Фильтр
 • ЗНО обов'язково відбудеться

  Донецький регіональний центр оцінювання якості освіти повідомляє, що станом на 30 березня 2020 року, за повідомленням Міністерства освіти і науки України, розроблено два сценарії завершення навчального року, проведення зовнішнього незалежного оцінювання та вступної кампанії.

  ПЕРШИЙ СЦЕНАРІЙ: КАРАНТИН ЗАВЕРШУЄТЬСЯ ДО 1 ТИЖНЯ ЧЕРВНЯ

  Усі учні, окрім 11-го класу, закінчують навчальний рік наприкінці червня. Після карантину для них організовується коригуюче навчання: вчитель ідентифікує теми, за якими є пробіли у знаннях, відчитує ті, які є критичними для класу, вказує, які теми необхідно додатково доопрацювати вдома.

 • Пожежі в природних екосистемах

  Причинами виникнення пожеж в природних екосистемах є необережне поводження з вогнем дітей та дорослих, спалювання сміття поблизу житлових будинків і на відкритих територіях, прилеглій до лісових масивів, іскри з вихлопних труб автотранспорту, блискавки, самозаймання промасленого обтирального матеріалу, ефект фокусування сонячних променів на склі та консервних бляшанках, залишених людьми на природі.

  Причиною 90% пожеж в природних екосистемах є діяльність людини. Тому, відпочиваючи на природі, дотримуйтесь таких правил:

  — не кидайте сірників, що горять, і недопалків;

 • ДСНС попереджає про основні причини пожеж у місті Лисичанськ

  Причиною виникнення пожеж у житлових помешканнях є нехтування громадянами елементарних правил пожежної безпеки у побуті та, в першу чергу, власної безпеки. Паління у ліжку, перенавантаження або несправність електромережі часто призводять до пожеж у житлових приміщеннях.

  Окрім того, часто для обігріву власних помешкань мешканці міста використовують саморобні або несертифіковані електрообігрівачі, а також порушують правила експлуатації пічного опалення.

 • Дії при виникненні пожежі

  Пожежа — це стихійне лихо, вогонь, який вийшов з під контролю людини. При пожежі потрібно остерігатися: високої температури, задимленості і загазованості, обвалу конструкцій будинків і споруд, вибухів технологічного обладнання і приладів, падіння обгорілих дерев і провалля.

  При рятуванні із палаючих будинків і при гасінні пожежі, дотримуйтесь наступних правил:

  — якщо у разі евакуації необхідно пройти через палаюче приміщення, накрийтесь мокрим покривалом, пальтом, плащем, щільною тканиною;

 • Шановні громадяни! Суворо дотримуйтесь правил пожежної безпеки

  З приходом весняно-літнього періоду та у зв’язку з підвищенням температури, люди масово почали прибирати присадибні ділянки, угіддя та спалювати суху тогорічну траву. Так, у березні поточного року кількість зареєстрованих пожеж в екосистемах на території міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля складає 65 пожеж! Згідно зі статистичними даними це найбільша кількість зареєстрованих пожеж в екосистемах у порівнянні з іншими містами Луганської області. На превеликий жаль, громадяни не розуміють, що саме їхня недбалість та необережність під час випалювання сухостою можуть стати причиною масштабних пожеж!!!

 • 26 березня - День Національної гвардії України

  Шановні воїни-нацгвардійці!

  Ви здобули повагу та вдячність української спільноти, стали учасниками доленосних для України подій, гідно витримуючи усі випробування.

  Сьогодні на вас покладено важливі завдання щодо зміцнення oбoрoнoздатнoсті та підвищення безпеки нашої держави, захисту життя громадян, охорони громадського порядку.

  Дякуємо вам за витримку та вірність присязі, що за покликом серця бороните рідну землю, свідомо зробивши свій патріотичний вибір.

  У день професійного свята бажаємо вам доброго здоров’я і сімейного благополуччя, миру і злагоди, наснаги та невичерпної життєвої енергії.

  Лисичанський міський голова Сергій Шилін,

  Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет

 • Відтерміновано засідання конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади керівника КНП «Міська стоматологічна поліклініка»

  25 березня 2020 року о 10 годині у малій залі Лисичанської міської ради проведені збори учасників засідання конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади керівника Комунального некомерційного підприємства Лисичанської міської ради Луганської області «Міська стоматологічна поліклініка».

  За результатами засідання конкурсної комісії з метою мінімізації ризиків поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, викликаної коронавірусом, було вирішено:

 • 25 березня - День Служби безпеки України!

   Висловлюємо щиру вдячність вам, шановні співробітники Служби безпеки України, за сумлінне і самовіддане виконання конституційного обов’язку та вагомий внесок у зміцнення національної безпеки держави.

  Бажаємо вам и вашим родинам добра і щастя, міцного здоров’я і добробуту, сил та невичерпної енергії.

  Міський голова Сергій Шилін,

  Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет

 • Шановні депутати Лисичанської міської ради VII скликання!

   Закликаємо вас взяти участь у черговій сесії Лисичанської міської ради для можливості прийняття вельми важливого рішення щодо виділення коштів, які будуть направлені на здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19).

  Проєктом рішення «Про внесення змін до міського бюджету на 2020 рік» передбачено виділення коштів

  - у сумі 584,430 тис. гривень на придбання захисного одягу, миючих засобів для санітарно-гігієнічного обслуговування, експрес-тестів, виробів медичного призначення, лікарських засобів та препаратів, дезінфікуючих засобів, антисептиків;

 • Запобігання пожежам в екосистемах

   За інформацією Головного управління ДСНС України у Луганській області у період з 25.02.2020 до 10.03.2020 найбільша кількість пожеж в екосистемах виникла на території м. Лисичанська – 38 пожеж.

  За умов посушливої та вітряної погоди, навіть невеличке займання може спричинити виникнення масштабної пожежі й призвести до значних матеріальних збитків.

  За статистикою, основними причинами виникнення пожеж на відкритих територіях є людська діяльність. В теплу погоду громадяни активно впорядковують власні домогосподарства спалюючи сміття. Однак, варто пам'ятати, що достатньо навіть одного непогашеного сірника для того, щоб спровокувати масштабну пожежу на відкритій території.

 • Щодо розповсюдження статистичного бюлетеня «Інвестиції зовнішньоекономічної діяльності підприємств Луганської області» за 2019 рік

  3 метою задоволення потреби користувачів у статистичній інформації, фахівцями Головного управління статистики у Луганській області підготовлено для розповсюдження статистичний бюлетень «Інвестиції зовнішньоекономічної діяльності підприємств Луганської області» за 2019 рік.

  Статистичний бюлетень містить дані щодо обсягів прямих інвестицій, які надійшли від нерезидентів в економіку Луганської області та внесені підприємствами-резидентами в економіку інших країн світу, станом на 1 січня та 31 грудня 2019 року.

 • До Всесвітнього метеорологічного дня і Всесвітнього дня водних ресурсів

  Чи замислювались Ви коли-небудь про те, в якому чудовому краю ми живемо — на Луганщині! Далеко від нас цунамі, торнадо, землетруси, виверження вулканів... Абрикоси та яблука у нас під ногами. Але все одно ми залежимо від примх погоди, такої різної: 8 березня 1964 року у повітрі зафіксовано 35° морозу; 8-9 березня 2020 року максимальні температури повітря сягали 19-24° тепла, підвищення середньодобових температур до плюс 11-14°С, позитивні аномалії температури дорівнювались 14-17°.

 • Чергове засідання виконавчого комітету відбулось у Лисичанську

  Сьогодні, 17 березня, відбулось чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

  Під час засідання було розглянуто та затверджено рішення про облік та розподіл житлової площі, про опіку та піклування.

  Інформацію про стан погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах, в установах та організаціях (додається) та про роботу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Лисичанської міської ради за 2019 рік члени виконкому взяли до відома. Звіт про хід виконання у 2019 році Програми регулювання чисельності безпритульних тварин на території м. Лисичанська на 2017 — 2020 роки — було взято до відома та рекомендовано для розгляду на черговій сесії міської ради.

 • У міській раді пройшла Координаційна нарада з питань попереджувальних заходів щодо поширення коронавірусу

  Сьогодні, 17 березня, у міській раді пройшла Координаційна нарада з питань попереджувальних заходів щодо поширення коронавірусу.

  Окреслюючи ситуацію, міський голова проінформував присутніх щодо основних положень постанови Кабінету Міністрів України № 215 від 16 березня 2020 р., які потребують неухильного виконання всіма громадянами. Також міський голова зауважив, що за порушення постанови передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність, а контроль за виконанням покладено на МВС та Національну поліцію.

 • У Лисичанську відбулось чергове засідання експертної комісії архівного відділу

  Сьогодні, 17 березня, в архівному відділі Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання експертної комісії архівного відділу.

  Під час засідання експертною комісією було розглянуто та схвалено номенклатури справ управління адміністративних послуг Лисичанської міської ради, КНП Лисичанської міської ради Луганської області «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 1» та описи справ постійного зберігання і справ з кадрових питань Лисичанської міської ради Луганської області.

 • 15 березня - День працівників ЖКГ та побутового обслуговування населення

  Шановні працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята!

  Ви обрали нелегку, але дуже важливу роботу — забезпечення комфортних та якісних умов для проживання людей. Тепло та затишок в оселях, охайність і чистота вулиць, функціонування громадського транспорту, доступні побутові послуги — існування цих та інших простих благ є невід’ємною частиною добробуту людей і запорукою їх гарного настрою.

  У цей святковий день висловлюємо вам, шановні працівники галузі, велику вдячність за самовіддану та почесну працю, високий професіоналізм та відповідальне ставлення до справи.

  Бажаємо вам і вашим родинам миру, міцного здоров’я, наснаги, щастя та добробуту.

  Міський голова Сергій Шилін,

  Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет

 • 14 березня - День українського добровольця

  Вже три роки поспіль Україна відзначає 14 березня День українського добровольця. Це свято стало даниною вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України.

  Вшанування добровольців в цей день сприяє подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та підтримки ініціативи громадськості.

  У цей день, шість років тому, прямо з Майдану Незалежності перші добровольці вирушили на тренувальну базу у Нових Петрівцях, що під Києвом, аби потім стати на захист Батьківщини. Внесок першої хвилі добровольців важко переоцінити — саме добровольчі батальйони дали змогу провести мобілізацію і підготувати їм професійну заміну.

  Висловлюємо глибоку вдячні всім, хто ніс і несе військову службу в зоні АТО/ООС за мужність та героїзм із захисту незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України.

  Міський голова Сергій Шилін,

  Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет

 • 14 березня - День землевпорядника

 • У міській раді відбулося публічне представлення звіту про виконання міського бюджету за 2019 рік

  Відповідно до вимог бюджетного законодавства, сьогодні, 13 березня, у Лисичанській міській раді відбулося публічне представлення звіту про виконання міського бюджету за 2019 рік, інформації про виконання бюджетних програм й досягнення цілей державної політики, реалізацію якої забезпечують головні розпорядники бюджетних коштів.

  Начальник фінансового управління міської ради Ольга Сапегина повідомила про показники міського бюджету за загальним та спеціальним фондами, порівнявши їх з аналогічними показниками за відповідний період попереднього року та зазначивши динаміку їх зміни.

 • Доручення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій для органів влади

  За результатами позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій «Про стан забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення України та заходів стосовно стабілізації епідемічної ситуації, спричиненої коронавірусом СОVID-19», що відбулось 10 березня у м. Київ, обласним та Київській міській державним адміністраціям разом із заінтересованими центральними та місцевими органами виконавчої влади були надані наступні доручення:

  1) провести засідання регіональних комісій з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій для визначення конкретних заходів та завдань щодо ефективної протидії поширенню коронавірусної інфекції серед населення та стабілізації епідемічної ситуації;

 • В Лисичанську підсумували роботу системи цивільного захисту за минулий рік

  Сьогодні, 12 березня, в Лисичанській міській раді пройшли збори керівників підприємств, установ, організацій та відповідальних осіб з питань цивільного захисту для підведення підсумків роботи місцевої ланки територіальної підсистеми єдиної держаної системи цивільного захисту у 2019 році і визначення основних завдань на 2020 рік. Очолив засідання міський голова Сергій Шилін.

  У заході взяли участь керівники підприємств, установ, організацій та відповідальні особи з питань цивільного захисту.

 • 13 березня - публічне представлення інформації про виконання бюджетних програм управління праці та соціального захисту населення

  13 березня о 14.00 в Лисичанській міській раді за адресою: м. Лисичанськ, вул. Грушевського, 7 відбудеться публічне представлення управлінням праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради інформації про виконання бюджетних програм, у тому числі у сфері соціального захисту за 2019 рік.

  Управлінням праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради

 • У міській раді відбулось засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

  Сьогодні, 12 березня, в Лисичанській міській раді відбулось засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС) під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

  Серед питань порядку денного — відключення всіх об’єктів ЛКСП «Лисичанськводоканал» від електричної енергії з 9.00 13 березня 2020 року.

 • До фондів Лисичанського міського краєзнавчого музею передані речі та архівні документи в'язня Дахау

  Архів Арользена (Німеччина) передав до фондів Лисичанського міського краєзнавчого музею копії архівних документів та кишеньковий годинник в’язня концентраційного табору Дахау Стефана Фірсова, народженого у в с. Верхнє.

  Нагадаємо, що в грудні 2019 року на адресу Лисичанської міської ради надійшов запит від Arolsen Archives (Німеччина) про розшук родичів пана Стефана Фірсова (Фірсона) (детальніше за посиланням Розшукуємо родичів колишнього в’язня концтабору).

 • Підопічні терцентру відвідали виставку живопису і графіки

  У виставковій залі міського краєзнавчого музею, 11 березня, відкрилась експозиція живопису і графіки «Простір мистецтва». Талановиті студенти Брянківського коледжу Луганського національного університету ім. Тараса Шевченка представили на розсуд глядачів свої роботи.

  Підопічні Лисичанського територіального центру були запрошені на відкриття виставки, де мали змогу оглянути картини, виконані у різних видах і жанрах образотворчого мистецтва.

 • У Лисичанську оголошено карантин

  З 13 березня по 3 квітня 2020 року на території міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля оголошено карантин. Таке рішення було прийнято сьогодні, 12 березня, під час засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС) під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

  Під час засідання присутні розглянули питання про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19.

 • У Лисичанську визначені претенденти на заняття вакантної посади директора ЗОШ №12

  Сьогодні, 12 березня, в Центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю відбулось засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 12 Лисичанської міської ради Луганської області».

  Комісія вирішила допустити до участі у конкурсному відборі на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 12 Лисичанської міської ради Луганської області» трьох кандидатів: Олену Дуфнік, Івана Фастова та Ганну Бондар.

 • «Простір мистецтва»

  Під такою назвою, вчора, 11 березня, у виставковій залі Лисичанського міського краєзнавчого музею відбулося відкриття виставки творчих робіт студентів Брянківського коледжу Луганського національного університету імені Тараса Шевченка.

  Виставка – це творчий звіт за навчальний рік студентів коледжу – творчо обдарованої молоді Луганщини, майбутніх художників та декораторів, викладачів та дизайнерів, діячів культури та завзятих майстрів своєї справи. До експозиції увійшли близько 50 робіт, виконаних в різних жанрах живопису і графіки: пейзажі, портрети, натюрморти.

 • Софія Родкіна здобула звання «Суперчитач міста»

  Вчора, 11 березня, в бібліотеці для дітей №1 відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія 2020». Переможці І етапу конкурсу Софія Родкіна, Рената Сагадієва, Олександра Кірпіченко, Ілля Ширяєв та Марія Назарук змагалися за титул «Суперчитач міста».

  За умовами конкурсу, кожному учаснику ІІ етапу потрібно було прочитати 8 книг українських та зарубіжних авторів, написати відгуки на прочитані книги у Читацькому щоденнику та виступити перед журі з презентацією однієї з прочитаних книг.

 • У Лисичанську виступив литовський дует разом з українською співачкою Уляною Горбачевською

  6 та 7 березня Новодружеська дитяча школа мистецтв та Лисичанський міський Палац культури зустрічали дует з Литви — Вероніку Повільонєне та Пятраса Вішняускаса разом з українською співачкою Уляною Горбачевською.

  Гості представили святкову концертну програму «Музика на перетині фрі-джазу та фольклору», присвячену 30-й річниці відновлення незалежності Литовської Республіки.

 • 13 березня - публічне представлення інформації відділу охорони здоров`я про виконання бюджетних програм за 2019 рік

  13 березня о 14.00 в Лисичанській міській раді за адресою: м. Лисичанськ, вул. ім. М. Грушевського, 7, відбудеться публічне представлення інформації відділу охорони здоров’я Лисичанської міської ради про виконання бюджетних програм за 2019 рік.

  Відділ охорони здоров’я Лисичанської міської ради

 • 13 березня - публічне представлення інформації Управління з виконання політики Лисичанської міської ради в галузі ЖКГ про виконання бюджетних програм за 2019 рік

  13 березня о 14.00 в Лисичанській міській раді за адресою: м. Лисичанськ, вул. ім. М. Грушевського, 7, відбудеться публічне представлення інформації Управління з виконання політики Лисичанської міської ради в галузі житлово-комунального господарства про виконання бюджетних програм за 2019 рік.

  Управління з виконання політики Лисичанської міської ради в галузі житлово-комунального господарства

 • Артем Супрунов - срібний призер чемпіонату Луганської області з шахів серед юнаків та дівчат

  З 7 по 9 березня у місті Сєвєродонецьк, за участі спортсменів з міст Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Рубіжне та Кремінна, пройшов чемпіонат Луганської області з шахів серед юнаків та дівчат віком до 18 років.

  Учасниками турніру стали вихованці шахових секцій ДЮСШ та гуртків при школах та центрах позашкільної роботи зі школярами та молоддю. Загалом, у змаганні взяли участь 12 хлопців та 6 дівчат, які мали різну кваліфікацію — від 1 розряду до любительського рівня.

 • Великий Кобзар

  В історії кожного народу є імена, які він свято береже у своїй пам’яті і з великою любов’ю та повагою передає з покоління в покоління. Є таке ім’я і у нашого народу — Тарас Григорович Шевченко. Цього року ми вшановуємо 206-у річницю від дня його народження, чия безсмертна спадщина — одна з найбільших вершин людства.

 • Понад 1000 лисичан долучилися до акції «Луганщину єднає слово Кобзаря»

  Сьогодні, 10 березня, з нагоди 206-річниці від дня народження Тараса Шевченка на площі Перемоги Лисичанська пройшла масштабна патріотична акція «Луганщину єднає слово Кобзаря».

  Близько 800 учнів 7-9-х класів загальноосвітніх шкіл, більше 300-та студентів коледжів, училищ та професійних ліцеїв, а також працівники закладів освіти та культури Лисичанська спільно читали уривок з поеми «Сон» Тараса Шевченка.

 • 13 березня - публічне представлення інформації управління адміністративних послуг щодо використання бюджетних коштів у 2019 році

  13 березня 2020 року о 14.00 у Лисичанській міській раді за адресою: м. Лисичанськ, вул. Грушевського, 7, планується публічне представлення звіту головного розпоряднику бюджетних коштів управління адміністративних послуг Лисичанської міської ради щодо використання бюджетних коштів у 2019 році.

  Управління адміністративних послуг Лисичанської міської ради

 • 13 березня - публічне представлення інформації відділу культури про виконання бюджетних програм за 2019 рік

  13 березня о 14-00 у малій залі Лисичанської міської ради за адресою: м. Лисичанськ, вул. ім. М. Грушевського, 7, відбудеться публічне представлення інформації відділу культури Лисичанської міської ради про виконання бюджетних програм за 2019 рік (на виконання наказу Міністерства фінансів України від 01.12.2010 № 1489).

  Відділ культури Лисичанської міської ради

 • У Лисичанську пройшли відкриті чемпіонати міста та області з боротьби самбо

  7 березня в спортивній залі міської ДЮСШ пройшли відкриті чемпіонати міста Лисичанськ та області з боротьби самбо. До змагань долучились понад 150 найсильніших спортсменів з Луганської, Донецької та Харківської областей.

  Лисичанські спортсмени показали наступні результати в чемпіонат області з боротьби самбо серед чоловіків та жінок:

  І місце — Мирослава Савченко (48 кг), Катерина Тростянська (60 кг), Маргарита Птушка (80 кг), Станіслав Синявський — спортивне, бойове (52 кг), Едуард Алексєєв — спортивне, бойове (62 кг), Станіслав Тростянський — спортивне, бойове (82 кг), Владислав Бондаренко — бойове (90 кг);

 • До уваги студентів, викладацького та адміністративного персоналу міста Лисичанськ

  Оргкомітет проекту StudyUp Club в Україні запрошує студентів міста Лисичанськ взяти участь в конкурсі від компанії StudyUp Club. Переможець отримує стипендію (грошовий грант) на сплату навчання в 2020 році.

  Для участі студентам необхідно зареєструватися на сторінці проекту грантодавців з обраною темою та підготувати відповідну роботу. Всі деталі за посиланням: https://echizh.com.ua/grant/

 • Команда Лисичанська виборола 41 нагороду у відкритому чемпіонаті міста Попасна з косікі карате

  7 березня на базі Попаснянського міського спортивного закладу «Відродження» пройшов відкритий чемпіонат міста Попасна з косікі карате. В змаганнях взяли участь близько 70 спортсменів з Попасної та Лисичанська.

  Команду Лисичанська представили 35-ть спортсменів, яких підготували тренери федерації Косікі карате Луганської області та тренери міської ДЮСШ Данііл Молотов, Володимир Кранін, Тетяна Галяпа та Наталія Потопа.

 • Команда Лисичанська стала бронзовим призером відкритого чемпіонату Луганської області з гімнастики спортивної

  З 5 по 7 березня в місті Рубіжне проходили змагання відкритого чемпіонату Луганської області з гімнастики спортивної, присвяченого пам’яті Алли Сурової. В змаганнях взяли участь 40 спортсменів з міст Лисичанськ, Сєвєродонецьк та Рубіжне.

  Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

  І місце — Марія Перепелиця;

 • Вихованці міської ДЮСШ - призери І етап Чемпіонату України з акробатичного рок-н-ролу

  7 березня в місті Харків пройшов І етап Чемпіонату України з акробатичного рок-н-ролу. У змаганнях взяли участь понад 250 спортсменів з Харківської, Луганської, Дніпропетровської, Запорізької, Київської та Полтавської областей.

  Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

  Категорія «Формейшн Дівчата Дорослі»

  • І місце — Марія Науменко, Каріна та Софія Якимови, Ганна Грицутенко, Маргарита Золотарь, Ксенія Косман, Олеся Сидоренко, Анастасія Чернікова, Катерина Осіташвілі, Дарина Отченашенко, Ярошенко Валерія та Дар’я Ларіонова;
 • Про початок формування комісії для проведення конкурсного відбору на зайняття посади керівника Комунального некомерційного підприємства Лисичанської міської ради Луганської області «Міська стоматологічна поліклініка»

  Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Основи законодавства України про охорону здоров’я», Порядком проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094, на виконання рішення Лисичанської міської ради від 23.01.2020 № 83/1190 «Про організаційні заходи з питань діяльності КНП «Міська стоматологічна поліклініка» та відповідно до наказу відділу охорони здоров’я Лисичанської міської ради від 10.03.2020 № 21 «Про проведення конкурсу на посаду керівника КНП «Міська стоматологічна поліклініка», відділ охорони здоров’я Лисичанської міської ради оголошує про початок формування складу комісії для проведення конкурсного відбору на заняття посади керівника Комунального некомерційного підприємства Лисичанської міської ради Луганської області «Міська стоматологічна поліклініка».

 • Рекомендації щодо проведення профілактичних заходів з недопущення поширення випадків COVID-19

  Поширення випадків нової коронавірусної інфекції (COVID-19) в країнах Європейського союзу та країнах, що ділять спільний державний кордон з Україною, потребують підвищення рівня обізнаності, посилення та проведення додаткових профілактичних заходів при наданні транспортних послуг на всій території країни.

  Загальна інформація про захворювання

  Коронавірусна інфекційна хвороба COVID-19 була вперше виявлена в місті Ухань провінції Хубей Китайської народної республіки в грудні 2019 року.

  Станом на 2 березня 2020 року в світі зафіксовано понад 89 000 випадків в 67 країнах, в тому числі в країнах, що мають спільний державний кордон з Україною — Білорусі, Румунії та Російській Федерації.

 • 13 березня - публічне представлення інформації щодо використання бюджетних коштів у 2019 році

  13 березня о 14.00 в Лисичанській міській раді відбудеться публічне представлення інформації щодо використання бюджетних коштів 2019 році.
  Фінансове управління Лисичанської міської ради

 • Любі жінки!

  Щиро вітаємо вас із Міжнародним жіночим днем — святом весни і любові, ніжності й краси.

  Безумовно, ви є творцями і берегинями життя. Неповторність і мудрість, святість і багатство вашої душі наповнюють світ навколо. Кожного дня ви створюєте затишок у родинному колі, оточуєте рідних любов’ю та увагою, даруєте їм натхнення для творчих успіхів і життєвих перемог.

  Чарівні жінки, у цей святковий весняний день прийміть слова великої вдячності за вашу прихильність, за вашу невтомну працю, за мудрість.

  Бажаємо вам та вашим родинам здоров’я, миру, любові та злагоди. Нехай доля буде до вас доброю, серце наповнюється ніжністю та добром, а поруч завжди буде радість і успіх, підтримка і розуміння близьких людей.

  Лисичанський міський голова Сергій Шилін,

  Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет

 • «Усім жінкам присвячується…»

  Під такою назвою сьогодні, 6 березня, напередодні Міжнародного жіночого дня, в Центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю відбувся загальноміський святковий концерт.

  Перед початком концерту всі присутні жінки отримали в подарунок квіти від міської ради, що додали святкового настрою та стали приємним сюрпризом.

 • Свято краси, любові та ніжності!

  Весна — прекрасна пора пробудження природи, тепла, аромату і гомінкого пташиного співу. З настанням весни приходить і свято самої вродливої, самої доброї половини людства — Міжнародний жіночий день.

  Напередодні свята, 5 березня, у Лисичанському територіальному центрі соціального обслуговування відбувся захід, присвячений чарівним, лагідним, ніжним, берегиням родинного вогнища — жінкам.

 • У міській раді пройшов семінар щодо змін діючого законодавства у сфері державного ринкового нагляду та податкового законодавства

  Вчора, 4 березня, у Лисичанський міській раді під головуванням першого заступника міської ради Андрія Шальнєва пройшов семінар з питань змін діючого законодавства у сфері державного ринкового нагляду та податкового законодавства. Захід відбувся в рамках взаємодії з Головним управлінням Держпродспоживслужби в Луганській області та Головного управління ДПС Луганської області.

  У семінарі взяли участь начальник відділу ринкового та метрологічного нагляду управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області Олександр Калмиков, начальник відділу фактичних перевірок Управління аудиту Головного управління Державної податкової служби Луганської області Світлана Прокопченко, начальник відділу споживчого ринку Лисичанської міської ради Світлана Чучук, суб’єкти господарювання, які здійснюють торгівлю технічно складними побутовими товарами та іграшками.

 • У Лисичанській багатопрофільній лікарні відбулося відкриття діагностичного центру ТОВ «Мікомед»

  Сьогодні, 5 березня, у Лисичанській багатопрофільній лікарні відбулося відкриття Відокремленого структурного підрозділу діагностичного центру ТОВ «Мікомед». У заході взяли участь міський голова Сергій Шилін, начальник відділу охорони здоров’я міської ради Ігор Бондаренко, головний лікар Лисичанської багатопрофільної лікарні Григорій Старченко та його заступник Наталія Коверга, директор ТОВ «Мікомед» Костянтин Маснєв та медперсонал центру.

  Зазначимо, що діагностичний центр вже працював певний час у тестовому режимі, а зараз переходить на повний робочий день. Заклад знаходиться на першому поверху Лисичанської багатопрофільної лікарні, оснащений сучасним 64-зрізовим спіральним томографом Philips Brilliance. Апарат дозволяє проводити всі існуючі комп’ютерні томографічні (КТ) дослідження, включаючи сканування артерій серця. Великий діаметр гентрі («бублик») і велика вантажопідйомність столу дозволяє відсканувати пацієнтів будь-якої комплекції і маси тіла (до 200кг). Є налаштування, що дозволяють зменшити дозу опромінення без зниження якості зображень.

 • У Лисичанську до Міжнародного жіночого дня виступив cover bend «Romashka»

  Вчора, 4 березня у Лисичанському міському Палаці культури до Міжнародного жіночого дня відбувся святковий концерт cover bend «Romashka» для всіх жителів міста.

  Гурт «Romashka» у складі чотирьох музикантів та солістки вже став відомим у Лисичанську як група, що виконує кавер-версії кращих світових хітів. Тож гурт має своїх шанувальників і активно виступає на міських заходах.

 • Хореографічний колектив«Starway» - серед переможців відкритого турніру «Кубок Серпантина - 2020»

   29 лютого хореографічний колектив «Starway» Лисичанського міського ПК (керівник Олександр Посошко) взяв участь у відкритому турнірі «Кубок Серпантина – 2020», який відбувся у м. Краматорськ.

  За результатами турніру пари посіли наступні місця:

  - Говдуненко Артем та Фатьянова Софія у різних категоріях посіли 2 перших та 1 друге місце;

  - Зозуля Назар та Янголенко Вероніка 2 других місця;

  - Матвійчук Володимир та Борзило Єва – 2 місце;

  - Метьолкін Ігор та Чабанна Аліна - 1місце.

 • У міській раді обговорили механізми бюджетування

  Сьогодні, 4 березня, перший заступник міського голови Андрій Шальнєв, начальник фінансового управління Ольга Сапегина та її заступник Світлана Малик провели зустріч з експертами Проекту «Демократичне врядування у Східній Україні» (DG-East).

  З метою проведення оцінки та вивчення потреб у підвищенні рівня залученості громадян до бюджетного процесу присутні обговорили існуючі механізми бюджетування.

 • У міській раді відбулось перше засідання робочої групи щодо створення порталу «Лисичанськ - SmartCity»

  Сьогодні, 4 березня, у Лисичанській міській раді відбулось перше засідання робочої групи щодо реалізації проєкту зі створення єдиного міського інформаційно-пошукового порталу «Лисичанськ — SmartCity».

  У заході взяли участь секретар міської ради Едуард Щеглаков, співробітники структурних підрозділів Лисичанської міської ради та представники постійного надійного партнеру міста — Проекту «Демократичне врядування в Східній Україні» (DG-East), який фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), менеджер з виконання проєктів Олександр Войтович і фахівець з інформаційно-комунікаційних технологій Віктор Курдюков.

 • Зіркові гості у Всесвітній день письменника в бібліотеці Лисичанська

   3 березня у Всесвітній день письменника бібліотека для дітей №1 Лисичанської ЦБС разом із читачами, учнями шкіл міста, вчителями радо зустрічали сучасних українських письменників, літературних критиків, блогерів Сергія Жадана, Сашка Дерманського, Машу Сердюк та Марію Артеменко.

  Гості презентували конкурс відгуків на книжки, написані українською мовою «Читай-пиши», розповідали як писати й знімати відгуки, мотивували дітей читати і критично осмислювати прочитане.

  Під час зустрічі говорили про життя і літературу, про те, як читати з захватом, аналізувати прочитане та вміти розповідати про це іншим.

 • Відбулось чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради

  Сьогодні, 3 березня, відбулось чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

  Під час засідання було розглянуто та затверджено рішення про будівництво та архітектуру, про облік та розподіл житлової площі.

  Інформацію про хід виконання у 2019 році Програми розвитку системи освіти м. Лисичанська на 2016-2020 роки, а також зміни та доповнення до «Комплексної програми підготовки та проведення призову громадян України на строкову військову службу у 2020 році» члени виконкому погодили та винесли на розгляд чергової сесії Лисичанської міської ради.

 • Міський голова Сергій Шилін привітав колектив дитячої обласної клінічної лікарні з 5-ою річницею утворення закладу

  Сьогодні, 3 березня, міський голова Сергій Шилін завітав до Луганської обласної дитячої клінічної лікарні з нагоди 5-ої річниці утворення закладу та напередодні Міжнародного жіночого дня.

  Сергій Іванович звернувся до колективу лікарні: «Ви робите велику і гідну справу. На ваших плечах лежить турбота про здоров’я найдорожчого в цьому світі — дітей. Адже це наш потенціал, якому розвивати рідну країну та будувати майбутнє», — відзначив міський голова та побажав всім миру та злагоди, здоров’я та щастя, весняного настрою та любові.

 • Відбулась обласна олімпіада з історії мистецтв

   29 лютого учні Лисичанської ДШМ № 1 та Новодружеської ДШМ взяли участь в обласній олімпіаді з історії мистецтв серед учнів художніх шкіл і художніх відділень шкіл мистецтв на тему «Образотворче мистецтво України другої половини ХХ століття».

  Цього року в олімпіаді взяли участь 15 учнів з 4-х мистецьких шкіл області.

  За результатами творчих змагань учні викладача художнього відділу Лисичанської ДШМ № 1 Євгенії Золенко посіли наступні місця:

 • У Лисичанську відбувся чемпіонат області з акробатичного рок-н-ролу

  29 лютого в Центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю пройшов чемпіонат області з акробатичного рок-н-ролу. В змаганнях взяли участь понад 70 спортсменів з міст Лисичанськ та Сєвєродонецьк.

  Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

  • Діти
  • І місце — Матвій Медик, Єлізавета Курбатова;
  • ІІ місце — Єгор Калашніков, Вероніка Торопенко;
  • Лисичанські спортсмени отримали відзнаки на чемпіонаті з косіки карате

   29 лютого вихованці міської ДЮСШ взяли участь у відкритому чемпіонаті міста з косіки карате в місті Новогродівка. Загалом до змагань долучились участь понад 200 спортсменів з міст та районів Донецької та Луганської областей.

   Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

   І місце — Микита Долгій, Богдан Боженко, Олександр Стародубцев, Олексій Стародубцев, Матвій Андрющенко;

  • Лисичанські спортсмени - переможці та призери відкритого чемпіонату Сєвєродонецька з боротьби самбо

   29 лютого лисичанські спортсмени взяли участь у відкритому чемпіонаті міста з боротьби самбо серед юнаків та дівчат 2007 р.н. та молодше, присвяченому пам'яті МС СРСР В.П. Потапову в місті Сєвєродонецьк

   Загалом до змагань долучились понад 70 спортсменів з міст та районів Луганської та Донецької областей.

  • У спортивній залі міської ДЮСШ пройшов чемпіонат міста з греко-римської боротьби

   29 лютого в спортивній залі Лисичанської міської ДЮСШ пройшов чемпіонат міста з греко-римської боротьби серед юнаків 2007 р.н. та молодше. В змаганнях взяли участь понад 80 спортсменів.

   Переможцями стали наступні вихованці міської ДЮСШ: Артем Булатов, Олександр Вісягін, Андрій Скрипниченко, Ілля Проскурін, Владислав Вдовиченко, Микита Бутов, Микита Гончаров, Іван Дударь, Артем Белянський, Богдан Шилін, Євген Добров, Максим Лисий, Олександр Зябля.

  • Лисичанка Дарина Степаненко виборола І місце у чемпіонаті України з легкоатлетичного двоборства

   З 29 лютого по 3 березня лисичанські спортсмени взяли участь у чемпіонаті України з легкоатлетичного двоборства серед юнаків та дівчат 2005 р.н. та молодше в місті Київ.

   Загалом до змагань долучились понад 600 спортсменів з усіх областей країни.

  • У Новодружеській ДШМ відбувся конкурс «Юний музикант»

    Наприкінці лютого в Новодружеській ДШМ відбувся конкурс «Юний музикант» на краще виконання твору українського композитора серед учнів школи.

   У репертуарі прозвучала музика відомих українських композиторів: Платона Майбороди, Якова Степового, Кирила Стеценка, Ігоря Шамо, Людмили Шукайло та ін.

   Під час заходу учні грали на різних інструментах – фортепіано, синтезатор, гітара, скрипка, акордеон, баян, блок флейта, тромбон.

  • «Gold Star Fest»

    Під такою назвою 1 березня у м. Києв відбувся VII Міжнародний фестиваль талантів, у якому взяли участь учениці Новодружеської ДШМ Дар’я Федотова та Ірина Бакай.

   За результатами конкурсу дівчата посіли наступні місця:

   ІІ місце - Дар`я Федотова з піснею «Буду Я» у номінації «естрадний вокал», III вікова категорія;

   ІІІ місце - Ірина Бакай з піснею «Молитва за Україну» у номінації «естрадний вокал», IV вікова категорія.

  • «Широка Масляна»

   Гучним масовим гулянням, вчора, 1 березня, на площі Перемоги лисичани відзначили закінчення масляного тижня та символічні проводи зими. Гарному настрою сприяла сонячна тепла погода, запальна концертна програма за участі творчих колективів палаців культури міста та безліч розваг для усіх вікових категорій.

   Вже традиційно захід розпочався яскравим виходом учасників вертепу у тематичних костюмах та великим хороводом біля опудала — символу зими.

  • Безпека під час весняних канікул

   З початком весняних канікул у школярів з’являється багато вільного часу. Але, щоб весняні канікули пройшли весело та незабутньо, необхідно зробити їх безпечними. З метою попередження нещасних випадків, травматизму нагадуємо основні правила безпечної поведінки під час весняних канікул:

   — постійно дотримуйтесь правил дорожнього руху. Ніколи не порушуйте їх, це небезпечно для життя. Переходьте вулицю тільки у відведених місцях. Не влаштовуйте ігри на проїжджій частині вулиці. Правильно користуйтеся міським транспортом;

   — не грайтеся сірниками та іншими легкозаймистими предметами. Будь обережні з газом. Не вмикайте його без дозволу батьків та без потреби;

   — не чіпайте невідомі предмети. При виявленні вибухонебезпечних предметів, повідомте дорослих;

  • У ЛКСП «Лисичанськводоканал» новий директор

   Сьогодні, 29 березня, під час апаратної наради у Лисичанській міськраді Сергій Шилін представив нового директора ЛКСП «Лисичанськводоканал» — Олександра Юрійовича Батукова.

  • Про повідомну реєстрацію колективних договорів у січні-лютому 2019 року

   Відповідно до Порядку повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів, затвердженого постановою КМУ від 13.02.2013 р. № 115, та делегованих повноважень в сфері соціального захисту населення управлінням праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради протягом січня-лютого 2019 року здійснена повідомна реєстрація 1 колективного договору між керівництвом підприємств, установ, організацій та професійними спілками (трудовими колективами) та 11 змін та доповнень до колективних договорів.

  • До уваги одержувача житлової субсидії!

  • Пройшло чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

   Вчора, 27 березня, в приміщенні управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги під головуванням заступника міського голови Максима Головньова, за участю представників виконавчих органів міської ради, Лисичанського міського центру зайнятості, які входять до складу комісії.

   Під час засідання членами комісії було розглянуто 47 заяв, з них:

  • «Весеннее настроение»

   Под таким названием, в Лисичанском территориальном центре социального обслуживания состоялся концерт, подготовленный учащимися — волонтерами общеобразовательной школы № 5 во главе с заместителем директора по учебно-воспитательной работе Натальей Меруцой.

   Ребята представили увлекательную праздничную программу. В исполнении школьников прозвучали стихи и песни, которые до глубины души затронули подопечных терцентра. Яркие, зажигательные танцевальные номера не оставили равнодушным никого из присутствующих. Благодарные зрители аплодисментами встречали и провожали каждый номер концертной программы.

  • Подопечные терцентра осваивают скандинавскую ходьбу

   Если ваш путь на работу проходит мимо «Максим парка», то утром вы можете увидеть необычную группу людей с лыжными палками. Это подопечные терцентра занимаются скандинавской ходьбой, чтобы получить заряд бодрости на целый день.

   Участниками подобного вида спорта может стать каждый. Ведь скандинавская ходьба снимает лишнюю нагрузку с коленей и позвоночника, способствует укреплению сердечно-сосудистой и дыхательной систем, помогает исправить осанку, развивает чувство баланса и равновесия, повышает выносливость.

  • Опалювальний сезон у Лисичанську закінчиться 31 березня

   Сьогодні, 27 березня, пройшло позачергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

   Члени виконавчого комітету ухвалили рішення про закінчення опалювального сезону 2018 — 2019 років у м.м. Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля та доручили керівникам підприємств, установ та організацій, що мають на балансі опалювальні котельні та керівникам бюджетних установ, що фінансуються з місцевого бюджету та мають опалювальні котли, закінчити опалювальний сезон протягом 31 березня 2019 року.

  • «Championship-2019»

   23 березня учасники зразкової студії східного танцю «Атлантіс» (ПК ім. В.М. Сосюри, керівник Ірина Гончарова) взяли участь у Чемпіонаті Полтавської області «Championship-2019».

   Захід відбувся у м. Полтава куди з’їхалися колективи з 16 міст України. Свої таланти показали 748 учасників. Місто Лисичанськ представляли 13 учасниць зразкової студії східного танцю «Атлантіс».

  • Вітаємо Дар'ю Федотову та її викладача Наталію Костікову з нагородою на Міжнародному фестиваль-конкурсі талантів!

   24 березня учениця музичного відділу Новодружеської ДШМ Дар’я Федотова та її викладач Наталія Костікова взяли участь у Міжнародному фестиваль-конкурсі талантів «Gold Star Fest», який відбувся у м. Київ.

   Дар’я та її викладач Наталія Сергіївна виступили у номінації «вокал» у різних вікових категоріях та стали ПРИЗЕРАМИ I ступеня. За професійну підготовку та участь у конкурсі Наталія Костікова нагороджена листом подяки.

  • У центральній бібліотеці Лисичанська відбулась «тиха вечірка»

   В рамках проекту «Схід читає», 23 березня, в центральній бібліотеці Лисичанської ЦБС відбулась «тиха вечірка». Молодь Лисичанська із задоволенням долучилася до цієї просвітницької події.

   Головна трансляція вечірки відбувалася у Фейсбуці з міста Старобільськ Луганської області, де в цей час грав діджей Sunny Boy, а спеціальним гостем став відомий письменник, поет і музикант Сергій Жадан.

  • Вихованці міської ДЮСШ - переможці та призери чемпіонату Луганської області зі стрибків на батуті

   26 березня на базі міської ДЮСШ пройшов чемпіонат Луганської області зі стрибків на батуті (акробатичній доріжці) серед юнаків.

   В змаганнях взяли участь понад 40 спортсменів з Сєвєродонецька та Лисичанська. Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

   І місце — Дар’я Белянська, Андрій Савков,Сергій Кошарний, Владислав Маслов;

  • Лисичанські спортсмени - призери 2 етапу чемпіонату України з акробатичного рок-н-ролу

   23 березня в місті Павлоград пройшов 2 етап чемпіонату України з акробатичного рок-н-ролу. В змаганнях взяли участь понад 300 спортсменів з Харківської, Київської, Січеславської, Полтавської та Луганської областей.

   Лисичанські спортсмени показали наступні результати.

  • На позачерговій сесії міської ради депутати виділили кошти на поповнення статутного капіталу ЛКСП «Лисичанськводоканал»

   Сьогодні, 26 березня, відбулось засідання позачергової 63-ї сесії Лисичанської міської ради сьомого скликання під головуванням міського голови Сергія Шиліна. В роботі сесії взяли участь депутати, члени виконавчого комітету, керівники структурних підрозділів міської ради, ЗМІ.

   Під час засідання депутатським корпусом було виділено кошти на поповнення статутного капіталу ЛКСП «Лисичанськводоканал» та збільшення його розміру на суму 2 161 657 грн, внесені зміни до Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою м. Лисичанська на 2019 рік та до міського бюджету на 2019 рік.

  • Шановні ветерани війни! Виплата щорічної разової грошової допомоги проводиться по 5 травня 2019 року

   Кабінет Міністрів України прийняв постанову № 237 від 20.03.2019 «Деякі питання виплати у 2019 році разової грошової допомоги, передбаченої Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» ы «Про жертви нацистських переслідувань». Ухваленим документом встановлюються розміри та порядок виплати щорічної разової грошової допомоги до 5 травня учасникам бойових дій, постраждалим учасникам Революції Гідності, особам з інвалідністю внаслідок війни, учасникам війни, особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, та особам, на яких поширюється чинність Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», а також жертвам нацистських переслідувань.

  • Всеукраїнський фестиваль танцю «ТриДэDance»: колективи нашого міста вибороли 26 призових місць

   23 березня хореографічні колективи та колективи художньої самодіяльності комунальних закладів культури міста взяли участь у Всеукраїнському фестивалі танцю «ТриДэDance».

   Понад 50 колективів з різних міст Луганської області представили своє мистецтво танцю. За результатами змагань колективи нашого міста вибороли 26 призових місць:

   — 5 — хореографічний колектив та любительське об’єднання «Смішарики» під керівництвом Дар’ї Коваленко (Лисичанський міський ПК);

  • Масштабні навчання держслужб міста з відпрацювання дій у разі виникнення надзвичайної ситуації на виборчій дільниці

   21 березня на базі Лисичанського центру позашкільної роботи зі школярами та молоддю Лисичанської міської ради рятувальники спільно із поліцейськими та працівниками екстреної медичної допомоги провели навчання з відпрацювання дій у разі виникнення надзвичайної ситуації на виборчій дільниці.

  • Професіографічна екскурсія в ДСНС

   15 березня на професіогрфічну екскурсію до співробітників ДПРЧ-9 завітали учні закладів загальної середньої освіти № 6, 7, 25, 26 та гімназії міста Лисичанська.

   Учні отримали цікаву і корисну інформацію від рятівників про справжні пожежні машини новітнього зразка, спецодяг рятувальників та знаряддя праці.

  • В бібліотеках Лисичанська пройшли творчі зустрічі з поетами

   22 березня в центральній бібліотеці та бібліотеці для дітей № 1 Лисичанської ЦБС в рамках проекту «Схід читає» відбулись творчі зустрічі з відомими сучасними українськими поетами: Галиною Крук, Сергієм Жаданом, Олегом Короташом, Марією Сердюк, Юлією Ілюхою.

   Серію зустрічей започатковано щоб привернути читацьку увагу до бібліотек Луганської області, як центрів громадського і культурного життя.

  • Пам'ятка про заходи щодо забезпечення пожежної та техногенної безпеки на виборчих дільницях

   I. Загальні положення.

   У даній пам’ятці визначено вимоги пожежної безпеки до виборчих дільниць у період проведення виборчої кампанії.

   Відповідальність за протипожежний стан приміщень виборчих дільниць покладається особисто на керівників підприємств, установ та організацій, яким належать ці приміщення, а за додержання протипожежного режиму – на голів комісій.

  • ЗВЕРНЕННЯ ДСНС

   Увага! В черговий раз у м. Привілля по вул. Левадна (в районі кар’єру) був знайдений вибухонебезпечний предмет, а саме: мінометна міна калібру 82 мм часів 2-ї Світової війни. На протязі доби були проведені відповідні заходи по знешкодженню міни.

   У разі виявлення вибухонебезпечних предметів ні в якому разі не торкайтеся та не піднімайте їх. Відійдіть назад своїми ж слідами на безпечну відстань! Негайно зателефонуйте в службу порятунку за номером 101.

  • Майбутні лисичанські рятівники

   12 березня у в Лисичанському Центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю (далі ЦПРШМ) пройшов 25-й Фестиваль дружин юних пожежних-рятувальників. Організаторами конкурсу традиційно стали: міський відділ освіти, Лисичанське міське управління ГУ ДСНС у Луганській області, дитяча громадська організація ЦПРШМ «Доля».

  • Новий Проект USAID покликаний поліпшити економічну ситуацію в нашому місті

   Вчора, 25 березня, у міській раді обговорили напрямки участі Лисичанська у першому етапі реалізації Проекту USAID «Економічна підтримка Східної України», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та впроваджується компанією DAI Global LLC(DAI).

   В заході взяли участь керівництво міста на чолі з міським головою Сергієм Шиліним, співробітники структурних підрозділів Лисичанської міської ради, представники малого та середнього бізнесу, громадських організацій, а також представники Проекту USAID «Економічна підтримка Східної України»: заступник директора Проекту Валері Райт, менеджер з розвитку громад Анатолій Соловйов, експерт з стратегічного планування місцевого розвитку Галина Васильченко, спеціаліст з розвитку громад Юлія Чикунова.

  • 26 березня - День Національної гвардії України

   Ця дата встановлена Указом Президента України враховуючи значення та роль Національної гвардії України у виконанні завдань із забезпечення державної безпеки та оборони держави, захисту та охорони життя, прав, свобод і законних інтересів громадян, суспільства і держави від злочинних та інших протиправних посягань, охорони громадського порядку.

   Український народ високо цінує внесок воїнів-гвардійців у забезпечення національної безпеки держави. Рівень довіри і поваги суспільства до Національної гвардії — результат самовідданої праці, мужності та стійкості її особового складу.

   Шановні воїни-нацгвардійці! Дякуємо за вірність присязі, військовому та громадянському обов’язку, відданість українському народові.

   У день професійного свята бажаємо вам сили та міцного здоров’я, бадьорості духу та незламної волі до перемоги, миру та добробуту! Хай любов до рідної землі та людська вдячність надають вам наснаги у нелегкій і відповідальній справі служіння українському народу.

   Лисичанський міський голова Сергій Шилін,

   Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет

  • До уваги громадян міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля!

   СнимокЛисичанський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) надає громадянам похилого віку та особам з інвалідністю соціально-побутові послуги на платній та безоплатній основі.

   Відповідно до чинного законодавства на надання безоплатних соціальних послуг у територіальному центрі мають право:

   — громадяни похилого віку, особи з інвалідністю, хворі (з числа осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності, але не більш як чотири місяці), які не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги, визнані такими в порядку, затвердженому МОЗ, не мають рідних, які повинні забезпечити їм догляд та допомогу, або рідні є громадянами похилого віку чи визнані особами з інвалідністю в установленому порядку;

  • Лисичанські спортсмени - переможці та призери Всеукраїнського турніру «Весна» з боротьби самбо

   З 23 по 24 березня в місті Харків пройшов Всеукраїнський турнір «Весна» пам’яті ЗТУ Є.В.Тешера з боротьби самбо серед юнаків та дівчат.

   Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

   І місце — Єгор Нікітенко;

   ІІ місце — Альона Базік, Матвій Савченко;

  • Вітаємо переможців та призерів відкритого турніру м. Попасна з вільної боротьби

   23 березня у місті Попасна пройшов відкритий турнір з вільної боротьби, присвячений видатному діячу спорту м. Попасна М.П.Терегері серед юнаків та дівчат 2004-05, 2006-07, 2008-09, 2010-2012 р.н.

   Вихованці міської ДЮСШ в своїх вагових категоріях показали наступні результати:

  • Лисичанськ долучився до акції «Біла картка»

   23 серпня 2013 року Генеральна Асамблея ООН прийняла резолюцію, в якій проголосила 6 квітня — Міжнародним днем спорту. Спорт є одним з інструментів освітньо-виховного процесу, залучення до здорового способу життя, фізичної та інтелектуальної активності, запорукою загального процвітання і благополуччя.

  • Вихованці міської ДЮСШ - переможці та призери чемпіонату Донецької області з легкої атлетики

   23 березня в місті Бахмут пройшов відкритий чемпіонат Донецької області з легкої атлетики «Шукаємо таланти» серед юнаків та дівчат 2006-2008 р.н. та молодше. В змаганнях взяли участь 240 спортсменів з 16 міст та районів Донецької та Луганської областей.

   Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати в своїх вікових категоріях.

  • Власна фірма учнів ЗОШ № 12 - перше шкільне підприємство в Україні

   Протягом трьох місяців команда учнів КЗ «Лисичанська загальноосвітня школа І — ІІІ ступенів № 12» була учасником проекту «Розвиток шкільного підприємництва» від школи свідомого підприємництва «School of ME» у рамках програми Фонду Східна Європа в партнерстві з німецькою громадською організацією Kinderhilfswerk ChildFund Deutschland, за фінансової підтримки Міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини.

   Ідея щодо запуску власного шкільного підприємства виникала у цього колективу ще під час створення креативного дитячого простору DRUZI_hub, коли самотужки облаштовували інтер’єр та виготовляли меблі, штори та предмети декору, використовуючи вторинну переробку вживаних речей, зокрема, джинсу. Але для втілення ідеї на той момент не вистачало інформації та професійної підтримки, адже тема шкільного підприємництва зовсім нова для України.

  • 25 березня - День Служби безпеки України

   Враховуючи заслуги Служби безпеки України у справі захисту державного суверенітету України, конституційного ладу, територіальної цілісності, законних інтересів держави, забезпеченні прав і свобод людини і громадянина, у 2001 році Президент України підписав наказ про щорічне відзначення Дня Служби безпеки України.

   Дата була обрана не випадково, адже саме 25 березня 1992 року Верховна Рада України ухвалила закон «Про Службу безпеки України», створивши державний орган спеціального призначення з правоохоронними функціями, який буде забезпечувати державну безпеку України та підпорядковуватися Президенту України. Цим документом на Службу безпеки покладено обов’язки із захисту державного суверенітету, конституційного ладу, територіальної цілісності, економічного, науково-технічного і оборонного потенціалу України, законних інтересів держави та прав громадян від розвідувально-підривної діяльності іноземних спеціальних служб, посягань з боку окремих організацій, груп та осіб, а також забезпечення охорони державної таємниці.

  • Шановні споживачі!

   У відповідності до Законодавства України кожен споживач зобов’язаний укласти договір на надання житлово-комунальних послуг, зокрема щодо вивезення твердих побутових відходів, підготовлений виконавцем на основі Типового договору, та оплачувати житлово-комунальні послуги у строки, встановлені договором або законом.

   Відповідно до ст. 13 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» (в редакції чинній на час виникнення спірних правовідносин), до комунальних послуг, серед інших, належить вивезення побутових відходів.

  • Делегація Лисичанської міської ради бере участь у тренінгу «Демократичне врядування у Східній Україні»

   Представники структурних підрозділів Лисичанської міської ради беруть участь у тренінгу для органів місцевого самоврядування Луганської області, що проходить у Сєверодонецьку.

   Триденний тренінг проводиться в рамках проекту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні» та направлений на підвищення рівня надання послуг громадянам та вдосконалення організаційної спроможності посадовців на місцях.

  • Подопечные Лисичанского территориального центра осваивают новый вид рукоделия

   И после выхода на заслуженный отдых жизнь может быть наполненной и приносить радость каждый день. Этому содействуют всевозможные виды досуга. Творческая активность дарит людям преклонного возраста самое важное — жизненные силы и желание жить. Увлечение интересным занятием помогает пожилым людям с пользой проводить время и сохранять на достойном уровне интеллектуальную и физическую форму.

   Самый простой и, вместе с тем, интересный способ разнообразить свой досуг — это рукоделие. Существует много направлений, в которых себя пробовали подопечные Лисичанского территориального центра социального обслуживания.

  • Лисичанськ відвідала Людмила Денісова

   Сьогодні, 21 березня, Луганську область з робочим візитом відвідала Уповноважений Верховної Ради України (ВРУ) з прав людини Людмила Денісова.

   В рамках візиту, у місті Лисичанську відбулось відкриття громадської приймальні представництва Уповноваженого ВРУ з прав людини, у якому взяли участь сама Людмила Денісова, представник Уповноваженого ВРУ з дотримання прав людини в місцях несвободи та процесуальних прав В’ячеслав Петльований, представник Уповноваженого ВРУ з дотримання прав жителів Донецької і Луганської областей Павло Лисянський, радник Уповноваженого ВРУ з прав людини Марія Кравчук,  виконуючий обов’язки голови Луганської обласної державної адміністрації — керівника обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Клименко, Лисичанський міський голова Сергій Шилін та його заступник Ігор Ганьшин, прокурор Луганської області Володимир Янко, начальник Управління СБУ в Донецькій та Луганській областях Олександр Карпенко, заступник начальника Головного управління Національної поліції в Луганській області Руслан Усманов.

  • Про своєчасну сплату за спожиті водопостачання та водовідведення йшлося сьогодні у міській раді

   Сьогодні, 21 березня, у Лисичанській міській раді відбулися збори керівників вуличних комітетів, управляючих будинками з міським головою Сергієм Шиліним, начальником управління з виконання політики Лисичанської міської в галузі ЖКГ Віталієм Саханем та представниками комунальних підприємств міста: начальником відділу збуту ЛКСП «Лисичанськводоканал» Світланою Сафроновою, заступником директора зі збуту КП «Лисичанськтепломережа» Оленою Поповою.

  • Протидія булінгу: попередження жорстокості та насилля у дитячому середовищі

   За такою темою вчора, 20 березня, у Лисичанській міській дитячо-юнацькій спортивній школі відбувся семінар для тренерів-викладачів, вихованців та їх батьків. Захід було організовано відділом у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради (далі — відділ) з метою недопущення та попередження негативних проявів насильства у дитячому середовищі.

   Захід провела заступник директора з навчально-виховної роботи ЛСШ І-ІІІ ступенів № 8 Вікторія Науменко за участю представників патрульної поліції та Лисичанського відділу поліції.

  • Поэзия - музыка души

   Невозможно представить нашу жизнь без поэзии... Без поздравлений к праздникам, без песен. Насколько бесцветнее стала бы наша жизнь без магии и музыки поэтического слова.

   Поэзия — это особый мир, это то, что окрыляет читателя, касается самых сокровенных струн души, дарит ощущение легкости, невесомости и наслаждения. В этом убедились участники литературной встречи, посвященной Всемирному дню поэзии, которая прошла в Лисичанском территориальном центре социального обслуживания.

  • 23 березня - пробне ЗНО з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії та іноземних мов

   У суботу, 23 березня, в Донецькій і Луганській областях відбудеться пробне зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, а також з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької).

   Лисичанський методичний центр

    

  • В Лисичанську підсумували роботу системи цивільного захисту за 2018 рік і визначили завдання на 2019 рік

   Сьогодні, 20 березня, в Лисичанській міській раді пройшли збори відповідальних осіб з питань цивільного захисту. Понад 40 представників підприємств, організацій та установ міста взяли участь у підведенні підсумків роботи місцевої ланки територіальної підсистеми єдиної держаної системи цивільного захисту у 2018 році та визначенні основних завдань на 2019 рік. Очолив засідання міський голова Сергій Шилін.

   «21 лютого в Луганській обладміністрації на зборах керівного складу територіальної підсистеми єдиної держаної системи цивільного захисту було проаналізовано роботу місцевих органів влади у 2018 році в забезпеченні цивільного захисту населення і територій. До міста Лисичанськ загалом суттєвих зауважень не було. Сьогодні ми проводимо подібні збори на місцевому рівні», - відзначив Сергій Іванович.

  • У Лисичанську виступив Академічний ансамбль пісні й танцю Національної гвардії України

   Вчора, 19 березня, до нашого міста з концертною програмою завітав Академічний ансамбль пісні й танцю Національної гвардії України. Захід пройшов в Центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю (ЦПРШМ) з нагоди відзначення 5-ї річниці Національної гвардії України.

  • Вітаємо міські хореографічні колективи мистецьких шкіл з нагородами

   17 березня хореографічні колективи мистецьких шкіл мм. Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля взяли участь в обласному огляд-конкурсі з хореографічної майстерності серед учнів мистецьких шкіл, який відбувся у м. Сєвєродонецьк. У огляді-конкурсі взяли участь 19 хореографічних колективів і троє сольних виконавців із 12 мистецьких шкіл. Конкурс проходив у двох вікових категоріях за п’ятьма номінаціями: народний танець, сюжетний танець, сучасний/естрадний танець, номер за вибором та сольний танець.

  • У міській раді відбулось чергове засідання виконкому

   Вчора, 19 березня, пройшло чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

   Під час засідання були розглянуті питання про будівництво та архітектуру, про облік та розподіл житлової площі та про опіку та піклування.

  • «Життєві цінності»

   Під такою назвою, 18 березня, в приміщенні Лисичанського міського відділу філії ДУ «Центр пробації» фахівцями із соціальної роботи Лисичанського міського ЦСССДМ було проведено черговий тренінг з особами, які перебувають на обліку в Лисичанському МВ філії ДУ «Центр пробації».

   Головну увагу було зосереджено на розумінні ролі життєвих цінностей у формуванні характеру людини, її рішень та дій. Чоловіки виконали два завдання: вибрали із зазначеного переліку ті життєві цінності, які мають значення в їхньому житті, та заповнили таблицю «Колесо життя», в якій було видно ступінь задоволеності тією, чи іншою цінністю. Чим рівніше було колесо в таблиці, тим більш гармонійним було їхнє життя.

  • В центральній бібліотеці відбулась презентація літературно-художнього альманаху «Лисиче над Дінцем»

   16 березня в Лисичанській центральній бібліотеці відбулася презентація нового літературно-художнього альманаху місцевих поетів «Лисиче над Дінцем». Випуск альманаху було приурочено до 100-річчя літературного об’єднання «Істок» та 75-річчя з дня визволення рідного міста від фашистських окупантів.

  • Вітаємо вихованців та керівника зразкового ансамблю бального танцю «Юнліс» з перемогами

   17 березня учасники зразкового ансамблю бального танцю «Юнліс» (КЗ «Лисичанський міський ПК», керівник Олександр Посошко) взяли участь у Всеукраїнському турнірі зі спортивно-бальних танців «Chicago 2019». Захід відбувся у місті Харків, куди з’їхалися вихованці з різних областей України, загалом — близько 1100 учасників з більш ніж 70 клубів спортивних танців.

   Вихованці зразкового ансамблю бального танцю «Юнліс», попри юний вік, вже знають, що без наполегливої праці й бажання рухатися уперед, на танцювальному паркеті успіху не досягти. Тому й прагнуть максимально викладатися на тренуваннях, аби згодом проявити свої здібності в обласних, всеукраїнських, міжнародних змаганнях.

  • Лисичанські спортсмени - переможці та призери чемпіонату Луганської області з класичного пауерліфтингу

   17 березня у місті Кремінна пройшов чемпіонат Луганської області з класичного пауерліфтингу серед юніорів та юніорок, юнаків та дівчат, присвячений воїнам АТО.

   Лисичанські спортсмени в своїх вагових категоріях показали наступні результати:

  • В Лисичанську пройшов чемпіонат міста з боротьби вільної

   16 березня на базі міської ДЮСШ пройшов чемпіонат міста Лисичанська з боротьби вільної серед юнаків та дівчат 2005-06 р.н. Вихованці ДЮСШ показали наступні результати в своїх вагових категоріях:

   І місце — Іван Міхайлов, Олексій Вісягін, Віталій Мухутдінов, Олександр Ніколаєв, Іван Івченко, Данііл Гаврилов, Каміла Пантюк;

  • Вихованці міської ДЮСШ - призери Міжнародного турніру з боротьби самбо

   З 15 по 17 березня у місті Кривий Ріг відбувся ХХІІ Міжнародний турнір з боротьби самбо серед юнаків 2005-2006 р.н. та дівчат 2007-2008 р.н. В змаганнях взяли участь понад 190 спортсменів. У турнірі змагалися 17 команд із різних міст України. Вперше показали свою майстерність самбісти з молдовського міста Бєльці.

   Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

   ІІІ місце – Єгор Нікітенко (вагова категорія - 38 кг), Віктор Мішанков (вагова категорія - 71 кг), Матвій Савченко (вагова категорія - 42 кг).

  • «Чарівник настрою і почуттів»

   Під такою назвою, 15 березня, в міському Палаці культури відбувся творчий вечір талановитого поета, лірика, філософа, чудового виконавця романсу, члена літературного об’єднання «Істок» та літературно-музичного гуртка «Водограй» Михайла Лисицького.

   На захід завітали ветерани, учнівська і студентська молодь, мешканці міста.

  • Вихованці Лисичанської міської ДЮСШ - переможці та призери обласного чемпіонату з дзюдо

   16 березня в смт Троїцьке пройшов чемпіонат Луганської області з дзюдо. В змаганнях взяли участь понад 120 спортсменів з міст та районів області.

   Вихованці Лисичанської міської ДЮСШ показали наступні результати:

   І місце — Кирило Синявський (66 кг);

  • Дарина Степаненко - чемпіонка України з легкоатлетичного двоборства

   З 15 по 17 березня у місті Київ пройшов чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкоатлетичного двоборства у приміщенні серед юнаків та дівчат 2004-2005р.н. та молодше.

   Вихованка міської ДЮСШ Дарина Степаненко стала чемпіонкою у виді двоборства 60м+200м та була нагороджена грамотою та медаллю.

  • Вітаємо переможців та призерів відкритого чемпіонату України з айкідо

   16 та 17 березня команда міста Лисичанська, у складі команди Луганської області, взяла участь у відкритому чемпіонаті України з айкідо. В змаганнях взяли участь 220 спортсменів з 8 регіонів України.

   Лисичанські спортсмени вибороли 39  І місць, 47 — ІІ місць та 37 — ІІІ місць.

  • Лисичанські спортсмени - переможці та призери чемпіонату Луганської області з акробатичного рок-н-ролу

   17 березня в місті Лисичанськ пройшов чемпіонат Луганської області з акробатичного рок-н-ролу. В змаганнях взяли участь понад 70 спортсменів з Лисичанська та Сєвєродонецька. Лисичанські спортсмени показали наступні результати в категоріях.

   • Дует-юніори:
   • І місце — Карина Якімова — Софія Якімова;
  • Линию соприкосновения на Донбассе мы контролируем надежно, — Сергей Наев

   поенГенерал-лейтенант ВСУ Сергей Наев родился 30 апреля 1970 года в Могилеве-Подольском Винницкой области. В 1991–1992 годах, после окончания Московского высшего общевойскового командного училища, служил в Германии, затем находился в распоряжении командующего Дальневосточным военным округом. В Вооруженных Силах Украины — с мая 1993 года.

   В 2014 году Наев руководил сектором «Б», где шли ожесточенные бои за Донецкий аэропорт. Позже возглавлял штаб оперативного командования «Юг», был командующим оперативного командования «Восток», первым заместителем командующего Сухопутными войсками, заместителем начальника Генерального штаба. 16 марта 2018 года назначен командующим Объединенными силами. Генерал всегда подчеркивает, что главная цель операции Объединенных сил и его лично — полная реинтеграция Донбасса.

  • У Лисичанську відбулось публічне представлення звіту про виконання міського бюджету за 2018 рік

   Відповідно до вимог бюджетного законодавства, 15 березня, у Лисичанській міській раді відбулося публічне представлення звіту про виконання міського бюджету за 2018 рік та інформації про виконання бюджетних програм.

   Начальник фінансового управління міської ради Ольга Сапегина надала інформацію про показники міського бюджету за загальним та спеціальним фондами по доходам та видаткам за основними групами програмної класифікації видатків та кредитування бюджету, порівнявши їх з аналогічними показниками за відповідний період попереднього року та зазначивши динаміку їх зміни.

  • У Лисичанську відбулось позачергове засідання експертної комісії архівного відділу

   15 березня, в архівному відділі Лисичанської міської ради відбулося позачергове засідання експертної комісії архівного відділу.

   В ході засідання були розглянуті наступні питання:

   — описи справ постійного зберігання, з кадрових питань (особового складу), акт про вилучення для знищення документів, не внесених до Національного архівного фонду Лисичанської міської ради;

  • Про надання населенню якісної протезно-ортопедичної допомоги

   15 березня відбувся черговий плановий виїзд до міста  Лисичанськ спеціалістів медико-технічної бригади Харківського казенного експериментального протезно-ортопедичного підприємства (далі — ХКЕПОП).

   Під час якого близько 50 жителів нашого міста та довколишніх населених пунктів отримали наступні послуги: огляд і консультація лікарів-ортопедів, зняття мірок спеціалістами, оформлення замовлень, проведення примірки виробів та видача готової продукції.

  • Вітаємо з професійним святом!

  • Уважаемые работники жилищно-коммунального хозяйства и бытового обслуживания населения!

   Примите самые искренние поздравления по случаю профессионального праздника.

   Сегодня трудно представить нашу жизнь без стабильной и слаженной работы жилищно-коммунальных служб. Своим настойчивым трудом вы создаете уют и тепло в наших домах. Именно от эффективности вашей деятельности зависит комфорт каждого жителя нашего города.

   Ни для кого не секрет, что на сегодняшний день в сфере ЖКХ существует множество проблем, которые нам предстоит решить, соответственно, впереди еще много работы. Чистота наших улиц и дворов — это ответственность, как руководства города, так и его жителей, поэтому мы должны приложить совместные усилия для улучшения жизни в нашем городе.

   В этот праздничный день желаем вам крепкого здоровья, успехов и благополучия, сил и энергии для достижения поставленной цели!

   С праздником!

   Лисичанский городской голова Сергей Шилин,

   Лисичанский городской совет и его исполнительный комитет

  • В Лисичанську відкрилась виставка ікон

   Сьогодні, 15 березня, в Лисичанському міському краєзнавчому музеї відбулось відкриття виставки ікон-картин із зображенням образу Богородиці з особистої колекції Ольги Богомолець, виконаних відомим українським митцем Олександром Охапкіним.

   Куратор виставки — директор музею українських домашніх ікон та старожитностей «ДУША УКРАЇНИ» Аліна Гайдук представила широкому загалу більше тридцяти ікон-картин, виконаних олією на полотнах.

  • В Лисичанске поздравили работников ЖКХ и бытового обслуживания населения

   Сегодня, 15 марта, в Центре внешкольной работы со школьниками и молодежью (ЦВРШМ) состоялся праздничный концерт, посвященный Дню работников жилищно-коммунального хозяйства (ЖКХ) и бытового обслуживания населения.

   В мероприятии приняли участие городской голова Сергей Шилин и его заместители, секретарь городского совета Эдуард Щеглаков, управляющий делами исполнительного комитета городского совета Александр Савченко, работники жилищно-коммунальной сферы и бытового обслуживания населения, жители города.

  • У Лисичанську відбувся фінал І Регіональної інтернет-олімпіади з фізики імені М.І. Германчука

   Вчора, 14 березня, на базі Лисичанського багатопрофільного ліцею відбувся фінал І Регіональної інтернет-олімпіади з фізики, у якому взяли участь понад 50 учнів закладів освіти м. Лисичанська.

   Зазначимо, що олімпіада заснована колективом багатопрофільного ліцею, в знак пам’яті відмінника освіти, Заслуженого вчителя України Миколи Івановича Германчука.

  • 16 березня відбудеться пробне ЗНО з української мови

   У суботу, 16 березня, в Донецькій і Луганській областях відбудеться пробне зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) з української мови та літератури.

   Участь у тестуванні допоможе його учасникам ознайомитись із процедурою проведення ЗНО, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування, робочого місця, іншими особливостями тестування.

   Цього року взяти участь у пробному тестуванні з української мови та літератури виявили бажання понад 166 тисяч осіб.

  • В Лисичанську відбулося засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

   13 березня в приміщенні управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги, створеної відповідно до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2003 № 250, Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848, Положення про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.01.2003 № 117.

  • В Лисичанську відбулось засідання комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати

   Сьогодні, 15 березня, в Лисичанській міській раді відбулось засідання комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, а також з питань реалізації заходів, спрямованих на легалізацію найманої праці. Очолив засідання заступник міського голови Максим Головньов.

  • Талановита Злата Бабакіна виступила з сольним концертом у ДМШ №2

   Вчора, 13 березня, у Лисичанській дитячій музичній школі № 2 відбувся сольний концерт маленької, талановитої дівчинки Злати Бабакіної. Незважаючи на свій вік, вона вже зарекомендувала себе як переможниця всеукраїнських та міжнародних конкурсів.

   На цей раз її творчість як піаністки, скрипачки та співачки, мали змогу побачити й друзі Злати - учні другого класу Лисичанської спеціалізованої школи І-ІІІ ступеню № 8.

  • В Лисичанському терцентрі пройшов показ документального фільму «Добровольці»

   Починаючи з 2017 року в Україні відзначається День українського добровольця — свято справжніх патріотів, людей, котрі свідомо, за покликом серця, в скрутний для держави час, стали на захист її суверенітету та територіальної цілісності.

  • Академія краудфандингу ПРООН оголошує набір на навчання

   Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні та CookEd agency розпочинають набір підприємців та стартаперів із Донеччини та Луганщини до Академії краудфандингу 2019. Ініціатива реалізується у рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру за підтримки Європейського Союзу.

   Якщо ти гориш своєю справою та хочеш її розвивати, подавай свою заявку на навчання. Краудфандинг — це прозорий та інноваційний інструмент для залучення коштів та підтримки бізнес-ідеї від простих громадян.

  • 15 березня - публічне представлення інформації управління з виконання політики Лисичанської міської ради в галузі ЖКГ про виконання бюджетних програм за 2018 рік

   15 березня 2019 року о 14.00 у Лисичанської міської ради за адресою: м. Лисичанськ, вул. ім. М. Грушевського, 7, відбудеться публічне представлення інформації управління з виконання політики Лисичанської міської ради в галузі житлово-комунального господарства про виконання бюджетних програм за 2018 рік.

   Управління з виконання політики Лисичанської міської ради в галузі житлово-комунального господарства

  • 15 березня - публічне представлення виконання бюджетних програм за 2018 рік

   15 березня 2019 року о 14.00 у Лисичанській міській раді за адресою: м. Лисичанськ, вул. ім. М. Грушевського, 7 відбудеться публічне представлення інформації Лисичанської міської ради та її виконавчих органів, які є юридичними особами, про виконання бюджетних програм за 2018 рік.

  • 14 березня - Дня українського добровольця

   З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості 17 січня 2017 року Верховна Рада України постановила відзначати щорічно 14 березня — День українського добровольця.

   Нагадаємо, що цього дня у 2014 року перші 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану прибули на полігон до Нових Петрівців для формування першого добровольчого батальйону.

  • 15 березня - публічне представлення інформації фінансового управління про виконання бюджетних програм за 2018 рік

   15 березня 2019 року о 14.00 у Лисичанській міській раді за адресою: м. Лисичанськ, вул. ім. М. Грушевського, 7 відбудеться публічне представлення інформації фінансового управління Лисичанської міської про виконання бюджетних програм за 2018 рік.

   Фінансове управління Лисичанської міської ради

  • У міській раді відбулось засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС

   Сьогодні, 13 березня, у Лисичанській міській раді відбулось засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС), яке очолив міський голова Сергій Шилін.

   Засідання було скликано у зв’язку з черговим попередженням від ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання» про часткове припинення постачання електричної енергії з 9.00 години 14 березня у зв’язку з існуючою заборгованістю ЛКСП «Лисичанськводоканал» за спожиту електричну енергію.

  • Вітаємо команду ЛСШ № 27 з перемогою у щорічному міському фестивалі ДЮП!

   Вчора, 12 березня, Лисичанський позашкільний центр по роботі зі школярами та молоддю гостинно зустрічав усіх, хто якимось чином пов’язаний зі службою порятунку «101». Щорічний фестиваль Дружин юних пожежників (ДЮП) об’єднав 8 шкільних команд, їх наставників та почесних гостей свята.

   Учасники фестивалю змагалися в одному лише конкурсі — «Домашнє завдання» за єдиною визначеною тематикою: «Хай вогонь в серцях палає, а пожеж хай не буває!». Діти з завзяттям демонстрували свої міні-постановки, танцювальні та вокальні здібності, знання та практичні навички правил безпеки життєдіяльності. Лейтмотивом виступів усіх без винятку команд було одне — правила безпеки треба знати і завжди пам’ятати.

  • Приєднайтеся до кампанії Година Землі 2019!

   У суботу, 30 березня 2019 року о 20:30 люди по всьому світі вимкнуть світло на одну годину, Годину Землі, як символ стурбованості про майбутнє Планети та єдності у бажанні захистити природу.

   Акцію підтримує Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України та Міністерство енергетики та вугільної промисловості України.

   Година Землі була розпочата у 2007 році Всесвітнім фондом природи WWF в Австралії з метою привернути увагу до проблеми зміни клімату. У 2008 році ця успішна акція поширилася світом, у ній взяли участь більше 50 мільйонів людей у 35 країнах світу. Україна приєдналася до всесвітньої кампанії у 2009 році.

  • До уваги споживачів природного газу!

   Лисичанське МРУЕГГ філія ПАТ «Луганськгаз» повідомляє, що набула чинності постанова Кабінету Міністрів України від 27.02.2019 № 143 «Питання споживання природного газу», якою встановлено норми споживання природного газу у разі відсутності лічильників газу:

  • Вітаємо команду Лисичанська з пауерліфтингу з перемогами

   На початку березня команда з пауeрліфтингу міста Лисичанська у складі 4 дівчат (Анастасія Воронухіна, Поліна Кочeрова, Марина Мариніна, Катeрина Кладко) взяла участь у Всeукраінському турнірі з підйому на біцeпс, станової тяги та багатоповторного жиму «Training4Top» у місті Харкові.

   У змаганнях загалом взяли участь близько 300 спортсменів з усіх областeй України.

  • На масленицу гуляем, весну встречаем...

   Под таким девизом, вчера, 10 марта, на площади Победы прошло ежегодное праздничное мероприятие, посвященное окончанию масленичной недели и проводам зимы.

   Несмотря на робкий весенний дождь и пасмурную погоду, лисичане собрались повеселиться, поучаствовать в конкурсах и просто интересно провести время в выходной день.

   Сопровождала мероприятие концертная программа в исполнении творческих коллективов дворцов культуры города. Ритмичные и зажигательные вокальные и хореографические номера придавали празднику неповторимую атмосферу.

  • 15 березня - публічне представлення інформації відділу освіти про виконання бюджетних програм за 2018 рік

   15 березня 2019 року о 14.00 у Лисичанській міській раді за адресою: м. Лисичанськ, вул. ім. М. Грушевського, 7 відбудеться публічне представлення інформації відділу освіти про виконання бюджетних програм за 2018 рік.

   Відділ освіти Лисичанської міської ради

  • З Днем землевпорядника!

  • Дорогие женщины! Наши близкие и самые любимые!

   Примите сердечные поздравления с Международным женским днём!

   Вы наполняете этот мир своей красотой и жизненной энергией, согреваете его нежностью и душевной щедростью, создаёте атмосферу уюта, радушия и гармонии.

   Вы, дорогие наши женщины, обладаете непостижимым секретом: всё успевать, справляться с огромным грузом забот и оставаться нежными, яркими, обаятельными. Вы приносите в этот мир добро и красоту, свет и надежду. Мы гордимся вами и любим вас.

   Наши очаровательные женщины, самые обаятельные и привлекательные, мы желаем вам новых счастливых моментов не только этой весной, но и на всем вашем жизненном пути. Пусть в ваших сердцах царят душевное тепло и покой! Будьте любимы и счастливы!

   Лисичанский городской голова Сергей Шилин,

   Лисичанский городской совет и его исполнительный комитет

  • Монетизація субсидій

   Для отримання субсидій у грошовій формі необхідно попередньо зареєструватися на сайті Ощадбанку.

   Субсидіантам, які не є пенсіонерами та не мають поточного рахунку в Ощадбанку, необхідно перед відвідуванням банку ПРОЙТИ РЕЄСТРАЦІЮ на офіційному сайті https://www.oschadbank.ua/ua/sd або в Контакт-центрі Ощадбанку за тел.: 0 800 210 800 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по території України). Це дасть субсидіанту змогу обрати найближче відділення, зручний час та дату для отримання субсидії без черг. З собою потрібно мати лише паспорт та ідентифікаційний код.

  • На Луганщині за матеріалами СБУ судитимуть трьох організаторів псевдореферендуму

   За матеріалами Служби безпеки України судитимуть трьох організаторів псевдореферендуму у Луганській області.

   Оперативники спецслужби встановили, що троє місцевих жителів брали активну участь в організації незаконного референдуму у Лисичанську та селищі Марківка. Перебуваючи у складі так званих «дільничних виборчих комісій», зловмисники також проводили антиукраїнську агітацію, спрямовану на порушення територіальної цілісності нашої держави.

  • 15 березня - публічне представлення інформації відділу культури про виконання бюджетних програм за 2018 рік

   15 березня 2019 року о 14-00 у малій залі Лисичанської міської ради за адресою: м. Лисичанськ, вул. ім. М. Грушевського, 7, відбудеться публічне представлення інформації відділу культури Лисичанської міської ради про виконання бюджетних програм за 2018 рік (на виконання наказу Міністерства фінансів України від 01.12.2010 № 1489).

   Відділ культури Лисичанської міської ради 

  • С любовью к женщине...

   С наступлением долгожданной весны приходит время поздравлять прекрасную половину человечества с Международным женским днём. Ведь женщины наполняют мир своей красотой и жизненной энергией, согревают его нежностью, душевной щедростью и беззаветной преданностью.

   В актовом зале детской музыкальной школы № 2 города Лисичанска вчера, 6 марта, для подопечных терцентра состоялось праздничное мероприятие.

  • Широкая масленица

   • Масленица, Масленица,
   • Дай блинком полакомиться.
   • Прогони от нас метели,
   • Прокати на карусели.
   • Растопи холодный лед,
   • Пусть весна скорей придет!

   Веселые проводы зимы, озаренные радостным ожиданием близкого тепла, весеннего обновления природы отмечаются празднованием масленицы. Это один из самых долгожданных и радостных праздников. Его очень ждут и любят не только дети, но и взрослые.

    

  • «Кроки до усвідомлення незримої реальності»

   Під такою назвою, 6 березня, в Лисичанському міському краєзнавчому музеї відбулося відкриття персональної виставки філософського малюнку художниці-аматорки з міста Сєвєродонецька Ольги Кащеєвої.

   Роботи Ольги Миколаївни раніше експонувалися в Лисичанську і Сєвєродонецьку, і завжди її незвичайна творчість знаходила своїх прихильників.

  • Щодо соціально-економічного становища міста Лисичанська за 2018 рік

   Управління статистики у м. Лисичанську наводить показники соціально-економічного становища міста за 2018 рік наступні. Так за минулий рік суб‘єктами міста було виконано будівельних робіт на суму 119,7 млн. грн. Питома вага обсягу лисичанських будівельників становить 19,5 % обласного показника.

  • И снова начинается весна...

   Под таким названием, вчера, 5 марта, в Городском дворце культуры (ГДК) прошел концерт к Международному женскому дню. Мероприятие собрало полный зал гостей всех возрастов. В яркую и насыщенную программу праздника окунулись школьники и студенты, учителя и преподаватели, сотрудники Лисичанского территориального центра и Лисичанского филиала Ощадбанка, предприниматели города, активисты общественных организаций, жители микрорайона.

  • Чергове засідання виконавчого комітету відбулось у Лисичанську

   Сьогодні, 5 березня, пройшло чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

   Під час засідання були розглянуті питання про облік та розподіл житлової площі та про опіку та піклування.

  • Вітаємо учнів та викладачів Лисичанської ДШМ №1 з перемогами

   2 березня учні художнього відділу Лисичанської дитячої школи мистецтв № 1 (ДШМ) взяли участь в обласній олімпіаді з історії мистецтв серед учнів художніх шкіл і художніх відділень шкіл мистецтв на тему «Українське мистецтво ХІХ століття», який відбувся у м. Сєвєродонецьк.

   За результатами конкурсу дівчата посіли наступні місця:

  • Викладач Лисичанської ДШМ №1 Ольга Агафонова - призер обласного конкурсу художньої творчості

   2 березня викладачі мистецьких шкіл мм. Лисичанськ, Привілля, Новодружеськ взяли участь у виставці-конкурсі художньої творчості викладачів художніх шкіл та художніх відділень шкіл мистецтв на тему «Портрет».

   Захід відбувся у м. Сєвєродонецьк. У конкурсі взяли участь 50 робіт викладачів з 13 мистецьких шкіл області у трьох номінаціях: живопис, графіка та декоративно-прикладе мистецтво.

  • Берегова Софія - призер ХІ Міжнародного фестивалю-конкурсу пісні та музики «Золотий Орфей»

   2 та 3 березня талановита учениця Лисичанської дитячої школи мистецтв № 1 Софія Берегова взяла участь у ХІ Міжнародному фестивалі-конкурсі пісні та музики «Золотий Орфей», який відбувся у м. Дніпро. На фестиваль з’їхалися учасники зі всієї України, а також з Польщі та Грузії.

   Виступ юної лисичанки було високо оцінено поважним журі. За результатами конкурсу Софія нагороджена дипломом лауреата ІІ ступеня у номінації «Інструментальний жанр» (ІІ вікова категорія).

  • В Лисичанській ДЮСШ пройшов чемпіонат міста з косікі карате

   3 березня на базі Лисичанської міської ДЮСШ пройшов чемпіонат міста з Косікі карате. В змаганнях взяли участь 54 спортсмени в розділі куміте та 33 в розділі ката індивідуальне. Місця серед вихованців міської ДЮСШ розподілились таким чином.

   Куміте:

  • Вітаємо Мирославу Кириченко з нагородою!

   З 28 лютого по 2 березня у місті Сєвєродонецьк пройшов відкритий чемпіонат Луганської області з гімнастики спортивної серед юнаків та дівчат, присвячений пам’яті почесного МС А.С.Сурової.

   Вихованка міської ДЮСШ Мирослава Кириченко посіла ІІІ місце.

  • Лисичанські спортсмени - переможці та призери чемпіонату Харківської області з айкідо

   2 та 3 березня у місті Харків пройшов відкритий чемпіонат Харківської області з айкідо. В змаганнях взяли участь понад 300 акідоків з багатьох регіонів України.

   Лисичанські спортсмени показали наступні результати в наступних категоріях:

   Тимофій Бондар — 3 перших місця (види змагань: сінай, сінай нітто рю, хайшитцу);

  • Вихованці ДЮСШ - призери чемпіонату України з акробатичного рок-н-ролу

   З 1 по 3 березня у місті Харків пройшов чемпіонат України з акробатичного рок-н-ролу — І етап. В змаганнях взяли участь понад 200 спортсменів з Харківської, Луганської, Київської, Запорізької, Січеславської областей.

   Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати.

  • У Лисичанську представили дизайн, бренд та архітектурний план «Водної станції»

   Сьогодні, 4 березня, у міській раді команда громадської організації «Місто-сад» представила дизайн, бренд та архітектурний план «Водної станції», розроблений у рамках проекту «Все перетвориться на Місто-сад: від Маріуполя до Лисичанська», що здійснюються ГО «Місто-сад» та проектом «Зміцнення громадської довіри» (UCBI II) за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

   На заході були присутні керівництво міста на чолі з міським головою Сергієм Шиліним, представники структурних підрозділів Лисичанської міської ради, директор Лисичанської міської ДЮСШ Дмитро Ладік, начальник структурного підрозділу «Спортивна культурно-оздоровча база «Лисичанець» («Водна станція») Юрій Шибков, проектний менеджер та координатор проектів ГО «Місто-сад» Володимир Бурковець та Ольга Гвоздік.

  • Вихованці зразкового ансамблю «Юнліс» взяли участь у відкритому кубку зі спортивного бального танцю

   Вчора, 3 березня, учасники зразкового ансамблю бального танцю «Юнліс» (Лисичанський міський ПК, керівник Олександр Посошко) взяли участь у традиційному відкритому кубку зі спортивного бального танцю «EMPIRE STYLE CUP», який відбувся у місті Краматорськ. За почесні нагороди приїхали позмагатись близько 20 клубів з різних міст Донецької, Луганської, Харківської та Київської областей.

   Глядачі та журі конкурсу високо оцінили майстерність наших юних танцюристів, їх артистизм та запальний характер, образність та яскравість костюмів, складність та різноманітність кожного стилю та манери танцю. І, як наслідок, наші зірочки отримали такі результати:

  • Вітаємо учнів мистецьких шкіл з перемогами у Міжнародному фестивалі «Підводні фантазії-2019»

   1 березня учні мистецьких шкіл мм. Лисичанська і Привілля взяли участь у Міжнародному фестивалі дитячої творчості «Підводні фантазії-2019», який відбувся у м. Лиман. Захід проводиться вже тридцятий рік поспіль у співпраці зі Світовим фестивалем зображення підводного світу (Марсель, Франція). Щорічно в ньому беруть участь 5-8 тисяч дітей з України, Білорусії, Казахстану, Азербайджану, Латвії, Угорщини, Естонії та інших країн.

   За результатами конкурсу юні художники посіли наступні місця:

  • Щодо виплати житлових субсидій готівкою

   Урядом удосконалено систему виплати громадянам-споживачам житлово-комунальних послуг житлових субсидій.

   Відповідно до прийнятої постанови Кабінету Міністрів України від 06.02.2019 № 62 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», з березня 2019 року запроваджується надання субсидії на оплату житлово-комунальних послуг у готівковій формі, тобто субсидія виплачуватиметься грошима безпосередньо громадянам.

  • Про роботу міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

   images27 лютого у приміщенні управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги, створеної відповідно до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2003 № 250, Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848, Положення про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.01.2003 № 117.

  • У міській раді пройшло засідання чергової сесії

   28 лютого та 1 березня пройшло засідання чергової 61-ї сесії Лисичанської міської ради сьомого скликання під головуванням міського голови Сергія Шиліна. В роботі сесії взяли участь депутати та їх помічники, міські голови міст Новодружеськ та Привілля, керівники і співробітники структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств, представники громадськості та засобів масової інформації.

   Під час пленарного засідання депутати затвердили звіт щодо виконання міського бюджету за 2018 рік, внесли зміни до міського бюджету на 2019 рік та ухвалили низку питань щодо регулювання земельних відносин.

  • До Лисичанська завітала відома львівська письменниця-романістка Вікторія Амеліна

   Сьогодні, в перший день весни, в міському краєзнавчому музеї відбулася зустріч відомої львівської письменниці-романістки Вікторії Амеліної з шанувальниками.

   Вікторія Амеліна презентувала свої книги та зачитала уривок з роману «Лялька». Текст недовгий, але різкий, з великим смисловим навантаженням.

  • В Лисичанську ліквідовано ситуацію, пов'язану із захворюваністю на кір

   Сьогодні, 1 березня, у Лисичанській міській раді відбулось засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС), яке очолив міський голова Сергій Шилін.

   На порядку денному засідання стояли питання про ліквідацію надзвичайної ситуації об’єктового рівня, пов’язаної із захворюваністю на кір в містах Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля та про складну ситуацію, яка склалася в Територіальному медичному об’єднанні (ТМО) м. Лисичанська.

  • Увага! NRC надає безоплатну правову допомогу лисичанам та внутрішньо переміщеним особам

   Норвезька рада у справах біженців (NRC) надає внутрішньо переміщеним особам та місцевому населенню міста Лисичанська безоплатну правову допомогу. Зустрітися з юристом NRC можна 3 квітня о 10.00 у приміщенні Лисичанського міського Палацу культури (вул. Червона, 30) та о 12:30 у приміщенні Палацу Культури ім. В. Сосюри (вул. Героїв Сталінграда, 1).

  • В Лисичанском терцентре проходят занятия по гражданской защите

   По распоряжению Лисичанского городского головы Сергея Шилина от 20.12.2017г. № 454, в Лисичанском территориальном центре работает Консультационный пункт по вопросам гражданской защиты.

   Сегодня, 30 марта, для подопечных дневного пребывания терцентра было проведено очередное занятие. Познавательную лекцию провел волонтер Международной организации Красного Креста Петр Костыря вместе со своими юными помощниками.

  • "Міні Міс - 2018"

   29 березня у міському Палаці культури пройшов міський дитячий конкурс краси і таланту «Міні Міс — 2018».

   В цьому році маленькі красуні змагалися у двох вікових категоріях. Першим конкурсом була візитна картка, де, під час виступу кожної конкурсантки, їх розповіді супроводжувались яскравою мультимедійною презентацією. Конкурсантки дефілювали в національних костюмах та приміряли образи весни, а після дефіле традиційно пройшов конкурс талантів. Учасниці читали вірші, танцювали, співали та малювали, проявляючи свої здібності.

  • Міський літературний конкурс пройшов у Лисичанську

   29 березня на базі Лисичанської центральної бібліотеки відбувся міський дитячо-юнацький літературний конкурс «Проба пера», присвячений 120-річчю від дня народження В. Сосюри та 80-річчю утворення Луганської області. На конкурс надійшло 75 заявок від учнівської молоді міста.

   Як народжується її величність поезія в юних серцях? Цього ніхто не знає.

  • Корисна інформація: податкова соцпільга по роках

   ДПІ у м.Лисичанську нагадує: Податкова пільга дозволяє зменшити нараховану місячну суму зарплати на суму податкової соцпільги. Тобто з суми нарахованої зарплати вираховується сума податкової соцпільги, а вже після цього зарплата оподатковується ПДФО.

   Податкова пільга надається за певних умов. Так, застосовується вона лише до заробітної плати і не стосується інших доходів, наприклад, доходів підприємців, а також отриманих від проведення незалежної професійної діяльності, гонорарів нотаріусів, адвокатів та ін.

   Пільга надається роботодавцем з дня отримання від платника заяви і документів, які підтверджують право на пільгу. Якщо платник одночасно з зарплатою отримує виплати з бюджету у вигляді стипендії, грошового або майнового забезпечення учня, студента, аспіранта, ординатора та ін., то у цьому випадку пільга не застосовується.

  • Один з об'єктів надається в оренду: чи застосовуються пільги з податку на нерухомість?

   ДПІ у м.Лисичанську інформує: база оподаткування житлової нерухомості, що перебуває у власності фізичної особи — платника податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, зменшується:

   а) для квартири/квартир незалежно від їх кількості — на 60 кв. метрів;

   б) для житлового будинку/будинків незалежно від їх кількості — на 120 кв. метрів;

  • Податковий номер для дитини - як отримати

   ДПІ у м.Лисичанську повідомляє, що фізособа незалежно від віку (як резидент, так і нерезидент), яка не включена до Держреєстру фізосіб — платників податків, зобов’язана особисто або через представника подати до відповідного контролюючого органу облікову картку фізособи — платника податків за формою № 1ДР, яка є водночас заявою для реєстрації у Держреєстрі, та пред’явити документ, що посвідчує особу, який містить необхідні для реєстрації реквізити (прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), дату народження, місце народ­ження, місце проживання, громадянство).

  • Податкова адреса подання податкової декларації про майновий стан і доходи та сплати ПДФО у випадку, коли фізична особа зареєстрована в одному місці, а дохід отримує в іншому

   ДПІ у м.Лисичанську звертає увагу, що відповідно до ст.67 Конституції України, кожен громадянин зобов’язаний сплачувати податки і збори в порядку і розмірах, встановлених законом. Усі громадяни щорічно подають до податкових інспекцій за місцем проживання декларації про свій майновий стан та доходи за минулий рік у порядку, встановленому законом.

   Статтею 29 Цивільного кодексу України визначено, що місцем проживання фізичної особи є житловий будинок, квартира, інше приміщення, придатне для проживання в ньому (гуртожиток, готель тощо), у відповідному населеному пункті, в якому фізична особа проживає постійно, переважно або тимчасово.

  • З початку року платники Лисичанського регіону сплатили понад 2 мільйона гривень плати за землю

   «З початку 2018 року до місцевого бюджету надійшло 2 млн 168,1 тис. грн плати за землю, що на 128,6 тис.грн, або на 6,3% більше, ніж за аналогічний період попереднього року» — повідомила в. о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ірина Філімонова. — Із загальної суми 1 млн 656,4 тис. грн надійшло від платників податків — юридичних осіб та 511,7 тис. грн — від фізичних. http://kh.sfs.gov.ua/media-ark/news-ark/print-217920.html

  • Лисичанські платники з початку року поповнили державний бюджет майже на 8 мільйонів гривень ПДВ

   За словами в.о. начальника ДПІ у м.Лисичанську Ірини Філімонової: «За січень — лютий поточного року до державного бюджету було спрямовано 7 млн 710,9 тис. грн податку на додану вартість, з яких 160,2 тис. грн перераховано суб’єктами господарювання фізичними особами — підприємцями».

   За її словами, такі показники були досягнуті завдяки сумлінності платників податків Лисичанського регіону, які усвідомлюють всю важливість своєчасної, повної, а головне добровільної сплати податків.

   Державна податкова інспекція у м.Лисичанську

  • Деклараційна кампанія-2018

   ЗАПИТАННЯ: У який термін подається декларація про майновий стан та доходи?

   ВІДПОВІДЬ: Податкова декларація про майновий стан і доходи, отримані громадянами у 2017 році, подається до 1 травня 2018 року.

   ЗАПИТАННЯ: В який термін треба сплатити податок?

   ВІДПОВІДЬ: Податкові зобов’язання з податку на доходи фізичних осіб та з військового збору, зазначені в поданій річній декларації, фізичні особи зобов’язані сплатити самостійно до 1 серпня 2018 року — це визначено п.179.7 ст.179 Податкового кодексу України.

  • УВАГА! Триває кампанія по декларуванню доходів громадян, отриманих протягом 2017 року!

   Шановні громадяни міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля! До 1 травня задекларуйте свої доходи!

   Декларації приймаються за адресою: м.Лисичанськ, вул.ім.В.Сосюри, 347, I поверх, Центр обслуговування платників, з понеділка по четвер з 9.00 до 18.00, у п’ятницю з 9.00 до 16.45.

  • В Лисичанском территориальном центре отметили Международный День смеха

   1 апреля Украина отмечает Международный День смеха. Этот праздник пользуется особой популярностью и любовью не только среди молодежи, но и людей старшего поколения.

   В Лисичанском территориальном центре социального обслуживания прошло мероприятие, посвященное этому дню. В зале учреждения царило веселье, радость и воодушевление. Праздник прошел в теплой, непринужденной обстановке.

  • "Цивільний захист в закладах дошкільної освіти"

   23 березня в рамках «Тижня безпеки дитини» на базі КЗ «Лисичанський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 3 «Дюймовочка» відбувся обласний захід для осіб, відповідальних за цивільний захист в дитячому садку на тему «Цивільний захист в закладах дошкільної освіти», який було організовано за двома частинами: інформаційно-теоретична та практично-презентаційна. Завідувач ДНЗ № 3 «Дюймовочка» Дьоміна О. В. відкрила захід, привітала всіх учасників та представила гостей — завідувача обласного методичного кабінету НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області Нетребенко А.Ю., завідувача Лисичанських курсів ЦЗ Сивака О.М., майстрів виробничого навчання Лисичанських курсів ЦЗ Гальченко А.О., Гордієнко І.М.

  • Чергова 44-а сесія міської ради розпочала свою роботу

   Вчора, 29 березня, розпочалось засідання чергової 44-ї сесії Лисичанської міської ради, яке очолив голова міської ради Сергій Шилін. В роботі сесії взяли участь депутати та їх помічники, міські голови міст Новодружеськ та Привілля, керівники та співробітники органів державної влади, структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств, представники громадськості та засобів масової інформації. Всього у роботі сесії взяло участь 33 депутата.

   На початку сесії депутати були поінформовані про заяву депутата Олексія Ковтуна про вихід зі складу фракції політичної партії «За життя» та заяву позафракційного депутата Якова Зайцева про вхід до складу цієї фракції.

  • Комплексний виставковий захід: демонстрація найкращих досягнень науки, техніки і технологій

   З 3 по 5 квітня на території Міжнародного виставкового центру, за адресою: м. Київ, Броварський проспект, 15 (ст. метро «Лівобережна», павільон 3, вхід 3-С), відбудеться комплексний виставковий захід, який поєднує виставки:

   — Х Міжнародну спеціалізовану виставку «КИЇВСЬКИЙ ТЕХНІЧНИЙ ЯРМАРОК» (машинобудування, металургія, литво, металообробка, інструмент технології обробки поверхні, засоби промислової автоматизації та інше);

   Х Міжнародну спеціалізовану виставку «PlastExpoUA» (технології і обладнання для виробництва і переробки пластмас і каучуку);

   ІІ Міжнародну спеціалізовану виставку «Addit Expo 3D» (технології, обладнання і матеріали для адитивного виробництва і 3D друку).

  • Шановні отримувачі житлової субсидії

   Нагадуємо Вам, що відповідно до п. 20 Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого і рідкого пічного побутового палива, затвердженого постановою КМУ № 848 від 21.10.1995, надання раніше призначеної субсидії припиняється за поданням організацій, що надають житлово-комунальні послуги, якщо громадянин, якому призначено субсидію, не сплачує вартість фактично спожитої послуги з урахуванням розміру призначеної субсидії, за винятком випадків, пов’язаних із затримкою виплати заробітної плати, пенсії тощо, яка підтверджується відповідними документами, — з місяця, в якому надійшло таке подання.

  • У Лисичанську відбувся творчий звіт хореографічного колективу «Art-dance»

   Минулого тижня хореографічний колектив «Art-dance» (керівник Дар’я Коваленко) відкрив плеяду творчих звітів художніх колективів Лисичанського міського Палацу культури.

   Високий рівень професійної хореографії, виконавської майстерності та сучасний репертуар продемонстрували учасники колективу мешканцям і гостям міста. Бурхливі оплески глядачів отримали виконавці хореографічних композицій «Іспанський мотив», «Українська полька з притопом», «Клоуни».

  • Про деякі статистичні показники соціально - економічного становища Лисичанська за 2017 рік

   Середньооблікова кількість штатних працівників по Лисичанську за IV квартал 2017 року становила 17 772 особи. Питома вага працюючих лисичан в обласному показнику становила 15,4%.

   Середньомісячна заробітна плата одного штатного працівника у IV кварталі 2017 року становила 6297 грн. По області цей показник дорівнював 6560 грн.

   Заборгованість із виплати заробітної плати станом на 01 січня 2018 року становила 67,2 млн. грн. Заборгованість з виплати заробітної плати міста становить 12,1% всієї заборгованості Луганщини.

