Парять у повітрі на мотузках «змії»...

25 травня юні авіамоделісти Лисичанського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Сергій Москвичов, Матвій Москвичов, Софія Борисова, Ілля Борисов та Єлеазар Залещенко під керівництвом керівника гуртка «Авіакосмічне макетування та моделювання» Володимира Голубова взяли участь у відкритому чемпіонаті м. Сєвєродонецька з повітряних зміїв серед учнівської молоді. 

 

В районі Чістого озера загалом 30 хлопців та дівчат з Сєвєродонецька, Лисичанська та Горського запускали своїх зміїв у повітря. І навіть дощ не зміг завадити завзятим моделістам.

Після змагань авіамоделісти Сєвєродонецька продемонстрували кордові моделі літаків та запуск моделей ракет.

Наша команда посіла ІІ місце у загальному заліку, а Єлеазар Залещенко — ІІІ місце у змаганнях моделей класу Z2.

Пошук та підтримка технічно обдарованої учнівської молоді, стимулювання творчого, інтелектуального, духовного та фізичного розвитку — першочергові завдання освіти у найближчому майбутньому. Позашкільна освіта дає дітям можливість не просто вивчати, наприклад, закони фізики, а одразу випробувати їх дію на практиці, створюючи справжні наукові проекти, технічні моделі. І що найбільш важливо, саме такий підхід дозволяє зацікавити наукою навіть тих учнів, які раніше вважали, що не мають до неї жодного хисту.

Відділ освіти Лисичанської міської ради