У Лисичанську відкрився Пункт Європейської інформації - "Європейський вектор"

Напередодні святкування Дня Європи в Україні, 20 травня в центральній бібліотеці відкрився Пункт Європейської інформації — «Європейський вектор». На заході були присутні викладачі навчальних закладів міста, учнівська та студентська молодь, а також користувачі бібліотеки.

Одним із пріоритетних напрямків стратегічного розвитку України є інтеграція нашої держави до Європейського співтовариства. Центральна бібліотека перша бібліотека в Луганській області, яка стала переможницею за проектом Української бібліотечної асоціації «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в Пункті Європейської інформації в бібліотеках» за підтримки програми Європейського союзу «Еразмус +» (Жан Моне).

На початку заходу присутнім розповіли про специфіку роботи Пункту та познайомили з основними напрямками роботи з популяризації Європейських цінностей. Зацікавила присутніх і презентація медіа — ресурсів «Європейський вектор», під час якої глядачі дізнались про важливість та необхідність вивчення іноземних мов, а також переглянули сайти, які будуть корисними для подорожей, туризму, освіти та працевлаштування молоді за кордоном. Також присутнім презентували першу електрону читанку, яку бібліотека отримала завдяки цьому проекту та на яку завантажено книжки відомих письменників країн ЄС.

Після завершення офіційної частини гостей запросили на «Європікнік», де для них була підготовлена музична програма від викладачів та учнів ДШМ № 2 та учасників художньої самодіяльності ПК «Діамант». Присутні мали можливість сфотографуватися в фото салоні «Під європейською парасолькою», взяти участь в інтелектуальних змаганнях на кращого знавця історії Європейського союзу, Євроквесті «Україна — це Європа», поспілкуватися з «Живою книгою» (мандрівник країнами Європи) та відвідати майстер — класи з декоративно-прикладного мистецтва. До уваги молоді було запропоновано бліц — турнір «Видатні люди країн ЄС», вікторини, конкурси, а також виставка малюнків учнів художнього відділення Лисичанської ДШМ № 1 про країни Європи.

Відділ культури Лисичанської міської ради