   Управління статистики у м. Лисичанську     Т.А.Сидорчук

  • Вітаємо лисичанських діячів театрального мистецтва з нагородами

   27 березня до Міжнародного дня театру в Луганському обласному академічному українському музично-драматичному театрі у м. Сєвєродонецьк відбулась урочиста церемонія нагородження професійних і аматорських театрів, їх керівників та учасників.

   Театральне мистецтво протягом багатьох століть грає важливу роль в житті суспільства, несе в собі ідеї морального і естетичного виховання, хвилює розуми і серця людей, змушуючи їх замислюватися про вічні теми буття. У культурному житті міста Лисичанська аматорським театрам відведена особлива роль. Кожен театральний сезон дарує глядачам нові постановки, яскраві творчі експерименти. Чари театру — це результат сумлінної праці, таланту і самовіддачі великого дружнього колективу.

  • Всеукраїнська акція "Первоцвіт-2018"

   Щовесни на території України спостерігається торгівля ранньоквітучими весняними рослинами — так званими первоцвітами. Майже всі вони відносяться до категорії рідкісних та зникаючих видів рослин, більшість з яких занесені до Червоної Книги України. Масове збирання з метою реалізації ранньоквітучих видів рослин призводить до знищення популяції їх окремих видів.

  • З 1 квітня бібліотеки міста працюватимуть за новим графіком

   Шановні мешканці нашого міста! Доводимо до Вашого відома, що у зв’язку з переходом на літній час, з 1 квітня бібліотеки Лисичанської центральної бібліотечної системи будуть обслуговувати читачів за наступним графіком роботи:

   • Центральна бібліотека (пр. Перемоги, 94)
   • Вівторок — п’ятниця з 9-00 до 18-00
   • Субота — неділя з 9-00 до 17-00
   • Вихідний — понеділок
   • Санітарний день — остання п’ятниця місяця
   • «Барви рідного слова»

    Під такою назвою, 26 березня, в Лисичанському центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю відбувся міський конкурс поетів та читців-декламаторів. Конкурс проводиться щорічно з метою вшанування пам’яті Т.Г.Шевченка, розвитку аматорського мистецтва художнього читання, збагачення репертуару виконавців, виявлення обдарованих дітей.

   • Увага! Державна податкова інспекція у м. Лисичанську інформує

    3 квітня об 11.00 у приміщенні ДПІ у м. Лисичанську (м.Лисичанськ, вул. ім. В.Сосюри, 347, 1 поверх, актова зала) відбудеться безкоштовний семінар-практикум (тренінг) на тему: «Застосування РРО при продажу складної побутової техніки. Декларування доходів громадян, отриманих у 2017 році».

   • В Лисичанську підвели підсумки роботи системи цивільного захисту за 2017 рік і визначили завдання на 2018 рік

    Вчора, 27 березня, в Лисичанській міській раді пройшли збори відповідальних осіб з питань цивільного захисту. Понад 40 представників підприємств, організацій та установ міста взяли участь у підведенні підсумків роботи місцевої ланки територіальної підсистеми єдиної держаної системи цивільного захисту у 2017 році та визначенні основних завдань на 2018 рік. Очолив засідання керуючий справами Олександр Савченко.

   • Вітаємо колектив "Атлантіс" - переможців та призерів чемпіонату Полтавської області по східним танцям

    24 та 25 березня колектив зразкової студії східного танцю «Атлантіс» (КЗ «ПК ім. В.М. Сосюри м. Лисичанська», кер. Ірина Гончарова) взяв участь у Чемпіонаті Полтавської області по східним танцям, який відбувся у м. Полтава.

    У Чемпіонаті взяли участь 17 танцювальних клубів з різних міст України: Полтави, Кременчуга, Лисичанська, Краматорська, Запоріжжя, Мелітополю, Глобіно, Черноморська та ін. Всього на Чемпіонат зібралось 659 учасників.

   • В Лисичанську пройшов чемпіонат міста з футзалу серед дітей

    25 березня в спортивній залі «Скляр» пройшов чемпіонат міста Лисичанська з футзалу серед дітей 2009-2011 р.н. В змаганнях взяли участь 3 команди, які зіграли з наступними результатами:

    НВК «Гарант» — ЗОШ №4 з рахунком 1:0;

   • Вихованці міської ДЮСШ - переможці та призери відкритого турніру міста Попасна з боротьби вільної

    24 березня в місті Попасна пройшов відкритий турнір з боротьби вільної. В змаганнях взяли участь понад 100 спортсменів з Лисичанська, Попасної та с. Золоте.

    Вихованці Лисичанської міської ДЮСШ показали наступні результати:

   • Вітаємо лисичанських спортсменів - переможців та призерів чемпіонату Української Федерації Косікі карате

    24 та 25 березня у місті Покровськ Донецької області пройшов відкритий чемпіонат Української Федерації Косікі карате. В змаганнях взяли участь 150 спортсменів з Лисичанська, Покровська, Попасної та Селідово. Лисичанські спортсмени показали наступні результати.

    Розділ Ката:

   • Безпека дітей - справа дорослих

    Навчання діям у разі небезпечних ситуацій слід прищеплювати починаючи з дитячого садочку.

    Щорічно в дошкільних навчальних закладах міста проводяться заходи «Тижня безпеки дитини». У цьому році 23 березня на базі ДНЗ «Дюймовочка» було проведено показовий захід з питань цивільного захисту в рамках «Тижня безпеки дитини».

   • У Лисичанську пройшов ХІІ Регіональний турнір юних математиків

    Дванадцятий рік поспіль, традиційно, на базі Лисичанського багатопрофільного ліцею проводиться турнір юних математиків пам`яті Заслуженого учителя України Г.Г. Євграфова. Цього року у заході взяли участь учні 3-10 класів міст Лисичанськ, Сєвєродонецьк і Рубіжне.

    174 учні виборювали звання найсильнішого знавця математики у своїй віковій категорії. Активну участь в організації заходу взяли й учні Лисичанського багатопрофільного ліцею. Старшокласники разом з вчителями підбирали завдання, здійснювали консультативну допомогу учасникам турніру та входили до складу журі, отримуючи позитивний досвід організаційної роботи.

   • Вітаємо вихованців міської ДЮСШ - переможців та призерів обласного чемпіонату з акробатичного рок-н-ролу

    24 березня в Центрі позашкільної роботи з молоддю та школярами пройшов чемпіонат Луганської області з акробатичного рок-н-ролу серед пар та команд формейшн. В змаганнях взяли участь 70 спортсменів. Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати.

    Категорія «Діти»:

   • В Лисичанске впервые прошел Открытый чемпионат по Хортингу

    Вчера, 25 марта, в Лисичанской городской ДЮСШ прошел Открытый чемпионат г. Лисичанска по Хортингу. Отметим, что подобные соревнования в нашем городе проходят впервые.

    Более 100 спортсменов из клубов Лисичанска, Северодонецка, Рубежного, а также спортсмены-бойцы специального подразделения полиции соревновались в разделе «Поединок» в категориях: младшие юноши, юноши, кадеты, юниоры и взрослые.

   • Вітаємо переможців чемпіонату міста з боротьби греко-римської

    24 березня в спортивній залі міської ДЮСШ пройшов чемпіонат міста Лисичанська з боротьби греко-римської серед юнаків 2006 р.н. та молодше. В змаганнях взяли участь 87 лисичанських спортсменів. Переможцями, виборовши І місце, стали наступні вихованці ДЮСШ:

   • Лисичанські спортсмени - призери Всеукраїнського турніру з боротьби самбо

    З 24 по 26 березня в місті Харків пройшов Всеукраїнський турнір з боротьби самбо пам’яті ЗТУ Є.В. Тешера. В змаганнях взяли участь понад 300 спортсменів з 15 регіонів України. Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

    ІІ місце — Олександр Худолей (60 кг);

   • Вітаємо лисичанських спортсменів - переможців та призерів чемпіонату області з легкої атлетики

    24 березня в місті Бахмут пройшов відкритий чемпіонат Луганської області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2005, 2006, 2007 р.н. та молодше. В змаганнях взяли участь 160 спортсменів з 15 міст та районів Луганської та Донецької областей.

    Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

   • З Днем Національної гвардії України!

    Шановні військовослужбовці! Щиро вітаємо вас з професійним святом — Днем Національної гвардії України.

    Національна гвардія — один з найважливіших органів Міністерства внутрішніх справ України, який з перших днів створення став на передовій межі боротьби за територіальну цілісність, суверенітет і незалежність держави, збагачуючись досвідом і професіоналізмом військовослужбовців, загартовуючись в жорстокому і безкомпромісному протистоянні загарбникам і незаконним збройним формуванням.

    Ми високо цінуємо внесок воїнів-гвардійців в забезпечення національної безпеки нашого краю і держави в цілому. У пам’яті назавжди залишиться ім’я кожного військовослужбовця Національної гвардії, які віддали своє життя за незалежність нашої країни.

    Спасибі вам за вірність присязі, військовому і громадянському обов’язку, відданість українському народові. Глибока шана тим, хто зустрічає своє професійне свято на передовій, на бойових постах, тим, хто проходить військову службу та чергує на благо Батьківщини.

    Бажаємо вам і вашим родинам мирного неба над головою, міцного здоров’я, невичерпного оптимізму, миру і злагоди, віри і добра, впевненості в завтрашньому дні. Нехай ваша сила і мужність завжди ґрунтуються на любові і підтримці рідних і близьких вам людей.

    Лисичанський міський голова Сергій Шилін

    Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет

   • Шановні працівники Служби безпеки України!

    Щиро вітаємо вас із професійним святом!

    Захищати життя громадян, інтереси суспільства і держави — це надзвичайно благородна місія. Стояти на захисті політичних, економічних і військових інтересів держави, територіальної цілісності і суверенітету України — це відповідальне виконання своїх обов’язків.

    Впевнені, що ви, працівники Служби безпеки України, і надалі з честю та з дотриманням принципів законності, справедливості, професіоналізму будете реалізувати покладену на вас відповідальну та надзвичайно важливу місію.

    Бажаємо вам невичерпної енергії, успіхів у всіх починаннях, миру і злагоди, а також міцного здоров’я, щастя і добробуту вам та вашим родинам!

    Лисичанський міський голова Сергій Шилін

    Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет

   • Представники USAID відвідали Лисичанський ЦНАП з робочим візитом

    Сьогодні, 23 березня, представники Агентства США з Міжнародного розвитку (USAID) з робочим візитом відвідали Центр надання адміністративних послуг у місті Лисичанську.

    У заході взяли участь представники Агентства США з міжнародного розвитку, USAID: Сьюзан Фріц — Директор Місії та Марго Елліс — Заступник Керівника Бюро USAID у справах країн Європи і Євразії, Макйкл Стівейтер — Керівник проекту «Зміцнення громадської довіри» UCBI, перший заступник Лисичанського міського голови Андрій Шальнєв, заступник начальника відділу адміністративних послуг Олена Одайник.

   • Провідні колективи Лисичанська виступили перед обласною атестаційною комісією

    17 та 21 березня відбулися творчі звіти провідних колективів міста на підтвердження звання «зразковий самодіяльний колектив» хореографічних колективів «Барвінок» (кер. Валентина Самбурова), «Street-dance» (кер. Вікторія Магомаєва), студії східного танцю «Атлантіс» (кер. Ірина Гончарова) та підтвердження звання «народний самодіяльний колектив» вокального чоловічого ансамблю «Обрій» (кер. Борис Малишев), хорової капели ім. Є.П. Мануйлова (кер. Володимир Бадунь), інструментального ансамблю «Сувенір» (кер. Олександр Могильников) та духового оркестру ім. Ф.І. Титаренко (кер. Сергій Титаренко).

   • У міській раді обговорили заходи у рамках Міської програми профілактики злочинності

    Вчора, 22 березня, у Лисичанській міській раді пройшло засідання комісії з контролю за реалізацією виконання Міської програми профілактики злочинності на 2018-2020 роки (далі — Програма). Засідання відбулось під головуванням керуючого справами Олександра Савченка.

    В роботі комісії взяли участь члени комісії, представники правоохоронних органів, комунальних підприємств міста та громадськості.

   • Ставки, які застосовуються до задекларованих доходів, отриманих у 2017 році

    ДПІ у м.Лисичанську доводить до відома, що ставки податку на доходи фізичних осіб, які застосовуються до доходів, отриманих у 2017 році, наступні:

    18 відсотків бази оподаткування щодо доходів, нарахованих (виплачених, наданих) (крім випадків, визначених у пунктах 167.2 — 167.5 Податкового кодексу України (ПКУ)) у тому числі, але не виключно у формі: заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються (виплачуються, надаються) платнику у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами;

   • Коли декларування доходу від надання земельного паю в оренду є обов'язковим

    ДПІ у м.Лисичанську повідомляє: громадяни обов’язково подають податкову декларацію про майновий стан і доходи, зокрема, у разі отримання доходів від надання в оренду майна, в тому числі земельного паю, фізичній особі, яка не є суб’єктом господарювання. Тобто, власнику земельного паю, який надає його в оренду фізичній особі, яка не є суб’єктом господарювання необхідно самостійно нараховувати та сплачувати в бюджет податок на доходи фізичних осіб.

    Крім того, громадяни, які самостійно обробляють земельні ділянки, надані їм у розмірах, встановлених Земельним кодексом України для ведення особистого селянського господарства, та земельні частки (паї), виділені в натурі (на місцевості), сукупний розмір яких перевищує 2 гектари, повинні декларувати дохід від продажу власної сільськогосподарської продукції.

   • При отриманні іноземного доходу - подайте декларацію!

    ДПІ у м.Лисичанську звертає увагу: платниками податку на доходи фізичних осіб згідно з чинним законодавством є фізичні особи — резиденти, які отримують доходи як з джерела їх походження в Україні, так й іноземні доходи.

    Порядок оподаткування іноземних доходів визначено ст. 13, п. 162.1.1, ст. 162, п. 170.11, ст. 170 Податкового кодексу України. Якщо джерело виплат будь-яких оподатковуваних доходів є іноземним, то сума такого доходу включається до загального річного оподатковуваного доходу платника податку — отримувача, який зобов’язаний подати річну податкову декларацію.

   • Якщо надавали в оренду автомобіль - задекларуйте доходи!

    ДПІ у м.Лисичанську звертає увагу: дохід від надання майна в лізинг, оренду або суборенду включається до оподатковуваного доходу платника податку на доходи фізичних осіб (п.п.164.2.5 п.164.2 ст.164 ПКУ).

    Обов’язок платника ПДФО щодо подання податкової декларації про майновий стан і доходи вважається виконаним і податкова декларація не подається, якщо платник ПДФО отримував доходи, зокрема, виключно від податкових агентів незалежно від виду та розміру нарахованого (виплаченого, наданого) доходу.

   • Необхідність застосування РРО під час продажу складних побутових товарів

    Постановою Кабінета Міністрів України від 16.03.2017 № 231 «Про затвердження переліку груп технічно складних побутових товарів, які підлягають гарантійному ремонту (обслуговуванню) або гарантійній заміні, в цілях застосування реєстраторів розрахункових операцій» (Постанова № 231) затверджено відповідний перелік.

    Звертаємо увагу: відповідна норма щодо обов’язкового застосування РРО всіма суб’єктами господарювання при продажу технічно складних побутових товарів регламентована Законом України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» від 06.07.1995 року № 265/95-ВР (Закон про РРО) та діє ще з 1 січня 2017 року.

   • Куди слід подавати декларацію про майновий стан і доходи переселенцю

    Податковим кодексом України передбачено, що у разі необхідності фізичні особи — платники податків зобов’язані подавати контролюючим органам відомості про зміну даних, які вносяться до облікової картки протягом місяця з дня виникнення таких змін шляхом подання відповідної заяви за формою та у порядку, визначеними центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику.

    Відповідно до Положення про реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб — платників податків, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 29.09.2017р. № 822, фізичні особи — платники податків зобов’язані інформувати контролюючі органи про зміну даних шляхом подання заяви за формою № 5ДР. Таким чином, платник податку — переселенець, який вніс відомості про зміну місця проживання відповідно до Закону України від 11 грудня 2003 року N1382-IV «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні», із змінами і доповненнями, подає декларацію про майновий стан і доходи до контролюючого органу за місцем його реєстрації як тимчасового переселенця за умови подання заяви за формою № 5ДР.

   • За 2 місяці 2018 року лисичани сплатили до місцевого бюджету понад 123 тис. грн. податку на нерухомість

    «З початку 2018 року платники податків, які перебувають на обліку у ДПІ м.Лисичанська, сплатили до місцевого бюджету 123,1 тис. грн податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, з яких: 104,2 тис.грн сплатили юридичні особи та 18,9 тис. грн — фізичні. Це на 54,4 тис.грн або на 79,2 відсотка, більше, ніж за аналогічний період минулого року», — повідомила в.о. начальника ДПІ Ніна Кравченко.

   • З початку 2018 року працездатним населенням Лисичанського регіону сплачено понад 60 мільйонів гривень ЄСВ

    «За 2 місяці поточного року, платниками міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля, сплачено 60 млн. 250,5 тис. грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (ЄСВ), що на 28 млн. 119,2 тис. грн. більше відповідного періоду минулого року», — повідомила в.о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніна Кравченко.

   • УВАГА! Шановні громадяни! Триває кампанія по декларуванню доходів громадян, отриманих протягом 2017 року!

    Шановні громадяни міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля! До 1 травня задекларуйте свої доходи!

    Декларації приймаються за адресою: м.Лисичанськ, вул.ім.В.Сосюри, 347, I поверх, Центр обслуговування платників, з понеділка по четвер з 9.00 до 18.00, у п’ятницю з 9.00 до 16.45.

   • Увага! Декларувати доходи, отримані протягом 2017 року слід за новою формою!

    ДПІ у м.Лисичанську звертає увагу: з 1 січня 2018 року декларація про майновий стан і доходи подається за новою формою, яка затверджена наказом Міністерства фінансів України від 06.06.2017 № 556 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 02 жовтня 2015 року № 859».

    Державна податкова інспекція у місті Лисичанську

   • Вітаємо вихованців Лисичанської ДШМ №1 - призерів та переможців обласної олімпіади з історії мистецтв!

    Минулого тижня троє учнів художнього відділу Лисичанської дитячої школи мистецтв №1 разом з викладачем Ольгою Тєлушкіною взяли участь в обласній олімпіаді з історії мистецтв «Українське мистецтво 19 століття», яка відбулася на базі Сєвєродонецької художньої школи серед учнів художніх шкіл і художніх відділень мистецьких шкіл.

    Дівчата показали високий рівень майстерності та здобули призові місця:

   • Льготы на оплату жилищно-коммунальных услуг

    С 2015 года действует Порядок предоставления льгот отдельным категориям граждан с учетом среднемесячного совокупного дохода семьи, утверждённый Постановлением КМУ от 04.06.2015 № 389 (далее Порядок).

    Согласно данному Порядку льготы отдельным категориям граждан не предоставляются, если среднемесячный совокупный доход семьи в расчёте на одного человека за последние шесть месяцев превышает 1,4 прожиточного минимума. В 2018 году это 2470,00 грн.

   • Льготы на приобретение твердого топлива и сжиженного баллонного газа

    Уважаемые ветераны войны, ветераны воинской службы, ветераны органов внутренних дел, вдовы (вдовцы) ветеранов войны, жертвы нацистских преследований, многодетные семьи, граждане, пострадавшие вследствие Чернобыльской катастрофы 1 и 2 категорий, пользующиеся печным отоплением, а также ветераны войны и многодетные семьи, использующие баллонный сжиженный газ для приготовления пищи.

   • У Лисичанську пройшов міський фестиваль-конкурс патріотичної пісні

    Сьогодні, 21 березня, в Лисичанському міському палаці культури (ПК) пройшов щорічний традиційний міський фестиваль-конкурс української патріотичної пісні «Озброєні піснею». Знання патріотичних пісень, а також артистичність та талановитість їх виконання представили студентські колективи Лисичанського Державного медичного коледжу, Вищого професійного училища № 94, Лисичанського професійного торгово-кулінарного ліцею та Державного професійно-технічного навчального закладу (ДПТНЗ) «Привільський професійний ліцей».

   • Шановні ветерани війни!

    Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 14.03.2018 № 170 «Деякі питання виплати у 2018 році разової грошової допомоги, передбаченої Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань» виплата разової грошової допомоги до Дня Перемоги здійснюється у таких розмірах:

   • 20 марта - Всемирный день здоровья полости рта

    Состояние зубов до 85-90 % зависит от того, сколько внимания человек уделяет уходу за ними. Правильная регулярная чистка является хорошей профилактикой различных стоматологических заболеваний. Исследования, посвященные здоровью полости рта, показали: 46 секунд в среднем тратят пациенты на чистку зубов вместо рекомендованных двух минут, 72% населения имеет видимый зубной налет, 73% — отложения зубного камня.

   • 21 марта - Международный день людей с синдромом Дауна

    21-martaСуществуют болезни, причина которых — генетические отклонения. Перед ними медицина пока бессильна. Она борется только с последствиями их проявления. Один из таких недугов — синдром Дауна.

    Сам день был выбран не просто так — это условное обозначение заболевания, причиной которого служит трисомия одной хромосомы: у людей, страдающих этой патологией, 21-я хромосома присутствует в 3-х копиях. Таким образом, получилось 21-е число третьего месяца, то есть марта.

   • Лисичанські спортсмени - призери міжнародного турніру з боротьби самбо

    З 16 по 18 березня в місті Кривий Ріг пройшов міжнародний турнір «Пам’ять» з боротьби самбо. В змаганнях взяли участь понад 200 спортсменів з України та Білорусі.

    Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

    ІІ місце — Матвій Савченко (35 кг);

   • Станіслав Кім - бронзовий призер чемпіонату України з хортингу

    18 березня в місті Київ пройшов чемпіонат України з хортингу. В змаганнях взяли участь 640 спортсменів з усієї країни. Лисичанський спортсмен Станіслав Кім виборов бронзову нагороду в абсолютній ваговій категорії серед дорослих.

    Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями. Підготував спортсмена Олександр Каменюка.

    Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради

   • Лисичанські спортсмени - призери чемпіонату Донецької області з карате

    18 березня в місті Покровськ Донецької області пройшов відкритий чемпіонат Донецької області з карате JKA WF. В змаганнях взяли участь понад 70 спортсменів з Луганської та Донецької областей. Лисичанські спортсмени показали наступні результати.

    Категорія Ката:

    ІІ місце — Богдан Сербін, Владислав Чепелєв;

   • 21 марта - Международного дня людей с синдромом Дауна

    Существуют болезни, причина которых — генетические отклонения. Перед ними медицина пока бессильна. Она борется только с последствиями их проявления. Один из таких недугов — синдром Дауна.

    Сам день был выбран не просто так — это условное обозначение заболевания, причиной которого служит трисомия одной хромосомы: у людей, страдающих этой патологией, 21-я хромосома присутствует в 3-х копиях. Таким образом, получилось 21-е число третьего месяца, то есть марта.

    Синдром Дауна — заболевание, возникающее в результате генетической аномалии, при которой в организме человека появляется дополнительная хромосома (вместо двух хромосом 21 присутствует три); в результате общее количество хромосом становится равным 47, тогда как в норме оно должно равняться 46.

   • Поэзия - музыка слов

    Ежегодно, 21 марта, отмечается Всемирный день поэзии.

    Главная цель праздника — подчеркнуть то величайшее значение, которое играет литература в культурной жизни современного общества, объединить поэтов всего мира и дать им возможность заявить о себе.

   • Вітаємо переможців та призерів Відкритого регіонального кубку зі спортивних бальних танців

    17 березня учасники студії бального танцю «Ever dance» (Лисичанський палац культури «Діамант», керівник Владислав Лисків) взяли участь у Відкритому регіональному кубкі зі спортивних бальних танців «Харківська весна».

    За результатами змагань вихованці студії зайняли наступні місця.

    Діти — соло:

    І місце — Марія Шальнєва;

   • В Лисичанську пройшов відкритий чемпіонат області з айкідо

    З 17 по 18 березня в спортивній залі Лисичанської міської ДЮСШ пройшов відкритий чемпіонат Луганської області з айкідо. В змаганнях взяли участь 98 спортсменів з Лисичанська, Сєвєродонецька, Рубіжного та Харкова. Змагання проходили в два етапи — серед айкідоків 4-8 років та 9-15 років. Загалом було проведено 322 поєдинки в 7 номінаціях, де вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати (додається).

   • Чергове засідання виконкому пройшло в Лисичанську

    Сьогодні, 20 березня, відбулось чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради, яке очолив міський голова Сергій Шилін.

    Під час засідання були розглянуті питання про облік та розподіл житлової площі та про опіку та піклування.

    Члени виконавчого комітету погодили та винесли на розгляд міської ради звіт про виконання заходів Програми економічного і соціального розвитку м. Лисичанська у 2017 році та проект Програми економічного і соціального розвитку м. Лисичанська на 2018 рік, а також затвердили план проведення циклу загальноміських урочистих та культурно-мистецьких заходів, присвячених Дню пам’яті та примирення, 73-й річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

   • Лисичанські спортсмени - переможці та призери відкритого турніру міста Сєвєродонецька з панкратіону

    17 березня в місті Сєвєродонецьк пройшов відкритий турнір міста Сєвєродонецька з панкратіону. В змаганнях взяли участь 70 спортсменів з Лисичанська та Сєвєродонецька. Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

    І місце — Світлана Чищева (65 кг);

   • Подопечные терцентра посетили Лисичанский краеведческий музей

    Слушатели Университета третьего возраста Лисичанского территориального центра посетили Лисичанский городской краеведческий музей и ознакомились с персональной выставкой мастеров декоративно-прикладного искусства Светланы Новик, Марины Брыковой и Елены Немченко.

    Вниманию ветеранов было представлено более 50 работ, среди которых картины, иконы и вышиванки. Каждое изделие восхищает красотой, которая создана руками талантливых мастеров. Все представленные на выставке изделия — это возвышенный мир фантазии, который потрясает количеством удивительных, прекрасных работ, созданных при помощи вышивки.

   • Вітаємо переможців чемпіонату міста Лисичанська зі стрибків на батуті

    18 березня в спортивній залі Лисичанської міської ДЮСШ пройшов чемпіонат міста Лисичанська зі стрибків на батуті (стрибки на акробатичній доріжці). В змаганнях взяли участь 30 спортсменів, а кращими, виборовши І місце, стали наступні лисичанські спортсмени.

    ІІІ дорослий розряд:

   • У Лисичанську відбулось чергове засідання експертної комісії архівного відділу

    Вчора, 19 березня, в архівному відділі Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання експертної комісії архівного відділу.

    В ході засідання були розглянуті питання:

    — номенклатури справ на 2018 рік наступних організацій:

    ПАТ «Лисичанськвугілля», КЗ «Лисичанський медичний коледж», ТОВ «Лисичанський пивоварний завод»;

   • К 100-летию Красного Креста Украины

    Общество Красного Креста Украины:

    - реализовывает различные гуманитарные программы, основными из которых являются медико-социальная помощь, профилактика СПИДа, туберкулеза, Международная Чернобыльская программа, популяризация донорского движения;

    - поддерживает развитие молодежного движения в рамках своей деятельности. Становясь волонтерами Общества Красного Креста Украины, молодежь получает необходимые знания и навыки, а также воспитывается в свете идеалов гуманизма; 

   • Дует «Мюзет» Новодружеської ДШМ взяв участь в обласному конкурсі камерних ансамблів та оркестрів

    17 березня дует «Мюзет» у складі Сергія Мєніна та Марини Милокост (Новодружеська ДШМ, кер. Сергій Мєнін) взяв участь в обласному конкурсі камерних ансамблів та оркестрів серед викладачів мистецьких шкіл.

    Конкурс відбувся на базі Сєвєродонецького коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва з метою виявлення та вдосконалення виконавської майстерності викладачів мистецьких шкіл та активізації їх творчої діяльності.

   • У Лисичанську закінчилось засідання 43-ї сесії міськради

    22 лютого та 16 березня пройшли перше та друге засідання чергової 43-ї сесії Лисичанської міської ради, яке очолив міський голова Сергій Шилін. В роботі сесії взяли участь депутати та їх помічники, міські голови міст Новодружеськ та Привілля, керівники та співробітники органів державної влади, структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств, представники громадськості та засобів масової інформації.

    На засіданні сесії 22 лютого, перед затвердженням порядку денного, міський голова Сергій Шилін проінформував депутатів та присутніх про заяву депутата Якова Зайцева про вихід зі складу фракції політичної партії «Опозиційний блок».

   • Декларувати доходи, отримані протягом 2017 року слід за новою формою!

    ДПІ у м. Лисичанську звертає увагу: з 1 січня 2018 року декларація про майновий стан і доходи подається за новою формою, яка затверджена наказом Міністерства фінансів України від 06.06.2017 р. № 556 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 02 жовтня 2015 року № 859».

    Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

     

   • На офіційному порталі ДФС функціонує Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс

    Шановні громадяни та платники податків! ДПІ у м. Лисичанську звертає увагу!

    На офіційному порталі Державної фіскальної служби України функціонує Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс (ЗІР), який допоможе знайти відповіді на запитання щодо оподаткування, державної митної справи, ЄСВ, електронного цифрового підпису та іншого законодавства, контроль за додержанням якого покладено на органи ДФС, та мінімізувати витрати часу на отримання інформації.

    Скористуватися ЗІР можна через офіційний веб-портал ДФС або безпосередньо в Інтернет мережі за адресою zir.sfs.gov.ua. Доступ до інформації не обмежений.

    Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

     

     

     

   • Національний податковий форум: «Трансфертне ціноутворення. Прибуток. ПДВ.»

    Журнал «Вісник. Офіційно про податки» запрошує головних бухгалтерів і бухгалтерів компаній з різних секторів економіки, фінансових директорів, керівників фінансових служб підприємств експортерів та імпортерів, міжнародних компаній, юристів та всіх зацікавлених осіб взяти участь у роботі Національного податкового форуму «Трансфертне ціноутворення. Прибуток. ПДВ.»

    У центрі уваги форуму будуть: підготовка звітності та документації з ТЦУ; перевірки контрольованих операцій: підстави,порядок,штрафи,практика; зміни у процесі попереднього узгодження ціноутворення; строки реєстрації ПН/РК. Відображення коригувань у звітності; мінімізація ризиків з податку на прибуток; — правові інструменти врегулювання податкових спорів.

   • Застосування касової техніки при реалізації технічно складних побутових товарів стає обов'язковим

    Платники єдиного податку, які здійснюють реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту, з 8 травня 2017 року повинні застосовувати реєстратори розрахункових операцій (РРО) незалежно від обсягу отриманого доходу від продажу, згідно вимог Закону України від 20.12.2016 № 1791-VIII та постанови Кабінету Міністрів України від 16.03.2017 № 231 «Про затвердження переліку груп технічно складних побутових товарів, які підлягають гарантійному ремонту (обслуговуванню) або гарантійній заміні, в цілях застосування реєстраторів розрахункових операцій».

   • За 30 хвилин в Електронному кабінеті можна отримати довідку про суми виплачених доходів та утриманих податків

    В рамках компанії декларування доходів громадян та електронного декларування доходів державних службовців для фізичних осіб в Електронному кабінеті функціонує електронний сервіс «Отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків в електронному вигляді».

    Інформацію про суми виплачених доходів та утриманих податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків можна отримати у приватній частині (особистий кабінет) Електронного кабінету з використанням електронного цифрового підпису фізичної особи будь-якого Акредитованого центру сертифікації ключів.

   • З Днем працівників податкової та митної справи України!

    Шановні працівники податкової та митної справ України! Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята.

    Завдання, які сьогодні стоять перед вами, вимагають багато зусиль, відкритого діалогу з громадськістю та представниками бізнес-структур для захисту національних інтересів держави, її подальшої інтеграції до світового економічного простору. Від ваших вмінь та професійності в значній мірі залежить наповнення державної казни, забезпечення національної безпеки, захисту фінансових та економічних інтересів не тільки нашого регіону, а й України в цілому.

    Впевнені, що ваша сумлінна праця сприятиме утвердженню партнерських відносин з платниками податків, впровадженню сучасних ефективних методів господарювання, підвищенню добробуту наших громадян.

    Зичимо вам і вашим родинам міцного здоров’я, миру, злагоди та сімейного щастя. Нехай незмінними супутниками на професійній ниві будуть наполегливість і принциповість, відповідальність та професіоналізм. Хай кожен день наповнює вас енергією та радістю, дарує оптимізм та нові професійні досягнення, а також сприяє модернізації умов праці та піднесенню авторитету вашої професії.

    Лисичанський міський голова Сергій Шилін,

    Лисичанська міська рада та його виконавчий комітет

   • С Днем работников ЖКХ и бытового обслуживания населения!

    Уважаемые работники жилищно-коммунального хозяйства и бытового обслуживания населения! Примите поздравления с профессиональным праздником!

    Каждый день вы выполняете, казалось бы, простую, но очень важную работу. Именно благодаря вашему труду мы можем любоваться красивыми городскими клумбами, цветущими парками и скверами, убранными улицами и дворами, а также пользоваться качественными услугами, без которых каждый житель города не представляет нормальной современной жизни.

    Невозможно переоценить значимость профессионализма и ответственности работников сферы жилищно-коммунального хозяйства: именно они делают все возможное, чтобы в наших жилищах всегда была вода, газ, тепло и свет, а вместе с тем уют, комфорт и благополучие.

    Ателье, мастерские, салоны красоты, организации по услугам ремонта квартир, автомобилей и бытовых приборов, изготовлению мебели, химической чистке — эти службы вносят большой вклад в экономику города и страны, играют серьезную роль в жизни каждого горожанина, дают ощущение полноценной жизни в цивилизованном государстве.

    Спасибо вам за коммуникабельность, терпение, порядочность, ответственность и профессионализм. Желаем вам крепкого здоровья и мира, любви и добра, семейного благополучия, приятных отзывов и максимальных достижений в вашем нелегком труде!

