национальным банком Украины, и оставаться наиболее капитализированным банком страны, демонстрируя адекватность капитала на уровне 12,8% при норме не меньше 10», — отметил председатель правления Ощадбанка Андрей Пышный.

     Пресс-служба Ощадбанка

    • Про організацію роботи Центру надання адміністративних послуг за попереднім записом заявників

     Сьогодні, 17 травня, на засіданні виконавчого комітету Лисичанської міської ради начальник відділу адміністративних послуг Олена Литвинюк доповіла про організацію роботи Центру надання адміністративних послуг за попереднім записом заявників.

     З 04.05.2016 року через Центр надання адміністративних послуг у м. Лисичанську надається 87 послуг, з них 82 — адміністративні послуги, 1 послуга з прийняття декларації, 4 послуги, які прирівнюються до адміністративних. Це ті послуги, що надаються через адміністраторів або самими адміністраторами та державними реєстраторами.

    • В Лисичанске состоялось заседание Президиума городского совета ветеранов Украины

     Вчера, 18 мая, состоялось заседание Президиума Лисичанской городской организации ветеранов Украины под председательством ее руководителя Юрия Положенцева.

     На заседание были приглашены председатели первичных ветеранских организаций города, секретарь Лисичанского городского совета Эдуард Щеглаков, депутат городского совета, руководитель фракции «Оппозиционный блок» Елена Ратушная, помощник народного депутата Украины Сергея Дунаева Лилия Самольцева.

    • Шановні учасники АТО!

     З 23 травня по 23 червня 2016 року в місті Лисичанськ проводиться Місячник «Дні здоров’я» для учасників АТО.

     Запрошуємо Вас на проведення профілактичних оглядів в поліклініку за місцем мешкання.

     Адміністрація ТМО м. Лисичанська

    • Утвержден второй список граждан, утративших жилье в результате разрушения в 2014 году дома № 17 для предоставления денежной компенсации

     Сегодня, 11 мая, во время внеочередного заседания исполнительного комитета Лисичанского городского совета под председательством городского головы Сергея Шилина был утвержден второй список граждан, утративших жилье в результате разрушения в 2014 году дома № 17 квартала Октябрьской революции г. Лисичанска, для предоставления денежной компенсации. По мере поступления и подготовки документов исполкомом городского совета будут утверждаться следующие списки.

     С решением можно ознакомится переходя по следующей ссылке «Про затвердження списку громадян, які втратили житло в результаті руйнування в 2014 році будинку № 17 кв. Жовтневої революції м. Лисичанська, для надання грошової компенсації».

    • Біорізноманіття та сталий туризм

     Цього року, 22 травня, світ відзначатиме Міжнародний день біорізноманіття, проголошений Генеральною Асамблеєю Організацій Об’єднаних Націй у 2000 році на честь прийняття 22 травня 1992 року Конвенції про біорізноманіття.

     Міжнародний день біорізноманіття, це ще одна нагода звернути увагу широкої спільноти на актуальні проблеми збереження біорізноманіття, визначення його ролі у нашому повсякденному житті.

     Тема цьогорічного Міжнародного дня біорізноманіття: «Біорізноманіття та сталий туризм».

    • ДП "Первомайськвугілля" інформує

     ДП «Первомайськвугілля» має можливість реалізувати для потреб бюджетних організацій області високоякісне рядове вугілля марки ДГР 0-200 (енергетичне). У разі зацікавленості, звертатися до начальника управління по збуту та контролю якості вугільної продукції ДП «Первомайськвугілля» Трушкової Ольги Сергіївни, м.т. — 095 427 96 80.

     ДП «Первомайськвугілля»

    • Духовное наследие Луганщины...

     Под таким названием, сегодня, 19 мая, в Лисичанском городском краеведческом музее состоялось открытие выставки старинных икон, посвященное 10-летию Северодонецкой епархии Украинской православной церкви.

     Современная православная церковь активно участвует в жизни общества. С развитием духовности на Луганщине непосредственно связано и создание Северодонецкой епархии: строительство новых храмов, формирование парафии. Благодаря этому наш край укрепляется духовно.

    • ПАТ "Лиситчанськвугілля" інформує

     ПАТ «Лиситчанськвугілля» має можливість реалізувати для потреб бюджетних організацій області високоякісне рядове вугілля марки ДГР 0-200 (енергетичне). У разі зацікавленості, звертатися до заступника генерального директора з якості вугілля та стандартів ПАТ «Лиситчанськвугілля» Сенчакової Наталії Володимирівни, м.т. – 095 430 64 97.

     ПАТ «Лиситчанськвугілля»

    • В Лисичанске прошла Спартакиада инвалидов и их семей

     Вчера, 18 мая, на спортивной культурно-оздоровительной базе «Лисичанец» состоялась традиционная Открытая городская спартакиада инвалидов и членов их семей. Отметим, что два года подряд спартакиада не проводилась, а в этом году традиция проведения этого популярного мероприятия возродилась. Организатором спартакиады, по-прежнему, выступает отдел по делам семьи, молодежи и спорта Лисичанского городского совета.

    • Новели у сфері реєстрації громадських об'єднань

     Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 11.02.2016 № 99 «Про реформування територіальних органів Міністерства юстиції та розвиток системи надання безоплатної правової допомоги» міські, районні, міськрайонні, міжрайонні, районні у містах управління юстиції ліквідуються як юридичні особи публічного права, до повноважень яких входила державна реєстрація громадських об’єднань, їхніх відокремлених підрозділів, громадських об’єднань, що не мають статусу юридичної особи, місцевих та первинних професійних спілок, їх організацій та об’єднань, структурних утворень політичних партій, регіональних (місцевих) творчих спілок, територіальних осередків всеукраїнських творчих спілок, місцевих організацій роботодавців та їх об’єднань, підтвердження всеукраїнського статусу громадського об’єднання (далі — державна реєстрація громадських формувань).

    • У Лисичанську пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху

     Найцинніший у світі скарб — життя дитини, тому найважливішим завданням дорослих є і завжди буде його збереження. Отже, дорослі повинні навчити дітей правилам безпеки.

    • Управління власності Лисичанської міської ради інформує про проведення конкурсу з відбору виконавців робіт із землеустрою

     Мета проведення робіт — встановлення водоохоронних зон та прибережних захисних смуг річки Верхня Біленька.

     Дані про об’єкт із землеустрою: річка Верхня Біленька права притока річки Сіверський Донець тече південною частиною м. Лисичанська.

    • Сергій Шилін взяв участь в урочистому прийомі з нагоди 25-ї річниці співпраці між Україною та USAID

     11 травня у Києві міський голова Сергій Шилін взяв участь в урочистому прийомі з нагоди 25-ї річниці співпраці між Україною та USAID. На урочистий захід Сергія Івановича було запрошено директором Місії Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) пані Сюзан К. Фрітц.

    • Управління власності Лисичанської міської ради інформує про проведення конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки об'єктів комунальної власності

     Мета проведення незалежної оцінки — визначення ринкової вартості об’єктів для розрахунку орендної плати:

     Нежитлового приміщення за адресою: м. Лисичанськ, вул. ім. В. Сосюри, 347, площею 25,0 кв.м., балансоутримувач КП «ЛЖЕК № 3»;

     Нежитлового приміщення за адресою: м. Лисичанськ, просп. Перемоги, 134, площею 14,0 кв.м балансоутримувач КУ «ТМО»;

    • Свято вулиць - день єдності мікрорайону

     Як завжди в травні на базі НВК ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 — ДНЗ «Барвінок» відбувся традиційний для навчального закладу захід — Свято вулиць.

     У цьому році педагогічний колектив вирішив змінити формат свята — окрім вшанування ветеранів та дітей війни, звернули увагу на рядових жителів свого мікрорайону, простих, відкритих людей, чиї вчинки і діяльність викликають повагу.

    • Хмарні сервіси в загальноосвітніх навчальних закладах як чинник створення інноваційного простору в умовах розбудови Нової української школи

     Під такою назвою,11 травня, в Лисичанській спеціалізованій школі І–ІІІ ступенів № 8 відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар.

     В роботі семінару взяли участь заступник Лисичанського міського голови Ігор Ганьшин, керівник проекту «Хмарні сервіси в освіті», доктор педагогічних наук, завідувач відділу технологій відкритого навчального середовища Інституту інформаційних технологій і засобів навчання Національної академії педагогічних наук України (ІІТЗННАПНУ) Світлана Литвинова, заступник директора з науково-експериментальної роботи ІІТЗННАПНУ Ольга Пінчук, проректор з наукової роботи Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти (ЛОІППО) Ольга Касьянова. А також представники відділу освіти Лисичанської міської ради, методичних центрів освіти міст Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Старобільськ, заступники директорів шкіл та вчителі експериментальних майданчиків з міст Дніпро, Конотоп, Хмельницький, Охтирка.

    • Фінал міського етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл"

     Протягом року команди-рої 16 загальноосвітніх шкіл міста приймали участь у міських комплексних командних іграх військово-спортивного, культурно-інтелектуального та патріотичного спрямування.

     12 травня в ЦПРШМ пройшли завершальні змагання І етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

    • День Европы - международный праздник мира и единства

     Основой для появления этого праздника стало подписание Декларации Шумана. Этот исторический документ был подписан 9 мая 1950 года. Тогда в Париже собрались представители ряда европейских государств, которые решили объединить свои силы для промышленного развития и улучшения производства военной техники. Это стало фундаментом образования глобальной структуры, которая позже воплотилась в Европейском Союзе. Таким образом, ведущие европейские страны смогли избежать накопления военного потенциала друг против друга.

    • В Лисичанске празднуют День Победы (продолжение)

     Праздничные мероприятия ко Дню Победы сегодня, 9 мая, продолжились у мемориального комплекса «Память». Здесь состоялся торжественный митинг. Уже по традиции мероприятие началось с панихиды за упокой погибших во Второй мировой войне, которую провели представители духовенства города.

     Под звуки оркестра корзины с цветами к мемориалу возложили народный депутат Украины Сергей Дунаев, городской голова Сергей Шилин, председатель городской организации ветеранов Украины Юрий Положенцев и участник Второй мировой войны Виталий Федорович Филонович.

    • В Лисичанске празднуют День Победы

     Сегодня, 9 мая, Лисичанск празднует День Победы.
     72 года назад была одержана победа над нацизмом во Второй Мировой войне. И каждый год, каждую весну, именно в этот день мы вспоминаем тех, кто боролся за Победу, чтим память тех, кто погиб во имя Победы и вместе с ветеранами трогательно радуемся празднику Великой Победы.

    • В Лисичанске состоялся митинг в честь Дня памяти и примирения

     Сегодня, 8 мая, в День памяти и примирения, у братской могилы «Вечный огонь» состоялся траурно-торжественный митинг. Лисичане собрались здесь с цветами и лампадками, чтобы почтить память погибших во Второй мировой войне.

    • Выпускники Лисичанска готовы к защите Украины

     SAM_9005С 3 по 5 мая в общеобразовательных школах города прошли учебно-полевые сборы учащихся одиннадцатых классов, которые закончили изучение предмета «Защита Отечества». Учебные сборы — практические занятия, в ходе которых юноши допризывного возраста должны закрепить знания об основах воинской службы и получить навыки, которые будут необходимыми им в процессе прохождения этой самой службы.

     Отметим что, учебные стрельбы были организованы Лисичанским городским военным комиссариатом при поддержке Лисичанского городского совета.

    • У Лисичанську відбувся сольний концерт Олександри Ісаєнко

     25 травня в Лисичанській ДШМ № 1 відбувся сольний концерт учениці 2 класу вокально-теоретичного відділу Олександри Ісаєнко (викладач Тетяна Єжак).

     У програмі концерту звучали твори епохи бароко, класицизму, українські народні пісні, обробки творів українських авторів, романси. В першу чергу прозвучали номери з якими Олександра перемогла на відкритому обласному конкурсі академічного вокалу «Пісенне джерело». Декілька творів вона виконала у дуеті зі своїм викладачем.

    • В Лисичанском городском совете чествовали ветеранов

     Сегодня, 5 мая, в преддверии 72-й годовщины победы во Второй Мировой войне, в Лисичанском городском совете состоялась торжественная встреча руководства города с ветеранами войны, труда, детьми войны.

    • В школах естетичного виховання Лисичанська пройшли звітні концерти

     Цього тижня в школах естетичного виховання відбулись звітні концерти. Програму концертів склали кращі учнівські та викладацькі колективи, а також яскраві сольні виступи юних виконавців, багато з яких є переможцями Всеукраїнських та обласних конкурсів. в ході заходів відбулось нагородження учнів Міжнародних, Всеукраїнських та обласних конкурсів, їх викладачів та концертмейстерів, а також відмінників навчання. Директора шкіл привітали учнів з успішним закінченням навчального року та побажали подальшого розвитку талантів.

     Відділ культури Лисичанської міської ради

    • В Лисичанске состоялась очередная встреча с ветеранами

     Вчера, 4 мая, за несколько дней до праздника Великой Победы, прошла очередная встреча руководства города с ветеранами войны и труда, детьми войны. На этот раз гостей встречали в общеобразовательной школе № 14.

     В мероприятии приняли участие народный депутат Украины Сергей Дунаев, Лисичанский городской голова Сергей Шилин и его заместители, секретарь городского совета Эдуард Щеглаков, управляющий делами Александр Савченко, депутаты городского совета, председатель городской ветеранской организации Украины Юрий Положенцев, ветераны и дети войны, педагогический коллектив школы, учащаяся молодежь.

    • Моя незалежність

     З метою патріотичного виховання дітей та молоді, формування національної свідомості і любові до України, до 25-ї річниці незалежності України, в Новодружеській ДШМ серед учнів школи відбувся конкурс з виготовлення державних символів України «Моя незалежність». В конкурсі взяли участь 14 учнів школи, які представили на розгляд журі витвори декоративно — ужиткового мистецтва. За результатами конкурсу:

     І місце:

     — Карина Мустаєва (1 клас образотворчого мистецтва);

     — Марія Шевченко (2 клас фортепіано).

    • С праздником 9 Мая - Днем Великой Победы!

     Уважаемые ветераны, дорогие земляки!

     Искренне поздравляем вас с праздником Великой Победы, 72-й годовщиной победы над нацизмом во Второй мировой войне!

     Этот день лучинкой памяти живет в сердцах каждого из нас и является одним из самых значимых в нашей истории. Мы с признательностью благодарим всех, кто ковал Победу не жалея ни сил, ни собственной жизни. Мы помним и гордимся вашими подвигами. Рассказываем и будем рассказывать нашим детям и внукам о вашем героизме, доблести и отваге.

     Желаем вам крепкого здоровья, безмерного счастья, неугасающего оптимизма. Пусть душа будет согрета теплым майским солнцем, сердце наполнено надеждой и любовью, а на всей Земле царят мир и единство!

     Лисичанский городской голова Сергей Шилин,

     Лисичанский городской совет и его исполнительный комитет.

    • Fest Do!

     Під такою назвою 22 травня в Харківському державному культурному центрі відбувся I фестиваль-конкурс майстрів художнього слова.

     Для участі в конкурсі зареєструвалося близько 170 учасників з театральних колективів шкіл, закладів культури, Центрів дитячої та юнацької творчості з міст Харкова, Ізюму, Мерефи та Лисичанська у віці від 3 років до 41 року. Наше місто гідно представили: учасники літературного театру «Натхнення» театрального відділу Лисичанської ДШМ № 1 (керівник Ірина Кабанова); вихованці зразкової дитячої театральної студії «Арлекін» (керівник Ірина Кабанова) та народної театр-студії «Лімпопо» (керівник Надія Бражникова) Лисичанського міського ПК.

    • Зіграймо разом: Схід України

     22 травня на базі Сєвєродонецького обласного музичного училища ім. С.С. Прокоф’єва відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячих ансамблів та оркестрів виконавців на струнно-смичкових інструментах «Зіграймо разом: Схід України». Цього року він проходить в трьох містах України: Києві, Ужгороді та Сєвєродонецьку.

     У конкурсі взяли участь представники різних міст Луганської та Донецької областей. Змагалися 13 колективів у різних вікових категоріях.

    • "Змінимо країну разом"

     Важливою подією для освітян Луганщини став другий візит до м. Львова в рамках проекту «Змінимо країну разом» з метою професійного та культурного обміну.

     До складу делегації з відділу освіти Лисичанської міської ради були включені Мілішкевич М.М. (директор ЗОШ № 13), Щеглакова В.В. (завуч багатопрофільної гімназії), Мовчан М.В. (завуч ЗОШ № 7), Бражникова Т.І. (завідувач ДНЗ № 8 «Світлячок»).

    • Пісенне джерело

     22 травня на базі Сєвєродонецького обласного музичного училища ім. С.С.Прокоф’єва з метою розвитку академічного вокального мистецтва, популяризації академічного дитячого та юнацького сольного співу відбувся обласний відкритий конкурс сольного академічного вокалу «Пісенне джерело». В конкурсі взяли участь представники з міст Луганської області: Рубіжне, Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Новодружеськ, Сватове, Кремінна, всього 36 учасників. Конкурс проводився у трьох вікових категоріях: I категорія — 9-11 років; II категорія — 12-14 років; III категорія — 15-18 років.

    • У Лисичанську відкрився Пункт Європейської інформації - "Європейський вектор"

     Напередодні святкування Дня Європи в Україні, 20 травня в центральній бібліотеці відкрився Пункт Європейської інформації — «Європейський вектор». На заході були присутні викладачі навчальних закладів міста, учнівська та студентська молодь, а також користувачі бібліотеки.

     Одним із пріоритетних напрямків стратегічного розвитку України є інтеграція нашої держави до Європейського співтовариства. Центральна бібліотека перша бібліотека в Луганській області, яка стала переможницею за проектом Української бібліотечної асоціації «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в Пункті Європейської інформації в бібліотеках» за підтримки програми Європейського союзу «Еразмус +» (Жан Моне).

