Дар’я Сімнова - переможниця конкурсу серед співробітників закладів культури "Одна на мільйон"

12 березня в Лисичанському палаці культури ім. Н.К. Крупської відбулась розважальна конкурсна шоу-програма серед співробітників комунальних закладів культури міста «Одна на мільйон».

У конкурсі взяли участь Валерія Шинкаренко (викладач з класу фортепіано, концертмейстер Лисичанської дитячої музичної школи (ДМШ) № 2), Дар’я Штомпель (викладач з класу хору Привільської дитячої школи мистецтв (ДШМ), Дар’я Сімнова (завідуюча сектором ПК ім. В.І. Леніна), Ольга Тєлушкіна (викладач образотворчого мистецтва, завідуюча художнім сектором Лисичанської ДШМ № 1), Дар’я Бугайова (викладач з класу образотворчого мистецтва Новодружеської ДШМ), Катерина Янель (культорганізатор ПК ім. В. М. Сосюри).

Конкурсантів оцінювало журі у складі першого заступника Лисичанського міського голови Андрія Шальнєва, начальника відділу освіти Лисичанської міської ради Ігоря Ганьшина, голови міської профспілкової організації робітників культури, директора Лисичанської ЦБС Наталі Радюшиної.

Конкурс складався з трьох завдань. Перше — «Візитна картка». У другому завданні учасниці предстали в образах героїнь творів українських письменників: «Лісова пісня» Л. Українки в образі Мавки предстала Д. Штомпель; «Вечори на хуторі поблизу Диканьки» М. Гоголя в образі Оксани предстала В. Шинкаренко, в образі Солохи — Д. Сімнова; «Наталка-Полтавка» І. Котляревського в образі Наталки — Д. Бугайова; «Роксолана» П. Загребельного в образі Роксолани — К. Янель; «Княжа Україна» О.Олеся в образі княгині Ольги — О. Тєлушкіна. У третьому конкурсі учасниці продемонстрували костюми та сукні з предметів домашнього побуту.

За висновками журі переможницею конкурсу стала Дар’я Сімновазавідуюча сектором Лисичанського міського Палацу культури ім. В.І. Леніна. Усі учасниці отримали грамоти та грошові винагороди від міської профспілкової організації робітників культури.

Відділ культури Лисичанської міської ради