Вітаємо міські хореографічні колективи мистецьких шкіл з нагородами

17 березня хореографічні колективи мистецьких шкіл мм. Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля взяли участь в обласному огляд-конкурсі з хореографічної майстерності серед учнів мистецьких шкіл, який відбувся у м. Сєвєродонецьк. У огляді-конкурсі взяли участь 19 хореографічних колективів і троє сольних виконавців із 12 мистецьких шкіл. Конкурс проходив у двох вікових категоріях за п’ятьма номінаціями: народний танець, сюжетний танець, сучасний/естрадний танець, номер за вибором та сольний танець.

За результатами конкурсу зразковий хореографічний колектив «Барвінок» (Лисичанська ДШМ № 1, керівник Валентина Самбурова) здобув три перших та два других місця у різних вікових категоріях і ІІІ місце у номінації «Сольний танець» посів Денис Євдокименко.

Хореографічний колектив «Зоряночка» (Привільська ДШМ, керівник Ганна Зилікова) посів ІІ та ІІІ місце у різних вікових категоріях.

Окрім того, почесне ІV місце посіли хореографічні колективи «Веселка» (Лисичанська ДШМ №1, керівник Юлія Воронько) та «Ювента» (Новодружеська ДШМ, керівник Ангеліна Карауланова), показавши високий рівень майстерності.

Щиро вітаємо з перемогами та бажаємо нового натхнення!

Відділ культури Лисичанської міської ради