Запобігання пожежам в екосистемах

 За інформацією Головного управління ДСНС України у Луганській області у період з 25.02.2020 до 10.03.2020 найбільша кількість пожеж в екосистемах виникла на території м. Лисичанська – 38 пожеж.

За умов посушливої та вітряної погоди, навіть невеличке займання може спричинити виникнення масштабної пожежі й призвести до значних матеріальних збитків.

За статистикою, основними причинами виникнення пожеж на відкритих територіях є людська діяльність. В теплу погоду громадяни активно впорядковують власні домогосподарства спалюючи сміття. Однак, варто пам'ятати, що достатньо навіть одного непогашеного сірника для того, щоб спровокувати масштабну пожежу на відкритій території.

Лисичанська міська рада звертається до громадян міст Лисичанськ, Новодружеськ та Привілля з проханням не провокувати пожежі на відкритих територіях.

Шановні громадяни! Якщо ви помітили займання в лісопосадках та на відкритих територіях, негайно телефонуйте за номером «101».

Пам’ятайте, що лише дотримання елементарних правил пожежної безпеки застереже від трагічних наслідків та матеріальних збитків.

Відділ мобілізаційної, режимно-секретної роботи та цивільного захисту Лисичанської міської ради

Лисичанські територіальні курси ЦЗ та БЖД 3 категорії