    • У Лисичанську для мешканців міста відбувся звітний концерт народної хорової капели ім. Є. Мануйлова

     22 травня в літературно-музичній вітальні Лисичанського міського ПК відбувся звітний концерт народної хорової капели ім. Є. Мануйлова (керівник Володимир Бадунь) для мешканців міста.

     Гості заходу ознайомились з історією створення і творчої діяльності народної хорової капели. Під час концерту була представлена презентація творчості колективу. У виконанні капели прозвучали пісні різноманітної тематики: духовні, воєнні, жартівливі.

    • Золотий зорепад

     14-16 травня у м. Дніпропетровськ відбувся VIII Відкритий Міжнародний фестиваль-конкурс музики і академічного вокалу «Золотий зорепад».

     Конкурс відбувся з метою вдосконалення композиторської, інструментальної та вокальної майстерності, а також сприяння естетичному вихованню підростаючого покоління, розвитку таланту і творчого потенціалу юних виконавців.

    • Барвиста писанка

     З 18 квітня по 10 травня до Великодніх свят Луганським обласним центром народної творчості був проведений фото — Інтернет — конкурс «Барвиста писанка», в якому взяли участь 10 майстринь декоративно — ужиткового мистецтва, члени клубу «Райдуга талантів».

     Конкурс проводився з метою збереження, розвитку та популяризації народної творчості і аматорського мистецтва.

     За підсумками Інтернет — голосування лисичани посіли призові місця, а саме:

    • Різьблена казка

     Сьогодні, 18 травня, до Міжнародного дня музеїв, в виставковій залі міського краєзнавчого музею відбулось урочисте відкриття персональної виставки творчих робіт різьбяра, Заслуженого майстра народної творчості України Олександра Романенко «Різьблена казка» (с. Гречишкіне, Новоайдарського району Луганської області).

     На відкритті були присутні заступник голови Луганської військово-цивільної адміністрації з питань соціальної та гуманітарної сфер Ольга Лішик, начальник відділу культури Людмила Ткаченко, Заслужений майстер народної творчості України Олександр Романенко, учнівська молодь та творча інтелігенція міста.

    • Чарівний світ мистецтва

     14 травня на базі Сєвєродонецького обласного музичного училища ім. С.С. Прокоф’єва відбувся Гала-концерт переможців обласних художніх та музичних конкурсів.

     В урочистостях взяли участь керівництво області, начальники відділів та управлінь культури міськрад та райдержадміністрацій, директори шкіл естетичного виховання, викладачі та учні. Урочистий захід розпочався в холі виступом оркестру духових інструментів Сєвєродонецької ДМШ № 2, який став переможцем обласного конкурсу оркестрів духових інструментів.

    • З нагоди Дня пам'яті жертв політичних репресій у Лисичанську відбулась зустріч з Левком Лук'яненком

     13 травня у приміщенні Лисичанського краєзнавчого музею відбулась зустріч мешканців міста з Героєм України, Лауреатом державної премії Т. Г. Шевченка, українським письменником, громадсько-державним діячем, одним із творців незалежності України Левком Григоровичем Лук’яненком. У зустрічі також взяли участь українська письменниця, член Національної спілки письменників України Світлана Талан; протоієрей секретар Луганської та Старобільської єпархії Української православної Церкви Київського патріархату Анатолій Назаренко; голова Вінницької крайової організації Української Республіканської Партії Ігор Паризький. На заході були присутні секретар Лисичанської міської ради Едуард Щеглаков, заступник міського голови Ігор Ганьшин, керуючий справами Олександр Савченко.

    • Привітання керівника Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Геннадія Москаля

     Шановні жителі Луганщини!

     Дорогі земляки!

     Від усього серця вітаю вас із світлим Днем Святої Трійці!

     Свято П’ятидесятниці відзначається з особливою шаною та теплими почуттями, оскільки воно уособлює одвічні величні постулати християнської моралі й принципу людської єдності.

     У цей день благодать Божа оновлює та перетворює духовний світ кожного християнина, подає надію на добро, дарує тепло й радість серцю та спокій душі.

     Бажаю кожній родині, кожній оселі злагоди, порозуміння та добробуту. Хай довгоочікуваний мир запанує на нашій багатостраждальній благословенній луганській землі!

     З повагою,

     Геннадій Москаль, керівник Луганської обласної військово-цивільної адміністрації

    • "Атлантіс" здобув 76 призових місць на Всеукраїнських відкритих рейтингових змаганнях

     На минулих вихідних у м. Лисичанськ відбулись Всеукраїнські відкриті рейтингові змагання зі східних, циганських, індійських танцях, сучасній хореографії, народним танцям та хіп-хопу. В змаганнях прийняла участь зразкова студія східного танцю «Атлантіс» (керівник Ірина Гончарова).

     Змагатися довелось, як завжди, з великою кількістю танцювальних клубів з різних міст Луганської і Донецької областей. Всього у фестивалі прийняли участь 367 учасників.

    • Шановні працівники хімічної промисловості Луганської області!

     Щиросердно вітаю вас із професійним святом — Днем хіміка!

     Висловлюю вам вдячність за невтомну й самовіддану працю на благо України.

     Хімічна промисловість — це провідна, базова галузь економіки як всієї країни, так і нашої області зокрема. Тому її розвитку приділяється значна увага з боку влади, бо вона є складовою національної безпеки держави та добробуту її громадян.

     Хімічна галузь Луганщини завжди була лідером серед інших за обсягами виробництва, обсягами експорту продукції та рівнем технологічного розвитку. Нові відносини з Європейським Союзом відкривають для хімічної промисловості України перспективні можливості. Сподіваюся, що це дасть новий поштовх для впровадження прогресивних технологій, сучасного підходу для реформування цієї галузі.

     Дякую усім хімікам, за те, що ви в ці непрості часи, долаючи труднощі й негаразди, докладаєте чимало зусиль для збереження та розвитку хімічного комплексу регіону.

     Упевнений, що завдяки вашій наполегливій праці хімічна галузь Луганщини залишиться лідером промисловості, забезпечуючи роботою десятки тисяч жителів області.

     Хай і надалі вашими зусиллями зростає технологічний рівень хімічної галузі, хай втілюються в життя усі ваші задуми на благо України та нашої рідної Луганщини! Миру вам, добра та впевненості у завтрашньому дні!

     З повагою,

     Геннадій Москаль, керівник Луганської обласної військово-цивільної адміністрації

    • Міні Міс - 2016

     14 травня в Лисичанському міському Палаці культури відбувся конкурс краси та таланту «Міні Міс — 2016».

     Тижні кропіткої підготовки не пройшли марно. Рівень майстерності учасниць цього року здивував не лише глядачів, але й журі, до складу якого увійшли: представник торгової мережі «Кураж» Нора Арусханян, яка була спонсором заходу, керівник народної театр-студії «Лімпопо» Надія Бражникова та заступник директора з навчальної роботи Лисичанської ДШМ № 1 Олена Духновська.

     В цьому році за звання «Міні Міс» змагались 15 талановитих красунь нашого міста, і лише двом з них пощастило одержати жадану перемогу в конкурсі. Учасниці змагались в двох вікових категоріях: від 6 до 7 років та від 8 до 9 років.

    • Шановні прикордонники Луганщини!

     Щиросердно вітаю вас із професійним святом — Днем прикордонника!

     Другий рік ви зустрічаєте своє свято в складних умовах нової військово-політичної реальності. Проти нашої країни здійснена військова агресія колись дружньої братської країни — Російської Федерації. Російські окупаційні війська та керовані ними місцеві озброєні бандформування захопили українські землі, тероризують мирне населення, вбивають та калічать наших військових.

     Ви на передньому рубежі захисту суверенітету України, її державних кордонів, територіальної цілісності. Я пишаюся героїзмом луганських прикордонників, їх відданістю справі служіння Україні та українському народові. Упевнений: на ваших подвигах будуть виховуватися справжні патріоти та наступні захисники кордонів Держави.

     Рік тому вся країна дізналася, як прикордонники під Державний Гімн України мужньо відбивали від штурму бандитів Луганський прикордонний загін.

     Під шквальним вогнем ворога ви до останнього захищали наші священні кордони на пунктах пропуску «Ізварине» відділу прикордонної служби «Краснодон», «Довжанський» відділу прикордонної служби «Бірюкове», відділу прикордонної служби «Дякове».

     Вічна пам’ять та слава загиблим прикордонникам, які віддали життя, виконуючи свій професійний обов’язок. Шана прикордонникам, які сьогодні несуть бойову варту, захищаючи усіх нас від окупантів та терористів!

     Бажаю вам витримки, бадьорості духу, подальших успіхів у виконанні відповідальних державних завдань!

     З глибокою повагою,

     Геннадій Москаль, керівник Луганської обласної військово-цивільної адміністрації

    • 20 травня - відкриття Пункту європейської інформації "Європейський вектор"

     20 травня об 11.00, напередодні святкування днів Європи в Україні в центральній міській бібліотеці (пр. Перемоги, 94) відбудеться відкриття Пункту європейської інформації «Європейський вектор». Центральна бібліотека перша бібліотека в Луганській області, яка стала переможницею за проектом Української бібліотечної асоціації в межах програми Європейського Союзу «Еразмус + (Жан Моне)».

     Діяльність Пункту європейської інформації дозволить підвищити рівень обізнаності жителів Лисичанська із сучасними євроінтеграційними та міжнародними процесами, надасть вільний доступ до інформації про Європейський Союз, його структуру, керівні органи, соціально-економічні, юридичні, політичні та культурні аспекти, допоможе дізнатися про політику європейської інтеграції України та європейські цінності.

    • Розпорядження керівника Луганської обласної військово-цивільної адміністрації від 26.05.2015р. № 169

     Про відзначення 19-ї річниці Конституції України 

    • Пасхальний вернісаж

     Громадською ініціативою «Відновлення Донбасу» підведено підсумки конкурсу вишивки, бісерного плетіння та декоративно-прикладного мистецтва «Пасхальний вернісаж». Конкурс проходив з 3 лютого по 8 квітня 2016 року, за цей час до фонду надійшло більше 100 робіт від дорослих та дітлахів з різних міст Луганщини та Донеччини.

     Від м. Лисичанська в конкурсі взяли участь п’ять майстринь: Лариса Лисицька, Олена Богомолова, Світлана Тєлушка, Оксана Васильєва та Надія Бажинова. Майстрині представили шість робіт в різній техніці виконання.

     За підсумками голосування було визначено сім переможців, серед яких наша майстриня Світлана Тєлушка, яка одержала перемогу у категорії серед дорослих з конкурсною роботою «І зрадіє серце Ваше...».

    • Заступник керівника Луганської обласної військово-цивільної адміністрації: "Тільки після досягнення миру шляхом дипломатичних перемовин можливі вибори на Донбасі"

     Днями Луганську обласну військово-цивільну адміністрацію відвідала делегація Національних Зборів Французької республіки у супроводі радника Посольства Франції в Україні пана Крістіана Бек.

     На зустрічі обговорювалися питання децентралізації влади, вирішення проблем переселенців: гуманітарна допомога, забезпечення житлом, медикаментами, навчання дітей тощо.

    • У Лисичанську відбулись заходи до Дня примирення та Дня Перемоги у Другій світовій війні

     Традиційно, щороку у травні ми відзначаємо День примирення та День Перемоги у Другій світовій війні. Дорогою ціною заплатив український народ за перемогу у найстрашнішій за всю історію війні 1939-1945 рр. Протягом тижня в закладах культури міста відбулись урочисто-святкові заходи, присвячені цим знаменним датам.

     В міському краєзнавчому музею відбулась зустріч учасників та дітей війни зі студентською молоддю міста «Ваш подвиг у нашій пам’яті». В ході заходу тяжкими спогадами з присутніми поділились почесні ветерани. Вони розповідали кожен свою життєву історію, чия, ще дитяча доля, була повністю зруйнована війною. У кожного з виступаючих були вагомі родинні втрати. Їх розповідь супроводжувалась біллю та слізьми, які вони не змогли приховати від слухачів. Хвилиною мовчання присутні вшанували жертв Другої світової війни.

    • У Луганській обласній ВЦА провели нараду з питань енергозбереження

     У Луганській обласній військово-цивільній адміністрації 21 травня пройшла нарада з питань реалізації державної програми підтримки до переходу на альтернативне опалення та стимулювання населення через відшкодування частини суми кредиту «Ощадбанком». У нараді під головуванням першого заступника керівника Луганської обласної ВЦА Михайла Пухтаєвича взяли участь заступник керівника ЛОВЦА Олександр Голуб, представники Департаменту промисловості та енергозбереження ЛОДА, міські голови та голови райдержадміністрацій.

    • Пісні, опалені війною

     Під такою назвою 5 травня у Біловодському районному будинку культури відбувся обласний фестиваль хорових колективів ветеранів війни і праці, який проводиться з метою популяризації вокально-пісенного мистецтва хорових колективів, вивчення історичного минулого нашої країни та з метою виховання у молоді патріотизму і почуття любові до рідного краю.

     У фестивалі взяли участь народні хорові колективи Луганської області.

    • Перший заступник керівника Луганської обласної військово-цивільної адміністрації: "Реформа місцевого самоврядування на території Луганської області вже почалася"

     13 травня у прес-центрі за участю першого заступника керівника Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Михайла Пухтаєвича та експерта офісу реформ у Луганській області Ігоря Агібалова пройшов традиційний брифінг для ЗМІ з питання реалізації Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» на території Луганської області.

    • Акордеон solo

     Під такою назвою 4 травня в концертному залі Лисичанської дитячої музичної школи № 2 відбулося свято акордеона, концерт випускників школи Іллі Балабана та Маргарити Борзенко.

     Балабан Ілля навчався грі на акордеоні з 2008 по 2014 рік. У своєму творчому багажі вже має два сольних концерти, неодноразово ставав призером обласного огляду-конкурсу індивідуальної виконавської майстерності учнів ШЕВ та переможцем Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Обдарована молодь-2016».

    • Розпорядження керівника Луганської обласної військово-цивільної адміністрації від 13.05.2015р. № 177

     Про вжиття додаткових заходів щодо регулювання господарської діяльності на окремих територіях

    • В Лисичанську пройшли патріотичні флешмоби (фоторепортаж)

     З нагоди відзначення 71-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 71-ї річниці завершення Другої світової війни у закладах культури міста Лисичанська проведено патріотичну акцію «Луганщина за мир», основною метою якої стало привернення уваги дітей та молоді до питань збереження миру, дотримання принципів свободи, добра, гуманності і поваги.

     В рамках акції були проведені майстер — класи для усіх бажаючих з виготовлення паперових голубів, бесіди та інформаційні хвилинки, присвячені символам Перемоги та питанням збереження миру. По завершенню майстер-класів всіх учасників було запрошено на флешмоби, під час яких діти демонстрували свої вироби з побажаннями миру.

    • Розпорядження керівника Луганської обласної військово-цивільної адміністрації від 07.05.2015р. № 168

     Про вжиття додаткових заходів контролю у сфері дорожнього руху

    • У Лисичанську відбулось відкриття виставки "Іноземні інвестиції в Україну. Кінець ХІХ ст. - початок ХХ ст. Частина перша: Бельгія"

     29 квітня в Лисичанському міському краєзнавчому музею відбулось урочисте відкриття пересувної виставки «Іноземні інвестиції в Україну. Кінець ХІХ ст. —  початок ХХ ст. Частина перша: Бельгія». Подія відбулась за підтримки Посольства Бельгії в Україні.

     На заході були присутні Надзвичайний і Повноважний посол Королівства Бельгія в Україні Люк Якобс з дружиною,  заступник голови Луганської військово-цивільної адміністрації з питань соціальної та гуманітарної сфер Ольга Лішик, Лисичанський міський голова Сергій Шилін, заступник міського голови Ігор Ганьшин та керуючий справами Олександр Савченко, куратор Мистецького напрямку Українського кризового медіа-центру Леонід Марущак, меценат, фундатор виставки Дмитро Піркл, а також інтелігенція міста.

    • Розпорядження керівника Луганської обласної військово-цивільної адміністрації від 12.05.2015р. № 173

     Про вжиття додаткових заходів щодо транспортного обмеження руху транспортних засобів через лінію розмежування сторін

    • Привітання керівника Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Генадія Москаля

     Дорогі ветерани!

     Шановні земляки!

     Від щирого серця вітаю кожного з вас із 70-ою річницею Перемоги над нацизмом у Європі!

     Український народ заплатив високу ціну за звільнення від нацистських загарбників.

     Жертвами військових дій і каральних операцій, загиблими у боях з ворогом, у концентраційних і трудових таборах стали мільйони наших співвітчизників. Вічна їм пам’ять.

     Наші земляки з честю пройшли всі випробування Другої світової війни, адже у них була любов до Батьківщини. Вона долала і страх, і смерть, і втрати...

     У них була заповітна мета — Перемога, для якої нічого не шкодували.

    • Про затвердження регіональної ради підприємців при облдержадміністрації у новому складі

     Розпорядження керівника військово-цивільної адміністрації № 155 від 29.04.2015р. – Про затвердження регіональної ради підприємців при облдержадміністрації у новому складі

    • Иммунопрофилактика: "ЗА" и "ПРОТИВ"

     Иммунопрофилактика или вакцинация — одна из наиболее обсуждаемых в последнее время тем. Причем некоторые журналисты в погоне за сенсацией, освещают только ее отрицательные проявления. Сегодня государство регламентирует и обеспечивает вакцинацию против 10 заболеваний: туберкулеза, дифтерии, столбняка, коклюша, полиомиелита, гепатита В, гемофильной инфекции, кори, краснухи, эпидпаротита.

