Робота міської комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

У квітні цього року в Лисичанській міській раді відбулося три засідання міської комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. Комісію очолює заступник міського голови Максим Головньов. До складу комісії входять представники органів, що здійснюють соціальні виплати внутрішньо переміщеним особам.

Під час засідання комісії розглянуто 364 звернення внутрішньо переміщених осіб щодо призначення їм різних видів соціальних виплат. Зокрема, 238 звернень про призначення адресної грошової допомоги на покриття витрат на проживання, 66 звернень про призначення пенсійних виплат, 14 — страхових виплат, 10 — про надання пільг та субсидій на оплату житлово-комунальних послуг, 8 — про надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, 13 — про допомогу на дітей одиноким матерям, 15 — інших видів соціальної допомоги.

За результатами роботи комісії прийнято рішення:

— про призначення соціальних виплат 353 внутрішньо переміщеним особам;

— про відмову в наданні соціальних виплат 7 внутрішньо переміщеним особам;

— про перенесення розгляду питання надання соціальних виплат 4 внутрішньо переміщеним особам.

Зазначимо, що комісія з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам створена відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 08.06.2016 № 365.

Управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради