У Лисичанську відбулось народне масове гуляння "Масляниця-жартівниця"

Вчора, 13 березня, на площі Перемоги відбулось народне масове гуляння «Масляниця-жартівниця». Для багатьох мешканців святкування Масляної стало доброю сімейною традицією, відмінним приводом зустрітися з друзями та весело відпочити.

На площі на гостей свята чекали приємні сюрпризи: ігрові атракціони, спортивні змагання, традиційна для Масляної народна забава «Призовий стовп», безкоштовні млинці і каша, а також святково-розважальний концерт за участю народних колективів міста.

На свято мешканців міста запрошували ляльки-велитні. Традиційний атракціон для сміливих і спритних «Призовий стовп» зібрав навколо себе велику юрбу як учасників, так і глядачів, а тепла погода додавала учасникам сміливості.

Великий успіх серед дітей і молоді мали ігрові майданчики, де вони мали змогу не тільки розважитись, але й отримати приз. Кульмінацією свята стало спалення опудала Масляної. Крім того, свята Масляної відбулись на площі біля ПК «Діамант» та ПК ім. В.М. Сосюри, де учасники художньої самодіяльності Палаців культури підготували для глядачів театралізоване дійство. 

В ході свята з глядачами були проведені різноманітні конкурси, а діти отримали велике задоволення від ігрової та розважальної програм.

Відділ культури Лисичанської міської ради