    Лисичанский городской голова Сергей Шилин,

    Лисичанский городской совет и его исполнительный комитет

   • Работников ЖКХ и бытового обслуживания населения поздравили в Лисичанске

    Сегодня, 16 марта, в Центре внешкольной работы со школьниками и молодежью (ЦВРШМ) состоялся праздничный концерт, посвященный Дню работников жилищно-коммунального хозяйства (ЖКХ) и бытового обслуживания населения.

    В мероприятии приняли участие Лисичанский городской голова Сергей Шилин, управляющий делами Александр Савченко, заместитель городского головы Андрей Якимчук, работники жилищно-коммунальной сферы и бытового обслуживания населения, жители и гости города.

   • Увага! NRC надає безоплатну правову допомогу лисичанам та внутрішньо переміщеним особам

    Норвезька рада у справах біженців (NRC) надає внутрішньо переміщеним особам та місцевому населенню міста Лисичанська безоплатну правову допомогу. Зустрітися з юристом NRC можна 20 березня о 10.00 у приміщенні Лисичанського міського Палацу культури (вул. Червона, 30) та о 12:30 у приміщенні Палацу Культури ім. В. Сосюри (вул. Героїв Сталінграда, 1).

   • Триває кампанія по декларуванню доходів громадян, отриманих протягом 2017 року!

    Увага! Державна податкова інспекція у м. Лисичанську інформує: Шановні громадяни!

    Триває кампанія по декларуванню доходів громадян, отриманих протягом 2017 року!

    Шановні громадяни міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля! До 1 травня задекларуйте свої доходи!

   • Вихованці школи мистецтв №1 стали призерами у Міжнародному фестивалі дитячої творчості "Підводні фантазіі"

    На початку березня у м. Лиман відбувся 29 Міжнародний фестиваль дитячої творчості «Підводні фантазіі» у співпраці зі Світовим фестивалем зображення підводного світу (Франція). Щорічно у фестивалі беруть участь від 5 до 8 тисяч дітей з різних країн світу: України, Білорусі, Казахстану, Азербайджану, Латвії, Угорщини, Естонії та інших.

    Наше місто у фестивалі представили учні художнього відділу Лисичанської дитячої школи мистецтв № 1. В своїх роботах діти намагалися найяскравіше передати свої враження та фантазії, пов’язані з підводним світом та його мешканцями. Їх зусилля не залишилися марними.

   • Увага! Дні відкритих дверей в Університеті митної справи та фінансів

    Університет митної справи та фінансів чекає Вас на Дні відкритих дверей о 10 годині:

    — 17.03.2018р.;

    — 21.04.2018р.;

    — 19.05.2018р.

   • Понад півмільйона гривень рентної плати спрямували до бюджету Лисичанські платники

    кравченко-1«За 2 місяці поточного року від платників Лисичанського регіону, до бюджету надійшло 458,0 тис. грн за спеціальне використання водних ресурсів та 263,0 тис.грн - за користування надрами» - повідомила в. о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніна Кравченко.

    Вона нагадала, що у разі несплати рентної плати або сплати її не в повному обсязі на протязі 6 місяців, контролюючі органи подають інформацію про платників рентної плати до органів, які видають дозволи на спеціальне водокористування з метою вжиття до них відповідних заходів згідно діючого законодавства.

    Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

   • З початку року мешканці Лисичанську вже задекларували статків майже на 3 млн грн.

    «В рамках деклараційної кампанії, що розпочалася 1 січня поточного року, про свої статки, отримані у 2017 році, прозвітував 101 громадянин. Загальна сума задекларованого ними доходу становить 2 млн 837,6 тис. грн, — повідомив завідувач сектору податків і зборів з фізичних осіб ДПІ у м. Лисичанську Сергій Макаренко, — Впродовж січня — лютого 2018 року громадяни міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля задекларували податкове зобов’язання з податку на доходи фізичних осіб у сумі 115,0 тис. грн, сума військового збору до сплати складає 24,4 тис. грн.».

   • Про деякі статистичні показники соціально-економічного становища Лисичанська за 2017 рік

    За 2017 рік обсяг реалізованої промислової продукції становив 1138,3 млн. грн. Питома вага Лисичанська в обсягах Луганщини — 4,9%.

    У 2017 році освоєння капітальних інвестицій по місту становило 215,4 млн. грн. На одну особу — 1868,9 грн.

    Обсяг іноземні інвестиції у місто на 31.12.2017 року становив 119,6 млн. дол.. США.

    Управління статистики у м. Лисичанську

   • 16 марта - Международный день здорового сна

    Всемирный день сна призван обратить внимание международного сообщества на глобальные проблемы здоровья. В последнее время медики, ученые и психологи выражают все большую обеспокоенность растущим количеством заболеваний, связанных с нарушениями ночного сна. Современный человек спит меньше, чем необходимо организму. Обусловлено такое положение многими факторами: увеличением физических нагрузок, стрессов, неврозов. Нарушения режима дня и неумение правильно организовать свое бодрствование тоже играет не последнюю роль в расстройствах сна.

   • Представники Лисичанської міської ради взяли участь у "круглому столі" з нагоди Всесвітнього дня захисту прав споживачів

    350291_1Сьогодні, 15 березня, в Україні, як невід’ємній частині цивілізованого світу, відзначається Всесвітній день захисту прав споживачів. Ця щорічна подія проходить під егідою Організації Об’єднаних Націй і знаходить велику підтримку з боку громадськості та державних органів влади.

   • Встреча Сергея Шилина с представителями ОБСЕ

    Сегодня, 15 марта, городской голова Сергей Шилин встретился с представителями организации по безопасности и сотрудничеству в Европе (ОБСЕ) Ханной Волансевич, Сарой Риавич и Екатериной Зотовой.

    Встреча прошла в формате дружеского диалога. Сергей Иванович ответил на все, интересующие гостей вопросы. Темы экономического развития, медицины, образования, политической и социальной ситуации в городе были первоочередными в обсуждении.

   • Шкільна ліга Лисичанська з шахів зібрала школярів міста

    У місті Лисичанську відбулась шкільна ліга з шахів «Юні шахові королі», організована відділом освіти за підтримки відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради. Змагання юних спортсменів відбулись у загальноосвітній школі №18. Боротьба була цікава і безкомпромісна.

    Переможцями та призерами стали наступні школи.

   • Міський голова Сергій Шилін відвідав благодійний концерт Вільнюського камерного оркестру

    Вчора, 14 березня, міський голова Сергій Шилін разом з першим заступником Андрієм Шальнєвим та керуючим справами Олександром Савченком відвідали благодійний концерт Вільнюського муніципального камерного оркестру Святого Христофора (художній керівник і диригент Модестас Баркаускас), що відбувся у Сєвєродонецьку. Запрошення на захід керівництво міста отримало від Надзвичайного і Повноважного Посла Литовської Республіки в Україні Марюса Януконіса.

   • До дня народження Тараса Шевченка в Лисичанську пройшли святкові заходи

    Безліч видатних імен подарувала світові Україна, але незгасаючою зорею вже понад два століття світить над Україною безсмертне ім’я Великого Кобзаря. І хоч минуло багато часу, народ пам’ятає, любить і шанує свого генія.

    Минулого тижня в закладах культури міста відбулись заходи, присвячені дню народженню великого українського поета, художника та мислителя Тараса Григоровича Шевченка.

   • 14 березня - День українського добровольця

    Цього року вже вдруге в Україні відзначається День українського добровольця. Свято було встановлено з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, підвищенню суспільної уваги і турботи про учасників добровольчих формувань.

    Українські добровольці стали гордістю українського народу. Вони не шкодують себе в боротьбі за єдність нашої країни, вірні військовому обов’язку і присязі. Саме завдяки добровольцям — їх мужності, відданості та патріотизму було повернуто до нашого міста мирне життя влітку 2014 року, а сьогодні вони відстоюють цілісність України.

    В цей святковий день, бажаємо всім тим, хто добровільно йде захищати рідну Батьківщину, мирного неба, здоров’я, наснаги та благополуччя.

    Лисичанський міський голова Сергій Шилін,

    Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет

   • Переможцем фестивалю ДЮПР стала команда школи № 27 «ДЮП style»

    Сьогодні, 13 березня, в Центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю (ЦПРШМ) пройшов щорічний традиційний фестиваль дружин юних пожежників-рятувальників (ДЮПР).

    Фестиваль проводиться щорічно з метою підтримки прагнення молоді об’єднатися і показати свої знання з питань безпеки життєдіяльності, вміння, навички поведінки та дій у надзвичайних ситуаціях техногенного та природного характеру.

   • В Лисичанську до дня 8 березня відбувся цикл святкових заходів

    «Женщина — приглашение к счастью» — під такою назвою у ЦПРШМ відбувся загальноміський святковий захід, присвячений Міжнародному жіночому дню 8 березня. З теплими словами привітань до жінок звернувся міський голова Сергій Шилін. Яскравим подарунком для присутніх стали концертні номери у виконанні кращих колективів художньої самодіяльності міста.

   • Лисичанські спортсмени - переможці та призери відкритого турніру Луганської області з греко-римської боротьби

    10 березня в місті Старобільськ пройшов відкритий турнір Луганської області, присвячений 50-річчю Старобільської ДЮСШ з боротьби греко-римської. В змаганнях взяли участь 120 спортсменів з міст та районів Луганської області.

    Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

    І місце — Анатолій Савченко (32 кг), Віталій Мухутдінов (59 кг);

   • Вихованці міської ДЮСШ - переможці та призери обласного чемпіонату з боротьби греко-римської

    10 березня в місті Старобільськ пройшов чемпіонат Луганської області серед молодших юнаків (2003-2004р.н.) з боротьби греко-римської. В змаганнях взяли участь 127 спортсменів з міст та районів Луганської області.

    Вихованці Лисичанської міської ДЮСШ показали наступні результати:

   • Вітаємо лисичанських спортсменів - переможців та призерів чемпіонату міста з Косіки карате

    10 березня в спортивній залі міської ДЮСШ пройшов відкритий чемпіонат міста Лисичанська з Косіки карате. В змаганнях взяли участь понад 80 спортсменів з міст Лисичанськ та Попасна.

    Лисичанські спортсмени показали наступні результати.

    Розділ Ката:

   • Вітаємо лисичанських спортсменів - переможців та призерів першості з дзюдо!

    10 березня в смт Троїцьке пройшла першість міста з дзюдо. В змаганнях взяли участь понад 80 спортсменів з міст та районів Луганської області.

    Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

    І місце — Олена Базік (36 кг), Єгор Никитенко (38 кг), Олександр Худолей (+46 кг);

   • «Жіночими руками твориться краса»

    Під такою назвою, 10 березня, в Лисичанському міському краєзнавчому музею відбулося відкриття персональної виставки майстринь декоративно-прикладного мистецтва: Світлани Новік, Марини Брикової та Олени Немченко.

    Молоді лисичанські майстрині-вишивальниці вперше презентують свої роботи для широкого кола — це більше 50 робіт в техніці вишивка, серед яких картини, ікони та вишиті сорочки.

   • К 100-летию красного креста Украины

    18 апреля на Украине отмечается День основания Общества Красного Креста — старейшей организации, олицетворяющей милосердие, гуманизм, помощь и поддержку. История украинского Красного Креста насчитывает уже 100 лет. 15-18 апреля 1918 года в военно-революционном Киеве состоялся Съезд Общества Красного Креста Украины, а 18 апреля считается датой начала деятельности Красного Креста. Съезд был созван по инициативе Мариинской общины сестер милосердия Красного Креста, которая с 1878 года оказывала благотворительную медицинскую помощь нуждающимся столицы.

   • Камерный оркестр из Литовской Республики прибыл в Лисичанск

    Сегодня, 12 марта, на железнодорожную станцию Лисичанск прибыл коллектив Вильнюсского Муниципального Камерного оркестра Собора Св. Христофора.

    В торжественной обстановке гостей встречали заместитель Лисичанского городского головы Игорь Ганьшин и управляющий делами  Александр Савченко, заместитель главы Луганской областной государственной администрации Ольга Лишик, сотрудники учреждений культуры города.

   • Запрошуємо на службу в Державну службу України з надзвичайних ситуацій

    Проводиться набір на вакантні посади в Частину піротехнічних робіт та гуманітарного розмінування аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Луганській області в м. Лисичанськ:

    • - начальник групи піротехнічних робіт,
    • - начальник відділення групи піротехнічних робіт,
    • - старший сапер,
    • - сапер,
    • - водій-сапер,
    • - старший водолаз-сапер,
    • - водолаз-сапер,
    • - фельдшер,
   • Шановні батьки! Не залишайте дітей без нагляду!

    Дбайте про безпеку своїх дітей, дотримуючись правил безпечної поведінки в побуті.

    Виховуйте в дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією, ліками. Виділіть кілька хвилин на відверту розмову з дітьми. Пам’ятайте, ці хвилини вимірюватимуться ціною життя. А щоб неждана мить не стала початком великої біди — потрібно давати дітям чіткі знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації.

   • В Лисичанську проведений рейд з питань пожежної безпеки

    З метою попередження виникнення пожеж у житловому секторі та підвищення рівня обізнаності населення в питаннях безпеки, 6 березня особовим складом Лисичанського міського управління ГУ ДСНС був проведений профілактичний рейд на об’єкті з масовим перебуванням людей, а саме на автостанції м. Лисичанськ, яка розташована на вул. Сосюри. Співробітники спілкувались з громадянами з питань дотримання правил безпеки у побуті, адже виникнення пожеж в оселях легше попередити. Людей ознайомили зі статистикою пожеж, основними причинами їх виникнення та нагадали правила поведінки при виявленні пожежі.

   • Шановні жінки!

    Вітаємо вас зі святом 8-го березня! Бажаємо вам жіночого щастя! Щоб весна подарувала вам ще більше краси, молодості, здоров`я, чудового настрою, душевної гармонії, багато кохання та більше вільного часу для себе. Нехай всі ваші мрії збуваються!

    Лисичанське міське управління ГУ ДСНС в Луганській області

   • ДСНС та патрульна поліція відвідали школи міста Лисичанськ

    На минулому тижні співробітники Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області разом зі співробітниками управління патрульної поліції в Луганській області провели профілактичні бесіди зі школярами шкіл № 28 та № 4 міста Лисичанська на теми: «Дотримання правил пожежної безпеки» та «Дії при виявленні ВНП». Учні дуже уважно слухали доведену до них інформацію та задавали багато цікавих питань, на які із задоволенням отримували відповіді.

    Лисичанське міське управління ГУ ДСНС в Луганській області

   • Триває кампанія по декларуванню доходів громадян, отриманих протягом 2017 року!

    Шановні громадяни міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля!

    До 1 травня задекларуйте свої доходи!

    Декларації приймаються за адресою: м. Лисичанськ, вул. ім.В.Сосюри, 347, I поверх,

    Центр обслуговування платників, з понеділка по четвер з 9.00 до 18.00, у п’ятницю з 9.00 до 16.45.

    ДПІ у м. Лисичанську закликає громадян сумлінно виконати свій громадянський обов’язок та подати декларації у зазначений термін.

    Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

   • Рятувальники відвідали дитячий садочок у місті Лисичанськ

    Тема безпеки життя та здоров’я дітей є найбільш актуальною проблемою сучасності. Саме тому 3 березня співробітники Лисичанського МУ ГУ ДСНС у Луганській області та патрульної поліції відвідали місцевий дитячий садочок «Красна шапочка».

    Співробітники прийшли ознайомити малечу з основними правилами безпечної життєдіяльності та пояснити, що таке вогонь і яку він може нести загрозу. Також розповіли дітям про основні причини виникнення пожеж, можливі наслідки пустощів з сірниками, запальничками та іншими небезпечними предметами й речовинами. Рятувальники у доступній формі розповіли дітям про небезпеку, пов’язану з водоймами взимку, первинні дії при виявленні вибухонебезпечних предметів.

   • Увага! NRC надає безоплатну правову допомогу лисичанам та внутрішньо переміщеним особам

    Норвезька рада у справах біженців (NRC) надає внутрішньо переміщеним особам та місцевому населенню міста Лисичанська безоплатну правову допомогу. Зустрітися з юристом NRC можна 12 березня о 10.00 у приміщенні міського ПК (вул. вул. Красна, 30).

   • До зведеного бюджету за 2 місяці поточного року спрямовано майже 75 мільйонів гривень

    «За січень-лютий 2018 року платниками Лисичанського регіону до бюджетів всіх рівнів спрямовано 74 млн 522,0 тис. грн., — повідомила виконуюча обов’язки начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніна Кравченко. — До державного бюджету було перераховано податків та зборів у сумі 27 млн 596,3 тис. грн., що на 6 млн 752,4 тис. грн. або на 32,4% більше, ніж у відповідному періоді минулого року та 46 млн 925,7 тис. грн. — до місцевого бюджету, що перевищує показник відповідного періоду минулого року на 34,9 відсотка».

   • Деклараційна кампанія - 2018

    ЗАПИТАННЯ: Кому в обов’язковому порядку слід подавати декларацію про майновий стан і доходи?

    ВІДПОВІДЬ: Обов’язок щодо декларування статків виникає у випадку отримання громадянами у минулому році доходів, які не оподатковувались в момент їх отриманні. Зокрема, до таких доходів належать: вартість успадкованого чи отриманого у дарунок майна; кошти від надання майна в лізинг, оренду (суборенду) чи житловий найм; кошти одержані за межами України (іноземні доходи); доходи від операцій з продажу (обміну) об’єктів нерухомого або рухомого майна та отримані у вигляді інвестиційного прибутку; сума нецільової благодійної допомоги, що перевищує 2240 грн тощо.

   • Милые и очаровательные женщины!

    Примите самые теплые и искренние поздравления с Международным женским днем 8 марта!

    8marta

    Этот прекрасный весенний праздник вызывает особый трепет, душевную теплоту и нежность, ведь женщина — это мать, жена, подруга, сестра. Женщина во многом похожа на весну: кротостью, красотой, эмоциональностью, радужной насыщенностью чувств. Женская мудрость охраняет домашний очаг и руководит трудовыми коллективами, женское терпение помогает справляться с трудностями повседневной жизни, а доброта — воспитывать детей и внуков.

    Спасибо вам, дорогие женщины, за прекрасные качества, которыми вас наделила природа, за вдохновенный труд во всех сферах нашей жизни, за семейный уют, который вы создаете своей нежностью, теплотой, лаской и безграничной искренностью.

    В этот праздничный день от всей души хочется пожелать вам здоровья, радости, весеннего настроения, достатка в семьях, творческого вдохновения, успехов и свершений во всех благородных делах. Пусть каждый ваш день будет полон солнца, добрых слов, внимания любимых и родных, дарит радость, любовь, приятные неожиданности и благополучие!

    Лисичанский городской голова Сергей Шилин

   • В Лисичанском территориальном центре отметили 8 марта

    Весна — пора счастья, любви и тепла. Не удивительно, что именно в это время года мы отмечаем Международный женский день, ведь женщина — настоящая хранительница семейного уюта, которая, как и весна, дарит своим родным бескрайнюю любовь, свет, любовь и новую жизнь.

    В актовом зале территориального центра социального обслуживания города Лисичанска состоялось праздничное мероприятие, посвященное этому событию.

   • Вітаємо лисичан - переможців та призерів Міжнародного конкурсу-фестивалю «Сузір'я Святогір'я»!

    3 та 4 березня зразковий хореографічний колектив «Барвінок» (кер. Валентина Самбурова), учні класу естрадного вокалу та учні художнього відділу Лисичанської ДШМ № 1 взяли участь у ХIV Міжнародному конкурсі—фестивалі «Сузір’я Святогір'я», який відбувся у м. Слов’янськ.

    Зразковий хореографічний колектив «Барвінок» представив шість яскравих, оригінальних хореографічних постановок та за результатами конкурсу отримав Гран-Прі та 5 перших місць.

   • У Лисичанську пройшло чергове засідання виконкому

    Вчора, 6 березня, відбулось чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради, яке очолив міський голова Сергій Шилін.

    Під час засідання були розглянуті питання про будівництво та архітектуру, про облік та розподіл житлової площі та про опіку та піклування.

   • Городской голова Сергей Шилин провел рабочую встречу с работниками сферы образования

    Вчера, 5 марта, в Лисичанском городском совете состоялось рабочая встреча городского головы Сергея Шилина с работниками сферы образования, в ходе которой присутствующие обсудили наиболее острые хозяйственные вопросы общеобразовательных, внешкольных и дошкольных учреждений города.

    Также в мероприятии приняли участие заместитель директора и начальник планово-экономического отдела Департамента образования и науки Луганской облгосадминистрации Татьяна Ткачова и Никита Чеботарев, заместитель Лисичанского городского головы Игорь Ганьшин, руководители общеобразовательных, внешкольных и дошкольных заведений города.

   • Відбувся ІІ тур обласного огляду-конкурсу індивідуальної виконавчої майстерності "Мистецтво і діти"

    3 березня на базі Новодружеської дитячої школи мистецтв відбувся ІІ тур обласного огляду-конкурсу індивідуальної виконавчої майстерності «Мистецтво і діти» серед учнів мистецьких шкіл. В конкурсі взяли участь 62 учня мистецьких шкіл міст Лисичанськ, Новодружеськ та Привілля.

    Прослуховування відбулося у наступних номінаціях:

   • Вітаємо переможців І-го етапу чемпіонату України з акробатичного рок-н-ролу серед пар та команд формейшн

    3 березня в місті Харкові пройшов І-й етап чемпіонату України з акробатичного рок-н-ролу серед пар та команд формейшн. В змаганнях взяли участь понад 300 спортсменів з Луганської, Харківської, Запорізької, Дніпропетровської, Київської областей.

    Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати в своїх категоріях:

    Юнаки акробатика

    І місце — Іван Клюйко та Арина Клименко.

   • У Лисичанську пройшов чемпіонат міста з міні-футболу

    3 березня в спортивній залі «Скляр» пройшов чемпіонат міста Лисичанська з міні-футболу серед юнаків 2007-2008р.н. В змаганнях взяли участь команди міської ДЮСШ, ЗОШ № 4, НВК «Гарант».

    Команди зіграли з наступними рахунками:

    • Міська ДЮСШ — НВК «Гарант» 3:2;
    • Доктор сказал, что у Вас глаукома. Что дальше?

     Что такое глаукома?

     Глаукома — это хроническое прогрессирующее заболевание глаз. Глаукома проявляется повышением внутриглазного давления и приводит в конце концов к необратимой потере зрения. Глаукома является ведущей причиной слепоты во всем мире.

     Почему возникает глаукома и что способствует ее возникновению?

    • Тепла допомога підопічним територіального центру

     Через бойові дії та важку економічну ситуацію в Україні багато людей нашого регіону опинилися у скрутному становищі. Особливо це стосується громадян похилого віку та осіб з інвалідністю. З настанням холодів таким людям становиться ще важче. Фізичні обмеження позбавляють змоги належно опалювати власний будинок.

    • У міській раді пройшло позачергове засідання ТЕБ та НС

     3 березня в Лисичанській міській раді відбулося засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС) під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

     Під час засідання членами комісії розглядались питання про надзвичайний еколого-техногенний стан шахт та необхідність фінансування заходів покращення виробничо-господарської діяльності шахт ПАТ «Лисичанськвугілля» та про заходи щодо подолання наслідків кризової ситуації рівня надзвичайної ситуації у період з 02.03.2018 по 07.03.2018 (включно), відповідно до Національного плану дій, затвердженого наказом Міненерговугілля від 02.11.2015 № 687.

    • Лисичанські вчителі взяли участь у Міжнародному семінарі з питань організації допризовної підготовки молоді

     1 та 2 березня в м. Кремінна відбувся Міжнародний семінар з питань організації допризовної підготовки та військово-патріотичного виховання молоді в закладах освіти за участі військових Національної гвардії України, представників Кадетских сил Латвії та Збройних Сил Латвії.

     На базі Луганського обласного кадетського корпусу ім. Молодої гвардії вчителі та керівники гуртків військово-патріотичної спрямованості обговорювали теми патріотичного виховання підростаючого покоління.

    • Працівники Лисичанського музею взяли участь у воркшопі «Сучасні методи роботи музеїв»

     Минулого тижня співробітники Лисичанського міського краєзнавчого музею взяли участь у ІІІ-му воркшопі «Сучасні методи роботи музеїв», який проходив у містах Сєвєродонецьк та Лисичанськ для працівників музеїв Донецької та Луганської областей в рамках проекту «Музей відкрито на ремонт».

     Своїм досвідом під час воркшопу ділились експерт музейної справи Гордон Філевич (Канада), голова правління БФ «Мистецький Арсенал» Ольга Вієру (Київ), культуролог, директор музею «Територія терору» Ольга Гончар (Львів), мистецтвознавець Євгенія Моляр, керівник проекту «Музей відкрито на ремонт» Леонід Марущак (Вінниця) та ін.

    • Триває кампанія по декларуванню доходів громадян, отриманих протягом 2017 року!

     Шановні громадяни міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля!

     До 1 травня задекларуйте свої доходи!

     Декларації приймаються за адресою: м. Лисичанськ, вул. ім.В.Сосюри, 347, I поверх,

     Центр обслуговування платників, з понеділка по четвер з 9.00 до 18.00, у п’ятницю з 9.00 до 16.45.

     ДПІ у м. Лисичанську закликає громадян сумлінно виконати свій громадянський обов’язок та подати декларації у зазначений термін.

     Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

    • Наркотики убивают!

     9999Наркомания, пожалуй, одно из самых страшнейших бед современности. С каждым днем все больше людей попадают в страшные сети порока, стараясь при помощи него скрыться от ежедневных проблем. Плата за подобные эксперименты над собственной жизнью безгранично велика, а результаты порой необратимы. Даже пройдя специальный курс лечения, человек не может освободиться от наркотической зависимости. По прошествии многих лет может возникнуть невыносимая тяга вновь вернуться к наркотикам. И то, что раньше казалось легким спасением от ежедневной рутинной жизни, превращается в бесконечные дни абсолютной пустоты и кошмара. Выбор человека — его шаг, но выбрать из двух возможных вариантов «за» и «против» наркотики — это непростительное и пагубное решение для любого.

    • К 100-летию Красного Креста Украины

     Так как наша городская организация является маленьким звеном в огромном Международном краснокрестном движении, то в связи с сегодняшними событиями на Востоке Украины и присутствием Международных организаций Красного Креста в регионе, я немного разъясню их деятельность. Когда речь заходит о Международном движении Красного Креста, обнаруживается, что в сознании людей о нем нет четкого представления. На самом же деле эти слова обозначают совокупность трех составных частей Движения. Первое — деятельность Международного Комитета Красного Креста; второе — деятельность Международной Федерации Обществ Красного Креста и Красного Полумесяца; третье — работа Национальных Обществ Красного Креста.

     Международный Комитет Красного Креста — негосударственное гуманитарное учреждение, которое является основателем краснокрестного Движения.

    • Про проведення архівним відділом комплексної перевірки Лисичанського міського суду

     Вчора, 1 березня, архівним відділом Лисичанської міської ради було здійснено комплексну перевірку діяльності служби діловодства, експертної комісії та архівного підрозділу Лисичанського міського суду Луганської області.

     Перевірка здійснювалась в рамках плану проведення перевірок роботи архівних підрозділів та ведення поточного діловодства на підприємствах, в установах, організаціях з метою вдосконалення роботи служби діловодства, експертної комісії та архівного підрозділу юридичної особи-джерела формування Національного архівного фонду, надання організаційно-методичної допомоги, своєчасного попередження, виявлення та припинення дій, які містять ознаки порушення законодавства у сфері архівної справи та діловодства.

    • Увага! 30 березня змінюється рух приміських і пасажирських поїздів

     У зв’язку з виконанням робіт із заміни стрілочного переводу № 1 по станції Кабанне в період з 8.00 до 20.00 30 березня 2018 року змінюється графік руху приміських і пасажирських поїздів:

     Приміські поїзди:

     • № 6329 сполученням Куп’янськ-Попасна — обмежити до ст. Сватове;
     • № 6442 сполученням Попасна-Сватове — в ходу не буде;
     • Лисичанські школярі йдуть на додаткові канікули

      Сьогодні, 2 березня, під час позачергового засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради було вирішено рекомендувати закладам загальної середньої освіти та школам естетичного виховання встановити додаткові канікули для учнів з 3 по 10 березня 2018 року включно.

      Рішення було прийнято з метою збереження здоров`я школярів, профілактики та ефективної протидії поширенню захворювання на грип та ГРВІ.

     • Увага! Державна фіскальна служба України повідомляє!

      Зміни в оподаткуванні податком на прибуток підприємств у 2018 році

      Державна фіскальна служба України повідомляє про зміни в оподаткуванні податком на прибуток підприємств, внесені до Податкового кодексу України (далі — Кодекс) Законом України від 7 грудня 2017 року № 2245-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році» (далі — Закон № 2245) та Законом України від 7 листопада2017 року № 2176-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо державної підтримки кінематографії в Україні» (далі — Закон № 2176), які набули чинності 1 січня 2018 року.

      Уточнено та доповнено поняття, визначені ст. 14 Кодексу.

     • Хто повинен подавати декларацію про майновий стан і доходи та які доходи підлягають обов'язковому декларуванню?

      У 2018 році податкову декларацію про майновий стан і доходи зобов’язані подати громадяни, які протягом звітного 2017 року отримували, зокрема:

      — доходи від особи, яка не є податковим агентом, тобто від нерезидента або фізичної особи, яка не має статусу суб’єкта підприємницької діяльності або не є особою, яка здійснює незалежну професійну діяльність;

      — іноземні доходи;

     • Платники мм.Лисичанська, Новодружеська та Привілля спрямували до державного бюджету понад 1 млн грн. військового збору

      За словами в.о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніни Кравченко, за січень поточного року сума військового збору спрямована до державного бюджету платниками податків міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля склала 1 млн 201,4 тис. гривень, що на 325,7 тис. грн. або на 37,2% більше, ніж за відповідний період минулого року.

     • ДПІ відповідає на запитання

      ЗАПИТАННЯ: Скільки ліцензій (одну або дві) на продаж алкоголю потрібно мати закладу громадського харчування (кафе), якщо воно орендує 2 приміщення в одній будівлі, але на різних поверхах, в кожному з яких здійснює відповідну діяльність і має касовий апарат?

      ВІДПОВІДЬ: У випадку, якщо обидва зали знаходяться за однією адресою, для реалізації алкогольних напоїв достатньо однієї ліцензії. Проте в додатку до такої ліцензії необхідно вказати всі реєстратори розрахункових операцій (РРО), задіяні при реалізації алкоголю. Також слід пам’ятати, що такий факт вплине і на вартість самої ліцензії, а саме: плата за ліцензію на роздрібну торгівлю алкогольними напоями, окрім сидру і перри (без додавання спирту), складає 8000 гривень на кожен окремий, вказаний в ліцензії РРО в місці торгівлі (ст.15 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв і тютюнових виробів» від 19.12.1995р. № 481/95-ВР). Тому, отримуючи одну алколіцензію, де вказано два касових апарати, за рік доведеться сплатити 16000 гривень.

      Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

     • Советы врача онкогинеколога

      stop-rakКаждому из нас, наверняка, хочется верить и надеяться, что он в достаточной мере заботится о своем здоровье. Однако ошибочное мнение, различные заблуждения или излишняя самоуверенность отдельных из нас могут резко изменить и повлиять на жизнь человека, серьезно отразиться на его здоровье. К таким заблуждениям относится и мнение о том, что различные формы и виды онкологических заболеваний, именуемых как «РАК» неизлечимы, а предупредить их развитие невозможно.

      Устоявшееся среди определенной части населения некомпетентное знание о природе рака, как о заболевании, особенно благодаря «доброжелательным» советам «знающих» людей нередко приводит к тому, что граждане, обнаружив у себя какие-то на их взгляд, проявления этого заболевания, боятся обращаться к врачу. В то же время, на сегодня современные методы профилактики и лечения в значительной степени позволяют предупредить «РАК» на начальных, безопасных стадиях, способствуют полному его излечению.

     • Городской голова Сергей Шилин принял участие в открытии изолятора предварительного заключения

      Сегодня, 1 марта, городской голова Сергей Шилин, начальник ГУНП в Луганской области, генерал полиции третьего ранга Сергей Комиссаров и заместитель головы ЛОГА Юрий Клименко вели в эксплуатацию изолятор временного содержания (ИВС) № 2 Главного управления национальной полиции (ГУНП), который отвечает требованиям европейского режимного пенитенциарного заведения.

     • Про деякі статистичні показники соціально-економічного становища міста Лисичанська за 2017 рік

      За минулий рік суб’єктами міста було виконано будівельних робіт на суму 103,6 млн. грн.. Питома вага обсягу лисичанських будівельників становить 18% в обласному показнику.

      Вантажооборот у 2017 році по місту Лисичанську склав 4 млн. ткм, що на 45% більше показника 2016 року. Пасажирооборот склав 133,5 млн. пас. км та перевищив показник минулого року майже на 13 відсотків.

      Станом на 01.01.2018 року Єдиний Державний Реєстр Підприємств, Організацій та Установ по м. Лисичанську налічував 1462 юридичні особи.

      Управління статистики у м. Лисичанську

     • 1 марта - Всемирный день иммунитета

      Иммунитет — способность иммунной системы сохранять целостность и постоянство внутренней среды организма. Иммунная система отвечает за два важных процесса: замену поврежденных клеток различных органов тела и защиту от проникновения разного рода чужеродных агентов. Таким путем обеспечивается противоинфекционная, противоопухолевая защита и генетическая стабильность организма.

      Вокруг нас живут миллионы бактерий, вирусов, аллергенов. Сталкиваемся мы с ними ежесекундно и, тем не менее, не заболеваем. А все потому, что на страже стоит иммунная система, призванная защищать нас от «врагов». Если бы этой системы не было, человек подхватывал бы болезнь за болезнью, борясь с ними как в первый раз.

