Комунальний заклад «Новодружеська дитяча школа мистецтв»

Директор: Мєнін Сергій Костянтинович

Заступник директора: Костікова Наталія Сергіївна

Юридична адреса: 93193, Луганська обл., м. Новодружеськ, вул. Миру, 39.

Тел.:(06451) 2-83-40, 2-81-41

Е-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Графік роботи: понеділок - п'ятниця з 08.00 до 18.00; субота - з 08.00 до 16.00; неділя - вихідний.

В 1977 році в місті Новодружеськ була відкрита дитяча музична школа. Спочатку вона займала кілька класних кімнат в філії СШ № 25. Контингент учнів складав близько 100 учнів, з ними працювало 8 викладачів. З 1992 року школа розташована за теперішньою адресою.

З 1993 року почався стрімкий розвиток школи: відкривається художнє відділення і школа отримує статус школи мистецтв. В 2000 році відкривається клас хореографії, у 2006 році — клас класичного вокального співу, в 2010 році — клас сучасного танцю. Сьогодні в школі навчається 210 дітей.

Педагогічний колектив школи складає 15 кваліфікованих викладачів, серед яких директор школи Мєнін Сергій Костянтинович має звання «Старший викладач».

Разом з ветеранами школи Мєніною О.В., Лебедь В.М., Івановою-Зубрицькою С.О. працює талановита молодь, серед яких і випускники школи.

У школі багато талановитих учнів, які входять до складу різноманітних творчих колективів. Велика кількість учнів школи неодноразово ставали призерами обласних, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів та змагань. Серед таких колективів є інструментальний ансамбль «Би-боп» під керівництвом Лебедь Володимира Миколайовича. Ансамбль створено у 2006 році. За час існування інструментальний ансамбль активно приймає участь у міських та обласних конкурсах та займає призові місця. У репертуарі ансамблю більше 20 різноманітних творів.

Яскравим колективом школи є хореографічний колектив «Веселка» (керівник Світлана Іванова — Зубрицька). До складу входять 10 учнів хореографічного відділення 7-8 класів. В репертуарі колективу — класичні постановки, танці народів миру, українські народні та естрадні таночки.

Не менш яскравим є молодий танцювальний колектив «Ювента» (Керівник Карауланова Ангеліна Віталіївна). Колектив був утворений 2014 році. До складу входить 6 учасників віком 11-12 років. У репертуарі колективу запальні, енергійні танці джазовому напрямку. Не зважаючи на те, що колектив досить юний, на своєму рахунку він має призові місця на Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах.