Золота туфелька - 2016

Під такою назвою 28 лютого у м. Слов’янськ відбувся традиційний турнір зі спортивних бальних танців, на якому наше місто представляв зразковий ансамбль бального танцю «Юнліс» Лисичанського міського Палацу культури (керівник Олександр Посошко). У змаганнях взяли участь понад 500 конкурсантів з 12 міст і 18 клубів Луганської, Донецької та Харківської областей. Наше місто гідно представили 8 пар і 9 сольних виконавців, які змагалися у дев’яти різних за віком та класом категоріях.

За результатами конкурсу «Юнліс» отримали наступні нагороди:

— категорія «Бебі 6-7 років W,Cha» — Владислав Хомич та Софія Ажипа ІІ місце;

— категорія «Діти 8-9 років W,Cha, J» — Кирило Чабаний та Анжеліка Ковтун — ІІІ місце, Корольов Максим та Потьомкіна Дар’я — ІІІ місце;

— категорія «Леді 5-7 років W,Cha» — Софія Ажипа — І місце, Поліна Подкуйко — ІІ місце, Валерія Авдеєва — ІІІ місце;

— категорія «Леді 8-10 років W,Cha» — Анжеліка Ковтун, Влада Зінькова, Катерина Носаль — І місце; Дар’я Семененкова — ІІ місце; Марія Носаль, Діана Зінькова — ІІІ місце;

— категорія «Ювенали 1 Н W Q Cha J» — Євген Коршунов та Каміла Лагун — ІІ місце;

— категорія «Ювенали 2 Н W Q Cha J» — Назар Зозуля та Вероніка Янголенко — ІІІ місце;

— категорія «Юніори 1+2 Е 3ST-3LA» — Ігор Метьолкін та Аліна Чабанна — ST — ІІ місце, LA — І місце; Ярослав Яколев та Тетяна Приходько — ST — ІІІ місце, LA — ІІІ місце; Олександр Пщебіцин та Дар’я Конева — ST — ІІ місце, LA — ІІ місце;

— категорія «Юніори 1 Д 4ST» — Олександр Яковлев та Тетяна Приходько — ST — ІІІ місце.

Вітаємо колектив та керівника з черговими досягненнями!

Відділ культури Лисичанської міської ради