Відсутність води створює значні ризики для здоров'я людей

Лисичанська міськрайонна філія держаної установи «Луганський обласний лабораторний центр МОЗ України» повідомляє, що на сьогодні в місті повністю відсутнє централізоване питне водопостачання у зв’язку з чим попереджає, що відсутність питної води в місті може привести до загострення епідемічної ситуації щодо захворюваності на інфекційні хвороби.

Відсутність води створює значні ризики для здоров’я людей. Це особливо стосується дитячих дошкільних закладів, загальноосвітніх шкіл, інших установ та організацій а також медичних установ, де і пацієнти і персонал піддаються додатковим ризикам з боку інфекцій і хвороб при відсутності водопостачання, санітарії та гігієни.

Для прийняття необхідних заходів з метою профілактики епідемічних ускладнень проінформовано Лисичанське управління ГУ Держпродспоживслужби в Луганській області.

В ситуації, що склалася рекомендуємо використовувати воду гарантованої якості, уникаючи вживання води з сумнівних джерел.

Безпечна і доступна вода — важливий фактор здоров’я людей, незалежно від того, чи використовується вона для пиття, побутових потреб, приготування їжі або рекреаційних цілей.

Лисичанська міськрайонна філія держаної установи "Луганський обласний лабораторний центр МОЗ України