     На основании Закона Украины «О правах граждан», родители имеют право отказаться от вакцинации, написав заявление, которое вклеивается в амбулаторную карту ребенка. А что дальше?

    • Осторожно - грибы!

     clip_image002

     Ежегодно, в Луганской области и в нашем городе складывается напряженная ситуация с массовыми отравлениями населения дикорастущими грибами.

     Так, в городе Лисичанске, за период 1992-2014 годов пострадало от отравлений грибами 230 человек, из них 21 ребенок. Умерло от отравлений дикорастущими грибами 34 человека, из них 4 ребенка.

     Смертельные отравления дикорастущими грибами вызываются, прежде всего, бледной поганкой, которую пострадавшие ошибочно принимают за сыроежки, шампиньоны и другие, наиболее встречающиеся в нашей области грибы.

    • Відповіді на запитання громадян щодо житлово-комунальних субсидій (з офіційного сайту Мінсоцполітики)

     1. Скільки часу відводиться чиновникам на розгляд питання —надавати чи ні конкретній людині субсидію? Час рахується з моменту відправки документів поштою, чи з дня отримання? Як я дізнаюся, чи надано мені субсидію?

     Рішення про призначення (непризначення) субсидії приймається протягом десяти днів після подання заяви та отримання відомостей:

     від організацій-надавачів послуг — про забезпеченість комунальними послугами, їх вартість;

     від житлово-експлуатаційних організацій або інших органів, що визначені місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, а у сільській місцевості від сільських (селищних) рад — про склад зареєстрованих у житлових приміщеннях осіб;

     від ДФС, ПФУ — про доходи.

    • Вітаємо команду Лисичанська з перемогою

     28 травня 2016р. на базі Сєверодонецького стадіону «Хімік» відбулась матчева зустріч з міні-футболу серед команд працівників органів місцевого самоврядування та депутатського корпусу Лисичанської та Сєверодонецької міських рад. Зустріч була присвячена Дню міста Сєверодонецька та Дню робітників хімічної промисловості.

     В наполегливій боротьбі на футбольному полі перемогу здобула команда м. Лисичанськ з рахунком — 4:2 та отримала Подяку та Кубок переможців.

     Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради

    • У Лисичанську відбувся чемпіонат міста зі спортивної акробатики та стрибків на акробатичній доріжці

     21 травня в Лисичанській міській ДЮСШ пройшов чемпіонат міста Лисичанськ зі спортивної акробатики та стрибків на акробатичній доріжці, в якому взяли участь 70 спортсменів.

     Вихованці ДЮСШ посіли перші місця в наступних категоріях:

     Юнаки 2005-07 р.н.

     — Гліб Цюпка, Юрій Пономарьов.

    • Лисичанські кікбоксери взяли участь у Відкритому турнірі на Кубок міського голови міста Сватове

     21 травня у м. Сватове пройшов Відкритий турнір на Кубок міського голови міста Сватове з кікбоксингу (розділ лоу-кік), в якому взяли участь 200 спортсменів із міст Лисичанськ, Рубіжне, Сєвєродонецьк та Сватове.

     Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

     С.К. «Вітязь»

     І місце — Дмитро Живага (90+кг);

    • Команда Лисичанська взяла участь у Спартакіаді державних службовців та працівників органів місцевого самоврядування Луганської області

     Минулої суботи, 21 травня, в м. Кремінна на спортивній базі «Олімп» відбувся зональний етап Спартакіади державних службовців та працівників органів місцевого самоврядування Луганської області, в якому взяли участь команди Кремінського, Попаснянського Сватівського Троїцького районів та міст Лисичанськ, Сєвєродонецьк та Рубіжне.

     Команда міста Лисичанськ посіла 5-6 місце, набравши однакову кількість балів із командою м. Рубіжне.

    • Лисичанські гімнасти - серед призерів Кубку Луганської області

     З 19 по 21 травня в м. Рубіжне проходив Кубок Луганської області серед дорослих зі спортивної гімнастики, в якому взяли участь 40 спортсменів із міст Лисичанськ, Сєвєродонецьк та Рубіжне.

     Вихованці Лисичанської МДЮСШ показали наступні результати:

     МС

     І місце — Аліна Чепелева;

     ІІІ місце — Валерія Лавська.

    • Лисичанські спортсмени отримали призові місця на Кубку України з акробатичного рок-н-ролу

     21 травня в м. Харків пройшов Кубок України з акробатичного рок-н-ролу серед пар та команд формейшн, в якому взяли участь понад 300 спортсменів з Київської, Харківської, Дніпропетровської, Житомирської, Луганської та Запорізької областей.

     Лисичанські спортсмени вибороли призові місця в наступних категоріях:

     Категорія «Б-клас»

     • І місце — Данило Полозов — Марія Науменко;
     • ІІ місце — Богдан Белянський — Ганна Фіщук.
     • У Лисичанську відбувся відкритий чемпіонат Луганської області з Айкідо

      14 та 15 травня в спортивній споруді, розташованій за адресою: вул Європейська, 87, пройшов відкритий чемпіонат Луганської області з Айкідо серед дітей, юніорів, юнаків та дорослих, в якому взяли участь 80 спортсменів з Лисичанська та Сєвєродонецька.

      Вихованці Лисичанської МДЮСШ вибороли І місце в наступних номінаціях:

      «Синай»

      Назар Резніков, Катерина Алейнікова, Дмитро Коржовський, Тарас Голотько, Максим Узун, Тетяна Лопата, Микита Рижков, Ілля Кохановський, Єгор Дмитренко, Олег Морозов.

     • Лисичанські легкоатлети - серед переможців відкритого Кубку області

      14 та 15 травня в м. Кремінна проходив відкритий Кубок області серед юніорів з легкої атлетики, в якому взяли участь 90 спортсменів із 7 міст та районів Луганської області.

      Лисичанські спортсмени вибороли призові місця в наступних вікових категоріях:

      • Вікторія Орлова — І місце стрибки в довжину та І місце потрійний стрибок.
      • Артем Алфімов — І місце — біг 800 м, І місце — біг 1500 м.
      • Лілія Овчиннікова — І місце — біг 1500 м, біг — 3000 м.
      • У Лисичанську відбувся відкритий чемпіонат міста зі спортивної гімнастики "Лисичанська весна"

       6 та 7 травня у Лисичанській міській ДЮСШ проходив відкритий чемпіонат міста зі спортивної гімнастики «Лисичанська весна», присвячений пам’яті Володимира Матліна, в якому взяли участь 40 спортсменів з Лисичанська та Сєвєродонецька.

       Вихованці Лисичанської ДЮСШ показали наступні результати:

       МС

       • І місце — Аліна Чепелєва.
       • Відбувся 9-й традиційний Всеукраїнський турнір з боксу, присвячений пам'яті ліквідаторів аварії на ЧАЕС

        14 травня в смт. Ківшарівка (Харківська область) пройшов 9-й традиційний Всеукраїнський турнір з боксу серед юнаків, присвячений пам’яті ліквідаторів аварії на ЧАЕС.

        Лисичанські спортсмени показали наступні результати в своїх вагових категоріях:

        • І місце — Олександр Корнєв (39 кг);
        • І місце — Іван Ямпольський (45 кг);
        • У Лисичанську відбувся чемпіонат Луганської області з акробатичного рок-н-ролу

         14 травня в Лисичанському ЦПРШМ пройшов чемпіонат Луганської області з акробатичного рок-н-ролу, в якому взяли участь 60 спортсменів з міст Лисичанськ та Сєвєродонецьк.

         Вихованці Лисичанської МДЮСШ показали наступні результати:

         Категорія «Діти»

         • І місце — Богдан Іщенко—Ірина Ткаченко.

         Категорія «Юнаки»

        • Лисичанські спортсмени на чемпіонаті Луганської області зі стрибків на батуті (стрибки на акробатичній доріжці)

         10 травня в м. Сєвєродонецьк пройшов чемпіонат Луганської області зі стрибків на батуті (стрибки на акробатичній доріжці), в якому взяли участь 20 спортсменів із міст Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Рубіжне.

         Лисичанські спортсмени вибороли призові місця в наступних вікових категоріях:

        • У Лисичанську відбувся перший етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура") серед студентів державних професійно-технічних навчальних закладів

         Вчора, 12 травня, на стадіоні «Шахтар» пройшов перший етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)серед студентів державних професійно-технічних навчальних закладів. Даний захід проводився в нашому місті вперше.

         Учасниками Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») виступили учні шести професійно-технічних ліцеїв міста Лисичанська.

        • Лисичанські боксери - переможці відкритої першості, присвяченої Дню Перемоги

         6 та 7 травня в м. Рубіжне пройшла відкрита першість ДЮСШ «Зеніт» з боксу, присвячена Дню Перемоги. В змаганнях взяли участь понад 60 спортсменів і міст Рубіжне, Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Щастя, Кремінна та селища Мілове.

         Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

         • І місце — Олександр Корнєв (39 кг);
         • І місце — Павло Жуков (42 кг);
         • І місце — Іван Ямпольський (45 кг);
         • Ростислав Кузнецов - призер Міжнародного юнацького турніру з бадмінтону

          З 5 по 8 травня в м. Київ проходив Міжнародний юнацький турнір з бадмінтону серед юнаків та дівчат 2003р.н., в якому взяли участь 70 спортсменів із міст Київ, Дніпропетровськ, Харків, Миколаїв, Одеса, Вінниця та Лисичанськ.

          Вихованець Лисичанської ДЮСШ Ростислав Кузнецов виборов ІІІ місце в одиночній категорії та ІІІ місце в парній категорії.

          Спортсмен був нагороджений кубком та медаллю.

          Підготував спортсмена тренер Анатолій Кондратюк.

          Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради

         • Напередодні великого свята (відео)

         • День Победы в Лисичанске (видео)

         • Особливості зняття касового апарату з реєстрації у разі відсутності зв'язку із центром сервісного обслуговування

          Скасування реєстрації реєстраторів розрахункових операцій (РРО) регламентується Порядком реєстрації та застосування РРО, що застосовуються для реєстрації розрахункових операцій за товари (послуги), затвердженим наказом Міністерства фінансів України від 14 червня 2016 року № 547 (далі-Порядок).

         • Акценты. Итоги недели (видео)

          Выпуск № 17 от 11 мая 2012 г.

           • Богатырские игры в Лисичанске.
           • Городские гулянья в честь Дня Победы.
           • Навстречу 70-летию 279-й стрелковой дивизии.
           • Субботник в южной части города.
           • Последний звонок в школе № 8.
           • Турнир самбистов прошел в Лисичанской ДЮСШ.
           • На спартакиаде допризывной молодежи.
           • «Скерцо» — лауреат фестиваля «Крымская весна».

         • З початку року платники Лисичанського регіону сплатили понад чотири мільйони гривень плати за землю

          preview2«За січень — квітень 2017 року до місцевого бюджету надійшло 4 млн 313,4 тис. грн плати за землю» — повідомила начальник управління податків і зборів з юридичних осіб ДПІ у м. Лисичанську Олена Листопад. — Із загальної суми 3 млн 449,3 тис. грн надійшло від платників податків — юридичних осіб та 864,1 тис. грн — від фізичних.

         • Акценты. Итоги недели (видео)

          Выпуск № 18 от 18.05.2012 г.

          • В Лисичанске прошла Спартакиада инвалидов.
          • Молебен в честь иконы "Неупоимая чаша".
          • Детская игровая площадка на Тракторовке.
          • Дому пионеров – 75.
          • Ярмарка в детском саду "Росинка".
          • В ДЮСШ прошёл Чемпионат по спортивной гимнастике.
          • Президент Украины наградил лисичанского ветерана А. Брыченко.
         • Лисичанські платники з початку року поповнили державний бюджет майже на 12 мільйонів гривень ПДВ

          Як повідомила начальник управління податків і зборів з юридичних осіб Олена Листопад, за січень—квітень поточного року до державного бюджету було спрямовано 11 млн 796,2 тис. грн. податку на додану вартість, з яких 169,0 тис. грн. перераховано суб’єктами господарювання фізичними особами — підприємцями.

         • АКЦЕНТЫ ДНЯ (видео)

          Выпуск № 19 от 23.05.2012 г.

          • На 41-й микро тянут новый водовод
          • В Приволье освятили новый храм
          • ЕвроMaйdаns в школе № 28
          • День работников культуры
         • Державна податкова інспекція відповідає на запитання

          0020-500x280ЗАПИТАННЯ: Чи є право на включення процентів до податкової знижки, якщо об’єкт іпотеки продано?

          ВІДПОВІДЬ: Право на включення суми процентів за користування іпотечним житловим кредитом до податкової знижки зберігається, навіть якщо платник податків протягом звітного року здійснив продаж предмета іпотеки. Головна мета — предмет іпотеки має бути визначений платником податків як основне місце його проживання в період здійснення понесених витрат.

         • Акценты. Итоги недели (видео)

          Выпуск № 19 от 25.05.2012 г.

          • Последний звонок в школе № 12.
          • С.Дунаев: программа по энергосбережению будет продолжена.
          • Турнир по дзюдо прошёл в Рубежном.
          • Юбилей Лисичанской школы искусств № 1.
          • Воздушные змеи - в лисичанском небе.
         • 1 июня заканчивается срок уплаты

          - рентной платы за апрель 2017г. плательщиками, у которых базовый налоговый (отчетный) период равен календарному месяцу.

          Государственная налоговая инспекция г. Лисичанска

         • Акценты дня

          Выпуск № 20 от 30.05.2012 г.

          • На 32-й сессии Лисичанского горсовета
          • День пограничника отметили на городском уровне
          • Противостояние в Рубежном
          • Изменения в расписании движения поездов
         • 30 мая заканчивается срок уплаты

          • — НДС за апрель 2017г.плательщиками, уплачивающими его ежемесячно;
          • — налога на доходы с начисленного, но не выплаченного дохода, за апрель 2017г.;
          • 29 мая заканчивается срок уплаты

           - единого взноса за апрель 2017г. горными предприятиями.

           Государственная налоговая инспекция г. Лисичанска

          • Застосування штрафних санкцій за ПДВ-порушення

           ДПІ у м. Лисичанську інформує: згідно зі статтею 1201 Податкового кодексу України (далі-ПКУ) за порушення граничного строку, визначеного статтею 201 ПКУ для реєстрації податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі-ЄРПН), або відсутність такої реєстрації передбачено, що до платника податку на додану вартість, на якого відповідно до вимог статей 192 та 201 ПКУ покладено обов’язок щодо реєстрації податкових накладних в ЄРПН, застосовуються штрафні санкції у визначених розмірах.

          • Лисичанськ: підсумки деклараційної кампанії - 2017

           «За підсумками цьогорічної кампанії по декларуванню доходів, отриманих у 2016 році громадянами міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля подано 239 декларацій. Сума задекларованих доходів складає 14 млн 310,1 тис. грн. — повідомив начальник відділу адміністрування податку на доходи фізичних осіб управління податків і зборів з фізичних осіб ДПІ у м. Лисичанську Михайло Мельник. — До відповідних бюджетів громадяни Лисичанського регіону спрямують 472,6 тис. грн.податку на доходи фізичних осіб та 113,7 тис. грн. військового збору, що більше на 21,8 тис. грн., ніж у минулому році».

          • Щодо реєстрації колективних договорів

           Протягом I кварталу 2014 року Управлінням праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради проведена повідомна реєстрація 25 колективних договорів, змін і доповнень до них підприємств, установ, організацій м. Лисичанська. Оприлюднюємо перелік колективних договорів (змін та доповнень) зареєстрованих Управлінням протягом січня – березня 2014 р.:

          • З початку року платниками Лисичанського регіону сплачено понад 80 мільйонів гривень єдиного соціального внеску

           «За січень—квітень поточного року, платники міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля, сплатили 80 млн 413,2 тис. грн єдиного соціального внеску (ЄСВ)», — повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ДПІ у м. Лисичанську Сергій Макаренко.

           Нагадаємо, платниками єдиного внеску є роботодавці, працівники і фізичні особи — підприємці, в тому числі ті, які обрали спрощену систему оподаткування.

          • Щодо погашення заборгованості із заробітної плати у м. Лисичанську

           Загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати на підприємствах міста Лисичанська (з урахуванням економічно активних підприємств, суб’єктів господарювання, щодо яких реалізовуються процедури відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом, а також економічно неактивних підприємств) на 01.05.2014р. становила 10834,1 тис. грн.

          • Державна податкова інспекція м. Лисичанська відповіда на запитання

           ЗАПИТАННЯ: Чи є об’єктом оподаткування податком на доходи фізичних осіб збільшення розміру добових витрат на відрядження понад встановлені норми та яким чином це відображається в податковому розрахунку за формою 1ДФ?

           ВІДПОВІДЬ: Сума збільшення розміру добових витрат на відрядження понад встановлені норми включається до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку та відображається в податковому розрахунку за формою 1ДФ під ознакою «118».

           Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

          • Увага. Оголошено обласний конкурс "Кращий працівник соціальної сфери Луганщини"

           Луганський національний університет імені Тараса Шевченка при підтримці Луганської обласної адміністрації з нагоди святкування Дня працівника соціальної сфери України проводить обласний конкурс «Кращий працівник соціальної сфери Луганщини» (далі Конкурс).

           Конкурс проводиться у номінаціях за особисті та професійні досягнення:

           • — «Кращий волонтер — старшокласник»;
           • — «Кращий працівник міського закладу (установи) соціальної сфери»:
           • 22 мая заканчивается срок подачи

            — декларации по НДС за апрель 2017г.плательщиками, у которых налоговый период равен календарному месяцу;

            — отчета о ЕСВ по ф.№ Д4 за апрель 2017г.;

           • Щодо повідомної реєстрації колективних договорів

            Одними із делегованих повноважень виконавчих органів міських рад у сфері соціального захисту населення є повідомна реєстрація в установленому порядку колективних договорів і територіальних угод відповідного рівня. Виконання цих повноважень покладено на управління праці та соціального захисту населення (далі — Управління).

