У Лисичанську вітали жінок зі святом 8 березня

З 2 по 9 березня в закладах культури міста відбувся цикл святкових заходів до Міжнародного жіночого дня.

Так, в Лисичанському міському краєзнавчому музею пройшов майстер-клас з виготовлення святкової листівки в техніці витинанка «Подарунок для матусі», який провела народна майстриня самодіяльної декоративно-ужиткової творчості Луганщини Лариса Лисицька. Під час майстер-класу школярі дізналися про українське народне мистецтво витинанка, її види та значення в українській народній культурі. Діти із задоволенням, власноруч, виготовляли чудову святкову листівку у вигляді вісімки.

Також в Палацах культури міста та школах естетичного виховання відбулись святкові концерти: «Душою женщина сильна» (міський ПК), «Ти — Жінка!» (ПК «Діамант»), «Про що співають жінки» (ПК ім. В.М. Сосюри), «Нашим мамам» (Лисичанська дитяча музична школа (ДМШ) № 2), «Для Вас, чарівні жінки!» (Привільська дитяча школа мистецтв (ДШМ). Кожне музичне привітання сприймалося гучними оплесками та щирими посмішками вдячних слухачів. Концерти пройшли у справжньому святковому настрої та подарували глядачам багато приємних вражень та почуттів.

Крім того, надзвичайний подарунок жінкам зробили учні художнього відділу Лисичанської ДШМ № 1 та учні відділів образотворчого мистецтва Новодружеської та Привільської ДШМ, які підготували виставки художніх робіт «Мамине свято», «Всі квіти світу — Вам, матусі!» та «Жіноча доля». Цей «весняний подарунок» викликав приємні емоції та посмішки представниць прекрасної половини.

Підсумковим заходом став загальноміський святковий концерт «Для счастья женщина приходит в этот мир», який відбувся у Центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю. З Міжнародним жіночим днем та теплими словами привітань до присутніх жінок звернувся міський голова Сергій Шилін. Яскравим подарунком для присутніх стали концертні номери у виконанні кращих колективів художньої самодіяльності міста.