Історія війни за незалежність. Донбас

Під такою назвою вчора, 19 травня, у виставковій залі Лисичанського міського краєзнавчого музею відбулась презентація документальної виставки.

Виставка створена за матеріалами Служби безпеки України та передана управлінню Служби безпеки України в Луганській області для експонування.

На заході були присутні начальник відділу освіти Лисичанської міської ради Тетяна Худоба, начальник відділу культури Лисичанської міської ради Людмила Ткаченко, викладачі та учнівська молодь міста.

Відкриття виставки розпочалось з хвилини мовчання по загиблим воїнам та мирним жителям в період проведення АТО.

Виставка складається з дванадцяти планшетів, які розповідають про найважливіші епізоди проведення антитерористичної операції на Сході України. Світлини знайомлять присутніх з історією протистояння в Криму і на Донбасі. Окремі стенди, присвячені подіям Іловайського котла, Дебальцевського плацдарму, захисту Донецького аеропорту, подіям у Краматорську, Маріуполі, Волновасі, історії українських в’язнів в Росії, зокрема, Надії Савченко.

Окремою сторінкою експозиції є розповідь про протиборство спеціальних підрозділів СБУ диверсійно-розвідувальним групам бойовиків та учасникам організованих злочинних угруповань в зоні проведення АТО та прифронтових регіонах.

Емоційні обличчя людей показують фотокомпозиції, об’єднані назвою «Війна — людський вимір», «Різні обличчя війни» та «Життя триває».

Світлини мають короткі написи і розповіді про події в АТО українською та англійською мовами.

Місто Лисичанськ — це третє місто сучасної Луганської області, після Сєвєродонецька та Рубіжного, де експонується пересувна одноденна виставка фотодокументальних матеріалів про події АТО.

Відділ культури Лисичанської міської ради