До відома орендарів комунального майна м. Лисичанськ

 Лисичанська міська рада доводить до відома орендарів комунального майна територіальної громади м. Лисичанськ, які на час введення на усій території України карантину припинили здійснення підприємницької діяльності, про те, що відповідно до пункту 14 «Прикінцеві та перехідні положення» Цивільного кодексу України, статті 617, частини 6 статті 762 Цивільного кодексу України, статей 14, 141 Закону України «Про торгово-промислові палати в Україні» звільнення від сплати орендної плати за час, коли майно не могло бути використане орендарем через обставини, за які він не відповідає, відбувається за умови підтвердження цього факту сертифікатом про форс-мажорні обставини, який видається Луганською торгово-промисловою палатою.

Умови та порядок отримання сертифікату про форс-мажорні обставини визначені Регламентом засвідчення Торгово-промисловою палатою України та регіональними торгово-промисловими палатами форс-мажорних обставин (обставин непереборної сили), що затверджений рішенням президії ТПП України від 15.07.2014 № 40(3).

Прийняття заяв та документів, для отримання сертифікату про форс-мажорні обставини здійснюється за адресою: проспект Хіміків, 48 а, , м. Сєвєродонецьк, Луганська область, Україна, 93401.

Додатково повідомляємо телефони для звернень та консультацій: 8(0645) 703960, +38(050)3282254, адреси електронної пошти: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. , Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. .

Управління власності Лисичанської міської ради