     • З 25 березня змінюється рух поїзду №216/215 Лисичанськ-Одеса

      У зв’язку з переходом на літній час змінюється розклад руху поїзда № 216/215 Лисичанськ-Одеса з 25 березня 2018 року до відміни призначення розкладу руху поїзда. Відправлення з Лисичанська о 21.30. Далі маршрут проходитиме через станції: Харків (05.33) — Полтава-Південна (08.37) — Кременчук (11.17) — Знаменка (13.47) — Кропивницький (Кіровоград) (15.21) — Балта (19.56). Прибуття до м. Одеса о 23.34.

      Зворотній рейс: відправлення з м. Одеси о 19.22 прибуття до м. Лисичанська о 20.10.

      Начальник вокзалу станції «Лисичанськ» Ірина Шестопалова

     • У Лисичанську відбувся прийом медико-технічної бригади

      В управлінні праці та соціального захисту населення регулярно відбуваються прийоми осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю спеціалістами-ортопедами медико-технічних бригад протезно-ортопедичних підприємств міста Харкова.

      Так, 27 лютого відбувся позачерговий виїзд до м. Лисичанська спеціалістів Харківського казенного експериментального протезно-ортопедичного підприємства (далі — Харківське КЕПОП). Метою позачергового виїзного прийому стала видача особам з захворюваннями опорно-рухового апарату протезів, ортопедичного взуття та інших протезно-ортопедичних виробів.

     • В Лисичанске прошло заседание комиссии по вопросам оплаты труда и соблюдения норм законодательства в части минимальной заработной платы

      Сегодня, 31 марта, в Лисичанском городском совете состоялась очередная комиссия по вопросам погашения задолженности по заработной плате (денежного обеспечения), пенсий, стипендий и других социальных выплат, а также по вопросам реализации мероприятий, направленных на легализацию наемного труда. Возглавил комиссию заместитель городского головы Максим Головнев.

     • У Лисичанську провели круглий стіл з питань організації архівної справи та діловодства

      Сьогодні, 31 березня, у приміщенні архівного відділу Лисичанської міської ради відбувся круглий стіл з питань організації архівної справи та діловодства.

     • Анонс культурних та спортивних заходів з 3 по 9 квітня

      4 квітня о 10.00 в ПК «Діамант» відбудуться проводи призовників до лав ЗСУ.

      З 5 по 12 квітня в музеї бойової та трудової слави Лисичанського склозаводу працюватиме експозиційна виставка з показом відеослайдів «Дитинство за колючим дротом».

      6 квітня запрошуємо відвідати:

      — об 11.00 в міському краєзнавчому музеї майстер-клас з виготовлення писанок народного майстра декоративно-ужиткового мистецтва Луганщини Лариси Лисицької;

      — о 12.00 в бібліотеці-філії № 3 перегляд та обговорення документального фільму «Національна гвардія — захисники спокою та незалежності України».

     • 8-9 квітня традиційний міжрегіональний турнір з волейболу серед чоловічих команд

      8 та 9 квітня з 10.00 на базі Лисичанського донбаського гірничо-індустріального коледжу проходитиме традиційний міжрегіональний турнір з волейболу серед чоловічих команд на Кубок міського голови.

      Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради

     • В терцентре отметили День смеха

      В преддверии Международного Дня смеха, 31 марта, в Лисичанском территориальном центре социального обслуживания состоялось праздничное мероприятие. Во время мероприятия шуток и смеха подопечные узнали о том, когда возник и почему так любят отмечать и молодежь, и люди старшего поколения этот праздник.

     • У Лисичанську відбулось засідання чергової 24-ї сесії

      Вчора, 30 березня, в Лисичанську відбулося засідання чергової 24-ї сесії Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна. В роботі сесії взяли участь депутати та їх помічники, міські голови Новодружеська та Привілля, представники державних органів влади, керівники структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств, представники громадськості та засобів масової інформації.

     • Щодо заборгованості із заробітної плати

      За даними Держстату України та проведеного моніторингу, станом на 01.03.2017 року заборгованість із заробітної плати на підприємствах м. Лисичанська усіх форм власності та активності склала 57417,4 тис. грн., у тому числі по суб’єктах господарювання:

      — економічно активних — 50895,2 тис. грн.;

     • Про проведення повідомної реєстрації колективних договорів

      Управлінням праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради протягом січня — березня 2017 року проведена повідомна реєстрація 14 колективних договорів (змін і доповнень) підприємств, установ, організацій міста Лисичанська:

     • У Лисичанську відбувся чемпіонат Луганської області з вільної боротьби

      1297895794_ol_71_clip_image00225 березня на базі міської ДЮСШ проходили змагання чемпіонату Луганської області з боротьби вільної. В змаганнях взяли участь 70 спортсменів з міст Лисичанськ та Старобільськ.

      Лисичанські спортсмени вибороли І місце в своїх вагових категоріях:

     • Вітаємо переможців І Всеукраїнський турнір з боротьби самбо "Весна"

      sambo24-26 березня в місті Харків відбувся І Всеукраїнський турнір з боротьби самбо «Весна» пам’яті заслуженого тренера України Євгена Тешера. В змаганнях взяли участь понад 250 спортсменів з 8 областей України.

      За підсумками змагань вихованці Лисичанської ДЮСШ показали наступні результати:

     • Правила пожежної безпеки під час відпочинку на природі

      clip_image001Сонячні дні сприяють відпочинку на природі. Більшість громадян у вільний час виїздить за місто: на природу, дачу та у ліс. На жаль, часто на відпочинку люди забувають про правила поведінки на природі – така легковажність може стати причиною пожежі.

      Так, під час відпочинку на природі слід не забувати, що у спеку виникнення лісової пожежі може призвести навіть необережно кинутий сірник, недопалок чи іскра від туристичного вогнища.

     • Громадські об'єднання повинні до 1 липня 2017 року переглянути свої статути

      Для громадських об’єднань залишилось 3 місяці, щоб переглянути свої установчі документи!

      Відповідно до вимог Податкового кодексу України, всі громадські об’єднання, які не хочуть бути виключені з Реєстру неприбуткових установ та організацій, повинні до 01 липня 2017 року переглянути свої статути, положення на їх відповідність Податковому кодексу України та у цей самий строк подати копії таких документів до органів Державної фіскальної служби.

     • Команда "Фаворит" - чемпионы Луганской области по волейболу среди ветеранских команд

      В марте состоялись заключительные игры Чемпионата Луганской области по волейболу среди ветеранских команд. В соревнованиях приняли участие команды из городов Лисичанск, Северодонецк, Старобельск, Новопсков и Станица Луганская.

      Наш город представляла команда «Фаворит» под руководством тренера Сергея Болтенкова.

      По итогам чемпионата победу одержали лисичане, ІІ место — у северодонецких спортсменов, новопсковкая команда заняла III почетное место.

      Поздравляем команду с победой!

     • К сведению внутренне перемещённых лиц

      В соответствии с Порядком, утвержденным Постановлением Кабинетом министров Украины от 01.10.2014 № 505, управление труда и социальной защиты населения Лисичанского городского совета (далее УТСЗН) производит начисление и выплату внутренне перемещённым лицам ежемесячной адресной денежной помощи для покрытия расходов на проживание, в том числе на оплату жилищно-коммунальных услуг (далее денежная помощь).

     • Оподаткування доходу, отриманого фізичною особою від продажу власного легкового автомобіля

      Без названияПорядок оподаткування операцій з продажу або обміну об‘єктів рухомого майна визначено статтею 173 Податкового кодексу України. Так, дохід фізичної особи від продажу (обміну) протягом звітного (податкового) року одного з об’єктів рухомого майна у вигляді легкового автомобіля та/або мотоцикла, та/або мопеда, не підлягає оподаткуванню.

     • Власники переобладнаних транспортних засобів мають право на податкову знижку

      4 Gaz CPГромадяни, які у минулому році переобладнали свій транспортний засіб з використанням у вигляді палива моторного сумішевого, біоетанолу, біодизелю, стиснутого або скрапленого газу, інших видів біопалива, мають право включити до податкової знижки суму фактично сплачених коштів на таке переобладнання. Це передбачено статтею 166 Податкового кодексу України.

     • За консультаціями щодо заповнення декларації про майновий стан і доходи - до Лисичанського ЦОПу

      Як повідомила начальник відділу обслуговування платників ДПІ у м. Лисичанську Ольга Богдан: «З початку поточного року до Центру обслуговування платників Лисичанської ДПІ, вже звернулося 151 громадянин міст Лисичанськ, Новодружеськ та Привілля з метою надання декларації про доходи, отримані протягом 2016 року, з яких 70 громадян — для отримання податкової знижки».

     • Понад 1 тисячу громадян Лисичанського регіону отримали реєстраційні номери

      81_big-700x400«З початку поточного року ДПІ у м. Лисичанську в державному реєстрі зареєстровано 1223 облікові картки — повідомила начальник відділу обслуговування платників ДПІ у м. Лисичанську Ольга Богдан. — Крім того, 7 громадян скористалися своїм правом і внесли відмітки до паспортів фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це орган ДФС».

     • УВАГА ! Державна податкова інспекція у м. Лисичанську інформує!

      ____39676_422x240Шановні громадяни!

      Триває кампанія по декларуванню доходів громадян, отриманих протягом 2016 року!

      Шановні громадяни міст Лисичанськ, Новодружеськ та Привілля!

      До 1 травня задекларуйте свої доходи!

     • "ПУЛЬС" - допомагає оперативно вирішувати проблемні питання платників податків

      1398011997_antikorupcionnyy-servis«Пульс» — це інтерактивний сервіс (телефонна лінія, яка працює цілодобово), який працює за принципом call-back — фахівці сервісу не тільки приймуть звернення, але й потім повідомлять про результати перевірки та вжиті заходи. Номер «Пульсу»: (044) 284-00-07.

      Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

       

     • Про факти виплати зарплати "в конвертах" - по телефону довіри!

      2151Про відомі Вам факти роботи неоформлених працівників на підприємствах та у приватних підприємців, а також про факти виплати заробітної плати «в конвертах» можна повідомити по телефону довіри ДПІ у м. Лисичанську: 7-02-66 або 7-10-36.

      Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

       

     • Економте свій час - обирайте електронну звітність

      За консультаціями по питанню надання податкової звітності в електронному вигляді, заключення договорів та отримання програмного забезпечення платники податків можуть звертатись до податкової інспекції м. Лисичанська, за адресою: вул. ім. В.Сосюри ,347; каб.2,40 або за телефоном: 4-27-47.

      Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

     • У Лисичанську відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

      Сьогодні, 30 березня, відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини під головуванням заступника міського голови Ігоря Ганьшина.

      На засіданні були розглянуті наступні питання:

     • Лисичанські поліцейські затримали жінку, яка підозрюється в розбійному нападі

      Працівниками Лисичанського відділу поліції затримано 25-річну місцеву мешканку, яка підозрюється у скоєнні розбійного нападу на 86-річного дідуся. Жінка затримана у порядку статті 208 КК України. Їй загрожує позбавлення волі на термін від трьох до семи років.

     • Громадяни, які добровільно здадуть зрою, звільняються від кримінальної відповідальності

      Лисичанський відділ поліції вкотре нагадує громадянам, що добровільна здача зброї, бойових припасів або вибухових речовин, згідно ч. З ст. 263 Кримінального кодексу України, звільняє їх власника від кримінальної відповідальності. А особам, які продовжують незаконно їх зберігати, загрожує кримінальна відповідальність включно до позбавлення волі.

     • Лисичанські оперативники по "гарячих слідах" затримали 32-річну раніше судиму місцеву жінку, яка пограбувала похилу жінку

      24 березня до чергової частини Лисичанського відділу надійшло повідомлення від місцевої жительки, про те, що до її 76-річної знайомої за адресою мешкання (м. Лисичанськ, кв. Дружби Народів) зайшла невідома дівчина, яка назвалася працівницею житлово-комунальної контори та повідомила, що їй потрібні гроші в сумі 50 грн. на домофон. Жінка дала гроші дівчині, а та, побачивши у неї в руках мобільний телефон, штовхнула стареньку та вирвавши телефон, збігла.

     • Вітаємо лисичан - переможців та призерів конкурсу "Мистецтво і діти"

      Наприкінці березня у Сєвєродонецькому обласному училищі ім. С.С. Прокоф’єва відбувся заключний, 3 тур, обласного огляду-конкурсу індивідуальної виконавської майстерності «Мистецтво і діти» серед учнів шкіл естетичного виховання.

      Мета заходу — активізація дитячої музичної творчості, професійна орієнтація найбільш обдарованих дітей, розповсюдження кращого педагогічного досвіду роботи викладачів шкіл естетичного виховання.

     • Увага! Вибухонебезпечні предмети

      clip_image001У разі виявлення вибухонебезпечних предметів ні в якому разі не торкайтеся та не піднімайте його. Негайно телефонуйте в службу порятунку за номером 101.

      Лисичанське міське управління ГУ ДСНС

     • В Лисичанську відбувся фестиваль-конкурс української патріотичної пісні "Озброєні піснею"

      Вчора, 29 березня, в Лисичанському міському ПК відбувся міський фестиваль-конкурс української патріотичної пісні. Професійно-технічні навчальні заклади, навчальні заклади І-ІІ рівня акредитації та Донбаський державний технічний університет представили свої знання патріотичних пісень, а також артистичність та талановитість їх виконання.

     • Увага! Будьте пильні та обережні! Не дайте себе обдурити шахраям

      Працівники поліції закликають громадян бути обачними. Не довіряйте особам, які намагаються під будь-яким приводом заволодіти вашими коштами.

      Ніколи не повідомляйте по телефону відомості особистого характеру, ким би не представився той, хто телефонує. Навіть якщо вам телефонують нібито співробітники банку, в якому зберігаються ваші заощадження.

     • У Лисичанську відбулось роздільне штабне тренування

      Вчора, 28 березня, у м.Лисичанську пройшло роздільне штабне тренування (далі — тренування) органів управління та сил цивільного захисту місцевої ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту населення і територій на тему: «Виконання завдань під час пропуску льодоходу, повені та паводків».

     • Торжественная встреча администрации города с ветеранами войны состоялась в Лисичанске

      Вот и пришла весна, а с ней — теплые, солнечные дни и приближающиеся, всеми любимые праздники, среди которых — День Великой Победы. Для участников Второй мировой войны — это самый долгожданный и самый знаменательный день в году. И по доброй традиции, в преддверии этого великого праздника, в Лисичанске начались традиционные встречи администрации нашего города с ветеранами Второй мировой войны, ветеранами труда, детьми войны.

     • Афіша кінотеатру "Дружба" з 30 березня по 5 квітня

      — о 10.00 — фентезі «Красуня і чудовисько» 3D;

      — о 12.15 та о 18.10 — премєра мультфільму «Смурфики: загублене містечко» 3D;

      — о 14.00 — фантастичний екшин «Могутні рейнджери»;

      — о 16.10 та о 21.40 — премьера кібер-екшину «Привид у броні» 3D;

      — о 19.50 — містичний трилер «Життя».

     • До відома керівників підприємств, установ, організацій, приватних підприємців та мешканців міста Лисичанськ! 2017

      З 25 березня по 2 квітня поточного року Міністерство екології та природних ресурсів України продовжує ініціативу Всеукраїнської екологічної акції «Посади дерево миру», яка була започаткована у листопаді 2016 року за ініціативи

     • Вітаємо переможців обласного огляду-конкурсу з хореографічної майстерності

      25 березня у місті Сєвєродонецьк відбувся обласний огляд-конкурс з хореографічної майстерності серед учнів шкіл естетичного виховання, в якому прийняли участь вихованці Лисичанської ДШМ № 1, Привільської ДШМ та Новодружеської ДШМ. Конкурс проводиться один раз на два роки управлінням культури, національностей та релігій Луганської обласної державної адміністрації. Метою конкурсу є популяризація дитячого хореографічного мистецтва, активізація творчої діяльності керівників хореографічних колективів та виявлення і підтримка обдарованих дітей та молоді.

     • Вітаємо хореографічні колективи - переможців конкурсу танцю "MEGAPOLIS"

      27 березня у Харкові відбувся X ювілейний Міжнародний фестиваль-конкурс танцю «MEGAPOLIS». Місцем проведення Фестивалю традиційно став кращий танцювальний майданчик Харкова — Палац Спорту Локомотив.

     • Вітаємо переможців та призерів Чемпіонату по Bellydance

      25 березня у м. Полтава відбувся Чемпіонат Полтавської області по Bellydance, відбірковий тур на Чемпіонат України, в якому прийняли участь 27 клубів східного танцю з 13 міст України, а саме: Лисичанськ, Кременчуг, Харків, Херсон, Миргород, Запоріжжя, Велика Богачка, Київ, Днепр, Житомир, Кривий ріг, Краматорськ та Полтава. Наше місто представили 9 солісток зразкової студії східного танцю «Атлантіс» (ПК ім. В.М. Сосюри, керівник Ірина Гончарова): Дарина Швецова, Софія Черкашина, Анастасія Терещенко, Олена Карпова, Олександра Куріленко, Софія Онопко, Анастасія Соммер, Валерія Ратушна і Олександра Ісаєва.

     • Новое оборудование установлено в учреждениях здравоохранения города

      Благодаря совместной работе городского головы Сергея Шилина, Лисичанского городского совета, губернатора области Юрия Гарбуза и областной государственной администрации за счет прочей субвенции из областного бюджета городскому бюджету был приобретен ряд дорогостоящего оборудования для медицинских учреждений города.

     • У Лисичанську презентували DEMO версію з вдосконалення процесу надання послуги з реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання/перебування

      В рамках процесу децентралізації, вдосконалення системи надання адміністративних послуг є важливим завданням для міста.

      Лисичанська міська рада постійно проводить на території міста цілеспрямовану роботу щодо організації та забезпеченню доступних та зручних умов для громадян в отриманні ними своєчасних та якісних адміністративних послуг, активно співпрацює з міжнародними партерами для впровадження новітніх технологій у відповідні процеси роботи виконавчих органів, в тому числі за рахунок залучених позабюджетних коштів.

     • У бібліотеці для дітей № 1 відбулись зустрічі з митцями України

      У лютому – березні бібліотека для дітей № 1 стала учасником інтерактивного культурно-освітнього проекту «Жива бібліотека». Це спільна громадська ініціатива «Культурно-освітньої фундації «Лібері Лібераті» та шести бібліотек Донецької і Луганської областей, яка реалізується за підтримки Української ініціативи зміцнення громадської довіри (UCBI) і фінансується Агентством США з Міжнародного розвитку (USAID). Суть її полягає у тому, що «книгою» є не просто друковане видання, а людина — відомий письменник, художник чи музикант.

     • УПСЗН припиняє виплату коштів на рахунки ПАТ "СБЕРБАНК"

      Указом Президента України від 15 березня 2017 року № 63/2017 введено в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)».

      Зазначеним Рішенням заборонено розміщення державних коштів у ПАТ «СБЕРБАНК».

     • Подопечные терцентра посетили краеведческий музей

      24 марта подопечные Лисичанского территориального центра социального обслуживания в рамках работы Университета третьего возраста посетили городской краеведческий музей.

     • Шановні громадяни!

      clip_image001Лисичанський міський військовий комісаріат проводить набір на військову службу за контрактом до Збройних Сил України громадян України, що раніше проходили військову службу та таких, що не проходили строкову військову службу:

      — чоловіків — віком від 18 до 60 років;

      — жінок — віком від 18 до 50 років.

      Військова служба за контрактом — це гарантоване грошове забезпечення: рядовий від 7 тис.грн., офіцер від 10 тис.грн. на місяць та його підвищення в ході просування по службі.

     • IV Національна виставка-форум "Незалежна теплоенергетика"

      З метою налагодження діалогу між владою, бізнесом та громадськістю з 11 по 13 квітня у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» (м. Київ, вул. Салютна, 2-Б) відбудеться IV Національна виставка-форум «Незалежна теплоенергетика».

      Організатор заходу — виставкова компанія «Євроіндекс».

     • Міжнародна виставка "InterBuildExpo"

      З 29 березня по 1 квітня у Виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» працюватиме міжнародна виставка «InterBuildExpo» — головна будівельна подія року, що організується ТОВ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок» спільно з Будівельною палатою України за підтримки Мінрегіону України.

     • До уваги зацікавлених осіб!

      25 та 26 квітня у м. Відень пройдуть міжнародні дні інформаційних технологій «The 4th International B2B Software Days — The Future of Digital Business». Захід організовано Федеральною палатою економіки Австрії спільно з Віденською бізнес агенцією, Австрійською економічною службою та Австрійським дослідницьким агентством розвитку.

     • У Лисичанську відбувся чемпіонат Луганської області з акробатичного рок-н-ролу серед пар та команд формейшн

      25 березня в Центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддюю відбувся чемпіонат Луганської області з акробатичного рок-н-ролу серед пар та команд формейшн. В змаганнях взяли участь 60 спортсменів з Лисичанська та Сєвєродонецька.

      Лисичанські спортсмени вибороли І місце в своїх категоріях:

      Кирило Безручко та Марта Уразовська (категорія «Діти»);

     • Вітаємо переможців відкритого чемпіонату Луганської області з легкої атлетики

      25 березня в місті Бахмут відбулись змагання відкритого чемпіонату Луганської області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2004-2006 р. н. В змаганнях взяли участь 200 спортсменів з 12 міст Луганської та Донецької областей.

      За підсумками змагань вихованці міської  ДЮСШ показали наступні результати:

     • Збройні сили України розшукують!

      За самовільне залишення військової частини їх розшукують Збройні сили України:

      • Андросов С.С.,
      • Запорожченко С.В,
      • Недосеков Д.А.,
      • Пономаренко В.М.,
      • Чернявский О.О.,
      • Федулов М.О.,
      • Хотенчан Б.В.,
      • Костін В.О.,
      • Ситенко О.М.
      • Лисий Д.В.

      Луганський зональний відділ військової служби правопорядку

     • У Лисичанську тривають перевірки захисних споруд

      Реалії сьогодення примушують співробітників ДСНС приділяти посилену увагу питанню утримання захисних споруд цивільного захисту.

      Впродовж лютого-квітня поточного року згідно затвердженого графіку проводяться комплексні перевірки захисних споруд, які розташовані на території Лисичанської міської ради. До складу комісії включено співробітників Лисичанського міського управління ГУ ДСНС, представників Лисичанської міської ради та балансоутримувачів підприємств на території яких знаходяться споруди. Взагалі, на території міста знаходяться 58 захисних споруд. Станом на 27 березня 2017р. у місті Лисичанськ перевірено 42 захисні споруди.

     • Про деякі зміни в законодавстві з питань оплати праці

      Законом України від 06.12.2016 № 1774-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» (далі — Закон № 1774), який набрав чинності з 1 січня 2017 року, унесено зміни до деяких законодавчих актів України, зокрема до Закону України «Про оплату праці» (статті 3, 3¹, 6,10) та Кодексу законів про працю України (статті 95, 96, 265).

      За змінами до ст. 3 Закону про оплату праці визначено, що мінімальна заробітна плата — це встановлений законом мінімальний розмір оплати праці за виконану працівником місячну (годинну) норму праці.

     • З 1 квітня діятиме новий Порядок ведення Реєстру заяв про повернення суми бюджетного відшкодування ПДВ

      Постановою Кабінету Міністрів України від 25 січня 2017 року № 26 затверджено Порядок ведення Реєстру заяв про повернення суми бюджетного відшкодування податку на додану вартість (далі — Реєстр заяв). Цей Порядок визначає механізм ведення Міністерством фінансів України інформаційного ресурсу Реєстру заяв.

     • Зміни в оподаткуванні страховиків

      Законом України від 21 грудня 2016 року № 1797-VIII конкретизовано порядок визначення об’єкта оподаткування страховика.

      Зокрема, передбачено, що страхові платежі, страхові внески, страхові премії за договорами перестрахування до об’єкта оподаткування, до якого застосовується ставка, визначено відповідно до підпунктів 136.2.1 і 136.2.2 ст.136 Податкового кодексу України (3% та 0% відповідно), не включаються.

     • Проекти тарифів на послуги з централізованого водопостачання

      ЛКСП «Лисичанськводоканал» повідомляє, що на засіданні Національної комісїї, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послу, яке відбулося 22.03.2017р., було схвалено оприлюднення на веб-сайті http://www.nerc.gov.ua проектів тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) Лисичанському комунальному спеціалізованому підприємству по видобутку, обробці, реалізації води та очищенню стоків «Лисичанськводоканал»:

      — на централізоване водопостачання — 15,42 грн./м3 (без ПДВ);

     • Нові податкові канікули для окремих категорій платників податку на прибуток

      На період до 31 грудня 2021 року запроваджено нові податкові канікули із ставкою податку у розмірі 0% — для платників податку на прибуток, у яких річний дохід, визначений за правилами бухгалтерського обліку за останній річний звітний період, не перевищує 3 мільйонів гривень та розмір нарахованої за кожний місяць звітного періоду заробітної плати кожному з працівників, які перебувають з платником податку у трудових відносинах, є не меншим як дві мінімальні заробітні плати (2×3200грн).

     • Легалізація заробітної плати - важлива соціальна проблема

      «За 2 місяці поточного року фахівцями Лисичанської ДПІ у ході проведення роз’яснювальної роботи, із 11 суб’єктами господарювання, легалізовано працю 30 найманих осіб, з наступною добровільною сплатою податків до бюджету», — повідомив заступник начальника управління — начальник відділу контрольно-перевірочної роботи управління податків і зборів з фізичних осіб ДПІ у м. Лисичанську Андрій Кудренко.

     • Уважаемые служащие Национальной гвардии Украины!

      Вы стоите на защите государственного суверенитета Украины, ее территориальной целостности, законных прав и свобод граждан, с честью и достоинством выполняете свой благородный долг.

      Преданность, патриотизм и честь — основополагающие качества каждого настоящего украинца и вы, дорогие гвардейцы, обладаете ими сполна! Ваша служба является примером выдержки, мужества и силы.

      Искренне поздравляем вас с Днем Национальной гвардии Украины и вот всей души желаем вам и вашим семьям крепкого здоровья, мирного неба над головой, семейного благополучия, душевного спокойствия и неугасающего оптимизма! Пусть любовь к родной земле и народное уважение придают вам сил в нелегком и ответственном деле служения украинскому народу!

      Лисичанский городской голова Сергей Шилин

      Лисичанский городской совет и его исполнительный комитет

     • Щодо повернення надміру сплачених коштів платнику податків у разі його ліквідації

      Повернення помилково та/або надміру сплачених сум грошових зобов’язань у випадках, передбачених законодавством, здійснюється виключно на підставі заяви платника податку (за винятком повернення надміру утриманих (сплачених) сум податку на доходи фізичних осіб, які розраховуються органом Державної фіскальної служби (далі — ДФС) на підставі поданої платником податків податкової декларації за звітний календарний рік).

      Така заява подається до територіального органу ДФС за місцем адміністрування (обліку) помилково та/або надміру сплаченої суми протягом 1095 днів від дня її виникнення.

     • У ДПІ м. Лисичанська створено всі умови для того, щоб кожен громадянин отримав швидке та зручне обслуговування

      «У Центрі обслуговування платників фахівцями Лисичанської ДПІ, з початку поточного року, надано 1710 різноманітних послуг» — повідомила начальник відділу обслуговування платників ДПІ м. Лисичанська Ольга Богдан.

     • Шановні працівники Служби безпеки України!

      Прийміть щирі вітання з професійним святом!

      Ваша робота покликана забезпечувати захист державного суверенітету, конституційний лад, територіальну цілісність та законні інтереси України, права і свободи її громадян. Ваша вірність присязі, дотримання принципів законності та справедливості, постійне вдосконалення власної професійної майстерності неодмінно будуть новими вагомими внесками у справу захисту державної безпеки України.

      В цей день бажаємо вам та вашим сім’ям миру, міцного здоров’я, благополуччя, бадьорості духу та успіхів.

      Лисичанський міський голова Сергій Шилін,

      Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет

     • В Лисичанске благоустраивают территорию (оновлено)

      Сегодня, 24 марта, в Лисичанске проходит день благоустройства территории города. Сотрудники органов местного самоуправления наводят порядок в сквере возле Центра внешкольной работы со школьниками и молодежью, по улицам им. М. Грушевского, им. Д.И. Менделеева. К уборке около своих зданий присоединились учащиеся и сотрудники учебных учреждений, работники коммунальных служб и предприятий города. Общими усилиями очищаются прилегающие и закрепленные территории от прошлогодней листвы и веток, приводятся в порядок тротуары, зеленые зоны и др.

     • Юрий Положенцев, Любовь Утенкова и Михаил Царинник отмечены областными наградами

      Вчера, 23 марта, в Луганской областной государственной администрации состоялось торжественное мероприятие, посвященное 30-летию создания областной организации ветеранов Украины Луганской области. В мероприятии приняла участие и делегация из Лисичанска.

     • Фізична особа-підприємець позбавляється статусу платника єдиного внеску з дати державної реєстрації припинення підприємницької діяльності

      Фізична особа-підприємець позбавляється статусу підприємця з дати внесення до Єдиного державного реєстру запису про державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності цією фізичною особою, а отже і позбавляється статусу платника єдиного внеску.

      Таким чином, останнім періодом, за який необхідно сплатити єдиний внесок, буде період з дня закінчення попереднього звітного періоду до дня державної реєстрації припинення підприємницької діяльності такої фізичної особи.

     • 30 марта заканчивается срок уплаты

      • — НДС за февраль 2017г. плательщиками, уплачивающими его ежемесячно;
      • — налога на доходы с начисленного, но не выплаченного дохода за февраль 2017г.;
      • — военного сбора с дохода, начисленного в феврале 2017г., но не выплаченного;
      • — налога на дохода из общей сумы процентов, начисленных за февраль 2017г. на суммы банковских вкладных (депозитных) или текущих счетов, сберегательных (депозитных) сертификатов, вкладов (депозитов) членов кредитного союза в кредитном союз;
      • — плата за землю за февраль 2017г.;
      • — акцизного налога за февраль 2017г.;
      • — рентной платы за февраль 2017 г. плательщиками, у которых базовый налоговый (отчетный)период равен календарному месяцу.

      Государственная налоговая инспекция г. Лисичанска

     • 28 марта заканчивается срок уплаты

      — единого взноса за февраль 2017г. горными предприятиями.

      Государственная налоговая инспекция г. Лисичанска

     • Триває кампанія по декларуванню доходів громадян, отриманих протягом 2016 року!

      Шановні громадяни міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля! До 1 травня задекларуйте свої доходи!

      Декларації приймаються за адресою: м. Лисичанськ, вул. ім. В. Сосюри, 347, I поверх, Центр обслуговування платників, з понеділка по п’ ятницю з 9:00 до 18:00.

      ДПІ у м. Лисичанську закликає громадян сумлінно виконати свій громадянський обов’язок та подати декларації у зазначений термін.

      Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

     • У Лисичанську пройшли чергові засідання "Клубу сімейного дозвілля"

      20, 21 та 22 березня на базі центру соціальних служб для сім᾽ї, дітей та молоді відбулись чергові засідання «Клубу сімейного дозвілля». Захід пройшов за підтримки ГО «Центр соціальної підтримки громади» та Mersy Corps. Для батьків із сімей, з якими працює громадське об’єднання, було проведено бесіду-гру «Палітра емоцій та почуттів: Від усвідомлення ресурсів до здійснення мрії. Створення колажу для візуалізації мрії і цілей».

     • Надзвичайний стан в сфері енергетики

      Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 16 березня 2017 р. № 163-р «Про продовження строку дії тимчасових надзвичайних заходів на ринку електричної енергії», подовжено строк дії розпорядження Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2017 р. № 103 «Про вжиття тимчасових надзвичайних заходів на ринку електричної енергії», на один місяць. Тому, на даний час, у зв’язку з блокуванням вантажних перевезень енергетичного вугілля антрацитової групи, та як слід, скорочення його запасів на теплових електростанціях, в Україні діє надзвичайний стан в сфері енергетики.

     • У Лисичанську відбулась "Битва хорів"

      Сьогодні, 23 березня, в Центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю (ЦПРШМ) пройшов міський конкурс шкільних хорових колективів «Битва хорів». Яскраві, талановиті та оригінальні номери учасників пісенного конкурсу зібрали повний зал глядачів. Друзі, вчителі та батьки прийшли підтримати та повболівати за своїх прихильників і отримали море позитивних емоцій.

     • Переможці конкурсу "Україна очима дітей АТО" здійснили подорож до Західної України

      З 8 по 17 березня 19 учнів художніх шкіл та художніх відділень шкіл мистецтв міст Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Рубіжне, Кремінна, Привілля та Щастя — переможці Всеукраїнського конкурсу художньої творчості серед учнів художніх шкіл і художніх відділень шкіл мистецтв Луганської і Донецької областей «Україна очима дітей АТО» здійснили подорож до Західної України. Поїздка сприяла оздоровленню та реабілітації дітей із зони АТО новими методами арт-терапії.

     • З 1 квітня по 15 червня в Україні встановлено сезон тиші

      Згідно Закону України від 09.04.2015р. № 322-VІІІ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо охорони тваринного світу» встановлено, що у період масового розмноження диких тварин, з 1 квітня до 15 червня, забороняється проведення робіт та заходів, які є джерелом підвищеного шуму та неспокою (пальба, проведення вибухових робіт, феєрверків, санітарних рубок лісу, використання моторних маломірних суден, проведення ралі та інших змагань на транспортних засобах).

      У зв’язку з цим, звертаємо увагу на необхідність неухильного виконання вимог частини п’ятої статті 39 Закону України «Про тваринний світ» підприємствами, установами, організаціями і громадянами при здійсненні будь-якої діяльності, що впливає або може вплинути на стан тваринного світу.

      Міністерство екології та природних ресурсів України

     • У Лисичанську запрацював електронний реєстр територіальної громади

      Сьогодні, 23 березня, під час позачергового засідання виконавчого комітету було прийняте рішення про запровадження в дію електронного реєстру територіальної громади.

      Реєстр територіальної громади (РТГ) міст Лисичанськ, Привілля, Новодружеськ сформовано за допомогою програмного забезпечення «ЦНАП-SQS», отриманого згідно обмеженої грантової угоди у не грошовій формі № КНА-139 між Лисичанською міською радою та Проектом «Українська ініціатива з підвищення впевненості» (UCBI), яка фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Розпорядником реєстру територіальної громади визначено відділ адміністративних послуг Лисичанської міської ради.

