З початку року жителі Лисичанського регіону задекларували вже понад 3 млн грн. доходів

«В рамках деклараційної кампанії, що розпочалася 1 січня поточного року, про свої статки, отримані у 2016 році, прозвітували 48 громадян. Загальна сума задекларованого ними доходу становить 3 млн 10 тис. грн., — повідомив начальник відділу адміністрування податку на доходи фізичних осіб Управління податків і зборів з фізичних осіб ДПІ у м. Лисичанську Михайло Мельник. — Впродовж січня — лютого 2017 року громадяни міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля задекларували податкове зобов’язання з податку на доходи фізичних осіб в сумі 168 тис. грн., сума військового збору до сплати складає 40 тис. грн.».

Так найбільші доходи у минулому році задекларували 28 мешканців Лисичанського регіону. У вигляді спадщини — 2 млн 500 тис. грн. Ще 20 громадян задекларували дохід від продажу (обміну) рухомого або нерухомого майна та інших доходів — 500 тис. грн.

Для зручності декларантів на веб-порталі ДФС України функціонує сервіс «Декларування он-лайн», який дає змогу заповнювати декларацію в електронному вигляді. Для цього платнику достатньо мати ключ цифрового підпису та відповідне програмне забезпечення, які органи фіскальної служби надають безкоштовно.

«Щоб процес декларування був максимально зручним, для громадськості та бізнесу створено всі належні умови. Подати декларацію, отримати фахові консультації щодо її заповнення та бланки декларацій можна в Центрі обслуговування платників за адресою: м. Лисичанськ, вул. ім. В.Сосюри, 347, I поверх, з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00. ДПІ у м. Лисичанську закликає громадян сумлінно виконати свій громадянський обов’язок та подати декларації у відповідний термін» — зазначив Михайло Мельник.

Державна податкова інспекція у м. Лисичанську