            Проведення повідомної реєстрації колективних угод і договорів регулює Порядок повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів (далі — Порядок), затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 13.02.2013 № 115, який набув чинності з 28.02.2013 року.

           • 22 мая заканчивается срок уплаты

            — единого взноса (кроме горных предприятий) за апрель 2017г.

            Государственная налоговая инспекция г. Лисичанска

           • До уваги роботодавців та населення

            Законом України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2014 рік» № 1165-VII, прийнятого Верховною Радою України 27.03.2014 р., встановлено мінімальну заробітну плату у 2014 році: у місячному розмірі — 1218 грн., у погодинному розмірі7,3 грн.

            Начальник УПСЗН О.А. Єздакова

           • Понад 6 мільйонів гривень отримав місцевий бюджет Лисичанського регіону від платників єдиного податку

            «За чотири місяці поточного року, юридичні та фізичні особи — підприємці, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, сплатили до бюджету 6 млн 500,8 тис грн єдиного податку, — повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ДПІ у м. Лисичанську Сергій Макаренко. — Це на 2 млн 850,3 тис. грн більше, ніж за відповідний період минулого року».

            За його словами, основну частину надходжень з цього податку — 4 млн 896,2 тис. грн забезпечили фізичні особи. Юридичні ж особи — платники єдиного податку спрямували до бюджету 1 млн 604,6 тис. грн.

           • Профилактика трансмиссивных заболеваний

            К трансмиссивным заболеваниям относят такие болезни, как малярия, дирофиляриоз, клещевой энцефалит, геморрагическая лихорадки, чума, туляремия, иксодовые клещевые боррелиозы, клещевой сыпной тиф, Ку — лихорадка, лихорадка Западного Нила, возбудители, которых передаются при укусе комарами, клещами, блохами, москитами, при попадании на кожу и слизистые оболочки инфицированных выделений переносчика. Из трансмиссивных болезней в городе Лисичанске регистрируется иксодовый клещевой боррелиоз или болезнь Лайма.

            Основное в профилактике — индивидуальная защита населения от укусов кровососущих насекомых. Следует воздержаться от прогулок в утренние и вечерние часы у лесополос, скверов, водоемов. Во время прогулки на природе лучше одеться в максимально закрытую одежду, использовать репелленты. В помещениях возможно применять фумигаторы и использовать москитные сетки. После возвращения домой необходимо осмотреть кожные покровы на наличие клещей.

           • З початку року від платників Лисичанського регіону в бюджет надійшло понад 120 млн грн.

            «За чотири місяці поточного року платниками Лисичанського регіону до бюджетів всіх рівнів спрямовано 120 млн 627,9 тис. грн, — повідомила в. о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніна Кравченко. — До державного бюджету перераховано податків та зборів у сумі 44 млн 180,2 тис грн, що на 7 млн 571,9 тис грн або на 20,7 % більше, ніж надходжень за відповідний період минулого року та 76 млн 447,7 тис грн — до місцевого бюджету».

           • Утвержден порядок предоставления компенсации населению на оплату коммунальных услуг в условиях повышения цен и тарифов

            Постановлением № 83 от 5 апреля 2014 г. Кабинет Министров Украины утвердил Порядок назначения и предоставления населению компенсации дополнительных расходов на оплату коммунальных услуг в условиях повышения цен и тарифов на услуги.

            Действие этого Порядка распространяется на семьи, у которых среднемесячный совокупный доход за предыдущие шесть месяцев не превышает величину прожиточного минимума для семьи. Величина прожиточного минимума для семьи определяется, как сумма прожиточных минимумов для каждого члена семьи в соответствие с его принадлежностью к основным социальным и демографическим группам населения. В состав семьи включаются лица, зарегистрированные в жилом помещении.

           • ДПІ ВІДПОВІДАЄ НА ЗАПИТАННЯ

            ЗАПИТАННЯ: Чи потрібно надавати до податкового органу ф.№ 1-ДФ, якщо працівників не було та доходи фізичним особам не нараховували?

            ВІДПОВІДЬ: Подавати розрахунок ф.№ 1-ДФ не потрібно, якщо протягом звітного кварталу доходи фізичним особам не лише не нараховували, а й не виплачували їм нараховані раніше доходи, тобто, коли одночасно виконуються три вимоги, а саме:

           • 19 мая 2017 года заканчивается срок уплаты:

            — авансовых взносов по единому налогу плательщиками единого налога I и II групп за май 2017г.;

            — НДС за I квартал 2017г. плательщиками, у которых отчетный период равен календарному кварталу;

            — налога на прибыль за I квартал 2017г. плательщиками, у которых отчетный период равен календарному кварталу;

           • Налоговая информирует

            15 мая 2017 года заканчивается срок подачи отчета об использовании КУРО (РК) (ф.№ ЗВР-1) за апрель 2017 года.

            Государственная налоговая инспекция г. Лисичанска

           • 16 травня - сеанс телефонної "гарячої лінії"

            16 травня з 14.00 до 15.00 відбудеться сеанс телефонної «гарячої лінії» «Застосування РРО платниками єдиного податку, які реалізують складну побутову техніку» за участю начальника відділу обслуговування платників ДПІ у м. Лисичанську Ольги Богдан.

            Телефон прямого зв’язку: 7-11-81.

            Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

           • З початку року Лисичанські платники перерахували до бюджету майже 195 тисяч гривень екоподатку

            «За чотири місяці поточного року платниками міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля було перераховано до бюджету 194,9 тис. грн. екоподатку», — повідомила начальник управління податків і зборів з юридичних осіб ДПІ у м. Лисичанську Олена Листопад.

            Також, начальник управління зазначила, що частина з цих коштів спрямовується на мінімізацію нанесення шкоди довкіллю промисловістю та на раціональне використання природних ресурсів та нагадала, що державні програми по захисту навколишнього середовища фінансуються саме від отримання коштів від сплати екологічного податку.

            Державна податкова інспекція м. Лисичанська

           • Право на доступ до публічної інформації гарантовано законом

            «З початку року, до ДПІ у м. Лисичанську, від платників податків надійшло 2 запити на отримання публічної інформації. Запити надійшли поштою від юридичних. осіб. Відповіді запитувачам було надано своєчасно, в повному обсязі», - повідомила начальник відділу обслуговування платників ДПІ у м. Лисичанську Ольга Богдан.

           • 10 мая заканчивается срок подачи

            — отчета о суммах налоговых льгот за I квартал 2017г.;

            — декларации по НДС за I кв. 17г., плательщиками, у которых налоговый период равен календарному кварталу;

            — декларации по налогу на прибыль за I кв. 2017г. плательщиками, у которых налоговый период равен кварталу;

           • Застосування РРО при продажу складної побутової техніки

            ДПІ у м.Лисичанську доводить до відома суб’єктів господарювання, які здійснюють реалізацію технічно складних побутових товарів, що Постановою кабінету міністрів України від 16.03.2017р № 231 Уряд визначив Перелік груп технічно складних побутових товарів, продаж яких здійснюватиметься із застосуванням реєстраторів розрахункових операцій (РРО). Положеннями п. 296.10 ст. 296 Податкового кодексу України та ст.9 Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» передбачено обов’язковість застосування РРО суб’єктами господарювання, які здійснюють реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту.

           • Очередная сессия городского совета состоялась в Лисичанске

            Вчера, 28 мая, состоялась очередная 82-я сессия Лисичанского городского совета, под председательством секретаря городского совета Михаила Власова.

            В ходе заседания депутаты приняли к сведению отчет о выполнении городского бюджета за І квартал и внесли изменения в городской бюджет на 2015 год, рассмотрели вопросы о регулировании земельных отношений. Также были внесены изменения в структуру и штатное расписание исполнительных органов городского совета, в Положение об административной комиссии и в Порядок организации выездной торговли на территории города.

           • У Лисичанську відбулось засідання Координаційної ради з питань відпочинку та оздоровлення дітей та підлітків

            17 травня під головуванням заступника міського голови Максима Головньова у Лисичанській міській раді відбулося засідання Координаційної ради з питань відпочинку та оздоровлення дітей та підлітків. В засіданні Ради прийняли участь керівники структурних підрозділів Лисичанської міської ради, представники правоохоронних органів та ГСЧС, головний державний санітарний лікар міста Лисичанська і Попаснянського району, заступник головного лікаря дитячої міської лікарні з поліклінічної роботи, заступник начальника управління ветеринарної медицини, директор виконавчої дирекції Луганського обласного відділення ФСС з ТВП.

           • У Лисичанську відбулось чергове засідання міської комісії з питань ТЕБ та НС

            Сьогодні, 26 травня, у Лисичанській міській раді відбулось чергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням голови комісії, заступника міського голови Олега Голуба.

            Під час засідання члени комісії розглянули та затвердили доповнення до реєстрів об’єктів усіх форм власності, які отримали руйнування в наслідок бойових дій при проведенні антитерористичної операції в період з 22.07.2014 по 25.07.2014 в містах Лисичанськ та Новодружеськ.

           • О состоянии внедрения в школах города нового Государственного стандарта начального и базового среднего образования

            На состоявшемся 19 мая очередном заседании исполнительного комитета Лисичанского городского совета начальник отдела образования Лисичанского городского совета Игорь Ганьшин проинформировал присутствующих о состоянии внедрения в школах города нового Государственного стандарта начального и базового среднего образования.

            В своем докладе Игорь Иванович в частности отметил, что на сегодняшний день по новым Государственным стандартам, в которых много инноваций, уже обучаются дети в 1-3-х и 5-6-х классах.

           • В Лисичанске состоялось очередное заседание исполкома

            Вчера, 19 мая, в Лисичанском городском совете, под председательством секретаря городского совета Михаила Власова, состоялось очередное заседание исполкома.

            В ходе заседания члены исполкома рассмотрели проекты и утвердили решения по вопросам об учете и распределении жилой площади и рассмотрели материалы органа опеки и попечительства.

           • Акценты. Итоги недели № 18 (видео)

            • Выпуск № 18 от 17.05.2013г.
            • Лисичанская городская власть отметила лучших работников культуры и аматоров народного искусства.
            • Митинг политических партий.
            • Остерегайтесь мошенников.
            • Новации нового Криминального кодекса.
            • Проблемы отцов и детей.
            • Военно- спортивная игра «Зарница». Изменения конкурсной программы.
            •  
              

            По материалам сайта ТРК «Акцент»

           • Акценты дня № 20 (видео)

            • Выпуск № 20 от 15.05 2013 г.
            • Воздушные змеи над плацдармом.
            • НВК «Гарант»: школьные ТВ, радио и газета стали лауреатами международного конкурса.
            • Благотворительная акция «Книга 2013 — детям Лисичанска».
            • Акция «Квартира під охороною».
           • День Победы (видео)

            По материалам сайта ТРК «Акцент»

           • Акценты дня № 18 (видео)

            • Выпуск № 18 от 1.05 2013г.
            • Встреча с ветеранами в школе № 8.
            • Гибель шахтёра.
            • К празднику – отремонтированные дороги.
            • Помощь семьям. Работа центра соц.служб.

            По материалам сайта ТРК «Акцент»

           • Встреча Сергея Дунаева с ветеранами ВОв в ДК им. В.Н. Сосюры (видео)

           • Держкомтелерадіо оголошує черговий прийом з 1 червня по 10 серпня 2015 року творів на здобуття премії імені В'ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу у галузі журналістики

            До дня народження видатного громадського та політичного діяча В’ячеслава Чорновола — 24 грудня, починаючи з 2004 року, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.06.03 р. № 979 «Про премію імені В’ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу у галузі журналістики» (із змінами) щорічно присуджується Премія його імені у розмірі 5 тис. гривень за рахунок коштів, передбачених на ці цілі у державному бюджеті Державному комітету телебачення і радіомовлення України.

           • Щодо надання ваучерів вимушеним переселенцям для придбання продуктів харчування

            Всесвітня продовольча програма ООН та АДРА Україна розпочинають реалізацію проекту з надання ваучерів вимушеним переселенцям для придбання продуктів харчування в Донецькій та Луганській області. Велике прохання дзвонити на телефони колцентра і реєструватися тим, хто відповідає критеріям наведеним нижче.

           • Гарантії права власності на земельну ділянку

            1. Власник не може бути позбавлений права власності на земельну ділянку, крім випадків, передбачених цим Кодексом та іншими законами України. 

            Законодавство України гарантує право власності на земельну ділянку кожному власнику. Власник не може бути позбавлений права власності на земельну ділянку, крім випадків, передбачених ЗК України та іншими законами України. 

            ст. 41 Конституції України передбачає, що примусове відчуження об'єктів права приватної власності може бути застосоване лише як виняток з мотивів суспільної необхідності, на підставі і в порядку, встановлених законом, та за умови попереднього і повного відшкодування їх вартості. Примусове відчуження таких об'єктів з наступним повним відшкодуванням їх вартості допускається лише в умовах воєнного чи надзвичайного стану. 

           • Щодо причин і обґрунтувань росту тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення

            Департамент із регулювання відносин у сфері централізованого водопостачання та водовідведення в межах компетенції надає інформацію щодо причин і обґрунтувань росту тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення.

            Підвищення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення пов’язано з постійним зростанням вартості складових (витрат) економічно обґрунтованої собівартості даних послуг, передбачених Порядком формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 869, які і формують структуру даних тарифів. В умовах постійного зростання складових тарифів, зокрема вартості електричної енергії, паливно-енергетичних та інших матеріальних ресурсів, податків, мінімальної заробітної плати, упродовж останніх років виникла невідповідність діючих тарифів фактичним витратам з виробництва та надання послуг з централізованого водопостачання та водовідведення. Це, в свою чергу, негативно відобразилося на діяльності суб’єктів господарювання, стані систем централізованого водопостачання та водовідведення, якості надання послуг споживачам, функціонуванні галузі в цілому.

           • Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України інформує

            Кабінетом Міністрів України прийнято постанову «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 1 березня 2010 р. № 243 від 17 жовтня 2011 р. № 1056», яка спрямована на стимулювання населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів та встановлення (заміни) котлів, окрім газових

            Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України (далі — Агентство) інформує, що 8 квітня 2015 року Кабінетом Міністрів України була прийнята постанова № 231 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 1 березня 2010 р. № 243 від 17 жовтня 2011 р. № 1056», яка спрямована на стимулювання населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів та встановлення (заміни) котлів, окрім газових.

           • Харківський регіональний інститут державного управління запрошує на навчання

             

             

             

             

             

             

             

             

             

           • Інформація про прийом слухачів до Інституту "Вища школа державного управління"

            Інститут «Вища школа державного управління» Національної академії державного управління при Президентові України є провідним навчальним закладом в Україні з питань професійної підготовки управлінських кадрів за спеціальністю «Публічне адміністрування» галузі знань «Державне управління».

            На навчання за державним замовленням до Інституту «Вища школа державного управління» за денною формою приймаються особи, які на момент подання документів до приймальної комісії не досягли 35 років, а також:

           • До Всесвітнього дня боротьби з опустелюванням і посухою

            17 червня відзначається міжнародною спільнотою як Всесвітній день боротьби з опустелюванням та посухами.

            Деградація земель та опустелювання вже давно набули глобального виміру та є одними з найбільших викликів для сталого розвитку людства, спричиняючи серйозні проблеми як екологічного, так і соціально-економічного характеру, включаючи голод та вимушену міграцію населення.

            Резолюцією Генеральної Асамблеї ООН від 19.12.2007 № 62/195 було проголошено Декаду ООН щодо пустель та опустелювання (2010 — 2020 роки).

           • Щодо державної підтримки заходів з енергоефективності у житлових будинках

            Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України спільно із провідними державними банківськими установами запроваджуються механізми державної підтримки заходів з енергоефективності у житлових будинках, зокрема, для об’єднань співвласників багатоповерхових будинків (ОСББ) та житлово-будівельних кооперативів (ЖБК).

           • Способи захисту прав на земельні ділянки

            1. Держава забезпечує громадянам та юридичним особам рівні умови захисту прав власності на землю.

            Відповідно до ст. 13 Конституції України держава забезпечує захист прав усіх суб’єктів права власності та господарювання. Усі суб’єкти права власності рівні перед законом і, відповідно, громадянам забезпечені рівні умови захисту права власності на землю. Гарантії рівності умов захисту права власності на землю також передбачені ч. 2 ст. 318 та ч. 1 ст. 386 ЦК України.

           • До уваги мешканців міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля!

            Шановні мешканці міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля! Доводимо до вашого відома, що у разі виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних з припиненням енергозабезпечення на території мм.Лисичанська, Новодружеська та Привілля підвіз технічної води буде здійснюватись до наступних місць:

            м. Лисичанськ:

           • Виникнення права на земельну ділянку

            Право власності на земельну ділянку, а також право постійного користування та право оренди земельної ділянки виникають з моменту державної реєстрації цих прав.

            Стаття 125 Земельного кодексу України встановлює нерозривний зв’язок між виникненням права на земельну ділянку, оформленого у відповідності до земельного законодавства та обов’язковістю державної реєстрації цього права. Виникнення права на земельну ділянку з моменту його реєстрації встановлює і Закон України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».

            Управління Держземагентства у м.Лисичанську

           • Щодо кредитування населення на придбання котлів з використанням будь-яких видів палива та енергії

            Постановою Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2014 р. № 491 внесено зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здіснення заходів щодо ефективного використання енергетичних ресурсів та енергозбереження для стимулювання населення до впровадження енергоефективних заходів шляхом відшкодування частини тіла кредиту, залученого на придбання котлів з використанням будь-яких видів палива та енергії (за винятком природного газу).