     • Відбулися командні змагання з бальних танців!

      18 березня у м. Краматорск відбулися командні змагання з бальних танців «Кубок Серпантина — 2017». У змаганнях взяли участь понад 500 спортсменів з 12 міст та 19 клубів Харківської і Луганської областей, серед яких 7 пар зразкового ансамблю бального танцю «Юнліс» (Лисичанський міський Палац культури, керівник Олександр Посошко). Змагання проходили за системою атестації. За результатами змагань танцівники посіли наступні місця:

     • Вітаємо лисичан - призерів обласної музично-теоретичної олімпіади

      19 березня у м. Сєвєродонецьк пройшла обласна музично-теоретична олімпіада серед учнів дитячих музичних шкіл і шкіл мистецтв. В конкурсі прийняли участь учні шкіл естетичного виховання з міст Сєвєродонецьк, Рубіжне, Лисичанськ, Новодружеськ, Кремінна, Сватове, Новопсков та ін.

     • Відповіді на найбільш поширені питання, що виникають у суб'єктів декларування під час подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави і місцевого самоврядування

      Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК), як центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері запобігання та протидії корупції надає інформаційно-довідкові матеріали щодо заповнення електронних декларацій.

     • Як не стати жертвою торгівлі людьми ?

      Торгівля людьми (траффікінг) — серйозна соціальна проблема, що представляє небезпеку для фундаментальних прав людини: на життя, на свободу пересування, на не зазнання тортур. В умовах зростаючої глобалізації траффікінг став загальною проблемою. Торгівля людьми характерна для всіх країн — і економічно розвинених, і держав, що переживають перехідний політичний і економічний період, постраждалих від воєн і локальних конфліктів.

     • У Лисичанську прийняли до відома інформацію про виконання Комплексної міської програми учасників АТО на 2016 рік

      Сьогодні, 21 березня, під час чергового засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради начальник управління праці та соціального захисту населення (УПСЗН) міської ради Олена Єздакова доповіла про виконання Комплексної міської програми щодо медичного, соціального забезпечення, адаптації, психологічної реабілітації, професійної підготовки (перепідготовки) учасників антитерористичної операції на 2016 рік.

     • В Лисичанске состоялось очередное заседание городской комиссии по вопросам назначения (возобновления) социальных выплат внутренне перемещённым лицам

      Вчера, 20 марта, состоялось очередное заседание городской комиссии по вопросам назначения (возобновления) социальных выплат внутренне перемещённым лицам под председательством заместителя городского головы Максима Головнева.

      В ходе заседания члены комиссии рассмотрели 168 заявлений внутренне перемещённых лиц о назначении им разных видов государственных социальных выплат, в том числе: 38 заявлений для назначения пенсионных выплат, 37 — страховых выплат, 3 — помощи по безработице, 67 — адресной денежной помощи, 23 — прочих выплат.

     • Сергей Шилин принял участие в пятом заседании Совета регионального развития Украины

      Вчера, 20 марта, городской голова Сергей Шилин в составе делегации Луганской области принял участие в пятом заседании Совета регионального развития Украины.

      Заседание состоялось в Международном выставочном центре города Киев под председательством Президента Петра Порошенко. В мероприятии приняли участие члены Кабинета Министров Украины, Верховной Рады Украины, представители областной власти и органов местного самоуправления.

     • У Лисичанську відбулось чергове засідання виконкому

      Сьогодні, 21 березня, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради. Очолив засідання секретар міської ради Едуард Щеглаков.

      Під час засідання були розглянуті питання про облік та розподіл житлової площі, взято до відома інформацію про виконання міської Програми щодо медичного, соціального забезпечення, адаптації, психологічної реабілітації, професійної підготовки (перепідготовки) учасників антитерористичної операції (АТО) на 2016 рік та про виконання Програми економічного і соціального розвитку м. Лисичанська у 2016 році. Розглянуто проект Міської програми соціальної підтримки учасників АТО та членів їх сімей на 2017-2019 роки та проект Програми природоохоронних заходів на 2017 рік. Дані проекти були погоджені та рекомендовані для розгляду чергової сесії міської ради.

     • Психічна атака: симптоми і лікування

      Про існування нападів раптової тривоги люди дізналися не так давно. А значить, зовсім не дивно, що багато хто не знають причин, за якими може виникнути панічна атака, а також способи боротьби з нею. І це незважаючи на те, що до таких нападів схильні до 10% населення, тобто кожен десятий! Тому варто більш детально розглянути питання, що собою являє психічна атака, симптоми і лікування цього захворювання.

      Психічна атака — це раптовий напад сильного страху. Він виникає несподівано для людини, дуже швидко розвивається і вже протягом декількох хвилин досягає свого піку. При цьому такий напад може статися не тільки вдень, але і вночі, навіть під час сну. Сила подібного явища не залежить від навколишніх обставин.

     • Як спілкуватися з гіперактивною дитиною

      Що таке гіперактивність?

      У перекладі з латинського «активний» - означає «діяльний, дієвий», а «гіпер» - «перевищення норми». Дитяча гіперактивність проявляється невластивою для віку неуважністю, імпульсивністю, підвищеною руховою активністю. Їх в основному характеризують словами «рухливий», «імпульсивний», «спритний», «вічний двигун», «ураган», «непосида». За статистикою, кількість гіперактивних дітей по всьому світу з кожним роком неухильно зростає. Якщо дитина гіперактивна, то труднощі відчуває не тільки він сам, але і ті, хто його оточує: батьки, друзі, вчителі. Так як часто поведінка такої дитини супроводжується проблемами у відносинах з однолітками, труднощами в навчанні. Виправитися гіперактивній дитині не допомагають ні вмовляння, ні погрози. Не тому, що він не хоче цього робити, а тому, що фізіологічно не здатен вести себе інакше - йому важко довго сидіти без руху, не розмовляти. Втім, фахівці відзначають, що надмірна фізична активність, як правило, не впливає на рівень інтелектуального розвитку гіперактивних дітей.

      Про гіперактивності кажуть, коли дитині виповнюється 6-7 років. До цього віку надмірна активність - норма.

     • До відома керівників підприємств, установ, організацій, приватних підприємців та мешканців міста Лисичанськ

      Всі ми хочемо бачити своє рідне місто чистим, охайним, затишним та благоустроєним, бажаємо ходити по чистій землі, дихати свіжим повітрям і бути здоровими. А це багато в чому залежить від кожного із нас. Своєчасно виконана робота навесні — запорука того, що наше місто буде чистим та красивим протягом всього року.

      Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет звертається до всіх мешканців міста, керівників підприємств, організацій, установ, трудових колективів, приватних підприємців та громадських організацій взяти участь в роботах з весняного благоустрою, забезпечити постійне утримання в належному санітарному стані територій підприємств, прилеглих і закріплених територій, а також зупинок громадського транспорту з проведенням щотижневих «санітарних п’ятниць».

      Тож не будемо байдужі, налаштуймося на плідну працю, вийдемо всі разом зі своїми сім’ями на вулицю і, подаючи приклад своїм дітям, спільними зусиллями наведемо такий порядок, в якому усім нам хотілося б жити!

      Управління з виконання політики Лисичанської міської ради в галузі житлово-комунального господарства

     • До уваги батьків!

      З 1 березня у місті розпочалась підготовка до Літньої оздоровчої кампанії 2017 року. Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради нагадує про можливість оздоровити своїх дітей у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку України.

      Пропонуємо вашій увазі послуги приватного підприємства «Азово-Чорноморське оздоровлення дітей», які спрямовані на зміцнення фізичного, духовного, психологічного комфорту, позитивне самопочуття, спокій та задоволення дітей.

     • У Лисичанську відбувся відкритий чемпіонат міста з греко-римської боротьби серед юнаків до 17 років

      11 березня на базі міської ДЮСШ відбулись змагання відкритого Чемпіонату міста з боротьби греко-римської серед юнаків до 17 років. В змаганнях взяли участь понад 100 спортсменів з міст та районів Луганської області.

      За підсумками змагань наступні вихованці Лисичанської ДЮСШ вибороли І місце:

     • Вітаємо переможців Чемпіонату Луганської області з греко-римської боротьби серед юнаків

      11 березня на базі міської ДЮСШ відбувся чемпіонат Луганської області з боротьби греко-римської серед юнаків 2002-2003р.н. В змаганнях взяли участь понад 100 спортсменів з міст та районів Луганської області.

      Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

     • Микита Кравченко - призер регіонального чемпіонату України з боксу

      З 15 по 19 березня в місті Запоріжжя пройшов регіональний чемпіонат України з боксу. В змаганнях взяли участь понад 100 спортсменів з Донецької, Луганської та Запорізької областей.

      Вихованець лисичанської ДЮСШ Микита Кравченко виборов ІІ місце.

      Переможці та призери змагань нагороджені грамотами та медалями.

      Підготував спортсмена Андрій Чернишов.

      Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради

     • 28 марта - сеанс телефонной "горячей линии"

      28 марта с 10.00 до 11.00 состоится сеанс телефонной «горячей линии» с начальником Лисичанского городского управления ГУ ГСЧС Украины в Луганской области полковником службы гражданской защиты Сергеем Мазаловым.

      Позвонив по номеру телефона (06451) 7-12-86, Вы сможете получить ответы на все вопросы касающиеся работы подразделений ГСЧС.

      Лисичанское городское управление ГУ ГСЧС Украины в Луганской области

     • У Лисичанську відкрили виставку

      18 березня у міському краєзнавчому музеї відбулося урочисте відкриття ювілейної виставки матеріалів з архіву Лисичанської міської організації ветеранів України, присвяченої її 30-річному ювілею.

      На заході були присутні голова Лисичанської міської організації ветеранів України Юрій Положенцев, заступник голови Лисичанської міської організації ветеранів України Любов Утєнкова, заслужений журналіст України Тетяна Лугова, ветерани війни і праці, мешканці та гості міста.

     • Не забудьте о переходе на летнее время!

      Уважаемы жители городов Лисичанск, Новодружеск, Приволье!

      В 2017 году переход с зимнего на летнее время произойдет в последнее воскресенье марта, которое припадает на 26 марта. Так, 26 марта, в 3 часа по киевскому времени отменяется зимнее время с переводом часовой стрелки на 1 час вперед.

     • Насильство в сім'ї: де шукати допомогу?

      Насильство в сім’ї є однією з найбільш розповсюджених форм порушення прав людини. У більшості випадків протиправні дії проти когось із членів родини супроводжуються актами агресії, приниження та жорстокої поведінки. Подібні дії з боку насильника приводять до негативного фізичного, психічного та соціального стану здоров’я постраждалої особи чи кількох осіб, членів цієї родини. Як правило, найбільше страждають від сімейного насильства жінки та діти.

     • Програма діяльності служби розшуку Товариства Червоного Хреста України

      Програма діяльності Служби розшуку ТЧХУ розроблена у відповідь на потреби членів сімей у розшуку та відновленні родинних зв’язків (ВРЗ), втрачених внаслідок Другої світової війни, сучасних збройних конфліктів, стихійних лих, техногенних катастроф і міграційних процесів у світі та відповідає стандартам Міжнародного руху Червоного Хреста та Червоного Півмісяця.

      Діяльність з розшуку та відновлення родинних зв’язків (ВРЗ), втрачених внаслідок Другої світової війни (ДСВ) та сучасних збройних конфліктів у світі.

     • Всеукраинский месячник Красного Креста

      Уважаемые жители городов Лисичанск, Новодружеск, Приволье!

      С 20 марта по 20 апреля Национальным Обществом Красного Креста Украины объявлен Всеукраинский месячник Красного Креста. Акция проходит с целью улучшения условий жизни социально незащищенных слоев населения и формирования общественного мнения о необходимости постоянного внимания к проблемам одиноких граждан пожилого возраста, инвалидов разных категорий, лиц, больных туберкулезом и ВИЧ/СПИДом, детей-сирот, многодетных и неполных малообеспеченных семей, а также временно перемещенных лиц.

     • Увага! Набір на військову службу за контрактом

      clip_image001Лисичанський міський військовий комісаріат проводить набір на військову службу за контрактом до Збройних Сил України громадян України, що раніше проходили військову службу та таких, що не проходили строкову військову службу:

      — чоловіків — віком від 18 до 60 років;

      — жінок — віком від 18 до 50 років.

      Військова служба за контрактом — це гарантоване грошове забезпечення: рядовий від 7 тис.грн., офіцер від 10 тис.грн. на місяць та його підвищення в ході просування по службі.

     • Збройні сили України розшукують!

      За самовільне залишення військової частини їх розшукують Збройні сили України:

      • Андросов С.С.,
      • Запорожченко С.В,
      • Недосеков Д.А.,
      • Пономаренко В.М.,
      • Чернявский О.О.,
      • Федулов М.О.,
      • Хотенчан Б.В.,
      • Костін В.О.,
      • Ситенко О.М.
      • Лисий Д.В.

      Луганський зональний відділ військової служби правопорядку

     • Щодо навчання у вищіх військових навчальних закладах

      Лисичанський міський військовий комісаріат запрошує на навчання у вищі військові навчальні заклади осіб з повною загальною середньою освітою

      Віком від 17 до 21 років.

      Військовозобов’язаних — віком до 23 років.

      Перелік вищих військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів вищих навчальних закладів:

      — Академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного (м. Львів);

      — Військова академія (м. Одеса);

     • Шановні працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення!

      Вітаємо Вас із професійним святом!

      Ваша благородна, але нажаль не завжди вдячна, діяльність життєво необхідна і без неї неможливо уявити комфортне життя всіх мешканців міста. Ви, незважаючи на велику кількість проблем, щодня забезпечуєте будинки, лікарні, школи теплом, світлом, водою та іншими послугами. Ви своїми руками створюєте затишок в будинках та на вулицях, піклуєтесь про те, щоб око громадян радували прибрані дороги, двори та під’їзди.

      Сподіваємось, що Ваш ентузіазм, відповідальне ставлення до своєї справи та енергія будуть й надалі націлені лише на підвищення якісного рівня надання послуг населенню та його побутовий комфорт, а за свою працю ви будете чути від оточуючих лише слова подяки.

      В цей день бажаємо вам та вашим сім’ям миру, міцного здоров’я, злагоди та достатку, сил та натхнення, щастя та успіхів.

      Зі святом!

      Лисичанський міський голова Сергій Шилін,

      Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет

     • Нові правила оподаткування суб'єктів, які здійснюють випуск та проведення лотерей

      Законом України від 21 грудня 2016 року № 1797-VIII внесено зміни до Податкового кодексу України щодо оподаткування податком на прибуток суб’єктів, які здійснюють випуск та проведення лотерей. Змінено порядок розрахунку об’єктів оподаткування та суми податку на дохід суб’єктів, які здійснюють випуск та проведення лотерей, зокрема:

     • З 16 березня податкові накладні реєструються за новою формою

      З 1 березня набув чинності Наказ Міністерства фінансів України від 23.02.2017 № 276 «Про затвердження Змін до деяких нормативно-правових актів Міністерства фінансів України».

      Наказом, зокрема, викладено в новій редакції форму податкової накладної та порядок її заповнення.

      Пунктом 3 Порядку заповнення податкової накладної передбачено, що усі податкові накладні підлягають реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних (ЄРПН) за формою, чинною на день такої реєстрації.

     • З березня діють нові ставки акцизного податку

      Законом України від 20 грудня 2016 року № 1791-VIII внесено зміни у частині акцизного податку, зокрема, змінено ставки акцизного податку для суб’єктів господарювання — виробників підакцизних товарів.

      Так, ставки акцизного податку на спирт етиловий та інші спиртові дистиляти, алкогольні напої, пиво збільшено:

      — на вина кріплені, вермути — з 7,16 грн./л до 8,02 грн./л;

      — на вина ігристі та газовані — з 10,40 грн./л до 11,65 грн./л;

     • Податок на додану вартість - потужна складова Державного бюджету

      «Завдяки сумлінності платників податків, які усвідомлюють всю важливість своєчасної, повної, а головне добровільної сплати податків, з початку поточного року, до державного бюджету було перераховано 7 млн 424,3 тис. грн податку на додану вартість, — повідомила начальник управління податків і зборів з юридичних осіб ДПІ у м. Лисичанську Олена Листопад. — З яких 120,0 тис. грн спрямовано суб’єктами господарювання фізичними особами-підприємцями».

     • Шановні працівники фіскальної служби!

      Сьогодні — ваше професійне свято — День працівників податкової та митної служби України! Щиро вітаємо вас!

      Митна та податкова служби підпорядковуються Державній фіскальній службі України і свято мають спільне. Саме ці служби захищають фінансові та економічні інтереси держави.

      Чесність та прозорість вашої роботи, працівники фіскальної служби, чітке дотримання законодавства є запорукою залучення інвестицій, зростання добробуту громадян та розвитку економіки. Тому кожен з вас має виконувати свою роботу із знанням справи та залишатися вірним громадському обов’язку працівника фіскальної служби. Адже від сумлінності виконання вашої роботи певною мірою залежить благополуччя працівників бюджетної сфери, пенсіонерів, малозабезпечених сімей.

      В цей святковий день бажаємо вам здоров’я, миру, натхнення та сімейного благополуччя, а вашими незмінними супутниками на професійній ниві будуть завжди удача та професіоналізм.

      Лисичанський міський голова Сергій Шилін,

      Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет

     • Сергій Шилін зустрівся з представниками проекту USAID (фото)

      IMG 4869 500x333
      Сьогодні, 17 березня, Центр надання адмінстративних послуг (ЦНАП) Лисичанської міської ради відвідали з робочим візитом представники агентства США з міжнародного розвитку (USAID).
      Міський голова Сергій Шилін та його заступник Андрій Шальнєв, начальник ЦНАП Олена Литвинюк обговорили у рамках зустрічі з Керівником групи Європа та Азія USAID/OTI Шадрахом Людеманом, та заступником представника USAID/OTI в Україні, Бенжаміном Лонгом питання щодо реалізації угоди та планів подальшої співпраці з проектами.
     • "Інноваційні освітні процеси в ДНЗ як запорука реформування дошкільної освіти України"

      За такою темою, 16 березня в дошкільному навчальному закладі (ДНЗ) «Малятко» для методистів з дошкільної освіти районних(міських) методичних кабінетів(центрів) відбувся обласний інструктивно-методичний семінар.

     • В Лисичанске поздравили работников жилищно-коммунального хозяйства и бытового обслуживания населения

      Сегодня в Центре внешкольной работы со школьниками и молодежью (ЦВРШМ) состоялся праздничный концерт, посвященный Дню работников жилищно-коммунального хозяйства и бытового обслуживания населения.

      В мероприятии приняли участие Лисичанский городской голова Сергей Шилин, секретарь городского совета Эдуард Щеглаков, заместитель городского головы Андрей Якимчук, работники жилищно-коммунальной сферы и бытового обслуживания населения, жители и гости города.

     • 30 березня чергова сесія Лисичанської міської ради (оновлено)

      Засідання чергової 24-ої сесії Лисичанської міської ради сьомого скликання відбудеться         30 березня 2017 року о 14.00 у залі засідань міської ради.

      На розгляд міської ради виносяться наступні питання.

      1. Про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік.

      2. Про виконання Програми заходів економічного і соціального розвитку м. Лисичанська у 2016 році та про затвердження Програми економічного і соціального розвитку м. Лисичанська на 2017 рік.

     • Щодо роботи комісії з питань обліку та реєстрації бездомних громадян

      З метою забезпечення реалізації прав бездомних громадян на реєстрацію та отримання соціальних послуг, передбачених законодавством, рішенням виконавчого комітету Лисичанської міської ради від 17.03.2009 року № 190 створена та працює міська комісія з питань обліку та реєстрації бездомних громадян за головуванням заступника міського голови Максима Сергійовича Головньова.

      Комісія в своїй діяльності керується Законом України «Про основи соціального захисту бездомних громадян і безпритульних дітей», Порядком обліку та реєстрації бездомних громадян, затвердженим рішенням виконкому Лисичанської міської ради від 17.03.2009 року № 190.

     • Проведено чергове засідання експертної комісії архівного відділу

      Сьогодні, 17 березня, в архівному відділі Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання експертної комісії.

      На порядок денний були винесені наступні питання:

     • Податок на додану вартість. Автоматичний розподіл дотацій аграріям.

      Затверджено Порядок розподілу бюджетної дотації для розвитку сільськогосподарських товаровиробників та стимулювання виробництва сільськогосподарської продукції у 2017 році.

     • З початку року жителі Лисичанського регіону задекларували вже понад 3 млн грн. доходів

      «В рамках деклараційної кампанії, що розпочалася 1 січня поточного року, про свої статки, отримані у 2016 році, прозвітували 48 громадян. Загальна сума задекларованого ними доходу становить 3 млн 10 тис. грн., — повідомив начальник відділу адміністрування податку на доходи фізичних осіб Управління податків і зборів з фізичних осіб ДПІ у м. Лисичанську Михайло Мельник. — Впродовж січня — лютого 2017 року громадяни міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля задекларували податкове зобов’язання з податку на доходи фізичних осіб в сумі 168 тис. грн., сума військового збору до сплати складає 40 тис. грн.».

     • УВАГА! Триває кампанія по декларуванню доходів громадян

      Державна податкова інспекція у м. Лисичанську інформує!

      Шановні громадяни!

      Триває кампанія по декларуванню доходів громадян, отриманих протягом 2016 року!

     • 20 марта заканчивается срок уплаты и срок предоставления

      20 марта заканчивается срок уплаты:

      — авансовых взносов по единому налогу плательщиками единого налога I и II групп за март 2017г.;

     • "Чарівні квіти"

      IMG_6036Під такою назвою, вчора, 16 березня, у міському краєзнавчому музеї відбулося урочисте відкриття персональної виставки живопису художниці Олени Лупікової.

      Олена народилася в 1975 році у м. Сєвєродонецьку, закінчила художню школу. Малювати олівцями любила ще з дитинства, але писати олійними фарбами почала декілька років тому. Художниця постійно вдосконалює свої мистецькі вміння, читає багато книжок, знайомиться з новими видами художньої творчості, але живопис залишається улюбленим видом мистецтва.

     • З 1 квітня по 31 травня оголошується призов громадян України на строкову військову службу

      Згідно з наказом № 29 від 13.03.2017 р. «Про призов громадян України на строкову військову службу з 01 квітня 2017 року по 31 травня 2017 року» Лисичанського міського військового комісаріату, з 01 квітня 2017 року по 31 травня 2017 року проводиться призов громадян на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань.

      Військовий комісар Лисичанського міського військового комісаріату підполковник Р.Л. СІКА

     • 2017 рік проголошено Роком Української революції 1917- 1921 років

      Відповідно до Указу Президента України від 22.01.2016 № 17 «Про заходи з відзначення 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років» 2017 рік проголошено Роком Української революції 1917- 1921 років.

      17 березня цього року виповнюється 100 років утворення Української Центральної Ради (УЦР) — українського представницького органу, головою якого було обрано Михайла Грушевського. Після Всеукраїнського Національного Конгресу 19-21 квітня 1917 року УЦР стала першим парламентом України. Тому цього року виповнюється 100 років представницькій демократії в Україні.

     • "Знайомтесь: європейська література"

      Під такою назвою, вчора, 15 березня, в центральній бібліотеці пройшов День інформації. До уваги читачів були представлені відкритий огляд літератури «Золоті сторінки європейської літератури», виставки, відео-презентації «Література доби Відродження» та «Європейська література XXI століття в віршах та коментарях».

      Захід відбувся в рамках проекту «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в Пунктах європейської інформації в бібліотеках України».

      Відділ культури Лисичанської міської ради

     • Афіша кінотеатру "Дружба" з 16 по 22 березня

      - о 10.00, о 12.15 та 18.30 - прем'єра сімейного фенетезі «Красуня і чудовисько»3D;

      - о 14.30 та о 22.40 - бойовик, пригоди, фентензі «Конг: Острів черепа» 3D;

      - о 16.30 та о 20.40 - прем'єра містичного трилеру «Спліт».

     • В городском краеведческом музее откроется выставка

      18 марта в 11.00 в Лисичанском городском краеведческом музее состоится открытие Юбилейной ветеранской выставки, посвященной 30-летию Лисичанской городской организации ветеранов Украины. Выставка будет работать до 10 мая. Приглашаем жителей и гостей города.

     • Жінки в чоловічій професії

      У березні співробітники Лисичанського відділу поліції завітали до ПК ім. В.М. Сосюри на годину патріотизму та провели відкритий урок на тему «Жінки в чоловічій професії» для учнів 10-х класів загальноосвітньої школи № 4.

      Старший інспектор сектору ювенальної превенції Лисичанського відділу поліції капітан поліції Анастасія Тарасова розповіла підліткам, що бути жінкою в пагонах це не просте завдання. Жінки-поліцейські в антитерористичній зоні намагаються ні в чому не поступатися чоловікам та готові брати на себе будь-які обов’язки.

     • День українського добровольця

      Сьогодні, 14 березня, в Україні вперше відзначають День українського добровольця.

      Це свято встановлено Постановою Верховної Ради України 17 січня 2017 року з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, підвищенню суспільної уваги і турботи про учасників добровольчих формувань.

      Протягом дня у закладах культури та освіти міста проходять заходи до цієї дати.

      Анонс загальноміських заходів до Дня українського добровольця (оновлено)

     • 23 березня - виїзний прийом громадян

      23 березня з 10.00 до 13.00 в Лисичанському відділі поліції буде здійснювати виїзний прийом громадян заступник начальника Головного управління Національної поліції в Луганській області — начальник кримінальної поліції полковник поліції Віктор Радак.

      Додаткова інформація з питань організації особистого прийому громадян надається за телефоном: 7-13-44 та 7-05-11.

      Лисичанський відділ поліції ГУНП в Луганській області

     • Чемпіонат з дзюдо серед юнаків та дівчат до 14 років

      11 березня в місті Рубіжне відбувся відкритий чемпіонат міста Рубіжне з дзюдо серед юнаків та дівчат до 14 років .В змаганнях взяли участь понад 150 спортсменів з міст Луганської та Донецької областей.

      За підсумками змагань вихованці Лисичанської ДЮСШ показали наступні результати:

     • Вихованці міської ДЮСШ прийняли участь у відкритому чемпіонаті Луганської області з дзюдо

      11 березня в місті Рубіжне відбувся відкритий чемпіонат Луганської області з дзюдо серед юніорів до 21 року. В змаганнях взяли участь 80 спортсменів з міст Луганської та Донецької областей.

      Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

     • У Лисичанську відбувся чемпіонат міста Лисичанська зі стрибків на батуті

      11 березня в спортивній залі міської ДЮСШ відбулись змагання чемпіонату міста Лисичанська зі стрибків на батуті (стрибки на акробатичній доріжці). В змаганнях взяли участь 30 спортсменів.

      За підсумками змагань вихованці Лисичанської ДЮСШ вибороли І місце в своїх програмах:

     • Чемпіонат Луганської області з греко-римської боротьби серед юнаків до 17 років

      11 березня в місті Старобільськ відбувся чемпіонат Луганської області з боротьби греко-римської серед юнаків до 17 років. В змагання взяли участь понад 100 спортсменів з міст та районів Луганської області.

      За підсумками змагань вихованці Лисичанської ДЮСШ показали наступні результати:

     • Вітаємо переможців чемпіонату Луганської області з легкоатлетичного двоборства

      10 та 11 березня в місті Бахмут проходили змагання відкритого чемпіонату Луганської області з легкоатлетичного двоборства серед юнаків і дівчат 2002 р.н. та молодше. В змаганнях взяли участь 160 спортсменів з 11 міст Луганської та Донецької областей.

      За підсумками змагань вихованці Лисичанської ДЮСШ показали наступні результати:

     • Вітаємо переможців чемпіонату Луганської області з греко-римської боротьби

      11 березня в місті Старобільськ відбувся чемпіонат Луганської області з боротьби греко-римської серед юніорів та кадетів. В змаганнях взяли участь 60 спортсменів з міст та районів Луганської області.

      Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

     • ЛЦНТТУМ оголошує набір до гуртка "Робототехніка"

      За підтримки USAID в рамках проектів UCBI «Українська ініціатива з підвищення впевненості», «Прогресивна молодь в Лисичанську: підтримка науково-технічного молодіжного центру» в Лисичанському центрі науково-технічної творчості учнівської молоді (ЛЦНТТУМ) відкриваються нові напрямки роботи з науково-технічної творчості. Один з них — «Робототехніка».

      Записатися до гуртка можна з 13 березня з 10.00 до 16.00.

     • ЛЦНТТУМ оголошує набір до гуртка "Електронне конструювання"

      За підтримки USAID в рамках проектів UCBI «Українська ініціатива з підвищення впевненості», «Прогресивна молодь в Лисичанську: підтримка науково-технічного молодіжного центру» в Лисичанському центрі науково-технічної творчості учнівської молоді (ЦНТТУМ) відкриваються нові напрямки роботи з науково-технічної творчості. Один з них — «Електронне конструювання».

      Розклад занять: понеділок, середа 14.00-18.00, неділя 10.00-14.00

      Кількість місць обмежена!

     • Пожежа на підстанції у м. Лисичанськ

      Вчора, 13 березня, о 13 год. 54 хв. до ПЗП ДПРЧ-9 надійшло повідомлення від старшого механіка підстанції, про те, що за адресою: м. Лисичанськ, вул. Станціонна, р-н залізничної дороги, горить електрична підстанція.

     • Опасные находки

      Из-за конфликта, который разразился весной 2014 года, в некоторых районах на Востоке Украины осталось множество мин и неразорвавшихся боеприпасов. В определенных районах бои все еще продолжаются, во многих других они закончились довольно давно, но неразорвавшиеся боеприпасы несут смертельную опасность для гражданского населения повсюду: в лесах, огородах и даже на кладбищах.

      Дети особенно уязвимы для мин, кассетных и неразорвавшихся боеприпасов по ряду причин. Зачастую эти устройства выглядят как игрушки, и дети, которым свойственно любопытство, могут поднять странные предметы. Кроме того, дети подвержены риску, так как они могут не знать или не суметь прочитать предупреждающие сигналы. Взрослые должны объяснять детям, как вести себя в случае обнаружения взрывоопасного или внешне схожего с ним предмета.

     • Уважаемые жители городов Лисичанск, Новодружеск, Приволье - получатели жилищной субсидии

      На основании Положения о порядке назначения и предоставления населению субсидий для возмещения затрат на оплату жилищно-коммунальных услуг, приобретение сжиженного газа, твердого и жидкого печного бытового топлива, утвержденного постановлением Кабинета Министров Украины № 848 от 21.10.1995 года (с изменениями), в связи с плановым повышением цен на электроэнергию, в марте 2017 года будет произведён автоматический перерасчёт размера субсидии без обращения граждан и без изменения обязательного платежа.

     • Кампания декларирования - 2017 - продолжается

      ГНИ в г. Лисичанске напоминает: продолжается кампания декларирования гражданами доходов, полученных в 2016 году. По выбору налогоплательщика декларации подаются по месту своего налогового адреса лично или уполномоченным на это лицом; почтой или средствами электронной связи. В случае необходимости можно получить бесплатные консультации и помощь в заполнении налоговой декларации об имущественном состоянии и доходах в Центрах облуживания плательщиков. Бланки деклараций предоставляются бесплатно. Напоминаем, что обязанность по представлению декларации возникает при получении доходов не от налоговых агентов или при получении от налоговых агентов доходов, не подлежащих налогообложению при выплате, но не освобожденных от налогообложения или при получении иностранных доходов, а также в других случаях, предусмотренных законодательством.

     • Увага! З початку року скасовано акцизний податок з роздрібного продажу пального

      ДПІ у м. Лисичанську нагадує: Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні» № 1797 — VIII від 21.12.2016р. скасовано акцизний податок з роздрібного продажу пального.

      Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

     • Внесены изменения в налогообложение транспортным налогом

      ГНИ в г. Лисичанске напоминает: согласно пункту 267.2 статьи 267 Налогового кодекса Украины объектом налогообложения транспортным налогом являются легковые автомобили, с года выпуска которых прошло не более пяти лет (включительно) и среднерыночная стоимость которых составляет более 375 размеров минимальной заработной платы, установленной законом на 1 января отчетного года (изменения внесены Законом Украины от 20.12.2016 № 1791). Такая стоимость определяется центральным органом исполнительной власти, реализующим государственную политику экономического развития, по методике, утвержденной КМУ, исходя из марки, модели, года выпуска, типа двигателя, объема двигателя, типа коробки переключения передач, пробега легкового автомобиля, и размещается на его официальном сайте.

     • З початку року внесено зміни у форму декларації про майновий стан і доходи

      ДПІ у м. Лисичанську нагадує: фізичні особи — підприємці, які в 2016 році працювали на загальній системі оподаткування, звітують про отримання доходу за звітний рік в декларації, форма якої затверджена наказом № 821. Так, зокрема, передбачено зменшення об’єму декларації (зменшення кількості додатків з чотирьох до двох) і зміну порядку розрахунку податкових зобов’язань фізичних осіб — підприємців.

      Форма декларації затверджена Наказом Міністерства фінансів України від 15 вересня 2016 року № 821 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 2 жовтня 2015 року № 859». Наказ набрав чинності 31 грудня 2016 року.

      Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

       

       

     • Чемпіонат з косіки карате

      4 березня в місті Селідово пройшов Чемпіонат Донецької області з косіки карате. В змаганнях взяли участь 190 спортсменів з Луганської та Донецької областей.

      За підсумками змагань вихованці Лисичанської ДЮСШ показали наступні результати:

     • Шановні землевпорядники!

      Щиро вітаємо вас з професійним святом!

      В Україні професія землевпорядника завжди користувалася повагою, тому що вона присвячена безцінному скарбу країни — її землі.

      Саме ви, землевпорядники, обрали своєю професією працю на рідній землі, ви турбується про її стан та родючість, про її сьогодення і майбутнє, ви робите свій внесок у забезпечення раціонального використання і охорону земельних ресурсів, ви мужні, сильні люди, віддані справі, яку обрали за покликом серця.

