Комунальний заклад "Лисичанська дитяча школа мистецтв № 1"

Юридична адреса:

м. Лисичанськ, вул. Українська, 28

тел. (06451) 74311

e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Керівник: Погорєлова Ольга Володимирівна

Заступник директора з учбово-виховної роботи Духновська Олена Генадіївна

Лисичанська дитяча школа мистецтв№ 1 розпочала своє існування у 1952 р. як музична школа; у 1997 році їй змінено статус на Лисичанську дитячу школу мистецтв № 1.

Сьогодні у школі працюють 5 відділів: фортепіанний, оркестровий, теоретичний, художній, відділ мистецтв до складу якого входять театральний та хореографічний відділи. Школа має філію у ЗОШ № 12, де розміщені клас театрального мистецтва та художній відділ, та художній відділ у центрі міста Лисичанськ (пр. Леніна, буд. 100).

У школі навчають грі на різноманітних музичних інструментах, у тому числі фортепіано, скрипка гітара, домра, блок-флейта, саксофон, труба, баян, акордеон, ударні інструменти, також вчать малювати, танцювати, акторської майстерності.

Контингент учнів складає 616 учнів. За роки існування школа випустила понад 4 тисячі юних музикантів серед яких соліст Львівської філармонії Петренко Вадим, доцент Київської консерваторії Асєєва Світлана, соліст Донецького театру опери та балету Бакулін Олександр та багато інших.

Щороку учні школи приймають участь у Міжнародних, Всеукраїнських, обласних та міських конкурсах та фестивалях та займають близько 30 призових місць щороку.

На сьогодні колектив школи складають 52 чоловіка. Це викладачі, інші спеціалісти та адміністративно-господарські працівники. Педагогічний колектив складають 35 високопрофесійних викладача. Усі педагоги мають освіту за фахом, багато з них були ще учнями цієї школи. Талановиті викладачі Кравцова Тетяна Миколаївна, Сидоренко Валерій Васильович, Погрібна Маргарита Альбертівна мають звання «старший викладач», Самбурова Валентина Анатоліївна — «викладач-методист».

У школі працює зразковий дитячий хореографічний колектив «БАРВІНОК», керівник Валентина Анатоліївна Самбурова. Колектив створено у 1997 р. Сьогодні він налічує 75 дітей віком від 6 до 16 років. У репертуарі колективу багато яскравих народних та естрадних танців. Їх репертуар щороку поповнюється новими хореографічними постановками, які радують глядачів не тільки міста, але і області.

Після декількох років становлення та навчання хореографічний колектив «Барвінок» заявив про себе на оглядах, конкурсах, фестивалях хореографічного мистецтва різного рівня. У 2010 році колектив став призером ІІ регіонального фестивалю хореографічного мистецтва «Шахтарські зорі-2011» та завоював гран-прі, два 1-х місця та одне — 2-е у різних категоріях.

В 2003 році хореографічному колективу «Барвінок» було присвоєно звання «зразковий самодіяльний колектив», яке він у 2006, 2009, 2012 роках успішно підтвердив.