           • Порядок передачі земельних ділянок в оренду

            1. Передача в оренду земельних ділянок, що перебувають у державній або комунальній власності, здійснюється на підставі рішення відповідного органу виконавчої влади або органу місцевого самоврядування згідно з їх повноваженнями, визначеними статтею 122 Земельного Кодексу України, чи договору купівлі-продажу права оренди земельної ділянки (у разі продажу права оренди) шляхом укладення договору оренди земельної ділянки чи договору купівлі-продажу права оренди земельної ділянки.

            Коментована стаття визначає порядок передачі в оренду як земельних ділянок державної та комунальної власності, так і земельних ділянок приватної власності. Причому ця стаття розрізнює різні правові підстави й умови такої передачі.

           • Луганський національний університет ім. Тараса Шевченка здійснює набір до магістратури

            Державний заклад Луганський національний університет імені Тараса Шевченка у цьому році здійснює набір до магістратури за спеціальністю:

            — «Державна служба» (спеціалізації «Кадровий менеджмент»;

            — «Соціальна сфера»;

            — «Територіальне управління та місцеве самоврядування»).

           • "Пісенне джерело"

            Під такою назвою 23 травня у м. Рубіжне відбувся обласний відкритий конкурс сольного академічного вокалу. У вокальному змаганні взяли участь учні різних вікових категорій з міст Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Рубіжне і Старобільськ.

            Наше місто на конкурсі представляли учні Лисичанської дитячої школи мистецтв № 1 та Лисичанської дитячої музичної школи № 2.

            За результатами конкурсу:

           • "Мистецтво єднає Україну"

            22 травня в м. Сєвєродонецьк під такою назвою відбувся обласний святковий концерт культурного розмаїття. Щорічно 21 травня в системі міжнародних днів ООН відзначається Всесвітній день культурного розмаїття в ім΄я діалогу та розвитку. Мета цього свята — надання можливості глибше усвідомити цінності і важливість культурного розмаїття та навчитися розвивати співробітництво між народами світу.

           • Звітні концерти дитячих шкіл мистецтв

            Наприкінці травня у Новодружеській та Привільській дитячих школах мистецтв відбулися звітні концерти учнів та викладачів шкіл.

            До концертної програми Привільської дитячої школи мистецтв були включені виступи вокального ансамблю (кер. Дар’я Штомпель), ансамблю баяністів (кер. Людмила Кукушкіна), солістів інструменталістів (Дар’я Штомпель) та хореографічних колективів «Імпульс» (кер. Ірина Мостицька) та «Зоряночка» (кер. Анна Зилікова). В концерті також прийняли участь і викладачі школи — Катерина Соболєва та Людмила Кукушкіна. Під час концерту відбулося нагородження відмінників навчання почесними грамотами.

           • В Лисичанске прошли открытые рейтинговые соревнования "Viva Dance" (фото)

            16 мая в г. Лисичанске на базе Центра внешкольной работы со школьниками и молодежью состоялись Региональные открытые рейтинговые соревнования по восточным танцам, современной хореографии, народным танцам и хип-хопу «Viva Dance».

            В соревнованиях приняли участие студия восточного танца «Атлантис» и студия современного и эстрадного танца «Dancе star» (ДК им. В.Н. Сосюры г. Лисичанска«, рук. Ирина Гончарова), хореографический коллектив «Street Dance» (ДК им. Н.К. Крупской«, рук. Виктория Ткаченко).

           • Дні Європи в Лисичанську

            У травні в закладах культури м. Лисичанська була проведена низка заходів до Дня Європи в Україні. Зокрема, тематичні лекції, уроки, виховні години, мультимедійні презентації, плакати та малюнки були присвячені висвітленню сутності та ролі Європейського Союзу в сучасному світі.

            Заходи проводилися з метою розширення знань учнів про день Європи в Україні, про значення цього свята, виховання гуманізму, толерантності та поваги до культурних традицій і цінностей інших країн.

           • Відбувся Гранд-концерт переможців обласних конкурсів шкіл естетичного виховання

            16 травня в концертному залі Сєвєродонецького обласного музичного училища ім. С.С.Прокоф’єва відбувся Гранд-концерт переможців обласних конкурсів шкіл естетичного виховання. Від Лисичанського методичного об’єднання на концерт були запрошені викладачі та учні — лауреати обласних конкурсів.

           • Встреча в рамках проекта "Український простір"

            16 мая центральную библиотеку и библиотеку для детей №1 посетили: известный писатель, публицист и издатель Вадим Карпенко, художник и искусствовед Алексей Карпенко, и спикер АТО в Луганской области подполковник Руслан Ткачук. Они встретились с библиотекарями, читателями и творческой интеллигенцией города.

            Гости поделились впечатлениями о пребывании в зоне АТО, рассказали о проекте «Український простір», суть которого заключается в организации и формировании единого информационного пространства Украины, как основы национальной безопасности, носителем которой является и украинская книга. Результатом проделанной работы в рамках проекта является передача новой патриотической, художественной и детской литературы городам в зоне АТО.

            Встреча прошла в дружественной и теплой атмосфере. В дар библиотекам города было передано 67 экземпляров книг.

            Отдел культуры Лисичанского городского совета

           • "Зіграймо разом: Схід України"

            Під такою назвою 17 травня на базі Сєвєродонецького обласного музичного училища ім. С.С.Прокоф’єва відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячих ансамблів, виконавців на струнно-смичкових інструментах, організатором якого є асоціація педагогів-струнників ESTA-Ukraine.

            У конкурсі взяли участь 18 колективів з міст Сєвєродонецьк, Лисичанськ та Рубіжне. Наше місто представили учні Лисичанської дитячої школи мистецтв (ДШМ) № 1 та Лисичанської дитячої музичної школи (ДМШ) № 2.

           • У Лисичанську пройшло родинне свято "З любов’ю до жінки - матері" (фото)

            13 травня в ПК ім. В.І.Леніна пройшло родинне свято «З любов’ю до жінки — матері» за участю багатодітних творчих сімей міста.

            У заході взяли участь багатодітні сім’ї нашого міста, у яких виховуються талановиті діти. Це сім’ї — Діденко, Погреба, Кравцови. Під час свята, матері ділилися досвідом про виховання у своїх дітей прагнення до праці, навчання, поважного ставлення до людей. Особа увага у цих сім’ях приділяється творчому розвитку дітей, навчанню у музичній та художній школах.

           • Учні Новодружеської ДШМ взяли участь у конкурсі живопису "Весняна палітра Рубіжного"

            11 травня на базі Рубіжанської міської дитячої школи мистецтв відбувся IV відкритий конкурс пленерного живопису «Весняна палітра Рубіжного», в якому прийняли участь учні художніх шкіл та шкіл мистецтв міст Лисичанськ, Рубіжне, Кремінна, Старобільськ, Новодружеськ, Сєвєродонецьк.

            В конкурсі взяли участь роботи Юлії Кабацької та Олександра Мустафи Новодружеської дитячої школи мистецтв (ДШМ). За підсумками конкурсу робота Юлії Кабацької (кер. Євгенія Миколаївна Зубкова) посіла 3-є місце у молодшій віковій категорії, Юлія була нагороджена дипломом і отримала цінний подарунок.

           • У Лисичанську пройшов огляд-конкурс хорових колективів та вокальних ансамблів

            Наприкінці квітня у Лисичанській дитячій музичній школа № 2 пройшов огляд-конкурс хорових колективів учнів та вокальних ансамблів учнів шкіл естетичного виховання.

            В конкурсі взяли участь учні шкіл естетичного виховання міст Лисичанськ, Новодружеськ та Привілля.

            За підсумками обласного журі хор молодших класів Лисичанської дитячої музичної школи № 2 та вокальний ансамбль молодших класів «Веселі нотки» посіли ІІІ місце.

            Відділ культури Лисичанської міської ради

           • Солісти палаців культури міста взяли участь у відкритому регіональному Фестивалі-конкурсі патріотичної пісні "Заради миру на землі"

            7 травня в палаці культури міста Сєвєродонецька відбувся Відкритий регіональний Фестиваль-конкурс патріотичної пісні «Заради миру на землі», присвячений 70-й річниці Великої Перемоги.

            В конкурсі взяли участь солісти палаців культури міста Лисичанська ім. В.І. Леніна, ім. В.М. Сосюри, ім. Н.К. Крупської.

            Солістку ПК ім. В.І. Леніна Марію Зубанову було нагороджено дипломом другого ступеня та грошовою винагородою за зайняте друге місце в номінації «Солісти аматори».

           • Завдяки акції "Нова книга - дітям Лисичанська" зібрано 455 примірників книг та 300 журналів

            Лисичанській бібліотеці для дітей майже 70 років. Сьогодні — це інформаційно-освітній центр та центр дозвілля для дітей міста.

            У своїй роботі бібліотека реалізує ряд успішних проектів: ляльковий театр «Сонечко», Всеукраїнський тиждень дитячого читання, програма «До книжки — з колиски», літературно-творчі акції: «Лавочки під відкритим небом», «Бібліотечний десант», читацькі конкурси, вікторини.

            Одним з найяскравіших проектів стала оголошена на початку 2013 року дитячою бібліотекою благодійна акція «Нова книга — дітям Лисичанська». Девізом акції стали слова видатної шведської дитячої письменниці Астрід Ліндгрен «Давая детям книги, вы дарите им крылья!».

           • Валерій Сидоренко переможець Міжнародного конкурсу баяністів-акордеоністів "Perpetuum mobile"

            3 травня на базі Дрогобичського державного педагогічного університету ім. І.Франка відбувся VIII Міжнародний конкурс баяністів-акордеоністів «Perpetuum mobile». Місто Лисичанськ представляв викладач Лисичанської дитячої школи мистецтв № 1 Валерій Сидоренко, який у IV категорії «Виконавці народної, естрадної та джазової музики» посів І місце.

           • У лисичанську пройшов обласний огляд-конкурс хореографічного мистецтва (фото)

            Наприкінці квітня в Лисичанському міському ПК ім. В.І. Леніна пройшов обласний огляд-конкурс хореографічного мистецтва учнів хореографічних відділень шкіл естетичного виховання. В конкурсі прийняли участь учні шкіл естетичного виховання мм. Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля.

            Конкурс проходив за чотирма номінаціями — «народний танець», «сюжетний танець», «сучасний танець», «танець на вибір» та у двох вікових категоріях.

            За підсумками обласного журі:

           • Народна хорова капела ім. Є.П. Мануйлова взяла участь у обласному фестивалі хорових колективів "Пісні, опалені війною"

            30 квітня у Біловодському районному будинку культури відбувся обласний фестиваль хорових колективів «Пісні, опалені війною», в якому прийняла участь народна хорова капела ім. Є.П. Мануйлова Лисичанського палацу культури ім. В.І.Леніна.

            Учасниками народної хорової капели ім. Є.П. Мануйлова було виконано пісні «Эхо войны» та «Баллада о поле». За підсумками фестивалю капелу ім. Є.П. Мануйлова було нагороджено дипломом лауреата Луганського обласного центру народної творчості за ідейно-художній рівень репертуару та виховання патріотизму у молоді.

            Відділ культури Лисичанської міської ради

           • Ганна Демченко посіла третє місце у обласному конкурсі художньої творчості "Казковий світ"

            Наприкінці квітня було підведені підсумки обласного конкурсу художньої творчості учнів художніх шкіл і художніх відділень шкіл мистецтв «Казковий світ». У конкурсі приймали участь учні шкіл естетичного виховання міст Лисичанськ, Привілля та Новодружеськ.

            Конкурс проводився за двома номінаціями: живопис «Казковий світ» та академічний рисунок «Срібний олівець».

           • Концертно-розважальна програма, присвячена Дню матері відбулась у ПК ім.В.М. Сосюри

            20 травня у Палаці культури ім. В.М. Сосюри відбулась концертно-розважальна програма «Моя мама самая, самая», присвячена Дню матері.

            У заході взяли участь учні ЗОШ №4. Усі діти активно із превеликим задоволенням приймали участь у змаганнях: «Дочки-матері», «Мамині помічники», «Поварята», «Колискова для малечі», у вікторині «Щоб сказала мама, якщо я…», а також читали вірші про маму. У виконанні солістки Палацу культури Наталі Жукової лунали пісні про мамине золоте серце.

            Відділ культури Лисичанської міської ради

           • Акценты. Итоги недели № 15 (видео)

            Выпуск № 15 от 27.04.2012 г.

            • На очередной сессии Лисичанского городского совета.
            • С. Дунаев о решении Межведомственной комиссии по заводу «Пролетарий».
            • Лисичане почтили память ликвидаторов аварии на ЧАЭС.
            • Белогоровский водовод: итоги сделанного и планы на будущее.
            • Состоялся традиционный гала-концерт учащихся гимназии.
            • Телеканал «Акцент» получил первую премию во Всеукраинском конкурсе «Мир спорта-2012». (фильм смотреть переходя по следующей ссылке http://goo.gl/b12Df).

            ТРК «Акцент»

           • Театралізоване свято за творами К.Чуковського відбулось у бібліотеці для дітей № 1

            20 травня для учнів 1-го класу бібліотекарі бібліотеки для дітей № 1 провели театралізоване свято за творами К. Чуковського. Дітей зустрічали Лікар Айболіт та Баба Федора. Хлопчики та дівчатка брали активну участь у конкурсах «Згадай казку», «Хто є хто». У «Конкурсі знавців» діти розгадували кросворди за творами К. Чуковського, із задоволенням брали участь в аукціоні «Розшифруйте імена казкових героїв» і читали уривки з улюблених творів Корнія Чуковського. Дітям були показані мультфільми за казками К. Чуковського: «Муха-Цокотуха», «Айболит» та ін.

            Відділ культури Лисичанської міської ради

           • Озирнись на свій вчинок

            21 травня цікавою та повчальною для дітей підліткового віку виявилася ситуативна гра «Озирнись на свій вчинок», яка проходила в бібліотеці для дітей №1. На прикладах із життя діти вчилися розрізняти вчинки, розвивали вміння «входити в положення інших людей», краще розуміти їхні почуття, мотиви поведінки; вчилися прогнозувати і коригувати свою поведінку(вчинки) в самих різних життєвих ситуаціях. Захід дав можливість через ситуативні приклади поглянути на себе з боку; виявити у себе позитивні і негативні якості поведінки; активізувати здатність учнів в умінні аналізувати певні риси свого характеру. Виконувалися такі завдання «Упіймай настрій групи», «Добре-погано»; переглянули випуск «Єралашу» - «Гіпноз».

            Відділ культури Лисичанської міської ради

           • Встреча Сергея Дунаева с ветеранами ВОв в ДК им. В.И. Ленина (видео)

           • Нікіта Пєхота та Діана Байдун серед переможців Відкритого Міжнародного фестивалю-конкурсу "Золотий зорепад"

            З 1 по 3 травняу м. Дніпропетровську відбувся VI Відкритий Міжнародний фестиваль-конкурс музики та академічного вокалу «Золотий зорепад».

            За результатами конкурсу у номінації «Струнно-смичкові інструменти» учні Лисичанської ДМШ № 2 зайняли призові місця. Нікіта Пєхота у ІV віковій категорії нагороджений диплом лауреата ІІ ступеня, а Діана Байдун у ІІІ віковій категорії  нагороджена диплом лауреата ІІІ ступеня.

           • Кубок Украины по акробатическому рок-н-роллу

            24 мая в г. Харькове состоялся Кубок Украины по акробатическому рок-н-роллу, в котором приняли участие 280 спортсменов из Луганской, Харьковской, Днепропетровской, Полтавской, Запорожской и Киевской областей.

            Воспитанники Лисичанской городской ДЮСШ показали следующие результаты:

           • Діана Оліфіренко серед переможців конкурсу вокального мистецтва "Пісенне джерело"

             

            3 травняна базі Рубіжанської дитячої школи мистецтв відбувся IV Відкритий міський конкурс вокального мистецтва «Пісенне джерело».

            За результатами конкурсу учениця Лисичанської дитячої музичної школи № 2 Діана Оліфіренко (на фото) у першій віковій категорії посіла І місцета була нагороджена грамотою, кубком та пам’ятним дарунком.

            Відзначимо, що у конкурсі взяли участь виконавці з міст Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Рубіжне, Новодружеськ, Привілля, Кремінна, Сватове та пгт. Новопскова і Борівське. Виступи конкурсантів у трьох вікових категоріях оцінювало журі на чолі з народною артисткою України, професором Луганської академії культури і мистецтв Вірою Андріяненко.

            Організаторами конкурсу виступили міський голова м. Рубіжне та управління культури і туризму Рубіжанської міської ради.

            Відділ культури Лисичанської міської ради

           • Так держать!

            23-24 мая  в г. Рубежное состоялся аттестационный семинар по Айкидо, в котором приняли участие воспитанники Лисичанской городской ДЮСШ: Полина Герасева, Николай Маслов, Татьяна Лопата.

           • Чемпионат города по прыжкам на акробатической дорожке и спортивной акробатике

            24 мая в г. Лисичанске состоялся чемпионат города по прыжкам на акробатической дорожке и спортивной акробатике среди всех возрастных групп (2002-2010г.р.). В соревнованиях приняли участие 90 спортсменов.

            Воспитанники Лисичанской городской ДЮСШ показали следующие результаты:

            Прыжки на акробатической дорожке:

           • В Лисичанске состоялся чемпионат города по греко-римской борьбе

            23 мая в г. Лисичанске состоялся чемпионат города по греко-римской борьбе среди юношей, в котором приняли участие 68 спортсменов.

            Победителями в своих весовых категориях стали:

           • Лисичанские спортсмены приняли участие в чемпионате области по футболу

            23 мая в г. Рубежное состоялся чемпионат Луганской области по футболу среди юношей 2003-2004г.р. в котором приняли участие команды из Лисичанска, Северодонецка, Рубежного.

