У Лисичанську відбулись заходи з нагоди 76-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Сьогодні, 9 травня, з нагоди 76-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні заступник керівника Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олег Калінін та заступник голови громадської організації «Лисичанська міська організація ветеранів України» Любов Утенкова вшанували подвиг ветеранів, мужність та героїзм всіх, хто наближав свято Великої Перемоги.

Розпочався захід з покладання корзин з квітами до підніжжя меморіального комплексу «Привільнянський плацдарм», адже саме це місце було важливим фронтовим кордоном — стратегічною висотою, перемога за яку у 1943 році відкрила дорогу до звільнення всього Донбасу, а потім і всієї України.

Наступним місцем зупинки стали меморіальний комплекс «Пам’ять» та меморіал «Танк», братська могила у Ісаєвій Балці, а завершилася низка урочистого покладання квітів спусканням вінка у води річки Сіверський Донець.

Окрім того, цього дня Олег Калінін та Любов Утенкова відвідали на дому десятьох ветеранів Другої Світової війни — тих, хто безпосередньо наближав переможну весну та вручили квіти та продуктові набори.

Зауважимо, що у зв’язку з карантинними обмеженнями цього року не відбуваються масові заходи з відзначення Дня Перемоги. Проте жителі міста мають можливість самостійно прийти до братських могил та вшанувати пам’ять загиблих.