"Чарівні квіти"

IMG_6036Під такою назвою, вчора, 16 березня, у міському краєзнавчому музеї відбулося урочисте відкриття персональної виставки живопису художниці Олени Лупікової.

Олена народилася в 1975 році у м. Сєвєродонецьку, закінчила художню школу. Малювати олівцями любила ще з дитинства, але писати олійними фарбами почала декілька років тому. Художниця постійно вдосконалює свої мистецькі вміння, читає багато книжок, знайомиться з новими видами художньої творчості, але живопис залишається улюбленим видом мистецтва.

На виставці Олена представила дев’ятнадцять живописних картин, виконаних олією на полотні. Виставка носить назву «Чарівні квіти», бо в роботах художниці акцент зроблено саме на зображення весняних квітів — тюльпану, півонії, бузку. Всі картини виконані з високою технічною майстерністю, мають насичені кольори, в яких криється неповторний авторський шарм.

Приємний музичний супровід на відкритті виставки подарували відвідувачам викладач Лисичанської дитячої музичної школи № 2 Ольга Семидоцька та учениця Єлизавета Ващук.

Виставка «Чарівні квіти» працюватиме до 15 квітня включно.

Відділ культури Лисичанської міської ради