            Места распределились следующим образом:

            • 1-е место — команда г. Северодонецка;
            • В Лисичанске состоялся открытый чемпионат города по спортивной гимнастике "Лисичанская весна" (фото)

              

             15-16 мая в г. Лисичанске проходил традиционный открытый чемпионат города по спортивной гимнастике «Лисичанская весна», посвященный памяти В. Матлина. В соревнованиях приняли участие 40 спортсменов из городов Лисичанск, Северодонецк, Рубежное. Поприветствовал и пожелал удачи участникам соревнований секретарь Лисичанского городского совета Михаил Власов.

             Воспитанники городской ДЮСШ стали призерами в следующих категориях:

             среди девочек старшего возраста:

             по программе КМС:

             • 1-е место: Алина Чепелева и Виктория Усцова;
             • В Лисичанске состоялся открытый чемпионат Луганской области по Айкидо

              17 мая в г. Лисичанске проходил открытый чемпионат Луганской области по Айкидо, в котором приняли участие 90 спортсменов из городов Лисичанск и Северодонецк.

              Воспитанники Лисичанской городской ДЮСШ стали победителями в следующих номинациях:

              — в номинации «Синай»:

              Демид Говоров, Захар Нечволод, Демид Соснин, Станислав Ефименко, Сергей Скрипниченко, Максим Золотовский, Мария Носаль, Екатерина Носаль, Полина Герасева, Татьяна Синица;

             • Наши спорстмены приняли участие в чемпионате Украины по дзюдо

              15-16 мая в г. Киеве проходил чемпионат Украины по дзюдо, в котором приняли участие более 400 спортсменов из всех регионов Украины.

              5-е место в весовой категории 57 кг заняла воспитанница Лисичанской городской ДЮСШ Виталина Петухова.

              Тренируют спортсменку тренеры Виктория и Геннадий Тростянские.

              Отдел по делам семьи, молодежи и спорта Лисичанского городского совета

             • Лисичанские боксеры заняли призовые места в открытом городском турнире г. Рубежное

              7 и 8 мая в г. Рубежное проходил открытый городской турнир по боксу, среди всех возрастных категорий, посвященный 70-й годовщине Победы, Дню памяти и примирения. В соревнованиях приняли участие 60 спортсменов из городов Лисичанск, Северодонецк и Рубежное.

              Воспитанники Лисичанской городской ДЮСШ показали следующие результаты:

             • Лисичанские спортсмены заняли призовые места на областном чемпионате по борьбе самбо

              8 мая в г. Лисичанске состоялся чемпионат Луганской области по борьбе самбо среди юношей и девушек до 16 лет. В соревнованиях приняли участие более 70 спортсменов из городов Лисичанск, Северодонецк, Рубежное и Сватово.

              Воспитанники Лисичанской городской ДЮСШ показали следующие результаты:

              1-е место: Маргарита Птушка (59 кг), Арина Бородина (+ 65 кг), Владимир Сечкарев (35 кг), Никита Зубков (42 кг), Олег Киселев (54 кг), Илья Парамонов (59 кг), Никита Антонов (+ 71 кг);

             • Лисичанские легкоатлеты среди победителей чемпионата Луганской области

              5 и 6 мая в Северодонецке проходил чемпионат Луганской области по легкой атлетике, в котором приняли участие 50 человек из городов Лисичанск и Северодонецк.

              Воспитанники городской ДЮСШ показали следующие результаты:

              — Никита Поцаловскийбег 600 м — 1-е место, бег 1000 м — 1-е место;

              — Диана Байдун — бег 600 м — 1-е место, бег 1000 м — 1-е место;

             • Серце до серця

              З метою розвитку молодіжного волонтерського руху, утвердження та пропаганди здорового способу життя серед дітей та молоді, провадження програми діагностики, лікування та реабілітації дітей з вадами зору 17-23 травня 2010 року в м. Лисичанську проводилась 5-та Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця», спрямована на допомогу новонародженим дітям з різними вадами. Про це повідомив директор Центру соціальних служб для сім”ї, дітей та молоді Костянтин Остахов.

              Акція відбувалась у загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних закладах і закладах 1-2 рівня акредитації, організаціях та установах різних форм власності. Волонтери мали наклейки-серця, які наклеювали усім, хто кидав гроші до скриньки, що сприяло кращій візуалізації кількості небайдужих людей та створювало відповідну атмосферу.

             • Кирилл Склончак - кандидат в мастера спорта

              С 27 апреля по 3 мая в г. Хмельницкий проходил чемпионат Украины по боксу среди всех возрастных категорий. В соревнованиях приняли участие 200 спортсменов из всех регионов Украины.

              По итогам соревнований, лисичанский спортсмен Кирилл Склончак в весовой категории 81 кг занял 5-е место и выполнил норматив КМС Украины.

              Подготовил спортсмена тренер — преподаватель по боксу Лисичанской городской ДЮСШ Андрей Чернышов.

              Отдел по делам семьи, молодежи и спорта Лисичанского городского совета

             • ВНИМАНИЕ! Важная информация!

              Уважаемые жители городов Лисичанск, Новодружеск, Приволье!

              В связи с отключением, для ремонтных работ, ВЛ-220 кВ Лу ТЭС — Лисичанская, с 7.00 01.06.2016г. до 19.00 07.06.2016г. (без ввода на ночь), которая является источником электроснабжения для Лисичанского региона, 01.06.2016г. с кратковременным обесточением всех потребителей нагрузка будет переведена от ВЛ-110 кВ Бахмутская — Юбилейная.

              07.06.2016г. будет произведен обратный перевод с кратковременным обесточением всех потребителей.

              Главный инженер Лисичанского РЭС Н.А. Задорожный

             • 4 червня у Лисичанську відкриється виставка "Знищення польських еліт. Катинь-Акція АБ"

              Виставку підготував Інститут національної пам’яті Польщі. Українська версія постала у співпраці із Українським інститутом національної пам’яті.

              Відкриття виставки відбудеться у суботу, 4 червня о 14:00 у приміщенні Лисичанського краєзнавчого музею за адресою: м. Лисичанськ, пр. Перемоги, 94.

              Відкриття виставки відбудеться за участі Віце-консула Республіки Польща у Харкові Йоанни Ланг та радника Голови Українського інституту національної пам’яті Олександра Зінченка.

             • 3 июня - общегородской субботник

              Уважаемые жители городов Лисичанск, Новодружеск и Приволье!

              Приглашаем Вас принять участие в общегородском субботнике, который состоится 3 июня.

              Лисичанский городской совет обращается ко всем неравнодушным гражданам, общественным организациям, руководителям предприятий, организаций и учреждений и просит принять участие в мероприятиях по благоустройству нашего родного города.

             • ВАЖЛИВО!!!

              Шановні мешканці міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля!

              Луганська обласна державна адміністрація попереджає мешканців про виникнення надзвичайної ситуації, пов’язаної з проведенням планово-попереджувальних робіт на лініях електропередач обласного значення.

              З 00 годин 00 хвилин 30 травня до 00 годин 00 хвилин 31 травня 2016 року можливі перепади напруги та відключення електропостачання.

              Заступник голови Луганської обласної  державної  адміністрації Юрій Клименко  

             • 1 июня - концертно-развлекательные программы "Мир детства"

              1 июня в 10.00 на площади около ЦВРШМ и площадке школы № 30 состоятся концертно-развлекательные программы «Мир детства».

             • Анонс культурних та спортивних заходів з 30 травня по 5 червня

              1 червня запрошуємо відвідати наступні заходи:

              о 10.00 біля ПК «Діамант» концертно-ігрова програма "Здравствуй лето«для дітей мікрорайону;

              о 10.00 біля ПК ім. В.М. Сосюри дитяче свято «Цвіт дитинства, цвіт нації» для дітей мікрорайону;

             • Шановні учасники АТО!

              З 23 травня по 23 червня 2016 року в місті Лисичанськ проводиться Місячник «Дні здоров’я» для учасників АТО.

              Запрошуємо Вас на проведення профілактичних оглядів в поліклініку за місцем мешкання.

              Адміністрація ТМО м. Лисичанська

             • Анонс культурних та спортивних заходів з 23 по 29 травня

              24 травня

              о 13.00 у ЦПРШМ пройде зліт лідерів дитячих громадських організацій;

              о 13.00 в центральній бібліотеці відбудеться літературний екскурс «Слобожанщина — натхнення моє».

             • Про проведення повідомної реєстрації колективних договорів

              Управління праці та соціального захисту населення інформує про проведення протягом вересня — грудня 2012 р. повідомної реєстрації колективних договорів, змін та доповнення до них, наступних підприємств, установ та організацій м. Лисичанська:

             • Заходи у м. Лисичанську в рамках роботи агітаційного волонтерського Потягу Єднання "Труханівська Січ"

              В рамках роботи агітаційного волонтерського потягу «Труханівська Січ» у м. Лисичанськ відбудуться наступні заходи:

              23 травня о 16-00 майстер класи, аквагрим та концертна програма творчих колективів;

              — Лисичанський міський Палац культури (вул. Красна, 30)

              — сквер біля Центру позашкільної роботи зі школярами та молоддю (вул. Юнацька)

              24 травня о 17-00 — великий гала-концерт на пл. Перемоги біля кінотеатру «Дружба».

             • У Лисичанськ прибуває поїзд "Труханівська січ"

              труханівська січ

             • 19 травня - у Лисичанському міському ПК свято вишиванки

             • 18 мая - выездные приемы граждан

              18 мая в 15.00 пройдут личные приёмы граждан по месту жительства:

              Щеглаков Э.И. – г. Приволье.

              Шальнев А.Л. – КП ЛЖЭК №5

              Якимчук А.П. – г. Новодружеск

              Головнёв М.С. – Детская областная больница

             • 20 травня - відкриття Пункту європейської інформації "Європейський вектор"

              20 травня о 13.00, напередодні святкування днів Європи в Україні в центральній міській бібліотеці (пр. Перемоги, 94) відбудеться відкриття Пункту європейської інформації «Європейський вектор». Центральна бібліотека перша бібліотека в Луганській області, яка стала переможницею за проектом Української бібліотечної асоціації в межах програми Європейського Союзу «Еразмус + (Жан Моне)».

              Діяльність Пункту європейської інформації дозволить підвищити рівень обізнаності жителів Лисичанська із сучасними євроінтеграційними та міжнародними процесами, надасть вільний доступ до інформації про Європейський Союз, його структуру, керівні органи, соціально-економічні, юридичні, політичні та культурні аспекти, допоможе дізнатися про політику європейської інтеграції України та європейські цінності.

             • 26 травня - засідання десятої сесії Лисичанської міської ради

              Чергова десята сесія Лисичанської міської ради сьомого скликання відбудеться 26 травня 2016 року о 14.00 годині у залі засідань міської ради.

              На розгляд міської ради виносяться наступні питання:

             • Анемии у детей

              Анемия — патологическое состояние организма, характеризующееся снижением уровня гемоглобина в единице крови, чаще при одновременном уменьшении количества эритроцитов.

              По рекомендации ВОЗ диагноз анемии должен ставиться детям первых 6 лет при уровне гемоглобина ниже 110г/л, а старшим — ниже 120г/л. Анемия может возникнуть из-за дефицита в организме железа, витаминов, белка, из-за потери большого количества крови, нарушения кровотечения, вследствие токсичного влияния на организм факторов внешней среды. Анемией могут сопровождаться различные заболевания, в том числе и глистные инвазии.

             • Історія війни за незалежність. Донбас

              19 травня о 13-00 у Лисичанському міському краєзнавчому музею (проспект Перемоги, 94) відбудеться відкриття виставки «Історія війни за незалежність. Донбас».

              Експозиція розповідає про найважливіші епізоди проведення антитерористичної операції на Сході України. Вона складається з 12 планшетів, фотоматеріали яких розповідають про захист Донецького аеропорту, «Іловайський котел», оборону «Дебальцевського плацдарму», події у Краматорську, Маріуполі, Волновасі.

              Окремо висвітлені дії спецпідрозділу СБУ та Центру спеціальних операцій «А». Можна побачити інформацію про спецоперацію СБУ на Одещині та протидію тероризму у мирних районах України.

             • Анонс культурних та спортивних заходів з 16 по 22 травня (оновлено)

              16 травня об 11.00 у Лисичанському ПК «Діамант» відбудуться урочисті проводи призовників до Збройних Сил України.

              З 16 по 22 травня  в бібліотеці-філії № 10 проходитиме фотовиставка «Україна — Європи перлина».

              17 травня о 14.00 запрошуємо до меморіального музею В.М. Сосюри на Сосюринські читання «Я з Вами, всім серцем я з Вами».

             • Акценты. Итоги недели № 19 (видео)

              Выпуск № 19 от 24.05.2013 г.

              • 47-я сессия Лисичанского горсовета
              • На «Переездной» уже нет переезда
              • Нововведения в законе «О занятости»
              • Широкая дорога «Нового пути»
              • Спартакиада инвалидов и их семей
               

              По материалам сайта ТРК «Акцент»

             • 13 травня до Лисичанська завітає Левко Григорович Лук'яненко

              13 травня до Лисичанська завітає Герой України, Лауреат державної премії Т. Г. Шевченка, український письменник, громадсько-державний діяч, один із творців незалежності України Левко Григорович Лук’яненко.

              Левко Григорович Лук’яненко — народний депутат України кількох скликань. Член Національної спілки письменників України. Академік Вищої школи України. Почесний доктор Міжнародний Кадрової Академії.

              Нагороджений Почесною відзнакою Президента України, медаллю Св. Володимира «Борцям за волю України».

              Автор книг: «Сповідь у камері смертників», «Вірю в Бога й Україну», «Не дам загинути Україні» та ін.

              Л.Г. Лук’яненко знаний і шанований не лише вУкраїні, але й у всьому світі насамперед як борець, котрий через тортури радянських концтаборів, які тривали десятиліттями, гордо проніс ідею самостійної України.

              Запрошуємо громадськість міста, журналістів, молодь на зустріч, яка відбудеться в Лисичанському міському краєзнавчому музеї 13 травня 2016 року о 14 — 00 годині.

             • У Лисичанськ завітає воєнно-музичний оркестр Збройних Сил України та виставка раритетної автомобільної техніки

              До Дня пам’яті та примирення, з нагоди 71-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі у місті Лисичанську відбудеться пробіг військової автомобільної техніки 40-х років ХХ століття.

              Також мешканці міста на власні очі побачать зразки уніформи та макети стрілецької зброї часів Другої світової війни.

              Метою заходу є інформування жителів Луганської області щодо місця та ролі українського народу у перемозі над нацистськими загарбниками.

              Крім цього, в програмі передбачено проведення святкових музичних виступів воєнно-музичного оркестру Збройних Сил України, який виконуватиме народні українські пісні для ветеранів-учасників війни.

              Запрошуємо мешканців та гостей міста долучитися до цієї акції:

              7 травня, м. Лисичанськ, пам’ятник загиблим солдатам Другої світової війни «Вічний вогонь» (вул. Грушевського).

              Час проведення 09:00-12:00.

             • Анонс культурних та спортивних заходів з 9 по 15 травня (оновлено)

              9 травня  запрошуємо відвідати наступні заходи:

              о 8.30  біля братської могили у сквері Лисичанського міського ПК урочистий мітинг;

              о 9.00  біля пам’ятника Солдату у сквері ЗОШ № 4 урочистий мітинг;

              о 9.30 на площі біля меморіального комплексу «Пам’ять» виставка творчих робіт майстрів декоративно-прикладного мистецтва «Скарби свої дарую людям»;

             • Анонс загальноміських заходів, присвячених 71-й річниці Перемоги у Другій світовій війні (оновлено)

              6 травня

              - о 10.00  у великій залі виконкому відбудеться урочиста зустріч міського голови, заступників міського голови, депутатів міської ради з ветеранами війни, труда, дітьми війни;

              - об 11.00  - урочисте покладання квітів до братської могили "Вічний вогонь".

              8 травня

              - о 10.00  біля братської могили "Вічний вогонь" відбудеться траурно-урочитсий мітинг та покладання квітів з нагоди Дня пам'яті та примирення.

              9 травня  відбудуться наступні заходи:

              - о 10.00 – на площі біля меморіального комплексу «Пам’ять» відбудеться урочистий мітинг, присвячений 71-й річниці Перемоги у Другій світовій війні;

              - об 11.30 - урочиста церемонія покладання вінка, квітів до меморіального комплексу «Танк»;

              - о 19.00 – на площі Перемоги та у сквері ім. 10-річчя незалежності України пройдуть міські масові гуляння.

             • Желновач Катерина та Журіло Поліна переможниці обласного конкурсу дитячих фоторобіт

              Наприкінці травня відбулось підведення підсумків обласного конкурсу дитячих фоторобіт «Світ очима дітей», присвяченого 65-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні. У конкурсі приймали участь учні Лисичанської дитячої художньої школи. За підсумками конкурсу Желновач Катерина посіла 1-е місце у номінації «Натюрморт», а Журіло Поліна посіла 1-е місце у номінації «Портрет», яких до конкурсу підготувала викладач Логвин Н.В. Нагородження переможців відбулось 28 травня у сквері ім. 30-річчя ВЛКСМ м. Луганська, де на головній алеї скверу представлена виставка фотографій переможців конкурсу.

              Слід також зауважити, що роботи переможців можна було побачити на лайт-боксі по проспекту Леніна, де були представлені роботи учнів на тему Перемоги у Великій Вітчизняній війні. Про це повідомляє відділ культури Лисичанської міської ради.

