В Лисичанську пройшли заходи до Дня народження Тараса Шевченка

Протягом тижня в закладах культури міста відбувся цикл заходів до Дня народження великого українського поета, художника та мислителя Тараса Григоровича Шевченка. А саме, літературне асорті «Стежки творчості українського генія» та літературній вечір «Через віки й серця», арт-година «Мистецькі грані Т. Шевченка» та слайд-шоу «Шляхами Тарасової долі», літературна година «Світова велич Кобзаря» та голосні читання «На вічнім шляху до Шевченка», лекція «Ти завжди наш співець народний, в людському серці будеш жити!» та лекція — концерт «Ненька Україна», а також конкурс читців «Слово, пісня, дума, Кобзаря», тематичний захід «Всесвітній геній» та віртуальна екскурсія «Шляхами Тараса Шевченка».

Під час заходів учні та студенти пригадали біографію поета, переглянули відео-презентацію, дізнались про цікаві факти з життя та творчості уславленого поета України, а також читали напам’ять вірші великого Кобзаря. Молодь глибше пізнала шевченкову літературну спадщину, його філософські думки та осягнула значимість літературної спадщини Великого Кобзаря для сьогодення.

Крім того, 9 березня, в День народження Тараса Григоровича Шевченка, бібліотека для дітей № 1 приєдналася до флешмобу «Global Shevchenko». Учасники акції робили фото біля портрету Великого Кобзаря.

Безліч видатних імен подарувала світові Україна, але незгасаючою зорею вже понад два століття світить над Україною безсмертне ім’я Великого Кобзаря. І хоч минуло багато часу, народ пам’ятає, любить і шанує свого генія.

Відділ культури Лисичанської міської ради