Вітаємо переможців Всеукраїнських рейтингових змагань "VIVA DANCE-2017"!

14 травня в Лисичанському міському палаці культури відбулися Всеукраїнські рейтингові змагання «VIVA DANCE-2017».

Що таке свято? В першу чергу — це емоції, враження, радісні відчуття, які ми з нетерпінням чекаємо, а потім збираємо у своєму серці після завершення події, які залишаються в нашій окриленій душі ще довгий час...

Саме таке незабутнє свято подарували мешканцям та гостям нашого міста організатори заходу: Ірина Гончарова керівник зразкової студії східного танцю «Атлантіс» (м. Лисичанськ) та Ксенія Васильєва керівник колективу «Dance clyb Isida» (м. Сєвєродонецьк).

У Всеукраїнських рейтингових змаганнях прийняли участь 650 осіб, з різних міст Луганської області, а саме: Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Рубіжне, Новопсков, Білолуцьк.

Місто Лисичанськ представляли учасниці зразкової студії східного танцю «Атлантіс» (ПК ім. В.М. Сосюри, керівник Ірина Гончарова), танцювальний колектив «Арт-Денс» та любительське об’єднання «Смішарики» (міський ПК, керівник Дар’я Коваленко).

Змагання були дуже насиченими та різноманітними за стилями танців. Багато яскравих номерів, барвистих костюмів, шикарних постановок і звичайно ж, чудових танцюристів. У ході змагань було виконано більше 100 хореографічних композицій. Однак, захоплюючись талановитими роботами хореографів, не можна не відзначити виконавців — танцювальних колективів та солістів. Адже без учасників творчих колективів будь-яка блискуча думка хореографів не втілилася б у життя на сцені, залишившись лише в задумах. Саме виконавці доносять до глядачів нові ідеї хореографа, те, що він хотів сказати за допомогою танцю.

За результатами змагань місця розподілились наступним чином: учасники зразкової студії східного танцю «Атлантіс» вибороли 101 призове місце, а саме: 1 місць −69; 2 місць −20; 3 місць −12; танцювальний колектив «Арт — Денс» 1 місць — 4; 2 місць — 1, любительське об’єднання «Смішарики» — І місце.

Найменша учасниця змагань Клементина Хейдер (3,5 років) виборола 1 місце у номінації «Дебют імпровізація».

Крім того, за наймасовіший сольний виступ учасниць ЗССТ «Атлантіс» було нагороджено кубками, а за найяскравіші номера у циганському стилі ліцензований суддя УАВСТ та керівник школи циганського танцю «Ранари» Оксана Трофименко нагородила Ельміру Расулову, Олександру Ісаєву і Анастасію Соммер сертифікатами на безкоштовну участь у Всеукраїнському конкурсі циганського танцю у 2018 році.

Усі переможці Всеукраїнських рейтингових змаганнях «VIVA DANCE-2017» були нагороджені грамотами, медалями, кубками та солодкими призами, а деяким переможцям за найяскравіший виступ були вручені сертифікати на розшив костюмів від Яни Карпової.

Відділ культури Лисичанської міської ради