             • В Лисичанске прошли учения по гражданской обороне

              Согласно областному Плану основных мероприятий гражданской защиты на 2010 год, утвержденных распоряжением главы облгосадминистрации от 21.12.2009 № 1496, 27 мая текущего года в городе Лисичанске было проведено командно-штабное учение на тему: «Действия органов управления и сил городского звена территориальной подсистемы единой государственной системы гражданской защиты населения и территорий в случае угрозы или возникновения чрезвычайных ситуаций». Об этом сообщил начальник отдела по вопросам гражданской защиты населения Александр Гарбуз.

             • ИКСОДОВЫЙ КЛЕЩЕВОЙ БОРРЕЛИОЗ ИЛИ БОЛЕЗНЬ ЛАЙМА

              Иксодовый клещевой боррелиоз (ИКБ) или болезнь Лайма относится к категории «новых» инфекционных заболеваний. Данная инфекция начала регистрироваться в Луганской области с 2002 года, а в городе Лисичанске с 2006 года. С 2010 года в г. Лисичанске отмечена тенденция к росту заболеваемости болезнью Лайма. Показатель заболеваемости за 2010 год составил 5,71 с темпом роста на 77,9 % и превышением среднеобластного показателя. Заболевание имеет явно выраженную сезонность, наибольшее количество случаев заболеваемости регистрируется в апреле — августе месяце, так как связано с укусами клещей в весенне-летний период.

             • Анастасия Крамер и Валерия Шинкаренко заняли призовые места в областном конкурсе вокалистов

              22 мая учащиеся Лисичанской детской музыкальной школы № 2 приняли участие в областном конкурсе вокалистов народной артистки Украины Веры Андрияненко.

              Организатором конкурса выступил Луганский областной колледж культуры и искусств. Принимали участие в конкурсе студенты музыкальных училищ, учащиеся музыкальных школ и школ искусств.

              Среди 27 участников конкурса наши учащиеся заняли 2 призовых места. Среди призеров в категории 7-12 лет 1-е место заняла Крамер Анастасия (9 лет); в категории 13-16 лет Шинкаренко Валерия заняла 3-е место (14 лет). Подготовили участниц к конкурсу преподаватель Шинкаренко Марина Анатольевна и концертмейстер Орзул Наталья Сергеевна, которые были награждены грамотами.

              Отдел культуры Лисичанского городского совета

             • ЯК ПОВОДИТИСЯ У НАДЗВИЧАЙНІЙ СИТУАЦІЇ

              ЛІСОВА ПОЖЕЖА

              Це пожежа, що виникає та поширюється в лісах та зелених зонах міста.

              ПАМ'ЯТАЙТЕ! У ЛІСАХ ТА ЗЕЛЕНИХ ЗОНАХ КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:

              Розводити багаття, кидати незагашені сірники або недопалки, залишати скляні предмети на поверхні грунту, курити й користуватись вогнем поблизу машин, підпалювати сухе листя та траву, розводити багаття.

              ДІЇ ПІД ЧАС НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ

             • Ансамбль «Скерцо»–победитель IV Международного конкурса «Perpetuum mobile»

              altC 30 апреля по 04 мая в г. Дрогобыч прошел IV Международный конкурс баянистов-аккордеонистов «Perpetuum mobile». В конкурсе приняли участие детский инструментальный ансамбль «Скерцо» (на фото) Лисичанской ДШИ № 1 и инструментальный дуэт «Русь» в составе Валерия Сидоренко и Александра Могильникова.

              Выступление детского инструментального ансамбля «Скерцо» было очень успешным. Они участвовали в номинации «ІV – Б - ансамбли народных инструментов без ограничения возраста», где участникам ансамбля пришлось соревноваться с взрослыми профессиональными музыкантами из музыкальных училищ, консерваторий, филармоний и т.д.

             • Анонс культурних та спортивних заходів з 31 травня по 6 червня

              1 червня в Міжнародний день захисту дітей заплановано провести цілу низку заходів, серед яких ігрові та розважальні програми, конкурси, спортивні змагання. Завершаться заходи о 21:30 святковим феєрверком у дитячому розважальному парку «Максим-парк».

              2 та 4 червня на стадіоні «Шахтар» проходитиме Чемпіонат міста з футболу серед юнаків 1998-2001 р.н.

              3 червня планується провести першість міста зі спортивної рибної ловлі (пруди на мікрорайоні Склозаводу).

              4 червня о 18.00 малеча зможе прийняти участь у розважально-ігровій програмі «Отдыхать и сам умей и учи своих друзей» у межах міського фестивалю концертно-розважальних програм «Зірки літніх ночей» на площі біля ПК ім. В.М. Сосюри.

              6 червня о 17.00 можна буде відвідати концертну програму танцювального колективу «Улыбка», що проходитиме в межах міського фестивалю концертно-розважальних програм «Зірки літніх ночей» в концертній залі ПК ім. В.І. Леніна. Того ж дня в рамках Чемпіонату області з футболу на стадіоні «Шахтар» зустрінуться команди «ФК Лисичанськ» та «ФК Стаханов»

             • На підприємствах міста Лисичанська є позитивні тенденції щодо скорочення боргів з оплати праці

              Одним із соціальних питань, які потребують вирішення, є повернення заборгованості з виплати заробітної плати. Питання забезпечення своєчасної і гарантованої виплати заробітної плати працівникам підприємств перебуває на постійному контролі у виконкомі міської ради.

              Завдяки низці заходів, на підприємствах міста Лисичанська є позитивні тенденції щодо скорочення боргів з оплати праці. Сума невиплаченої заробітної плати працівникам підприємств всіх категорій порівняно з початком 2011 року зменшилась на 2356,3 тис. грн. і на 1 травня, за оперативними даними, становить 14233,1 тис. грн.

             • В Привіллі пройшла виставка-конкурс «Християнські цінності в дитячій творчості»

              22 травня в м. Привілля пройшла виставка-конкурс «Християнські цінності в дитячій творчості». В заході приймали участь учні ЗОШ № 29 та № 32, а також Привільської та Новодружеської ДШМ.

              За рішенням журі кращими визнано:

             • План заходів з профілактики інфекційних та паразитарних захворювань затверджено у м. Лисичанську

              Інфекційні хвороби суттєво впливають на загальний стан здоров’я населення нашого міста. Щорічно в зв’язку з інфекційними хворобами за медичною допомогою звертається приблизно 30000 осіб.

              Серед інфекційних захворювань найбільший вплив на стан здоров’я людей мають грип та гострі респіраторні вірусні інфекції (ГРВІ), гострі кишкові інфекції (ГКІ), вірусні гепатити (ВГ), туберкульоз, ВІЛ-інфекція. Суттєвий вплив на стан здоров’я населення мають паразитози.

             • У Новодружеській ДШМ відбувся звітній концерт

              25 травня в концертному залі Новодружеської дитячої школи мистецтв відбувся щорічний звітний концерт.

              На заході були присутні Новодружеський міський голова Володимир Передерій та депутат Лисичанської міської ради Олег Кострюков. Олег Валентинович передав дітям солодкі подарунки від імені мера Лисичанська Сергія Дунаєва.

             • Тетяна Вареньє нагороджена дипломом ІІ ступеню фестивалю «Воронцова слобода 2011»

              alt14 травня в м. Білокуракіно відбувся обласний молодіжний фестиваль — конкурс патріотичної пісні та поезії «Воронцова слобода 2011», у якому взяли участь солісти Палацу культури ім. В.М.Сосюри та Палацу культури ім. В.І. Леніна.

              За підсумками конкурсу дипломом ІІ ступеню нагороджено Тетяну Вареньє, солістку Палацу культури ім. В.М. Сосюри, яка виконала пісню з репертуару Т. Недільської «Ты помни». Тетяна також булла нагороджена цінним подарунком.

              Відділ культури Лисичанської міської ради

             • Председателем городского комитета Общества Красного Креста вновь стала Татьяна Бабич

              Отчетно-выборная конференция Общества Красного Креста города Лисичанска состоялась вчера, 27 мая, в большом зале исполкома городского совета. В работе конференции приняли участие председатель Луганской областной организации Общества Красного Креста Ольга Кудаева, представители управлений и отделов Лисичанского городского совета, а также более 80 человек из числа делегатов от первичных организаций предприятий всех форм собственности, СМИ. Делегатов встретил лучший санитарный пост города – победитель городских соревнований санпостов – учащиеся СШ № 28, которые в торжественной обстановке были награждены памятными сувенирами.

             • Нікіта Пєхота та Діана Байдун - лауреати Міжнародного фестивалю-конкурсу «Золотий зорепад»

              altЗ 26 по 28 травня у м. Дніпропетровську проходив IV Відкритий Міжнародний фестиваль-конкурс музики та академічного вокалу «Золотий зорепад», в якому приймали участь представники багатьох міст України та Росії. alt

              Конкурс проводився за номінаціями «Інструментальний жанр», «Класичний вокал» та «Композиція».

              Лисичанські солісти-скрипалі Нікіта Пєхота та Діана Байдун, у своїх вікових категоріях, отримали дипломи лауреатів І та ІІІ ступенів відповідно.

              Відділ культури Лисичанської міської ради

             • Регіональний трикутник № 151

             • Театральна студія «Арлекін» серед переможців Всеукраїнського фестивалю «Лимонад 2013»

              11 травня 2013 року у м. Харкові відбувся Всеукраїнський фестиваль дитячих і молодіжних театральних колективів «Лимонад 2013» «Эстрадная реприза». У цьому фестивалі прийняла участь зразкова дитяча театральна студія «Арлекін», керівник Ірина Геннадіївна Кабанова.

              За підсумками конкурсу у номінації «Театр на эстраде» за краще акторське, педагогічне та режисерське рішення актуалізації героїки Великої Вітчизняної війни колектив був нагороджений дипломом 1 ступеню.

              Відділ культури Лисичанської міської ради

             • Вітаємо дипломантів конкурсу вокального мистецтва «Пісенне джерело»

              altПерший відкритий конкурс вокального мистецтва «Пісенне джерело» відбувся 7 травня у м. Рубіжне на базі Рубіжанської дитячої школи мистецтв. Конкурс започатковано управлінням культури і туризму Рубіжанської міської ради, Рубіжанською дитячою школою мистецтв та за підтримки голови м. Рубіжне.

              У конкурсі прийняли участь 35 учнів шкіл естетичного виховання загальноосвітніх шкіл, ліцеїв, гімназій та солісти позашкільних культурно-просвітницьких закладів міст Лисичанськ, Рубіжне, Привілля, Сєвєродонецьк, Новопсков, смт Боровське та інших. Змагались учасники у трьох вікових категоріях, а їх виступи оцінювали фахівці Сєвєродонецького обласного музичного училища ім. С.Прокоф’єва та Рубіжанської дитячої школи мистецтв.

              За результатами конкурсу учениця Лисичанської ДМШ № 2 Мітченко Катерина посіла 2-е місце, учениця Лисичанської ДМШ № 2 Крамер  Анастасія та учениця Новодружеської ДШМ Ластовецька Дар’я нагороджені дипломами III ступеню.

              Відділ культури Лисичанської міської ради

             • 13 сессия Лисичанского городского совета

             • Студия восточного танца «Атлантис» заняла 32 призовых места в Международном фестивале

              altВ конце апреля 2011г. коллектив студии восточного танца «Атлантис» принял участие в Международном фестивале Восточного и Индийского танца «Караван Тысячи Звёзд», в рамках фестиваля Кубок Восточной Европы по BELLYDANCE, который состоялся в г. Святогорске.

              В фестивале приняли участие танцевальные клубы из разных городов Украины и России, многие из которых неоднократно участвовали в фестивалях за рубежом. Лисичанские участницы по итогам конкурса заняли 32 призовых места. Первые результаты в разных номинациях заняли следующие юные танцовщицы:

             • Лисичанские легкоатлеты заняли призовые места на областном чемпионате

              5 и 6 мая в г. Кременная состоялся Чемпионат области по легкой атлетике среди юношей и девушек 1997 г.р. и младше, в котором приняли участие 120 сильнейших спортсменов из 7 городов и районов Луганской области.

              Воспитанники Лисичанской городской ДЮСШ показали следующие результаты:

             • Лисичанські учні відвідали фотовиставку «Молода гвардія»

              22 травня в народному музеї історії Лисичанського содового заводу, з метою сприяння патріотичному вихованню сучасного підростаючого покаління, пройшов захід для учнів 7-8 класів ЗОШ № 2,3 під назвою «Комсомольцы 40-х — молодежь третьего тысячелетия», присвячений 70-річчю створення підпільної молодіжної організації «Молода гвардія».

             • В Лисичанске состоялся открытый городской турнир по мини-футболу, посвященный Дню Победы

              2 мая на городском стадионе «Шахтер» состоялся Открытый городской турнир по мини-футболу среди юношей 2004 г.р, посвященный Дню Победы. Мероприятие организовано Лисичанской городской Федерацией футбола и отделом по делам семьи, молодежи и спорта Лисичанского городского совета.

              В соревнованиях приняли участие четыре команды из городов Лисичанск, Рубежное и Северодонецк. В упорной борьбе места распределились следующим образом:

              • 1-е место — команда юношей «ФК Лисичанск»;
              • 2-е место — команда юношей Лисичанской городской ДЮСШ;
              • Валерий Сидоренко - дипломант международного конкурса «ACCOHOLIDAY»

               С 24 по 27 апреля 2013 года в Киеве проходил VIIІ МЕЖДУНАРОДНЫЙ КОНКУРС-ФЕСТИВАЛЬ ПРОФЕССИОНАЛЬНОГО БАЯННО-АККОРДЕОННОГО ИСПОЛНИТЕЛЬСКОГО ИСКУССТВА «ACCOHOLIDAY». Организатором и президентом конкурса является аккордеонист Ян Табачник.

               Этот конкурс является одним из самых серьёзных и престижных конкурсов профессиональных аккордеонистов и баянистов во всём мире. В жюри приглашаются легендарные музыканты со всего мира. В этом году в жюри были Ян Табачник, Ришар Гальяно, Игорь Осипенко, Владимир Бесфамильнов, Анатолий Семешко, Владимир Рожок, Юрий Ястребов, Юрий Сидоров, Виктор Власов, Эдуард Габнис, Валерий Ковтун, Леонид Затуловский, Мирко Паторини, Татьяна Лукич-Маркс, Радомир Томич. Конкурс проходил в два тура. Количество призовых мест и дипломов строго ограничено. Лауреаты получают не только дипломы и медали, но и денежные премии.

              • Музыкальная школа г. Лисичанска

              • Наше здоровье

              • Уважаемые пограничники и ветераны погранвойск!

               Сердечно поздравляем вас с профессиональным праздником — Днем пограничника!

               История пограничных войск стала славной летописью подвигов во имя безопасности страны и народа. Мы бережно храним память о мужестве и героизме часовых границы, их беззаветном служении своему делу.

               Сегодня служба на границе по-прежнему остается сложной, требует особой бдительности и обдуманных оперативных решений. В нём — признание особых заслуг всех поколений защитников наших границ.

               Ваша доблесть, верность воинскому долгу, отвага и мужество во все времена были и остаются залогом того, что границы нашей Родины под надежной защитой.

               Искренне желаем Вам и вашим близким доброго здоровья, мирного неба и благополучия! Успехов вам в нелегкой службе на благо Отечества!

               Городской голова Сергей Шилин, Лисичанский городской совет и его исполнительный комитет

              • До Всесвітнього дня боротьби з опустелюванням і посухою

               17 червня відзначається міжнародною спільнотою як Всесвітній день боротьби з опустелюванням та посухами.

               Деградація земель та опустелювання вже давно набули глобального виміру та є одними з найбільших викликів для сталого розвитку людства, спричиняючи серйозні проблеми як екологічного, так і соціально-економічного характеру, включаючи голод та вимушену міграцію населення.

              • Регіональний трикутник №150

              • В Лисичанске поздравили пограничников

               Традиционно, 28 мая мы отмечаем День пограничника. Торжественные мероприятия в этот день проходят по всей стране. Не стал исключением и наш город.

               В мероприятии приняли участие городской голова Сергей Шилин, секретарь городского совета Эдуард Щеглаков, заместитель городского головы Игорь Ганьшин, управляющий делами Александр Савченко, руководство и личный состав оперативно-боевой пограничной комендатуры «Лисичанск» и оперативно-поискового отдела «Лисичанск», которые базируются у нас в городе, а также ветераны погранвойск.

              • Уважаемые жители гг. Лисичанск, Новодружеск и Приволье!

               Уважаемые жители городов Лисичанск, Новодружеск и Приволье!

               Учитывая сложившуюся общественно-политическую ситуацию в Лисичанске, Новодружеске и Приволье, просим вас соблюдать спокойствие, выдержку и не поддаваться панике. На данный момент в городах в обычном режиме работают исполнительный комитет Лисичанского городского совета, все коммунальные службы и общественный транспорт, продуктов питания достаточно.

               Огромная просьба быть бдительными, следить за своими детьми и не оставлять их без присмотра. По возможности, оставайтесь дома.

               В случае включения электросирен должны быть приняты соответствующие меры безопасности по защите своего здоровья и здоровья своих близких. Не поддаваться панике, выключить электрооборудование, свет, газ; закрыть все окна, двери.

               При необходимости укрыться в подвальных сооружениях, погребах и т. п.

               Убедительная просьба следить за информацией на официальном сайте Лисичанского городского совета (http://lis.gov.ua/) или в бегущей строке на местном телевидении.

               Исполнительный комитет Лисичанского городского совета, инициативная группа города Лисичанска

              • В Лисичанских школах прозвенели последние звонки (фото)

               Во всех школах города прошли праздники последнего звонка. На торжественных линейках собирались ученики и учителя, но главными героями праздника были выпускники и их родители. Во взрослую жизнь сегодня вступили 470 лисичанских одиннадцатиклассников.