      В цей день бажаємо вам і вашим родинам миру, міцного здоров’я, невичерпної енергії, щастя, благополуччя, миру, злагоди і добробуту!

      Лисичанський міський голова Сергій Шилін

      Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет

     • Анонс культурних та спортивних міських заходів з 13 по 19 березня

      З 15 по 31 березня бібліотека-філія № 5 запрошує взяти участь у конкурсі малюнків «Мій улюблений герой».

      15 березня в центральній бібліотеці пройде День інформації «Знайомтесь — європейська література».

      15 березня о 13.00 в бібліотеці-філії № 3 розпочнеться презентація книги поетеси Наталії Афоніної «Чалий».

     • В Лисичанске состоялось заседание городской комиссии по назначению всех видов государственной социальной помощи

      Вчера, 9 марта, в Управлении труда и социальной защиты населения Лисичанского городского совета состоялось очередное заседание городской комиссии по назначению всех видов государственной социальной помощи. На комиссии было рассмотрено 46 заявлений о назначении жилищной субсидии и государственной социальной помощи малообеспеченным семьям.

      Отметим, что комиссия создана решением исполкома городского совета от 26.12.1995 № 63. Председатель комиссии — заместитель городского головы Максим Головнев.

      На заседаниях комиссии рассматриваются вопросы:

     • Вітаємо лисичан - переможців Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв "Grand Music Fest"

      На початку березня учні Лисичанської дитячої музичної школи № 2 взяли участь у V Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «Grand Music Fest», який відбувся у м. Харків. На фестиваль з’їхалися учасники з різних міст країни та регіону: Харків, Одеса, Полтава, Запоріжжя, Київ, Чернігів, Львів, Суми, Краматорськ, Слов’янськ, Бахмут та Сєвєродонецьк.

      Представники Лисичанська гідно представили наше місто. За підсумками конкурсу учні посіли наступні місця:

     • ДСНС запрошує на навчання

      10 березня у м. Лисичанськ відбувалася зустріч робітників ДСНС з учнями 11-х класів загальноосвітньої школи № 8 та учнями Лисичанського професійного торгово-кулінарного ліцею. Учні прослухали лекцію на тему: «Вступ до вищих навчальних закладів ДСНС України», у якій були розкриті питання щодо умов навчального процесу та проживання курсантів, правил вступу до Національного університету цивільного захисту України (м. Харків), Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля, Національного університету цивільного захисту України та Львівського державного університету безпеки життєдіяльності. Співробітники ДСНС надали учням буклети в яких знаходилася інформація по вступу до ВНЗ ДСНС України.

     • О тарифах на тепловую энергию с 24.02.2017 года (оновлено)

      Согласно Постановления Национальной комиссии, которая осуществляет государственное регулирование в сферах энергетики и коммунальных услуг от 01.02.2017г. № 151 тариф на тепловую энергию для прочих организаций (кроме населения) с 24.02.2017г. составляет 1571,71 грн/Гкал без НДС (1886,05_грн/Гкал с НДС).

      Официально тарифы на тепловую энергию для прочих организаций опубликованы в «Урядовом курьере» № 35 от 23.02.2017г. Тариф на тепловую энергию для прочих организаций (кроме населения) вступает в действие с 24.02.2017г., на следующий день после публикации в «Урядовом курьере».

      Директор КП «Лисичансктеплосеть» А.В. Панаит

     • В Лисичанську пройшли заходи до Дня народження Тараса Шевченка

      Протягом тижня в закладах культури міста відбувся цикл заходів до Дня народження великого українського поета, художника та мислителя Тараса Григоровича Шевченка. А саме, літературне асорті «Стежки творчості українського генія» та літературній вечір «Через віки й серця», арт-година «Мистецькі грані Т. Шевченка» та слайд-шоу «Шляхами Тарасової долі», літературна година «Світова велич Кобзаря» та голосні читання «На вічнім шляху до Шевченка», лекція «Ти завжди наш співець народний, в людському серці будеш жити!» та лекція — концерт «Ненька Україна», а також конкурс читців «Слово, пісня, дума, Кобзаря», тематичний захід «Всесвітній геній» та віртуальна екскурсія «Шляхами Тараса Шевченка».

     • 15 березня державна податкова інспекція у м. Лисичанську проведе сеанс телефонної «гарячої лінії»

      15 березня з 14 до 15 години буде проведено сеанс телефонної «гарячої лінії» за участю начальника відділу обслуговування платників ДПІ у м. Лисичанську Богдан Ольги Анатоліївни на тему: «Право громадян на звернення до податкових органів та доступу до публічної інформації. Декларування доходів громадян». Телефон прямого зв’язку: 7-11-81.

      Державна податкова інспекція у м. Лисичанську 

     • З початку року платниками Лисичанського регіону сплачено понад 32 мільйона гривень ЄСВ

      «За січень — лютий поточного року, платники міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля, сплатили 32 млн 131,3 тис. грн єдиного соціального внеску (ЄСВ)», — повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ДПІ у м. Лисичанську Сергій Макаренко.

      Нагадаємо: платниками єдиного внеску є роботодавці, працівники і фізичні особи — підприємці, в тому числі ті, які обрали спрощену систему оподаткування.

     • Наследуемое имущество облагается налогом независимо от степени родства

      ГНИ в г. Лисичанске напоминает: согласно Налоговому кодексу Украины, доход, полученный наследником — нерезидентом в Украине от наследодателя — резидента, облагается налогом на доходы физических лиц и военным сбором независимо от их степени родства. К стоимости любого объекта наследства, полученного наследником — нерезидентом в Украине от наследодателя — резидента, применяется ставка налога на доходы физических лиц — 18% и военного сбора — 1,5% (пп .174.2.3 ст.174 НКУ). При этом наследник — нерезидент обязан уплатить налог и сбор до нотариального оформления объекта наследия (пп.174.3 ст.174 НКУ).

     • З початку року від платників Лисичанського регіону надійшло в бюджет понад 55 млн. грн.

      «За січень-лютий поточного року платниками Лисичанського регіону до бюджетів всіх рівнів спрямовано 55 млн 634,7 тис. грн, — повідомила в. о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніна Кравченко. — До державного бюджету перераховано податків та зборів у сумі 20 млн 843,9 тис. грн, що на 7 млн 45,8 тис. грн або на 51,1 % більше, ніж надходжень за відповідний період минулого року та 34 млн 790,8 тис. грн — до місцевого бюджету».

     • Триває кампанія по декларуванню доходів громадян, отриманих протягом 2016 року!

      Шановні громадяни міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля! До 1 травня задекларуйте свої доходи!

      Декларації приймаються за адресою: м. Лисичанськ, вул. ім. В. Сосюри, 347, I поверх, Центр обслуговування платників, з понеділка по п’ ятницю з 9:00 до 18:00.

      ДПІ у м. Лисичанську закликає громадян сумлінно виконати свій громадянський обов’язок та подати декларації у зазначений термін.

      Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

     • Збройні сили України розшукують!

      За самовільне залишення військової частини їх розшукують Збройні сили України:

      • Андросов С.С.,
      • Запорожченко С.В,
      • Недосеков Д.А.,
      • Пономаренко В.М.,
      • Чернявский О.О.,
      • Федулов М.О.,
      • Хотенчан Б.В.,
      • Костін В.О.,
      • Ситенко О.М.
      • Лисий Д.В.

      Луганський зональний відділ військової служби правопорядку

     • Щодо навчання у вищіх військових навчальних закладах

      Лисичанський міський військовий комісаріат запрошує на навчання у вищі військові навчальні заклади осіб з повною загальною середньою освітою

      Віком від 17 до 21 років.

      Військовозобов’язаних — віком до 23 років.

      Перелік вищих військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів вищих навчальних закладів:

      — Академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного (м. Львів);

      — Військова академія (м. Одеса);

     • "Барви рідного слова"

      Під такою назвою сьогодні, 9 березня, у Центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю (ЦПРШМ) відбувся міський конкурсів читців-декламаторів та юних поетів, присвячений вшануванню пам’яті Т.Г. Шевченка.

      Зазначимо, що конкурс проводиться з метою популяризації творчої спадщини Великого Кобзаря, українських поетів-класиків та сучасних авторів, а також з метою пошуку та розвитку юних талантів та підтримки літературно-обдарованих дітей міста. Щорічний конкурс проходить за ініціативою відділу освіти Лисичанської міської ради за підтримкою ЦПРШМ.

     • У Лисичанську вітали жінок зі святом 8 березня

      З 2 по 9 березня в закладах культури міста відбувся цикл святкових заходів до Міжнародного жіночого дня.

      Так, в Лисичанському міському краєзнавчому музею пройшов майстер-клас з виготовлення святкової листівки в техніці витинанка «Подарунок для матусі», який провела народна майстриня самодіяльної декоративно-ужиткової творчості Луганщини Лариса Лисицька. Під час майстер-класу школярі дізналися про українське народне мистецтво витинанка, її види та значення в українській народній культурі. Діти із задоволенням, власноруч, виготовляли чудову святкову листівку у вигляді вісімки.

     • Афіша кінотеатру "Дружба" з 9 по 15 березня

      — об 11.00 — трилер,бойовик «Автобан»;

      — о 13.00 — епічна історія «Гіркі жнива»;

      — о 15.00, о 17.20 та о 19.40 — світова прем’єра бойовик, фентезі «Конг: острів черепа» 3D.

       

       

     • Вітаємо лисичан - призерів Всеукраїнського турніру з греко-римської боротьби

      З 6 по 8 березня в місті Харків пройшов Всеукраїнський турнір з боротьби греко-римської пам’яті ЗТУ ім. В. М. Жменько. В змаганнях взяли участь понад 200 спортсменів з усієї країни.

      За підсумками змагань вихованці Лисичанської ДЮСШ показали наступні результати:

      ІІІ місце — Данило Корєєв (54 кг), Денис Дорошенко (73 кг).

     • Вітаємо лисичан - призерів Чемпіонату України з греко-римської боротьби

      З 6 по 8 березня в місті Харків пройшов зональний Чемпіонат України з боротьби греко-римської «Східна зона». В змаганнях взяли участь 150 спортсменів з усієї країни.

      За підсумками змагань вихованці Лисичанської ДЮСШ показали наступні результати:

      ІІІ місце — Данило Зеленяк (42 кг), Андрій Земляний (76 кг).

     • В терцентре отметили Международный женский день

      7 марта в актовом зале территориального центра социального обслуживания города Лисичанска состоялось праздничное мероприятие, посвященное прекрасному весеннему празднику — Международному женскому дню.

      Заместитель директора терцентра Любовь Павлова поздравила подопечных с этим замечательным праздником весны и пожелала здоровья и хорошего настроения.

     • До уваги роботодавців регіону

      На виконання вимог Закону України «Про зайнятість населення» щодо основних напрямків державної політики зайнятості, які пов’язані із прогнозуванням ринку праці, визначенням поточної та перспективної потреби у робочій силі, з’ясування намірів роботодавців щодо збільшення або зменшення кількості робочих місць; визначення тенденцій у професійних потребах ринку праці, впроваджується систематичне двічі на рік (березень, вересень) телефонне та/або електронне (поштове) опитування роботодавців щодо наявності потреби в робочий силі (вакансіях).

     • Вітаємо переможців міського конкурсу-акції "Подарунок матусі"

      З метою виховання естетичного смаку, поваги до материнства і сімейних цінностей, розвиток художньо-творчих здібностей учнівської молоді, пробудження в неї поваги до національної культурної спадщини та традицій українського народу в Лисичанському центрі науково-технічної творчості учнівської молоді (ЛЦНТТУМ) відбувся міський конкурс—акція «Подарунок матусі».

     • У Лисичанську відбулось чергове засідання виконкому

      7 березня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради. Очолив засідання міський голова Сергій Шилін.

      Під час засідання були розглянуті питання про будівництво та архітектуру, про облік та розподіл житлової площі, про опіку та піклування.

     • Милые женщины!

      Примите искренние поздравления с самым прекрасным праздником весны — Международным женским днем 8 марта!

      Природа наделила женщин несравненной красотой и неиссякаемой энергией, душевной нежностью и беззаветной преданностью, жизненной мудростью и удивительным терпением. Вы храните семейный очаг, воспитываете детей, добиваетесь успехов в профессиональной и общественной деятельности, оставаясь при этом всегда молодыми и прекрасными. Именно благодаря вам, вашей любви и доброте мужчины преодолевают невзгоды и не теряют надежды. Ведь тепло и ласка сердец женщины-матери, жены, возлюбленной, ее нежная улыбка вдохновляют нас на подвиги и дарят веру в свои силы.

      В этот замечательный день желаем вам мира, крепкого здоровья, добра, солнечного весеннего настроения, улыбок и благополучия. Пусть любовь и счастье никогда не покидают вас, родные и близкие всегда окружают заботой и вниманием, а прекрасные чувства дарят вдохновение для новых творческих успехов и жизненных побед!

      Лисичанский городской голова Сергей Шилин

      Лисичанский городской совет и его исполнительный комитет

     • Анатолий Алексеенко поздравил подопечных Лисичанского территориального центра

      В преддверии Международного женского дня 8 Марта, в Лисичанском территориальном центре состоялась литературная встреча с заслуженным работником культуры Украины — поэтом, композитором, певцом Анатолием Алексеенко.

     • Медико-технична бригада буде здійснювати виїзні прийоми за наступним графіком

      Управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відповідно до покладених повноважень та діючого законодавства організовує роботу по забезпеченню осіб з обмеженими фізичними можливостями протезно-ортопедичними виробами, засобами для пересування, особистої гігієни, меблями та оснащенням.
      Щокварталу в управлінні праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради проводить прийом виїзна медико-технична бригада Харківського казенного експериментального протезно-ортопедичного підприємства. Виїзні прийоми організовані з метою забезпечення доступності отримання особами з обмеженими фізичними можливостями послуги протезування і ранньої реабілітації.

     • Вітаємо учнів Лисичанської ДШМ № 1- призерів обласної олімпіади

      4 березня на базі Сєвєродонецької художньої школи відбулася обласна олімпіада з історії мистецтв серед учнів художніх шкіл і художніх відділень шкіл мистецтв на тему «Українське образотворче мистецтво ХV — ХVІІІ ст.». В конкурсі взяли участь учні з міст Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Рубіжне, Новодружеськ, Кремінна, Сватове.

     • Правоохоронці Лисичанського відділу поліції під час відпрацювання вилучили у місцевих жителів боєприпаси

      В ході комплексного оперативно-профілактичного відпрацювання міста поліцейські вилучили у місцевих мешканців гранату та 52 патрони різних калібрів.

      У 42-річного місцевого мешканця під час особистого огляду виявили гранату РГД-5 та запал до неї. Для чого він носив із собою небезпечний боєприпас, чоловік так і не зміг пояснити поліцейським.

     • Лисичанські спортсмени взяли участь у відкритому Чемпіонаті Донецької області з хортингу

      4 березня понад 200 спортсменів з Луганської та Донецької областей взяли участь у відкритому Чемпіонаті Донецької області з хортингу, змагання проходили в місті Бахмут.

      Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

      І місце — Едуард Лащук (до 60 кг), Данило Маслов (абсолютна вагова категорія);

     • У Лисичанську відбувся відкритий Чемпіонат Луганської області з Айкідо

      4 та 5 березня у спортивному приміщенні, розташованому за адресою: вул. Європейська, 87 відбувся відкритий Чемпіонат  Луганської області з Айкідо, присвячений Року Японії в Україні. В змаганнях взяли участь 110 спортсменів. Спортсмени з нашого міста показали наступні результати в своїх номінаціях:

      Номінація «Танто тайсабакі»

      І місце — Назар Резніков, Микита Грицак, Софія Онопка, Захар Нечволод, Дмитро Левадний, Віола Боятюк, Данило Семікін, Ілля Кохановський, Тетяна Лопата, Данило Лебедь, Микола Маслов, Сергій Рохман;

     • Вітаємо переможців чемпіонату Луганської області зі спортивної гімнастики серед дорослих

      3 та 4 березня в м. Сєвєродонецьк пройшов чемпіонат Луганської області зі спортивної гімнастики серед дорослих, в якому взяли участь 40 спортсменів з міст Лисичанськ, Сєвєродонецьк та Рубіжне.

      Вихованці Лисичанської ДЮСШ посіли призові місця в своїх категоріях:

      Майстр спорту

      ІІ місце — Аліна Чепелєва;

     • Не спалюй гроші дарма

     • В Лисичанске состоялся ІІІ тур Чемпионата Луганской области по волейболу среди ветеранских команд

      В субботу, 4 марта, на базе Лисичанского горно-индустриального колледжа состоялись игры ІІІ тура Чемпионата Луганской области по волейболу среди ветеранских команд. В соревнованиях приняли участие команды из городов Лисичанск, Северодонецк, Старобельск, Новопсков и Станица Луганская. Наш город представляла команда «Фаворит» под руководством тренера Сергея Болтенкова.

     • Для отримання податкової знижки за навчання необхідно подати декларацію про майновий стан і доходи

      Перелік витрат, дозволених до включення до податкової знижки, визначено у ст. 166 Податкового кодексу України. До даного переліку включається сума коштів, сплачених платником податку на користь вітчизняних вищих та професійно-технічних навчальних закладів для компенсації вартості здобуття середньої професійної або вищої освіти такого платника податку та/або члена його сім’ї першого ступеня споріднення.

     • Мінімальна заробітна плата гарантована державою

      З 1 січня 2017 року мінімальна заробітна плата в місячному розмірі становить 3200 гривень (у погодинному розмірі — 19,34 гривні). Мінімальна заробітна плата є державною соціальною гарантією, обов’язковою на всій території України.

      Всі роботодавці, які використовують працю найманих працівників, зобов’язані виплачувати заробітну плату у розмірі не нижчому за мінімальний. Погоджуючись на виплату заробітної плати нижче мінімального рівня або неофіційне працевлаштування, робітник втрачає такі права, як оплачувані відпустки, соціальні страхові виплати та пенсійний стаж.

      Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

     • З початку року платники Лисичанського регіону сплатили понад один мільйон гривень плати за землю

      «За січень-лютий 2017 року до місцевого бюджету надійшло 1 млн 48,6 тис. грн. плати за землю, — повідомила в. о. начальника ДПІ у м. Лисичанську Ніна Кравченко. — Із загальної суми 831,3 тис. грн. надійшло від платників податків-юридичних осіб та 217,3 тис. грн. — від фізичних».

     • До уваги користувачів Єдиних та Державних реєстрів

      З метою реалізації вимог Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення державної реєстрації прав на нерухоме майно та захисту прав власності», Міністерством юстиції України видано наказ від 31.10.2016 № 3086/5 «Про врегулювання відносин з використання захищених носіїв особистих ключів» (зареєстровано в Міністерстві юстиції України 31.10.2016 за № 1410/29540), відповідно до якого, державні реєстратори прав на нерухоме майно, державні реєстратори юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, нотаріуси використовують виключно захищені носії особистих ключів з моменту впровадження відповідного програмного забезпечення Єдиних та Державних реєстрів, держателем яких є Міністерство юстиції.

     • Заощаджувати воду/тепло/світло/газ, навіть якщо ви отримуєте субсидію, треба!

     • "Подарунок для матусі"

      З такою назвою, вчора, 2 березня, в міському краєзнавчому музеї народний майстер самодіяльної декоративно-ужиткової творчості Луганщини Лариса Лисицька провела для школярів міста майстер-клас з виготовлення святкової листівки в техніці витинанка. Захід був присвячений Міжнародному жіночому дню 8 березня.

     • Увага! Набір на військову службу за контрактом

      clip_image001Лисичанський міський військовий комісаріат проводить набір на військову службу за контрактом до Збройних Сил України громадян України, що раніше проходили військову службу та таких, що не проходили строкову військову службу:

      — чоловіків — віком від 18 до 60 років;

      — жінок — віком від 18 до 50 років.

      Військова служба за контрактом — це гарантоване грошове забезпечення: рядовий від 7 тис.грн., офіцер від 10 тис.грн. на місяць та його підвищення в ході просування по службі.

     • За рахунок сплати розстрочених сум податкового боргу бюджет отримав майже 175 тисяч гривень

      1300279286_budjet-meshok1Як повідомив начальник відділу погашення боргу ДПІ у м. Лисичанську Олександр Батуков, з початку року, за рахунок сплати розстрочених сум по рішенню суду, до бюджету надійшло 174,7 тисяч гривень. Розстрочок грошових зобов’язань (податкового боргу) підприємствам м. Лисичанська надано не було.

     • Триває кампанія по декларуванню доходів громадян, отриманих протягом 2016 року

      Шановні громадяни міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля!

      До 1 травня задекларуйте свої доходи!

      Декларації приймаються за адресою: м.Лисичанськ, вул.ім.В. Сосюри, 347, I поверх, Центр обслуговування платників, з понеділка по п’ ятницю з 09.00 до 18.00.

      ДПІ у м. Лисичанську закликає громадян сумлінно виконати свій громадянський обов’язок та подати декларації у зазначений термін.

      Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

     • 9 марта заканчивается срок предоставления

      • — отчета об объемах производства и реализации спирта (ф. № 1- РС) за февраль 2017;
      • — отчета об объемах производства и реализации алкогольных напитков ( ф. № 2 — РС) за февраль 2017г.;
      • — отчета об объемах производства и реализации табачных изделий (ф. № 3 — РС) за февраль 2017;
      • Збройні сили України розшукують!

       За самовільне залишення військової частини їх розшукують Збройні сили України:

       • Андросов С.С.,
       • Запорожченко С.В,
       • Недосеков Д.А.,
       • Пономаренко В.М.,
       • Чернявский О.О.,
       • Федулов М.О.,
       • Хотенчан Б.В.,
       • Костін В.О.,
       • Ситенко О.М.
       • Лисий Д.В.

       Луганський зональний відділ військової служби правопорядку

      • Щодо навчання у вищіх військових навчальних закладах

       Лисичанський міський військовий комісаріат запрошує на навчання у вищі військові навчальні заклади осіб з повною загальною середньою освітою

       Віком від 17 до 21 років.

       Військовозобов’язаних — віком до 23 років.

       Перелік вищих військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів вищих навчальних закладів:

       — Академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного (м. Львів);

       — Військова академія (м. Одеса);

      • "Одна на миллион - 2017" (фоторепортаж)

       Под таким названием, сегодня, 2 марта, во Дворце культуры «Диамант» состоялся ежегодный городской конкурс красоты и таланта среди работников учреждений культуры.

       Яркие, очаровательные, артистичные участницы на протяжении трех конкурсов удивляли зал, дарили улыбки и позитивное настроение зрителям. В конкурсе приняли участие преподаватель художественнонго отделения ДШИ № 1 Виктория Козий, работник ДК им. В.Н. Сосюры Елизавета Кравцова, педагог и библиотекарь Лия Бережная, заместитель директора ДШМ № 2 Виктория Буданцева, библиотекарь Марина Радюшина и преподаватель по классу хореографии Виктория Сподина.

      • У Лисичанську відбулось засідання Координаційної ради з питань сім'ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім'ї та протидії торгівлі людьми

       Сьогодні, 2 березня, на базі Лисичанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 14 відбулось засідання Координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми.

       В роботі Координаційної ради взяли участь керівники структурних підрозділів Лисичанської міської ради, директор Лисичанського міського центру зайнятості, представник Лисичанського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Луганській області, педагогічні працівники ЗОШ № 14.

      • Вітаємо учнів Лисичанської ДШМ № 1 - переможців та призерів фестиваль-конкурсу "Талановиті діти України"

       26 лютого у м. Києві відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс класичної музики і пісні «Талановиті діти України». На свято музики і пісні з’їхалися діти з усієї країни, серед яких й учні Лисичанської дитячої школи мистецтв (ДШМ) № 1. Зазначимо, що фестиваль проходив на території Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника.

       За результатами конкурсу юні таланти в номінації «Солісти-інструменталісти» зайняли такі призові місця:

       Гран-прі отримали Іван Лисенко (соло-сопілка), Леонід Матушкін (соло-сопілка) та Олександр Погреба (соло-саксофон) — викладач Алла Бандур;

      • Вниманию жителей южной части города

       Сегодня, 2 марта с 09.00 водоснабжение абонентов будет ограничено на время проведения ремонтных работ на канализационном коллекторе.

       КПК «Лисичанскводоканал»

      • Вітаємо лисичан - переможців та призерів чемпіонату Луганської області з боротьби самбо

       25 лютого 2017 року в місті Сєвєродонецьк пройшов чемпіонат Луганської області з боротьби самбо серед чоловіків та жінок. В змаганнях взяли участь понад 80 спортсменів з міст Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Рубіжне.

       Спортсмени Лисичанської ДЮСШ показали наступні результати:

       І місце — Вікторія Бондаренко (44 кг), Віталіна Подгайна (48 кг), Анастасія Моісеєва (52 кг), Мирослава Савченко (60 кг), Катерина Тростянська (64 кг), Маргарита Птушка (68 кг), Арина Бородіна (80+ кг), Володимир Січкарьов (52 кг), Олег Кисельов (62 кг), Ілля Парамонов (68 кг);

      • Вітаємо вихованців Лисичанської ДЮСШ - переможців та призерів чемпіонату з боротьби самбо

       25 лютого в місті Сєвєродонецьк відбувся відкритий чемпіонат Сєвєродонецька з боротьби самбо серед молодших юнаків. В змаганнях взяли участь 110 спортсменів з міст Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Рубіжне.

       За підсумками змагань вихованці Лисичанської ДЮСШ показали наступні результати:

       І місце — Матвій Савченко (30 кг), Всеволод Сивоконь (34 кг);

      • Викладач Лисичанської ДШМ № 1 Наталія Мельникова - призер обласного конкурсу художньої творчості

       25 лютого у Сєвєродонецькій дитячій художній школі пройшла обласна виставка-конкурс художньої творчості викладачів художніх шкіл та художніх відділень шкіл мистецтв «Натюрморт».

       Метою конкурсу є популяризація культурних традицій, сучасного мистецтва і розвиток творчого потенціалу викладачів та активізація їх професійної діяльності.

      • У Лисичанську відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини

       Сьогодні, 1 березня, в Лисичанській міській раді відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини.

       В ході засідання комісією були розглянуті наступні питання:

       — про вирішення спору між батьками, щодо участі у вихованні дитини;

       — про продовження строку перебування дітей в центрі соціально-психологічної реабілітації дітей;

      • Запрошуємо приєднатися до Всесвітньої кампанії "Година Землі - 2017"

       25 березня Україна в черговий раз приєднається до всесвітньої екологічної ініціативи та проведе масштабну всеукраїнську соціально-екологічну кампанію Година Землі, яка покликана привернути увагу до проблеми зміни клімату.

       Вперше подія була організована Всесвітнім фондом природи Австралії та виданням The Sydney Morning Herald у 2007 році, та отримала світову підтримку у 2008.

      • 5 березня - майстер-клас з виготовлення листівки до 8 березня "Чарівні завитки (квіллінг)"

       5 березня о 12.00 Лисичанський центр науково-технічної творчості учнівської молоді запрошує дітей разом з батьками на безкоштовний майстер-клас «Чарівні завитки (квіллінг)», який проводиться за підтримки Агенції США з міжнародного розвитку (USAID).

      • Лисичанская городская организация ветеранов Украины празднует свое 30-летие

       Вчера, 28 февраля, в Лисичанском городском Дворце культуры состоялось мероприятие, посвященное 30-летию со дня образования Лисичанской городской организации ветеранов Украины.

       Почетными гостями праздника стали народные депутаты Украины Юрий Бойко и Сергей Дунаев, представитель государственной службы по делам ветеранов войны и участников АТО в Луганской области Валерий Нагорняк, председатель областного совета ветеранов Николай Талдонов, городской голова Сергей Шилин и его заместители, депутаты городского совета, а также председатели и активисты первичных ветеранских организаций. Приобщились к празднованию юбилея учащиеся, студенты и жители города.

      • Вітаємо лисичанських футболістів - призерів обласного чемпіонату з футзалу

       25-26 лютого лисичанські футболісти взяли участь у двох фінальних зустрічах чемпіонату Луганської області 2017 року з футзалу серед юнаків. Змагання проходили в місті Сєвєродонецьк.

       В матчах серед юнаків 2006-2007 р. н. лисичанські футболісти зіграли з командою з м. Сєвєродонецьк з рахунком 1:2 та стали срібними призерами змагань в своїй віковій категорії. Футболіст Єгор Чєвво був визнаний «Кращим воротарем».

      • "Твій вибір, друг - безпечний рух" (фоторепортаж)

       Під таким гаслом, вчора, 28 лютого, в Центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю (ЦПРШМ) пройшов 21 міський конкурс веселих та кмітливих юних інспекторів дорожнього руху (КВК ЮІР).

       Харизматичні та яскраві команди з п’яти шкіл міста змагалися на сцені за право виходу на регіональний конкурс КВК ЮІР. Учасниками заходу були такі команди: «Веселі кадри» (ЗОШ № 14), «Сто кілометрів» (ЗОШ № 7), «Зебра» (ЗОШ № 12), «Третя рота» (ЗОШ № 4) і «Сигнал 13» (ЗОШ № 13).

      • Память за собою позови...

       Вот и пришла в наш город весна, а с ней — теплые, солнечные дни и приближающиеся, всеми любимые праздники, среди которых — День Великой Победы. Для ветеранов Второй мировой и детей войны — это самый долгожданный и самый знаменательный день в году. И по доброй традиции, в преддверии этого великого праздника, в Лисичанске начались традиционные встречи администрации нашего города с ветеранами Второй мировой войны, ветеранами труда, детьми войны.

       Уже традиционно первая встреча состоялась в городе Приволье сегодня, 31 марта, где руководство городов Лисичанска и Приволья, ветераны возложили цветы к мемориальному комплексу «Привольнянский плацдарм». Затем мероприятие продолжилось в школе № 29, где гостей праздника ждали накрытые столы и праздничный концерт в исполнении солистов и коллективов художественной самодеятельности дворцов культуры Лисичанска.

      • У Лисичанську закінчується опалювальний сезон

       Вчора, 30 березня, під час позачергового засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Сергія Шиліна було прийнято рішення про закінчення опалювального сезону 2015-2016 років у містах Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля 31 березня 2016 року та затверджено Правила приймання стічних вод підприємств і організацій у комунальну систему каналізації міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля.

       Окрім того, було прийнято рішення «Про надання повноважень щодо складання адміністративних протоколів» та внесено зміни до переліку адміністративних послуг, що надаються через Центр надання адміністративних послуг у м. Лисичанську.

       Зі всіма прийнятими рішеннями можна ознайомитися на офіційному сайті Лисичанської міської ради у розділі «Решения исполкома городского совета».

      • Лисичане, сделаем наш город чище!

       Во исполнение распоряжения Кабинета Министров Украины от 31.03.2010г. № 777-р ежегодно на протяжении апреля-мая проводятся мероприятия по обеспечению чистоты и порядка в населенных пунктах Украины.

       Лисичанский городской совет и его исполнительный комитет обращается ко всем жителям города, руководителям предприятий, организаций, учреждений, трудовым коллективам, частным предпринимателям и общественным организациям принять участие в работах по благоустройству города, обеспечить постоянное содержание территорий предприятий, прилегающих и закрепленных территорий в надлежащем санитарном состоянии.

       Управление по осуществлению политики
       Лисичанского городского совета
       в области жилищно-коммунального хозяйства

      • Мешканців Донецької і Луганської областей навчать бути фрілансерами

       У квітні в Донецькій та Луганській областях стартує серія безкоштовних тренінгів з основ віддаленої роботи. Усіх охочих запрошують вивчити ази професій інтернет-маркетолога, менеджера з продажів, дизайнера, SMM-спеціаліста, копірайтера, дистанційного репетитора та інших затребуваних спеціальностей. Тренінги проходитимуть у Краматорську, Слов’янську, Маріуполі, Лисичанську та Сєвєродонецьку.

       «Сучасний ринок праці пропонує багато вакансій, які не потребують присутності працівника в офісі. Вміння працювати віддалено дозволяє людині шукати роботу незалежно від місця проживання, а отже збільшує шанси її знайти. Крім того, віддалена робота дозволяє мати гнучкий графік і суміщати роботу з сімейними обов’язками», — відзначає Олег Левченко, представник «Подільської агенції регіонального розвитку», яка організовує тренінги за сприяння ПРООН та Уряду Японії.

      • У Лисичанську відбулось чергове засідання міської ради з питань безпечної життєдіяльності населення

       29 березня під головуванням заступника міського голови Андрія Якимчука відбулось чергове засідання міської ради з питань безпечної життєдіяльності населення. В роботі ради взяли участь начальник відділу Державного нагляду у вугільній галузі Управління гірничого нагляду Головного управління Держпраці у Луганській області, начальник управління з виконання політики Лисичанської міської ради в галузі житлово-комунального господарства, голова координаційної ради федерації профспілки України в м. Лисичанську, директор КУ «Територіальне медичне об’єднання м. Лисичанськ», начальник відділу з питань мобілізаційної, режимно-секретної роботи і цивільного захисту Лисичанської міської ради та інші посадові особи.

      • Захар Мантур - призер Всеукраїнського конкурсу виконавців на народних інструментах

       З 24 по 26 березня у м. Києві на базі дитячої музичної школи ім. Д. Кабалевського відбувався Всеукраїнській конкурс виконавців на народних інструментах «Веселкове розмаїття». На це музичне змагання з’їхалося багато представників із різних регіонів України. Від Лисичанської дитячої музичної школи № 2 у молодшій категорії взяв участь учень першого класу Захар Мантур (гітара, викладач Ігор Дерев’янко), який посів ІІІ місце та отримав грамоту.

       Відділ культури Лисичанської міської ради

      • У Лисичанську відбулось засідання Координаційної ради з питань сім'ї, гендерної рівності, демографічного розвитку та протидії торгівлі людьми

       Сьогодні, 30 березня, в Лисичанській міській раді під головуванням заступника міського голови Ігоря Ганьшина відбулось засідання Координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку та протидії тор