У міському музеї урочисто відкрили виставку «Військово-польовий АРТ»

Сьогодні, 16 травня, у Лисичанському міському музеї урочисто відкрилася виставка українських майстрів декоративно-прикладного мистецтва «Військово-польовий АРТ» в рамках культурно-мистецького проекту сержанта полку спецпризначення «Київ» Павла Ротара.

В заході взяли участь міський голова Сергій Шилін та його заступник Ігор Ганьшин, начальник Управління культури, національностей та релігій Луганської обласної державної адміністрації Аліна Адамчук, директор Луганського обласного краєзнавчого музею Олеся Мілованова, директор Брянківського коледжу Луганського національного університету ім. Т. Шевченка Михайло Сапіжак, школярі, військові, громадськість.

Перша презентація виставки відбулась у 2016 році. І з того часу проект крокує Україною. Його вже побачили у 37 містах, а експозиція постійно оновлюється. Унікальна виставка, яка складається з військових предметів із зони бойових дій на Донбасі, що були перетворені дбайливими руками майстрів на справжні витвори мистецтва. Тут і кукли-мотанки, і картини з насіння, і розписані гільзи та коробки зі снарядів, і фотороботи, і ікони з деревини, і ще багато речей — справжніх витворів людської майстерності. Творчі роботи створені у різних народних техніках: декоративний розпис, лозоплетіння, різьба, кераміка, вишивка, ткацтво, печворк, соломо плетіння.

Міський голова Сергій Шилін під час урочистого відкриття виставки зазначив: «Дуже цікаві та гарні роботи, створені людьми, які знаходились на бойових позиціях, або працювали волонтерами та допомагали нашим військовим. Експозиція виставки надихає та закликає нас піклуватися про мир та бути згуртованими та єдиними».

Сергій Іванович подякував сержанту полку спецпризначення «Київ» Павлу Ротару за надану лисичанам можливість подивитися таку цікаву виставку та вручив Подяку Лисичанської міської ради за силу волі, за активну громадянську позицію, за особливий внесок у патріотичне виховання молоді.

У свою чергу, Павло Ротар висловив велику подяку керівництву Лисичанська та подарував книгу на згадку.

Окрім того, студенти Брянківського коледжу представили дефіле у вбраннях військової тематики за власним дизайном.

Виставка працюватиме у міському музеї до 2 червня 2019 року. Запрошуємо всіх лисичан!

Фото у фотогалереї (36 шт.)