               Праздничная атмосфера с утра царила во дворах школ. Первоклассники с букетами цветов, ученики средней и старшей школ, а также выпускники с ленточками выстроились на традиционные линейки.

               Во дворах всех учебных заведений прошли концерты — звучали стихи и песни, выпускники танцевали школьный вальс.

              • Повноваження органів виконавчої влади в частині погодження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок

               1. Проект землеустрою щодо відведення земельних ділянок усіх категорій та форм власності підлягає обов'язковому погодженню з територіальним органом центрального органу виконавчої влади, що здійснює реалізацію державної політики у сфері земельних відносин.

              • Областная комиссия высоко оценила творческие коллективы Лисичанска

               altВ последние дни апреля творческие коллективы нашего города и мастера декоративно-прикладного искусства подготовили отчетные выставки и концерты на подтверждение званий «народный» и «образцовый» самодеятельный коллектив и «народный мастер декоративно-прикладного искусства Луганщины».

               Областная аттестационная комиссия во главе с Яровым Василием Михайловичем, директором Луганского областного центра народного творчества, заслуженным работником культуры Украины начала свою работу с посещения выставки мастеров декоративно-прикладного искусства, которая экспонировалась в городском краеведческом музее.

              • Раскрыть и взрастить талант (фото)

               25 мая в большом зале Лисичанского городского совета состоялся праздник чествования одаренных детей. На торжество были приглашены 46 юных лисичан, которые в 2015–2016 учебном году стали победителями и призерами областных и всеукраинских этапов Всеукраинских ученических олимпиад, областного и всеукраинского этапов Всеукраинского конкурса-защиты научно-исследовательских работ учащихся-членов Малой академии наук, а также педагоги, которые работают с одаренной молодежью.

               На празднике присутствовали городской голова Сергей Шилин, секретарь городского совета Эдуард Щеглаков, заместитель городского головы Игорь Ганьшин, начальник отдела образования Татьяна Худоба, заведующая методическим центром Евгения Карпова.

              • Уважаемые жители города Лисичанска!

               Служба по делам детей Лисичанского городского совета сообщает, что информация об отсутствии продуктов питания в Центре социальной реабилитации детей, появившаяся в социальных сетях, не соответствует действительности.

               На сегодняшний день дети всем необходимым обеспечены. В помощи жителей города не нуждаются.

               Не верьте непроверенной информации.

               Благодарим всех, кто помог детям.

              • О чем должны знать и помнить Лисичане

               «В подарках увековеченная память» под таким названием Лисичанский городской краеведческий музей объявил о сборе экспонатов для учреждения в социальных сетях и местной газете «Новый путь». Время обращения к гражданам города было выбрано не случайно. Во всем мире 18 мая празднуется Международный день музеев. В этот день музей получил свой первый подарок от Лисичанского городского головы Сергея Шилина. Это старинная шахтерская лампа, которая применялась в нелегком шахтерском труде в начале ХХ века.

              • Увага. Оголошено обласний конкурс "Кращий працівник соціальної сфери Луганщини"

               Луганський національний університет імені Тараса Шевченка при підтримці Луганської обласної адміністрації з нагоди святкування Дня працівника соціальної сфери України проводить обласний конкурс «Кращий працівник соціальної сфери Луганщини» (далі Конкурс).

               Конкурс проводиться у номінаціях за особисті та професійні досягнення:

               • — «Кращий волонтер — старшокласник»;
               • — «Кращий працівник міського закладу (установи) соціальної сфери»:
               • У Лисичанську пройшов міський етап обласного конкурсу дитячої творчості «Податки очима дітей»

                З метою формування податкової культури у підростаючого покоління, виховання економічної та правової освіти у молоді міста Лисичанська у квітні пройшов міський етап обласного конкурсу дитячої творчості «Податки очима дітей». Організацію конкурсу здійснювали підрозділи місцевих органів Державної податкової служби.

               • Сертификаты об окончании курса обучения получили слушатели "Университета третьего возраста"

                Сегодня, 25 мая, в Лисичанском территориальном центре в торжественной обстановке был проведен 4-й выпускной вечер «Университета третьего возраста». Поздравить выпускников пришли почетные гости и преподаватели университета — депутат городского совета, председатель городской организации ветеранов Украины Юрий Павлович Положенцев, заместитель начальника управления труда и социальной защиты населения, декан факультета «Духовне збагачення» Юлиана Юрьевна Гасанбекова, сотрудник Краеведческого музея Ольга Астренина.

               • Графік набору на навчання Всеукраїнського центру професійної реабілітації інвалідів у 2014 році

                № з/п

                Найменування робітничих професій

                Термін навчання (міс.)

                Початок професійної реабілітації ( з профвідбором)

                1.

                Оператор комп’ютерного набору

                6

                28.08.2014

                2.

                Манікюрник

                3,8

                28.08.2014

                3.

                Вишивальниця

                10

                28.08.2014

                4.

                Швачка

                6

                28.08.2014

                5.

                Слюсар з ремонту автомобілів

                10

                28.08.2014

                6.

                Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних

                10

                28.08.2014

                7.

                Секретар керівника

                10

                28.08.2014

                8.

                Бджоляр

                6

                15.12.2014

                9.

                Перукар (перукар-модельєр)

                6

                червень 2014

                10.

                Взуттьовик з ремонту взуття

                5

                28.08.2014

                Приймальна комісія Центру працює постійно протягом року.

                Адреса центру: урочище «Туровча лісова» - 2, с. Лютіж, Вишгородський район, Київська область, 07352, тел./факс (04596)40-0-11, (044)425-84-91.

                За інформацією звертатись до управління праці та соціального захисту населення за адресою: м. Лисичанськ, вул. Малиновського, 22 а, каб.№ 4, тел. 7-30-27.

                Управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради

               • В Лисичанске будет создан Муниципальный информационно-расчетный центр

                Как уже неоднократно отмечалось, реформирование системы жилищно-коммунального хозяйства является одним из приоритетных направлений в работе городской власти Лисичанска. Какие-то шаги в этом направлении уже сделаны (например, объединение ЖЭКов), какие-то только планируется совершить. Однако для реализации этих планов нужно серьезное финансирование.

                В своих выступлениях городской голова Лисичанска Сергей Дунаев неоднократно подчеркивал важность работы по привлечению в город инвесторов, в том числе и в коммунальную сферу. И первые результаты этой работы уже видны: инвесторы пришли в сферу теплоснабжения города, лисичане активно участвуют в работе проекта ЛИНК-Украина, задачей которого является повышение инвестиционной привлекательности региона.

               • Лидеры, включайте драйв!

                Ежегодно и традиционно, в конце учебного года, лидеры школьных детских организаций подводят итоги своей работы. Нынешний год не стал исключением. 24 мая в ЦВРШМ слёт лидеров собрал активных, неравнодушных, инициативных, творческих ребят. Тех, кто, возможно, в будущем будет определять общественную и политическую жизнь нашего города и в целом страны.

                Ровно год активисты школьных детских организаций серьезно и творчески работали. Пришло время заслуженно поощрить «лучших из лучших»: лидеров, школьные детские организации, победителей рейтинговой программы на лучшую организацию воспитательной работы «Сделай шаг».

               • До уваги абітурієнтів!

                У м. Луганську функціонує Луганський міжрегіональний центр професійної реабілітації інвалідів (Луганський МЦПРІ). Професійна підготовка та перепідготовка у Центрі проводиться з наступних професій:

                • · Оператор комп’ютерного набору (термін навчання 6,5 місяців, повна середня освіта);
                • · Оператор комп’ютерної верстки (термін навчання 6,6 місяців, повна середня освіта);
                • Байдун Діана та Пєхота Нікіта зайняли другі міста у Міжнародному фестивалі-конкурсі музики та класичного вокалу «Золотий зорепад»

                 altЗ 30 квітня по 2 травня 2011 року у м. Дніпропетровськ відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс музики та класичного вокалу «Золотий зорепад».

                 Святковий Дніпропетровськ зустрів учасників конкурсу не тільки сонячною погодою, але і чудовою організацією цього музичного форуму. Організатором конкурсу виступив культурний центр «Пектораль». Цього разу у місто на Дніпрі з’їхалось близько 400 учасників з 44 міст України та Росії.

                • Заходи у м. Лисичанську в рамках роботи агітаційного волонтерського Потягу Єднання "Труханівська Січ"

                 В рамках роботи агітаційного волонтерського потягу «Труханівська Січ» у м. Лисичанськ відбудуться наступні заходи:

                 23 травня о 16-00 майстер класи, аквагрим та концертна програма творчих колективів;

                 — Лисичанський міський Палац культури (вул. Красна, 30)

                 — сквер біля Центру позашкільної роботи зі школярами та молоддю (вул. Юнацька)

                 24 травня о 17-00 — великий гала-концерт на пл. Перемоги біля кінотеатру «Дружба».

                • Телефони "гарячих ліній" Держземагентства України

                 До відома громадян

                 Діє "гаряча лінія" Держземагентства України 0 800 502 528

                 (дзвінки зі стаціонарних телефонів у межах України безкоштовні)

                 Головне управління Держземагентства у Луганській області

                 Контактний телефон (0642) 33-19-40

                 Управління Держземагентства у м.Лисичанську Луганської області

                 Контактний телефон 4-69-40

                 Управління Держземагентства у м.Лисичанську

                • В Лисичанск прибыл Поезд Единения Украины "Трухановская Сечь"

                 Вчера, 23 мая, в рамках Всеукраинской акции в Лисичанск прибыл Поезд Единения Украины «Трухановская Сечь». Волонтерский Агитпоезд прибыл на станцию Переездная, где команду волонтеров, педагогов, журналистов, документалистов, художников, музыкантов, общественных деятелей и военных с хлебом-солью встречали Лисичанский городской голова Сергей Шилин его заместитель Игорь Ганьшин, руководители структурных подразделений городского совета, студенческая молодежь и общественность города.

                 Лисичанский городской голова Сергей Шилин поприветствовал гостей на лисичанской земле и поблагодарил за их инициативу, направленную на укрепление отношений жителей разных регионов нашей страны. «Лисичанск — это Украина, всегда была, есть и будет», — подытожил Сергей Иванович.

                • Перелік адміністративних послуг, які надаються Управлінням Держземагентства у м.Лисичанську

                 Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2011 р. № 835 Управлінням надаються наступні адміністративні послуги:

                 • Державна реєстрація земельної ділянки
                 • Державна реєстрація обмежень у використанні земель
                 • Внесення до Державного земельного кадастру відомостей про землі в межах території адміністративно-територіальних одиниць
                 • В Лисичанске состоялось торжественное открытие управления патрульной полиции

                  Вчера, 22 мая, в Лисичанске состоялось торжественное открытие управления патрульной полиции в городах Северодонецке, Лисичанске, Рубежном.

                  В торжественном мероприятии приняли участие Министр внутренних дел Украины Арсен Аваков, глава Национальной полиции Украины Хатия Деканоидзе, народный депутат Украины Мустафа Найем, Лисичанский городской голова Сергей Шилин, управляющий делами исполкома Александр Савченко, руководство Главного управления Национальной полиции в Луганской области, представители силовых структур и общественность города.

                 • До уваги мешканців міста!

                  Постійно діюча виборча дільниця № 440943, яка здійснювала свою діяльність на території ПАТ «Лисичанський желатиновий завод», через виникнення обставин, які унеможливлюють її використання для організації голосування та розміщення комісії змінила адресу приміщення для голосування та дільничної виборчої комісії. Виборча дільниця № 4440943 буде здійснювати свою діяльність за адресою 93118, м. Лисичанськ, вул. Ульянових, 5.

                  Підстави:

                  Рішення виконкому Лисичанської міської ради № 176 від 13.05.2014р. «Про зміну місця розташування дільничої виборчої комісії».

                  Постанова УВК від 14.05.2014 року № 574 «Про внесення змін до постанови Центральної виборчої комісії від 12 квітня 2012 року № 66».

                  Виконком Лисичанської міської ради

                 • Акценты дня № 19 (видео)

                  Выпуск № 19 от 08.05 2013г.

                   • Открытие памятника погибшим в войне детям.
                   • Торжественная встреча городской власти с ветеранами ВОВ.
                   • Терцентр. Торжества ко Дню Победы.
                   
                   
                  По материалам сайта ТРК «Акцент»
                 • Лисичанский отряд быстрого реагирования Красного Креста принял участие в учениях

                  В г. Ромны Сумской области при финансовой поддержке Международного Комитета Красного Креста на учебно-тактическом полигоне Межрегионального центра быстрого реагирования ГСЧС Украины состоялись совместные учения Отрядов быстрого реагирования Общества Красного Креста Украины Государственной службы по чрезвычайным ситуациям и Скорой медицинской помощи. В учениях приняли участие отряды Сумского, Бориспольского, Лисичанского, Купянского и Харьковского Красного Креста. На учениях отрабатывалась координация действий по оказанию первой помощи во время имитации взрыва в торговом центре. Особое внимание уделялось спасению людей с ограниченными физическими возможностями.

                 • До уваги громадських організацій та мешканців міста

                  Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва пропонує для обговорення проект Закону України «Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)».

                  Порівняльна таблиця до проекту Закону України «Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)» розміщена на офіційному сайті Мінрегіону України за наступним посиланням http://minregion.gov.ua/koncepciya-reformuvannya-miscevogo-samovryaduvannya-ta-teritorialnoyi-organizaciyi-vladi-v-ukrayini-333230.

                  Свої пропозиції та зауваження щодо проекту надсилати на електронну адресу oio@lis.gov.ua.

                 • На полігоні заводу "Зоря" для молоді м. Лисичанська проведено навчальні стрільби з автомата АК-74 бойовими набоями

                  Відповідно до програми предмета «Захист Вітчизни» в останньому періоді навчання з метою практичного закріплення рівня, знань, вмінь та навичок учнів організуються 3-х денні навчально-польові збори, під час яких проводяться початкові стрільби з автомата АК-74.

                  19 травня 2016 року за сприяння виконкому Лисичанської міської ради, Лисичанського військового комісаріату та міського відділу освіти на полігоні заводу «Зоря» вперше за останні роки відбулися початкові стрільби з автомата АК-74.

                  Завдяки спланованим діям виконкому Лисичанської міської ради на високому рівні був організований підвіз учнів навчальних закладів на вогневе містечко полігону.

                 • Уважаемые жители городов Лисичанск, Новодружеск и Приволье!

                  Исполком Лисичанского городского совета обращается к юридическим и физическим лицам, предприятиям и организациям города оказать материальную помощь профсоюзному комитету ПАО «Лисичанский стекольный завод «Пролетарий» для организации работы детского учреждения отдыха и оздоровления «Восход», в котором могут быть оздоровлены более 600 детей нашего города. Денежные средства могут быть перечислены профсоюзному комитету ПАО «Лисичанский стекольный завод «Пролетарий» на р/с 2600201006461 в АО «Укрэксимбанк» в г. Луганске, МФО 304281

                 • Акценты дня № 21

                  Выпуск № 21 от 22.05 2013 г.

                  • Итоги спартакиады работников образования
                  • Нынешний состав студии«Арлекин» и театра«Лимпопо»последний раз на сцене
                  • Происшествие в Лисичанской гимназии
                  • Лугари подводят итоги
                   

                  По материалам сайта ТРК «Акцент»

                 • Про погашення заборгованості із заробітної плати

                  Станом на 01.05.2012 року загальна сума «заборгованої» заробітної плати перед працівниками підприємств міста становить 10030,6 тис. грн., що на 1412,6 тис. грн. менше, ніж на початок року.

                  Із загальної суми боргу 19,8% припадає на економічно активні підприємства, 78,8% — на підприємства-банкрути, частка економічно неактивних підприємств в обсязі заборгованості складає 1,4%.

                  Заборгованість із виплати заробітної плати по економічно активних підприємствах становить 1986,9 тис грн, з них 1338,1тис. грн. це заборгованість підприємств недержавного сектору (ПрАТ «Лисичанськспецбуд», ЛФ «Технотканина», КС «Надія»), 524,8 тис. грн. заборгували комунальні підприємства (КП «Паспортна служба», КП «Лисичанське тролейбусне управління») та 124,0 тис. грн. — ДП «Лисичанська ТЕЦ».

                 • У Лисичанськ прибуває поїзд "Труханівська січ"

                  труханівська січ

                 • Про зміну тарифів на послуги з виробництва, транспортування та постачання теплової енергії для бюджетних організацій, що обслуговуються ПП "ВІАННА"

                  Відповідно до постанови Національної комісією, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики від 31.03.2014 року № 352, на підставі висновку Державної інспекції України з контролю за цінами № 545-к від 30.04.2014 року та враховуючи положення Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України від 30.07.2012 №390 ПП «ВІАННА» доводить до відома споживачів (бюджетних організацій) інформацію про зміну розміру тарифу на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії в наступних розмірах:

                 • День вишиванки у Лисичанську

                  19 травня об’єднало дітей навколо потужного символу нації — вишиванки.

                  З метою демонстрації єдності і солідарності з суспільством, примноження традицій, вихованці Центру позашкільної роботи зі школярами та молоддю приєднались до загальнонаціонального свята — День вишиванки.

                  Красиві і натхненні гуртківці у вишитих сорочках долучилися до заочної подорожі «Сторінками історії народної вишивки в Україні».

                 • Історія війни за незалежність. Донбас

                  Під такою назвою вчора, 19 травня, у виставковій залі Лисичанського міського краєзнавчого музею відбулась презентація документальної виставки.

                  Виставка створена за матеріалами Служби безпеки України та передана управлінню Служби безпеки України в Луганській області для експонування.

                  На заході були присутні начальник відділу освіти Лисичанської міської ради Тетяна Худоба, начальник відділу культури Лисичанської міської ради Людмила Ткаченко, викладачі та учнівська молодь міста.

                 • Сергей Жадан привез гуманитарную помощь в Лисичанск